wizazanki z USA... czy uzywalyscie... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-02, 04:33   #151
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez Magda.
Jaka jest Twoja definicja "niedlugo"? Bo sie nie moge doczekac nowych recenzji.
hehehe, cos ostatnio nie uzywalam tego balsamu, a lubie "sobie pouzywac" zanim napisze recenzje no to moze zaczne dzis i za tydzien bedzie recenzja. wczesniej uzywalam juz, ale lubie pisac takie gorace wrazenia
w ogole sie szykuje by dodac pare nowych rzeczy. np sypki puder sally hansen corn silk (zdaniem basi z biochemii urody mniej sie kloci z filtrami niz inne pudry) i lip glide sheer revlona, bosssskie sa.
a tak w ogole to mam pytanie, ktore padlo tez w innym watku, ale jeszcze was wszystkich tu nie bylo - Jakich filtrow do twarzy/ ciala uzywacie?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 04:45   #152
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Staram sie nie zwariowac z filtrami, ale zawsze buzke czyms wysmaruje. Nie kupuje osobno blokerow itp. wynalazkow, za to uzywam kremow z SPF15 (Grapeseed z Body Shopu lub Nivea All Around protection najczesciej). Do ciala mam SPF25 z Yves Rocher i stusuje glownie, gdy jestem na plazy lub wiem, ze bede sie dlugo smazyc na sloncu; na codzien do ciala nie, poniewaz albo jestem w metrze, albo w pomieszczeniu.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 05:04   #153
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Mialam Oasis...bardzo ladnie pachna i sa bardzo tanie- odzywka i szampon. Jakosc- dobra
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 21:56   #154
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Dziewczyny możecie mi podać stronki z jakimiś sklepami kosmetycznymi ? (oprócz - shopping.msn.com i www.drugstore.com - bo właśnie je przeglądam) Moja koleżanka wyjeżdza na miesiąc do USA i robię listę produktów jakie ma mi kupić i tak sobie chodzę po tych stronkach, oglądam i wybieram

Z góry dziękuję
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:00   #155
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

www.dermstore.com - rozne marki, szybko przysylaja
www.kissmyface.com - naturalne kosmetyki firmy Kiss My Face, raczej niedostepne poza usa
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:01   #156
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

www.sephora.com
www.paulaschoice.com
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:03   #157
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Dziękuję za szybką odpowiedź
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 22:16   #158
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

I jeszcze to

http://www.maccosmetics.com/home.tmp...20cosmetics%20

kolorowka firmy MAC ale droga


a to tanszy odpowiednik tej firmy(jakosc jest porownywalna,powiedz kolezance zeby zajrzala do sklepow Walgrens i tam szukala Milani)

http://www.milanicosmetics.com/
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:21   #159
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Smile Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
I jeszcze to

http://www.maccosmetics.com/home.tmp...20cosmetics%20

kolorowka firmy MAC ale droga


a to tanszy odpowiednik tej firmy(jakosc jest porownywalna,powiedz kolezance zeby zajrzala do sklepow Walgrens i tam szukala Milani)

http://www.milanicosmetics.com/

Przeczytałam caluśki Wasz wątek, i tam wspominałyście właśnie o Milani i jeszcze o N.Y.C. , ale akurat tych kosmetyków kolorowych nie mogłam znaleźć
Dzięki
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:52   #160
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__
Przeczytałam caluśki Wasz wątek, i tam wspominałyście właśnie o Milani i jeszcze o N.Y.C. , ale akurat tych kosmetyków kolorowych nie mogłam znaleźć
Dzięki
http://www.walgreens.com/

tu masz stronke walgreens powinni miec troche Milani i NYC,ale najlepiej to przejsc d sie do sklepu(maja wiecej tam niz na stronie internetowej)No i na stronce tej kolory sa zupelnie inne(niektore) niz w rzeczywistosci.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-10, 22:54   #161
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

http://www.walgreens.com/search/sear...ion=A&x=15&y=1

-NYC

http://www.walgreens.com/search/sear...on=A&x=14&y=11

-Milani
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 22:58   #162
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

http://www.walgreens.com/store/pickc...&id=prod382467

dla przykladu ten rozz milani luminous w rzeczywistosci jest sliczny jasny roz z brzoskwinia ze swiecacymi drobinkami a na tej stronie walgreens wyglada tak ze byum go w zyciu nie kupila-kolory sa przeklamane
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 07:34   #163
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
http://www.walgreens.com/store/pickc...&id=prod382467

dla przykladu ten rozz milani luminous w rzeczywistosci jest sliczny jasny roz z brzoskwinia ze swiecacymi drobinkami a na tej stronie walgreens wyglada tak ze byum go w zyciu nie kupila-kolory sa przeklamane
ja sie jakos nie moge przekonac do milani boo jak w cvs ogladam te ich cienie to 50% popekanych jest... mam wiec obawy, ze zaraz by mi sie pokruszyly...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 15:12   #164
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja sie jakos nie moge przekonac do milani boo jak w cvs ogladam te ich cienie to 50% popekanych jest... mam wiec obawy, ze zaraz by mi sie pokruszyly...
ja mam 2 cienie milani i sa super-nie popekane,mam tez roz tez caly,ale tez widzialam tam jeden roz na polce rozwalony,wyslalam tez kiedys kolezance roz do Polski i doszedl rozwalony chociaz zapakowalam pancernie,ale podobno otwierali przesylke i do konca niewiem co z ta paczka robili takze niewiem czyja to wina.....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 17:18   #165
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

o kurcze, ale sie naczytalam
no to teraz ja wymienie:
krem-mam Oley complete...niby dobry , ladnie nawilza,ale dla mnie jakos za tlusty, mam mieszana cere wiec pewnie dlatego
-za to z Olay active hydranting fluid jestem Bardzo zadowolowa, uzywam go non stop, pieknie nawilza, nie pozostawia tlustego efektu, ladnie pachnie
puder-bardzo sobie chwale CoverGirl pressed powder, maja nie za duza game ale mozna cos wybrac...bardzo ladnie matuje i daje zywy ladny kolorek, chyba nawet wole go uzywac niz Shisedo powszechnie zachwalany
-na lato kupilam sobie Physicians Formula puder, mineral water talc free prasowany puder brazujacy w mapce i slicznie wyglada, ma polysk ale nie za duzy, lusterko(+), musze tylko go nakladac grubym duzym pedzlem bo inaczej naklada sie nierowno
roz-bardzo fajny jest CG Cheekers, naturalny efekt, i maybeline brush blush ja mam seashll pink i slicznie rozswietla policzki
cienie-Rimmel specialeyes trio shadows, niby ladne, mam brazy, trzymaja sie ale czegos mi brakuje nie sa ani za bardzo perlowe ani matowe...Revlon Creme Shadows poczworne, mam dwa komplety...ladne na wieczor, za ciezkie na dzien, ale ladne kolorki, isadora przechwalane brokatowe potrojne, faktycznie kolorki ladne ale jakos malo nasycone i troszke sie sypia...szczegolnie ten brokatowy
blyszczyki-od zawsze uzywam zestaw blyszczykow Revlonu, jest ich piec w podluznym pudeleczku, jestem z nich bardzo zadowolona, tymbardziej ze paletka jest roznorodna w jednym opakowaniu sliwka, czerwien, perlowy koralowy kolor, naturalny czerwien lekko rozowy i perlowy jasniutki roz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4f_1.JPG (14,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7a_2.JPG (6,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200.jpg (4,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2001.jpg (4,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 220369.jpg (23,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 227464_1.jpg (11,1 KB, 1 załadowań)
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 18:12   #166
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez monis1981
puder-bardzo sobie chwale CoverGirl pressed powder, maja nie za duza game ale mozna cos wybrac...bardzo ladnie matuje i daje zywy ladny kolorek, chyba nawet wole go uzywac niz Shisedo powszechnie zachwalany
ja mam puder cover girl tru blend i jest boooooooooooski...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 18:24   #167
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Z kolorowki kupuje najczesciej moj ulubiony Revlon, ostatnio tez Body Shop i Clinique. Moge smialo polecic, zwlaszcza ze te firmy sa przyjazne futrzakom, co sobie bardzo cienie.

Wydaje mi sie, ze Revlon wycofal podwojne cienie, szkoda wielka.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 19:07   #168
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Ja ostatnio lubie buszowac w Tj maxx w poszukiwaniu kosmetykow,a mozna wygrzebac super rzeczy o mozna,chociaz ostanio juz chce troche przystopowac bo za duzo wydaje,ale wczoraj widzialam tam paletke blyszcykow z pedzelkiem firmy sugar cosmetics - wartosc w Sephora $24 a w tj maxxx chyba niecale $5-juz mnie kusza
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 19:49   #169
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Monis, czy te kremowe cienie Revlona nie walkuja ci sie ani nie zbieraja w zalamaniach powiek? Probowalam na baze, bez bazy i ciagle to samo. Beznadzieja wedlug mnie. Sorry, ze troszke nie na temat, ale juz sama nie wiem jak je nosic.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 20:50   #170
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

no troche tak,ale biore na nie poprawke bo sa kremowe ale trzymaja sie lepiej kiedy nalozy sie korektor na powieke, w sumie skusily mnie kolorystyka...wciaz szukam tego jedynego cienia ale jakos nie moge znalesc, to samo z tuszem
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-12, 04:20   #171
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

ja te cienie kremowe revlona mialam i dla mnie to to byla porazka - zrazilam sie po nich do kremowych cieni kompletnie. na szczescie stopily mi sie na sloncu wiec moglam ze spokojnym sumieniem wyrzucic
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-12, 04:37   #172
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja te cienie kremowe revlona mialam i dla mnie to to byla porazka - zrazilam sie po nich do kremowych cieni kompletnie. na szczescie stopily mi sie na sloncu wiec moglam ze spokojnym sumieniem wyrzucic
ja tez nie lubie kremowych cieni-strasznie sie zbieraja w zalamaniach powiek,a te tansze strasznie ciezko sie naklada...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 05:52   #173
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

czarny elfiku wczesnie wspominalas ze kojarzysz ta laske ktora wygrala "super model", moze z tego show ktory byl na mtv...typu big brother?(nie pamietam nazwy), ona w nim byla, to chyba z pol roku temu, wlasnie za tym gosciem ktory jest z nia na zdjeciu strasznie latala...beznadziejna babka...
co nie ktore wspominaja o kremach brazujacych itd...tuz przed slubem tesc dal mi spray brazujacy na bazie brazowego cukru, bardzo ladnie pachnie nie pozostawia plam i rowniutko schodzi, nie sciera sie tylko schodzi pod wplywem kapieli, z odleglosci jakis 5 cm spryskac skore(nawet twarzy) i wyrownac(wklepac, potrzec) papierowym recznikiem, efekt wrecz natychmiast a jeszcze lepiej kiedy wyjdzie sie tuz po tym na slonko...szybciej lapie
pamietaj ze w polsce wypryskalam znajome przed moim panienskim i strasznie zachwalaly
co do maseczek...slyszalam ze st.ives ma bardzo dobre, od dluzszego czasu uzywam peelingu brzoskwiniowego st.ives i collagen elastin moisturizer i strasznie sobie chwale
pozatym jakis miesiac temu kupilam peeling(zel) do ciala i chwale sobie ma swiezy zapaszek, pobudzajacy i swietnie nadaje sie do pobudzenia skory(szczegolnie ud)
aaa...pozatym chwale sobie zel do buzi avenoo positively radiant cleanser, ladnie oczyszcza buzie i nie wysusza, chyba jeden z kosmetykow z jak namniejsza iloscia chemii
no i szampoon...dostalam go od tesiow bo uzywaja go w swoim salonie, pamietam jak myli mi glowe...ohhh tem boski gumowo landrynkowy zapach...ahhh, pozatym wygladza wloski, szczegolnie swietny do nie kreconych
i ostatnie..zel w sprayu matrixa amplify, skleja usztywnia bardzo dobrze wloski i naprawde mozna uzyc przy wielu fryzurkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 200.jpg (10,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 300.jpg (19,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 3672_02PoRadiantClns_300.gif (10,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B0007W1NJI.01._SCLZZZZZZZ_.jpg (18,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silkr_shmp.jpg (5,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spray_gel.jpg (9,1 KB, 7 załadowań)
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 05:53   #174
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

i jeszce to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg quick_tan.jpg (9,9 KB, 10 załadowań)
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 06:42   #175
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez monis1981
czarny elfiku wczesnie wspominalas ze kojarzysz ta laske ktora wygrala "super model", moze z tego show ktory byl na mtv...typu big brother?(nie pamietam nazwy), ona w nim byla, to chyba z pol roku temu, wlasnie za tym gosciem ktory jest z nia na zdjeciu strasznie latala...beznadziejna babka...
co nie ktore wspominaja o kremach brazujacych itd...tuz przed slubem tesc dal mi spray brazujacy na bazie brazowego cukru, bardzo ladnie pachnie nie pozostawia plam i rowniutko schodzi, nie sciera sie tylko schodzi pod wplywem kapieli, z odleglosci jakis 5 cm spryskac skore(nawet twarzy) i wyrownac(wklepac, potrzec) papierowym recznikiem, efekt wrecz natychmiast a jeszcze lepiej kiedy wyjdzie sie tuz po tym na slonko...szybciej lapie
pamietaj ze w polsce wypryskalam znajome przed moim panienskim i strasznie zachwalaly
co do maseczek...slyszalam ze st.ives ma bardzo dobre, od dluzszego czasu uzywam peelingu brzoskwiniowego st.ives i collagen elastin moisturizer i strasznie sobie chwale
pozatym jakis miesiac temu kupilam peeling(zel) do ciala i chwale sobie ma swiezy zapaszek, pobudzajacy i swietnie nadaje sie do pobudzenia skory(szczegolnie ud)
aaa...pozatym chwale sobie zel do buzi avenoo positively radiant cleanser, ladnie oczyszcza buzie i nie wysusza, chyba jeden z kosmetykow z jak namniejsza iloscia chemii
no i szampoon...dostalam go od tesiow bo uzywaja go w swoim salonie, pamietam jak myli mi glowe...ohhh tem boski gumowo landrynkowy zapach...ahhh, pozatym wygladza wloski, szczegolnie swietny do nie kreconych
i ostatnie..zel w sprayu matrixa amplify, skleja usztywnia bardzo dobrze wloski i naprawde mozna uzyc przy wielu fryzurkach

Z aveeno lubie brightening facial scrub-jest fajny
Peelingu st ives uzywalam ale jest za ostry dla mojej wrazliwej cery-ale jest swietny do ciala
Ten moisturizer z st ives tez mialam -jest swietny dobrze nawilza i swietnie pachnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 16:10   #176
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

ja mam mieszana i czasem strasznie sucha, moze gruboskorna jestem ale ten peeling mi bardzo pasuje
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-13, 19:33   #177
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Tez ogladalam namietnie America's Next Top Model podobala mi sie zwyciezczyni chyba drugiego albo trzeciego sezonu - Yoanna House

Pamietacie moze Shandy - pracuje na Manhattanie w Wallgreens i cos u niej nawet kupilam

Ta pierwsza teraz prowadzi program na Syle.. Look for less.. ale strasznie sie garbi.
Ja patrzylam na kazdy odcinek kazdej serii.. taka ze mnie maniaczka
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 03:01   #178
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Dziewczyny zglosilam Maybelline roz w pance do KWC-ktora uzywala to moze wpisac recenzje
Ja zakupilam go dopiero dzisiaj juz nie moge sie edoczekac jutra jak go wyprobuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 03:58   #179
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dziewczyny zglosilam Maybelline roz w pance do KWC-ktora uzywala to moze wpisac recenzje
Ja zakupilam go dopiero dzisiaj juz nie moge sie edoczekac jutra jak go wyprobuje
o super ja go duzo nie uzywalam, bo mimo ze mam, to zawsze jakos automatycznie siegam po l'oreala
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-15, 22:37   #180
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wizazanki z USA... czy uzywalyscie...

Wczoraj w poszukiwaniu kohl-a natrafilam na strone ulta.com i sie zakochalam w tych cudenkach z Phisicians formula-dlaczego ja tam zajrzalam-przeciez niedlugo to mnie moj z domu wygoni.

Maja tam wyprzedaze-dziewczyny warto sprawdzic stronke
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.