Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-30, 20:31   #1801
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Redzia daje tylko obczaj ile dni w hospitalu to minimum zeby dal
A faktycznie, niby na jednej rozpisce mam, że za każdy, ale na starej napisałam ołówkiem że od 4tego :/ Łeee.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 20:56   #1802
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ooo, dzięki, brzmi jak coś bardzo w moim guście No może oprócz tych dialogów. Notuję

Ad szpitali to Solec jest fajny - tak jakby ktoś coś kiedyś Chociaż przeginają trochę z tym rodzeniem po ludzku i czekaniem do us...nej śmierci aż się samo zacznie. Ja bym wolała końską dawkę oksytocyny zamiast jak w przypadku niektórych przewalania się przez tydzień po patologii.
Mam nadzieję, że dziś odeśpię
Jeszcze wyczytałam, że zarobiłam na buty bo za każdy dzień hospitalizacji PZU daje 80 zeta Czyli 320 w kieszeni
1. Dla mnie to jest tak, fabuła jako taka,meeeeh, ale jak to potraktować jako metaforę/symbole, to akceptowalne. Taki zapewne był zamiar autorów, nie wiem czy nie przeceniam, ale sądzę że chodzi o symbolikę.

No i 50% aktorów nie umięjących grać do wymiany, natomiast są perełki, zwłaszcza "typowy" Skandynaw w esesmańskich okularach Jest tak zimny że aż doskonały. Umie grać plus jego wątek mi się podoba (fakt podjęcia tematu pewnego konkretnego popaprania i sposób jego pokazania). Lubię też niespieszność w tym serialu. Odróżniam od rozwlekania, tutaj jest to pierwsze zdecydowanie. Ogólnie można podsumować, że serial jest nierówny. Coś tam kuleje, coś tam jest walorem. Jak przestałam go traktować dosłownie to mi się lepiej oglądało.

2. Nie ma to jak zasłużona nagroda!
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:02   #1803
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Ad szpitali to Solec jest fajny - tak jakby ktoś coś kiedyś Chociaż przeginają trochę z tym rodzeniem po ludzku i czekaniem do us...nej śmierci aż się samo zacznie. Ja bym wolała końską dawkę oksytocyny zamiast jak w przypadku niektórych przewalania się przez tydzień po patologii.
Mam nadzieję, że dziś odeśpię
Jeszcze wyczytałam, że zarobiłam na buty bo za każdy dzień hospitalizacji PZU daje 80 zeta Czyli 320 w kieszeni
U mnie jest podobnie, z tym, że ja miałam fory jako pracownik no i moja koleżanka położna uparła się, że urodzę na jej zmianie i się udało


Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (40,2 KB, 24 załadowań)
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:23   #1804
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka


Ja ostatnio botki nabylam




Nesko, Ju dziękuję za spotkanie
I przepraszam za ogólne moje nieogarniecie

Dojezdzam już do domu i dochodzi do mnie, że nigdy tyle nie zjadlam co przez ten weekend...
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:33   #1805
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka
Świetne


Redzia
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 21:37   #1806
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
U mnie jest podobnie, z tym, że ja miałam fory jako pracownik no i moja koleżanka położna uparła się, że urodzę na jej zmianie i się udało


Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka
1. Jak to dobrze mieć takie znajomości.

2. Rewela!

A ja szukam perfum, niby z czarną herbatą ale nie Flowerbombowych, z miodem i/lub śliwką, wanilią! i czymś co sprawi, że całość nie jest przesłodka, czymś wytrawnym co złamie słodycz, ale też nie zdominuje zapchu jak np czasem robi to tytoń, kawa. :conf used:

Takie Chergui tylko 100 razy lżejsze, takie popłuczynki po nim Chyba chodzi mi o waniliową herbatę, aromatyzowaną lecz niesłodzoną. Lecę szukać po nutkach, bo to co znam jest za słodkie/za mocne. Londony i inne L'Instanty Hommy

Spryskałam się Tea for Two żeby ułatwić sobie poszukiwania. Jest kapitalne, ale też za mocne, za konkretne, za wędzone? skórzane na co dzień. Choć uwielbiam, to jednak za mało uniwersalne, nie na te dni kiedy nie zniosę intensywności.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-11-30 o 21:44
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 23:13   #1807
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Witam znad nierozpakowania

Poleżałam, ponudziłam się, zrobiłam rekonesans i czekam dalej.


Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej przerwie


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
zgadza się - ale to nie jest zachowanie dziecinne tak do końca , to jest swoista manifestacja pewnej postawy życiowej wobec ludzi .
Tak, ale zauważyłam po swojej Mam, że po przejściu na emeryturę z roku na rok ta manifestacja postawy życiowej zaczęła narastać. Sprawy, które dla Niej kiedyś byłyby mało istotne urastają do rangi spraw życiowych. A na swoim punkcie stała się wręcz przewrażliwiona a nigdy taka nie była. Egocentryzm i rozstawianie wszystkich po kątach stał się "normą". Ale biorę na to poprawkę i po prostu się nie przejmuję, bo albo byśmy się do siebie nie odzywały, albo stale kłóciły. Babcia też tak miała, ale dopiero w wieku lat 90.
A po udarze, to już

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka
Super!
Wczoraj popatrzyłam co jest z 42 na all i się załamałam - same paskudne albo co najwyżej "poczciwe" buty

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A ja szukam perfum, niby z czarną herbatą ale nie Flowerbombowych, z miodem i/lub śliwką, wanilią! i czymś co sprawi, że całość nie jest przesłodka, czymś wytrawnym co złamie słodycz, ale też nie zdominuje zapchu jak np czasem robi to tytoń, kawa. :conf used:

Takie Chergui tylko 100 razy lżejsze, takie popłuczynki po nim Chyba chodzi mi o waniliową herbatę, aromatyzowaną lecz niesłodzoną. Lecę szukać po nutkach, bo to co znam jest za słodkie/za mocne. Londony i inne L'Instanty Hommy
Jak znajdziesz to daj znać


Kupiłam sobie świąteczną herbatę Laponia i jest "Biała herbata o waniliowym aromacie z dodatkiem cytrusowo-biszkoptowych ciasteczek oraz ziarenek czerwonego pieprzu." Pachnie ciasteczkami a w smaku jest lekko cytrusowa, ale nie kwaśna. Kolor soku jabłkowego. Zmysły szaleją

__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 23:45   #1808
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

Tak, ale zauważyłam po swojej Mam, że po przejściu na emeryturę z roku na rok ta manifestacja postawy życiowej zaczęła narastać. Sprawy, które dla Niej kiedyś byłyby mało istotne urastają do rangi spraw życiowych. A na swoim punkcie stała się wręcz przewrażliwiona a nigdy taka nie była. Egocentryzm i rozstawianie wszystkich po kątach stał się "normą". Ale biorę na to poprawkę i po prostu się nie przejmuję, bo albo byśmy się do siebie nie odzywały, albo stale kłóciły. Babcia też tak miała, ale dopiero w wieku lat 90.
A po udarze, to już


Jak znajdziesz to daj znać


Kupiłam sobie świąteczną herbatę Laponia i jest "Biała herbata o waniliowym aromacie z dodatkiem cytrusowo-biszkoptowych ciasteczek oraz ziarenek czerwonego pieprzu." Pachnie ciasteczkami a w smaku jest lekko cytrusowa, ale nie kwaśna. Kolor soku jabłkowego. Zmysły szaleją

1. Każdy ma po trosze racji - to miks tego co powiedziała Parabell, manifestacji, wynikającej z natury, charakteru, oraz biologicznych procesów starzenia się a także przywykania do "obsługi". W mojej rodzinie obserwujemy to na przykładzie babci. Istnej Matki Teresy przez całe życie, z wyjątkiem elementu wiary w boga Wiecznie niezależnej, dzielnej i bardzo inteligentnej, mimo braku wykształcenia poza szkołą zawodową. Obecnie przekształca się ona w kogoś innego. Gorszego. Naturalnie wciąż zbawia świat, kocha, wielbi członków swojej rodziny, wciąż jest aniołem ale już obcym.
Obawiam się o moją Mam, bo była mamusią z gatunku lekko toksycznych. Jednak po śmierci męża, jak jej się pogorszyło, tak ostatnimi czasy złagodniała Wyluzowała. Rozstawianie ma we krwi, nawet o tym wie. Ale ostatnio coraz częściej ma wyjechane. Obserwując co dzieje się z jej ojcem (Alz) i innymi bliskimi, powtarza mi: jak mi się to zrobi - zastrzel mnie. Ja na nią patrzę i mówię - chciałabyś! Ona - no! Obydwie mamy w tym momencie świadomość braku wyjścia z godnością i spokojem dla obydwu stron, z sytuacji, która jest destrukcyjna a nader powszechna Ona cierpi przez własnego rodzica, tak naprawdę cierpiała zawsze, i boi się tego, że kiedyś będzie tak nieznośna dla mnie. Nie chce tego, ale dziś wie, że to wielce prawdopodobne. W tym momencie mamy chyba najlepszą relację w życiu, acz wciąż trudną. Ja mam zbyt dobrą pamięć Ale chwilo trwaj! Bo jak widać może być różnie.

Tulam Bo chyba jestem sobie w stanie chociaż odrobinkę wyobrazić co czujesz.

2. Dałabym na pewno, ale to się nie stanie
Przed chwilą "zmiksowałam" Un Bois de Vanille z Tea for Two i jakby tak dało się skasować parę nut - lukrecję i proszkowatość UBV, dodać coś balansującego, spajającego zapach, to mooooże, mooooże.

3. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dzie się to nabywa???????????????????

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-11-30 o 23:56
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 00:22   #1809
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a pomyślał ktos, jak to wygladało z drugiej strony?
kiedy dzwonicie do kogoś bliskiego z życzeniami (to były urodziny? imieniny jakies?), a dana osoba mówi odbierającemu telefon, że nie chce z wami gadać (bez wytłumaczenia przyczyn itp)?
Ja bym się wkurzyła, że ja do niego z zyczeniami i pamięcią, a ktos mnie olewa
Oczywiście, że pomyślałam - nie tylko pomyślałam, ale też i wytłumaczyłam Guciowi, że po takich słowach każdemu może zrobić się przykro - wszak na tym polega wychowanie.
Wiem, Maju, czemu to napisałaś - i oczywiście, tę sprawę należy zobaczyć ze wszystkich stron, tym niemniej Jej reakcja to żenua

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Dorosłe osoby w pewnym wieku zaczynają znowu zachowywać się jak pięciolatki. Na to też trzeba brać poprawkę.
O, nie moja Mama! Zawsze była temperamentna i w sumie uważała, że wszyscy po trosze (poza Nią i osobami, które jej czymś imponują) są idiotami - zwierzyła mi się, że coraz bardziej utwierdza się w tym przekonaniu
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Witam znad nierozpakowania

Poleżałam, ponudziłam się, zrobiłam rekonesans i czekam dalej.
O matko, a ja myślałam, że już wieczorem Bar odtrąbi wielki nius

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej przerwie

Niestety nie mam szans na nadrobienie

Pozdrawiam znad:
- pierwszego dnia wolnego od miesiąca jeszcze tylko zaleczę tę nerwicę i bezsenność i będzie baaajka.
a ile masz wolnego? Teraz?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jeszcze wyczytałam, że zarobiłam na buty bo za każdy dzień hospitalizacji PZU daje 80 zeta Czyli 320 w kieszeni
Ba! Na ile par! Patrz - Winterka

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka
Piękne! Nawet, gdyby to było 99,90

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość


Ja ostatnio botki nabylam




Nesko, Ju dziękuję za spotkanie
I przepraszam za ogólne moje nieogarniecie
To jak ja mam za swoje nieogarnięcie przeprosić???


Ja też kupiłam buty - takie same, jak tamte czarne, tylko granatowe - matowy sprany granat z przysmolonymi noskami


Co do torby - dla porządku powiem, że z tej pierwszej, narzędziowej, kazałam wydłużyć klapę do krawędzi dołu i zlikwidować zapięcie (zmienić je na niewidoczne magnesiki) teraz jest cacy
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 02:52   #1810
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Każdy ma po trosze racji - to miks tego co powiedziała Parabell, manifestacji, wynikającej z natury, charakteru, oraz biologicznych procesów starzenia się a także przywykania do "obsługi". W mojej rodzinie obserwujemy to na przykładzie babci. Istnej Matki Teresy przez całe życie, z wyjątkiem elementu wiary w boga Wiecznie niezależnej, dzielnej i bardzo inteligentnej, mimo braku wykształcenia poza szkołą zawodową. Obecnie przekształca się ona w kogoś innego. Gorszego. Naturalnie wciąż zbawia świat, kocha, wielbi członków swojej rodziny, wciąż jest aniołem ale już obcym.
Obawiam się o moją Mam, bo była mamusią z gatunku lekko toksycznych. Jednak po śmierci męża, jak jej się pogorszyło, tak ostatnimi czasy złagodniała Wyluzowała. Rozstawianie ma we krwi, nawet o tym wie. Ale ostatnio coraz częściej ma wyjechane. Obserwując co dzieje się z jej ojcem (Alz) i innymi bliskimi, powtarza mi: jak mi się to zrobi - zastrzel mnie. Ja na nią patrzę i mówię - chciałabyś! Ona - no! Obydwie mamy w tym momencie świadomość braku wyjścia z godnością i spokojem dla obydwu stron, z sytuacji, która jest destrukcyjna a nader powszechna Ona cierpi przez własnego rodzica, tak naprawdę cierpiała zawsze, i boi się tego, że kiedyś będzie tak nieznośna dla mnie. Nie chce tego, ale dziś wie, że to wielce prawdopodobne. W tym momencie mamy chyba najlepszą relację w życiu, acz wciąż trudną. Ja mam zbyt dobrą pamięć Ale chwilo trwaj! Bo jak widać może być różnie.

Tulam Bo chyba jestem sobie w stanie chociaż odrobinkę wyobrazić co czujesz.

2. Dałabym na pewno, ale to się nie stanie
Przed chwilą "zmiksowałam" Un Bois de Vanille z Tea for Two i jakby tak dało się skasować parę nut - lukrecję i proszkowatość UBV, dodać coś balansującego, spajającego zapach, to mooooże, mooooże.

3. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dzie się to nabywa???????????????????
1.
Też taki tekst usłyszałam. I jeszcze nie chce grobu tylko kremację i prochy rozsypać mam w jakimś ładnym miejscu. I mam się dowiedzieć jak to jest z oddawaniem ciała na Wydział Medycyny


2. Zmiksować ładnie udało się mnie tylko szarlotkę. I jest bardziej prawdziwa i ładniejsza niż Ważka. Z resztą idzie mi kiepsko, bo tak jak napisałaś, coś by się chciało wyrzucić a coś dodać.

3. Tutaj http://www.fiveoclock.eu/herbata/pro...onia-2072.html
W życiu nie piłam tak rewelacyjnej herbaty, chociaż sporo różnych i różnistych pijam. Wzięłam 50g na spróbowanie i w piątek idę po znacznie więcej. Tym bardziej, że latem jako mrożona będzie też super. Dokładnie takiej herbaty szukałam Czyli jest szansa, że i idealne perfumy kiedyś też znajdę
Świątecznych mają kilka, ale takie normalne, z pomarańczami, jabłkami, cynamonem itd. Ale jest też Choinkowa Słodycz i chyba też jej trochę wezmę do picia z mlekiem. "Połączenie zielonej, chińskiej herbaty z aromatycznymi goździkami, słodką czekoladą i marcepanowymi gwiazdkami."


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
O, nie moja Mama! Zawsze była temperamentna i w sumie uważała, że wszyscy po trosze (poza Nią i osobami, które jej czymś imponują) są idiotami - zwierzyła mi się, że coraz bardziej utwierdza się w tym przekonaniu
Moja mówi to samo

---------- Dopisano o 03:52 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

Śnieg pada. Czyli czas na
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 07:42   #1811
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
1.
Też taki tekst usłyszałam. I jeszcze nie chce grobu tylko kremację i prochy rozsypać mam w jakimś ładnym miejscu. I mam się dowiedzieć jak to jest z oddawaniem ciała na Wydział Medycyny

Moja mówi to samo

Karkki - mów mi siostro! Sądzę, że większość tych "tekstów" się powtarza

O prochach to ja sama mówię - ale mam zamiar podzielić - część na cmentarzu, coby rodzina mnie odwiedzała przy okazji i miała gdzie lampkę zapalić, a część na Mazurach, na Mojej Promenadzie - powiedzmy w stos. 1/3 do 2/3.

A wiecie, że jak umarła Mama W., to pan z przedsiębiorstwa, z własnej inicjatywy, zrobił odsypkę do urenki wielkości kufla od piwa - i ona stoi u nas na półce (obok ciśnieniomierza i książki "Trzy kroki w nieznane" )
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 08:20   #1812
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Witam znad nierozpakowania

Poleżałam, ponudziłam się, zrobiłam rekonesans i czekam dalej.
oby się wreszcie rozkręciło

ja mam ten komfort że ze względu na cukrzycę dłużej niż do tp nie będą czekać, w sensie przenoszenie 2 tygodnie mi nie grozi. Tylko nie wiem który termin wezmą, bo też ich mam trochę, do wyboru do koloru
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość

Patrzcie, upolowałam nowe buty za całe 9.99 plus przesyłka

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Oczywiście, że pomyślałam - nie tylko pomyślałam, ale też i wytłumaczyłam Guciowi, że po takich słowach każdemu może zrobić się przykro - wszak na tym polega wychowanie.
Wiem, Maju, czemu to napisałaś - i oczywiście, tę sprawę należy zobaczyć ze wszystkich stron, tym niemniej Jej reakcja to żenua
no właśnie, reakcja fatalna... zwłaszcza ze mówimy tu o kontakcie dorosłej osoby z dzieckiem, a nie dwóch dorosłych
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Co do torby - dla porządku powiem, że z tej pierwszej, narzędziowej, kazałam wydłużyć klapę do krawędzi dołu i zlikwidować zapięcie (zmienić je na niewidoczne magnesiki) teraz jest cacy



Ale wieje u mnie dziś wszystkie okna mi gwiżdżą, spać nie mogłam znów przez to
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 08:24   #1813
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Znad śniegu, chlapy i ogólnego wkuffa

Znowu Jej Wysokość nie raczyła przelać pensji i dotarłam dziś do pracy jedynie dzięki życzliwości przyjaciółki. Miałam olbrzymią ochotę nie przyjechać do pracy wcale, a jakby kto do mnie zadzwonił, powiedziałabym wprost - nie miałam na bilet ani na doładowanie telefonu, żeby zadzwonić i powiadomić. I tak, kuwra, prawie co miesiac jest
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 08:27   #1814
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie świąteczną herbatę Laponia i jest "Biała herbata o waniliowym aromacie z dodatkiem cytrusowo-biszkoptowych ciasteczek oraz ziarenek czerwonego pieprzu." Pachnie ciasteczkami a w smaku jest lekko cytrusowa, ale nie kwaśna. Kolor soku jabłkowego. Zmysły szaleją


tez je ostatnio niuchałam, fajne te świąteczne

Wreszcie się odblokowałam na basenie. tzn. wreszcie przepływam cały basen z deską na brzuchu i nie musze robić 3 przystanków na zadyszkę lub wypluwanie wody za tydzień mam zaczać ćwiczyć ręce do żabki, nareszcie jakiś postęp
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:17   #1815
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Macham znad 10-godzinnego snu ^^

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
U mnie jest podobnie, z tym, że ja miałam fory jako pracownik no i moja koleżanka położna uparła się, że urodzę na jej zmianie i się udało
Szczęściara
Naprawdę żal tych dziewczyn, które tam ze mną leżały - 4 dni po terminie, jeszcze je ze dwa trzymają ot tak, potem na dwa cewnik Foleya czy jak mu tam a potem dopiero oksy
Ze mną może być tak samo więc od dziś mycie okien, bieganie po schodach, seksy i ostre kebaby No dobra, same kebaby.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak zasłużona nagroda!
Doczytałam, że mi się nie należy, pfff
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:02   #1816
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Doczytałam, że mi się nie należy, pfff
Whaaaaaat ?


Dziewszyny, która podpowie, czym się kierować kupując ekstrakt waniliowy? Co praktyczniejsze? Pasta? Ile to można trzymać otwarte? Psuje się? Które brać? http://allegro.pl/listing/listing.ph...m-hou-1-1-1120
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:18   #1817
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Whaaaaaat ?


Dziewszyny, która podpowie, czym się kierować kupując ekstrakt waniliowy? Co praktyczniejsze? Pasta? Ile to można trzymać otwarte? Psuje się? Które brać? http://allegro.pl/listing/listing.ph...m-hou-1-1-1120
Rachel ja bym kupiła w płynie bo jest na % a wiadomo % konserwują najlepiej


Miłego dnia Baru
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:29   #1818
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Rachel ja bym kupiła w płynie bo jest na % a wiadomo % konserwują najlepiej


Miłego dnia Baru
Dzięki, tak też podpowiadała mi intuicja, pasta to pasta

Nawzajem, choć ciemno, ponuro ale trudno, trzeba przeczekać
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:06   #1819
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

znad diety


Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
I mam się dowiedzieć jak to jest z oddawaniem ciała na Wydział Medycyny
ja się donacją od dawna interesuję
dojrzewam do podpisania papierów

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
To jak ja mam za swoje nieogarnięcie przeprosić???


Ja też kupiłam buty - takie same, jak tamte czarne, tylko granatowe - matowy sprany granat z przysmolonymi noskami


Co do torby - dla porządku powiem, że z tej pierwszej, narzędziowej, kazałam wydłużyć klapę do krawędzi dołu i zlikwidować zapięcie (zmienić je na niewidoczne magnesiki) teraz jest cacy
1. tylko u siebie zauważyłam

2. wczoraj?
gratuluję

3. ad raportówek - nosiłabym
ad stylu - uważam, że zawsze świetnie wyglądasz, a Kolcia i porady stylistki to już naprawdę wyższy level


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
no bo to tak jakby trudno precyzyjnie policzyć nie darmo jest miesięczna tolerancja terminu

u mnie to było 15 dnia po terminie, kiedy chcieli zacząć wywoływać.
i na patologii swoje wyleżałam. dobrze że baru wtedy nie było, to nie miałam gdzie żali wylewać, czemu to tyle trwa

parę razy się zastanawiałam, czemu wcześniej barowiczki znikały z wątku jak zachodziły albo nie wspominały o swoim stanie. chyba od Red zaczął się nurt matkipolki

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Już lecę googlować
ja mam dużą torbę z kothem od chińczyka

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
hmmm..ale skad wziac i skad wiedziec ze nieuzywane? i co bocian na to?
zbudować albo zlecić, bociany są pod ochroną

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Też kiedyś miałam - nie wiem czemu jakoś niezdrowo mnie jarało to, że większość ulokowałam w głowie. Ciekawa jestem jak po latach by mi to wyszło. Ja jestem z tych co nie trafią piłką w słup z metra, nei zaserwuję piłki w siatkówce - bo w nią nie trafiam ale np w lotkę badmintonem trafiam No i kiedyś te strzały.
ja się spodziewałam porażki, wysłałam teża na pierwszą linię, jak oddał pierwsze strzały, to chciałam uciec na koniec strzelnicy i żeby wykorzystał też moje
ręce i nogi mi się trzęsły strasznie - ale nie ma to żadnego wpływu na celność jeśli zgra się instrumenty i spokojnie zwalnia spust.

ja siatkę parę lat trenowałam i zagrywkę miałam mocną a piłka leciała dokładnie tam gdzie chciałam - w liceum dziewczyny co nie trenowały, to się chowały przed moimi serwami zamiast odbierać
ale lotki, bilard i inne precyzyjne - porażka

no po prostu zaskoczyło z bronią
chociaż 10 lat temu bym nie dotknęła


teraz teżu chce mi sprezentować kurs teoretyczny i lot za sterami samolo
tylko że w aeroklubie pod londkiem, więc język musiałabym podszlifować
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:36   #1820
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

joł joł baru sna bólu garła zwiększam dawkę vit C


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
I jeszcze bym capła na wspólnych z dyszkę Montale dark aund
SZOK

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Nesko, Ju dziękuję za spotkanie
I przepraszam za ogólne moje nieogarniecie

Dojezdzam już do domu i dochodzi do mnie, że nigdy tyle nie zjadlam co przez ten weekend...
To ja dziękuję ... Jakie nie ogarnięcie ???

Mojego wlania gresa do próbki podkładu nic nie przebije

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
O prochach to ja sama mówię - ale mam zamiar podzielić - część na cmentarzu, coby rodzina mnie odwiedzała przy okazji i miała gdzie lampkę zapalić, a część na Mazurach, na Mojej Promenadzie - powiedzmy w stos. 1/3 do 2/3.
Ja to bym chciała byc rozsypana w lesie , po prostu A nie gnić w jednym miejscu
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:37   #1821
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mojego wlania gresa do próbki podkładu nic nie przebije
Oj tam, oj tam, będziesz najwyżej pachniała po całej twarzoczaszce
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:44   #1822
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam, będziesz najwyżej pachniała po całej twarzoczaszce
Miszczem wpadek jestem ... Caaaała JA


Margot
współczuję sytuacji pracowej MASAKRA ...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:45   #1823
hellkitty
Raczkowanie
 
Avatar hellkitty
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 308
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Tak, ale zauważyłam po swojej Mam, że po przejściu na emeryturę z roku na rok ta manifestacja postawy życiowej zaczęła narastać. Sprawy, które dla Niej kiedyś byłyby mało istotne urastają do rangi spraw życiowych. A na swoim punkcie stała się wręcz przewrażliwiona a nigdy taka nie była. Egocentryzm i rozstawianie wszystkich po kątach stał się "normą". Ale biorę na to poprawkę i po prostu się nie przejmuję, bo albo byśmy się do siebie nie odzywały, albo stale kłóciły. Babcia też tak miała, ale dopiero w wieku lat 90.
A po udarze, to już
Też mam takie obserwacje dotyczące starszych ludzi. Moja babcia zajmowała całe życie wysokie, kierownicze stanowisko i teraz na emeryturze nie dość, że nie ma kogo poustawiać, to jeszcze ma mniej okazji do wygadania się i trochę sobie odbija w innych relacjach :/
Zresztą nawet stereotypowy widok "starej baby" wykłócającej się o miejsce w tramwaju z ciężarną kobietą, czy wpychającej się do kolejki bo jej się należy , pasuje. Myślę że to kwestia po prostu zmęczenia życiem, bycia nie do końca w pełni sił zmysłowych i, w naszym kraju szczególnie, biedy. Dlatego zawsze przymykam oko na takie sytuacje.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
a ile masz wolnego? Teraz?

W styczniu mam rozmowy o pracę, do tego czasu jak mi wpadnie coś na freelansie to moooże się podejmę, ale chcę się głównie skupić na szlifowaniu umiejętności, które zdobyłam na kursie, oraz na powrocie do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
W życiu nie piłam tak rewelacyjnej herbaty, chociaż sporo różnych i różnistych pijam. Wzięłam 50g na spróbowanie i w piątek idę po znacznie więcej. Tym bardziej, że latem jako mrożona będzie też super. Dokładnie takiej herbaty szukałam Czyli jest szansa, że i idealne perfumy kiedyś też znajdę
Świątecznych mają kilka, ale takie normalne, z pomarańczami, jabłkami, cynamonem itd. Ale jest też Choinkowa Słodycz i chyba też jej trochę wezmę do picia z mlekiem.

[/COLOR]Śnieg pada. Czyli czas na
Ajj jestem straszną herbaciarą, dzisiaj akurat zdobyłam herbatę dla nerwusów oraz dwie yogi: świąteczną i na gardło. Niestety ze względu na problemy ze snem muszę ograniczać zieloną i czarną, a szkoda, bo zwłaszcza zieloną uwielbiam... Także na razie tankuję głównie zioła i rooibos
hellkitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:46   #1824
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

Margot
współczuję sytuacji pracowej MASAKRA ...
Dziękuje. Doczekałam się jakoś ok. 11.30, ale co się nerwów najadłam, to moje

Na razie sobie kupiłam zapas baterii i umówiłam się do fryzjerki na dole. Po pracy zamierzam napaść na Owada.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:54   #1825
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry
Czekam na kuriera

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Karkki - mów mi siostro! Sądzę, że większość tych "tekstów" się powtarza


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ale wieje u mnie dziś wszystkie okna mi gwiżdżą, spać nie mogłam znów przez to

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Znad śniegu, chlapy i ogólnego wkuffa

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

tez je ostatnio niuchałam, fajne te świąteczne
Świąteczne są najlepsze
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dziewszyny, która podpowie, czym się kierować kupując ekstrakt waniliowy? Co praktyczniejsze? Pasta? Ile to można trzymać otwarte? Psuje się? Które brać? http://allegro.pl/listing/listing.ph...m-hou-1-1-1120
Bierz australijską organiczną. Ja bym wzięła tę http://allegro.pl/ekstrakt-waniliowy...824994501.html
bo cukier dopiero na 3 miejscu a w paście na pierwszym. Obie wersje do 2018.
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:57   #1826
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
joł joł baru sna bólu garła zwiększam dawkę vit C

Mojego wlania gresa do próbki podkładu nic nie przebije
1.
mnie też coś bierze

2. będzie co wspominać

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam, będziesz najwyżej pachniała po całej twarzoczaszce
mam nadzieję, że jednak Ju nie będzie testowała na twarzy, a szczególnie pod oczami

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Ajj jestem straszną herbaciarą, dzisiaj akurat zdobyłam herbatę dla nerwusów oraz dwie yogi: świąteczną i na gardło. Niestety ze względu na problemy ze snem muszę ograniczać zieloną i czarną, a szkoda, bo zwłaszcza zieloną uwielbiam... Także na razie tankuję głównie zioła i rooibos
ja po zielonej mdleję

ale dostałam spore pudło yorkshire tea
i kolejną puszkę illy
i 1,2kg toblerone
i 3 paczki po 200g chińskich cukierków kokosowo-imbirowych
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:05   #1827
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez hellkitty Pokaż wiadomość
Też mam takie obserwacje dotyczące starszych ludzi. Moja babcia zajmowała całe życie wysokie, kierownicze stanowisko i teraz na emeryturze nie dość, że nie ma kogo poustawiać, to jeszcze ma mniej okazji do wygadania się i trochę sobie odbija w innych relacjach :/
Zresztą nawet stereotypowy widok "starej baby" wykłócającej się o miejsce w tramwaju z ciężarną kobietą, czy wpychającej się do kolejki bo jej się należy , pasuje. Myślę że to kwestia po prostu zmęczenia życiem, bycia nie do końca w pełni sił zmysłowych i, w naszym kraju szczególnie, biedy. Dlatego zawsze przymykam oko na takie sytuacje.

Ajj jestem straszną herbaciarą, dzisiaj akurat zdobyłam herbatę dla nerwusów oraz dwie yogi: świąteczną i na gardło. Niestety ze względu na problemy ze snem muszę ograniczać zieloną i czarną, a szkoda, bo zwłaszcza zieloną uwielbiam... Także na razie tankuję głównie zioła i rooibos
1. No właśnie - brak stałego kontaktu z ludźmi to chyba główna przyczyna, tak mi się wydaje. Bo jak obserwowałam swoich wykładowców, a często były to mocno wiekowe osoby, to one zachowywały się zupełnie inaczej.
2. Mnie naszło na białe herbaty i oolongi
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:11   #1828
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
2. Mnie naszło na białe herbaty i oolongi
Ja bym chciała wędzonej spróbować

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

2. będzie co wspominać



mam nadzieję, że jednak Ju nie będzie testowała na twarzy, a szczególnie pod oczami
Nic jej się nie stanie bo w końcu ja go zabrałam żeby gresa potestować i powiem tak trochę pudrowy jest
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:13   #1829
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała wędzonej spróbować

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



Nic jej się nie stanie bo w końcu ja go zabrałam żeby gresa potestować i powiem tak trochę pudrowy jest
1. za 3 tygodnie będę miała Lapsang Souchong, jak chcesz całe op. to pisz, a jak tylko na testy, to się podzielę

2.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:25   #1830
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Ja też bym chciała być prochem na działce na Mazurach pod moimi orzechami
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.