Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 11:55   #1771
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ambi troszkę przykro ze tak reagujesz ale zobaczysz, mały się urodzi to nie będziesz go chciała zamienić na żadną dziewczynkę
Ja mam na dziś jeszcze pizze, a jutro może zrobię gyrosa z karkówki, frytki lub pieczone ziemniaki i jakaś surówka. Byliśmy już z małym na spacerze i placu zabaw, później przyjdzie na kawę znajoma z synkiem to Bartuś będzie miał kolegę do zabawy
Mms trzymam kciuki za badania
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 11:59   #1772
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hej byłam z młodym na spacerku i po drodzę wpadlam do pepco po bidon do picia bo mają fajne..dziewczyny możecie pomyśleć, że jestem płytka itd ale spojrzalam na te wszystkie ciuszki dziewczęce i mi się przykro zrobiło.. Pozniej w kolejce dwie mamy z córeczkami malutkimi i młodszymi synami ale jakoś dalam radę- tylko popatrzyłam..wleciałam po drodze do lumpeksu mojego i babka czy coś już wiadomo a ja ,że tak syn aaa "ona yy szkoda" tak mi się znowu przykro zrobiło...wchodzę na dól do sklepu bo picie.. babka do mnie to Pani w ciązy ( chodze codziennie ale cicuhy zakrywaly) i Borysek bedzie miał braciszka? a ja dokladnie braciszka a ona do mnie pewnie liczyła pani na córe i sie nie dziwię kazda mama chce córe. No nic weszlam do domu rozebrałam małego i się jawnie popłakalam.. Borysek , który ledwo umie mowic do mnie : ne plac. Musze się ogarnąc przed mężem bo ciekawe jak on będzie się czuł jak zobaczy,że płacze. No jestem ....brak słow
kochana ja znalazłam na to wyjście i jak idę do lumpka i znajdę jakieś ładne sukienusie( a powiem szczerze ze zawsze na nie idę kupuję siostrzenicy.Potem ją ubieram i mówię żeby pokazała się mamusi Jakieś wyjście to jest dla mnie.Dla chłopca niema takich fajnych ubran :/
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:00   #1773
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Lula ja to wiem,że nie zamieniłabym mojego Tymka na żadną dziewczynkę Uwierz,że mnie też martwi moja reakcja- sama się nie spodziewalam ale miny tych babek też wymownę, mówiące wspolczuje
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:02   #1774
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hej byłam z młodym na spacerku i po drodzę wpadlam do pepco po bidon do picia bo mają fajne..dziewczyny możecie pomyśleć, że jestem płytka itd ale spojrzalam na te wszystkie ciuszki dziewczęce i mi się przykro zrobiło.. Pozniej w kolejce dwie mamy z córeczkami malutkimi i młodszymi synami ale jakoś dalam radę- tylko popatrzyłam..wleciałam po drodze do lumpeksu mojego i babka czy coś już wiadomo a ja ,że tak syn aaa "ona yy szkoda" tak mi się znowu przykro zrobiło...wchodzę na dól do sklepu bo picie.. babka do mnie to Pani w ciązy ( chodze codziennie ale cicuhy zakrywaly) i Borysek bedzie miał braciszka? a ja dokladnie braciszka a ona do mnie pewnie liczyła pani na córe i sie nie dziwię kazda mama chce córe. No nic weszlam do domu rozebrałam małego i się jawnie popłakalam.. Borysek , który ledwo umie mowic do mnie : ne plac. Musze się ogarnąc przed mężem bo ciekawe jak on będzie się czuł jak zobaczy,że płacze. No jestem ....brak słow

myślę że to normalne minie pare dni i zaczniesz inaczej reagować. Do wczoraj miałaś nadzieje na córeczkę takze daj sobie troche czasu aby oswoić się z tą sytuacją i się nie obwiniaj.

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ambi troszkę przykro ze tak reagujesz ale zobaczysz, mały się urodzi to nie będziesz go chciała zamienić na żadną dziewczynkę
Ja mam na dziś jeszcze pizze, a jutro może zrobię gyrosa z karkówki, frytki lub pieczone ziemniaki i jakaś surówka. Byliśmy już z małym na spacerze i placu zabaw, później przyjdzie na kawę znajoma z synkiem to Bartuś będzie miał kolegę do zabawy
Mms trzymam kciuki za badania
Nigdy nie jadłam gyrosa z karkówki zawsze z kurczaka. Ale mi smaka narobiłaś
Ja siedzę w pracy i jem renni bo mam taka zgage obojetnie co zjem czy wypije
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:02   #1775
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
kochana ja znalazłam na to wyjście i jak idę do lumpka i znajdę jakieś ładne sukienusie( a powiem szczerze ze zawsze na nie idę kupuję siostrzenicy.Potem ją ubieram i mówię żeby pokazała się mamusi Jakieś wyjście to jest dla mnie.Dlaq chłopca niema takich fajnych ubran :/
ja mam taki okres,że wynajduje w lumpku lepsze dla chlopcow niż dziewczynek a te w pepco to się same narzucaly w oczy, nawet jak nie chcesz patrzec. Na chłopcow mega malo az dyskryminacja
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:04   #1776
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Lula ja to wiem,że nie zamieniłabym mojego Tymka na żadną dziewczynkę Uwierz,że mnie też martwi moja reakcja- sama się nie spodziewalam ale miny tych babek też wymownę, mówiące wspolczuje
No wiesz jak mi ktoś mówi ze trudno ze drugi syn to tez mi jest smutno, bo zawsze raczej liczę na uśmiech czy gratulacje. Teściowa skomentowała "szkoda", moja mama bez przerwy powtarzała ze musi być córka. PARANOJA.
Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
myślę że to normalne minie pare dni i zaczniesz inaczej reagować. Do wczoraj miałaś nadzieje na córeczkę takze daj sobie troche czasu aby oswoić się z tą sytuacją i się nie obwiniaj.



Nigdy nie jadłam gyrosa z karkówki zawsze z kurczaka. Ale mi smaka narobiłaśrosi:
Ja siedzę w pracy i jem renni bo mam taka zgage obojetnie co zjem czy wypije
Ja też nie jadlam, jutro pierwszy raz będzie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:09   #1777
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Lula ja to wiem,że nie zamieniłabym mojego Tymka na żadną dziewczynkę Uwierz,że mnie też martwi moja reakcja- sama się nie spodziewalam ale miny tych babek też wymownę, mówiące wspolczuje
Powiem Ci jeszcze ze moja ciocia ma 3 synów tez zawsze marzyła przynajmniej o jednej córce żeby w przyszłosci nie zostac sama no ale się nie udało. A teraz moi kuzyni cały czas ją odwiedzają jeden ma żonę i chociaż wszyscy nie mieszkają już w domu rodzinnym to w każdy wekend inny u niej jest tak samo wakacje czy święta zawsze dom pełny. Maja świetny kontakt ze sobą.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
No wiesz jak mi ktoś mówi ze trudno ze drugi syn to tez mi jest smutno, bo zawsze raczej liczę na uśmiech czy gratulacje. Teściowa skomentowała "szkoda", moja mama bez przerwy powtarzała ze musi być córka. PARANOJA.

masakra

Ja też nie jadlam, jutro pierwszy raz będzie
to daj znać jak smakowało. Ja pieczone ziemniaki robię w gyrosie są pyszne!
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 12:11   #1778
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Lula no własnie chyba takie slowa najbardziej sprawiają mi przykrośc- a ja jestem taka,że wszytsko za bradzo biorę sobie do sercaaaaa zapomnialam dodać,że co druga osoba jak mówiłam,że syn to tekst a może pomyłka????
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:14   #1779
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Lula no własnie chyba takie slowa najbardziej sprawiają mi przykrośc- a ja jestem taka,że wszytsko za bradzo biorę sobie do sercaaaaa zapomnialam dodać,że co druga osoba jak mówiłam,że syn to tekst a może pomyłka????
matko co za ludzie
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:25   #1780
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ambiwalentna29 skąd ja to znam.. Mój TŻ ma 2 braci i każdy ma po 2 synów. Więc wszyscy liczyli na dziewczynkę u nas. No i "teściowa" też z radością tego nie przyjęła, że będzie 5 wnuk;d
Albo były teksty typu: jak będzie dziewczynka to rób test na ojcostwo bo to niemożliwe....
Poza tym ludzie ostatnio bardzo mnie denerwują. Nie myślą zanim coś powiedzą.
Siedzą u nas znajomi i coś gadają o ciąży. I znajomy gada, że tak bardzo by chciał a ona: chcesz wieloryba w domu? Aż myślałam, że się rozpłaczę. On się tak na mnie patrzy i ta zaczyna się tłumaczyć: ale ja o sobie mówię... 2 minutki i się zmyli. Najlepsze jest to, że ja jeszcze nie przytyłam i na pewno nie jestem wielorybem;d Ale może jednak;d
Jest chłopiec z czego bardzo się cieszymy
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:35   #1781
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Normalnie czytam was i rece mi opadaja co niektórzy ludzie mowią i jak reagują na płeć. No nie do pomyślenia, w glowie mi sie nie miesci jak mozna tak gadac :/ za to ja moim koleżankom tak uprzykrzylam ciążę swoimi narzekaniami ze powiedzialy mi ze one to juz nie chcą miec dzieci na razie hehehe
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 12:38   #1782
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ambiwalentna gratki syna, chociaz domyslam sie ze kazdy marzy o parce
Ale zobaczysz napewno bracia beda sie dobrze dogadywać, lepiej niż brat z siostra.
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:40   #1783
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ambiwalentna cos czuje ze u mnie bedzie podobnie, marze o coreczce ale jestem przekonana ze znowu siurek jest, choc nie powiem nadzieja jeszcze sie tli :-D. I kazdy nam tez gada oby coreczka byla

Moja tesciowa ma 2 synow, w zeszlym roku rozeszla sie z mezem, synowie rzadko ja odwiedzaja..,no i w wieku 50 lat jest sama jak palec, nie chcialabym tak nigdy. Nie mam z nia extra stosunkow ale z racji tej jej samotnosci podrxucamy mlodego ile sie da
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:52   #1784
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
dinusia 08 i kitsi dlaczego nic nie piszecie od dłuzszego czasu?
Niestety mam ostatni spadek formy ale cały czas podczytuję, i trzymam za Was wszystkie kciuki Muszę się jakoś powoli ogarnąć.
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:59   #1785
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziękuję dziewczyny,że mogę się Wam wygadać bo przy mężu też mogę ale nie chcę mu robić przykrości. Wiecie o co chodzi wiem ,że potrzebuje kilku dni na oswojenie się z sytuacją. Wierze też w to,że chłopacy będą mieli ze sobą dobry kontakt- liczę na to bardzo znalazłam jeszcze jedne plus.. zamiast wydwać teraz kupę kasy na nowe rzeczy dla córki mogę sobie coś kupić . Dla TYmona mam duzo niezniszczonych po Borysie choć już dziś mu kupiłam bodziaki i tak

Ankaaa26 niby byłam pewna wręcz syna drugiego a i tak mnie siekła ta wiadomośc,że az mi wstyd aa i własnie dlatego chcialam córę,żeby nie zostać sama jak palec..ale jak to sie mówi nie rodzi się dzieci dla siebie

dinusia08 to życze więcej energii i zdrowia. Może wiosenne przesilenie Cię wzieło a poznije będzie ok
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:06   #1786
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ambiwalentna zupełnie Cię rozumiem, ja też liczyłam na córkę, bliscy też powtarzali będzie dziewczynka. Na Usg wyszło wstępnie, że chłopak będzie, byłam przez chwilę zawiedziona, ale zanim dotarłam do domu to wątpliwości minęły i cieszyłam się. Niestety moją radość zgasła gdy porozmawiałam z rodziną i koleżankami "chłopczyk, szkoda....ale następna będzie córka", "synek fajnie ale pewnie chciałaś córeczkę"itp. Jak otoczenie tak reaguje to wtedy jeszcze bardziej nam przykro, dodatkowo jeszcze nasze hormony szaleją i rzeka łez na zawołanie.
Jutro mam usg połówkowe będę też potwierdzać płeć jak się uda, ale myślę że nic się nie zmieni.
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:08   #1787
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Moja tesciowa ma 2 synow, w zeszlym roku rozeszla sie z mezem, synowie rzadko ja odwiedzaja..,no i w wieku 50 lat jest sama jak palec, nie chcialabym tak nigdy. Nie mam z nia extra stosunkow ale z racji tej jej samotnosci podrxucamy mlodego ile sie da
Mnie się wydaje że płeć nie ma nic do tego,\Albo dzieci są zaprocowane i żyją wlasnym życiem, albo ich tak wychowała.
cieżko kogoś oceniać jak sie nie zna sytuacji, ale tak czasami jest i człowiek nie ma na to wpływu.
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:14   #1788
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Ambiwalentna29 skąd ja to znam.. Mój TŻ ma 2 braci i każdy ma po 2 synów. Więc wszyscy liczyli na dziewczynkę u nas. No i "teściowa" też z radością tego nie przyjęła, że będzie 5 wnuk;d
Albo były teksty typu: jak będzie dziewczynka to rób test na ojcostwo bo to niemożliwe....
Poza tym ludzie ostatnio bardzo mnie denerwują. Nie myślą zanim coś powiedzą.
Siedzą u nas znajomi i coś gadają o ciąży. I znajomy gada, że tak bardzo by chciał a ona: chcesz wieloryba w domu? Aż myślałam, że się rozpłaczę. On się tak na mnie patrzy i ta zaczyna się tłumaczyć: ale ja o sobie mówię... 2 minutki i się zmyli. Najlepsze jest to, że ja jeszcze nie przytyłam i na pewno nie jestem wielorybem;d Ale może jednak;d
Jest chłopiec z czego bardzo się cieszymy
wow 5 wnuków znajoma niezły tekst.. hmmmw ogole się nie przejmuj takim gadaniem pewnie ciut zazdrosci stąd te teksty..musiała coś wymysleć żeby męzowi "wynagrodzic" brak ciązy. Kobiety są straszne!!

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Ambiwalentna zupełnie Cię rozumiem, ja też liczyłam na córkę, bliscy też powtarzali będzie dziewczynka. Na Usg wyszło wstępnie, że chłopak będzie, byłam przez chwilę zawiedziona, ale zanim dotarłam do domu to wątpliwości minęły i cieszyłam się. Niestety moją radość zgasła gdy porozmawiałam z rodziną i koleżankami "chłopczyk, szkoda....ale następna będzie córka", "synek fajnie ale pewnie chciałaś córeczkę"itp. Jak otoczenie tak reaguje to wtedy jeszcze bardziej nam przykro, dodatkowo jeszcze nasze hormony szaleją i rzeka łez na zawołanie.
Jutro mam usg połówkowe będę też potwierdzać płeć jak się uda, ale myślę że nic się nie zmieni.
no mi przy pierwszy synie też gadali teraz jak mówiłam,że w ciazy jestem to każdy musi być córeczka- wtf choc nie mówilam o swoich preferencjach, każdy wiedzial lepiej
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:15   #1789
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość

Moja tesciowa ma 2 synow, w zeszlym roku rozeszla sie z mezem, synowie rzadko ja odwiedzaja..,no i w wieku 50 lat jest sama jak palec, nie chcialabym tak nigdy. Nie mam z nia extra stosunkow ale z racji tej jej samotnosci podrxucamy mlodego ile sie da
Moja mama ma starszego brata, ale gdyby nie ona to babcia i dziadek nie mieliby opieki. Nie wiem co myśleć, ale częściowo wychowanie ma pewnie wpływ.

Czasem ludzie nie zastanawiają się kompletnie co mówią dramat.

Edytowane przez dinusia08
Czas edycji: 2015-03-25 o 13:18
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 13:21   #1790
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Co to ty jak ty to wyliczyłas. .? Czemu sie mi zdaje że 17 mam
Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje że płeć nie ma nic do tego,\Albo dzieci są zaprocowane i żyją wlasnym życiem, albo ich tak wychowała.
cieżko kogoś oceniać jak sie nie zna sytuacji, ale tak czasami jest i człowiek nie ma na to wpływu.
Kazdy ma swoja rodzine i nie ma czasu, widze po sobie jak ciagne do domu rodzinnego przynajmniej raz w tyg jade, z mama czesti gadamy przez tel itd, moi bracia, maz, szwagier to juz co innego rzadko odwiedzaja rodzicow bo maja wlasne rodziny.
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:35   #1791
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Moja mama ma starszego brata, ale gdyby nie ona to babcia i dziadek nie mieliby opieki. Nie wiem co myśleć, ale częściowo wychowanie ma pewnie wpływ.

Czasem ludzie nie zastanawiają się kompletnie co mówią dramat.
Tak to prawda, jak się wychowa tak się ma chociaż wiadomo że syn inaczej troszkę niż córka ale jak nauczy sie go empati to bedzie sie interesował rodzicami,

A najgorsze jest to jak jeden się opiekuje a jak rodzic umrze to walka o spadki, na noże. A w chorobie i potrzebie to
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:37   #1792
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny,że mogę się Wam wygadać bo przy mężu też mogę ale nie chcę mu robić przykrości. Wiecie o co chodzi wiem ,że potrzebuje kilku dni na oswojenie się z sytuacją. Wierze też w to,że chłopacy będą mieli ze sobą dobry kontakt- liczę na to bardzo znalazłam jeszcze jedne plus.. zamiast wydwać teraz kupę kasy na nowe rzeczy dla córki mogę sobie coś kupić . Dla TYmona mam duzo niezniszczonych po Borysie choć już dziś mu kupiłam bodziaki i tak

Ankaaa26 niby byłam pewna wręcz syna drugiego a i tak mnie siekła ta wiadomośc,że az mi wstyd aa i własnie dlatego chcialam córę,żeby nie zostać sama jak palec..ale jak to sie mówi nie rodzi się dzieci dla siebie

dinusia08 to życze więcej energii i zdrowia. Może wiosenne przesilenie Cię wzieło a poznije będzie ok


Nie przejmuj się tym gadaniem, za kilka dni oswoisz się z tą myślą i będzie wszystko ok
Ja przed zajściem w ciążę zawsze chciałam córeczkę, po zajściu cały czas twierdziłam, że będę mieć chłopczyka, a na usg już dwa razy potwierdziło mi się, że jednak będzie dziewczynka. Początkowo byłam zaskoczona i musiałam się jakoś przyzwyczaić do tej myśli.
Co prawda ja jestem w pierwszej ciąży, więc nam było obojętne jaka płeć dzieciątka jest, noo ale już się nastawiłam na chłopca.


Najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe, urodziło się bez większych problemów, żebyś Ty się dobrze czuła. Gadaniem innych się nie przejmuj, niech inni sobie rodzą takie dziecie jakie tylko zechcą
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:44   #1793
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dorwałam sie do komputera mała pojechała na piknik i grilla z tatusiem i mogę w końcu cos poskrobać
Obiadek zrobiłam, kwiatuszki z Mają posiałam i poziomki też posprzątane i czekam .... dzis prenatalne... I tak sobie siedzę i myślę czy ten siusiak tam jeszcze jest... a może odpadł

Też bardziej chciałam drugą córeczkę ale nie nastawiłam się ,,aż tak,, psychicznie by ubolewać z tego powodu... Będzie synek - też fajnie, parka może być w domku. Chłopca nie miałam jeszcze okazji wychowywać... mam nadzieję że będzie łatwiej bo moja Maja bardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzi.
Jestem zdania że nie ważne czy córeczka czy synek... Najważniejsze by się zdrowiutkie urodziło i by komplikacji żadnych nie było... A co za różnica jaka płeć...

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się tym gadaniem, za kilka dni oswoisz się z tą myślą i będzie wszystko ok
Ja przed zajściem w ciążę zawsze chciałam córeczkę, po zajściu cały czas twierdziłam, że będę mieć chłopczyka, a na usg już dwa razy potwierdziło mi się, że jednak będzie dziewczynka. Początkowo byłam zaskoczona i musiałam się jakoś przyzwyczaić do tej myśli.
Co prawda ja jestem w pierwszej ciąży, więc nam było obojętne jaka płeć dzieciątka jest, noo ale już się nastawiłam na chłopca.


Najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe, urodziło się bez większych problemów, żebyś Ty się dobrze czuła. Gadaniem innych się nie przejmuj, niech inni sobie rodzą takie dziecie jakie tylko zechcą
może ktoś wymysli z tych gaduł jakąś pigułkę przed stosunkiem zjadasz różową i masz córeczkę zjadasz niebieską to będzie synek
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:55   #1794
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dzień dobry

Mmsku trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Mnie tez ogarnęła niemoc a musze sie za robotę wziasc - jakis obiad zrobic, poprac póki jeszcze dzis ladnie i poprasowac

Jeszcze teściowa do mnie zadzwoniła i oczywiscie o wszystko pretensje rozlączylam sie w pol słowa

Ide zrobic sobie kawke ! Moze wtedy cos ruszę
niezłą musiała mieć minę

Dziewczynki mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie ale kilka dni mogę być rzadko chyba, że wieczorami będę próbowała nadrabiać, chociaż wtedy już myślę tylko o spaniu
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 13:59   #1795
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ludzie to sa podle świnie. Co to kogo obchodzi kogo chcemy mieć i kogo to upoważnia do tego, zeby tak komentować. Ja wychodzę z założenia, ze skoro ktos mi mówi "bedzie syn/córka" no to odpowiadam, ze cudownie itd a nie dopowiadam swoje trzy grosze. Zwłaszcza, ze co osoba to inne preferencje wiec skąd mam wiedzieć czy komuś nie zrobię przykrości mówiąc, ze fajnie ze bedzie córka a np. Chciała babeczka mieć synka. I tak to nic nie zmieni a jedynie mozna komuś niezłe w głowie namieszać

Ambi a Ty sie ludźmi nie przejmuj i pomysł o tym, ze Twoje dziecko jest zdrowiutkie, nic lekarz nie wykrył a płeć jest najmniej ważna, ja mam "znajoma" tak chciała córkę, urodził sie syn... Płakała jak głupia dobre kilka tygodni...Potem znów córeczkę chciała... Zaszła w ciąże i sie urodził drugi syn - chory... Dopiero wtedy przyznała sie jaka głupia była, ze tak zaplakiwala sie za córka... Bo najważniejsze zdrowie. Dlatego główka do góry

Ja porobilam w domku, obiadek zrobiłam - zupka jarzynowa, ziemniaczki, mielone i sałata ze śmietana

Siadam i nic nie robię juz dziś !!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia

Edytowane przez roxana_lu
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:16
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:05   #1796
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hej byłam z młodym na spacerku i po drodzę wpadlam do pepco po bidon do picia bo mają fajne..dziewczyny możecie pomyśleć, że jestem płytka itd ale spojrzalam na te wszystkie ciuszki dziewczęce i mi się przykro zrobiło.. Pozniej w kolejce dwie mamy z córeczkami malutkimi i młodszymi synami ale jakoś dalam radę- tylko popatrzyłam..wleciałam po drodze do lumpeksu mojego i babka czy coś już wiadomo a ja ,że tak syn aaa "ona yy szkoda" tak mi się znowu przykro zrobiło...wchodzę na dól do sklepu bo picie.. babka do mnie to Pani w ciązy ( chodze codziennie ale cicuhy zakrywaly) i Borysek bedzie miał braciszka? a ja dokladnie braciszka a ona do mnie pewnie liczyła pani na córe i sie nie dziwię kazda mama chce córe. No nic weszlam do domu rozebrałam małego i się jawnie popłakalam.. Borysek , który ledwo umie mowic do mnie : ne plac. Musze się ogarnąc przed mężem bo ciekawe jak on będzie się czuł jak zobaczy,że płacze. No jestem ....brak słow

Nie bądź na siebie zła
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:09   #1797
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
A tu zaraz drugie .. przecież ja oszaleję

Wagowo gruba nie jestem ale czuje sie jakas taka wielka i brzydka , malować mi się nawet czasem nie chce bo i tak to nic nie daje .
Ja tez daj .spokój cera mi się pogorszyła jak się syfy jakieś to sucha skóra .. makijaż gowno da.. niestety .. Ah Strasznie





Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
A co nie wie jeszcze?hehe dobre





O matko nieźle

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hej byłam z młodym na spacerku i po drodzę wpadlam do pepco po bidon do picia bo mają fajne..dziewczyny możecie pomyśleć, że jestem płytka itd ale spojrzalam na te wszystkie ciuszki dziewczęce i mi się przykro zrobiło.. Pozniej w kolejce dwie mamy z córeczkami malutkimi i młodszymi synami ale jakoś dalam radę- tylko popatrzyłam..wleciałam po drodze do lumpeksu mojego i babka czy coś już wiadomo a ja ,że tak syn aaa "ona yy szkoda" tak mi się znowu przykro zrobiło...wchodzę na dól do sklepu bo picie.. babka do mnie to Pani w ciązy ( chodze codziennie ale cicuhy zakrywaly) i Borysek bedzie miał braciszka? a ja dokladnie braciszka a ona do mnie pewnie liczyła pani na córe i sie nie dziwię kazda mama chce córe. No nic weszlam do domu rozebrałam małego i się jawnie popłakalam.. Borysek , który ledwo umie mowic do mnie : ne plac. Musze się ogarnąc przed mężem bo ciekawe jak on będzie się czuł jak zobaczy,że płacze. No jestem ....brak słow

Oj tam nie przejmuj się .. moja jedna szwagierka ma 3 cory a chciałaby synka jednego Chociaż ..druga szwagierka ma dwóch chłopaków a chciała córkę tez i ryczał a bardzo wtedy jak była w ciąży a się chlopak okazał




Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ambi troszkę przykro ze tak reagujesz ale zobaczysz, mały się urodzi to nie będziesz go chciała zamienić na żadną dziewczynkę
Ja mam na dziś jeszcze pizze, a jutro może zrobię gyrosa z karkówki, frytki lub pieczone ziemniaki i jakaś surówka. Byliśmy już z małym na spacerze i placu zabaw, później przyjdzie na kawę znajoma z synkiem to Bartuś będzie miał kolegę do zabawy
Mms trzymam kciuki za badania
Dokładnie .. ważne ze zdrowe .
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:18   #1798
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

roxana_lu MaSZ racje nie wazne kto wazne by zdrowy

A dobrze że się nie stresujesz i odcinasz teściową jak kozaczy
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:26   #1799
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
roxana_lu MaSZ racje nie wazne kto wazne by zdrowy

A dobrze że się nie stresujesz i odcinasz teściową jak kozaczy

Stwierdziłam ze nie moge sie tyle stresowac a ona mnie tak irytuje, ze inaczej postąpić nie mogłam

A ona jeszcze nas na swieta zaprosiła no i sie wkurzyła bo powiedziałam nie... Tego by brakowało spędzać swieta z kimś kogo sie tak nie znosi

Dziewczyny...A mam pytanie tak przy okazji, jak u Was wyglada sprawa chrzestnych ? Czy u Was wybiera sie kogos z rodziny itd? Bo u mnie ma byc moja najbliższa przyjaciółka ( nawet jakbym chciała to nie mam kogo wziasc juz tymbardziej faceta) no i awantura bo siostrzyczka TŻ juz sie cieszyła ze bedzie i teściowa powiedziała ze nie mamy próbować jej nie wziasc bo zrobimy jej najwieksza przykrość. TŻ tez najpierw chciał ja wziasc ale ja jej tak bardzo nie znoszę ze nie bede brała na sile bo "wypada"... TŻ juz sie zgodził ze bedzie moja przyjaciółka a on weźmie jakiegoś kuzyna... Ale zawsze czuje ten "zgrzyt" jak sie zaczyna na ten temat rozmowa...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 14:27   #1800
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Stwierdziłam ze nie moge sie tyle stresowac a ona mnie tak irytuje, ze inaczej postąpić nie mogłam

A ona jeszcze nas na swieta zaprosiła no i sie wkurzyła bo powiedziałam nie... Tego by brakowało spędzać swieta z kimś kogo sie tak nie znosi

Dziewczyny...A mam pytanie tak przy okazji, jak u Was wyglada sprawa chrzestnych ? Czy u Was wybiera sie kogos z rodziny itd? Bo u mnie ma byc moja najbliższa przyjaciółka ( nawet jakbym chciała to nie mam kogo wziasc juz tymbardziej faceta) no i awantura bo siostrzyczka TŻ juz sie cieszyła ze bedzie i teściowa powiedziała ze nie mamy próbować jej nie wziasc bo zrobimy jej najwieksza przykrość. TŻ tez najpierw chciał ja wziasc ale ja jej tak bardzo nie znoszę ze nie bede brała na sile bo "wypada"... TŻ juz sie zgodził ze bedzie moja przyjaciółka a on weźmie jakiegoś kuzyna... Ale zawsze czuje ten "zgrzyt" jak sie zaczyna na ten temat rozmowa...
No ktoś z rodziny siostra brat szwagier zobaczymy później kogo wybierzemy dla Marcelka była chrzesna ciocia moja siostra i kuzyn męża był chrzestnym
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.