Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-31, 10:11   #1801
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Zaszłam sobie dzisiaj do lumpeksu, wydałam 100zl i wyszłam z pełną torbą ciuchów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 10:31   #1802
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Zaszłam sobie dzisiaj do lumpeksu, wydałam 100zl i wyszłam z pełną torbą ciuchów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurde a w moich lumpeksach są dosłownie same szmaty Nawet za darmo bym nie chciała. Nie ma mowy zeby znaleźć jakies perełki lub chociaż ubrania w dobrym stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:16   #1803
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie przed chwila znow byl facet od ogrzewania i jest nadzieja, ze sie wyrobia zanim urodze. Teraz wszystko zalezy od tego, kiedy gazownia zamontuje przylacze. Trwa to 4-6 tyg a juz 2 czekam. Jak juz bedzie skrzynka, to w miare szybko ekipa od ogrzewania przyjezdza i robia wszystko w 1 dzien.
Niestety bez rozkrecenia corki lozka sie nie obejdzie, bo trzeba je wyniesc z pokoju, ale niech to zrobia jak najszybciej i bedzie spokoj. Jak skoncza, to jeszcze podloge w lazience wymienimy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 12:01   #1804
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
U mnie przed chwila znow byl facet od ogrzewania i jest nadzieja, ze sie wyrobia zanim urodze. Teraz wszystko zalezy od tego, kiedy gazownia zamontuje przylacze. Trwa to 4-6 tyg a juz 2 czekam. Jak juz bedzie skrzynka, to w miare szybko ekipa od ogrzewania przyjezdza i robia wszystko w 1 dzien.
Niestety bez rozkrecenia corki lozka sie nie obejdzie, bo trzeba je wyniesc z pokoju, ale niech to zrobia jak najszybciej i bedzie spokoj. Jak skoncza, to jeszcze podloge w lazience wymienimy.
nie zazdroszcze
nam wymieniali okna i drzwi w zeszlym roku. taki syf ze masakra
Ja jutro czekam na nowa lodowke, teraz doceniam to urzadzenie
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 12:22   #1805
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
nie zazdroszcze
nam wymieniali okna i drzwi w zeszlym roku. taki syf ze masakra
Ja jutro czekam na nowa lodowke, teraz doceniam to urzadzenie
U mnie 3 lata temu wymieniali wszystko w kuchni. Szafki, podloge, rury od wody. Drzwi mialam pozamykane a pyl i tak byl na calym parterze po 5 dniach prac. Do tego brak dostepu do pralki, kuchenki itd. Lodowke przenieslismy do salonu. Teraz chyba bym sie zalamala gdybym miala takie cos przechodzic.
Zycia bez lodowki sobie nie wyobrazam. W zime tak, ale nie teraz, jak jest cieplo a ja musze miec jogurty i sery.
Ciekawe ile moja pralka jeszcze wytrzyma, bo po ostatnim praniu po kilka razy w tygodniu, czasem cos w niej stuka, wiec za jakis czas moze byc spory wydatek.

Przyszedl w koncu rozek dla malucha. Sliczny i mieciutki. Az mi szkoda go prac, bo nie wiem jak bedzie wygladal po praniu.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 12:25   #1806
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Do mnie za to przyszło właśnie zamówienie z HubiWorld, rano odebraliśmy łóżeczka. Chyba już wszystko mamy Teraz tylko prać i prać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 13:34   #1807
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
U mnie 3 lata temu wymieniali wszystko w kuchni. Szafki, podloge, rury od wody. Drzwi mialam pozamykane a pyl i tak byl na calym parterze po 5 dniach prac. Do tego brak dostepu do pralki, kuchenki itd. Lodowke przenieslismy do salonu. Teraz chyba bym sie zalamala gdybym miala takie cos przechodzic.

Zycia bez lodowki sobie nie wyobrazam. W zime tak, ale nie teraz, jak jest cieplo a ja musze miec jogurty i sery.

Ciekawe ile moja pralka jeszcze wytrzyma, bo po ostatnim praniu po kilka razy w tygodniu, czasem cos w niej stuka, wiec za jakis czas moze byc spory wydatek.



Przyszedl w koncu rozek dla malucha. Sliczny i mieciutki. Az mi szkoda go prac, bo nie wiem jak bedzie wygladal po praniu.
My wynajmujemy wiec mimo ze bardzo bym chciala, o nowej kuchni moge pomazyc

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-31, 15:18   #1808
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej ja byłam dziś na prenatalnych
1700g jak to lekarz powiedział - dobrze odżywiona :p



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 15:19   #1809
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

IMG_6471.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 17:08   #1810
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
My wynajmujemy wiec mimo ze bardzo bym chciala, o nowej kuchni moge pomazyc

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ja tez wynajmuje, ale mam takiego pecha, ze na remonty trafiam.
Kuchnia byla w oplakanym stanie, wiec musieli wyremontowac, teraz piec od ogrzewania ciagle nawala, nie oplaca sie tego naprawiac, grzejniki tez stare, wiec zakwalifikowali cale ogrzewanie do wymiany.
Zeby nie bylo tak kolorowo, wszystkie meble, podlogi, sprzet rtv i agd, nalezy do mnie, wiec jak cos sie rozwali, to musze wyskakiwac z kasy i kupic nowe.
Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Hej ja byłam dziś na prenatalnych
1700g jak to lekarz powiedział - dobrze odżywiona :p



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super. Duza dziewczynka.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 18:55   #1811
Pomarancza90_12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to wyglada w Polsce. My zdecydowalismy sie na podarowanie krwi pepowinowej bankowi krwi. Wytlumaczono nam, ze w sumie krew pepowinowa nie jest specjalnie uzyteczne w tym sensie, ze jesli np. dziecko ma potem wykryta chorobe genetyczne, to przeciez krew pochodzi o niego, czyli ma DNA skazone ta sama choroba. Za to podobno bardzo dobrze jesli kraj / region ma bank 'dobrej' krwi. U nas jest program, ze mozna wziac zestaw, lekarz pobiera i mozna podarowac bankowi. I na to sie zdecydowalismy
A o jakim kraju konkretnie mówisz, jeśli oczywiście można wiedzieć?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
https://www.mamalekarz.pl/blog/2017/...inowa-6-prawd/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



Kiedyś trafiłam na ten artykuł

https://www.mamalekarz.pl/blog/2017/...inowa-6-prawd/

Szukam kogoś kto to "robił", bo wśród moich znajomych, koleżanek to w sumie nikt nie może nic mi więcej o tym powiedzieć, bo nikt nie pobierał. Oprócz konsultacji w banku to chciałam pogadać z osobą, która wie coś więcej też od strony pacjenta...
Pomarancza90_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-31, 19:00   #1812
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Pomarancza90_12 Pokaż wiadomość
A o jakim kraju konkretnie mówisz, jeśli oczywiście można wiedzieć? [COLOR="Silver"]
..
Meksyk.
Sprawdzilam sobie tez z ciekawosci jaka jest liczba dzieci leczona SWOIMI komorkami macierzystimi, i jest bardzo mala. Nie ma sensu. Za to z bankow sie korzysta
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 19:25   #1813
Rainy_Mood
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Pomarancza90_12 Pokaż wiadomość
A o jakim kraju konkretnie mówisz, jeśli oczywiście można wiedzieć?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------




Szukam kogoś kto to "robił", bo wśród moich znajomych, koleżanek to w sumie nikt nie może nic mi więcej o tym powiedzieć, bo nikt nie pobierał. Oprócz konsultacji w banku to chciałam pogadać z osobą, która wie coś więcej też od strony pacjenta...
Moja siostra bankuje i mi o tym powiedziała, ja sama tak sceptycznie podchodzę, chociaż ona mnie nakłania. Sama nie wiem! Jak masz coś ciekawego to możesz podesłać mi chociażby na priv.
Rainy_Mood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 19:40   #1814
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny zna sie ktoras na suplementach?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 19:45   #1815
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dziewczyny zna sie ktoras na suplementach?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ja chociaz bardziej nad dietetyka. A co ci dali?
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:00   #1816
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Glupie pytanie ale
Zelazo w tabletkach ma 65. Dzienne zapotrzebowanie to 27-45.
Czy organizm wchlonie cale 65g? Bo tabletka plus zelazo z jedzenia i bedzie za duzo...

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:20   #1817
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Glupie pytanie ale
Zelazo w tabletkach ma 65. Dzienne zapotrzebowanie to 27-45.
Czy organizm wchlonie cale 65g? Bo tabletka plus zelazo z jedzenia i bedzie za duzo...

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nie, nie bedzie za duzo. Ja od GP dostalam zelazo ferrous fumarate 305mg co daje 100 mg zelaza. I mialam brac codziennie jedna tabletke profilaktycznie, bo anemii wtedy nie mialam. Organizm nie wchlania syntetycznego zelaza w calosci a w ciazy zapotrzebowanie wzrasta, bo organizm musi naprodukowac wiecej krwi. Jak wezmiesz suplement i zjesz codziennie szpinak, fasolke, czy jajko, to nie ma szans, zeby przesadzic. Pamietaj, ze jestes pod kontrola a zelazo tez nie przyrasta we krwi w blyskawicznym tempie. Uwazaj tez z nabialem i czarna herbata, unikaj tego na jakies 2 godz przed wzieciem tabletki, bo te produkty zmniejszaja wchlanianie zelaza.
Nic Ci nie bedzie, nie przy takiej dawce
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:26   #1818
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie, nie bedzie za duzo. Ja od GP dostalam zelazo ferrous fumarate 305mg co daje 100 mg zelaza. I mialam brac codziennie jedna tabletke profilaktycznie, bo anemii wtedy nie mialam. Organizm nie wchlania syntetycznego zelaza w calosci a w ciazy zapotrzebowanie wzrasta, bo organizm musi naprodukowac wiecej krwi. Jak wezmiesz suplement i zjesz codziennie szpinak, fasolke, czy jajko, to nie ma szans, zeby przesadzic. Pamietaj, ze jestes pod kontrola a zelazo tez nie przyrasta we krwi w blyskawicznym tempie. Uwazaj tez z nabialem i czarna herbata, unikaj tego na jakies 2 godz przed wzieciem tabletki, bo te produkty zmniejszaja wchlanianie zelaza.

Nic Ci nie bedzie, nie przy takiej dawce
Dziekuje. Mi mniejsza dawke dali bo ff 210

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:39   #1819
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dziekuje. Mi mniejsza dawke dali bo ff 210

Sent from my E5823 using Tapatalk
Wiec nie duza, nie masz sie czym przejmowac. Spokojnie moglabys razem z tym brac pregnacare czy jakiekolwiek inne suple dla ciezarnych, zawierajace zelazo i tez nic by Ci sie nie stalo. Pewnie zbadaja krew za jakis czas i jak wyniki wroca do normy, to nie bedziesz musiala brac.
W pierwszej ciazy, mialam taka anemie, ze po przejsciu 100metrow czulam sie jak po maratonie, serce mi walilo jakby chcialo wyskoczyc z klaty i do tego mialam koszmarne zawroty glowy. Nie dosc, ze mi zapisali spora dawke zelaza, to razem z tym, kazali jesc duzo zieleniny. Wszystko wrocilo do normy.
Do porodu lepiej nie isc z anemia, bo mozna to przyplacic fatalnym samopoczuciem i oslabieniem, wiec lepiej wczesniej doprowadzic sie do porzadku.
Swoja droga, moj ostatni wynik to wszystko na samej granicy dolnej normy, jesli chodzi o czerwone krwinki, wiec pewnie tez skoncze na suplementach po nastepnej wizycie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-31, 20:44   #1820
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wiec nie duza, nie masz sie czym przejmowac. Spokojnie moglabys razem z tym brac pregnacare czy jakiekolwiek inne suple dla ciezarnych, zawierajace zelazo i tez nic by Ci sie nie stalo. Pewnie zbadaja krew za jakis czas i jak wyniki wroca do normy, to nie bedziesz musiala brac.

W pierwszej ciazy, mialam taka anemie, ze po przejsciu 100metrow czulam sie jak po maratonie, serce mi walilo jakby chcialo wyskoczyc z klaty i do tego mialam koszmarne zawroty glowy. Nie dosc, ze mi zapisali spora dawke zelaza, to razem z tym, kazali jesc duzo zieleniny. Wszystko wrocilo do normy.

Do porodu lepiej nie isc z anemia, bo mozna to przyplacic fatalnym samopoczuciem i oslabieniem, wiec lepiej wczesniej doprowadzic sie do porzadku.

Swoja droga, moj ostatni wynik to wszystko na samej granicy dolnej normy, jesli chodzi o czerwone krwinki, wiec pewnie tez skoncze na suplementach po nastepnej wizycie.
Wczoraj pobrali mi krew wynik za tydzien.
Kolejne badanie za 3 tygodnie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 20:53   #1821
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Wczoraj pobrali mi krew wynik za tydzien.
Kolejne badanie za 3 tygodnie

Sent from my E5823 using Tapatalk
No to spokojnie, przez 3 tyg nie ma szans, zeby zrobic sobie krzywde taka dawka (nawet przez 3 miesiace byloby ciezko bedac w ciazy).
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 21:33   #1822
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość

W Poniedzialek mam ostatni etap rozmowy o ta nowa prace. A wlasciwie o inna, bo zaproponowali mi rozmowe na wyzsze stanowisko

Super!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 01:01   #1823
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Hej ja byłam dziś na prenatalnych
1700g jak to lekarz powiedział - dobrze odżywiona



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Śliczne zdjęcie, aż ciężko uwierzyć że te dzieci już takie duże
Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wiec nie duza, nie masz sie czym przejmowac. Spokojnie moglabys razem z tym brac pregnacare czy jakiekolwiek inne suple dla ciezarnych, zawierajace zelazo i tez nic by Ci sie nie stalo. Pewnie zbadaja krew za jakis czas i jak wyniki wroca do normy, to nie bedziesz musiala brac.
W pierwszej ciazy, mialam taka anemie, ze po przejsciu 100metrow czulam sie jak po maratonie, serce mi walilo jakby chcialo wyskoczyc z klaty i do tego mialam koszmarne zawroty glowy. Nie dosc, ze mi zapisali spora dawke zelaza, to razem z tym, kazali jesc duzo zieleniny. Wszystko wrocilo do normy.
Do porodu lepiej nie isc z anemia, bo mozna to przyplacic fatalnym samopoczuciem i oslabieniem, wiec lepiej wczesniej doprowadzic sie do porzadku.
Swoja droga, moj ostatni wynik to wszystko na samej granicy dolnej normy, jesli chodzi o czerwone krwinki, wiec pewnie tez skoncze na suplementach po nastepnej wizycie.
Lepiej trochę podleczyć I się dobrze czuć.

Klocki Lego a to wiadomość! Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 08:18   #1824
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

ja zwariuje

Zmobilizowalam sie ze skoro wyniki.zle to zmienie diete zeby podbic bialko i zelazo.
Teraz wychodzi na to.ze 50g szpinaku w smoothie to za duzo witaminy A ktora w ciazy w nadmiarze nie jest dobra


Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 09:02   #1825
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Nie czytaj tyle, bo oszalejesz. Wit A rozpuszcza sie w tluszczach, jak sie boisz, ze przedawkujesz, to unikaj jej podczas tlustych posilkow.
Ja jem szpinak, jarmuz, zupy z marchwia i batatami i mam sie dobrze. Moja znajoma obsesyjnie pila w ciazy swiezy sok z marchwi, dzien w dzien az cera jej sie zmienila. Tak przeciagnela dwie ciaze, bo nie wiedziala, ze nie mozna. Nic sie nie stalo ani jej ani dzieciom. Organizm generalnie radzi sobie z witaminami dostarczanymi z jedzenia i musialabys konkretnie przegiac, zeby sobie zaszkodzic. Trzymajac sie wszystkich wytycznych, umarlybysmy pewnie z glodu.
Ja w tej ciazy nawet salami sie najadlam, bo wylecialo mi z glowy, ze to przeciez surowe
Pij to smoothie i na zdrowko.

Dzwonilam do poloznej, bo mi sie puls zwalil w dol do 54, gdzie w ciazy na ogol ma sie wyzszy niz normalnie a to i bez ciazy bradykardia. Kazala sie nie przejmowac...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 11:11   #1826
Monika_Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć dziewczyny !

Wybaczcie, że się mało odzywam ale mam urwanie głowy ostatnio. Z młodą wszystko ok, mimo że jakaś taka niska waga wyszła (986g) przy ostatnim badaniu (początek 28tc), ale lekarz powiedział że wszystko ok, więc się tego trzymam i zobaczymy przy kolejnej wizycie.. Oczywiście żelazo poleciało w dół, a że mój organizm jakimś cudem żelaza nie toleruje (jakiś tydzień bez dwójki, aż człowiek jakiś taki agresywny się robi :P )dostałam jakąś "cudowną" alternatywę homeopatyczne krople, co ciekawe z alkoholem, ale pani w aptece twierdzi że taka ilość na pewno nie zaszkodzi..
Nadal mam twardnienie brzucha, biorę magnez, niewiele daje, lekarz twierdzi że to przez zaparcia, a zaparcia przez żelazo no i koło się zamyka
No i upały się zaczynają !
Żyć nie umierać, odliczam już dni do porodu, żeby w końcu "odetchnąć" mimo że ciąża to przecież "najpiękniejszy czas w naszym życiu"
Monika_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 12:07   #1827
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Monika_Ch Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Wybaczcie, że się mało odzywam ale mam urwanie głowy ostatnio. Z młodą wszystko ok, mimo że jakaś taka niska waga wyszła (986g) przy ostatnim badaniu (początek 28tc), ale lekarz powiedział że wszystko ok, więc się tego trzymam i zobaczymy przy kolejnej wizycie.. Oczywiście żelazo poleciało w dół, a że mój organizm jakimś cudem żelaza nie toleruje (jakiś tydzień bez dwójki, aż człowiek jakiś taki agresywny się robi )dostałam jakąś "cudowną" alternatywę homeopatyczne krople, co ciekawe z alkoholem, ale pani w aptece twierdzi że taka ilość na pewno nie zaszkodzi..
Nadal mam twardnienie brzucha, biorę magnez, niewiele daje, lekarz twierdzi że to przez zaparcia, a zaparcia przez żelazo no i koło się zamyka
No i upały się zaczynają !
Żyć nie umierać, odliczam już dni do porodu, żeby w końcu "odetchnąć" mimo że ciąża to przecież "najpiękniejszy czas w naszym życiu"
Ja już też powoli odliczam... wygladam jak kula, czuje sie jak kula, chodze jak slimak. A jeszcze te upaly... nie pomagaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 13:55   #1828
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja też bym normalnym jedzeniem aż tak się nie przejmowała. Co innego tabletki, witaminy

Ja w sumie jeszcze spoko na chodzie. Codziennie spacery

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 17:38   #1829
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja juz tez mam dosc. Jeszcze 6 tyg i niech maluch wyskakuje, bo juz bedzie terminowy.
Bylam z corka na festynie. 3 godziny na nogach, skurcze bezbolesne mnie lapaly, no ale przetrwalam. Wrocilam do domu, zjadlam obiad i teraz koczuje w kuchni. Biszkopt sie piecze, smietana i mascarpone w lodowce, wiec torta zrobie. Jak dzien dziecka, to dzien dziecka
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 21:49   #1830
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja juz tez mam dosc. Jeszcze 6 tyg i niech maluch wyskakuje, bo juz bedzie terminowy.

Bylam z corka na festynie. 3 godziny na nogach, skurcze bezbolesne mnie lapaly, no ale przetrwalam. Wrocilam do domu, zjadlam obiad i teraz koczuje w kuchni. Biszkopt sie piecze, smietana i mascarpone w lodowce, wiec torta zrobie. Jak dzien dziecka, to dzien dziecka
My poszlismy na spacer i lody, w sumie 8km nie czuje nog rano posprzatalam tez dom, drobilam zakupy itp jutro leze i nic nie robie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.