Rossmann cz. XXVIII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 20:43   #1801
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Ja też dzis kupiłam szminke z loreala,mam to samo co dziewczyny wyżej -wszystko zmacane, wzięłam kolor 06 zaplombowane a z tymi odgryzionymi szminkami to niekoniecznie musi być przypadek lub niechcące ulamanie - klientki celowo odgryzają i wynoszą że sklepu, mają za darmo. Częściej się spotyka z tym w droższych perfumeriach,ale cóż
Pamiętam, ktoś napisał, że ugryzają i wynoszą w ustach, myślałam, że padnę jak to przeczytałam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 20:46   #1802
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jakby się ktoś zastanawiał jak kolor podkładu Affinimat wypadał w porównaniu do CS czy HM to takie porównanie znalazłam http://adjustingbeauty.blogspot.com/...oundation.html
Wygląda że słabiutkie krycie ma. Ktoś go miał może coś o nim powiedzieć?
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Znalazłam jedną recenzję i raczej sobie daruję
http://www.basia-blog.pl/2015/02/bar...aybelline.html
Ja z affinimat miałam 03 i 02. A w revlonie jestem gdzieś na poziomie 150 (może trochę poniżej)
I to co mi się podobało to kolor (szczególnie 02- jasnożółty, 03 już jasnobeżowy)
Krycie moim zdaniem bardzo przyzwoite, wykończenie fajne pudrowe, matowe.
Nie musiałam nawet używać pudru.
Na minus to zapach- alkoholowy i bardzo lejąca konsystencja. Wylewało sią z tubki przy odkręcaniu. Revlon przy nim to jest gęsty.

Jeśli ktoś ma mieszaną skórę i nie boi się wysuszenia po alkoholu to ten podkład jest dobry.
Ma lepsze wykończenie niż affinitone. Revlona używałam, ale on dla mnie jest na większe wyjścia, do codziennego użytku niestety za ciężki. Zresztą Revlon też chyba jest na alkoholu
Jeden z niewielu jasnych podkładów drogeryjnych.

Co do szminek loreal caresse jakie one są?
Nawilżające, dają połysk jak błyszczyk? A jak z trwałością?
Znajdzie się wśród nich brudny róż, wiśnia bordo?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 20:59   #1803
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Co do szminek loreal caresse jakie one są?
Nawilżające, dają połysk jak błyszczyk? A jak z trwałością?
Znajdzie się wśród nich brudny róż, wiśnia bordo?
Dokładnie takie są jak zaznaczyłam. Raczej mocno transparentne. Fuksja ma najmocniejszy kolor.
Trwałość niska, ale noszą się bardzo komfortowo. W sam na co dzień na ciepły sezon.
Tu masz większość kolorów:
http://www.heartbowsmakeup.com/lorea...w-price-india/
Ja mam świetny odcień Sweet Berry 103, takie mauve, ale nie mogę go nigdzie znaleźć na zdjęciu. Z ciemnych w bordo/wiśnię wpada "mauve cherry". W fiolet "rock n' mauve".
O tu masz sweet berry, przedostatni z prawej na ręku:
http://www.totalmakeupaddict.com/201...sticks-my.html
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2016-04-12 o 21:09
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:08   #1804
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja z affinimat miałam 03 i 02. A w revlonie jestem gdzieś na poziomie 150 (może trochę poniżej)
I to co mi się podobało to kolor (szczególnie 02- jasnożółty, 03 już jasnobeżowy)
Krycie moim zdaniem bardzo przyzwoite, wykończenie fajne pudrowe, matowe.
Nie musiałam nawet używać pudru.
Na minus to zapach- alkoholowy i bardzo lejąca konsystencja. Wylewało sią z tubki przy odkręcaniu. Revlon przy nim to jest gęsty.

Jeśli ktoś ma mieszaną skórę i nie boi się wysuszenia po alkoholu to ten podkład jest dobry.
Ma lepsze wykończenie niż affinitone. Revlona używałam, ale on dla mnie jest na większe wyjścia, do codziennego użytku niestety za ciężki. Zresztą Revlon też chyba jest na alkoholu
Jeden z niewielu jasnych podkładów drogeryjnych.

Co do szminek loreal caresse jakie one są?
Nawilżające, dają połysk jak błyszczyk? A jak z trwałością?
Znajdzie się wśród nich brudny róż, wiśnia bordo?
Dzięki za opinię

Caresse to raczej takie pół transparentne błyszczykowe.
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...60577929458247

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-04-12 o 21:11
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:17   #1805
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dokładnie takie są jak zaznaczyłam. Raczej mocno transparentne. Fuksja ma najmocniejszy kolor.
Trwałość niska, ale noszą się bardzo komfortowo. W sam na co dzień na ciepły sezon.
Tu masz większość kolorów:
http://www.heartbowsmakeup.com/lorea...w-price-india/
Ja mam świetny odcień Sweet Berry 103, takie mauve, ale nie mogę go nigdzie znaleźć na zdjęciu. Z ciemnych w bordo/wiśnię wpada "mauve cherry". W fiolet "rock n' mauve".
O tu masz sweet berry, przedostatni z prawej na ręku:
http://www.totalmakeupaddict.com/201...sticks-my.html
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię

Caresse to raczej takie pół transparentne błyszczykowe.
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...60577929458247
Dzięki dziewczyny.
Jak coś zostanie to może się jutro skuszę. No chyba że będą nadgryzione
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:17   #1806
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość


Chyba o tym mowilyscie
Pomadka za cale 15 zl.. lakier za 7.
Moja mama jeszcze kupila mus z maybelline chyba afinitonu tez w dosc duzej przecenie na cnd
No i jeszcze lakiery z coloramy i rimela w dosc ladnej przecenie
Co to za lakier?
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:19   #1807
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Pamiętam, ktoś napisał, że ugryzają i wynoszą w ustach, myślałam, że padnę jak to przeczytałam
Chyba naprawdę tak jest bo ja na jednej widziałam ewidentny odcisk zęba. Nie skuwki, a ludzkiego zęba.
Czasem się zastanawiam skąd się takie szalone kobiety wygryzające pomadki biorą.
Jak bym nie miała kasy na szminki to by mi mydło, tani szampon i dezodorant wystarczyły do życia. Raczej bym szminek w zębach z drogerii chyłkiem nie wynosiła. Fascynuje mnie ten fenomen i dalsze losy tychże wygryzionych szminek. Aż strach potem np. do makijażystki iść. A nuż szminkę do palety we własnych zębach wyniosła.
No chyba, że jest jakieś zaburzenie, o którym dotąd nie słyszałam, które polega na tym, że ludzie kompulsywnie jedzą szminki tak jak niektórzy jedzą kredę czy tynk.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 21:37   #1808
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę tak jest bo ja na jednej widziałam ewidentny odcisk zęba. Nie skuwki, a ludzkiego zęba.
Czasem się zastanawiam skąd się takie szalone kobiety wygryzające pomadki biorą.
Jak bym nie miała kasy na szminki to by mi mydło, tani szampon i dezodorant wystarczyły do życia. Raczej bym szminek w zębach z drogerii chyłkiem nie wynosiła. Fascynuje mnie ten fenomen i dalsze losy tychże wygryzionych szminek. Aż strach potem np. do makijażystki iść. A nuż szminkę do palety we własnych zębach wyniosła.
No chyba, że jest jakieś zaburzenie, o którym dotąd nie słyszałam, które polega na tym, że ludzie kompulsywnie jedzą szminki tak jak niektórzy jedzą kredę czy tynk.

Pewnie małolaty ochoczo robią makijaże w R. na wagarach, a dla mnie ułamana szminka robi się bezużyteczna Masz racje to musi być zaburzenie jakaś specyficzna odmiana kleptomanii

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-04-12 o 21:38
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:37   #1809
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę tak jest bo ja na jednej widziałam ewidentny odcisk zęba. Nie skuwki, a ludzkiego zęba.
Czasem się zastanawiam skąd się takie szalone kobiety wygryzające pomadki biorą.
Jak bym nie miała kasy na szminki to by mi mydło, tani szampon i dezodorant wystarczyły do życia. Raczej bym szminek w zębach z drogerii chyłkiem nie wynosiła. Fascynuje mnie ten fenomen i dalsze losy tychże wygryzionych szminek. Aż strach potem np. do makijażystki iść. A nuż szminkę do palety we własnych zębach wyniosła.
No chyba, że jest jakieś zaburzenie, o którym dotąd nie słyszałam, które polega na tym, że ludzie kompulsywnie jedzą szminki tak jak niektórzy jedzą kredę czy tynk.
Jestem zdania, że jeśli komuś zależy, to prędzej czy później uzbiera na tego typu "drobne" zachcianki, bez względu na sytuację ekonomiczną, zawsze można z czegoś zrezygnować czy rozsądnie zaoszczędzić. To czysta pazerność, a przy tym chamstwo i bezczelność, brak mi słów dla takiego zachowania. Bo skoro mają za darmo, to po co mają płacić?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:39   #1810
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Pamiętam, ktoś napisał, że ugryzają i wynoszą w ustach, myślałam, że padnę jak to przeczytałam
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Chyba naprawdę tak jest bo ja na jednej widziałam ewidentny odcisk zęba. Nie skuwki, a ludzkiego zęba.
Czasem się zastanawiam skąd się takie szalone kobiety wygryzające pomadki biorą.
Jak bym nie miała kasy na szminki to by mi mydło, tani szampon i dezodorant wystarczyły do życia. Raczej bym szminek w zębach z drogerii chyłkiem nie wynosiła. Fascynuje mnie ten fenomen i dalsze losy tychże wygryzionych szminek. Aż strach potem np. do makijażystki iść. A nuż szminkę do palety we własnych zębach wyniosła.
No chyba, że jest jakieś zaburzenie, o którym dotąd nie słyszałam, które polega na tym, że ludzie kompulsywnie jedzą szminki tak jak niektórzy jedzą kredę czy tynk.
Po prostu nie szanują cudzej własności. To jest zwykła KRADZIEŻ!
Tak jak ktoś wynosi piwo, batona czy inne rzeczy ze sklepu. I kategoria nie ma tu żadnego znaczenia.
Trzeba nazwać te kobiety po imieniu- są po prostu ZŁODZIEJKAMI.
I czy wynoszą kawałek pomadki, tester czy pełnowartościowy produkt to jest to samo.
Nie zostają złapane na gorącym uczynku, nie ponoszą konsekwencji, więc robią to dalej. Skoro ich nie złapano to w czym problem?

Zastanawia mnie jedynie czy wśród mężczyzn też zdarzają się takie kwiatki? I co zabierają, niszczą. No, chyba że to domena kobiet, nastolatek?!

Zaburzenie- to chyba jedynie kleptomania, ale nie wiem czy to się leczy
Myślisz, że po zjedzeniu szminki nie miałyby skrętu kiszek?
Bo o tynku słyszałam, nawet moja koleżanka go zjadała w dzieciństwie (brak wapnia czy czegoś tam).
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:50   #1811
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Po prostu nie szanują cudzej własności. To jest zwykła KRADZIEŻ!
Tak jak ktoś wynosi piwo, batona czy inne rzeczy ze sklepu. I kategoria nie ma tu żadnego znaczenia.
Trzeba nazwać te kobiety po imieniu- są po prostu ZŁODZIEJKAMI.
I czy wynoszą kawałek pomadki, tester czy pełnowartościowy produkt to jest to samo.
Nie zostają złapane na gorącym uczynku, nie ponoszą konsekwencji, więc robią to dalej. Skoro ich nie złapano to w czym problem?

Zastanawia mnie jedynie czy wśród mężczyzn też zdarzają się takie kwiatki? I co zabierają, niszczą. No, chyba że to domena kobiet, nastolatek?!

Zaburzenie- to chyba jedynie kleptomania, ale nie wiem czy to się leczy
Myślisz, że po zjedzeniu szminki nie miałyby skrętu kiszek?
Bo o tynku słyszałam, nawet moja koleżanka go zjadała w dzieciństwie (brak wapnia czy czegoś tam).
Na pewno przy dezodorantach i antyperspirantach, bo przecież trzeba sprawdzić zapach. W Naturze słyszałam jak rozmawiała ekspedientka z ochroniarzem o tym, że jakiś gość bezczelnie chciał wynieść tester perfum...
Od kiedy są sklepy samoobsługowe to ludzie się rozbestwili i mało kogo obchodzi co się dzieje ze zniszczonym towarem, biorą nowy. Nie tylko nastolatki niszczą, ale małe dzieci bez opieki, ale to dorośli muszą dawać przykład, a jak nie dają to mamy co mamy...

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-04-12 o 22:07
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 10:58   #1812
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Obłowiłam się na CND i ja
Kupiłam dwa lakiery Rimmel-ale nie takie jak chciałam, granatu już nie było, ani czerwieni. Kupiłam brąz i połyskujące bordo.
Były jeszcze zielone i różowe.
Kupiłam dwie odżywki Loreala, bo mają dobre opinie oraz szminkę nudziaka. 40 złotych nie moje
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 11:01   #1813
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Obłowiłam się na CND i ja
Kupiłam dwa lakiery Rimmel-ale nie takie jak chciałam, granatu już nie było, ani czerwieni. Kupiłam brąz i połyskujące bordo.
Były jeszcze zielone i różowe.
Kupiłam dwie odżywki Loreala, bo mają dobre opinie oraz szminkę nudziaka. 40 złotych nie moje
Ale za to zakupy Twoje Liczę na to, że lakier z Rimmela poczeka na mnie do wieczora.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 11:53   #1814
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Ale za to zakupy Twoje Liczę na to, że lakier z Rimmela poczeka na mnie do wieczora.
Żałuję,że wczoraj nie wiedziałam o promocji bo pewnie dorwałabym wówczas inne kolory. A tak, u mnie pustki-ale ja mam jednego Rossmanna w mieście.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 12:13   #1815
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Żałuję,że wczoraj nie wiedziałam o promocji bo pewnie dorwałabym wówczas inne kolory. A tak, u mnie pustki-ale ja mam jednego Rossmanna w mieście.
Ja o promocji wiedziałam wczoraj dzięki wizażowi, ale do R mam dopiero dzisiaj wieczorem możliwość wyjścia. Oby coś dla mnie tam zostało.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 12:15   #1816
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Żałuję,że wczoraj nie wiedziałam o promocji bo pewnie dorwałabym wówczas inne kolory. A tak, u mnie pustki-ale ja mam jednego Rossmanna w mieście.
Istnieje jeszcze sklep internetowy.
Nie pozostaje Ci nic innego jak uważnie śledzić ten wątek.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 12:52   #1817
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
Co to za lakier?
Tez z loreala, nazwy nie pamietam. Calkiem dobrze sie trzymaja. Przynajmniej u mnie
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 13:14   #1818
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Żałuję,że wczoraj nie wiedziałam o promocji bo pewnie dorwałabym wówczas inne kolory. A tak, u mnie pustki-ale ja mam jednego Rossmanna w mieście.
Ja też żałuję. No ale nic poszłam dzisiaj i zostały niedobitki podkłady Maybelline, - to nic że wszystkie brzydko pisząc uj ebane, bo inaczej się tego nazwać nie da Pudrów ani sztuki, to samo tyczyło się podkładów w musie. Lakiery rozwarstwione, zobaczyłam, że są 2 miętowe kolory, jak złapałam buteleczkę to była ciepła od tych żarówek

I teraz właśnie czytam, że zapomniałam o tych pomadkach Loreala, mam większość kolorów i je uwielbiam
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 13:27   #1819
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Byłam dziś w Rossku, większośc szminek Caresse rozciapciana, już miałam w koszyku 04 Rose Mademoiselle, ale przed kasa wróciłam się i odłożyłam, stwierdziłam, że za dużo tego mam...i teraz żałuję Całkiem ładnie wygląda w internecie, chyba jutro wrócę się po nią, zobaczę jeszcze w innym Rossmannie
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 15:08   #1820
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ja też już po zakupach.
Z cnd wzięłam 3 szminki Loreal caresse (102,103, 403). O dziwo było widać naklejki- nikt ich nie ruszał. Reszta kolorów mnie nie interesowała. No może jeszcze 401, ale to czerwony chyba do mnie nie za bardzo pasujący. Też był zamknięty.
Reszta ponabijana w zakrętki. Pełno koloru 602 czy coś tam- ten brązowy.
Podkłady mnie nie interesowały, pudry i lakiery też.
Pudrów zresztą brak, a podkłady jakieś nędzne resztki -uciapane tubki, z daleka widać. Lakierów dosyć sporo, ale nie wiem jak z kolorami

Co jeszcze capnęłam z cnd
2 peelingi eveline- trawa cytrynowa po 10,2 zł

poza tym z SP garnier micel dwufazowy z arganem po 10,9


Z nie kolorówki w cnd:
-alterra krem do rąk rumiankowy
- palmolive żel pod prysznic dynamic 500mm

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-04-13 o 15:09
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 15:28   #1821
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

miałam nic nie kupować, ale lakiery rimmel kuszą
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 15:46   #1822
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXVIII

Nie wytrzymalam i pojechalam dzis Rossmanna. Byly wszystkie kolory lakierow z Rimmela, pudry, podklady. Do wyboru, do koloru. Wczoraj bylam w innym Rossie i taka sama sytuacja. Podkłady dotrwałam w najjaśniejszych odcieniach, mam farta.
ImageUploadedByWizaz Forum1460558770.241478.jpg
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:17   #1823
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość
miałam nic nie kupować, ale lakiery rimmel kuszą
Mnie też, chociaż mam kilka lakierów tej firmy i żaden się u mnie nie sprawdza
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:30   #1824
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Rossku, większośc szminek Caresse rozciapciana, już miałam w koszyku 04 Rose Mademoiselle, ale przed kasa wróciłam się i odłożyłam, stwierdziłam, że za dużo tego mam...i teraz żałuję Całkiem ładnie wygląda w internecie, chyba jutro wrócę się po nią, zobaczę jeszcze w innym Rossmannie
Ja ją kupiłam wczoraj (plus jeszcze 06 aphrodite scarlet i 202 impulsive fuschia), wszystkie śliczne

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Mnie też, chociaż mam kilka lakierów tej firmy i żaden się u mnie nie sprawdza
A ja mam kilka lakierów salon pro kupionych w cenie regularnej i bardzo je lubię
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:33   #1825
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Mnie też, chociaż mam kilka lakierów tej firmy i żaden się u mnie nie sprawdza


Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ja ją kupiłam wczoraj (plus jeszcze 06 aphrodite scarlet i 202 impulsive fuschia), wszystkie śliczne

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

A ja mam kilka lakierów salon pro kupionych w cenie regularnej i bardzo je lubię
kolejna kusicielka
jutro wracam do rossa, cała półka tych pomadek i lakierów....
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:41   #1826
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A ja mam kilka lakierów salon pro kupionych w cenie regularnej i bardzo je lubię
Tez bardzo je lubie, ale szybko scieraja mi sie na koncowkach paznokci.
Czaiłam sie jeszcze na kolorek nr 500 'peppermint' oraz nr 247 ' isn't she precious', ale nie bylo ich w asortymencie. Wycofali je z Rossmanna?

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2016-04-13 o 16:49
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:43   #1827
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Całe szczęście, że wkręciłam się w hybrydy i już mnie zwykłe lakiery nie kuszą.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:51   #1828
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Tez bardzo je lubie, ale szybko scieraja mi sie na koncowkach paznokci.
Czaiłam sie jeszcze na kolorek nr 500 'peppermint' oraz nr 247 ' isn't she precious', ale nie bylo ich w asortymencie. Wycofali je z Rossmanna?
Na moje oko to chyba tylko zmienili nazwę, ale mogę się mylić
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 16:57   #1829
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Pamiętam, ktoś napisał, że ugryzają i wynoszą w ustach, myślałam, że padnę jak to przeczytałam
to trzeba mieć nieźle zrypane pod czaszką, żeby szminki gryźć
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 17:00   #1830
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że wkręciłam się w hybrydy i już mnie zwykłe lakiery nie kuszą.
mam to samo, od kiedy zakładam hybrydy zwykłe lakiery mnie już w ogóle nie interesują:P i dobrze, bo to była rzecz, którą kupowałam masowo, praktycznie przy każdych zakupach (bo w miarę tanie, a bo takiego koloru nie mam, a ten tak fajnie się mieni ) a malowałam 1-2 lub wcale
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.