Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-17, 19:23   #151
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Hej w niedzielę!


My też za tydzień jedziemy na salę - ustalanie menu, godzin itd. Jeju, wybieranie menu mnie stresuje bardziej niż kiecka, bo dopiero teraz czuję, że to nabiera kształtów


Ja bardzo, bardzo mam nadzieję, że w przypadku mojego tż Vistula się sprawdzi bo tylko tam mieli dokładnie to, co nam się podoba, w rozmiarze mojego tż. Może nie to, że "tylko tam" na całym świecie", ale mój tż zdecydowanie nie z tych, co będą chodzili po wielu sklepach, bo chce to szybko odhaczyć, więc to był trzeci albo czwarty sklep


Florence Zazdro!
I super, że już za tydzień panieński, wow! To już zaraz!


Ja akurat wege ale bardzo fajne menu, dużo tradycyjnych rzeczy, ale też kilka niesztampowych, super, bo każdy znajdzie coś dla siebie.


Jeju, już trochę zapomniałam, jaka ta Twoja suknia jest piękna
Nic a nic się nie przejmuj, będziesz wyglądać zjawiskowo

Zaraz też zaktualizuję wizytówkę


Mega oferta
Oj to u nas być głodowała, bo my na maxa mięsni, ale zdziwiło nas, że menadżerka pytała o gości wege. Myśleliśmy, że na wiejskiej sali się nie przejmują takimi rzeczami, a tu miłe zaskoczenie.
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Gratuluję wyboru, myślę że będziecie zadowoleni My też mamy drink bar, ale od początku wiedzieliśmy, że chcemy W ogóle zaraz wkleję propozycje drinków, które ostatnio dostałam. Oj, Szoszo, ale kochana jesteś

Kurczę, przeoczyłam fakt, że jesteś wege. Jakie menu planujecie w takim razie? Pół na pół, czy jednak całkiem mięsne i tylko dla wybranych wege? W ogóle to nawet dzisiaj się zastanawiałam, czy zrobić ciepłe przekąski bez mięsa dla mojego kuzyna. Nigdy na żadnym weselu nie widziałam, żeby dostawał coś oddzielnie, ale szkoda by mi było, żeby całe wesele siedział bez jedzenia

Edit:
Witamy, w nawiązaniu do Naszej rozmowy wysyłamy wstępne menu/propozycja na Pani imprezę:
1. Mangocolada - rum/pulpa mango/sok pomarańczowy/syrop cukrowy/opcjonalnie mleczko zagęszczone (słodki koktajl)
2. Poziomkowy Collins - gin/syrop poziomka/sok z limonki/soda (koktajl orzeźwiajacy)
3. Mojito - rum/limonka/cukier/mięta/sprite lub soda
4. Cosmopolitan - wódka cytrynowa, likier pomarańczowy/sok z limonki/sok żurawinowy (kwaśny, delikatnie wytrawny koktajl)
5. Americano - campari/czerwony wermut/soda/pomarańcza (koktajl polwytrawny)
Lemoniada - truskawkowa/hibiskus
Shoty
Truskawka/mango

Do tego będą drinki spoza karty, jeśli ktoś będzie chciał i czyste alkohole (np. whisky). Co sądzicie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Mniam! Genialnie brzmią te drinki. U nas przesłali listę i mamy wybrać sobie 10.

Wczoraj i w nocy coś bolała mnie głowa, a dziś wywaliło mi gorączkę 38.7 nie wiadomo z czego :nonoewiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:23   #152
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Super u nas też będzie takie menu jakby stało i każdy kto chce może sobie wybrać z tego menu albo jakieś spoza listy ja też chciałam od początku ale zastanawialam się ze względu na finanse ,ale gadalismy i TZ od razu mówił bierzemy a więc niech się dzieje cieszę się. My mamy też menu wstępnie wybrane do małej modyfikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:32   #153
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

4.05.2019
Ślub cywilny + jednodniowe wesele (ok. 100-120 osób)

Styl: elegancko, ale naturalnie, dużo zieleni i białe kwiaty, bez koloru przewodniego ;-)

Załatwione:
- sala
- DJ
- fotograf
- kamerzysta
- tort
- taniec
- suknia (Anna Kara Jasper)
- garnitur
- buty (wreszcie! )
- obrączki
- fryzjer + makijaż
- zaproszenia rozdane

Do załatwienia
- alkohol
- transport dla gości
- krówki

Wciąż nie wiem, czy chcemy: instax, zimne ognie
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:33   #154
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My właśnie dzisiaj byliśmy rozmawiać na temat menu, podegustowałam różne wina i określiliśmy się, co byśmy chcieli, do końca przyszłego tygodnia mamy dostać kosztorys, a konkretne menu będzie ustalane bliżej czerwca - bo restauracja robi dużo rzeczy z warzyw sezonowych, więc będzie wiadomo, co jest dostępne.
Na razie ustaliliśmy, że na każde danie będą do wyboru dwie wege opcje, prawdopodobnie wyślemy menu gościom tydzień przed imprezą, żeby mogli zawczasu zdecydować, którą wolą, a restauracja będzie wiedziała, ile czego przygotować.
Do tego właściciel zobowiązał się zrobić dla nas kącik chilloutu na dworze - kocyki, poduszki itd <3
Nawet zaczęłam się trochę jarać tym weselem ^^

Cytat:
W ogóle to nawet dzisiaj się zastanawiałam, czy zrobić ciepłe przekąski bez mięsa dla mojego kuzyna. Nigdy na żadnym weselu nie widziałam, żeby dostawał coś oddzielnie, ale szkoda by mi było, żeby całe wesele siedział bez jedzenia
No generalnie słabe by to było, gdyby nie było nic, co mógłby zjeść.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:33   #155
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość


Z menu nie wiem, jak zrobimy Nie ma wielu osób wege, ale też nie takie kompletne zero, bo 10%. W sobotę mamy ustalanie menu na sali, więc dopytamy, jak to najlepiej zrobić. Na pewno przystawki weźmiemy pół na pół (mają np. pyszną bruschettę), żeby każdy znalazł coś dla siebie. Drugie danie jest do wyboru, więc tu na pewno weźmiemy jedną z opcji wege - na degustacji pojawiło się jakieś kaszotto albo placki z cukinii, zobaczymy, jakie są wszystkie opcje. Co potem - jeszcze nie wiem, dowiemy się w sobotę Ale na pewno nie chcemy wszystkich dań mięsnych

Ja nie jestem taka bardzo rygorystyczna, na weselu u mojej siostry ciotecznej nie było NIC bez mięsa w daniach ciepłych, więc nie marudziłam i jadłam, co było, bo nie chciałam robić problemu PM ani głodować. Ale na swoim weselu zamierzam jednak o siebie zadbać

Dla mnie menu drinkowe jest super! Są różne smaki, kazdy powinien być zadowolony. Zazwyczaj goście i tak przychodzą i mówią, że chcą np. "jakiegoś dobrego słodkiego drinka"
U nas oprócz barszczu z babeczką pieczarkową i zup na pierwsze danie (pomidorowa i borowikowa) też nie będzie nic wege Dlatego tak myślę, żeby może jednak postarać się coś ogarnąć. Ale z drugiej strony jeśli dowiem się, że tylko ten jeden kuzyn będzie wege, to już nie wiem Chciałabym o wszystkich zadbać, ale nie wiem czy w ogóle kucharka będzie chciała zrobić wege dania dla jednej osoby. Muszę to przemyśleć, ale co byś zrobiła na moim miejscu?

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Oj to u nas być głodowała, bo my na maxa mięsni, ale zdziwiło nas, że menadżerka pytała o gości wege. Myśleliśmy, że na wiejskiej sali się nie przejmują takimi rzeczami, a tu miłe zaskoczenie.Mniam! Genialnie brzmią te drinki. U nas przesłali listę i mamy wybrać sobie 10.

Wczoraj i w nocy coś bolała mnie głowa, a dziś wywaliło mi gorączkę 38.7 nie wiadomo z czego :nonoewiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej A oprócz gorączki jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Super u nas też będzie takie menu jakby stało i każdy kto chce może sobie wybrać z tego menu albo jakieś spoza listy ja też chciałam od początku ale zastanawialam się ze względu na finanse ,ale gadalismy i TZ od razu mówił bierzemy a więc niech się dzieje cieszę się. My mamy też menu wstępnie wybrane do małej modyfikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w ogóle jaką macie cenę i czy sami kupujecie alkohol?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:37   #156
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
U nas oprócz barszczu z babeczką pieczarkową i zup na pierwsze danie (pomidorowa i borowikowa) też nie będzie nic wege Dlatego tak myślę, żeby może jednak postarać się coś ogarnąć. Ale z drugiej strony jeśli dowiem się, że tylko ten jeden kuzyn będzie wege, to już nie wiem Chciałabym o wszystkich zadbać, ale nie wiem czy w ogóle kucharka będzie chciała zrobić wege dania dla jednej osoby. Muszę to przemyśleć, ale co byś zrobiła na moim miejscu?
Pozwolę sobie wypowiedzieć się z perspektywy tego, że w zeszłym roku byliśmy jedyną wege parą na weselu koleżanki, która miała to w pompie i przez całą imprezę nie zjedlibyśmy nic, gdyby nie inwencja kelnerów, którzy zatroskali się nami bardziej niż państwo młodzi i sami zaproponowali, że poproszą kucharzy o zorganizowanie jakiejś zupy dla nas.
Nie mam już zupełnie ochoty na kontakt z tą znajomą, która pokazała, że ma mnie totalnie gdzieś. W zasadzie nie wiem po co nas zaprosiła, skoro wiedziała, że będziemy głodować.
Przecież zrobienie jednego wege dania to nie jest żaden problem, to jest naprawdę bardzo łatwe.
Szczególnie, że często nawet osoby normalnie jedzące mięso wolą opcję bez niego, bo akurat mają taką ochotę.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.

Edytowane przez WhySoSerious
Czas edycji: 2019-03-17 o 19:41
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:03   #157
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Oj to u nas być głodowała, bo my na maxa mięsni, ale zdziwiło nas, że menadżerka pytała o gości wege. Myśleliśmy, że na wiejskiej sali się nie przejmują takimi rzeczami, a tu miłe zaskoczenie.Mniam! Genialnie brzmią te drinki. U nas przesłali listę i mamy wybrać sobie 10.

Wczoraj i w nocy coś bolała mnie głowa, a dziś wywaliło mi gorączkę 38.7 nie wiadomo z czego :nonoewiem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super, że menedżerka pytała o coś takiego, nawet małe zmiany w tym kierunku mnie bardzo cieszą

Ojeju, taka temperatura z niczego? Coś jeszcze Ci dolega?

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
My właśnie dzisiaj byliśmy rozmawiać na temat menu, podegustowałam różne wina i określiliśmy się, co byśmy chcieli, do końca przyszłego tygodnia mamy dostać kosztorys, a konkretne menu będzie ustalane bliżej czerwca - bo restauracja robi dużo rzeczy z warzyw sezonowych, więc będzie wiadomo, co jest dostępne.
Na razie ustaliliśmy, że na każde danie będą do wyboru dwie wege opcje, prawdopodobnie wyślemy menu gościom tydzień przed imprezą, żeby mogli zawczasu zdecydować, którą wolą, a restauracja będzie wiedziała, ile czego przygotować.
Do tego właściciel zobowiązał się zrobić dla nas kącik chilloutu na dworze - kocyki, poduszki itd <3
Nawet zaczęłam się trochę jarać tym weselem ^^


No generalnie słabe by to było, gdyby nie było nic, co mógłby zjeść.
Fajnie się zapowiada! Kącik chilloutu brzmi super

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
U nas oprócz barszczu z babeczką pieczarkową i zup na pierwsze danie (pomidorowa i borowikowa) też nie będzie nic wege Dlatego tak myślę, żeby może jednak postarać się coś ogarnąć. Ale z drugiej strony jeśli dowiem się, że tylko ten jeden kuzyn będzie wege, to już nie wiem Chciałabym o wszystkich zadbać, ale nie wiem czy w ogóle kucharka będzie chciała zrobić wege dania dla jednej osoby. Muszę to przemyśleć, ale co byś zrobiła na moim miejscu?
Tylko jednego kuzyna masz?
Kurczę, nie wiem, co Ci polecić, ogólnie to często osoby wege nie chcą robić problemu i jakoś sobie radzą z tym, co jest, czyli w praktyce albo zmuszają się do mięsa, albo wcinają samo zielone i ziemniaki, czyli nic zapytaj może kucharki, co ona na to, super by było, gdyby dało się zadbać też o wegetarianina, nawet jeśli jest jeden ale wiadomo, nie będziesz pod niego układać całego menu.

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wypowiedzieć się z perspektywy tego, że w zeszłym roku byliśmy jedyną wege parą na weselu koleżanki, która miała to w pompie i przez całą imprezę nie zjedlibyśmy nic, gdyby nie inwencja kelnerów, którzy zatroskali się nami bardziej niż państwo młodzi i sami zaproponowali, że poproszą kucharzy o zorganizowanie jakiejś zupy dla nas.
Nie mam już zupełnie ochoty na kontakt z tą znajomą, która pokazała, że ma mnie totalnie gdzieś. W zasadzie nie wiem po co nas zaprosiła, skoro wiedziała, że będziemy głodować.
Przecież zrobienie jednego wege dania to nie jest żaden problem, to jest naprawdę bardzo łatwe.
Szczególnie, że często nawet osoby normalnie jedzące mięso wolą opcję bez niego, bo akurat mają taką ochotę.
Z pogrubionym bardzo się zgadzam, mam taką samą obserwację

Co do reszty - nie szłabym aż tak daleko, żeby zrywać znajomość czy sugerować, że ma Was tak zupełnie w . Może znajoma nie wiedziała? Może wyleciało jej z głowy? Może sala miała nieustępliwą obsługę, że powiedzieli jej, że się nie da? A może faktycznie dała ciała, bo wiedziała, a nie zadbała o taki wariant, tak też mogło być. Zdarza się.
Nie chcę jej bronić, bo to faktycznie słaba sytuacja, ale mimo wszystko nie przywiązywałabym do tego aż takiej wagi.

Bardzo nie chciałabym, żeby u nas tak było, co do większości gości wiem, czy są mięsożerni, czy nie, bo jednak to wszystko nasi najbliżsi, choć np. ich osoby towarzyszące - często nie mam pojęcia, dlatego wszystkich przy potwierdzaniu pytam o wszystko: czy potrzebują noclegu, czy potrzebują transportu, czy potrzebują jedzenia wege.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 20:11   #158
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
To super, że menedżerka pytała o coś takiego, nawet małe zmiany w tym kierunku mnie bardzo cieszą



Ojeju, taka temperatura z niczego? Coś jeszcze Ci dolega?





Fajnie się zapowiada! Kącik chilloutu brzmi super





Tylko jednego kuzyna masz?

Kurczę, nie wiem, co Ci polecić, ogólnie to często osoby wege nie chcą robić problemu i jakoś sobie radzą z tym, co jest, czyli w praktyce albo zmuszają się do mięsa, albo wcinają samo zielone i ziemniaki, czyli nic zapytaj może kucharki, co ona na to, super by było, gdyby dało się zadbać też o wegetarianina, nawet jeśli jest jeden ale wiadomo, nie będziesz pod niego układać całego menu.







Z pogrubionym bardzo się zgadzam, mam taką samą obserwację



Co do reszty - nie szłabym aż tak daleko, żeby zrywać znajomość czy sugerować, że ma Was tak zupełnie w . Może znajoma nie wiedziała? Może wyleciało jej z głowy? Może sala miała nieustępliwą obsługę, że powiedzieli jej, że się nie da? A może faktycznie dała ciała, bo wiedziała, a nie zadbała o taki wariant, tak też mogło być. Zdarza się.

Nie chcę jej bronić, bo to faktycznie słaba sytuacja, ale mimo wszystko nie przywiązywałabym do tego aż takiej wagi.



Bardzo nie chciałabym, żeby u nas tak było, co do większości gości wiem, czy są mięsożerni, czy nie, bo jednak to wszystko nasi najbliżsi, choć np. ich osoby towarzyszące - często nie mam pojęcia, dlatego wszystkich przy potwierdzaniu pytam o wszystko: czy potrzebują noclegu, czy potrzebują transportu, czy potrzebują jedzenia wege.
Ja właśnie też przy potwierdzaniu zorientuję się, czy są jeszcze jakieś wege osoby. Ten kuzyn nigdy nie narzekał na weselach na brak jedzenia dla niego, więc pewnie radził sobie jakimiś sałatkami itp, na pewno z nikim kontaktu nie zrywał To już wydaje mi się nieco ekstremalne. Wydaje mi się, że koleżanka WhySoSerious też nie zrobiła tego totalnie po złości, nie wstała rano i stwierdziła "A, niech mają wszystko mięsne, może skończą z tymi wege głupotami".
Jeszcze jest jedna kwestia - są osoby wege, ale też niektórzy nie jedzą glutenu, laktozy, orzechów, czy innych rzeczy i wtedy już robi się ciężko. Może jak ktoś ma 20 gości to nie ma problemu, ale przepraszam bardzo - nie wyobrażam sobie przy 230 osobach każdemu dogodzić w kwestiach kulinarnych.
No zobaczymy. Może namówię kucharkę, żeby zrobiła jakąś zapiekankę warzywną i jeszcze jedno wege ciepłe danie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:22   #159
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że koleżanka WhySoSerious też nie zrobiła tego totalnie po złości, nie wstała rano i stwierdziła "A, niech mają wszystko mięsne, może skończą z tymi wege głupotami".
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dokładnie!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jeszcze jest jedna kwestia - są osoby wege, ale też niektórzy nie jedzą glutenu, laktozy, orzechów, czy innych rzeczy i wtedy już robi się ciężko. Może jak ktoś ma 20 gości to nie ma problemu, ale przepraszam bardzo - nie wyobrażam sobie przy 230 osobach każdemu dogodzić w kwestiach kulinarnych.
No zobaczymy. Może namówię kucharkę, żeby zrobiła jakąś zapiekankę warzywną i jeszcze jedno wege ciepłe danie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
U nas będzie koło 100 i też sobie nie wyobrażam każdemu dogodzić. Ale też o nikim nie wiem, że ma stwierdzoną nietolerancję tego czy owego, że totalnie nie je nabiału czy glutenu. NA PEWNO ktoś taki jest, tak myślę. Ale ja o tym nie wiem, nikt się nie przyznał i nikt zapytany o to, czy wege, czy nie, nie powiedział przy okazji np. "Wiesz, mięso to ja jem, ale mam problem z glutenem". Więc tu już nie będę wnikać, chyba że ktoś sam zadeklaruje, to będziemy się wtedy martwić.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
No zobaczymy. Może namówię kucharkę, żeby zrobiła jakąś zapiekankę warzywną i jeszcze jedno wege ciepłe danie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
I to by było moim zdaniem super wyjście. Wege zupka, zapiekanka i jeszcze jedno danie, a w przypadku głodu będzie podżerał zimne przystawki (o ile w przystawkach znajdzie coś dla siebie ) i to powinno załatwić sprawę
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:29   #160
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

17.08.2019 ślub konkordatowy

Załatwione:
- sala
- zespół
- fotograf
- kamerzysta
- fryzjer
- wódka - Biały Bocian
- tort - Ciasta Mili
- kurs przedmałżeński
- zaproszenia i koperty
- suknia - KLIK
- kwiaciarnia
- kolor przewodni - granat/chaber


Do załatwienia:
- poradnia
- obrączki
- rozdanie zaproszeń
- noclegi dla gości
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:31   #161
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Kira_18 (rocznik 92)

29.06.2019

Ślub Konkordatowy

Wesele ok. 100 osób

Bez motywu przewodniego, ale w kolorach jasnych: biel, ecru, beż

Mamy:

•Sala

•Fotograf

•Kamerzysta

•Zespół

•Dekoratorka

•Nauki + Poradnia

•Makijażystka

•Alkohol

•Obrączki

•Garnitur + koszula + mucha

•Suknia ślubna ,,LadyBird" 519000

•Zaproszenia

•Kwiaciarnia ,,Artico"

•Auto do ślubu

•Podziękowania dla gości

•Tuby strzelające

•Oprawa muzyczna do kościoła

•Podziękowania dla gości

•Koszyki ratunkowe

•Transport i noclegi dla gości

•Kurs tańca



Do załatwienia:

•Fryzjerka

•Kosmetyczka (paznokcie)

•Tort i ciasta + pudełka

•Buty ślubne + biżuteria

•Podziękowania dla rodziców

•Buty dla TŻ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 20:32   #162
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja właśnie też przy potwierdzaniu zorientuję się, czy są jeszcze jakieś wege osoby. Ten kuzyn nigdy nie narzekał na weselach na brak jedzenia dla niego, więc pewnie radził sobie jakimiś sałatkami itp, na pewno z nikim kontaktu nie zrywał To już wydaje mi się nieco ekstremalne. Wydaje mi się, że koleżanka WhySoSerious też nie zrobiła tego totalnie po złości, nie wstała rano i stwierdziła "A, niech mają wszystko mięsne, może skończą z tymi wege głupotami".
Jeszcze jest jedna kwestia - są osoby wege, ale też niektórzy nie jedzą glutenu, laktozy, orzechów, czy innych rzeczy i wtedy już robi się ciężko. Może jak ktoś ma 20 gości to nie ma problemu, ale przepraszam bardzo - nie wyobrażam sobie przy 230 osobach każdemu dogodzić w kwestiach kulinarnych.
No zobaczymy. Może namówię kucharkę, żeby zrobiła jakąś zapiekankę warzywną i jeszcze jedno wege ciepłe danie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

ja tez, nawet i przy 20.. no sorry, jeden nie je orzechow, drugi nie je laktozy, trzecia jest na diecie i nie moze przekroczyc ilus tam kalorii, jedna pije tylko wina w kolorze bordowym.. bez przesady
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:46   #163
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
U nas oprócz barszczu z babeczką pieczarkową i zup na pierwsze danie (pomidorowa i borowikowa) też nie będzie nic wege Dlatego tak myślę, żeby może jednak postarać się coś ogarnąć. Ale z drugiej strony jeśli dowiem się, że tylko ten jeden kuzyn będzie wege, to już nie wiem Chciałabym o wszystkich zadbać, ale nie wiem czy w ogóle kucharka będzie chciała zrobić wege dania dla jednej osoby. Muszę to przemyśleć, ale co byś zrobiła na moim miejscu?



Ojej A oprócz gorączki jak się czujesz?



A w ogóle jaką macie cenę i czy sami kupujecie alkohol?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Właśnie w sumie to nic mi nie jest. Niby trochę kaszle, ale to już od dłuższego czasu. Dziwna sprawa.

Ja bym chyba chciała zorganizować coś wege nawet dla jednej osoby, pogadaj z kucharka, jak powie, że nie może to przynajmniej będziesz miała czyste sumienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:09   #164
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Jejku powaznie ten decoris tak leci w kulki? A ja sobie upatrzylam tam ksiege gosci. Dziewczyny gdzie zamowic ze sprawdzonej strony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:20   #165
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dobry wieczór,

Animka, my też mamy drinkbar upatrzony na gdańskich targach

Piszecie o tych daniach wege, ja w ogóle o tym nie pomyślałam, teraz muszę też się zastanowić.

Żenada z decoris. Ja przypadkiem trafiłam na firmę Sabrina. Zamówiłam próbki, koszt zaproszenia 2.39. Papier był gruby, dobry jakościowo, motyw, taki jak chciałam, kontakt z właścicielką na wysokim poziomie. Dzwoniła, pytała, moje sugestie brała pod uwagę bez marudzenia. Gratisowo dorzuciła mi kilka zawiadomień.

Maria, jeśli to nie problem, to dodaj i mnie do kalendarza.

03.08.2019 - ślub konkordatowy
Wesele: 140 osób
Kolor przewodni: ecru, beż
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:22   #166
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Jejku powaznie ten decoris tak leci w kulki? A ja sobie upatrzylam tam ksiege gosci. Dziewczyny gdzie zamowic ze sprawdzonej strony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no na pewno musza miec cos ladnego i dobrego :P w koncu nie mieli by az takiej.. renomy - ja tylko napisalam na wlasnym przykladzie jaki mialam z nimi kontakt i jestem zrazona, nie zamowilabym u nich nic

ja ksiege zamawiam u Pana na fb - robi taki indywidualny projekt, cenowo wychodiz fajnie, ale one sa dosc proste na fb jest ich strona nazywa sie Lumistudio
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:11   #167
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 7

To i ja się zaktualizuję

Mikoma

24.08.2019, ślub konkordatowy, wesele na 115 osób.

Bez koloru i motywu.

Załatwione:

Sala, noclegi

Kościół

Nauki

Zespół

Fotograf

Suknia, buty

Fryzjer, makijaż, paznokcie

Zaproszenia w trakcie rozdawania

Dekoratorka


Do załatwienia w najbliższym czasie:

Tort i ciasta

Wódka

Ubranie pana młodego

Obrączki

Lekcje tańca

Dokumenty urzędowe

Transport dla gości


Fajnie tak sobie wszystko wypisać, widać dobrze co jeszcze zostało do ogarnięcia
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:11   #168
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Halo kochane!!! Nadrobiłam poprzedni wątek, uroczyście oświadczam nadrobić dziś nowy

Witam się w nowym wątku! Praca, budowa i zaproszenia pochłaniają tyle czasu, że już jak wrócę do domu to mam ochotę tylko leżeć i leżeć....

Wczoraj rozdaliśmy 11 zaproszeń A i w sobotę zaczęliśmy nauki, udreka teraz będziemy tam chodzić co sobotę... Więc kolejny czas zajęty... Sporo zaproszeń jednak wysyłam, nie damy rady poodwiedzac rodziny w Polsce, bo kiedy?... Tu w najbliższej okolicy jeszcze dużo do rozdania, A soboty na wyjazd już odpadają przez nauki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:13   #169
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Halo kochane!!! Nadrobiłam poprzedni wątek, uroczyście oświadczam nadrobić dziś nowy

Witam się w nowym wątku! Praca, budowa i zaproszenia pochłaniają tyle czasu, że już jak wrócę do domu to mam ochotę tylko leżeć i leżeć....

Wczoraj rozdaliśmy 11 zaproszeń A i w sobotę zaczęliśmy nauki, udreka teraz będziemy tam chodzić co sobotę... Więc kolejny czas zajęty... Sporo zaproszeń jednak wysyłam, nie damy rady poodwiedzac rodziny w Polsce, bo kiedy?... Tu w najbliższej okolicy jeszcze dużo do rozdania, A soboty na wyjazd już odpadają przez nauki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super

My w czwartek będziemy mieć schodki ależ się cieszę, bo już taką graciarnię zrobiliśmy na dole, przez to, że nie było dostępu do góry
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 06:28   #170
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Widzę, że aktualizujecie winietki, to i ja poproszę

Meggie94, rocznik '94

Woj. lubelskie

29.06.2019 godz. 17

Ślub konkordatowy

Wesele na ok. 160-170 osób

Kolor: różne odcienie niebieskiego

Załatwione:

-sala

-zespół

-kamerzysta i fotograf

-kościół

-kwiaciarnia

-cukiernia

-fryzjerka i makijażystka

-obrączki

-suknia ślubna (Maxima Light 0818)

-buty ślubne (Kotyl 889)

-alkohol

-poradnia

-nauki (w trakcie)

-zaproszenia (w trakcie rozdawania)


Do załatwienia:

-transport dla gości

-ubiór Pana Młodego

-prezent dla rodziców

-biżuteria, ozdoba do włosów

-nauka pierwszego tańca

-koszyki ratunkowe

-tablica rozsadzenia gości


I chyba tyle... Chyba, że coś przeoczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2019-03-18 o 06:34
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:41   #171
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Jak patrzę na wasze wizytówki to przypomina mi się jeszcze mnóstwo rzeczy, które muszę załatwić

Znalazłam ładną opaskę na Ali, w pięknej cenie i z dobrymi opiniami. Pomóżcie tylko wybrać kolor - przypominam mam łososiową suknię. Najchętniej wzięłabym srebrną, ale nie wiem, może ten rose gold bardziej by pasował?
15,22 zł 21%OFF | Miallo Kobiety Kryształ Rhinestone Hairband Kwiat Liść Wzór Tiara Elegancki Biżuteria Ślubna Włosów Akcesoria Bride Tiary
https://s.click.aliexpress.com/e/b42LJQxm

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 06:44   #172
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria jeśli biżuteria będzie srebrna to brałabym srebrną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:16   #173
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja dobieram ozdobę pod kolor biżuterii
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:21   #174
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Maria wrzuć jeszcze raz link , bo mi się wyświetla tylko główna strona ali a nie coś konkretnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:30   #175
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja też raczej brałam srebrną


Jeżeli wiadomo z góry, że ktoś jest wege, to ja też wolałabym się dowiedzieć w kuchni czy jest opcja zrobienia oddzielnych dać moja kuzynka tak zrobiła, bo jej kuzyn został weganinem i przy pierwszym talerzu machnął ręką, że on tego nie (jak zobaczył na naszych talerzach co mamy) a kelner do nieg, że on ma oddzielne posiłki i to było dla niego (jak i dla nas) miłe zaskoczenie

Ja akurat u siebie nie mam takich gości, oprócz Gwiazdy, która sobie wymyśla jakies alergie pokarmowe i nie zamierzam się tym nawet już przejmować po tym co znowu odwaliła
Wyobrażacie sobie ... aż się gotuję w środku jak tylko sobo to przypomniałam ... na Wigilię przyjechała z moim bratem, przyjechali późno, na sam obiad/kolację, a z samego rana pierwzego dnia świąt wyjeżdżali, bo ona chciała spędzić święta też ze swoją rodziną (przypominam, brat przeprowadził się do niej do Wrocławia, ona stamtąd pochodzi, i tam mieszkają jej rodzice, my jesteśmy z podlasia, więc kawał drogi, a Wigilię mieliśmy u rodziny w lubelskim) a wczoraj mama do mnie dzwoni, że oni nie przyjadą na wielkanoc, bo skoro boże narodzenie spędzili u nas to wielkanoc u nich .... i że przyjadą tydzień wczesniej ja rozumiem, ze gdyby całe boże narodzenie spędzili z nami to niech wielkanoc będzie u niej, ale kurrrr przecież ich prawie z nami nie było, bo większośc czasu spędzili u niej, to i na całą wielkanoc ich nie będzie ?! ja planowałam wtedy rozdać zaproszenia, gdzie będzie duża część mojej rodziny i chciałam wszystkim w jendym czasie dać (nie tyle z wygody ile z samego faktu rozdawania, chciałam, zeby wszyscy dostali w jednym czasie) to jeszcze mąż kuzynki ma w Wielkanoc 30-te urodziny i zapowiadał, że wtedy będzie je u nas robił, i mój brat o tym wiedział oczywiście to Gwiazda namotała mu w głowie i pewnie nie chce przyjechać, bo za dużo ludzi będzie i gdzie ona miałaby spać (przypominam, nie może spac z nikim w pomieszczeniu ) wrrrr
Najbardziej szkoda mi mamy, bo to ona najgorzej to przeżywa, chociaz do końca nie chce tego okazywać,, ale nie raz od niej słyszałam, że straciła syna miała do niego po naszej rozmowie zadzwonić, ale nie wiem na czym stanęło


To się rozpisałam
Dzisiaj znowu nauki (3 spotkanie, już przedostatnie, muszę się na poważnie rozglądać za poradnią ). Jutro jedziemy wybrać płytkii do łazienki tak, żeby już je zamówić, więc nawet nie bedzie czasu na zastanawianie. Zamówić panele i drzwi, bo na to tez się trochę czeka, a 28 marca planujemy juz ostatecznie odebrać mieszkanie. Chociaż kobieta zarzeka się, że wszystko zrobione/poprawione/ to jak byliśmy tydzień temu ze stolarzem, to nic nie było ruszone , nawet był karteczki na scianie, która pani przy nas wieszała, z notatką co poprawić
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:40   #176
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Maria wrzuć jeszcze raz link , bo mi się wyświetla tylko główna strona ali a nie coś konkretnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
15,22 zł 21%OFF | Miallo Kobiety Kryształ Rhinestone Hairband Kwiat Liść Wzór Tiara Elegancki Biżuteria Ślubna Włosów Akcesoria Bride Tiary
https://s.click.aliexpress.com/e/b42LJQxm

Mi się wyświetla normalnie.
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też raczej brałam srebrną


Jeżeli wiadomo z góry, że ktoś jest wege, to ja też wolałabym się dowiedzieć w kuchni czy jest opcja zrobienia oddzielnych dać moja kuzynka tak zrobiła, bo jej kuzyn został weganinem i przy pierwszym talerzu machnął ręką, że on tego nie (jak zobaczył na naszych talerzach co mamy) a kelner do nieg, że on ma oddzielne posiłki i to było dla niego (jak i dla nas) miłe zaskoczenie

Ja akurat u siebie nie mam takich gości, oprócz Gwiazdy, która sobie wymyśla jakies alergie pokarmowe i nie zamierzam się tym nawet już przejmować po tym co znowu odwaliła
Wyobrażacie sobie ... aż się gotuję w środku jak tylko sobo to przypomniałam ... na Wigilię przyjechała z moim bratem, przyjechali późno, na sam obiad/kolację, a z samego rana pierwzego dnia świąt wyjeżdżali, bo ona chciała spędzić święta też ze swoją rodziną (przypominam, brat przeprowadził się do niej do Wrocławia, ona stamtąd pochodzi, i tam mieszkają jej rodzice, my jesteśmy z podlasia, więc kawał drogi, a Wigilię mieliśmy u rodziny w lubelskim) a wczoraj mama do mnie dzwoni, że oni nie przyjadą na wielkanoc, bo skoro boże narodzenie spędzili u nas to wielkanoc u nich .... i że przyjadą tydzień wczesniej ja rozumiem, ze gdyby całe boże narodzenie spędzili z nami to niech wielkanoc będzie u niej, ale kurrrr przecież ich prawie z nami nie było, bo większośc czasu spędzili u niej, to i na całą wielkanoc ich nie będzie ?! ja planowałam wtedy rozdać zaproszenia, gdzie będzie duża część mojej rodziny i chciałam wszystkim w jendym czasie dać (nie tyle z wygody ile z samego faktu rozdawania, chciałam, zeby wszyscy dostali w jednym czasie) to jeszcze mąż kuzynki ma w Wielkanoc 30-te urodziny i zapowiadał, że wtedy będzie je u nas robił, i mój brat o tym wiedział oczywiście to Gwiazda namotała mu w głowie i pewnie nie chce przyjechać, bo za dużo ludzi będzie i gdzie ona miałaby spać (przypominam, nie może spac z nikim w pomieszczeniu ) wrrrr
Najbardziej szkoda mi mamy, bo to ona najgorzej to przeżywa, chociaz do końca nie chce tego okazywać,, ale nie raz od niej słyszałam, że straciła syna miała do niego po naszej rozmowie zadzwonić, ale nie wiem na czym stanęło


To się rozpisałam
Dzisiaj znowu nauki (3 spotkanie, już przedostatnie, muszę się na poważnie rozglądać za poradnią ). Jutro jedziemy wybrać płytkii do łazienki tak, żeby już je zamówić, więc nawet nie bedzie czasu na zastanawianie. Zamówić panele i drzwi, bo na to tez się trochę czeka, a 28 marca planujemy juz ostatecznie odebrać mieszkanie. Chociaż kobieta zarzeka się, że wszystko zrobione/poprawione/ to jak byliśmy tydzień temu ze stolarzem, to nic nie było ruszone , nawet był karteczki na scianie, która pani przy nas wieszała, z notatką co poprawić
Co za wredna dziewczyna Ewidentnie chce odizolować Twojego brata od rodziny i ja czegoś takiego kompletnie nie rozumiem. Moja robi to samo, brat Tż przestał jeździć do domu, a wczoraj byli tylko dlatego, że teściowa za tydzień jedzie za granicę. Tak to pewnie też by nie przyjechali. Mi też w tym najbardziej szkoda teściowej, bo na pewno jest jej ciężko, chociaż przy nas zawsze próbuje ich tłumaczyć


Dzięki dziewczyny za rady Co prawda ja żadnej biżuterii już nie będę miała, bo suknia jest bardzo ozdobna, zwłaszcza dekolt, więc też żadnego łańcuszka nie zakładam, ale pomyślałam, że przecież kryształki błyszczą się na srebrno i będzie do tego pasowała srebrna opaska

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:45   #177
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria mi niestety nie działa ten link
A chciałabym zobaczyć ta opaskę ,bo sama rozważam coś takiego . mogłabys zdjęcie tutaj wrzucić ?
Kizdam bardzo współczuję takiej gwiazdy w rodzinie , wiadomo ,że w tym wszystkim najbardziej cierpi matka. Przecież nikt nie oczekuje ,żeby jeździć co chwilę do domu ,ale na święta jeśli jest możliwość można pojechać a nie takie głupie gadanie ,że u Was spędzili wigilię. No to teraz mogli chociaż przyjechać w poniedziałek wielkanocny .
Niestety chyba nie poradzi się nic na to , tak jak Maria pisze ,pewnie chce mu ograniczyć kontakt z rodziną nie wiadomo po co


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:09   #178
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Ja z włosami będę miała najgorszy problem,bo totalnie nie wiem co chce albo inaczej chciec to sobie mogę,ale co z tego wyjdzie.. jakoś nie ufam fryzjerkom chcislabym tylko żeby było ich dużo,nie lubię,jak mam takie płaskie włosy,kocham objętość i tak najlepiej się czuję,mam nadzieję,że podoła mam zapisane jakieś inspiracje
A codo menu to na miesiąc przed jedziemy ustalić ale o to jesteśmy spokojni,bo kucharz jest świetny
Szukamy dalej autokaru, ja muszę jeszcze buty kupić, biżuterię, suknię na poprawiny, zostało ostatnie spotkanie w poradni i w kwietniu chcemy dać na zapowiedzi, pomyśleć o prezencie dla rodziców, dla gości nie wiem czy coś dajemy czy samo ciasto wystarczy wódkę mamy, tylko pozostało wina dokupić,co tam jeszcze...
Rozdajemy dalej zaproszenia
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:19   #179
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Zbiera się taka lista naprawdę mam wrażenie ,że najmniej mam załatwione biorąc pod uwagę ,że jeszcze nie szukałam fryzjerki jakoś podchodzę do tego ze spokojem ale też mamy we wrześniu wesele a niektóre z Was już w maju więc mam nadzieję ,że zdążymy ze wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:26   #180
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Zbiera się taka lista naprawdę mam wrażenie ,że najmniej mam załatwione biorąc pod uwagę ,że jeszcze nie szukałam fryzjerki jakoś podchodzę do tego ze spokojem ale też mamy we wrześniu wesele a niektóre z Was już w maju więc mam nadzieję ,że zdążymy ze wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie dasz radę
Powoli jedną rzecz za drugą się odhacza i jakoś to idzie
Ja myślałam wpiąć sobie parę pasm,żeby nadać objętości,zamawiała może któraś z Was takie pasma kiedyś ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.