WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-08-29, 14:29   #1771
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Muiee Poka¿ wiadomo¶æ
Gorzej jak w³os z kuleczk± wypada za czêsto
ech wyda³am kolejne 200 z³ na w³osy i nie widzê efektów.. biorê ró¿ne tabletki, ale dopiero od miesi±ca. Mimo wszystko wydaje mi siê, ¿e po miesi±cu jaka¶ minimalne ró¿nica powinna byæ..

Jaki¶ czas temu ograniczy³am wêglowodany i cukry na rzecz bia³ek i t³uszczów. Wyeliminowa³am nawet owoce, które jak wiadomo to cukry proste oraz wszelkie s³odkie napoje. Szczerze powiem, ¿e na sitku by³o mniej zostawianych przeze mnie w³osów. Czy to mo¿liwe ¿eby tak dieta zadzia³a³a? Teraz jem du¿o owoców , bo lato i jest tego sporo, jakie¶ ciasteczko no i wszystko powróci³o "do normy". A mo¿e to tylko zbieg okoliczno¶ci? Mo¿e to nie wina tego, ¿e jem za du¿o wêglowodanów?
Co s±dzicie?
Dieta ma du¿y wp³yw, niestety. Ja w momencie kiedy o siebie dbam, zauwa¿am poprawê, jak przestajê, wszystko siê pogarsza. Niestety nie jestem w stanie za d³ugo wytrwaæ. Mam stresuj±cy okres, zdarza siê, ¿e przez kilka dni nic nie jem, tak siê nie da funkcjonowaæ.
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:04   #1772
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, mam nadziejê, ¿e pomo¿ecie Jaki¶ czas temu zauwa¿y³am, ¿e mam problem z nadmiernym wypadaniem w³osów. Postanowi³am temu zaradziæ i tak-kupi³am szampon Wella Professionals (z minera³ami aktywizuj±cy naturalne funkcje skóry g³owy, ogranicza wypadanie w³ósów), po ka¿dym myciu maseczka Nivea Intensywna Regeneracja (odk±d pamiêtam dla mnie bomba). Trzymam j± ok 30 min, sp³ukujê i na koniec jeszcze te mokre w³osy spryskujê: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...owa-wersja.htm lub podobnym z Radical. Dodatkowo ³ykam codziennie Capivit Piêkne w³osy i Vitapil. Czy wszystko jest jak nale¿y? Dobrze robiê? Baaardzo proszê o pomoc.
majka5421 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:05   #1773
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez majka5421 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mam nadziejê, ¿e pomo¿ecie Jaki¶ czas temu zauwa¿y³am, ¿e mam problem z nadmiernym wypadaniem w³osów. Postanowi³am temu zaradziæ i tak-kupi³am szampon Wella Professionals (z minera³ami aktywizuj±cy naturalne funkcje skóry g³owy, ogranicza wypadanie w³ósów), po ka¿dym myciu maseczka Nivea Intensywna Regeneracja (odk±d pamiêtam dla mnie bomba). Trzymam j± ok 30 min, sp³ukujê i na koniec jeszcze te mokre w³osy spryskujê: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...owa-wersja.htm lub podobnym z Radical. Dodatkowo ³ykam codziennie Capivit Piêkne w³osy i Vitapil. Czy wszystko jest jak nale¿y? Dobrze robiê? Baaardzo proszê o pomoc.
Je¶li Capivit i Vitapil maja podobny sk³ad, to zdecyduj siê na jedno. Co za du¿o to niezdrowo
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:22   #1774
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomo¶ci: 7 458
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Hej wszystkim

przegl±da³am forum, ale nie znalaz³am odpowiedzi która rozwi±za³a by mój problem (je¶li przegapi³am i powtarzam siê to bardzo przepraszam - ni bijcie )

ostatnio (od ok. 2 mo¿e 3 tyg) zauwa¿y³am znaczny (naprawde..) wzrost wypadaj±cych w³osów nie mam pojêcia co robiæ.. Do tej pory u¿ywa³am szmponu i balsamu nivea straight & easy (to juz jaki¶ rok, je¶li nie d³u¿ej) i wszystko bylo ok i w³a¶nie jaki¶ czas temu wlosy strasznie zacze³y mi wypadaæ przy myciu a pó¼niej przy rozczesywaniu to jaki¶ koszmar; ci±gle znajduje w³osy na ubraniach, pod³odze, na ³ó¿ku zawsze mia³am bardzo gêste w³osy ale teraz, w stosunkowo krótkim czasie, bardzo straci³y na objêto¶ci, sta³y sie suche. Zmieni³am szampon na gliss kur hair repair do suchych, zmêczonych w³osów, ale wcale nie pomoglo - wlosy wci±¿ bardzo obficie wypadaja mam 17 lat - wiêc to chyba za wcze¶nie na tak gwa³towne wypadanie w³osów. Od 3 miesiecy nie prostuje w³osów (wcze¶niej robi³am to od czasu do czasu) od 2 nie susze suszarka tylko naturalnie, nie tapiruje w³osów, nie meczê ich - zwykle spinam w kucyk. naprawde nie mam pojêcia co sie dzieje

czy ktora¶ z was wie co mog³abym zrobiæ w takiej w sytuacji? czy musze przyjmowaæ jakie¶ lekarstwa? czy mo¿e wystarczy zmiana szamponu? albo jaka¶ od¿ywka? bardzo prosze o pomoc

edit: oprócz tego szamponu gliss kur mam od¿ywke expresowa w spray'u identyczna jak szampon, bez sp³ukiwania
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.

Edytowane przez moniq909
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:47
moniq909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:21   #1775
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Przez w±tek przewija³ siê kilka razy szampon Alpecin. Znalaz³am informacje o wersji dla kobiet:
http://mojekosmetyki.pl/index.php?pr...t&prod_id=3528
Tak siê zastanawiam, bo widzia³am, ¿e w wiêkszo¶ci dziewczyny by³y zadowolone z dzia³ania Alpecinu (wersja dla panów). A mi zale¿y na tym, ¿eby w³osy zaczê³y mi odrastaæ. Przedzia³ek ju¿ mam tak szeroki, ¿e muszê zaczesywaæ w³osy do ty³u!
Co my¶licie, która¶ z was zetknê³a siê z nim?
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-29, 23:11   #1776
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li Capivit i Vitapil maja podobny sk³ad, to zdecyduj siê na jedno. Co za du¿o to niezdrowo
Vitapil jest zdecydowanie lepszy. Poza tym wszystko ok? Szampon, maska + ten spray?
majka5421 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:16   #1777
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 904
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

U mnie znowu masakra..
Jaki¶ czas by³o nie¼le a ostatnio za³amujê siê coraz bardziej - przy myciu wychodzi masa, przy 'stylizacji' drugie tyle..
Ju¿ nie wiem co siê dzieje..
__________________
Prawdziwa kobieta powinna byæ dam± na salonach, kuchark± w kuchni i dziwk± w sypialni.

Aguu jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 11:45   #1778
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

przegl±da³am forum, ale nie znalaz³am odpowiedzi która rozwi±za³a by mój problem (je¶li przegapi³am i powtarzam siê to bardzo przepraszam - ni bijcie )

ostatnio (od ok. 2 mo¿e 3 tyg) zauwa¿y³am znaczny (naprawde..) wzrost wypadaj±cych w³osów nie mam pojêcia co robiæ.. Do tej pory u¿ywa³am szmponu i balsamu nivea straight & easy (to juz jaki¶ rok, je¶li nie d³u¿ej) i wszystko bylo ok i w³a¶nie jaki¶ czas temu wlosy strasznie zacze³y mi wypadaæ przy myciu a pó¼niej przy rozczesywaniu to jaki¶ koszmar; ci±gle znajduje w³osy na ubraniach, pod³odze, na ³ó¿ku zawsze mia³am bardzo gêste w³osy ale teraz, w stosunkowo krótkim czasie, bardzo straci³y na objêto¶ci, sta³y sie suche. Zmieni³am szampon na gliss kur hair repair do suchych, zmêczonych w³osów, ale wcale nie pomoglo - wlosy wci±¿ bardzo obficie wypadaja mam 17 lat - wiêc to chyba za wcze¶nie na tak gwa³towne wypadanie w³osów. Od 3 miesiecy nie prostuje w³osów (wcze¶niej robi³am to od czasu do czasu) od 2 nie susze suszarka tylko naturalnie, nie tapiruje w³osów, nie meczê ich - zwykle spinam w kucyk. naprawde nie mam pojêcia co sie dzieje

czy ktora¶ z was wie co mog³abym zrobiæ w takiej w sytuacji? czy musze przyjmowaæ jakie¶ lekarstwa? czy mo¿e wystarczy zmiana szamponu? albo jaka¶ od¿ywka? bardzo prosze o pomoc

edit: oprócz tego szamponu gliss kur mam od¿ywke expresowa w spray'u identyczna jak szampon, bez sp³ukiwania

szampony i odzywki gliss kur to wg mnie najgorsze kosmetyki do wlosów na wypadanie na pewno nie pomoga a wreæz moga je nasiliæ
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:11   #1779
beatlemagda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 848
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

przegl±da³am forum, ale nie znalaz³am odpowiedzi która rozwi±za³a by mój problem (je¶li przegapi³am i powtarzam siê to bardzo przepraszam - ni bijcie )

ostatnio (od ok. 2 mo¿e 3 tyg) zauwa¿y³am znaczny (naprawde..) wzrost wypadaj±cych w³osów nie mam pojêcia co robiæ.. Do tej pory u¿ywa³am szmponu i balsamu nivea straight & easy (to juz jaki¶ rok, je¶li nie d³u¿ej) i wszystko bylo ok i w³a¶nie jaki¶ czas temu wlosy strasznie zacze³y mi wypadaæ przy myciu a pó¼niej przy rozczesywaniu to jaki¶ koszmar; ci±gle znajduje w³osy na ubraniach, pod³odze, na ³ó¿ku zawsze mia³am bardzo gêste w³osy ale teraz, w stosunkowo krótkim czasie, bardzo straci³y na objêto¶ci, sta³y sie suche. Zmieni³am szampon na gliss kur hair repair do suchych, zmêczonych w³osów, ale wcale nie pomoglo - wlosy wci±¿ bardzo obficie wypadaja mam 17 lat - wiêc to chyba za wcze¶nie na tak gwa³towne wypadanie w³osów. Od 3 miesiecy nie prostuje w³osów (wcze¶niej robi³am to od czasu do czasu) od 2 nie susze suszarka tylko naturalnie, nie tapiruje w³osów, nie meczê ich - zwykle spinam w kucyk. naprawde nie mam pojêcia co sie dzieje

czy ktora¶ z was wie co mog³abym zrobiæ w takiej w sytuacji? czy musze przyjmowaæ jakie¶ lekarstwa? czy mo¿e wystarczy zmiana szamponu? albo jaka¶ od¿ywka? bardzo prosze o pomoc

edit: oprócz tego szamponu gliss kur mam od¿ywke expresowa w spray'u identyczna jak szampon, bez sp³ukiwania
a mo¿e problem le¿y w kucyku? je¶li zbyt ciasno zwi±zujesz w³osy gumk± (koñski ogon, ¶cis³y kok), to nie tylko siê ³ami±, ale kiedy s± tak d³ugo naci±gane to mo¿e doj¶æ do uszkodzenia mieszka w³osowego i miejscowego nieodwracalnego ³ysienia oprzez zanik tych¿e mieszków tak przynajmniej czyta³am. i u mnie to sie sprawdza - naci±gane w gumce sypi± sypi± siê jak szalone. mo¿e spróbuj lu¿nego warkocza lub jakich¶ klamerek, spinek itd.
je¶li nie, to mo¿e ³upie¿? z³a dieta?
__________________
moja wymiana
beatle beatle
pi±ty beatles - it's me
P.
beatlemagda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:40   #1780
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

kurde, to prawda z tym kucykiem ? ;o ja ca³y czas chodze w kucyku
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:59   #1781
sebmar22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

wild Ja mam lysienie plackowate,juz rok jak biore sterydy dexamethason 1/2 tab co drogi dzien i do wcierania dermovate.placki porastaja
sebmar22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 15:24   #1782
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Dziewczyny, proszê o komentarz na mój ostatni post. My¶licie, ¿e wszystko jest ok? Zauwa¿y³am nadmierne wypadanie w³osów i teraz mam ten szampon, maskê Nivea Intense Repair i na koniec ten spray. Dobrze robiê?
majka5421 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:03   #1783
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Podzielê siê z wami czym¶, o czym nigdy nie s³ysza³am:

Cytat:
nawyk przyjmowania preparatów ¿elaza z mocn± herbat± mo¿e byæ przyczyn± braku efektów w leczeniu niedokrwisto¶ci. Podobnie dzieje siê w sytuacji popijania preparatów ¿elaza kaw±. Odno¶nie „ma³ej czarnej” warto wspomnieæ, ¿e czasem nie wystarczy sam odstêp miêdzy przyjêciem leku, a spo¿yciem tej u¿ywki. Niekiedy nale¿y wrêcz ograniczyæ jej spo¿ycie.
Dziewczyny, uwa¿ajcie! Nie popijajcie ¿elaza herbat± ani kaw±!
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:49   #1784
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez etha Poka¿ wiadomo¶æ
Podzielê siê z wami czym¶, o czym nigdy nie s³ysza³am:



Dziewczyny, uwa¿ajcie! Nie popijajcie ¿elaza herbat± ani kaw±!
Ja ju¿ od dawna o tym wiem
Najlepiej na czczo braæ, popijaæ sokiem z pomarañczy.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:52   #1785
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

a ja s³ysza³am, ¿e wszystkie leki nale¿y popijaæ wod±.
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:59   #1786
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez windbag Poka¿ wiadomo¶æ
a ja s³ysza³am, ¿e wszystkie leki nale¿y popijaæ wod±.
¯elazo najlepiej siê wch³ania w obecno¶ci witaminy C. St±d sok pomarañczowy.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:02   #1787
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2 804
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
¯elazo najlepiej siê wch³ania w obecno¶ci witaminy C. St±d sok pomarañczowy.
o, dziêki za informacjê. Wprawdzie nie biorê ¿elaza, ale zawsze warto wiedzieæ
windbag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:28   #1788
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez beatlemagda Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e problem le¿y w kucyku? je¶li zbyt ciasno zwi±zujesz w³osy gumk± (koñski ogon, ¶cis³y kok), to nie tylko siê ³ami±, ale kiedy s± tak d³ugo naci±gane to mo¿e doj¶æ do uszkodzenia mieszka w³osowego i miejscowego nieodwracalnego ³ysienia oprzez zanik tych¿e mieszków tak przynajmniej czyta³am. i u mnie to sie sprawdza - naci±gane w gumce sypi± sypi± siê jak szalone. mo¿e spróbuj lu¿nego warkocza lub jakich¶ klamerek, spinek itd.
je¶li nie, to mo¿e ³upie¿? z³a dieta?
O kurcze... kucyk..ja codziennie chodzê w kucyku bo muszê mieæ do pracy spiête... czas chyba zacz±æ ple¶æ warkoczyk :/ ... ja dodatkowo ostatnio zaczê³am braæ ¿elazo, po którym bardzo ¼le siê czu³am.. bra³am z witamin± C i kwasem foliowym i zaprzesta³am tego.. dzisiaj kupi³am witaminy dla kobiet w ci±¿y. Maj± bardzo bogaty sk³ad i jest wszystko razem i nie muszê ³ykaæ kilku tabletek (co mnie przyprawia³o o md³o¶ci). Biorê tak¿e REVALID który kiedy¶ bardzo mi pomóg³. Dodatkowo moja szefowa powiedzia³a mi, ¿ebym te¿ zmieni³a szampon na ten najtañszy Tesco (wcze¶niej przez rok u¿ywa³am Nerilu- na pocz±tku by³o spoko ale od jakis 2 miesiêcy problem powróci³ i go odstawi³am)..bo jej fryzjerka mia³a takie problemy i odstawi³a jakie¶ cuda niewidy szampony i zaczê³a korzystaæ w³a¶nie z tego i wypadanie siê uspokoi³o.. podobno w tych dro¿szych szamponach jest du¿o wiêcej chemii ni¿ w tych najtañszych. Bêdê próbowa³a.. dzisiaj umy³am nim pierwszy raz w³osy i biorê pierwsz± tabletkê tych witamin..mam nadziejê, ¿e to pomo¿e i wypadanie siê trochê uspokoi.. bo ju¿ nied³ugo bêdê mia³a 3 w³osy na krzy¿ a w przysz³ym roku ¶lub.
Aha jeszcze pijê pokrzywê..kilka kubków dziennie..tak¿e zapobieganie wypadaniu u mnie idzie pe³n± par±.
PS. pocieszaj±ce jest to, ¿e widzê, ¿e mi w³osy odrastaj±..mam du¿o stercz±cych w³osków przy grzywce i na szyi..wiec i stres siê zmniejszy³..
Podsumowuj±c:
-3x 1tabl. Revalid
-1x 1tabl. witaminy dla kobiet w ci±¿y (chocia¿ w ci±¿y nie jestem)
-pijê pokrzywê
-zmieni³am szampon
-Mgie³ka wzmacniaj±ca do w³osów- Radical
-Serum zio³owo- witaminowe- Radical (na zmianê z mgie³k±)
-p³ukanki z pokrzywy
-jem 2-3 ³y¿eczki dziennie siemienia lnianego
-pijê 1 ³y¿kê dziennie oleju z siemienia lnianego
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2010-08-30 o 20:40
ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:38   #1789
Zosiek 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 4
Exclamation Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Ja jeszcze niedawno mia³am potworny problem z wypadaniem w³osów. kiedy¶ mia³am ich tyle, ¿e ludzie my¶leli ¿e noszê perukê. Niestety jaki¶ czas temu zaczê³y mi potwornie wypadaæ. u¿ywa³am bellisy, szamponu dermena, radicalu ale to nie dawa³o efektów. Dosz³o do tego ¿e po bokach prze¶witywa³a mi skóra g³owy! by³am za³amana. Ciocia poleci³a mi SKRZYPOLEN firmy oilfarm. Nie ¿aden skrzypowit czy co¶ innego. I..! W³osy odrastaj±!! biorê maksymaln± dawkê dzienn± czyli 2 tabletki od 7 miesiêcy i efekty s± niebywa³e. Do tego opakowanie 60 tabl. czyli na miesi±c kosztuje 12 z³. w warszawie mo¿na je dostaæ w sklepie zielarskim w mokpolu na rogu pu³awskiej i wa³brzyskiej i na pl. trzech krzy¿. POLECAM! bo wiem co to za stres kiedy w³osy leeeeec±.
Zosiek 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 20:47   #1790
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

co¶ mi tu pachnie reklam±.. z reszt± 200mg mielonego lnu na tabletkê? Ja sobie wiêcej sypiê na gryza kanapki..
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:48   #1791
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Zosiek 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jeszcze niedawno mia³am potworny problem z wypadaniem w³osów. kiedy¶ mia³am ich tyle, ¿e ludzie my¶leli ¿e noszê perukê. Niestety jaki¶ czas temu zaczê³y mi potwornie wypadaæ. u¿ywa³am bellisy, szamponu dermena, radicalu ale to nie dawa³o efektów. Dosz³o do tego ¿e po bokach prze¶witywa³a mi skóra g³owy! by³am za³amana. Ciocia poleci³a mi SKRZYPOLEN firmy oilfarm. Nie ¿aden skrzypowit czy co¶ innego. I..! W³osy odrastaj±!! biorê maksymaln± dawkê dzienn± czyli 2 tabletki od 7 miesiêcy i efekty s± niebywa³e. Do tego opakowanie 60 tabl. czyli na miesi±c kosztuje 12 z³. w warszawie mo¿na je dostaæ w sklepie zielarskim w mokpolu na rogu pu³awskiej i wa³brzyskiej i na pl. trzech krzy¿. POLECAM! bo wiem co to za stres kiedy w³osy leeeeec±.
mo¿na tak d³ugo braæ jeden lek?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:53   #1792
Zosiek 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

o rany, ale jeste¶cie sceptyczne. po pierwsze to zarejestrowa³am siê tu po to w³a¶nie ¿eby podzieliæ siê informacjami miêdzy innymi o tych tabletkach bo wiem co to wanna zapchana w³osami, a po drugie co siê mo¿e staæ od ³akania lnu ze skrzypem? my¶lê ¿e w czasach w których du¿a czê¶æ kobiet bierze codzienne leki o wiêkszej "mocy" - hormony (ja te¿) to len + skrzyp, nawet codziennie, to nic z³ego. Mi one pomog³y bardzo, nawet fryzjerka by³a zdziwiona. Je¿eli ktomu¶ oka¿e siêto pomocne to fajnie i tyle.
Zosiek 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 08:28   #1793
IwOOOnek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

dziewczyny- mam takie pytanie. Ostatnio zakupi³am sobie tabletki Onozis. Ale oprócz nich chcia³abym równie¿ braæ jeszcze tabletki z Wierzbownicy(by³a o nich mowa kilka postów wy¿ej) Tylko czy to mia³oby sens ¿eby braæ witaminy(Onozis) z Tabletkami oczyszczaj±cymi organizm(Wierzbownica)?
Jak my¶licie?
IwOOOnek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:19   #1794
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Zosiek, przepraszam, je¶li ciê urazi³am, po prostu trzeba byæ ostro¿nym.
Ale i tak my¶lê, ¿e lepiej zje¶æ ³y¿eczkê mielonego lnu na kanapce, bo jest go tam po prostu wiêcej ni¿ w tabletce Chocia¿ skrzypu to faktycznie jest w nich sporo.
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 12:38   #1795
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ehhh.. dzis wypadlo mi 300 wlosow wielki czarny k³±b na grzebieniu ... zrobi³am sobie wywar ze skrzypu polnego i wtar³am we w³osy, ale nie wiem czy to co¶ pomo¿e. Btw, wkurza mnie gadanie moich kole¿anek, które p³acz±, bo im wypada 20 wlosow na dzien ;/ i one chc± kupowaæ preparaty na ³ysienie;/
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:24   #1796
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 11 440
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

ja od miesi±ca biorê 'vitapil' , a w³osy wypadaj± coraz bardziej, mam wra¿enie ...
p³akaæ mi siê chce, gdy myjê w³osy.
__________________
feed me love


Rozsun±æ suwak, by
Zdj±æ skafander cia³a
Zapomnieæ
Wej¶æ w nowe ¿ycie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:35   #1797
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomo¶ci: 7 458
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Poka¿ wiadomo¶æ
szampony i odzywki gliss kur to wg mnie najgorsze kosmetyki do wlosów na wypadanie na pewno nie pomoga a wreæz moga je nasiliæ

dziêkuje za rade w takim razie co bys mi poleci³a?




Cytat:
Napisane przez beatlemagda Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e problem le¿y w kucyku? je¶li zbyt ciasno zwi±zujesz w³osy gumk± (koñski ogon, ¶cis³y kok), to nie tylko siê ³ami±, ale kiedy s± tak d³ugo naci±gane to mo¿e doj¶æ do uszkodzenia mieszka w³osowego i miejscowego nieodwracalnego ³ysienia oprzez zanik tych¿e mieszków tak przynajmniej czyta³am. i u mnie to sie sprawdza - naci±gane w gumce sypi± sypi± siê jak szalone. mo¿e spróbuj lu¿nego warkocza lub jakich¶ klamerek, spinek itd.
je¶li nie, to mo¿e ³upie¿? z³a dieta?

³upie¿u nie mam, co do diety to jem to co zawsze (+ ograniczy³am s³odycze/ fast food'y itp - czyli przynosz±ce wiecej szkody ni¿ po¿ytku ) jakie¶ 3 miesiace temu przesta³am robic z w³osami cokolwiek, ¿e tak powiem tzn. przedtem robi³am koki, i ogólnie wymy¶lone fryzury i nic sie takiego nie dzia³o a teraz tylko spinam w kucyk.. nie jest jako¶ mocno spiêty bo od tego pó¼niej boli mnie g³owa

ale spróbuje czego¶ innego - mo¿e te spinki i klamerki? dziekuje




zastanawiam sie czemu w³a¶ciwie tak nagle zacze³y wypadaæ.? tak samo sie dzieje z paznokciami - zawsze by³y zdrowe, a teraz ³ami± sie, rozdwajaj± czy to mo¿e objaw jakiej¶ choroby? czyta³am na wiza¿u, ¿e mo¿e tak byæ.. wie kto¶ co¶ na ten temat? by³abym wdziêczna za informacje
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 13:50   #1798
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje za rade w takim razie co bys mi poleci³a?







³upie¿u nie mam, co do diety to jem to co zawsze (+ ograniczy³am s³odycze/ fast food'y itp - czyli przynosz±ce wiecej szkody ni¿ po¿ytku ) jakie¶ 3 miesiace temu przesta³am robic z w³osami cokolwiek, ¿e tak powiem tzn. przedtem robi³am koki, i ogólnie wymy¶lone fryzury i nic sie takiego nie dzia³o a teraz tylko spinam w kucyk.. nie jest jako¶ mocno spiêty bo od tego pó¼niej boli mnie g³owa

ale spróbuje czego¶ innego - mo¿e te spinki i klamerki? dziekuje




zastanawiam sie czemu w³a¶ciwie tak nagle zacze³y wypadaæ.? tak samo sie dzieje z paznokciami - zawsze by³y zdrowe, a teraz ³ami± sie, rozdwajaj± czy to mo¿e objaw jakiej¶ choroby? czyta³am na wiza¿u, ¿e mo¿e tak byæ.. wie kto¶ co¶ na ten temat? by³abym wdziêczna za informacje
Zrób badanie krwi - morfologia, ¿elazo, glukoza, potas, magnez.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 14:26   #1799
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez moniq909 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkuje za rade w takim razie co bys mi poleci³a?







³upie¿u nie mam, co do diety to jem to co zawsze (+ ograniczy³am s³odycze/ fast food'y itp - czyli przynosz±ce wiecej szkody ni¿ po¿ytku ) jakie¶ 3 miesiace temu przesta³am robic z w³osami cokolwiek, ¿e tak powiem tzn. przedtem robi³am koki, i ogólnie wymy¶lone fryzury i nic sie takiego nie dzia³o a teraz tylko spinam w kucyk.. nie jest jako¶ mocno spiêty bo od tego pó¼niej boli mnie g³owa

ale spróbuje czego¶ innego - mo¿e te spinki i klamerki? dziekuje




zastanawiam sie czemu w³a¶ciwie tak nagle zacze³y wypadaæ.? tak samo sie dzieje z paznokciami - zawsze by³y zdrowe, a teraz ³ami± sie, rozdwajaj± czy to mo¿e objaw jakiej¶ choroby? czyta³am na wiza¿u, ¿e mo¿e tak byæ.. wie kto¶ co¶ na ten temat? by³abym wdziêczna za informacje
polecam szampon seboradin, pharmaceris, neril bo mi kiedys troche pomog³y
z odzywek to balsam seboradin, wax, od¿ywk ze szpiku konskiego z allegro
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-31, 15:41   #1800
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 444
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

przez ponad tydzieñ nie mieli¶my odkurzacza i dos³ownie ca³a pod³oga jest w moich w³osach masakra jaka¶ miejscami s± tak rzadkie, ¿e muszê to jako¶ sprytnie kamuflowaæ
Bejjka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.