Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-04, 16:07   #1771
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Nucenie jak mówienie do siebie kojarzy mi się z niepoczytalnością. Chrząkanie i pokasływanie przechodzi u niektórych w tik. Ogólnie wydawanie z siebie niepotrzebnych dźwięków postrzegam jako irytujące a jak wysłuchujesz tego przez pół dnia to czasem masz dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 16:10   #1772
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Skoro nucenie to niepoczytalność, to mnie już dawno powinni zamknąć w psychiatryku
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 16:11   #1773
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ogólnie wydawanie z siebie niepotrzebnych dźwięków postrzegam jako irytujące. To tylko moje osobiste odczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedyne, z czym się zgodzę tak w 100% to to, że dla otoczenia mogą być to irytujące dźwięki. Sama jestem mizofonikiem, wiem jak to działa- powtarzające się chrząkanie kogoś w otoczeniu sprawia, że się usztywniam, nie mogę się skupić nad tym, co ktoś myśli itd.
Ale nigdy nie pomyślałabym, że te dźwięki mogą kojarzyć się z niepoczytalnością Podobnie jak nie nazwałabym ich za każdym razem niepotrzebnymi- z jakiegoś powodu ta osoba je wydaje, czasem nieświadomie, czasem z powodu jakichś chorób (mowa o chrząkaniu).

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Spoko, mi też się zdarza. Ale w samotności.

Albo pod prysznicem

Moja ex - szefowa lubiła sobie coś zanucic pod nosem i to było straszne. Pamiętam, że jak pracowalysmy we trzy, jeszcze z koleżanką z dzialu, to tego nie robiła. Przy mnie najwidoczniej czuła się bardziej swojsko i mogła sobie pospiewac.

Nie wiem czy to można podciągnąć pod rodzaj tiku nerwowego, raczej nie. Chociaż na upartego...

Ja bym powiedziała, że uporczywe powtarzanie różnych słów pod nosem może podchodzić pod tik nerwowy, ale podspiewywanie raczej nie.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
No przecież moja mama też w samotności ewentualnie w gronie domowników, gdzie czuje się swobodnie.
Ostatnio na zakupach spożywczych w biedrze mijałam babkę, która sobie nuciła. Młoda, zadbana, elegancka kobieta, nie wyglądała na wariatkę. Zdziwiło mnie to, ale raczej tak pozytywnie.
Gdybym siedziała w jednym pomieszczeniu z osobą non stop nucącą lub gadającą do siebie pod nosem, to nie ręczyłabym za siebie
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 16:12   #1774
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Skoro nucenie to niepoczytalność, to mnie już dawno powinni zamknąć w psychiatryku
I mnie,bo często gadam sama do siebie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 16:23   #1775
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jedyne, z czym się zgodzę tak w 100% to to, że dla otoczenia mogą być to irytujące dźwięki.
(...)
Gdybym siedziała w jednym pomieszczeniu z osobą non stop nucącą lub gadającą do siebie pod nosem, to nie ręczyłabym za siebie
o tak! jeszcze notorycznego pogwizdywania nienawidze
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 16:32   #1776
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Spoko, mi też się zdarza. Ale w samotności.

Albo pod prysznicem

Moja ex - szefowa lubiła sobie coś zanucic pod nosem i to było straszne. Pamiętam, że jak pracowalysmy we trzy, jeszcze z koleżanką z dzialu, to tego nie robiła. Przy mnie najwidoczniej czuła się bardziej swojsko i mogła sobie pospiewac.

Nie wiem czy to można podciągnąć pod rodzaj tiku nerwowego, raczej nie. Chociaż na upartego...

Ja bym powiedziała, że uporczywe powtarzanie różnych słów pod nosem może podchodzić pod tik nerwowy, ale podspiewywanie raczej nie.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Miałam koleżankę w pracy, która nie umiała czytać w głowie, tylko musiała czytać na głos. Wprawdzie mówiła bardzo cicho, ale to było niesamowicie irytujące i bardzo mnie dziwiło, bo zawsze mi się wydawało, że umiejętność czytania w głowie bez ruszania ustami i/lub wypowiadania słów jest u dorosłych normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 16:37   #1777
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89455824]Sądzę że w kinice są przygotowani do rozwiązywania takich problemów.[/QUOTE]

Na pewno są jakoś przygotowani, ale wydaje mi się że trudno uznać za miarodajne wyniki pomiary wykonane w czasie kiedy ktoś w ogóle nie śpi całą noc czy po lekach nasennych.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Otóż to. No ale ja sobie obiecuje, że zarejestruje się do takiej kliniki i wszystkiego dowiem się u źródła.
Ja u siebie podejrzewam geny, cała rodzina od strony mojej mamy ma ogromne problemy ze snem. Lekarze odkryli już nawet gen który jest odpowiedzialny za bezsenność, także nie jest to teoria wyssana z palca.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pod ASMR podchodzi też stukanie paznokciami, dla mnie jest to dźwięk rodem z piekła i jak ktoś przy mnie stuka paznokciami o blat, to aż mnie skręca. Pracowałam kiedyś na kasie i miałam ekran dotykowy, i kierowniczka jak musiała mi coś kliknąć to przychodziła i stukała paznokciami w ten ekran, aż mną telepało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samo stukanie paznokciami mnie nie irytuje, ale jak ktoś używa mojego telefonu / tabletu czy laptopa i słyszę że trafia w ekran paznokciami to mam ochotę zabić

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ja mam takie wrażenie jak widzę w miejscu publicznym osobę mówiącą do siebie. Od razu uciekam, a nie należę do bojaźliwych osób,ale wydaje mi się, że takie osoby mogą być nieprzewidywalne i niebezpieczne.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Pamiętam z czasu studiów że dziewczyny które przyjechały z mniejszych miast bardzo się bały osób które mówią do siebie, właśnie ze względu na to że ktoś mógłby je zaatakować. Ja byłam chyba od zawsze przyzwyczajona do takich osób na ulicach czy w zbiorkomie, wprawdzie staram się je omijać w miarę możliwości żeby nie zaczęły gadać do mnie i żeby nic ode mnie nie chciały, ale nigdy nie czułam się zagrożona z ich powodu.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
No przecież moja mama też w samotności ewentualnie w gronie domowników, gdzie czuje się swobodnie.
Ostatnio na zakupach spożywczych w biedrze mijałam babkę, która sobie nuciła. Młoda, zadbana, elegancka kobieta, nie wyglądała na wariatkę. Zdziwiło mnie to, ale raczej tak pozytywnie.
Gdybym siedziała w jednym pomieszczeniu z osobą non stop nucącą lub gadającą do siebie pod nosem, to nie ręczyłabym za siebie
Mam w pracy koleżankę która mówi do siebie jak coś liczy, a że pracujemy w dziale finansowym to liczy coś co chwilę na szczęście siedziała obok mnie tylko kilka dni, gdyby miało to trwać dłużej to chyba bym oszalała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-04, 16:54   #1778
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mam w pracy koleżankę która mówi do siebie jak coś liczy, a że pracujemy w dziale finansowym to liczy coś co chwilę na szczęście siedziała obok mnie tylko kilka dni, gdyby miało to trwać dłużej to chyba bym oszalała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niedawno na grupie *ujowej pani domu na fb był post babki leżacej w szpitalu na jednej z sali z przygłuchą staruszką, która (według jej słów) cały czas słuchała głośno Radio Maryja lub oglądała TV Trwam. Pominę tematykę (nawet dla mnie, jako osoby wierzącej i praktykującej te 2 kanały są co najmniej nieinteresujące), to bym oszalała gdyby ktoś z sali cały czas miał dźwięk mocno podkręcony. Ewentualnie prosiłabym o tak silne prochy nasenne, żebym cały dzień przesypiała bez względu na hałas.

Chciałabym poznać jakieś sposoby na życie z mizofonią, bo to momentami uprzykrza życie. Pamiętam, jak siedziałam z klientem na rozprawie w czasie II fali pandemii i on miał na dłoniach rękawiczki lateksowe, a z nerwów pocierał dłonią o dłoń, więc to cały czas trzeszczało Teraz do sąsiadki na górę przychodzi wnuk (2 lata) i rzuca o podłogę jakimiś kulkami (nie wiem co to, na pewno nie piłeczki; brzmi jak drewniane kulki). Każde odbicie tej piłeczki o podłogę to jakby mi przez ciało prąd przechodził. Któregoś razu wysiadłam wcześniej z autobusu i przeszłam 2 przystanki piechotą, bo facet siedzący kilka metrów ode mnie uderzał paznokciami w metalową rurkę do trzymania się.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 17:10   #1779
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość

Ja u siebie podejrzewam geny, cała rodzina od strony mojej mamy ma ogromne problemy ze snem. Lekarze odkryli już nawet gen który jest odpowiedzialny za bezsenność, także nie jest to teoria wyssana z palca.

Pamiętam z czasu studiów że dziewczyny które przyjechały z mniejszych miast bardzo się bały osób które mówią do siebie, właśnie ze względu na to że ktoś mógłby je zaatakować. Ja byłam chyba od zawsze przyzwyczajona do takich osób na ulicach czy w zbiorkomie, wprawdzie staram się je omijać w miarę możliwości żeby nie zaczęły gadać do mnie i żeby nic ode mnie nie chciały, ale nigdy nie czułam się zagrożona z ich powodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam, ale rozbawiła mnie trochę ta historia o lęku tych konkretnych dziewczyn.

A co snu, to faktycznie mogą być geny. Przekichane :|

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 17:34   #1780
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jestem jakas glupia chyba.

Przyszedl do mnie oculus quest 2 i chcialam go naladowac. W srodku byl kabel USB C (z dwoch stron te same wejscia) i wtyczka taka jakby amerykanska. Dlaczego w ogole cos takiego sprzedaja? Czy ja jestem jakas glupia moze?
Jedyne co mi przychodzi do glowy to zaladowanie powerbankiem.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 17:43   #1781
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale rozbawiła mnie trochę ta historia o lęku tych konkretnych dziewczyn.

A co snu, to faktycznie mogą być geny. Przekichane :|

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Może źle to opisałam, nie chciałam nikogo urazić stwierdzeniem że były z mniejszych miejscowości. Chodziło jedynie o to że nie miały nigdy do czynienia z osobami które mówią do siebie czy zaczepiają innych. Były przyzwyczajone do tego że znają prawie wszystkich w swoich miejscowościach więc czuły się tam bezpieczniej. Tak naprawdę zwróciły mi uwagę na wiele sytuacji które dla mnie były naturalne i ja na nie nie zwracałam uwagi, ale jakby się zastanowić to dla kogoś nieprzyzwyczajonego rzeczywiście mogły wyglądać groźnie.
Z takich zabawnych sytuacji, kiedyś jak szłam z jedną z tych koleżanek to zaczepił nas facet wyglądający jak żul i zapytał o godzinę. Moja koleżanka była przerażona że ktoś kto tak wygląda czegokolwiek od niej chce. A ja się ucieszyłam jak głupia, bo to był Janek - gość który po wylewie i ciężkiej chorobie dorabiał do renty zbieraniem puszek i butelek. Super miły człowiek, po prostu trudno się z nim było dogadać przez jego problemy neurologiczne. Przez lata widywałam go na ryneczku na moim osiedlu, wszyscy go znali. W pewnym momencie zniknął i martwiliśmy się że coś mu się stało, więc jak go zobaczyłam całego i zdrowego na tyle na ile to było możliwe w jego przypadku to prawie podskoczyłam z radości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-04, 17:59   #1782
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Może źle to opisałam, nie chciałam nikogo urazić stwierdzeniem że były z mniejszych miejscowości. Chodziło jedynie o to że nie miały nigdy do czynienia z osobami które mówią do siebie czy zaczepiają innych. Były przyzwyczajone do tego że znają prawie wszystkich w swoich miejscowościach więc czuły się tam bezpieczniej. Tak naprawdę zwróciły mi uwagę na wiele sytuacji które dla mnie były naturalne i ja na nie nie zwracałam uwagi, ale jakby się zastanowić to dla kogoś nieprzyzwyczajonego rzeczywiście mogły wyglądać groźnie.
Z takich zabawnych sytuacji, kiedyś jak szłam z jedną z tych koleżanek to zaczepił nas facet wyglądający jak żul i zapytał o godzinę. Moja koleżanka była przerażona że ktoś kto tak wygląda czegokolwiek od niej chce. A ja się ucieszyłam jak głupia, bo to był Janek - gość który po wylewie i ciężkiej chorobie dorabiał do renty zbieraniem puszek i butelek. Super miły człowiek, po prostu trudno się z nim było dogadać przez jego problemy neurologiczne. Przez lata widywałam go na ryneczku na moim osiedlu, wszyscy go znali. W pewnym momencie zniknął i martwiliśmy się że coś mu się stało, więc jak go zobaczyłam całego i zdrowego na tyle na ile to było możliwe w jego przypadku to prawie podskoczyłam z radości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie o to do końca chodzi. Po prostu wyobrazilam sobie ten ich "przestrach" i na swój sposób mnie to rozbawiło.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 18:27   #1783
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
A tak, straszne to jest U mnie to nie ma zbytniej różnicy - wiele dźwięków może mnie irytować


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

O tak, nie cierpię takiego cichego nucenia czy podspiewywania

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Ja nie znoszę powtarzalnych dźwięków typu kapanie wody z uszczelki, tykanie zegara Nawet jak teraz o tym myślę to mi źle

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 18:28   #1784
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

A propos dziwnych zachowań, to mnie pewnie na siłowni mają za wariatkę, bo zawsze mam słuchawki w uszach i nie tylko chodzę sobie w rytm muzyki, a nawet podśpiewuję

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-01-04 o 18:30
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 18:33   #1785
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A propos dziwnych zachowań, to mnie pewnie na siłowni mają za wariatkę, bo zawsze mam słuchawki w uszach i nie tylko chodzę sobie w takt muzyki, a nawet podśpiewuję
Mi się kiedyś zdarzylo śpiewać na głos podczas truchtu, tak mnie porwała nuta w słuchawkach. To był Nightwish a ja nie umiem śpiewać. Biedni ludzie...

Tak nb mówienie do siebie jest normalne i dość powszechne, nie możecie wszyscy do psychiatryka, sorry. :
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 18:35   #1786
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś zdarzylo śpiewać na głos podczas truchtu, tak mnie porwała nuta w słuchawkach. To był Nightwish a ja nie umiem śpiewać. Biedni ludzie...

Tak nb mówienie do siebie jest normalne i dość powszechne, nie możecie wszyscy do psychiatryka, sorry. :
Dlatego ja śpiewam po cichu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 18:52   #1787
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Zwyczajnie się zapomniałam, ale na moje usprawiedliwienie: to było w głębokiej pandemii, widać chciałam interakcji mimo wszystko
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 21:04   #1788
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Niedawno na grupie *ujowej pani domu na fb był post babki leżacej w szpitalu na jednej z sali z przygłuchą staruszką, która (według jej słów) cały czas słuchała głośno Radio Maryja lub oglądała TV Trwam. Pominę tematykę (nawet dla mnie, jako osoby wierzącej i praktykującej te 2 kanały są co najmniej nieinteresujące), to bym oszalała gdyby ktoś z sali cały czas miał dźwięk mocno podkręcony. Ewentualnie prosiłabym o tak silne prochy nasenne, żebym cały dzień przesypiała bez względu na hałas.

Chciałabym poznać jakieś sposoby na życie z mizofonią, bo to momentami uprzykrza życie. Pamiętam, jak siedziałam z klientem na rozprawie w czasie II fali pandemii i on miał na dłoniach rękawiczki lateksowe, a z nerwów pocierał dłonią o dłoń, więc to cały czas trzeszczało Teraz do sąsiadki na górę przychodzi wnuk (2 lata) i rzuca o podłogę jakimiś kulkami (nie wiem co to, na pewno nie piłeczki; brzmi jak drewniane kulki). Każde odbicie tej piłeczki o podłogę to jakby mi przez ciało prąd przechodził. Któregoś razu wysiadłam wcześniej z autobusu i przeszłam 2 przystanki piechotą, bo facet siedzący kilka metrów ode mnie uderzał paznokciami w metalową rurkę do trzymania się.
Może warto się zaopatrzyć w sluchawki wygłuszające, jeśli bardzo Ci to uprzykrza życie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-04, 22:07   #1789
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
Może warto się zaopatrzyć w sluchawki wygłuszające, jeśli bardzo Ci to uprzykrza życie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wtedy w autobusie słuchawek nie miałam, ale na ogół wożę.
Jednak nie da się w nich cały czas chodzić, są sytuacje, w których nie uniknę nasłuchiwania np. mlaskającego klienta.
Wystarczy, że od 10 lat non stop śpię w stoperach
Dźwięk może być, ale tylko na moich warunkach. Bez problemu zasnę słuchając podcastu lub Metallici ale już przy grającym telewizorze z sąsiedniego pokoju, gdzie ktoś to TV ogląda - nie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-04, 23:04   #1790
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś zdarzylo śpiewać na głos podczas truchtu, tak mnie porwała nuta w słuchawkach. To był Nightwish a ja nie umiem śpiewać. Biedni ludzie...

Tak nb mówienie do siebie jest normalne i dość powszechne, nie możecie wszyscy do psychiatryka, sorry. :
Bardzo to dla mnie pozytywne jak ktos sobie radosnie podspiewuje. Przyuwazylam znajoma, ona podśpiewuje i aż podskakuje.

Dla mnie pozytywni3 i energetyczne
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 06:09   #1791
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Głupie pytanie, ile proszku do prania sypiecie do szuflady?

Kiedyś w proszkach była miarka, teraz jej nie widuje w paczkach.
Do tego, jak patrzę na opakowania, to waga proszku podana jest w kilogramach, a dozowanie (proszku) w mililitrach 🤦 co dla mnie jest zupełnie bezsensu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 06:29   #1792
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, ile proszku do prania sypiecie do szuflady?

Kiedyś w proszkach była miarka, teraz jej nie widuje w paczkach.
Do tego, jak patrzę na opakowania, to waga proszku podana jest w kilogramach, a dozowanie (proszku) w mililitrach co dla mnie jest zupełnie bezsensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam miarkę w szufladzie z pralki. Może kup taką miarkę jak do odmierzania produktów kuchennych? Ja mam takie na kółku z Ikei
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 06:39   #1793
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, ile proszku do prania sypiecie do szuflady?

Kiedyś w proszkach była miarka, teraz jej nie widuje w paczkach.
Do tego, jak patrzę na opakowania, to waga proszku podana jest w kilogramach, a dozowanie (proszku) w mililitrach 🤦 co dla mnie jest zupełnie bezsensu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam sobie miarkę z opakowania po jogurcie. Wlałam 40 a potem 60 ml wody i oba poziomy zaznaczyłam markerem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 06:56   #1794
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, ile proszku do prania sypiecie do szuflady?

Kiedyś w proszkach była miarka, teraz jej nie widuje w paczkach.
Do tego, jak patrzę na opakowania, to waga proszku podana jest w kilogramach, a dozowanie (proszku) w mililitrach 🤦 co dla mnie jest zupełnie bezsensu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sypie przede wszystkim do bębna i zachowałam sobie jakąś miarkę po starym proszku. Ale sypie na oko. Piorę w Domolu z, Rosska i wszystko pięknie doprane. Przestałam używać odplamiaczy itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 07:24   #1795
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 402
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
I mnie,bo często gadam sama do siebie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Kurdę ja w sumie też. Ale u mnie w pracy dużo osób coś tam zawsze gada pod nosem i chyba przywykłam, że w mojej bańce to normalne. Nawet raz miałam kolegę co całe dyskusje ze sobą przeprowadzał. Na szczęście usadowili go w oddzielnym pokoju (ciekawe czemu )

Zresztą nieprzekonanym polecam poczytać o metodzie gumowej kaczki, u mnie się sprawdza. Niekoniecznie tylko przy pracy:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_gumowej_kaczuszki
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 07:28   #1796
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, ile proszku do prania sypiecie do szuflady?

Kiedyś w proszkach była miarka, teraz jej nie widuje w paczkach.
Do tego, jak patrzę na opakowania, to waga proszku podana jest w kilogramach, a dozowanie (proszku) w mililitrach 🤦 co dla mnie jest zupełnie bezsensu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam miarki kuchenne z Ikei, z tych najtańszych. Wsypuję do prania mniej więcej pełną miarkę jeśli używam proszku Domola do białego albo dwie miarki o pojemności łyżki stołowej jak używam eko proszku robionego samodzielnie (do ciemnych i kolorowych ubrań).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:07   #1797
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2023-01-05 o 08:09
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:11   #1798
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Nadal w kocim temacie - czy macie jakąś firmę, którą polecacie do kocich drapaków (wysokich), do półek na ścianę i ścieżek?

Będziemy się przeprowadzać (nareszcie!) i definitywnie chcielibyśmy kupić trochę kocich bajerów.
Póki co patrzyłam na etsy, ale rozstrzał cenowy jest duży. Może macie jakieś polskie firmy do polecenia, żeby było szybciej i lokalnie (pewnie transport będzie taniej, niż z zagranicy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:13   #1799
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla siebie, choć w obecnym związku takich snów nie kojarzę


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:22   #1800
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale to był taki pokręcony sen, że ja byłam z innym, on był z inną i jakieś inne rewelacje
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.