Samotne... - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 15:44   #1801
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
Jeśli tak podchodzisz do sytuacji to pewne ze zawsze bedziesz w tyle. Użąlać sie jest najłatwiej. zacznij mysleć inaczej, lepszymi kategoriami. Jak chcesz zdobyć chłopaka, czy zrobić na nim wrażenie jesli sie anwet do neigo nie uśmiechasz, nie mówiąc juz o rozmowie ?! Każdy to potrafi, tylko troche wiecej odwagi
Ale czasami naprawde jest ciezko sie usmiechnac. Hmm moze nie ze ciezko, ale naprawde nie idzie a bynajmniej potrzeba na to czasu, zeby zebrac odwage
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 15:56   #1802
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Samotne...

IR1988 Dziękuje za zrozumienie...
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 16:04   #1803
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
IR1988 Dziękuje za zrozumienie...
Prosze bardzo sama mam z tym problem, od dawna probuje sie do kogos usmiechnac i jakos narazie nie moge
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 16:09   #1804
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Samotne...

ja także mam z tym kłopoty.. a dlaczego sie nie usmiechasz? Nie "umiesz" ?? Czy nie masz odwagi?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 16:18   #1805
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Nie mam odwagi i niska samoocena. Mysle, ze nie mam u niego sznas i boje sie usmiechnac
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 16:28   #1806
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Mysle, ze nie mam u niego sznas i boje sie usmiechnac
a to błąd, z uśmiechem zawsze łatwiej a takie myślenie wcale nie pomaga, wręcz przeciwnie.więcej wiary w siebie Dziewczyny
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 16:29   #1807
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Nie mam odwagi i niska samoocena. Mysle, ze nie mam u niego sznas i boje sie usmiechnac
Jesteśmy bardzo do siebie podobne...Mamy ten sam problem
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 17:28   #1808
pussycat9
Przyczajenie
 
Avatar pussycat9
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 3
GG do pussycat9
Unhappy Dot.: Samotne...

Kocham cię nie tylko za to, kim jesteś,ale także za to, kim ja jestem, gdy jestem z tobą.
Kocham cię nie tylko za to, kim się stałeś,ale i za to, kim ja stałam się dzięki tobie.
Kocham cię, bo więcej zdziałałeś niż jakikolwiek dekalog, abym mogła stać się dobrym człowiekiem, i więcej niż jakakolwiek wiara, aby mnie uczynić szczęśliwą.
Uczyniłeś to bez słów i gestów.
Uczyniłeś to, bo jesteś sobą.Bo może właśnie na tym polega przyjaźń.
Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie...Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą...
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą...
Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie....Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho...
Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze...Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować......
__________________
Pussycat9
pussycat9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 17:30   #1809
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Samotne...

Ehh
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:11   #1810
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Jak ktoś ma doła,to się dołączam...żadnych facetów,żadnych odnowień znajomości,żadnego bycia szlachetną i tą,która potrafi przyznać się do błędu...eh,żałosne to wszystko
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:12   #1811
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez pussycat9 Pokaż wiadomość
Kocham cię nie tylko za to, kim jesteś,ale także za to, kim ja jestem, gdy jestem z tobą.
Kocham cię nie tylko za to, kim się stałeś,ale i za to, kim ja stałam się dzięki tobie.
Kocham cię, bo więcej zdziałałeś niż jakikolwiek dekalog, abym mogła stać się dobrym człowiekiem, i więcej niż jakakolwiek wiara, aby mnie uczynić szczęśliwą.
Uczyniłeś to bez słów i gestów.
Uczyniłeś to, bo jesteś sobą.Bo może właśnie na tym polega przyjaźń.
Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie...Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą...
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą...
Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie....Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho...
Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze...Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować......
Przepiękne .. chciałabym poznać to uczucie .. miłość, czemu tak trudno ją znaleźć ?!
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 18:16   #1812
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Jak ktoś ma doła,to się dołączam...żadnych facetów,żadnych odnowień znajomości,żadnego bycia szlachetną i tą,która potrafi przyznać się do błędu...eh,żałosne to wszystko
Nie dołuj sie przez faceta pomyśl że oni też maja doły przez kobiety, my też często sprawiamy im przykrość.

Jak łapie mnie dół to nie przez to, że nie mam nikogo (choć czasami właśnie dlatego, fizyczność), ale dlatego że pragnę miłości, pragnę tego uczucia, bo to ono nadaje sens naszemu życiu i sprawia radość, nie drugi człowiek, tylko to czym on nas darzy i czym my darzymy go. Mężczyzna jest ucieleśnieniem uczucia.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:16   #1813
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Lliy,może my zbyt skupiamy się na oczekiwaniu na miłość i na jej szukaniu?Nie wiem,nic już nie wiem,nie wiem co robię źle czy nie tak,wczoraj powiedziałam coś niemiłego i przeprosiłam,a on mnie zlał totalnie i czuję się gorzej,niż gdybym wcale nie przepraszała....jestem głupia i tyle
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:25   #1814
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Lliy,może my zbyt skupiamy się na oczekiwaniu na miłość i na jej szukaniu?Nie wiem,nic już nie wiem,nie wiem co robię źle czy nie tak,wczoraj powiedziałam coś niemiłego i przeprosiłam,a on mnie zlał totalnie i czuję się gorzej,niż gdybym wcale nie przepraszała....jestem głupia i tyle
Ale ja jej nie szukam, bo miłość nadchodzi sama, pojawia się i zostaje. Nie można nikogo do niej zmusić, ani jej szukać. Pojawia się niespodziewanie. Wiem, że na każdego z nas przyjdzie pora, ale czasami to czekanie jest męczące.
Ten mój znajomy był bardzo zdziwiony, że jeszcze nigdy nie byłam zakochana. Stwierdzilismy, że może byłam, ale nie wiedziałam że to miłość, ale ja wiem że nie byłam. Nigdy nie byłam kochliwa, rzadko kiedy jakiś chlopak mi się podobał. Więc zawsze mówiłam, żę chyba czekam na tego jedynego, tylko jak długo ..

Trzeba jeszcze pamiętać o tym nieszczęsnym staropanieństwie, jak wiemy nas jest 106 na 100 mężczyzn
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:26   #1815
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Ja już nic nie wiem,co jest grane i dlaczego...a chyba nie napiszę,żeby spytać,czy jest na mnie obrażony...sama nie wiem,co zrobić...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:29   #1816
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Ja już nic nie wiem,co jest grane i dlaczego...a chyba nie napiszę,żeby spytać,czy jest na mnie obrażony...sama nie wiem,co zrobić...
Zachowaj swoja godność, ni pisz do niego, wiem, że to nie jest latwe, ale my też musimy być twarde
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:31   #1817
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Samotne...

Cytat:
Ja już nic nie wiem,co jest grane i dlaczego...a chyba nie napiszę,żeby spytać,czy jest na mnie obrażony...sama nie wiem,co zrobić...
Aninek, nie pisz do niego. olej go i tyle. niech on teraz sie wysili i zobaczy jak to jest być olewanym.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:31   #1818
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Wiem,zwłaszcza,że już go przeprosiłam...ale dodałam,że mnie też jest przykro...pff,na szczęście już uciekł z gg...jak on mnie dobija...jak się nie odzywał 2mies.,to po co odezwał się teraz??żeby mnie wyprowadzić z równowagi?I nie wiem,czy już jest ok,czy jest na mnie obrażony czy co...po cholerę mi coś takiego?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:33   #1819
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Samotne...

Aninek, daj sobie z nim spokój. po co ci gość, który sam nie wie czego chce?|
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 18:39   #1820
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Też się o to pytam..Problemy są 2:jeden-ma kilka cech,które sprawiają,że jest super...i jak sobie o nich przypomni,to...a drugi problem-kiedy już stwierdziłam,że nasza znajomość się skończyła(2mies.ciszy,bo ja nie zaczynałam rozmów)i poprosiłam o zwrot mojej książki,to on nagle zaczął do mnie pisać żatrobliwe komentarze na gg...przecież to cholery można dostać...Napisał,że nie ma na mnie sił i że go męczę...ale przeprosiłam,bo nazwałam go słabeuszem...i co,nie odzywa się,bo mu napisałam,że mi przykro za jego pewne określenia??Niech się zdecyduje o co mu chodzi...czasem sprawia wrażenie zainteresowanego,a czasem wcale...ehh,po choinkę z nim wczoraj pisałam??
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:44   #1821
pussycat9
Przyczajenie
 
Avatar pussycat9
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 3
GG do pussycat9
Unhappy Dot.: Samotne...

Nie warto kochac na sile,nie warto sie przywiazywac,jesli potrafisz rownie szybko sie zakochac to musisz sie jak najszybciej nauczyc zyc w samotnosci.Ona zawsze jest z toba tylko ukrywa sie za plecami i przychodzi nieproszona.Chcesz zapomniec ,nie mozesz i wtedy wszystko zaczyna sie sypac jak domek z kart.
...................Gdyby nie przyjaciele.............. ...........
__________________
Pussycat9
pussycat9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:46   #1822
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Też się o to pytam..Problemy są 2:jeden-ma kilka cech,które sprawiają,że jest super...i jak sobie o nich przypomni,to...a drugi problem-kiedy już stwierdziłam,że nasza znajomość się skończyła(2mies.ciszy,bo ja nie zaczynałam rozmów)i poprosiłam o zwrot mojej książki,to on nagle zaczął do mnie pisać żatrobliwe komentarze na gg...przecież to cholery można dostać...Napisał,że nie ma na mnie sił i że go męczę...ale przeprosiłam,bo nazwałam go słabeuszem...i co,nie odzywa się,bo mu napisałam,że mi przykro za jego pewne określenia??Niech się zdecyduje o co mu chodzi...czasem sprawia wrażenie zainteresowanego,a czasem wcale...ehh,po choinkę z nim wczoraj pisałam??
Nie rozumiem Cie, po co ty o nim tak rozmyślasz, jest dziwny i daj sobie z nim spokoj, przeciez nie bedziesz czekala az mu sie odwidzi i wreszcie Cię zechce. Zyj sobie dalej i sie nim przejmuj.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:49   #1823
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Pussycat zgadzam się...ale jeśli to o zakochaniu było o mnie(nieskromna jestem)to...ja się w nim nie zakochałam,on mnie po prostu tymi pewnymi cechami zauroczył...ba,jak pisaliśmy do siebie w kwietniu i latem,taki się dojrzały wydawał...pffffffffff...j eśli się obraził,to ja tym bardziej...eh,co ja pocznę-od jutra znów Poznań i brak internetu=brak wizażu
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:50   #1824
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Lily,ja to wszystko wiem i byłam na drodze do wyleczenia się,kiedy znów się odezwał...to mi przejdzie,tylko jeszcze troszkę muszę poczekać
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:53   #1825
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Lily,ja to wszystko wiem i byłam na drodze do wyleczenia się,kiedy znów się odezwał...to mi przejdzie,tylko jeszcze troszkę muszę poczekać
Wiem co czujesz, tez to kiedyś miałam i miewam jeszcze, to jest taka słabość, dlatego właśnie nie możesz o tym rozmyślać, bo będzie ci smutno.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 19:03   #1826
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Lily,z tym może być problem-studiujemy na jedym wydziale i mamy 2 wspólne wykłady
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 19:13   #1827
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Lily,z tym może być problem-studiujemy na jedym wydziale i mamy 2 wspólne wykłady
To że bedziesz go spotykać, nie znaczy że później masz o nim rozmyślać. Bądź twarda kobitka, nie daj sie słabością. Powiedz im stanowcze NIE
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 19:15   #1828
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne...

Mówię i to od dawna...jeszcze trochę i dam radę...dziękuję
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 19:16   #1829
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Samotne...

Rany! Znowu uciekł mi temat i nie wiem w czym rzecz Dziewczyny! Dosyć marudzenia i bezsensownego zastanawiania się nad sobą. Im bardziej się myśli o sobie, tym gorzej. Trzeba żyć dalej, zainwestować w siebie a i miłość przy okazji gdzieś tam się znadzie. Ej, czy tylko ja w to wierzę?
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 19:19   #1830
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Samotne...

No wreszcie, niech ktoś wniesie trochę optymizmu, bo mój został troche przytłumiony.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.