Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 18:59   #151
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ciekawe co u aneczki. Mam ochotę wysłąć jej smsa, ale nie będę chyba przeszkadzała.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:20   #152
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

to może wyślij myślę, że nasza Aneczka się ucieszy, że tak o niej myślimy i się martwimy .
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:41   #153
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Skoja - myślę, że nikt się nie pogniewa jak o coś zapytasz... w końcu każdej z nas zdarzają się jakieś tam wątkowe przestoje... Fajnie, że jesteś, choć odwołanych wakacji nie zazdroszczę - wiem, że dziecko ważniejsze, ale szkoda, bo uciekł wam relaks, bardzo potrzebny pewnie relaks...

Pass - też uważam, że skoro masz jej numer, to powinnaś napisać - jak Ania nie będzie chciała, to po prostu nie odpisze, ale wydaje mi się, że się ucieszy.

U nas pierwsza próba odstawienia (ukochanego, umiłowanego etc.) dudusia Mamy w domu dwa... jeden schowałam, drugiemu odciełam końcówkę. Norbert się oburzył i mówi, że "dziura" heheno to ja strzeliłam tzw. "janka" i mówię "naprawdę??? pokaż... a kto ją zrobił? może ktoś ją wygryzł? to nie ty?" a on mi mówi "nie! mama byk" haha myslałam, że walnę! No i poszło. Ustalenia są takie (bo Norbert wie, że smoki były dwa) - byk zabrał jednego dla małych świnek (w których Norbert zakochał się na wsi), bo są małe i płakały i "po drodze" wygryzł w drugim dziurę chyba chciał zabrać i drugi, ale mama go uratowała. Ogólnie dziurawego nie chce - oddał mi i już. Deko popłakiwał przy usypianiu i trwało to nie 10-15 min , a godzinę, ale to już jakiś sukces - oby nocka pozwolła kontynuować to moje "małe kłamstewko"

Wrzucam kilka fot z urlopu na wsi i wypadu do Łódzkiego ZOO
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 23:15   #154
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ciekawe co u aneczki. Mam ochotę wysłąć jej smsa, ale nie będę chyba przeszkadzała.
Napisz napisz.......Własnie jak nie bedzie mogla to nie odpisze i tyle..
No własnie a na pewno sie ucieszy jak jej napiszesz ze myslimy o niej

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Witam na nowym wątku. Nawet nie znalazłam jeszcze naszego starego i rzucił mi się w oczy tytuł z 2009 rokiek-niespodzianka!
Pamiętacie mnie jeszcze? Strasznie długo mnie tu nie było, czasem Was podczytywałam ale tylko kilka razy jakoś wczensym latem. Cały czas chciałam nadrobić-i nic z tego nie wychodziło, a latem cały czas w rozjazdach. Ech! Stęskniłam się za Wami! Mam nadzieję nadrobić chociaż nowy wątek, chociaż jak zaczęłam czytać - to nic nie wiem z tego o czym piszecie-a głupio pytać.
U nas wszystko w porządku. Choć dziś mieliśmy wracać z wczasów na Krecie-hehe (młoda zrobiła nam psikusa na dzień przed wyjazdem i się pochorowała), ale może jeszcze jesienią gdzieś pojedziemy.
Rozwija się super. Na pływalni-bo byliśmy pierwszy raz po wakacjach - ogromne postępy. Byliśmy na pierwszych zajęciach "przedprzedszkolnych" - i jestem przerażona Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Poczytam co tam u Was, może coś sie dowiem z nowego wątku, bo do starego to już marne szanse, żebym czas miała. I znowu by się pewnie skończyło na zaległościach!
Jak tam Wasze pociechy? Czasem niektóre widuję na nk - są już takie duże! Młoda też już spora. Ubrania to minimum na 98, a nawet kupiłam jej sukienkę na 104, a buty to kupiliśmy już 24 (!) - rośnie
Pozdrowionka
No witamy.........
Pytaj o co chcesz
No i laska wysoka ci rosnie ze ho ho............

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Skoja - myślę, że nikt się nie pogniewa jak o coś zapytasz... w końcu każdej z nas zdarzają się jakieś tam wątkowe przestoje... Fajnie, że jesteś, choć odwołanych wakacji nie zazdroszczę - wiem, że dziecko ważniejsze, ale szkoda, bo uciekł wam relaks, bardzo potrzebny pewnie relaks...

Pass - też uważam, że skoro masz jej numer, to powinnaś napisać - jak Ania nie będzie chciała, to po prostu nie odpisze, ale wydaje mi się, że się ucieszy.

U nas pierwsza próba odstawienia (ukochanego, umiłowanego etc.) dudusia Mamy w domu dwa... jeden schowałam, drugiemu odciełam końcówkę. Norbert się oburzył i mówi, że "dziura" heheno to ja strzeliłam tzw. "janka" i mówię "naprawdę??? pokaż... a kto ją zrobił? może ktoś ją wygryzł? to nie ty?" a on mi mówi "nie! mama byk" haha myslałam, że walnę! No i poszło. Ustalenia są takie (bo Norbert wie, że smoki były dwa) - byk zabrał jednego dla małych świnek (w których Norbert zakochał się na wsi), bo są małe i płakały i "po drodze" wygryzł w drugim dziurę chyba chciał zabrać i drugi, ale mama go uratowała. Ogólnie dziurawego nie chce - oddał mi i już. Deko popłakiwał przy usypianiu i trwało to nie 10-15 min , a godzinę, ale to już jakiś sukces - oby nocka pozwolła kontynuować to moje "małe kłamstewko"

Wrzucam kilka fot z urlopu na wsi i wypadu do Łódzkiego ZOO
h ahahah...........no dobre z tym smoczkiem i bykiem............
My chcielismy tez juz odstawiac ale niedługo przylatuje moja mama z siostra..
No i moze tak byc ze gdzies wyjdziemy itd a mama zostanie z malym i lepiej zeby
smoczek jeszcze byl w razie histerii ze mamy nie ma
No ale jak moja mama wyjedzie to od razu tniemy didusia

Nenah...1 cm to nie duzo.............
Własnie ogranicz słodkosci i nie jedz duzo wieczorem i zaraz Ci spadnie.......
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 23:34   #155
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Skoja, ło mako - 104?? Matylda nosi 86 i ja uwazalm, że w sam raz. No, chłopcy tu noszą wieksze...Wielka dziewuszka ci rosnie! -moze przyszła modelka?
Matylda zaczyna coraz wiecej po ludzku gadać (na co zwrociła uwagę nawet teściowa - że niedługo mówic zacznie). Pepla ciągle zaczynając wwzystko To to... lub To to jeś...Najładniej mowi ptaszek - tasiek. Uwielbia bawic się zwierzakami roznej maci i wielkosci, śmieje sie do rozpuku ze szczekających na spacerze psow i wyje razem z pojazdami na sygnałach - nawet w telewizji Bardzo też lubi wyrzucac cos z pojemnikow, a potem spowrotem to wkładac lub układać. Latwiej mi tez przychodzi dogadanie się z nią w kwestiach zywieniowych, bo jak pytam, czy cos chce, to odpowiada albo nie, albo pędzi do kuchni i czeka, az jej podam to, o co pytałam.
Nadal mamy problem z myciem głowy - zawsze jest problem i wrzask. Nic nie działa.
Musze iść do fryzjera, bo juz mnie gania z nozyczkami. I znow mam dylemat, co z wlosami. Jakaś fajna nowa fryzurka? Czy zapuszczać i tylko końcówki do ładu doprowadzic i kolor?
Mam pytanie. Czy mozecie polecic sprawdzony krem (emulsję) do twarzy po 30? Najlepiej nawilżajaca i przeciwzmarszczkową...
Idę spac - padam na twarz.
Dobrej nocki
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 07:01   #156
kami1227
Rozeznanie
 
Avatar kami1227
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 533
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Pass pisz pisz I napisz nam co tam - jeśli odpisze A jak nie no to nie Ale myślę, że będzie jej miło
Skoja na prawdę hoho! Tośka dopiero wchodzi w 86, a 80 jeszcze zupełnie dobre Modelka się szykuje. No i oczywiście pytaj jakby co
Ami no widzisz Tak się martwiłaś o swoją laleczkę (nie wiem czy pamiętasz, ale u mnie ona wygrała konkurs piękności na naszym wątku), że nie gada, a ona nadrobi w tydzień, i sie juz nie opędzisz od ciągłego nadawania Oczywiście buziorki dla Amorka
Nenah co ty chcesz dziewczyno zrzucać. Ja to bym cię samymi ciachami pasła a nie kazała odstawiać
Napiszę wam opowiastkę.
Tośka jest mega zainteresowana plecakiem Mikołaja. Na pewno dlatego, że nie wolno jej go ruszać i po drugie: NIE UMIE go otworzyć(). Wczoraj Miki pakuje plecak do szkoły. Podchodzi Tutek i mówi:
-Pomóć ci? (Minka oczywiście jak na kawałek czekolady)
Mikołaj:
-Nie, dam sobie radę.
Tośka:
-Mozie tlosiećke?
Miki:
-Nie trzeba.
Tośka:
-Plosie cie

Myślałam, że padnę
__________________
Mam kompletną rodzinkę od 26.02.2009r.
Od urodzenia Tosi
kami1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 07:39   #157
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Dziewczyny, wyczytałam na innym wątku, że aneczka urodziłą zdrowego chłopczyka. Zaraz wyślę jej smsa z gratulacjami.

Roxi, kami, rezolutne te Wasze dzieciaki!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 10:04   #158
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

super ze u aneczki ok

u nas tez dzieć sie rozgadał, dosłownie z dnia na dzien powieksza zasób słów i zaczyna dyskutować najładniej mówi oprocz podstaw typu mama i tata - " Żaba" i " Czapka " slicznie wymawiajac ż i cz, sz jeszcze mu nie wychodzi i ma problem z w i m no z wyjatkiem tak łatwego słowa jak " masterkuk" ale to ma przetrenowane z reklam bo zadnej nie przepuści przez cały dom potrafi gnac do tv jak tylko usłyszy ze beda reklamy i nie ma znaczenia na jakim kanale :brzyda l:

niedawno był temat łózek - ja mam inne obawy, mianowicie ze młody nie bedzie chciał opuscic łózeczka, on uwleibia swoje łózeczko, spać bawić sie robic fikołki, jak chce spac to sam idzie pod łózeczko i próbuje do niego włazić, po kilku próbach lament i wołanie "mama" choć - nana
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:33   #159
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczko............
Ogromne GRATULACJE
nasza podwojna mamusiu


ps....Czekamy na sprawozdanie
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 11:22   #160
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Normalnie muszę się pochwalić. Moje dziecko już kolejny raz zawołało, że sisi a okazało się że w nocniku wylądowało sisi i kupa!!!!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 11:45   #161
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ogromne brawa dla Jasieczka

Nocka z jedną lekko wyjącą pobudką - myślałam, że będzie gorzej. Teraz padł na drzemkę - godzinę się kładł. Twarda jestem - smoka nie oddam

Aneczka - GRATULACJE!!!
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 11:54   #162
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ojjj... ale mnie tutaj nie było ale jakoś nie umiem się zebrać ostatnio. Po tej chorobie jakaś przymulona chodzę. Martyna też już wyzdrowiała i znowu latamy ciągle na dwór aby korzystać jeszcze z pogody bo ślicznie się zrobiło - przynajmniej u nas. Wracamy po 18.00 to ja już padam potem kąpiel, kolacja i mama pada szybciej niż dziecko nie wiem co się dzieje ale ja do 21.00 wytrzymać nie umiem Dobrze że TŻ z młodą potem siedzi. No a rano o 6.00 wstajemy. Achhh...

Aneczko - ogromne gratulacje!!!!!!:cm ok:

Brawo też dla nowych rozgadanych dzieciaków, dla sikająco - kupkających do nocnika

A my dziś świętujemy urodziny TŻ pełna 30 tka mu dziś stuknęła. Popołudniu przychodzą znajomi a ogólna imprezka w sobotę. Więc nicize spaceru.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:08   #163
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Nika, wszystkiego najlepszego dla TŻ. Co mu kupiłaś na 30tkę??? Niedługo mój tż kończy i się zastanawiam nad niespodzianką - weekendem w paryżu albo rzymie. Tylko nie wiem jak to zorganizować z jego urlopem...
Kombinuję z wyjazdem, bo nie chce mi się robić imprezy
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:19   #164
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aneczko SERDECZNE GRATULACJE i
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 06:58   #165
maggie74
Raczkowanie
 
Avatar maggie74
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 176
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

AANECZKA ogromne gratulacje

Ja kupuję małej bluzeczki na 98 lub nawet 104 i są dobre. Zdarza się że w jakieś na 86, które ma jeszcze wejdzie i są dobre wszystko zależy od producenta rozmiar rozmiarowi nie równy. Spodenki to tak na 92 są dobre. Także generalnie najwięcej rzeczy nosi 92 i 98.
Wydaje mi się że nie jest jakoś strasznie wysoka. Na badaniach u pediatry zmierzyliśmy że ma 82cm.
Zębów jak patrzyłam mamy górne i dolne 1,2,5, czyli 12 razem. Choć ostatnio strasznie gryzie smoczki w niekapkach więc może idzie coś nowego, trzeba by zajrzeć.
Załączam zdjęcia z naszego spacerku z przedwczoraj.
Miłego dnia u nas dziś ładnie i słoneczko
maggie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 07:04   #166
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Nika, wszystkiego najlepszego dla TŻ. Co mu kupiłaś na 30tkę??? Niedługo mój tż kończy i się zastanawiam nad niespodzianką - weekendem w paryżu albo rzymie. Tylko nie wiem jak to zorganizować z jego urlopem...
Kombinuję z wyjazdem, bo nie chce mi się robić imprezy

Dziękuję w imieniu TŻ. Co do prezentu to nic nadzwyczajnego rozpinany sweter, bluzka z długim rękawem i duży balon z napisem szalona 30tka Mieliśmy też wyjechać na week ale z kasą krucho przez te zwolnienie z pracy i szukanie innej więc impreza po minimalnych kosztach.
Dziś zmykam z młodą na lakowanie zębów.
A muszę się pochwalić że ja też w końcu dotarłam do dentysty i ogólnie nie było tak źle we wtorek znowu idę.
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:24   #167
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Nika.83 Pokaż wiadomość
Dziękuję w imieniu TŻ. Co do prezentu to nic nadzwyczajnego rozpinany sweter, bluzka z długim rękawem i duży balon z napisem szalona 30tka Mieliśmy też wyjechać na week ale z kasą krucho przez te zwolnienie z pracy i szukanie innej więc impreza po minimalnych kosztach.
Dziś zmykam z młodą na lakowanie zębów.
A muszę się pochwalić że ja też w końcu dotarłam do dentysty i ogólnie nie było tak źle we wtorek znowu idę.
Zazdraszczam silnej woli do organizacji imprezy. Ja nie cierpię tego robić. NAjpierw sprzątanie, gotowanie, a potem sprztątanie i mycie garów.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 10:20   #168
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Witam w piątek!
AAneczka - ogromne gratulacje!!!! Jej drugie maleństwo!
Roxi, Maggie - potomkowie suuper! Jej jak strasznie duże już te nasze dzieci.
Ja też kupiłam sukienkę na 104, ale zazwyczaj młoda nosi 92-98, właśnie zależy od ubrania, nawet kilka ubrać 80 jest jeszcze dobrych. Raczej nie patrzę na rozmiary tylko na wielkość. I też mi się nie wydaje, żeby była jakoś nadzwyczaj duża.
Nóżki się łądnie wyprostowały, i to musiały jakoś w sierpniu/wrześniu.
Ze smokiem jeszcze urzędujemy i pieluszyńska jeszcze jest.
Jak zaczynałyście przygodę z nocnikiem? Bo młoda wie do czego służy, chętnie na niego siada, mówi nawet siii, ale zaraz wstaje. ostatnio sama przyniosła nocnik, to ją posadziłam, a ta zaraz wstała i kucnęła sobie nad podłogą i zrobiła kupkę Wiem, że już jest gotowa - tzn. tak mi sie wydaje, tylko nie usiedzi na nocniku, zaraz wstaje i strasznie się wyrywa jak chcę,żeby troszkę dłużej została. Dostała też wkłądkę do wc bo czasem dzieciaki po prostu od razu sikają w ten sposób-ale ten sam problem-fajnie, bo coś innego, ale siku-ani widu.
Nadal gotuję jej osobno potrawy - jakoś sobie nie wyobrażam, żeby miałą jeść to co my. Może to my jemy jakoś niezdrowo?
Wczoraj byłyśmy drugi raz na zajęciach przedprzedszkolnych - i było o niebo lepiej niż tydzień wcześniej, a już byłam załamana.
Wczoraj też w końcu zrobiłam coś dla siebie-poszłam na callanetics-i powiem, że to była chyba najdłuższa godzina w moim życiu. Ale tak się cieszę,że w końcu się za siebie zabiorę. A dziś czuję się, jakby przeleciało po mnie stado bizonów - czuję takie mięśnie o których istnieniu nawet nie miałm pojęcia. Ale super! Mam nadzieję, że wytrwam
Idę, bo młoda woła kletka - czyli kredka - będzie rysowanko...wszędzie
skoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:30   #169
bratek 06
Rozeznanie
 
Avatar bratek 06
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 543
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

hej, hej...

super, że Aaneczka urodziła synka pewnie za kilka dni się odezwie

Kuba ostatnio jest baaardzo marudny i niecierpliwy, więc na pisanie nie mam zbyt dużo czasu, teraz też bawi się klockami i co chwilę piszczy, piątek nie widać, więc to chyba nie zęby, ale dupka odparzona na maksa. Nie wiem, dlaczego. Często go przebieram, wietrzymy, lekko go ubieram a pupa czerwona ehh...

a jutro w końcu trochę się zrelaksujemy, bo idziemy na wesele do naszych przyjaciół i mam zamiar bawić się do białego rana
__________________
10 lutego 2009 zostałam mamą Kubusia
bratek 06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 18:04   #170
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

u nas problemy"dupkowe" skonczyly sie jak zaczal robic na nocnik... zadne wietrzenia ani czesta zmiana nie pomagaly , masci pomagaly tylko na krotko i po paru dnich od nowa byl problem
a teraz od ponad miesiaca nie mial nic
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:26   #171
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Zaraz trafi mnie szlag! Zaczęli grzać u nas w bloku. Teraz, kiedy na dworze jest ponad 20 stopni. A najlepsze, że każą odkręcić wszystkie grzejniki na maxa na 48h! Chyba kogoś Bóg opuścił w ciężkiej chwili.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:56   #172
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

A jak przyjdzie trzaskający mroz będzie przerwa w dostawie...Uroki blokowego centralnego - kilka nocy poniżej 10 stopni i włączaja ogrzewanie. A w dzień 22 i slońce z oknem. Niby drobiazg, ale potem rachunki trzeba płacic!
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 22:12   #173
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

No to Wam nie zazdroszcze tego blokowego ogrzewania........

Dziewczyny ja troche off-topowo do tych co tez stracily fasolke..
Kiedy dostalyscie okres..??.Jak ja mam to liczyc..??
od dnia zabiegu czy co...? Bo nie mam pojecia kiedy mam sie spodziewac...
W sumie to jeszcze wczesnie bo dopiero 2,5 tyg minelo od zabiegu....
(dalej plamie ale malutko i na jasniutki braz ,capuccino)
Sorki ze pytam ale tak mnie to nurtuje..........

milej nocki
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 23:00   #174
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Ja liczyłam cykl od dnia zabiegu - jeśli dobrze pamiętam to dostałam okres w miarę terminowo - czyli ok 35 dni po zabiegu. Potem było różnie, ale to nie było wynikiem samego zabiegu, a moich problemów hormonalnych... Po zabiegu miałam dłuższe krwawienie, ok półtora tygodnia + długie plamienie - macica musi się wyczyścić.
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 23:08   #175
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Ja liczyłam cykl od dnia zabiegu - jeśli dobrze pamiętam to dostałam okres w miarę terminowo - czyli ok 35 dni po zabiegu. Potem było różnie, ale to nie było wynikiem samego zabiegu, a moich problemów hormonalnych... Po zabiegu miałam dłuższe krwawienie, ok półtora tygodnia + długie plamienie - macica musi się wyczyścić.
Dziekuje bardzo Słonce
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 06:08   #176
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aniu gratulacje.

Dziewczyny jestem mega zabiegana i do tego przeziębiona, za mało sypiam i czuję że długo już tak nie pociągnę. Plan na weekend - zorganizować się jakoś, bo nie ogarynam wszystkiego, co sprawia że jestem kłębkiem nerwów. Chętnie przyjmę jakieś rady w temacie: relaks, organizacja pracy itp.

Co do ubrań to Jagoda nosi zwykle 86, albo te z metkami 18-23 m-ce, ale i 2-3, tak więc rozmiar rozmiarowi nierówny.
W ogóle jestem pod wrażeniem umiejętności naszych dzieciaczków. Jagoda też się rozgadała. Wszystko wygada. Gdy ktoś ją zapyta np. skąd masz balonik? to odpowie "baba bajo" i już wiadomo że babcia dała balon i tak z wszystkim.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 07:05   #177
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
No to Wam nie zazdroszcze tego blokowego ogrzewania........

Dziewczyny ja troche off-topowo do tych co tez stracily fasolke..
Kiedy dostalyscie okres..??.Jak ja mam to liczyc..??
od dnia zabiegu czy co...? Bo nie mam pojecia kiedy mam sie spodziewac...
W sumie to jeszcze wczesnie bo dopiero 2,5 tyg minelo od zabiegu....
(dalej plamie ale malutko i na jasniutki braz ,capuccino)
Sorki ze pytam ale tak mnie to nurtuje..........

milej nocki
ja tez liczylam po zabiegu i bylo dokladnie 28 dni i lalo sie jak z kranu , takze sie przygotuj
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:10   #178
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
ja tez liczylam po zabiegu i bylo dokladnie 28 dni i lalo sie jak z kranu , takze sie przygotuj



Dziewczyny a co polecacie z kremow do twarzy....?
Uzywacie juz na zmarszczki.....
Bo wielkimi krokami zbliza sie 30 i chyba przydaloby sie troszke
bardziej zadbac o buzke
teraz to kremow nie uzywam prawie wcale...od czau do
czasu sie smarne nivea lub czyms od Alana
Moja cera jest mieszana......Pod oczami zrobily mi sie
własnie taki kreseczki (zmarszczki)
Moze tylko jakis krem pod oczy....??
Czy ktoras zna sie na tym...?
w necie opinie sa podzielone....
Jedni mowia zeby zaczac wczesnie przeciwzmarszczkowe
a drudzy wrecz przeciwnie (jak najpozniej)
Doradzcie cos...??
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 11:35   #179
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Witam kochane babeczki

dziękuje za wszystkie gratulacje

my od wczoraj jesteśmy w domku,
Wrażenia z cc...nie do opisania....wolałabym spać
Ból po cc...straszny....to co z Domisiem było to był pikus..pan pikus
Dopiero dziś zaczynam normalnie funkcjonować..to były dwie zupełnie różne cc

Ale juz jest oki i moge się cieszyć drogim kochanym i słodkim maleństwem
Domis uwielbia braciszka, ciagle chce go głaskać, całować, podawac smoczek, jak tylko zapłacze biegnie do niego....
Oby to sie nie zmieniło

Mały jeszcze nie ma imienia..jakos nie umiemy sie zdecydować...ale czas coś wybrać
Ogólnie jest ggrzeczny..narazie.....(o dpukac) śpi i je no i sra
Narazie nie mam czasu na nic..ale jak tylko znajde chwile to sie odezwe, bom strasznie stęsskniona za Wami

a i oto mój synio
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 11:43   #180
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Styczniowo-lutowe maluchy 2009 i grudniowa Rodzynka 2008":)

Aniu jaki on słodziutki aż ci zazdroszcze ze masz go juz ze soba
u nas puki co 21 tydz a w czwartek usg polowkowe moze ujawni sie kim jest moje Maleństwo juz nie moge sie doczekac

i oby Kamilek tez tak pozytywnie zareagowal na rodzenstwo

Aniu a jakie macie typy na imie to pomozemy wybrac
__________________

Edytowane przez Stokrotka81
Czas edycji: 2010-09-25 o 11:54
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.