Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 10:50   #1771
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam.
Ja również mam mały problem. Biorę tabletki anty 'Cilest', w środę brałam ostatnią tabletkę, a okresu jak nie było tak nie ma.;C miesiąc wcześniej przedłużyłam branie tabletek, żeby nie mieć okresu, bo po prostu nie było mi to na rękę.;x Po tym przedłużeniu zaczęłam mieć brązowo-czerwone plamienie, poszłam z tym we wtorek do gin. ale przebadał mnie i uspokoił, że to przez to, że przedłużyłam i może to się utrzymywać nawet do 3 miesięcy. Czy to możliwe, że na tydzień przed planowanym okresem mogło dojść do zapłodnienia? Czy to, że czekam na okres jak na zbawienie może być winą przedłużenia tabletek?
Bardzo proszę o odp, bo ja już na łeb normalnie dostaje
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:37   #1772
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Witam.
Ja również mam mały problem. Biorę tabletki anty 'Cilest', w środę brałam ostatnią tabletkę, a okresu jak nie było tak nie ma.;C miesiąc wcześniej przedłużyłam branie tabletek, żeby nie mieć okresu, bo po prostu nie było mi to na rękę.;x Po tym przedłużeniu zaczęłam mieć brązowo-czerwone plamienie, poszłam z tym we wtorek do gin. ale przebadał mnie i uspokoił, że to przez to, że przedłużyłam i może to się utrzymywać nawet do 3 miesięcy. Czy to możliwe, że na tydzień przed planowanym okresem mogło dojść do zapłodnienia? Czy to, że czekam na okres jak na zbawienie może być winą przedłużenia tabletek?
Bardzo proszę o odp, bo ja już na łeb normalnie dostaje
jakim cudem miało dojść do zapłodnienia skoro bierzesz tabletki?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:09   #1773
yasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez edzia7217 Pokaż wiadomość
Posłuchaj mnie kochana, forum jest po to, aby się pytać, a jeżeli kogoś to denerwuje, to niech nie odpowiada, proste. Mówiłam, że jestem już spokojna i nie sugeruj mi czy rezygnować z seksu czy nie. Nie ironizuj
Edziu nie wiam jak to tlumaczyc ale ja biore tabletki juz 10 lat z przerwa nz 2 ciaze jak ten okres sie zatrzymal to bralam YASMINELL i widocznie on mi nie podpasowal teraz mam NUVA RING i jest dobrze
yasm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:25   #1774
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez yasm Pokaż wiadomość
Edziu nie wiam jak to tlumaczyc ale ja biore tabletki juz 10 lat z przerwa nz 2 ciaze jak ten okres sie zatrzymal to bralam YASMINELL i widocznie on mi nie podpasowal teraz mam NUVA RING i jest dobrze
Być może i u mnie tak jest, zobaczę jak będziepo drugim opakowaniu, ale w ciąży nie jestem, bo robiłam betahcg i wyszło < 0,1 a norma poza ciążą jest do 5,3. Ale dzięki za dobre słowo. Pozdrawiam
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 17:25   #1775
ELZBIETA0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny. mam pytanko odnosnie testow. otoz zrobilam jeden i wyszedl pozytywny z bladziutka kreska drugi natomiast negatywny. na nastepny dzien takze negatywny. prosze o szybko odp. a okresu brak nadal. ostatnio mialam cykle 40 dniowe dzis jest 43
ELZBIETA0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:02   #1776
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ELZBIETA0000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. mam pytanko odnosnie testow. otoz zrobilam jeden i wyszedl pozytywny z bladziutka kreska drugi natomiast negatywny. na nastepny dzien takze negatywny. prosze o szybko odp. a okresu brak nadal. ostatnio mialam cykle 40 dniowe dzis jest 43
Zrób jutro Betę z krwi, będziesz mieć 100% pewności.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 23:32   #1777
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
jakim cudem miało dojść do zapłodnienia skoro bierzesz tabletki?
Może dlatego, że nie ma 100% środka antykoncepcyjnego i stąd moje obawy?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 00:03   #1778
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Może dlatego, że nie ma 100% środka antykoncepcyjnego i stąd moje obawy?
jak ci wskaźnik pearla 0,1 nie wystarcza to chyba pora zastanowić się nad abstynencją seksualną. szkoda zdrowia na takie stresy.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 07:56   #1779
zloootko
ZloOotko
 
Avatar zloootko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: INTERNETY
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny znowu dramatyzuję dlatego piszę bo muszę po prostu komuś o tym napisać.
Okres mi się spóźnia 4 dzień. Nie miałam żadnych stresów, nie chorowałam, wysypiałam się i dbałam o siebie. Czasem mi się spóźniał ale ostatnie parę miesięcy był bardzo regularny.
W tym listopadzie uprawiałam parę razy seks z moim Tż ( nie pamiętam w jakich dniach bo nie liczę dni płodnych czy niepłodnych).
W każdym bądź razie z gumką z którą nic się nie stało, nie pękła, nie zsunęła sie bo sprawdzaliśmy. Tż ani razu nie skończył we mnie tylko na zewnątrz bo taka metodę obraliśmy. Gumka plus przerywany.
Jak nie dostanę okresu chyba pójdę po test chociaż podświadomie wiem że on nie jest potrzebny..
Nie mam żadnych objawów ciążowych oprócz takich większych piersi tak jak przed okresem..

Niech ktoś napisze mi parę słów otuchy. Prosze
aj mam to samookres mi sie spóźnia ;x nei wiem czy to wina tej głupkowatej zmiennej pogody czy co.. miewam bóle jak przed i w czasie okresu no i piersi pobolewaja... i nie bylo opcji by zajsc w ciaze ale strest to stres i tez sie zastanawiam czy na wszelki wypadek nei kupowac testu;| grr... ;(

wiec teraz razem musim czekac na okres bedzia dobrze
hmm chyba dzis sie zapisze do ginekologa bo juz nei raz mialam jakies problwemy z jajnikiem i miewalam rozne bole najbardziej w okresie letnim;/ moze lekarz mi powie co i jak..?
__________________
A
05.02.
Miłość prawdziwa przetrwa wszystko

Edytowane przez zloootko
Czas edycji: 2010-12-13 o 07:57
zloootko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:03   #1780
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Gumki zabezpieczaja, sama stosuje ta metode a facet sie nie wzbrania, bo niby czemu? Skoro ja mam przyjemnosc to dlaczego nie on?przerywany to tak samo jak pelny wytrysk, moze miec plemniki, a przerywany jest niezdrowy, facet moze miec problemy na tle seksualnym i nerwice, mila perpektywa, prawda? Jesli ktos sie stresuje dana metoda to niech ja zmieni, jesli kazda metoda dziala stresujaco to zaniechac seksu, niedlugo to bedziemy miec trupy w wieku 20 lat ktore padly na zawal
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 13:52   #1781
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam.

Mam problem... I nie wiem co robić i myślec... A więc:
Z końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (Yaz, brałam przez 15 miesięcy) i dostałam okres, później jakoś na początku listopada też dostałam okres a teraz z moich obliczeń tak mniej więcej koło 6-8 grudnia powinnam dostać okres i nic. Jakiś tydzień temu kochałam się z chłopakiem z Prezerwatywą. Dodam też, że ostatnio sporo się stresuję, zapisałam się na prawko i piszę pracę inżynierską 3 dni temu zrobiłam test - negatywny. I dodatkowy stres, bo okresu nie ma i nie zapowiada nic... Do lekarza trochę się boję... Robić kolejny test, bo wskazuje na ciążę, czy to są w miarę "normalne objawy" po odstawieniu i wpływ stresu??
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 14:00   #1782
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam problem... I nie wiem co robić i myślec... A więc:
Z końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (Yaz, brałam przez 15 miesięcy) i dostałam okres, później jakoś na początku listopada też dostałam okres a teraz z moich obliczeń tak mniej więcej koło 6-8 grudnia powinnam dostać okres i nic. Jakiś tydzień temu kochałam się z chłopakiem z Prezerwatywą. Dodam też, że ostatnio sporo się stresuję, zapisałam się na prawko i piszę pracę inżynierską 3 dni temu zrobiłam test - negatywny. I dodatkowy stres, bo okresu nie ma i nie zapowiada nic... Do lekarza trochę się boję... Robić kolejny test, bo wskazuje na ciążę, czy to są w miarę "normalne objawy" po odstawieniu i wpływ stresu??

Do 6 miesięcy po odstawieniu okres moze byc nieregularny. Niepotrzebnie się denerwujesz.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:12   #1783
zloootko
ZloOotko
 
Avatar zloootko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: INTERNETY
Wiadomości: 34
Angry Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

heh zapisałam się na nastepny poniedziałek na wiztyte u ginekologa prywatnego, poprosze go o skierowanei na badania cytologię;>

dzis jak biegłam poczulam intensywny ból w jajnikach, tak jak by sie zaczal na amxa okres. patrze w domu niestety nic nei ma. 0 sladu, sam śluz jak przed okresem;( boje sie dziewczyny no ale.. testu ciazowego nie rtobie poczekam na ginekologa...

;((

ech, a najlepsze jest to ze rok tremu taki sam problem mialam.. z okresem przed swietami.. ;|
kurcze ja nie wytrzymam ten stres mnie wykancza;/

aaaj. i niech ktos mi powie ktos uzywa kapturka;>?? jakos srodka anty? czy to dobre jest polaczenie z prezerwatywa?
__________________
A
05.02.
Miłość prawdziwa przetrwa wszystko

Edytowane przez zloootko
Czas edycji: 2010-12-13 o 14:14
zloootko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:22   #1784
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam problem... I nie wiem co robić i myślec... A więc:
Z końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (Yaz, brałam przez 15 miesięcy) i dostałam okres, później jakoś na początku listopada też dostałam okres a teraz z moich obliczeń tak mniej więcej koło 6-8 grudnia powinnam dostać okres i nic. Jakiś tydzień temu kochałam się z chłopakiem z Prezerwatywą. Dodam też, że ostatnio sporo się stresuję, zapisałam się na prawko i piszę pracę inżynierską 3 dni temu zrobiłam test - negatywny. I dodatkowy stres, bo okresu nie ma i nie zapowiada nic... Do lekarza trochę się boję... Robić kolejny test, bo wskazuje na ciążę, czy to są w miarę "normalne objawy" po odstawieniu i wpływ stresu??
stresujesz się odtsawiłaś tabletki może być nieregularny spokojnie
jeżeli jednak masz się niepotrzebnie denerwować zób kolejny test, ale będzie dobrze
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:28   #1785
Skiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 232
GG do Skiba
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam,
Mam mały problem. Biorę antybiotyk (Forcid 1000) i jednocześnie tabletki antykoncepcyjne (Midiana). Wiem, że antybiotyki obniżają skuteczność tabletek anty, no właśnie... jak bardzo? Powinno się przez czas zażywania antybiotyku stosować prezerwatywy, jednak kochaliśmy się bez.. mało tego - skończył we mnie. Czy mam się czego obawiać? Jak duże jest prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia? Czy któraś z Was miała już może podobną sytuację? Szczerze mówiąc zaczęłam się trochę denerwować... Aha i mam jeszcze jedno pytanko - jeśli dostanę normalnie krwawienie z odstawienia tabletek to znaczy, że wszystko jest w porządku? (pytam, bo słyszałam o przypadkach gdzie kobiety dostały krwawienia mimo tego, że były w ciąży..) Nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć, może po prostu niepotrzebnie się tym przejęłam Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi z góry dzięki
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca...
Skiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 00:27   #1786
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Skiba Pokaż wiadomość
Witam,
Mam mały problem. Biorę antybiotyk (Forcid 1000) i jednocześnie tabletki antykoncepcyjne (Midiana). Wiem, że antybiotyki obniżają skuteczność tabletek anty, no właśnie... jak bardzo? Powinno się przez czas zażywania antybiotyku stosować prezerwatywy, jednak kochaliśmy się bez.. mało tego - skończył we mnie. Czy mam się czego obawiać? Jak duże jest prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia? Czy któraś z Was miała już może podobną sytuację? Szczerze mówiąc zaczęłam się trochę denerwować... Aha i mam jeszcze jedno pytanko - jeśli dostanę normalnie krwawienie z odstawienia tabletek to znaczy, że wszystko jest w porządku? (pytam, bo słyszałam o przypadkach gdzie kobiety dostały krwawienia mimo tego, że były w ciąży..) Nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć, może po prostu niepotrzebnie się tym przejęłam Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi z góry dzięki
Antybiotyki obniżają skuteczność tabletek anty na tyle, że trzeba stosować prezerwatywę w trakcie kuracji i 7 dni po jej zakończeniu -> tak, mogłaś zajść w ciążę -> test 14 dni po stosunku.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 07:18   #1787
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam problem... I nie wiem co robić i myślec... A więc:
Z końcem września odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (Yaz, brałam przez 15 miesięcy) i dostałam okres, później jakoś na początku listopada też dostałam okres a teraz z moich obliczeń tak mniej więcej koło 6-8 grudnia powinnam dostać okres i nic. Jakiś tydzień temu kochałam się z chłopakiem z Prezerwatywą. Dodam też, że ostatnio sporo się stresuję, zapisałam się na prawko i piszę pracę inżynierską 3 dni temu zrobiłam test - negatywny. I dodatkowy stres, bo okresu nie ma i nie zapowiada nic... Do lekarza trochę się boję... Robić kolejny test, bo wskazuje na ciążę, czy to są w miarę "normalne objawy" po odstawieniu i wpływ stresu??
Właśnie zrobiłam drugi test (po 3 dniach) i znowu negatywny... Ale dalej mnie to niepokoi, że okresu nie ma? Lekarz jest konieczny czy czekać cierpliwie i okres przyjdzie...?
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:57   #1788
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam drugi test (po 3 dniach) i znowu negatywny... Ale dalej mnie to niepokoi, że okresu nie ma? Lekarz jest konieczny czy czekać cierpliwie i okres przyjdzie...?
poczekaj spokojnie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:53   #1789
Skiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 232
GG do Skiba
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Antybiotyki obniżają skuteczność tabletek anty na tyle, że trzeba stosować prezerwatywę w trakcie kuracji i 7 dni po jej zakończeniu -> tak, mogłaś zajść w ciążę -> test 14 dni po stosunku.
W środę biorę ostatnią tabletkę anty, jeśli wystąpi normalnie krwawienie to nie mam się czego bać...?
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca...
Skiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 09:55   #1790
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Skiba Pokaż wiadomość
W środę biorę ostatnią tabletkę anty, jeśli wystąpi normalnie krwawienie to nie mam się czego bać...?
Tak
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:45   #1791
barbiex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam, od 5 dni nie mam miesiączki, dzień wcześniej zrobiłam test wyszedł pozytywny a następnego dnia tj.wczoraj czyli 13.12.2010 byłam u ginekologa. lekarz zbadał mnie i powiedział, że ,,coś,, widzi ale za wcześnie aby stwierdzić który to tydzień, więc kazał mi przyjść za dwa tygodnie czyli 27.12.2010 mówił że wtedy będzie już słychać .. czy widać serduszko ... I teraz niewiem czy w końcu jestem w tej ciąży czy nie??? nic nie rozumiem ..
ja myślę, że do zapłodnienia doszło 23.11.2010 (miałam wtedy dni płodne) a 14.11.2010 miałam ostatni okres (mój cykl trwa zwykle 27 dni)
barbiex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:48   #1792
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Czy jezeli wzięlam tabletke z 40 minutowym opoznieniem, to nic nie szkodzi?
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:53   #1793
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez edzia7217 Pokaż wiadomość
Czy jezeli wzięlam tabletke z 40 minutowym opoznieniem, to nic nie szkodzi?
ulotka
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:53   #1794
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez barbiex Pokaż wiadomość
witam, od 5 dni nie mam miesiączki, dzień wcześniej zrobiłam test wyszedł pozytywny a następnego dnia tj.wczoraj czyli 13.12.2010 byłam u ginekologa. lekarz zbadał mnie i powiedział, że ,,coś,, widzi ale za wcześnie aby stwierdzić który to tydzień, więc kazał mi przyjść za dwa tygodnie czyli 27.12.2010 mówił że wtedy będzie już słychać .. czy widać serduszko ... I teraz niewiem czy w końcu jestem w tej ciąży czy nie??? nic nie rozumiem ..
ja myślę, że do zapłodnienia doszło 23.11.2010 (miałam wtedy dni płodne) a 14.11.2010 miałam ostatni okres (mój cykl trwa zwykle 27 dni)
Najprawdopodobniej jestes w ciąży, tymbardziej, że lekarz "cos" tam wyczuł podczas badania. Myslę, że powinnas poczekac do nastepnej umowionej wizyty, wtedy bedzie wiadomo juz na 100% a jezeli jestes bardzo niecierpliwa, to radze zrobic test z krwi na BetaHcg i bedziesz wiedziala juz nastepnego dnia
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:54   #1795
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

40 minut to nie dużo ale przeczytaj w ulotce
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:16   #1796
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
40 minut to nie dużo ale przeczytaj w ulotce
Czytalam, ulotka mowi, ze jezeli minelo mniej niz 12 godz, to ochrona przed ciążą nie jest zmniejszona, wiec mysle ze 40 min nie robi roznicy.
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:21   #1797
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam drugi test (po 3 dniach) i znowu negatywny... Ale dalej mnie to niepokoi, że okresu nie ma? Lekarz jest konieczny czy czekać cierpliwie i okres przyjdzie...?
A mam pytanie... Może głupie czy coś, ale proszę o normalną odpowiedź... Czy można w np. aptece oprócz testu ciążowego kupić coś co potwierdzi ciążę...?
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:24   #1798
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
A mam pytanie... Może głupie czy coś, ale proszę o normalną odpowiedź... Czy można w np. aptece oprócz testu ciążowego kupić coś co potwierdzi ciążę...?

hehehe ciekawe pytanie a co ty byś chciala? nie ma. kupujesz test i robisz, albo idziesz na badanie krwi.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:32   #1799
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Oj... No właśnie nie wiem... Ciekawa byłam, może jakiś inny sposób... Bo okresu ciągle nie ma... Wykończę się chyba... A swoją drogą to mogliby coś takiego wymyślić Jak nie wystarcza test to kupuje się to "coś" ;p I sie wie ;p Problem z lekarzem by odpadał...
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:01   #1800
edzia7217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 132
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez aanulkaa88 Pokaż wiadomość
Oj... No właśnie nie wiem... Ciekawa byłam, może jakiś inny sposób... Bo okresu ciągle nie ma... Wykończę się chyba... A swoją drogą to mogliby coś takiego wymyślić Jak nie wystarcza test to kupuje się to "coś" ;p I sie wie ;p Problem z lekarzem by odpadał...
Zrób test z krwi, jest pewny jak lekarz.
edzia7217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.