Homoseksualizm. Co sądzicie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 22:14   #151
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
zadałam pytanie, więc logicznym jest, że oczekuję odpowiedzi.

a zacytowałam Cię wtedy, bo rzuciłaś tylko tym hasełkiem, nie komentowałam Twojej wypowiedzi, a ogólną sytuację społeczną, która się ostatnimi czasy wykształciła.
Czasami niektóre pytania bywają retoryczne i tak właśnie potraktowałam Twoje.
Nie rzuciłam hasełkiem jak to zgrabnie okresliłaś/określiłeś.
Udzieliłam odpowiedzi na zadane w wątku pytanie.
Nie muszę zgadywać,że Twój komentarz dotyczy sytuacji społecznej.W odniesieniu i zacytowaniu mojej wypowiedzi miałam prawo odebrać Twój komentarz bardzo osobiście.
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 01:24   #152
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Ja homoseksualizm w pelni akceptuje i nie mam nic przeciwko okazywaniu publicznie uczuc przez pary o tej orientacji
Co wiecej uwazam to za normalne i strasznie sie wkurzam gdy ktos probuje wmowic mi,ze to jakas choroba.
Uwazam,ze kazdy ma prawo do milosci bez wzgledu jaka by ona nie byla(nawet ta nie tolerowana przez wiekszosc)
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 13:29   #153
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

zgadzam sie z paryzanka, mi to nie przeszkadza ze ktos ma inna orientacje i toleruje takich ludzi, to nie ich wina przeciez
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 16:36   #154
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Co wiecej uwazam to za normalne i strasznie sie wkurzam gdy ktos probuje wmowic mi,ze to jakas choroba.
Niestety, ludzie wciąż traktuja homoseksualizm w kategoriach PROBLEMU.
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 17:52   #155
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Mi nie przeszkadzaja osoby takie osoby. Osobiście nie znam takiej osoby, ale uważam że w stosunku do niej zachowywałabym się normalnie O i tyle. (Sorry, ale nie mam siły więcej napisać)
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:05   #156
Lara Croft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 307
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Moj kolega (nawet bardzo dobry kolega) jest gejem i powiem wam, ze uwielbiam chodzic z nim na zakupy, bo ma swietny gust! A to z kim sypia upelnie mnie nie interesuje! Szanuje i toleruje jego orientacje i w niczym mi ona nie przeszkadza! Jest swietnym kuplem i zawsze moge na niego liczyc.
__________________
Moze nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze!
Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:15   #157
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie mam nic do homoseksualistów. Nie podoba mi się, gdy niektórzy traktują to jak jakąś"chorobę"...
Jednak jestem całkowicie przeciwna adopcji dzieci przez homoseksualistów.
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 23:20   #158
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie znam żadnego homo A dla mnie oni są ..poprostu ludźmi to co robią w sypialni jest ich wyborem W sumie to dla mnie sa oni neutralni
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 00:34   #159
beti33
Raczkowanie
 
Avatar beti33
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 237
Red face Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Toleruje tak jak i potrafię tolerować inne dewiacje jesli nie sprawiają one bólu lub cierpienia drugiej osobie, lub też te osoby godzą się na nie: toleruje więć i homoseksualistow, transseksualistów, fetyszystow, masochistow, koprofilów jak również osoby będące w mniejszości: jak wegetarian, ekologów itp., lub też osoby o innej kulturze, wierze, poglądach ... a nawet byłabym w stanie tolerować i nie dopuszczane obecnie w Polsce usposobienia jak: poligamistów.

Rozumiem, iż tacy ludzie istnieją i mają oczywiste prawo do szczęscia, samorealizacji itp. ... nie rozumiem jednak dlaczego obecnie w mediach nie prowadzi się procesu uświadamiania ludzi, ogólnie tolerancji wobec odmienności tylko promuje się i narzuca na siłę homoseksualizm w mediach.
__________________
beti33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:45   #160
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

co sądze ? Ludzie jak ludzie. Tyle z mojej strony.
Tylko na adopcję patrzę trochę sceptycznie, nie przemawia do mnie model rodziny 2xTata i dziecko lub 2xMama i dziecko
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 21:27   #161
GraHamka
Raczkowanie
 
Avatar GraHamka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 103
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie przeszkadzają mi homoseksualiści,każdy ma prawo żyć jak chce i z kim chce.
Podobało mi się wyznanie wyznanie Raczka,iż jest homoseksualistą.Nie bał się tego wyznać,pomimo tego iż ludzie są niezbyt tolerancyjni dla takich ludzi jak on.A przecież to normalni ludzie,tacy sami jak My.Tyle,że orientacje mają inną i kochają osoby tej samej płci co one.
GraHamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 11:59   #162
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Thumbs up Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Od wielu lat mam przyjemnośc obracać się w toważystwie osób o odmiennej oriętacji sexualnej. I tak jak między heterykami są ludie Ok i tacy z ciężkim charakterem. Obecnie utrzymuje częsty kontakt z jednym chłopakiem geyem. Jest miły , kultóralny , zawsze miło mi się z nim spędza czas. Mamy wiele wspulnych zainteresowań. Tacy ludzie sa bardziej wyrozumiali ze względu na to jak sa traktowani. Wiele rozumieją.
A to jak są traktowani przez niektórych heteryków świadczy tylko o ciasnocie ich umysłów !!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:55   #163
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

ja również nie mam nic przeciwko odmiennej orientacji sexualnej.w moim zawodzie(nie wymienię)miałam doczynienia z gejami,transwestytam,pros tytutkami i.t.p.nie mam nic do nich i uważam ,że są takimi samymi ludźmi jak "większosć".większośc -chodzi mi o tych co się zadeklarowali,lub ukrywają się.miałam kiedyś kumpla-kumpelkę trans,ale wyjechał zagranice.świetny człowiek i powiem wam,że lepszy niż pięć przyjaciółek razem wziętych.tesknię za jego szczerościąnigdy nie był zawistny i mówił prawde.mogłam mu się zwierzyć i wiedziałam,ze nie bedzie wiedziała o tym cała okolica.
JELSLI KTOŚ JEST TU ZAGUBIONY TO CHĘTNIE WYSŁUCHAM(umiem słychać i nie potępiam)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 22:09   #164
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Szczerze, to mało mnie to interesuje i uważam, że geje i lesbijki w dużej mierze rozdmuchali ten problem - mówiąc wszem i wobec jak to ich społeczeństwo nie toleruje, przyczynili się właśnie to takiego stosunku z jego strony.
Na temat adopcji nie mam zdania.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 12:17   #165
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Sądząc po opiniach większości wizażanek, nasze pokolenie (inaczej niż pokolenie naszych rodziców) nie powinno mieć problemów z akceptacją mniejszości seksualnych. MIło czytać takie posty.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 13:04   #166
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Sądząc po opiniach większości wizażanek, nasze pokolenie (inaczej niż pokolenie naszych rodziców) nie powinno mieć problemów z akceptacją mniejszości seksualnych. MIło czytać takie posty.
No właśnie-nie powinni mieć problemów, ale jak czytam co niektóre wypowiedzi to az przykro. Totalny brak tolerancji. Mówią że jak najbardziej tolerancyjni są ale geje i lezbijki to niech w domu siedza i niedaj Boże ujawniać się. Do podziemia !!!!!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 13:17   #167
peyton949
Raczkowanie
 
Avatar peyton949
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 348
GG do peyton949
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
nie znam nikogo takiego, ale slyszalam, ze 'przyjaciel gej' jest teraz w modzie
Uważam że ta moda wywodzi sie chyba z oglądania Magdy M... Kurcze kiedyś spotkałam sie z takim tematem na jakimś forum czyli" Czy jest tu jakiś gej?! Bo szukam przyjaciela geja, podobno tacy najlepsi'' Ech uważam to akurat troche za przedmiotowe traktowanie homoseksualisty

Osobiście nie przeszkadza mi to czy ktoś jest homo czy hetero.
__________________


peyton949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 06:47   #168
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

jeśli chodzi o prawa gejów i lesbijek to jestem ZA oficjalnym(cywilnym)zawar ciem zwiąsku ze wszystkimi prawnymi aspektami.jeśli chodzi o adopcję to moje zdanie brzmi NIE.po pierwsze dzieci takich par byłyby odrzucone przez innych,bo zawsze się znajdzie ktos kto potepią, a poza tym boję sie,ze w dzieciecych głowkach wyrusłby model rodziny tata-tata -bo dzieci powielają swoj dom rodzinny.mysle,ze myślenie ludzi nie zmieni się jeszcze za 100 lat.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 06:58   #169
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich a wiec co sądzicie na ten temat? jak postrzegacie gejów i lesbijki? czy dla Was są to kreowani fałszywie przez stereotypy i media faceci mowiącyy przegietym glosem i kobiety ktore bardziej przypominaja facetow niz kobiety? nie chce sie w tym temacie zaglebiac w polityke, kosciol, parady rownosci bo o tym juz bylo. Chce wiedziec czy znacie takie osoby? Czy dla Was to jak kochaja jest w pozadku? wiem ze znajda sie osoby nietolerancyjne, ale fakt ze sama jestem homoselsualistka wywoluje u mnie chec konfrontacji z osobami hetero dodam ze nie wygladam jak facet i nie pasuje do stereotypu lesbijki oby wiecej takich to moze ta tolerancja tak marna wzrosnie nam kiedys obym dozyla
Owszem, znam takie ososby i zupełnie nie przeszkadza mi ich orientacja seksualna. Jedna z tych osób jest moim bliskim przyjacielem, poznałam też jego partnera życiowego, przesympatyczna para.
Jest jeszcze jedna ososba, z którą mam nikły kontakt, jej zachowanie jest dość hmm... specyficzne, nie będę wdawać się w szczegóły, ale sama jego orientacja ani trochę mnie nie odrzuca. Jeśli on sam czuje się szczęśliwy, to nic mi do tego, dla mnie to normalny człowiek. Poza tym uważam, że oboje dobrze zrobili ujawniając się, niż cierpieć w ukryciu wstydząc się swojej odmienności.
Lesbijki żadnej osobiście niestety nie poznałam, a chciałabym, żeby (jakby to określić) zobaczyć, jak to wygląda z drugiej strony medalu (nie mylić z moją chęcią pójścia z nią do łóżka, jestem hetero). BTW nie rozumiem tego irracjonalnego strachu przed osobami o innej orientacji Zupełnie jakby taki hetero obawiał się, że homo od razu rzuci się na niego z dziką żądzą w oczach
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 07:42   #170
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Ja nie znam żadnej osoby homo. Być może w moim środowisku taka osoba się znajduje, ale ja nic o tym nie wiem. Zresztą jest mi wszystko jedno. Nie potępiam tych ludzi, bo za co rogi im przecież nie urosły człowiek jak każdy...może być zły albo dobry zupełnie jak hetero. A co on robi w domu w łóżku z partnerem/ partnerką to już mnie nie obchodzi, bo to jest jego życie - nie moje.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 23:03   #171
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Tak jestem tolerancyjna dla gejów i lesbijek,bowiem
Cytat:
Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio - przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyjiś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tolerancja_(socjologia)
a mnie się nie podobają,ale wyleczyć się tego nie da,bo to nie choroba
Jestem przeciwna adopcji dzieci przez takie pary,ale czy będą związki zalegalizowane czy nie to mi różnicy nie robi
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:15   #172
beti33
Raczkowanie
 
Avatar beti33
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 237
Red face Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak wyleczyć się tego nie da,bo to nie choroba
Cytat:
Pomimo trwającej od kilkudziesięciu lat ideologicznej kampanii, Pentagon cały czas uważa homoseksualizm za chorobę psychiczną. Informację o zapisach w dokumentach Pentagonu ujawniła z oburzeniem lewicowa komórka działająca przy kalifornijskim uniwerystecie w Santa Barbara zwąca się "Centrum badań nad seksualnością mniejszości w wojsku" - Center for the Study of Sexual Minorities in the Military. Ujawniony dokument o nazwie: Defense Department Instruction umieszcza homoseksualizm razem z psychicznym niedorozwojem i zaburzeniami osobowości.
Cytat:
W 1973 roku pod naciskiem lobby homoseksualnego, ścisłe kilkuosobowe kierownictwo Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego skreśliło homoseksualizm z listy chorób, pomimo iż większość zapytanych post factum psychiatrów nie zgodziła się z tą decyzją. Mimo tego, od tego czasu decyzja Stowarzyszenia stanowi "dowód" na to, że homoseksualizm nie jest chorobą.
Cytat:
17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), działająca na szczeblu międzynarodowym w ramach ONZ i skupiająca 193 kraje członkowskie, wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych.
__________________
beti33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 00:44   #173
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

http://www.homoseksualizm.webpark.pl/
W większości publikacji na temat homoseksualizmu jest napisane,że nie znane jest źródło pochodzenia tego zjawiska więc i leczyć nie można
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 08:48   #174
Katie00
Raczkowanie
 
Avatar Katie00
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 257
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
co sądze ? Ludzie jak ludzie. Tyle z mojej strony.
Tylko na adopcję patrzę trochę sceptycznie, nie przemawia do mnie model rodziny 2xTata i dziecko lub 2xMama i dziecko
A co jesli (dajmy na to) 2 kobiety chca zaadoptowac dziecko, ale jedna z nich bardzo chce byc mezczyzna. Ubiera sie jak mezczyzna, stara sie robic wszystko zeby wygladac jak mezczyzna. Bierze tabletki i planuje operacje zmiany plci. Dla dzieci chce byc ojcem.
Czy to tez jest zle?

Ja homoseksualizm akceptuje i uwazam ze pownni adoptowac dzieci. Rowniez w takiej sytuacji jak opisalam powyzej.
__________________
'Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court.'
Katie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 08:55   #175
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

powiedzmy ,że po zmianie płci zgodziłabym się.najważniejszym punktem musiałoby być zmiana miejsca zamieszkania.takie pary i ich dzieci byłyby pietnowane przez środowisko.dorosły może znieść wiele,ale dziecko nie.mało wykształcona psychika mogłaby narazić na spustoszenie emocjonalne,lub co gorsza samobójstwo.wszystko zależy od charakteru,ale jeśli uwzięła by się wiekszość otoczenia to było by źle.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:34   #176
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

jeśli chodzi o adopcje dziecka - też jestem przeciwko. jest duże prawdopodobieństwo, że to pokieruje dziecka dalszym życiem, niekoniecznie takim, jakie byłoby gdyby dorastało ono w tradycyjnej rodzinie.
no ale homoseksualizm jak już pisałam sam w sobie toleruję, jest to dla mnie normalne w takim samym stopniu jak związki hetero.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 22:38   #177
Katie00
Raczkowanie
 
Avatar Katie00
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 257
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

A w jakim kierunku to by mialo pokierowac dziecko? Nie rozumiem. Rodza sie homoseksualismy wsrod heteroseksualistow, wiec mozliwe ze dziecko wychowane przez homoseksualistow byloby hetero. Ale co za roznica? Moze nawet bylaby wieksza tolerancja gdyby adopcja dzieci przez homoseksualistow byla mozliwa na calym swiecie.
__________________
'Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court.'
Katie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 00:48   #178
abram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

mysle, ze w Polsce tego problemu nie ma bo prawie wszyscu homoseksualisci wyjechali. osobiscie, raza mnie te ich parady w ktorej sie publicznie obnazaja chadza ubrani w uprzeze i kagance.

Karac a pozniej leczyc.
abram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:12   #179
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Dużo osób na tym wątku uwaza się za osoby tolerancyjne wobec homoseksualistów. W takim razie czemu jesteście przeciw adopcji dzieci przez takie pary?Skoro to taka sama orientacja jak hetero
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:13   #180
Katie00
Raczkowanie
 
Avatar Katie00
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 257
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez abram Pokaż wiadomość
Karac a pozniej leczyc.
Ja bym wolala 'leczyc' homofobow

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Dużo osób na tym wątku uwaza się za osoby tolerancyjne wobec homoseksualistów. W takim razie czemu jesteście przeciw adopcji dzieci przez takie pary?Skoro to taka sama orientacja jak hetero
Zgadzam sie z tym
__________________
'Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court.'
Katie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 20:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.