Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 14:19   #151
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
BuryKotZPiwnicy obiad no jak to gdzie? Zupa z płatków
A sniadanie ?

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 14:25   #152
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
dzisiaj szalałam z Gacką, krótko ale intensywnie - rozgrzewka, trening na uda & pośladki, tabata x2

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Cześć!

Ja dzisiaj mam imprezę wieczorem, zaprosiła mnie znajoma z pracy z okazji imienin a że pracuję w typowo męskim zawodzie to zawsze takie wyjścia kończą się na tańcach
Wczoraj obejrzałam bardzo interesujący, prosty w przekazie wykład rosyjskiego profesora Żdanowa, w którym mówi o tym, jak alkohol działa na ludzki organizm. Przyznam szczerze, że wiedziałam, że każda ilość % szkodzi, ale on to tak "łopatologicznie" wytłumaczył, że skutecznie zniechęcił mnie do alkoholu - pierwsza próba zatem dziś wieczorem. Wrzucam Wam link, bo warto obejrzeć (film z napisami, 28 minut) https://www.youtube.com/watch?v=1tHk0ozLxwA
Ja piję alkohol bardzo rzadko i to w ilości znikomej ale film obejrzę w wolnej chwili
Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Zupelnie przez przypadek zaczytalam sie w Wasz watek Calkiem tu milo i przyjemnie. Moze kiedys do Was dolacze Narazie moe sobie Was tylko troche podczytam

Czesc Rombek
Hej
Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Hejka
Przyłączam się do was! Dziś zaczynam 64 na liczniku..... buuuu...!!!!
Hej
Cytat:
Napisane przez sa_r_us Pokaż wiadomość
Hej Wam w ten piękny dzien 😃

Tez bym sobie poszla na tańce 😃dancing with the stars 😃 w kazdym badz razie ja po sniadaniu, po cwiczeniach i po pierwszym spacerze 😃 Malutki sie obudzi to ruszymy dalej 😉



Witam nowa osobę 😃

Ja bym chciala startowac od 64 😉😢😢😢

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Dziś w planach miałam tylko moją zupę ugotowaną z 10 łyżek zwykłych płatków owsianych i pół litra 0,5% mleka.... lecz doszłam do wniosku, że podzielę zupkę na pół.
Dziś mój jadłospis wygląda tak : 1/2 garnuszka zupki owsianej, 1 kiwi, 1/3 cukierka krówki, troszkę chałwy (tatko z Ukrainy przywiózł więc grzech nie spróbować), 2 plasterki kiełbasy.... i na kolację chudy biały ser z jogurtem naturalnym, szczypiorkiem, rzodkiewką i czerwoną cebulką
Aktywność fizyczna - spacer + ćwiczenia dywanowe

A jak tam u was dzisiaj?
Czemu jesz tak mało i tak monotonnie?

Dzień dobry Wczoraj Wam nie napisałam jadłospisu i popłynęłam wieczorem Chyba powinnam się ''spowiadać'' codziennie
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 15:20   #153
_Malbora_
Raczkowanie
 
Avatar _Malbora_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 117
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
A sniadanie ?

🎀
Tak samo....
__________________
CHANGES!!! 18.03.2016

Chudniemy!
64,5 - 63,5 - 62- 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54

_Malbora_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 15:23   #154
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Dziś w planach miałam tylko moją zupę ugotowaną z 10 łyżek zwykłych płatków owsianych i pół litra 0,5% mleka.... lecz doszłam do wniosku, że podzielę zupkę na pół.
Dziś mój jadłospis wygląda tak : 1/2 garnuszka zupki owsianej, 1 kiwi, 1/3 cukierka krówki, troszkę chałwy (tatko z Ukrainy przywiózł więc grzech nie spróbować), 2 plasterki kiełbasy.... i na kolację chudy biały ser z jogurtem naturalnym, szczypiorkiem, rzodkiewką i czerwoną cebulką
Aktywność fizyczna - spacer + ćwiczenia dywanowe

A jak tam u was dzisiaj?
Faktycznie malutko ;p ja bym nie dała rady ;p a pieczywa zero?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 15:34   #155
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Tak samo....
no nic. nie wtracam sie Mi by brakowalo jakiegos solidnego posilku z miesa, jajek, albo ryby Ale to ja
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 16:16   #156
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Zupelnie przez przypadek zaczytalam sie w Wasz watek Calkiem tu milo i przyjemnie. Moze kiedys do Was dolacze Narazie moe sobie Was tylko troche podczytam
Cytat:
Napisane przez _Malbora_ Pokaż wiadomość
Hejka
Przyłączam się do was! Dziś zaczynam 64 na liczniku..... buuuu...!!!!
witajcie

Malbora ale to chyba jednodniowy jadłospis i codziennie nie planujesz tak jeść?

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Wczoraj Wam nie napisałam jadłospisu i popłynęłam wieczorem Chyba powinnam się ''spowiadać'' codziennie
spowiedź motywuje


ja byłam na siłce i zaliczyłam 45min na bieżni a teraz gotuje sobie obiadek
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:25   #157
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!



u mnie nadszedł czas piątkowego rilaxu, postałam trochę przy garach, zrobiłam barszcz czerwony na zakwasie, pojadłam i teraz leniuchuję

Malbora też mi się wydaje, że to strasznie mało
nie jestem pewna, czy to, co napisałaś pokrywa Twoją podstawową przemianę materii
zwłaszcza, że piszesz o ćwiczeniach, może wylicz sobie zapotrzebowanie kcal i porozpisuj sobie jadłospis?
szkoda męczyć swój organizm, zdrowie..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 17:30   #158
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej dziewczyny, moge dolaczyc?

Udalo mi sie schudnac prawie 10 kg, ale jeszcze dluga droga przede mna - chce zrzucic jeszcze 14 kg.

Jestem na diecie glownie weganskiej (pisze glownie, bo 98% moich posilkow jest roslinnych, ale ze 2 razy w miesiacu wpadnie mi ser i raz losos, moze kiedys z tego tez zrezygnuje).
Udalo mi sie schudnac 10 kg dzieki liczeniu kalorii, chodze tez na silownie 4-5 razy w tygodniu (3x silowe, 2 razy cardio).

Ogolnie to idzie mi dobrze, waga spada regularnie ok. 0,5 - 1 kg tygodniowo, ale chcialabym dolaczyc do grupy gdzie mozna wygadac sie o diecie i cwiczeniach, bo nie chce juz zanudzac mojego TZta
Przyjmiecie mnie?

PS nie mam polskich znakow na moim laptopie :/
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:35   #159
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Wczoraj Wam nie napisałam jadłospisu i popłynęłam wieczorem Chyba powinnam się ''spowiadać'' codziennie
nie martw się, jak powiesz, że dobry trening zrobiony to rozgrzeszymy..

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość

ja byłam na siłce i zaliczyłam 45min na bieżni a teraz gotuje sobie obiadek
elegancko
mam nadzieję, że też się zmobilizuję i poskaczę trochę na macie chociaż tak mi dobrze&przyjemnie w pozycji horyzontalnej..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:36   #160
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cześć

Wiosna nadchodzi, dostałam motywacji, aby doprowadzić moje odchudzanie wreszcie do końca! Zaczęłam rok temu w lutym z wagą 76 kg, teraz ważę 68. Ćwiczę przede wszystkim z Chodakowską, często sama robię dywanówki, jeżdżę na stacjonarnym i staram się spacerować w weekendy. Po maturze chciałabym wrócić do pływania Zauważyłam o wiele jędrniejsze ciało, ale wciąż chcę ważyć mniej (ze wzrostem 159 oscyluję w wagę 60 kg, wtedy czułam się najlepiej).

Nie jem słodyczy, fast-foodów, nie piję gazowanego, czasem zdarza mi się wypić sok Mam problem z 5 posiłkami, bo ostatnio w ogóle nie mam apetytu, przedmaturalny stres robi swoje... Postaram się jednak wrócić do 5 małych posiłków dziennie i nie chodzić spać z pustym żołądkiem.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2016-03-18 o 17:37
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:38   #161
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moge dolaczyc?

Udalo mi sie schudnac prawie 10 kg, ale jeszcze dluga droga przede mna - chce zrzucic jeszcze 14 kg.

Jestem na diecie glownie weganskiej (pisze glownie, bo 98% moich posilkow jest roslinnych, ale ze 2 razy w miesiacu wpadnie mi ser i raz losos, moze kiedys z tego tez zrezygnuje).
Udalo mi sie schudnac 10 kg dzieki liczeniu kalorii, chodze tez na silownie 4-5 razy w tygodniu (3x silowe, 2 razy cardio).

Ogolnie to idzie mi dobrze, waga spada regularnie ok. 0,5 - 1 kg tygodniowo, ale chcialabym dolaczyc do grupy gdzie mozna wygadac sie o diecie i cwiczeniach, bo nie chce juz zanudzac mojego TZta
Przyjmiecie mnie?

PS nie mam polskich znakow na moim laptopie :/
witaj

dużo już osiągnęłaś, super

a tak z ciekawości ile kalorii dziennie jesz? przy diecie wegańskiej to chyba dosyć ciężko wyciągnąć odpowiednią ilość kcal?

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
elegancko
mam nadzieję, że też się zmobilizuję i poskaczę trochę na macie chociaż tak mi dobrze&przyjemnie w pozycji horyzontalnej..
no to do roboty
poćwiczysz trochę, a potem znów będziesz mogła wrócić do pozycji horyzontalnej i dalej się relaksować

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć

Wiosna nadchodzi, dostałam motywacji, aby doprowadzić moje odchudzanie wreszcie do końca! Zaczęłam rok temu w lutym z wagą 76 kg, teraz ważę 68. Ćwiczę przede wszystkim z Chodakowską, często sama robię dywanówki, jeżdżę na stacjonarnym i staram się spacerować w weekendy. Po maturze chciałabym wrócić do pływania Zauważyłam o wiele jędrniejsze ciało, ale wciąż chcę ważyć mniej (ze wzrostem 159 oscyluję w wagę 60 kg, wtedy czułam się najlepiej).

Nie jem słodyczy, fast-foodów, nie piję gazowanego, czasem zdarza mi się wypić sok Mam problem z 5 posiłkami, bo ostatnio w ogóle nie mam apetytu, przedmaturalny stres robi swoje... Postaram się jednak wrócić do 5 małych posiłków dziennie i nie chodzić spać z pustym żołądkiem.
witaj

matura to bzdura, nie ma się co stresować
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 17:41   #162
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moge dolaczyc?

Udalo mi sie schudnac prawie 10 kg, ale jeszcze dluga droga przede mna - chce zrzucic jeszcze 14 kg.

Jestem na diecie glownie weganskiej (pisze glownie, bo 98% moich posilkow jest roslinnych, ale ze 2 razy w miesiacu wpadnie mi ser i raz losos, moze kiedys z tego tez zrezygnuje).
Udalo mi sie schudnac 10 kg dzieki liczeniu kalorii, chodze tez na silownie 4-5 razy w tygodniu (3x silowe, 2 razy cardio).

Ogolnie to idzie mi dobrze, waga spada regularnie ok. 0,5 - 1 kg tygodniowo, ale chcialabym dolaczyc do grupy gdzie mozna wygadac sie o diecie i cwiczeniach, bo nie chce juz zanudzac mojego TZta
Przyjmiecie mnie?

PS nie mam polskich znakow na moim laptopie :/
z otwartymi ramionami

przede wszystkim gratuluję wyniku!!zrzucone 10kg to piękny wynik

no i odżywiamy się podobnie
powodzenia
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:42   #163
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89
witaj

matura to bzdura, nie ma się co stresować
Pewnie z perspektywy czasu tak, na razie jednak bardzo się boję Szczególnie matematyki, bo z niej najgorzej mi idzie i ustnego angielskiego.


Poćwiczone Skalpel zrobiony. I tak się zastanawiam, ile trzeba po treningu odczekać, aby coś zjeść?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:47   #164
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
witaj

dużo już osiągnęłaś, super

a tak z ciekawości ile kalorii dziennie jesz? przy diecie wegańskiej to chyba dosyć ciężko wyciągnąć odpowiednią ilość kcal?


staram sie nie przekraczac 1400, bo tyle wynosi moje BMR, czasami wpadnie mniej lub wiecej, zalezy od apetytu :P

no wlasnie o wiele za latwo tym bardziej, ze kocham weglowodany, chleb, ziemniaki, ryz, makaron... uwielbiam! staram sie ograniczac tluszcze przetworzone, np oleje ale codziennie jem awokado, orzechy itp.
o, i jem 3 posilki dziennie, wole zjesc mniej czesto a wiecej. Pamietam, ze lata temu odchudzalam sie i jadalam co 3 godziny, wiecznie glodna, bo porcje male i wsciekla jak osa 3 posilki dziennie u mnie sprawdza sie najlepiej

spadam na silke
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:52   #165
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
witaj

no to do roboty
poćwiczysz trochę, a potem znów będziesz mogła wrócić do pozycji horyzontalnej i dalej się relaksować
taki jest plan.. mam ochotę na jakiś dobry film i błogie lenistwo
ale jeszcze z pół godzinki i ruszam w tango..

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

hej Le_Souvenir ,też ładny spadek kg zaliczyłaś, gratuluję

ja posiłek jem bezpośrednio po treningu, nie czekam określonego czasu, chwilę odsapnę i jem
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 18:36   #166
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Crema Catalana, dziękuję Tylko że mnie spadek zajmuje zawsze dużo czasu, potrzebowałam roku, aby zmienić nawyki żywieniowe i nie zajadać stresu/smutku. W rok można byłoby schudnąć i z 20 kg, a nie tylko 8. Ale przynajmniej nie idzie w górę


Myślicie, że Skalpel spala tłuszcz, czy tylko ujędrnia?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 19:57   #167
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

moje dzisiejsze podsumowanie:

I racuchy polane kefirem z odżywką białkową; 2 rafaello z kaszy jaglanej
II ciemna bułka-pół z serem pleśniowym, pół z serkiem wiejskim, kiełkami i pomidorkami cherry; grejpfrut
45min bieżni
III pieczony łosoś, komosa ryżowa, trio warzywne-kalafior,brokuły, mini marchewki(polane oliwą z oliwek)
IV zupa krem z cukinii, trochę serka wiejskiego z orzeszkami ziemnymi niesolonymi

a Wy jak tam dzisiaj?
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 20:18   #168
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Myślicie, że Skalpel spala tłuszcz, czy tylko ujędrnia?
Le_Souvenir, z tego co mi wiadomo zadne cwiczenia nie spalaja tluszczu. Ruszajac sie, Twoje cialo spala wiecej kalorii, czego rezultatem jest wiekszy deficyt kaloryczny i w ten sposob tracimy wage. Ale cwiczenia nie sa w stanie spalic tluszczu bezposrednio.
Wiec kazde cwiczenia pomoga w zrzuceniu wagi, im bardziej intensywne, tym szybciej.
Skalpel to mieszanka kardio z wytrzymalosciowymi, tak? Wiec na pewno ujedrni. Cwiczenia wytrzymalosciowe pomagaja zachowac mase miesniowa, wiec cialo wyglada na jedrne i zadbane, a kardio pomaga spalic sporo kalorii, wiec wydaje mi sie, ze to fajna mieszanka

U mnie dzisiaj bylo bardzo aktywnie 1,5 h spaceru plus 1,5 silowni (10 min rowerek, 15 min na wioslarzu i reszta silowe). Oj, czuje wszystkie miesnie teraz, bede miec klopot z chodzeniem jutro
A na kolacje sushi
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 20:48   #169
sa_r_us
Raczkowanie
 
Avatar sa_r_us
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

U mnie dzisiaj bylo bardzo aktywnie Jupi 1,5 h spaceru plus 1,5 silowni (10 min rowerek, 15 min na wioslarzu i reszta silowe). Oj, czuje wszystkie miesnie teraz, bede miec klopot z chodzeniem jutro Hahaha

A na kolacje sushi Ślina



PODZIWIAM 😃😃😃
sa_r_us jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 20:53   #170
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

vouge13, a ile masz wzrostu ?


Ja dzisiaj jestem padnięta. Wróciłam po nocce z pracy i spalam z godzinę tylko bo musiałam jechać znowu na szkolenie z bhp. Mój jadłospis jest tak ubogi, że aż szkoda pisać ale
- po pracy barszcz z 2 jajkami i twarogiem
- potem krótki sen i szkolenie
- ziemniaki podsmażane z kefirkiem
- sen
- pewnie wciagne na kolacje sałatkę z jajka, sera, pomidora i dorzucę śledzia

Aha, zgrzeszyłam rano i zjadłam paczka. Takiego smaka mialam po pracy ze nie potrafilam sobie odmowic. Praca jednak na nocki troche wyniszcza organizm i cukier leci w dol
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:48   #171
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
ja byłam na siłce i zaliczyłam 45min na bieżni a teraz gotuje sobie obiadek

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
u mnie nadszedł czas piątkowego rilaxu, postałam trochę przy garach, zrobiłam barszcz czerwony na zakwasie, pojadłam i teraz leniuchuję

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moge dolaczyc?

Udalo mi sie schudnac prawie 10 kg, ale jeszcze dluga droga przede mna - chce zrzucic jeszcze 14 kg.

Jestem na diecie glownie weganskiej (pisze glownie, bo 98% moich posilkow jest roslinnych, ale ze 2 razy w miesiacu wpadnie mi ser i raz losos, moze kiedys z tego tez zrezygnuje).
Udalo mi sie schudnac 10 kg dzieki liczeniu kalorii, chodze tez na silownie 4-5 razy w tygodniu (3x silowe, 2 razy cardio).

Ogolnie to idzie mi dobrze, waga spada regularnie ok. 0,5 - 1 kg tygodniowo, ale chcialabym dolaczyc do grupy gdzie mozna wygadac sie o diecie i cwiczeniach, bo nie chce juz zanudzac mojego TZta
Przyjmiecie mnie?

PS nie mam polskich znakow na moim laptopie :/
Hej
Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
nie martw się, jak powiesz, że dobry trening zrobiony to rozgrzeszymy..
Dzisiaj bez treningu bo rozwijałam się towarzysko
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć

Wiosna nadchodzi, dostałam motywacji, aby doprowadzić moje odchudzanie wreszcie do końca! Zaczęłam rok temu w lutym z wagą 76 kg, teraz ważę 68. Ćwiczę przede wszystkim z Chodakowską, często sama robię dywanówki, jeżdżę na stacjonarnym i staram się spacerować w weekendy. Po maturze chciałabym wrócić do pływania Zauważyłam o wiele jędrniejsze ciało, ale wciąż chcę ważyć mniej (ze wzrostem 159 oscyluję w wagę 60 kg, wtedy czułam się najlepiej).

Nie jem słodyczy, fast-foodów, nie piję gazowanego, czasem zdarza mi się wypić sok Mam problem z 5 posiłkami, bo ostatnio w ogóle nie mam apetytu, przedmaturalny stres robi swoje... Postaram się jednak wrócić do 5 małych posiłków dziennie i nie chodzić spać z pustym żołądkiem.
Hej
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Poćwiczone Skalpel zrobiony. I tak się zastanawiam, ile trzeba po treningu odczekać, aby coś zjeść?

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
a Wy jak tam dzisiaj?
U mnie bezgrzesznie
Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj bylo bardzo aktywnie 1,5 h spaceru plus 1,5 silowni (10 min rowerek, 15 min na wioslarzu i reszta silowe). Oj, czuje wszystkie miesnie teraz, bede miec klopot z chodzeniem jutro
A na kolacje sushi

tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:52   #172
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

hej ho..
Melduję, że przegoniłam wewnętrznego lenia i wpadł mi:
HIIT z sukcesu Ewki, intensywny trening całego ciała (z centrumsportowca) x2 i turbo spalanie (również z centrumsportowca )
było intensywnie, wymęczyłam się na maxa..
ale paradoksalnie ten trening tak mnie rozbudził, że mam teraz energii za dwóch i właśnie z maseczką na twarzy zastanawiam się, czy by jeszcze prania nie zrobić..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:54   #173
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
hej ho..
Melduję, że przegoniłam wewnętrznego lenia i wpadł mi:
HIIT z sukcesu Ewki, intensywny trening całego ciała (z centrumsportowca) x2 i turbo spalanie (również z centrumsportowca )
było intensywnie, wymęczyłam się na maxa..
ale paradoksalnie ten trening tak mnie rozbudził, że mam teraz energii za dwóch i właśnie z maseczką na twarzy zastanawiam się, czy by jeszcze prania nie zrobić..
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 21:59   #174
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Crema Catalana, dziękuję Tylko że mnie spadek zajmuje zawsze dużo czasu, potrzebowałam roku, aby zmienić nawyki żywieniowe i nie zajadać stresu/smutku. W rok można byłoby schudnąć i z 20 kg, a nie tylko 8. Ale przynajmniej nie idzie w górę


Myślicie, że Skalpel spala tłuszcz, czy tylko ujędrnia?
proszę mi tu sobie nie umniejszać
zmienić nawyki żywieniowe to nie taka łatwa sprawa, ludzie czasami latami nie mogą dojść do zadowalających efektów bo przyzwyczajenia i jakiś tam ładunek emocjonalny ciągną do starych schematów..
trzeba mieć w sobie dużo siły & zaparcia, żeby mimo wszystko utrzymywać motywację do działania także raz jeszcze brawo brawo

wydaje mi się, że na każdego poszczególne ćwiczenia będą działać inaczej, ale mi skalpel swego czasu ładnie modelował nogi
tak jak pisała vouge13 - na pewno zauważyłam ujędrnienie

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze podsumowanie:

I racuchy polane kefirem z odżywką białkową; 2 rafaello z kaszy jaglanej
II ciemna bułka-pół z serem pleśniowym, pół z serkiem wiejskim, kiełkami i pomidorkami cherry; grejpfrut
45min bieżni
III pieczony łosoś, komosa ryżowa, trio warzywne-kalafior,brokuły, mini marchewki(polane oliwą z oliwek)
IV zupa krem z cukinii, trochę serka wiejskiego z orzeszkami ziemnymi niesolonymi

a Wy jak tam dzisiaj?
Ania no właśnie ja o te rafaello muszę się do Ciebie uśmiechnąć
robisz z jakiegoś konkretnego przepisu?
w sieci znalazłam w sumie kilka i chciałabym jutro wypróbować, będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, nie pogardzę konkretnym przepisem

vouge13, sarus aktywny nam ten piąteczek wyszedł, normalnie jestem z nas dumna

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jestem padnięta. Wróciłam po nocce z pracy i spalam z godzinę tylko bo musiałam jechać znowu na szkolenie z bhp. Mój jadłospis jest tak ubogi, że aż szkoda pisać ale
- po pracy barszcz z 2 jajkami i twarogiem
- potem krótki sen i szkolenie
- ziemniaki podsmażane z kefirkiem
- sen
- pewnie wciagne na kolacje sałatkę z jajka, sera, pomidora i dorzucę śledzia

Aha, zgrzeszyłam rano i zjadłam paczka. Takiego smaka mialam po pracy ze nie potrafilam sobie odmowic. Praca jednak na nocki troche wyniszcza organizm i cukier leci w dol
wyobrażam sobie, dla organizmu to musi być szok przestawić zegar biologiczny na inny tryb pracy..
może w okołowysiłkowym czasie podkręć swój jadłospis w zdrowe węglowodany? to Ci da trochę więcej energii i jest szansa, że nie będzie Cię tak ciągnęło do słodkiego
ponoć odpowiednia dawka magnezu też usuwa wszelkie ciągoty do cukru
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 22:13   #175
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
Ania no właśnie ja o te rafaello muszę się do Ciebie uśmiechnąć
robisz z jakiegoś konkretnego przepisu?
w sieci znalazłam w sumie kilka i chciałabym jutro wypróbować, będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, nie pogardzę konkretnym przepisem
Sugerowalam sie jednym przepisem,ale zrobilam pewne modyfikacje

150g kaszy jaglanej gotujemy w puszce mleczka kokosowego(tak jak standardowo gotujesz ta kasze-az wchlonie w siebie caly plyn),mozna troche doslodzic,ja dodawalam troche ksylitolu do tego
Jak to juz gotowe dodajemy ok 70g wiorek kokosowych, lyzke oleju kokosowego,aromat migdalowy(albo jakis inny),miod(z dosladzaniem generalnie rob pod siebie,czy wolisz bardziej slodkie czy mniej itd i to wszystko blendujemy na gladka mase.
No i z tego robisz kulki(w srodek mozna wsadzic migdaly,albo inne orzechy), i obtaczasz w wiorkach kokosowych. Przechowywac w lodowce
Zadna filozofia,nieduzo roboty a pyszne
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 22:24   #176
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Sugerowalam sie jednym przepisem,ale zrobilam pewne modyfikacje

150g kaszy jaglanej gotujemy w puszce mleczka kokosowego(tak jak standardowo gotujesz ta kasze-az wchlonie w siebie caly plyn),mozna troche doslodzic,ja dodawalam troche ksylitolu do tego
Jak to juz gotowe dodajemy ok 70g wiorek kokosowych, lyzke oleju kokosowego,aromat migdalowy(albo jakis inny),miod(z dosladzaniem generalnie rob pod siebie,czy wolisz bardziej slodkie czy mniej itd i to wszystko blendujemy na gladka mase.
No i z tego robisz kulki(w srodek mozna wsadzic migdaly,albo inne orzechy), i obtaczasz w wiorkach kokosowych. Przechowywac w lodowce
Zadna filozofia,nieduzo roboty a pyszne
stokrotne dzięki!!
chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłam czytając to o tej porze.. bo najchętniej rozkręciłabym się z tym tematem w kuchni już teraz..
uwielbiam takie smaki..orzechy, kokos..to moja bajka

w ogóle jestem w trakcie szukania ciekawych przepisów na święta wielkanocne w 'zdrowszym wydaniu', jak macie jakieś ciekawe przepisy to chętnie przygarnę
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 23:58   #177
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
vouge13, a ile masz wzrostu ?
165

U mnie dzisiaj wyszlo 1350 kcal, czyli spoko. Jutro pewnie bedzie gorzej, bo caly dzien poza domem.

Dziewczyny, moze nie doczytalam, ale czy mamy jeden dzien wspolnego wazenia? Cos jak na innych watkach? W sumie kazda dodatkowa motywacja by sie przydala

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

Aniaa_89, na pewno sprobuje twojego przepisu, kocham kokosowe smaki
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 01:18   #178
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
165

U mnie dzisiaj wyszlo 1350 kcal, czyli spoko. Jutro pewnie bedzie gorzej, bo caly dzien poza domem.

Dziewczyny, moze nie doczytalam, ale czy mamy jeden dzien wspolnego wazenia? Cos jak na innych watkach? W sumie kazda dodatkowa motywacja by sie przydala
w sumie nie wiadomo, szefową nam gdzieś wcięło
(Liviene where are you?)

a tak na poważnie, mi na kg nie zależy, bo ja z centrymetrem w ręku wojuję w sensie mogłoby mi kilka cm tu i ówdzie spaść.
A swój mały osobisty sukces osiągnę jak ujędrnię trochę ciało i ogólnie poprawię kondycję bo po zimie stwierdziłam, że słabo..

także zależy kto jaki ma cel, ale możemy demokratycznie ustalić co kto woli ja się grzecznie podporządkuję

Vouge, wydaje mi się, że malutko u Ciebie tych kcal wychodzi..?
obliczałaś sobie CPM (całkowitą przemianę materii)?
CPM=PPM (podstawowa przemiana materii) x współczynnik aktywności.
Pytam z ciekawości, bo jestem niższa i przy moich 'treningach' wychodzi mi min. 2000kcal

w necie jest sporo kalkulatorów, ale wydaje mi się, że na fabrycesiły mają pojęcie o czym piszą w tym temacie, bez zbędnych komplikacji matematycznych http://www.fabrykasily.pl/bmr
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 07:58   #179
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moge dolaczyc?

Udalo mi sie schudnac prawie 10 kg, ale jeszcze dluga droga przede mna - chce zrzucic jeszcze 14 kg.

Jestem na diecie glownie weganskiej (pisze glownie, bo 98% moich posilkow jest roslinnych, ale ze 2 razy w miesiacu wpadnie mi ser i raz losos, moze kiedys z tego tez zrezygnuje).
Udalo mi sie schudnac 10 kg dzieki liczeniu kalorii, chodze tez na silownie 4-5 razy w tygodniu (3x silowe, 2 razy cardio).

Ogolnie to idzie mi dobrze, waga spada regularnie ok. 0,5 - 1 kg tygodniowo, ale chcialabym dolaczyc do grupy gdzie mozna wygadac sie o diecie i cwiczeniach, bo nie chce juz zanudzac mojego TZta
Przyjmiecie mnie?

PS nie mam polskich znakow na moim laptopie :/
wow gratuluje wyników

Zwazylam się.. jeszcze 2kg do wagi sprzed ciąży Jak juz to osiagne to bede szczesliwa ;p

Sniadanie zjedzone. Czekam az maly pojdzie na dremke i pocwicze.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość


staram sie nie przekraczac 1400, bo tyle wynosi moje BMR, czasami wpadnie mniej lub wiecej, zalezy od apetytu :P


spadam na silke
Ja staram się ok 1500 zjadac...

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2016-03-19 o 07:55
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 08:20   #180
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Heloł
Wczoraj byłam już tak zmęczona, że o 21:30 byłam już w łóżku Za to dzisiaj jestem wyspana i pełna siły do działania, a dzień będzie mega aktywny!

Najpierw dzisiejsze jedzonko
śniadanie: płatki owsiane + jogurt naturalny + pół brzoskwini w syropie + trochę borówek amerykańskich + 2 łyżeczki masła orzechowego + 2 łyżeczki chia
II śniadanie: 2 jajka sadzone + placuszki z cukinii i marchewki
przekąska: tarte jabłko z cynamonem
obiad: spaghetti
kolacja: nie wiem

Ćwiczenia: rozgrzewka, barki, klatka piersiowa, nogi i pośladki, brzuch, rozciąganie - z Natalią Gacką Potem 20-30 minut hula-hop

A po południu basen i sauna
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 23:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.