Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 09:34   #1801
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ada, ta metoda była u nas trzymam kciuki zatem!
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:37   #1802
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Tylko, że potem dziecko siedzi jak się kąpie, więc mi się osobiście wydaje, że ta mniejsza też by wystarczyła.









Gratuluję dziewczyny

Przed chwila się obudziłam, oczywiście z katarem i bólem głowy

Wczoraj wieczorem zmierzyłam brzuch i kolejny centymetr do przodu - już 94

tak tylko to dziecko siedzi koło 7 mca, a rodzą się dzieci 62cm np, i myślisz że do 6 mca i taka mała wanienka jest JUŻ dla niego w sam raz. a co dopiero jak podrośnie za 2-3 mce.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Widzę, ze dużo z was cierpi na bezsenność, wspolczuje mnie się to zdarza rzadko, ale to moze dlatego ze nie robie żadnych drzemek w ciągu dnia.
Dzisiaj mam ktg i spotkanie z polozna na 12.30 dobrze bo poslucham serdusia mojej małej. Ostatnio poddenerwowana jestem i wszystko mnie wkurza z Tz-tem na czele, mała grzebie w szyjce ciągle, męczą mnie skurcze i w ogóle zamknelabym się w jakimś pudelku zeby wszyscy dali mi spokój, uroki końcówki..

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Monic, to ja ostatnio pakowałam górę od bikini do torby szpitalnej a Tz do mnie "a Ty co, na Kanary się wybierasz"? )
ja nie śpię w ogóle w ciągu dnia, żadnej drzemki a i tak nie moge usnac w nocy..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:50   #1803
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonko zdrówka Ci życzę z całych sił

Witam się w 39tc.
Dziś u mojej córy Halloween w przedszkolu więc od rana u mnie malowanie i strojenie
Ja dziś mam paznokcie popołudniu ale już mam mętlik w głowie bo połowa pytanych twierdzi że mogę do szpitala a połowa że nie.
W nocy cierpię na cholerną bezsenność - kładę się 23,24 a o godz. 5 jeszcze nie śpię. Na siku co godzina i częściej. A przed 8 już wstaję. Masakra.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:53   #1804
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Czeko, pewnie za duzo mysli się w głowie kłębi teraz, obys jeszcze trochę pospala przed rozwiązaniem
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:57   #1805
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ada, ta metoda była u nas trzymam kciuki zatem!
dzięki
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:58   #1806
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
tak tylko to dziecko siedzi koło 7 mca, a rodzą się dzieci 62cm np, i myślisz że do 6 mca i taka mała wanienka jest JUŻ dla niego w sam raz. a co dopiero jak podrośnie za 2-3 mce
Ja od wielu znajomych słyszałam że ta mniejsza starczy, ale wiadomo - jak ktoś chce to niech kupi większą, po coś je w końcu wyprodukowali

Schowalam do komody kolejne rzeczy małej, które ostatnio prałam, a mąż wczoraj wyprasował Ledwo to się mieści... Powyjmowałam wszystkie stamtąd kosmetyki, próbki, smoczki itp i muszę gdzieś indziej je pochować I chyba po południu zacznę pakować torbę...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:02   #1807
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hejo Gratuluję wszystkich rozpoczętych tyg

Współczuje nieprzespanych nocy, ja śpię jak zabita i już się przyzwyczaiłam nawet do wstawania po 6x na siusiu

Byłam już oddać krew, oczywiście panie pielęgniarki nie mogły uwierzyć, że w poniedziałek już rodzę. Potem stałam na przystanku i podeszła do mnie zakonnica. Zapytała czy może pobłogosławić moje maleństwo w brzuszku. Powiedziałam, że jak najbardziej bo urodzi się już w poniedziałek i obiecała za nas i za poród modlitwę Takie miłe gesty z rana.

Ja mam dwie torby, jedną kupiłam taką duża w ikeii i dla Zuzi mniejszą od wózka Wezmę jeszcze torebkę gdzie dokumenty będą pod ręką i lekkie rzeczy.

Z mężem obgadane sprawy na tip top, zobaczymy czy będzie dzisiaj asertywny
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 10:08   #1808
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hejo Gratuluję wszystkich rozpoczętych tyg

Współczuje nieprzespanych nocy, ja śpię jak zabita i już się przyzwyczaiłam nawet do wstawania po 6x na siusiu

Byłam już oddać krew, oczywiście panie pielęgniarki nie mogły uwierzyć, że w poniedziałek już rodzę. Potem stałam na przystanku i podeszła do mnie zakonnica. Zapytała czy może pobłogosławić moje maleństwo w brzuszku. Powiedziałam, że jak najbardziej bo urodzi się już w poniedziałek i obiecała za nas i za poród modlitwę Takie miłe gesty z rana.

Ja mam dwie torby, jedną kupiłam taką duża w ikeii i dla Zuzi mniejszą od wózka Wezmę jeszcze torebkę gdzie dokumenty będą pod ręką i lekkie rzeczy.

Z mężem obgadane sprawy na tip top, zobaczymy czy będzie dzisiaj asertywny
Jej, bardzo miły gest tej zakonnicy, jakoś mnie poruszył mimo że ja taka trochę antykościelna
Tobie też należą się gratulacje za kolejny rozpoczęty tydzień -40, ostatni!
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:09   #1809
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hejo Gratuluję wszystkich rozpoczętych tyg

Współczuje nieprzespanych nocy, ja śpię jak zabita i już się przyzwyczaiłam nawet do wstawania po 6x na siusiu

Byłam już oddać krew, oczywiście panie pielęgniarki nie mogły uwierzyć, że w poniedziałek już rodzę. Potem stałam na przystanku i podeszła do mnie zakonnica. Zapytała czy może pobłogosławić moje maleństwo w brzuszku. Powiedziałam, że jak najbardziej bo urodzi się już w poniedziałek i obiecała za nas i za poród modlitwę Takie miłe gesty z rana.

Ja mam dwie torby, jedną kupiłam taką duża w ikeii i dla Zuzi mniejszą od wózka Wezmę jeszcze torebkę gdzie dokumenty będą pod ręką i lekkie rzeczy.

Z mężem obgadane sprawy na tip top, zobaczymy czy będzie dzisiaj asertywny
Oo jakie akcje u Ciebie ale miło miło

Dobrze, że napisałaś o tej torbie od wózka całkiem o niej zapomniałam a przyda się właśnie do szpitala na rzeczy dla Ali
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:11   #1810
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Srebrna_smuga, piękny gest ze strony tej zakonnicy, ja bym na bank się wzruszyla hehe ale ja to płaczka jestem w ciąży, wczoraj prawie się popłakałam na "na wspólnej" jeju co te hormony ze mnie robią. Trzymam kciuki aby rozmowa z Tz-tem przyniosła efekty
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:13   #1811
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A i ostatnio pisałam, że mój brzuch od 2 tygodni stoi w miejscu, było 99, a dziś patrzę 101 i już prawie 13 kg na plusie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 10:19   #1812
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Srebrna_smuga, piękny gest ze strony tej zakonnicy, ja bym na bank się wzruszyla hehe ale ja to płaczka jestem w ciąży, wczoraj prawie się popłakałam na "na wspólnej" jeju co te hormony ze mnie robią. Trzymam kciuki aby rozmowa z Tz-tem przyniosła efekty
A w jakim momencie? Oglądam "Na Wspólnej", to mój serial , stąd moje pytanie
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:21   #1813
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka, ostatnia scena chyba, jak Elżbieta przytula Igora i mowi ze go kocha haha
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:26   #1814
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Tak co do seriali - oglądacie skazane? W ostatnim odcinku Marta rodziła, w publicznym wc, po tym jak przyjaciel jej męża chciał ją zastrzelić. Wiadomo,to tylko film ale masakra :p chyba bym zabiła tz jakby mi takie atrakcje przy porodzie zafundował. No ale dziewczyna miała chociaż ekspresowy poród co mój tz oczywiście musiał skomentować i wyśmiać
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:30   #1815
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja z seriali to tylko "Na Wspólnej" oglądam Poza tym lubię różne programy o gotowaniu typu Masterchef, Top Chef, Hell's Kitchen, Kuchenne rewolucje itp. i muzyczne - Twoja Twarz brzmi znajomo, The voice of Poland
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:33   #1816
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hejo Gratuluję wszystkich rozpoczętych tyg

Współczuje nieprzespanych nocy, ja śpię jak zabita i już się przyzwyczaiłam nawet do wstawania po 6x na siusiu

Byłam już oddać krew, oczywiście panie pielęgniarki nie mogły uwierzyć, że w poniedziałek już rodzę. Potem stałam na przystanku i podeszła do mnie zakonnica. Zapytała czy może pobłogosławić moje maleństwo w brzuszku. Powiedziałam, że jak najbardziej bo urodzi się już w poniedziałek i obiecała za nas i za poród modlitwę Takie miłe gesty z rana.

Ja mam dwie torby, jedną kupiłam taką duża w ikeii i dla Zuzi mniejszą od wózka Wezmę jeszcze torebkę gdzie dokumenty będą pod ręką i lekkie rzeczy.

Z mężem obgadane sprawy na tip top, zobaczymy czy będzie dzisiaj asertywny
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jej, bardzo miły gest tej zakonnicy, jakoś mnie poruszył mimo że ja taka trochę antykościelna
Tobie też należą się gratulacje za kolejny rozpoczęty tydzień -40, ostatni!
O bardzo bardzo miły gest. Na pewno bym się poryczała i by mnie to uspokoiło jakoś.

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Tak co do seriali - oglądacie skazane? W ostatnim odcinku Marta rodziła, w publicznym wc, po tym jak przyjaciel jej męża chciał ją zastrzelić. Wiadomo,to tylko film ale masakra :p chyba bym zabiła tz jakby mi takie atrakcje przy porodzie zafundował. No ale dziewczyna miała chociaż ekspresowy poród co mój tz oczywiście musiał skomentować i wyśmiać
No ja oglądam + M jak Miłość - tam rodziła niedawno w lesie w aucie.
Ryczałam na tych porodach
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:47   #1817
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Gratuluję dziewczynki nowych tygodni i donoszonych ciąż cieszę się, że coraz bliżej wysyp maluszków

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Gratuluję rozpoczęcia nowych tygodni

Iclosemyeyes dobrze, że wszystko ok. Muszę się przyznać, że myślałam o Tobie w nocy czy wszystko ok, a nie chciało mi się włazić na wizaz. Na szczęście jest ok
Dziękuję kochana za troskę, na szczęście cały ból mi przeszedł tak po 22 czyli 6 h mnie trzymało. Ale skoro tak ma być to niech będzie

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
Iclo witaj
najważniejsze przy przygotowaniach do porodu jest przede wszystkim pozytywne myślenie o samym porodzie..popracować nad strachem przed tak naprawdę nieznanym...bo jakby nie było żadna z nas nie ma pojęcia co może się wydarzyć w trakcie..jak odczujemy ból..czy poród będzie postępował..itp..pogodzen ie się z sytuacją umożliwi nam połączenie się z naturą..oddanie się jej całkowicie wprowadzi nas w trans porodowy ..który zrobi za nas wszystko co trzeba ..pomóc można również kołysząc biodrami ..często i przy każdej okazji..ustawienie się maleństwa jest bardzo ważne ..no wiadomo..fajnym ćwiczeniem jest również "zwis"brzuszka stojąc na czworaka..np.przy brzegu łózka..położyć głowę,ręce i pół klatki piersiowej a reszta na podłodze by brzuch swobodnie powisiał i "odkleił"się na chwilę od biednego..zmęczonego kręgosłupa ..wtedy maluch swobodniej może sie poruszać i tym samym poukładać sie troszkę..

to też bardzo fajne Ćwiczenie..ważny przy tym jest też całkowity relaks..rozluźnienie..tot alny "odjazd" wszystkich myśli..odprężenie



oo miło..Gabrielki to fajne chłopaki są

kurcze ..myślę że nie pogniewacie się jak przekleję posta z wątku mam październikowych ...

ten post to tak jakby opis mojego porodu..Gabriela..
Oli to dziewczyna z innego wątku..

Och Oli..kochana wiem ze masz trójkę..wiem tez że czwarte to synuś a trzy córeczki masz.. dajesz mi nadzieje bo ja w październiku zaczynam starania o córcię ..choc nie ukrywam chłopiec równie będzie kochany...



Oli ..tak..Gabrysia rodzilam dojrzale..z doświadczeniem i zupełnie w transie porodowym..potrafilam w mówić sobie lekkość bóli..ktore szczerze byly lekkie..caly czas bylam tylko ja i to co sie aktualnie dzieje..poród!...ciągle kolysalam biodrami..lekko by maly idealnie wsuwal się w kanal rodny ..stojąc czulam sytuacje najbardziej..podpierałam sie tylko przy skurczach..zamknięte oczy i glowa balansująca w rytm oddechu ..w sumie mój tz mowil ze zachowywalam sie jakbym tanczyla ...trans mnie pochłonął..czulam sie świetnie im częstsze i mocniejsze bóle tym bliżej finiszu ..to motywacja ...tak ..ja wiem ..boli ..ale co z tego..maly człowiek sie rodzi i to jest teraz najważniejsze...kiedy panujesz nad bólem ..i w myślach sobie powtarzasz .."o ale fajnie..jeden bol mniej"..czy "no dobra..boli ..jeszcze troche poboli..ale zaraz przestanie .." Oddech gleboki po każdym skurczu..i przed..bo w trakcie przyznam ciężko oddychać..ale plytkie i szybkie..czasem wymuszone oddechy wskazane..mnie zatykało i w skurczu oddech wstrzymywalam..mrucząc i nucąc cos pod nosem...serio wystarczy wyluzować..bedzie co będzie ..urodzic muszę..to rodze..polozylam sie kiedy poczułam cudowne parcie (jak na kupke):..doslownie tylko troche mocnie ..ze ni cholery nie można tego zatrzymać..i wtedy sie zaczelo..ból party to tylko taka nazwa..to nie boli to wymuszenie do parcia..az cale ciało nabiera ochoty na..parcie..uczu cie cudowne..

Oli przeciez wiesz..da sie przeżyć..jest to najpiękniejszy moment dla matki..rodzic ..urodzic..przytulic maleństwo..ktore równie wystraszone i w bólu na świat przychodzi..

Oli to ze skowyczysz ..krzyczysz..piszczysz..( tez przy partych oddaje dzikie odgłosy)..to calkiem naturalne..ja nawet śmiem twierdzić ze krzyk wyzwolony bólem pomaga znieść ' ból"..

Oglądajcie filmy z porodów opanowanych i spokojnych rodzących kobiet. .. To tez uświadamia nam szczególnie pierworódkom ..ze jest to wykonalne..i wcale takie straszne..fakt boli ale ja szczerze powiem..wole dzieci rodzic niż zęba borowac na żywca...ass...
Ado jak Ty pięknie piszesz o porodzie chciałabym swój przeżyć tak spokojnie i w opanowaniu porodu się nie boję, bo myślę tak jak piszesz, że urodzić muszę. Boję się tylko tego ze w nowej sytuacji spanikuje, zestresuje i stracę kontrolę nad swoim zachowaniem.

Będę ćwiczyć tak jak piszesz, szczególnie jeśli ma to pomóc na kręgosłup



Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:48   #1818
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ada32 wiem o magnezie na skurcze ale spotkam się z opinią, że on może wyciszyć skurcze wiec go ograniczam.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Moje chorobsko chyba odpuszcza, nie jest źle, nos Zatkany ale jestem dziś nawet w pracy. Zezarlam słoik miodu za to
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:54   #1819
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

hej dziewczyny

gratki za wejście w nowe tygodnie ja również zaczynam dziś 37 tc

łącze się w bólu z bezsennością, już od tyg spałam dobrze, a wczoraj za cholerę nie mogłam zasnąć tylko były wycieczki do WC wzmożone przez te tabletki. Bolą mnie cholernie plecy i mam stresa, że mogę zrobić krzywdę Milence przez to urofuraginum. Do poniedziałku mam wybrać 30 tabletek, ale jakbym miała coś z nerkami to chyba jeszcze gorzej by było

chciałabym urodzić po następnej wizycie 04.11

polecę dziś do piekarni po jakieś ciacho wkurzyłam się wczoraj bo się nie obżeram, staram się jeść zdrowo i nie nażerać wieczorem (czasem jak zasypiam to mnie lekko ssie) chipsy i colę mogę policzyć na palcach dosłownie. Słodycze jem raczej w weekend w domu i też nie aż tak dużo... a na wadze już 13,5 kg na plusie

Wonderka
dobrze, że już lepiej

dziewczyny z Krk czy, któraś z Was zdecydowała się w końcu na szpital Żeromskiego?

a i gratki za spakowanie toreb!! Ja dodatkowo dla małej oprócz kilku pampków i chusteczek wzięłam pieluszki tetrowe i smoczek
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2015-10-22 o 11:12
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 11:15   #1820
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Moje chorobsko chyba odpuszcza, nie jest źle, nos Zatkany ale jestem dziś nawet w pracy. Zezarlam słoik miodu za to
Miodek jest dobry, mnie ostatnio łapało przeziębienie, obudziłam się ze strasznym bólem gardła, wtedy od razu herbata z miodem i cytryną, tylko tego miodu to tak nie żałowałam sobie 4 takie herbatki w ciągu dnia i wieczorem już nic nie czułam
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:17   #1821
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny polecam wit. C lewoskrętną + dobry miód.
Ja tą wit. daję do wszystkiego do picia i poprawę widzę baaaardzo dużą. Katary mnie omijają.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:18   #1822
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Miałam łzy w oczach ale musiałam wsiadać do busa i się ogarnęłam Pozostał mi jednak taki szok mały, że jeszcze zdarzają się takie sytuacje. To było bardzo miłe i mnie podbudowało przed tym wszystkim

Pozwolę sobie wkleić jeszcze dla dziewczyn fajną radę przed spakowaniem torby, myślę że nie tylko przed cc ale normalnie też się to przyda bo ja nie wpadłam na to i po pakowałam tak luźno wszystko. Może też się przyda

"Ręcznik, wraz z kosmetyczką oraz biustonoszem i koszulką oraz klapkami dobrze jest zapakować w jedną torbę reklamową, abyś nie musiała szperać w torbie tylko mieć wszystko za jednym zamachem pod ręką. Po cesarce (w sumie to operacja) czujemy się nie najlepiej tzn. ciągnie nas brzuch (w miejscu gdzie było robione cięcie) i schylanie jest mało przyjemnym zajęciem, które może od nas wymagać zbyt dużo siły, stąd lepiej przygotować sobie torebkę potrzebne rzeczy do pierwszej kąpieli. Ja osobiście włożyłam jeszcze do kosmetyczki majtki siateczkowe (jedną parę) oraz dużą podpaskę."
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:19   #1823
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
No mnie też się ta Bryła czepiała, niby mówią że dobry specjalista, a tu taka faza... Nie mogłam później, bo chciałam zobaczyć się z moja gin, która i tak wyszła, bo tyle mi zeszło W poniedziałek (o ile nic się nie wydarzy ) jadę z samego rana!

Co do wyprawki, to mam listę z SR, już przepisuję:
-pieluchy jednorazowe (najmniejsze) i 3 pieluchy tetrowe;
-jedna czapeczka bawełniana,
3 komplety ubranek dla noworodka (body lub koszulki, śpioszki, kaftaniki);
- skarpetki i rękawiczki niedrapki,
- kocyk lub śpiworek,
- chusteczki nawilżające do pielęgnacji noworodka.

Ja dopakowałam jeszcze pieluszkę flanelową
Bryła to moja prowadząca, ogólnie jest ok, tylko ostatnio coś tak dziwnie... ja następne ktg mam dopiero przed wizytą, czyli 10 listopada.
Dzięki za listę dla maluszka teraz już będę wiedzieć czego mi brakuje do spakowania torby
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:22   #1824
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja od wielu znajomych słyszałam że ta mniejsza starczy, ale wiadomo - jak ktoś chce to niech kupi większą, po coś je w końcu wyprodukowali

Schowalam do komody kolejne rzeczy małej, które ostatnio prałam, a mąż wczoraj wyprasował Ledwo to się mieści... Powyjmowałam wszystkie stamtąd kosmetyki, próbki, smoczki itp i muszę gdzieś indziej je pochować I chyba po południu zacznę pakować torbę...
ja właśnie ostatnio brałam tą wanienkę w tesco 86 i już w wózku ją woziliśmy po sklepie i siostra Tż nagle mówi " tą małą bierzecie ? nie bierzcie tej małej.. weźcie sobie tą dużą, z tej małej zaraz wyrośnie " i tym oto sposobem zdecydowalismy sie na duza , ktora btw musimy dopiero kupic i tak ;p

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Tak co do seriali - oglądacie skazane? W ostatnim odcinku Marta rodziła, w publicznym wc, po tym jak przyjaciel jej męża chciał ją zastrzelić. Wiadomo,to tylko film ale masakra :p chyba bym zabiła tz jakby mi takie atrakcje przy porodzie zafundował. No ale dziewczyna miała chociaż ekspresowy poród co mój tz oczywiście musiał skomentować i wyśmiać
ja ogladalam, moj Tz tez wysmial ta scene i stwierdzil ze glupi serial
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:26   #1825
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

ja kupuję tę wanienkę z ikei za 18 zł i ona ma tylko 71 cm, ciekawe na ile starczy
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:31   #1826
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Miałam łzy w oczach ale musiałam wsiadać do busa i się ogarnęłam Pozostał mi jednak taki szok mały, że jeszcze zdarzają się takie sytuacje. To było bardzo miłe i mnie podbudowało przed tym wszystkim

Pozwolę sobie wkleić jeszcze dla dziewczyn fajną radę przed spakowaniem torby, myślę że nie tylko przed cc ale normalnie też się to przyda bo ja nie wpadłam na to i po pakowałam tak luźno wszystko. Może też się przyda

"Ręcznik, wraz z kosmetyczką oraz biustonoszem i koszulką oraz klapkami dobrze jest zapakować w jedną torbę reklamową, abyś nie musiała szperać w torbie tylko mieć wszystko za jednym zamachem pod ręką. Po cesarce (w sumie to operacja) czujemy się nie najlepiej tzn. ciągnie nas brzuch (w miejscu gdzie było robione cięcie) i schylanie jest mało przyjemnym zajęciem, które może od nas wymagać zbyt dużo siły, stąd lepiej przygotować sobie torebkę potrzebne rzeczy do pierwszej kąpieli. Ja osobiście włożyłam jeszcze do kosmetyczki majtki siateczkowe (jedną parę) oraz dużą podpaskę."
Ja dopiszę że u mnie w szpitalu dla Dzidziusia ma się swoje rzeczy i fajnie przygotować sobie siateczkę z ubraniem tuż po porodzie (body, pajac, czapka, niedrapki, skarpetki) i pampersem. I od razu mieć to pod ręką jak maluszek wyskoczy.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:32   #1827
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja kupuję tę wanienkę z ikei za 18 zł i ona ma tylko 71 cm, ciekawe na ile starczy
Kupiłam ją też Moja chrześnica ma już 1,5 roku i jest dużym dzieckiem Kąpie się w niej na siedząco

tylkokasia dzięki za dopisek, dobry pomysł
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:41   #1828
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kupiłam ją też Moja chrześnica ma już 1,5 roku i jest dużym dzieckiem Kąpie się w niej na siedząco

tylkokasia dzięki za dopisek, dobry pomysł
Dzielę się bo sama dostałam taką radę. Mi wszystko weszło w woreczek śniadaniowy
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:41   #1829
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Kupiłam ją też Moja chrześnica ma już 1,5 roku i jest dużym dzieckiem Kąpie się w niej na siedząco
o, no i super, tak myślałam, że Ikea nie odwala fuszerki i to nie będzie wanienka na 2 miesiące tylko jeszcze nie wiem na czym będziemy ją stawiać do kąpieli, a Ty jak to masz rozwiązane?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:41   #1830
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

O nie widze już swojego pępka a trochę się zmienił haha Zmierzyłam się i kończę ciążę z 97cm w pępku, który jest już dość nisko
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.