Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-03, 21:53   #1801
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteś podobnych gabarytów, a jedynie wyższa, to weź 34.

Justysiu, doczekałaś się przesyłki z Positano?
Tak
Jednak będę wymieniać z 3D na zwykłą szarą (nie podoba mi się to "tłoczenie" na żywo, jutro lub pojutrze odsyłam i pewnie kolejny miesiąc czekania na wymianę
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 21:56   #1802
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Tak
Jednak będę wymieniać z 3D na zwykłą szarą (nie podoba mi się to "tłoczenie" na żywo, jutro lub pojutrze odsyłam i pewnie kolejny miesiąc czekania na wymianę
Tzn. ogólnie nie podoba Ci się skóra 3D, czy kształt tłoczenia? (pewnie ta "łapa")?
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 22:15   #1803
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Ja nie lubię tej łapy, tłoczenia, przyciemnień no wszystko mi się w 3D nie podoba Jedynie leechy się jakoś broni tzn w modenie jest ok bo nie ma innego koloru wypustek i są one w kosteczkę. Jak na złość Sabrina teraz wszystko w 3D robi
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 22:34   #1804
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja nie lubię tej łapy, tłoczenia, przyciemnień no wszystko mi się w 3D nie podoba Jedynie leechy się jakoś broni tzn w modenie jest ok bo nie ma innego koloru wypustek i są one w kosteczkę. Jak na złość Sabrina teraz wszystko w 3D robi
Tylko na zdjęciu skóry lychee na fb widać, że ta łapa też się pojawia tłoczenie ma inny kształt niż w zeszłym roku... zobaczymy, jak pojawią się zdjęcia nowych moden w tym kolorze...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 12:07   #1805
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1365073821253.jpg (48,3 KB, 177 załadowań)
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:06   #1806
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hm, te tłoczenie też mi się nie podoba
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:16   #1807
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

O fuj okropne to leechy Całkiem inne niż w zeszłym roku Właśnei mi się te skóry w 3d nowe nie podobają bo świeca się okropnie i te tłoczenia są wstrętne
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 13:21   #1808
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie również lychee nie zachwycił
Mam caffe latte i kolor jest jaśniejszy od tego na próbce,inne są również tłoczenia Ta nowa partia skór jest brzydsza od tych poprzednich.
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:24   #1809
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Mnie również lychee nie zachwycił
Mam caffe latte i kolor jest jaśniejszy od tego na próbce,inne są również tłoczenia Ta nowa partia skór jest brzydsza od tych poprzednich.
Dokładnie inne skóry są. Latte widziałam wiele razy w showroomie i było inne. Chyba Sabrina będzie miała dużo zwrotów z tych nowych skór
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:27   #1810
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hm... na zdjęciu wygląda nieźle... na żywo inaczej? Dlaczego Ci się nie spodobał?
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:37   #1811
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Dokładnie inne skóry są. Latte widziałam wiele razy w showroomie i było inne. Chyba Sabrina będzie miała dużo zwrotów z tych nowych skór
Chciałam kupić Modenę lychee ale na razie chyba wstrzymam się A tak podobała mi się u Anies Patrząc na latte na próbce nie zdecydowałabym się na zakup torebki w tym kolorze
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 13:49   #1812
norunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 333
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie z tych wszystkich próbek kolor lychee podoba się najbardziej ( a raczej najmniej nie podoba), choć faworytem jest zdecydowanie matowy szary krokodyl, nie 3d.
W tych skórach zdecydowanie przeszkadza mi to, ze chyba dość mocno się błyszczą
norunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:18   #1813
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

A marzyła mi się Santa w lychee, a teraz już nie wiem
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:37   #1814
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
A marzyła mi się Santa w lychee, a teraz już nie wiem
Ja czekałam na wymarzoną Santę Lychee dokładnie rok jak zobaczyłam próbkę skóry w zeszłym roku to od razu wiedziałam ze taką chcę,ale potem Sabrina zaczęła szyc tylko modeny z tej skóry no i dalej nie będę jej miała
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 15:51   #1815
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Myslalam, ze luchee bedzie ciemniejsza i troche sie zdziwilam kolorem. Chcialam zobaczyć jeszcze wanilie i cafe latte, ta ostatnia bardzo mi sie podoba ale b. podobny kolor ma furla piper, ktora kupilam niedawno wiec nic w tym kolorze od SP nie kupie.
Myślę intensywnie nad lychee, w domku w innym swietle i na wiekszej powierzchni wyglada lepiej, same zobaczcie pewnie się zdecyduję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1365087162368.jpg (73,7 KB, 167 załadowań)
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:11   #1816
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak dla mnie lychee jest fajna .Nie mam jeszcze skóry 3d, więc chyba czas najwyższy . Tylko nie wiem czy sprawdzi się na modenie..może jednak roma albo positano?

Za to caffe latte zupełnie nie dla mnie, o kiwi też nie wspomnę. A wanilia nie podoba mi się ani trochę

Dobrze, że jednak wzięłam 'płaskiego' szarego krokodyla

Edytowane przez LadyI
Czas edycji: 2013-04-04 o 16:13
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:28   #1817
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Tak
Jednak będę wymieniać z 3D na zwykłą szarą (nie podoba mi się to "tłoczenie" na żywo, jutro lub pojutrze odsyłam i pewnie kolejny miesiąc czekania na wymianę
Nie żartuj a co z tym 3D nie tak? Rodzaj tłoczenia, czy kolor? Jest szansa na jakieś zdjęcie?
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:36   #1818
Adele Marie
Raczkowanie
 
Avatar Adele Marie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 160
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Doszły probki. Niestety kolor lychee mnie nie zachwycil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nic mi się nie podoba .
Adele Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:55   #1819
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Faktycznie lychee wygląda inaczej, niż moje . Caffe late jakby "przypalone". Kiepsko.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 16:56   #1820
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja czekałam na wymarzoną Santę Lychee dokładnie rok jak zobaczyłam próbkę skóry w zeszłym roku to od razu wiedziałam ze taką chcę,ale potem Sabrina zaczęła szyc tylko modeny z tej skóry no i dalej nie będę jej miała
To nie będzie Santy w lychee? Jakby były jeszcze do tego złote okucia...
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:03   #1821
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Mnie również lychee nie zachwycił
Mam caffe latte i kolor jest jaśniejszy od tego na próbce,inne są również tłoczenia Ta nowa partia skór jest brzydsza od tych poprzednich.
Właśnie caffe latte spodobało mi się na Twojej torebce - a na próbce wygląda inaczej
Chyba że jest to efekt wizualny małej powierzchni
Szkoda, że nie mam możliwości wybrania się do Warszawy

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Faktycznie lychee wygląda inaczej, niż moje . Caffe late jakby "przypalone". Kiepsko.
Twoje lychee jest piękne
A w tym nowym boję się tej łapy nie chcę, żeby moja modenka miała taką łapę jak ta w załączniku

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Myslalam, ze luchee bedzie ciemniejsza i troche sie zdziwilam kolorem. Chcialam zobaczyć jeszcze wanilie i cafe latte, ta ostatnia bardzo mi sie podoba ale b. podobny kolor ma furla piper, ktora kupilam niedawno wiec nic w tym kolorze od SP nie kupie.
Myślę intensywnie nad lychee, w domku w innym swietle i na wiekszej powierzchni wyglada lepiej, same zobaczcie pewnie się zdecyduję
A w rzeczywistości bardzo się błyszczy?
Kolor jest fajny - mnie nie odpowiada tylko ta 'łapa' - nie wiem, czy się przekonam na większych powierzchniach mi zupełnie nie przeszkadza - na Furli Piper wygląda fajnie - ale na Modenie jakoś nie bardzo

Siostra pisała, że próbki dotarły -ale dostanę je najwcześniej w przyszły weekend. Pani Sabrina miała mi wysłać lychee, caffe latte, capuccino, wanilię i szarą zwykłą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 484746_504139482976794_674278780_n.jpg (39,8 KB, 95 załadowań)
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:19   #1822
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Właśnie caffe latte spodobało mi się na Twojej torebce - a na próbce wygląda inaczej
Chyba że jest to efekt wizualny małej powierzchni
Szkoda, że nie mam możliwości wybrania się do Warszawy
Mnie też nie podoba się latte na próbce Na pewno nie kupiłabym teraz torebki w tym kolorze. To chyba wina nowej partii skór
Możesz przed zamówieniem konkretnej torebki poprosić Sabrinę o zdjęcia,ja tak zrobiłam bo zauważyłam,że kolory torebek są inne w rzeczywistości i dopiero wtedy podejmiesz decyzję.
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:32   #1823
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Teraz też bym nie wzięła modeny caffe latte, zdecydowanie lepiej wygląda bez tej łapy.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:34   #1824
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość

A w rzeczywistości bardzo się błyszczy?
Kolor jest fajny - mnie nie odpowiada tylko ta 'łapa' - nie wiem, czy się przekonam na większych powierzchniach mi zupełnie nie przeszkadza - na Furli Piper wygląda fajnie - ale na Modenie jakoś nie bardzo

Siostra pisała, że próbki dotarły -ale dostanę je najwcześniej w przyszły weekend. Pani Sabrina miała mi wysłać lychee, caffe latte, capuccino, wanilię i szarą zwykłą.

Trochę się błyszczy, ale nie jakoś mocno, jest hmm taki trochę perłowy(?) - ale może to subiektywne odczucia...

Myślę, że na tym kolorze, nawet jak na fragmencie skóry, który przypadnie z przodu będzie "łapa", to nie będzie się rzucać w oczy, bo nie ma tu kontrastu w kolorze płaskich i wypukłych elementów skóry - jak np w kolorze waniliowym, gdzie tło jest jasne beżowe, a wypukłości brązowe. Zauważ, że w modenie u Anies też jest "łapa", tylko akurat z tyłu torebki.
Najlepiej byłoby, gdyby Sabrina uszyła kilka sztuk, sfotografowałaby Ci je wszystkie i wybrałabyś egzemplarz, w którym z przodu jest ładna skóra bez tego niechcianego elementu .

Ciekawe jak spodoba Ci się caffe latte - wg mnie jest śliczne, zdjęcie trochę przekłamuje - to brąz z domieszką szarości, taki prawie taupe, no ale nie będę powielać kolorów - jest zbyt podobny do furlowego szarego brązu.

Natomiast szare skóry SP mają coś, co mi nie pasuje - taki ciepły odcień, jakby przybrudzonej, żółtej szarości. Z tego powodu sprzedałam szarą romę, nie mogłam się przekonać do tego odcienia (a robiłam 2 podejścia )
Za to piękną ciemną szarość znalazłam na torbie popcorn milano kupionej w tk maxx ( haha znowu krokodyl 3d - ale b. ładnie tłoczony bez "łap")
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00611.jpg (148,3 KB, 74 załadowań)
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:51   #1825
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Trochę się błyszczy, ale nie jakoś mocno, jest hmm taki trochę perłowy(?) - ale może to subiektywne odczucia...

Myślę, że na tym kolorze, nawet jak na fragmencie skóry, który przypadnie z przodu będzie "łapa", to nie będzie się rzucać w oczy, bo nie ma tu kontrastu w kolorze płaskich i wypukłych elementów skóry - jak np w kolorze waniliowym, gdzie tło jest jasne beżowe, a wypukłości brązowe. Zauważ, że w modenie u Anies też jest "łapa", tylko akurat z tyłu torebki.
Najlepiej byłoby, gdyby Sabrina uszyła kilka sztuk, sfotografowałaby Ci je wszystkie i wybrałabyś egzemplarz, w którym z przodu jest ładna skóra bez tego niechcianego elementu .

Ciekawe jak spodoba Ci się caffe latte - wg mnie jest śliczne, zdjęcie trochę przekłamuje - to brąz z domieszką szarości, taki prawie taupe, no ale nie będę powielać kolorów - jest zbyt podobny do furlowego szarego brązu.

Natomiast szare skóry SP mają coś, co mi nie pasuje - taki ciepły odcień, jakby przybrudzonej, żółtej szarości. Z tego powodu sprzedałam szarą romę, nie mogłam się przekonać do tego odcienia (a robiłam 2 podejścia )
Za to piękną ciemną szarość znalazłam na torbie popcorn milano kupionej w tk maxx ( haha znowu krokodyl 3d - ale b. ładnie tłoczony bez "łap")
Taki sposób byłby super - ale nie wiem, czy się da
Caffe latte do tej pory bardzo mi się podobało - na Twojej próbce trochę inaczej wygląda - ale to ocenię na żywo.

Modena, której zdjęcie wkleiłam jest właśnie Szara 3D - tylko zdjęcie robione było w ciepłym oświetleniu, dlatego pewnie tak wyszła. Na niej niestety ta łapa jest bardzo widoczna - wygląda tak, jakby znalazła się tam przypadkiem

Rzeczywiście -masz racje - u Anies też jest ta łapa Ale przód aniesowej Modeny jest fajny - jakby to określić - symetryczny - jeśli wiesz co mam na myśli. Na tej szarej powyżej panuje taki 'bałagan'

Bardzo ładną skórę ma ta Twoja torebka - ale ich torebki są chyba bardzo duże? Kojarzę, że chyba Anies miała ich torebkę i była dość spora do jej gabarytów...
(Anies przepraszam, że tak cały czas o Tobie piszę ).

Nie pozostaje mi nic innego, tylko poczekać aż dostanę próbki w swoje ręce - oprócz 3D będą też dwie ze zwykłym tłoczeniem, więc łapy nie będzie
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:01   #1826
titusiia
Raczkowanie
 
Avatar titusiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

No to mnie dziewczyny zasmuciłyście, faktycznie to lychee jakieś dziwne, na szczęście jeszcze nie zamówiłam bo czekam na zdjęcia gotowych torebek. I nie ukrywam, że wolałabym ją ze złotymi okuciami. Pieniądze odłożone od dawna a tu takie rozczarowanie chyba dołożę i kupie czarnego hamiltona czekanie mi się znudziło, a podejście do klienta też pozostawia wiele do życzenia. Zupełnie nie rozumiem tego oczekiwania na skóry, zwodzenie związane ze złotymi okuciami... Tyle osób czeka cały rok a potem są rozczarowane, to na pewno nie zachęca. Wydaje mi się, że pani Sabrina powinna zmienić nieco politykę.
titusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:42   #1827
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Nie żartuj a co z tym 3D nie tak? Rodzaj tłoczenia, czy kolor? Jest szansa na jakieś zdjęcie?
Postaram się jutro zrobić zdjęcia (ale nie obiecuje) bo jeszcze jej nie spakowałam z braku czasu.
Zarówno te tłoczenia (przed kupnem widziałam tylko próbnik) jak i ta "łapa"wg. mnie psują efekt;/
Po prostu ta torebka w 3D mi się nie podoba.
Wahałam się cały czas między 3d a zwykłym (który widziałam na blogu karo i teraz żałuje, że tyle czekania i rozczarowanie
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 10:32   #1828
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Postaram się jutro zrobić zdjęcia (ale nie obiecuje) bo jeszcze jej nie spakowałam z braku czasu.
Zarówno te tłoczenia (przed kupnem widziałam tylko próbnik) jak i ta "łapa"wg. mnie psują efekt;/
Po prostu ta torebka w 3D mi się nie podoba.
Wahałam się cały czas między 3d a zwykłym (który widziałam na blogu karo i teraz żałuje, że tyle czekania i rozczarowanie
Faktycznie szkoda, tyle czekania, a tu jeszcze rozczarowanie . Też od dawna mam dylemat, czy klasyczny szary, czy 3D. W klasycznej szarości widziałam Modenę w showroomie (właściwie to po nią pojechałam), ale jakoś nie zachwyciła mnie .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:13   #1829
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cześć, jestem tu nowa. Przepraszam, że nie czytam całego wątku bo nie mam dziś czasu zbytnio i stąd moje pytanie. Czy macie może czerwoną torebkę SP ? Chciałabym zobaczyć real foto -jaka jest różnica między truskawką a maliną? Czy jest tak jak mi się wydaje intensywnie czerwona i bordowa? Jeśli mogłybyście wkleić fotkę
Dziękuję bardzo
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:04   #1830
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu nowa. Przepraszam, że nie czytam całego wątku bo nie mam dziś czasu zbytnio i stąd moje pytanie. Czy macie może czerwoną torebkę SP ? Chciałabym zobaczyć real foto -jaka jest różnica między truskawką a maliną? Czy jest tak jak mi się wydaje intensywnie czerwona i bordowa? Jeśli mogłybyście wkleić fotkę
Dziękuję bardzo
Malina jest zdecydowanie zimnym kolorem , nie powiedziałabym że jest to bordo czerwony jest typowa ciepłą czerwienią ale niestety nie ma jej teraz Sabrina i nie wiadomo czy w ogóle będzie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 19:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.