Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008! - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 16:31   #1771
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Mylka Pokaż wiadomość
Sawyer gratulacje:cm ok:
Agawiecka trzymam kciuki aby wszystko było dobrze
U nas z tym karmieniem to różnie raz jest wioęcej niż 3h raz mniej ale nie mam zamiaru się tym przejmować. Dziecko wie kiedy jest głodne.
Jeśli chodzi o zasypianie top Natalka często zasypia w łóżeczku ale też na ramieniu czy podczas karmienia.
Po każdym karmieniu czekamy na odbijanko choć nie zawsze się go deczekujęAle z tego co mówiła położna to odbijanie jest bardzo ważne nie tylko dlatego aby dziecku się nie ulewało i nie zakrztusiło się ale ponoć jest to jedna z form odgazowywania. I jest chyba w tym coś, jeśli małej się odbije to ładnie zasypia i spokojnie śpi. A jeśli jest z tym problem to się wierci i wybudza.
Kochane pisałyście coś o jakichś ćwiczeniach i pumpach jak sie nie mylę, dajcie znać o co chodzi. Mam do zrzucenia jeszcze duuuużżżoooo kilogramów i będę wdzięczna za rady.
juz przekazuje wieści o pumpach na PW, ja też mam kiloski więc łączę się z Tobą

Dzisiaj sobie hulałam hula hopkiem...ciekawe czy to przyniesie rezultaty
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:58   #1772
JaGaaaa
Rozeznanie
 
Avatar JaGaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 554
GG do JaGaaaa
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzięki Iwa_iw wielkie! Spróbuję się nie martwić...ale wiadomo jak to jest. Oby teraz tylko mały nie pchał się za szybko na świat. Dziękuję i pozdrawiam!
JaGaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:16   #1773
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
A tak przy okazji to może zerkniecie na te krostki na buzi - czy to może byc skaza bialkowa? Jam nabiał od porodu ale ostatnio może trochę za dużo mleka piję bo codziennie płatki + jeszcze kilka inek z mlekiem pół na pół... chyba spróbuję odstawić...
Izuxyz - moja Lily miala takie krosteczki na buzi, zaczelo sie od kilku na czolku a potem rozniosly sie po calej buzce. Bylysmy u pediatry i po dokladnym wywiadzie stwierdzila, ze uczulilo ja mydelko w plynie do kapieli NIVEA (podobno wiele dzieci uczula wlasnie NIVEA). Niunia dostala syropik i kremik a mydelko zamienilysmy na Mustelle i po klopocie. A, a buzie przmywamy juz tylko woda termalna. Pomysl, moze ostatnio zmienilas dzidzi jakis kosmetyk albo wprowadzilas jakis nowy - byc moze to on uczulil Twoja Mala.
Pozdrawiam
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:25   #1774
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Też mam nadzieję, że będzie dobrze. Na wizycie kontrolnej mojego ginekologa zaniepokoiło to,ze wciąż mam krwawienie-było to 3 tyg po porodzie przez cc, zrobił mi usg no i stwierdził, że to albo skrzepy albo resztki łozyska
Póżniej byłam u niego jeszcze raz miesiąc po porodzie i nadal to samo, tylko na razie nie ma podstaw do czyszczenia ponieważ nie mam gorączki i mam prawidłowe crp.
A Wasze dzieciaczki słodziutkie. Moja prawie cały czas na rękach jest usypiana wiem,że źle robię ale chcę jej wynagrodzić pobyt w szpitalu.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:28   #1775
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

już muszę zmykać, wszystkim mamą i dzieciaczką życzę spokojnej, bezkolkowej nocy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 18:08   #1776
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Iwa, Magflieg, Anuhaa Dorotka i Izuxyz (mam nadzieje ze nikogo nie pominełam) bardzo dziekujemy za komplementy.

Sawyer Kornelek fajniutki. Wielkie gratulacje. Zagladaj do nas czesciej.

Izuxyz ale miałas sliczny brzuchol. Taki zgrabniutki.

Hepe ja podobnie jak Anuhaa podejrzewam ze to kryzys laktacyjny. Wystepuje w 3 i 6 tyg a potem w 3 miesiacu. Przystawiaj ssaka jak najczesciej i powinno byc dobrze.

Agawiecka zycze wam obu duzo zdrowia po tych ciezkich przejsciach. I oby z tym łózyskiem sie nie sprawdziło.

Magflieg trzymam za zdrowie Emi. Oby szybko doszła do siebie.

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
W związku z tym pytanie do Was: czy Wasze dzieci same zasypiają w łóżeczku? Bo moja mała zasypia przy cycu i dopiero ją odkładam spac a i tak nie zawsze do jej łóżeczka, tylko tam gdzie akurat przebywam, czyli np. w salonie na kanapie...
Zdarza się tez że biorę ją do łóżka nad ranem żeby dłużej sobie pospać - daje cyca i zasypiamy razem w łóżku... dzięki temu udaje mi się pospać te 2 godz. dłużej... odkąd przeczytałam tę książkę mam z tego powodu wyrzuty sumienia.
Na razie przeszłam na karmienie co 3 godz - wcześniej każdy płacz małej uciszałam cycem - wydawało mi się że skoro płacze a jak ją przystawię to chce ssac to widać jest głodna ale teraz wiem że niekoniecznie...
Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
co do spania, to kazda matka ma swoja metode, nie jest powiedziane ze ma sie robic dokladnie tak jak pisze tracy hogg i ze jej metoda jest w 100% dobra, sa dzieci ktore musza byc tulone bo inaczej nie zasna, dlaczego wiec zabierac im poczucie bezpieczenstwa? Moj Piotrus ma 4 miesiace i nadal potrafi zasypiac przy cycu, albo musi widziec kogos z rodzicow obok, czasem otwiera oczka i upewnia sie czy jestesmy potem je zamyka i zasypia, dopiero jak porzadnie zasnie wtedy odkladam go do lozeczka (noca) badz do naszego lozka, a w ciagu dnia odkladam go do lezaczka lub na kanape, nie czuje sie jakos zle tylko dlatego ze nie robie tak jak pisze Tracy hogg, wazny jest dla mnie sen dziecka i jego spokoj.

glowa do gory, napewno wszystko jest okej wiec sie nie zalamuj

zreszta nie od parady sie mowi, ze wyspana matka rowna sie wyspane dziecko, podobnie jesli mama czuje sie szczesliwa to dziecko rowniez
Ja tez Misie kłade czesto tam gdzie własnie jestem a to na sofie w salonie a to w małym pokoju jak siedze przed kompem itp. I nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. W nocy spi w swojej kołysce ale juz rano jak tz wstanie do pracy to laduje w naszym łózku i spimy razem.
A z jedzeniem jest róznie - raz chce jesc co godz po trochu a raz co 4. Nie przestawiam ja na siłe. Ona jest jeszcze taka malutka ze nie mam sumienia jej meczyc.
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
a i zapomniałam napisać, że były wczoraj przytulanki. no i niestety bolało trochę ale byłam tak spięta i zestresowana, że wcale się nie dziwie. Strasznie się martwiłam o formę frederyki, ale tż powiedział, że jest jak dawniej. uffffff więc może następnym razem nie będę już się tak tym stresować i będzie lepiej. najważniejsze, że już po, bo bałam się strasznie.

no i Piter dziś dwa miesiące skończył

napadłam dziś na rossman, kupiłam peelingi i maseczki na włosy i twarz, zrobię sobie dziś małe spa.

a teraz proszę mnie nie bić, lecę zrobić pizzę dla mnie w wersji light, dla tż w wersji full wypas
Anuhaaa pierwsze koty za płoty. Teraz bedzie juz tylko lepiej.

I wielkie dla Piterka z okazji dwumiesiecznicy.

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
juz przekazuje wieści o pumpach na PW, ja też mam kiloski więc łączę się z Tobą

Dzisiaj sobie hulałam hula hopkiem...ciekawe czy to przyniesie rezultaty
A ja nie umiem hula hopem krecic.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 18:11   #1777
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Amaretta śliczne fotki, jaka ładna z ciebie mamulka misia jak zahipnotyzowana ssie cyculka. jejku ona naprawdę taka maleńka jeszcze, ale szybko podgoni naszych wątkowych chłopaków gigantów jak słoiczki pójdą w ruch. super wyglądaja z kuzynką - jaka jest rożnica wieku między nimi, bo wyglądają tak samo "staro". No i piękna z was para
Mam taka nadzieje ze Misiulka do roku nadrobi ta różnice. Na razie jest na dobrej drodze ładnie przybiera i rosnie.
Kuzyneczka Malwinka jest młodsza o 2 tyg. Ale jest sporo wieksza.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 18:21   #1778
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jesli chodzi o zasypianie to w ciagu dnia jest roznie, zazwyczaj przez caly czas jestesmy na dole, czyli czas spedzamy w salonie wiec drzemki przesypia na kanapie, albo przy cycu. Tylko ze u nas jest tak ze ma dwie krotkie drzemki takie do pol godziny, i jedna dluga czasami do 4 godzin przez poludnie, zasypia wtedy wozona w wozku. Jak jest cieplo to przesypia na zewnatrz a jak jest zimno to po godzince wciagam wozek do salonu i tak spi jeszcze ze 2 godziny. Na noc zasypia przy cycku i przenosze ja pozniej do lozeczka a w ciagu nocy zas po zjedzeniu i odbiciu polozona do lozeczka usteka sie i ukweka, musi miec smoczek w buzi dopoki mocniej nie zasnie ale w koncu zasypia, a czasami zasnie mocno podczas karmienia wiec ja tylko odkladam. Nad ranem zas ma juz taki czujny sen bym powiedziala, bo ciagle smoczek jej wypada i sie budzi wiec klade sie z nia i daje jej piers a pozniej jest mi latwiej kontrolowac ten nieszczesny smoczek ale w ten sposob dzisiaj spalysmy prawie do 9

Wogole to juz zasnela, ale jest ze mna w salonie na kanapie, jakos tak i mnie lepiej jak jest kolo mnie szczegolnie kiedy TZ pracuje na nocki i jestesmy wieczorami same w domu.

Dzisiaj marudzila, wlaczylam radio Polskie Przeboje i zaczelam z nia tanczyc, przez pol godziny byla tak zadowolona, ze prawie mi przysnela w czasie tych podrygow, i zaslinila caly kocyk tak jej bylo dobrze Tyle ze mi rece odpadaja bo wazy juz prawie 5 kilo.

Magflieg i inne dziewczyny ktore bardziej orientuja sie w cwiczeniach...Macie jakies LATWE ale skuteczne cwiczenia na wzmocnienie i stonowanie brzucha? (Oprocz brzuszkow)
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:03   #1779
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

cześć mamulki! moje dziecie dziś wyjątkowo łatwo i szybko zasnęło.

przedstawiam mojego dwumiesięcznego pięknego bobaska, na wygłodzonego raczej nie wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (35,5 KB, 33 załadowań)
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:08   #1780
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziewczyny dzięki za komplementy mojego brzuchola Teraz pozostał po mim flaczek hehe... ale jak sobie myslę o ćwiczeniach to jakoś marni to widzę... cudem udaje mi się jakoś dom trzymać w ryzach i w miare regularnie sprzątać i gotować a co dopiero cwiczenia.... całe szczęście że jestem jeszcze tydzień w połogu - mam wymówkę przynajmniej...
a co do brzucha to ja bardzo polecam "Ja chcę miec taki brzuch" z Tamilee Webb - ciekawe cwiczonka no i działają... ćwiczyłam je przed ciążą i miałam płaski brzuch. Nie obciązają tak kręgosłupa jjak klasyczne brzuszki no i nie są tak monotonne. Trening podzielony jest na cześć dla poczatkujących i zaawansowanych.

anuhaaa ale Piotruś ma bębenek! Wypasiony ten twój synus hihi!

Edytowane przez izuxyz
Czas edycji: 2008-11-03 o 20:15
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:30   #1781
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość

A ja nie umiem hula hopem krecic.
hehe też nie umiałam...tż mnie nauczył, po jakimś czasie samozaparcia się wyłapuje o co chodzi....

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
J

Magflieg i inne dziewczyny ktore bardziej orientuja sie w cwiczeniach...Macie jakies LATWE ale skuteczne cwiczenia na wzmocnienie i stonowanie brzucha? (Oprocz brzuszkow)
hmm no brzuszki są jednak zdecydowanie najlepsze ale ważny jest sposób ich robienia...ale jest też kwestia co chcemy osiągnąć...wzmocnić mięsnie spalić tłuszczyk czy pozbyć się flaka?
Bo tłuszczyk to ogólnie aeroby niekoniecznie brzuszki, wzmocnienie mięsni to właśnie ćwiczenia no i flak hmmm to pewnie raczje zabiegi "zewnątrzskórne" różne.
A cwiczeń na wzmocnienie podobnie jak Izuxyz polecam Ja chcę mieć taki brzuch Tamilee Web, jak masz wytrwałość i samozaparcie to polecam też 6 Weidera ja to robiłam po pierwszje ciąży był rezulatat jakiś ale nie mam siły tego powtarzać. NO a teraz wzięłam się za hulanie hula hopem i jak na razie całkiem przyjemne, opza tym staram się robić jakieś tam aerobiki albo chociaż na steperku pokicać.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
cześć mamulki! moje dziecie dziś wyjątkowo łatwo i szybko zasnęło.

przedstawiam mojego dwumiesięcznego pięknego bobaska, na wygłodzonego raczej nie wygląda
brzuch mnie rozwalił czy on już piwko popija
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 20:39   #1782
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
brzuch mnie rozwalił czy on już piwko popija
no ja nie wiem co on pija jak go zostawiam z tż samego ogólnie to Piotrek podobny do taty, ale póki co, to brzuszek ma po mamusi
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:50   #1783
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
przedstawiam mojego dwumiesięcznego pięknego bobaska, na wygłodzonego raczej nie wygląda
no nie wyglada - wszystkiego naj dla Piotrusia z okazji dwumiesiecznicy



kurcze, Piotrus miesiac starszy od Amelki a widze, ze ten strupek na ramieniu po szczepieniu dalej ma... jak dlugo sie to goi? pediatra kazal go nie moczyc, ciekawe jak to zrobic w trakcie kapieli , widze ze Wy moczycie i chyba nic sie nie dzieje?
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:47   #1784
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

anuhaaa Piotrusia masz niesamowitego! na drugim zdjeciu brakuje mi jeszcze pilota w rece
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:39   #1785
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Hepe Pokaż wiadomość
kurcze, Piotrus miesiac starszy od Amelki a widze, ze ten strupek na ramieniu po szczepieniu dalej ma... jak dlugo sie to goi? pediatra kazal go nie moczyc, ciekawe jak to zrobic w trakcie kapieli , widze ze Wy moczycie i chyba nic sie nie dzieje?
ja moczę bo też mamy i nic się nie dzieje, tak jak piszesz nie da się tego nie moczyć...
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:39   #1786
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuhaaa Piterek super a brzuszek słodziutki

ja chyba wiem dlaczego moja Hania pociągnie trochę cycka i się wkurza. otóż od wczoraj mam laktator i jak próbowałam odciągnąć to z obu piersi wyszło tylko 20 ml!!! to jak ona ma się tym najeść.
mam nadzieję, że to się szybko unormuje i będę mieć więcej pokarmu...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:41   #1787
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Piotrus dziękuje za miłe słówka

Hepe my tak średnio uważaliśmy na ślad po szczepiące, bo po prostu zapominaliśmy no ale nic się tam złego nie dzieje, więc luzik.

Mój bobo nie dość, że wczoraj ładnie i szybko zasnął to jeszcze pierwszy raz obudził się dopiero o 2.30! Juz miałam koszulę mokrą, bo cyce nie wytrzymały.

Piotrek już sobie ucina pierwszą drzemkę, a mamulka dopadła kompa

chyba znów będę musiała was opuścić na dzień lub dwa, jak ja to przeżyję
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:56   #1788
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
ja chyba wiem dlaczego moja Hania pociągnie trochę cycka i się wkurza. otóż od wczoraj mam laktator i jak próbowałam odciągnąć to z obu piersi wyszło tylko 20 ml!!! to jak ona ma się tym najeść.
mam nadzieję, że to się szybko unormuje i będę mieć więcej pokarmu...

wiesz dzidzia na początku naprawde niewiele je, a ja przynajmniej tak mam że laktator już nic a mała i tak jeszcze se tam wyciągnie, więć spokojnie przystawiaj na maksa

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość

chyba znów będę musiała was opuścić na dzień lub dwa, jak ja to przeżyję
why?????????? nie możesz musimy pomyśleć o internecie w telefonie
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:58   #1789
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Kurcze przez ten Amelkowy katar nie wychodzimy na dwor... po raz pierwszy odkad pamietam nie bylam w zwiazku z tym na grobach na Wszystkich Swietych... a dzis TZ ma urodziny i tez ani prezentu nie mam, ani slodkosci zadnych (dla TZ oczywiscie i ewentualnych gosci), meczy mnie to siedzenie w domu longiem, nawet bez spacerku... a pogoda taka zgniła, ze nie bede ryzykowac. Ponadto wyslali dzis TZ z pracy do poznania..., to pewnie poznym wieczorem wroci, ehh bede samam z Amelka jego urodziny swietowac...
Dokarmiłam ja wczoraj wieczorem 50ml sztucznym i teraz brzuch ja boli ;/ do tej pory jeszcze nigdy nie miala problemu z bakiem tak zeby plakac a teraz ma...ehh... a cysie dalej slabo... nie mam co odciagnac, zeby małą tesciowej sprzedac i skoczyc na zakupy...

Szczepicie dzieci dodatkowo na rota i pneumokoki?
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 08:09   #1790
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
why?????????? nie możesz musimy pomyśleć o internecie w telefonie
nie kuś, nie kuś!!! już o tym myślałam tylko nie potrafię tego uruchomić w telefonie hahaha

a wyjeżdzamy na wieś, mi się w sumie nie chce, bo ja miastowa jestem no ale Piotrek sobie świeżego powietrza powdycha.

Cytat:
Napisane przez Hepe Pokaż wiadomość

Szczepicie dzieci dodatkowo na rota i pneumokoki?
ja ciągle dumam 2 grudnia mamy szczepienie więc wtedy zobaczymy czy zdecyduję się na rota, a na pneumo jeżeli będziemy szczepić to po skończonym 6 miesiącu, bo wtedy jest mniej dawek.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:22   #1791
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
hej żabulka widzę CIę jak Szymon nasz pierworodny?

Ale mnie wyśledziłaś spryciaro

U nas wszystko w porządku ale ostatnio mam mało czasu na pisanie, to spacerki to szkoła i jakoś tak nie mam czasu, za to podczytują Was codziennie.Szymcio grzeczniutki, czasem tylko ma gorszy dzień tak jak np wczoraj godzie prawie nie zmrużył oka przez cały dzień Dzisiaj za to nadrabia bo obudziliśmy sie po 7 a on już od 20 minut słodko śpi
Za ponad tydzień mamy kolejne szczepienie i Szymek skończy wtedy już 3 miesiące ale ten czas szybko leci...

A to mój synuś, pierworodny- zimowo-zawieruszkowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (31,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (40,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (28,4 KB, 21 załadowań)
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:36   #1792
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
Za ponad tydzień mamy kolejne szczepienie i Szymek skończy wtedy już 3 miesiące ale ten czas szybko leci...

A to mój synuś, pierworodny- zimowo-zawieruszkowy
Szymus sliczny i jaki juz duzy ja jeszcze nie czuje tego mega szybkiego uplywu czasu , ale wierze na słowo...
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:56   #1793
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Żabulka Ja wszystkich tropię a Szymuś już normalnie jak dorosły a jak wygląda karmienie? jakoś się już ustabilizowało? bo ja się zastanawiam kiedy to nastąpi u nas

Anuhaaa mam ten sam problem za cholere nie moge askonfigurowac telefonu a na pewno mogę w nim działać w necie....

Hepe a ja własnie zastanawiam sie na krótkim spacerkiem mimo że Emi ma katar (kaszel coraz rzadziej) ale jestem do niego zmuszona bo musze odebrac ANgie i kupic jakies chusteczki i pieluchy bo zieje pustkami....
Co do szczpienia na rota nie szczepie a pneumokoki podobnie jak Anuhaaaa tylko jeszcze nie wiem czy po 6 mies czy po dwóch latach
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 09:02   #1794
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Żabulka Ja wszystkich tropię a Szymuś już normalnie jak dorosły a jak wygląda karmienie? jakoś się już ustabilizowało? bo ja się zastanawiam kiedy to nastąpi u nas
Karmię jeszcze trochę cycusiem ale mleka niestety coraz mniej więc butla cały czas w ruchu.W nocy Szymcio wstaje tylko raz albo dwa więc wysypiam się na maksaa w dzień je co około 3 godzinki ale potrafi nie jesć i 5 więc naprawdę nie moge narzekać mam złote dziecko
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 09:34   #1795
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
Karmię jeszcze trochę cycusiem ale mleka niestety coraz mniej więc butla cały czas w ruchu.W nocy Szymcio wstaje tylko raz albo dwa więc wysypiam się na maksaa w dzień je co około 3 godzinki ale potrafi nie jesć i 5 więc naprawdę nie moge narzekać mam złote dziecko
nic tylko pozazdrościć- obie z jaroszanią macie wieeeelkie szczęście,że się tak wysypiacie
a Szymuś przesłodki...i taki już duży chlopak z niego!

magflieg-nie boisz się wychodzić z lekko zaziębioną Emilką na spacery?

anuhaaaaaaaaaaaaa-Piterek rozbraja zwłaszcza fotką z brzucholem w roli głównej

ja dziś też na spacerek się wybieram,ale najpierw pranie i odkurzanie samo się przecież mieszkanko nie posprzata- a mogłoby...

ja na pneumo szczepię po 6 m-cu podobnie jak anuhaaaaaa, na rota chyba nie.

moja Natalka jutro kończy 8 tygodni i jeszcze szczepiona nie była ze względu na przyjmowane leki-dziś dopiero zanieśliśmy mocz do badania(bo ma już zmniejszoną ich dawkę) i jeśli wyniki będą dobre to może przyszły tydzień wchodzi w rachubę... strasznie się denerwuję szczepieniem, bo ona jakby nie było jest cały czas na tabletkach i boję się,że mogłaby źle zareagować na szczepionki.No ale pediatra powiedziała,że jeśli wyniki moczu i posiewu będą ok-wtedy spokojnie możemy szczepić... i po 20-tym mamy mieć usg brzuszka-już się tym martwię
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...

Edytowane przez Dorotka@
Czas edycji: 2008-11-04 o 09:53
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:11   #1796
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorotk@ po pierwsze troche nie mam wyjscia....bo nikt mi nie odbierze dzisiaj angie z przedszkola ale też trochę wychodzę z założenia że jeśli nie ma gorączki tylko katar trochę to moze nawet jej to dobrze zrobi przynajmniej jak Angie miala katar to zawsze wychodziłyśmy bo jej się lepiej oddychało na dworze...
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:22   #1797
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hej dziewczęta!
Oczywiście nie mam szans na nadrobienie zaległości
Przepraszam że tak tylko wpadam i uciekam ale nie mam kompletnie czasu na obecność na wątku
Żabulko strasznie zazdroszczę że Twój bąbel już taki duży i grzeczny. Moja Pola skończyła już 2 miesiące ale jeszcze daje nam popalić nadal. Jest strasznie marudna. Teraz mam chwilę na napisanie czegokolwiek bo włączyłam jej radio na szum i przysnęła w bujaczku.
Dziewczyny czy może któraś z Was ma taką huśtawkę Fisher Price??? Bo zamierzam kupić i trochę się biję z myślami czy maluch będzie zadowolony z czegoś takiego?
Z góry dzięki za odpowiedź!
Pozdrawiam Was wszystkie i całuję serdecznie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 467360303.jpg (55,2 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez izzi
Czas edycji: 2008-11-04 o 10:24
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:35   #1798
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

izzi dokladnie wczoraj ogladalam cos takiego, ale o ile dobrze pamietamte hustawki sa do9kg. moj Antek ma juz 6,5kg i rosnie strasznie szybko dlatego zrezygnowalabym z kupna. z tego co slyszalam dzieci bardzo lubia w tym przebywac i przede wszystkim zasypiac
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:37   #1799
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

izzi wygląda atrakcyjnie ale jakos wydaje mi sie mało stabilne tzn na poczatek na pewno ale chyba za długo sie nie pohusta dziewczyny maja leżaczki i z tego co pisza to sie im sprawdza a husteawkę ja mam taka zwykła na futryne i od pol roku juz spokojnie moze sie hustac

Nabuko co u Karolinki?

A śpią wsze dzieci na brzuchach? Bo moja usnęła obserwuję ją ciąle mam mam jakieś schizy z tym spaniem na brzuchu ale chyba przez ten katar tak jej sie teraz lepiej śpi bo jak obracam na plecy to sie budzi
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4

Edytowane przez magflieg
Czas edycji: 2008-11-04 o 10:38
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 11:18   #1800
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

magflieg, pewnie jej sie lepiej oddycha lezac na brzuszku... ale tez bym miała obawy przed zostawieniem jej tak

Pietrek i Szymuś - po prostu cudowne chłopaki.... i obaj taaacy dorodni ....

izzi, ja sie zastanawiałam nad taka hustawką, ale dziewczyny słusznie zauwazyły, że lepiej kupic cos co dłużej posłuży... w tej chwili mysle czy kupic małemu
hustawke: http://www.allegro.pl/item472407837_...ux_3w1_gw.html
czy lezaczek: http://www.allegro.pl/item465386571_...18kg_w_wa.html
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2008-11-04 o 11:20
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.