Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :)) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 10:03   #1801
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
no niedostałam bo biorę luteinę i pewnei jutro i tak będe musiała się zmusić iśc do lekarza by się zapytać vcczy mam ją odstawić czy brać nadal??piersi mnie strasznie bolą więc pewnei okres chce już przyjsc a luteina teraz hamuje , niewiem właśnei więc jutro do lekarza by dowiedzieć się co dalej i by sprawdził szyjkę macicy bo cały czas jest mocno rozpulchniona że mam problem z aplikowaniem luteiny dopochwowej poprostu cięzko mi jest ją wcisnąć - niewiem moze przed okresem ona też się taka robi neimam pojecia ;(

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

no i testy wykonałam 2 i oba wyszły pozytywne zawsze kupowałam tej samej firmy bo są sprawdzone mają czułość 25 więc byłam pewna na 100% po ich wykonaniu ze ciąża jest

dzisiejszy test kupiłam w innej aptece i mieli tylko quika do ktorego nie mam zaufania bo w poprzedneij ciązy testowąłam dwa amila 2 tyg po spozniającym się okresie i wysżły 2 piękne grube krechy a trzeciego zrobiłam właśnei Quicka i druga wyszła lekko jaśniutka - dlatego uważam że te quick sa do bani ale wiem ze dziś wynik wyszedł prawidłowo i że ciąży nie ma tym bardziej że potwierdziła to beta - mimo że kobiet ami powiedziała że jeżeli podejrzewam ze to 2 tydzien to moze nie wyjśc bo oni skale mają od 3 tyg ale jak by była ciąza to napewno już by jakiś niski wynik mieli coś by już wyszło bo 4 tydzień to wychodzi od pierwzego dnia ostatniej miesiączki a 2 tydzien to jest dopiero od zapłodneinia tzn był by jak by była ciąża
Monia, luteina nie jest lekiem który opóźnia okres, wręcz przeciwnie!!! w przypadku braku ciąży wywołuje go (nie bez powodu lekarze to przepisują na wywołanie) nie wiem na co ty czekasz? ...czemu nie idziesz do tego lekarza? Rybcia ma racje, zresztą ja też już ci pisałam, to nie jest normalna sytuacja, testy nie wychodzą poz bez powodu.
Weź się w garść kobieto, i zrób to dla siebie przede wszystkim.
Acha, ja robiłam quika w obu ciążach, pomiędzy chyba z kilka razy i pokazywał tak jak było.
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:31   #1802
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

kasiek trzymam kciuki
mmonika no ale ty @ masz dopiero dostac tak?ja bym poczekala i jesli nie przyjdzie to szoruj do lekarza. Ja gdzieś czytałam ze czasami testy mogą sie mylic jezeli były źle przechowywane.

Ja teraz nie licze dc nie mierze temp, specjalnie postanowiłam sie nie starac zbytnio w tym cyklu bo bede po antybiotyku.
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:52   #1803
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

no ja mam cykle co 26-27 dni czyli okres powinnam dostać wczoraj lub dziś chyba ze znowu mi się coś poprzestawiało i dostane tak jak w poprzednim miesiącu 27 czyli to będzi ejuż 32 dzień cyklu bo po tamtej ciązy cykle mi się skrociły niewiem juz nic jestem poprostu załamana, musze się zmusić i isc dzis do lekarza bo niewiem czy mam odstawić tą luteine czy brać nadal bo piersi od wczoraj mnie baredzo bolą i rwą aż pod pachami i nawet promieniuje mi do ramion ten bol , chce już dostać ten okres mieć to już wszystko za sobą i by się już skończyła ta neipewnosć dobija mnei to wszystko - najgorsze jest to że tak sie już cieszyłam ze mamie powiedziałam o tych testach zamiast się ugryść w język i poczekać to tak mnei ta radość rozpierała ze wygadałam ;( niemogę przestać o tym myśleć i przestać płakać

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

a temperature cały czas mierze i mam podwyżsozną na 37,3 37,4 i utrzymuje mi się ona tak już od niedzieli 14.listopada

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

14.11.
37,4
15.11
37,2
16.11
37,2
17.11
brak pomiary
18.11
brak pomiaru
19.11
37,4
20.11
37,3
21.11
37,4
22.11
37,4
dziś
37,5 ale robiłam go 2 godziny pozniej nic zwykle więc niewiem czy jest prawidłowa
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:18   #1804
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
no ja mam cykle co 26-27 dni czyli okres powinnam dostać wczoraj lub dziś chyba ze znowu mi się coś poprzestawiało i dostane tak jak w poprzednim miesiącu 27 czyli to będzi ejuż 32 dzień cyklu bo po tamtej ciązy cykle mi się skrociły niewiem juz nic jestem poprostu załamana, musze się zmusić i isc dzis do lekarza bo niewiem czy mam odstawić tą luteine czy brać nadal bo piersi od wczoraj mnie baredzo bolą i rwą aż pod pachami i nawet promieniuje mi do ramion ten bol , chce już dostać ten okres mieć to już wszystko za sobą i by się już skończyła ta neipewnosć dobija mnei to wszystko - najgorsze jest to że tak sie już cieszyłam ze mamie powiedziałam o tych testach zamiast się ugryść w język i poczekać to tak mnei ta radość rozpierała ze wygadałam ;( niemogę przestać o tym myśleć i przestać płakać

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

a temperature cały czas mierze i mam podwyżsozną na 37,3 37,4 i utrzymuje mi się ona tak już od niedzieli 14.listopada

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

14.11.
37,4
15.11
37,2
16.11
37,2
17.11
brak pomiary
18.11
brak pomiaru
19.11
37,4
20.11
37,3
21.11
37,4
22.11
37,4
dziś
37,5 ale robiłam go 2 godziny pozniej nic zwykle więc niewiem czy jest prawidłowa
kurcze Monika na co ty czekasz dziewczyno? bo kompletnie cie nie rozumiem... wszystkie ci tłumaczymy że powinnaś iść do lekarza, nikt nie wywróży ci z fusów przyczyn... sorry ale wydaje mi się że w ogóle cie nie interesują nasze rady... na co ty czekasz...
Przy okazji... Panienka miała kosmos z ,,betami'' a jednak Mateuszek wbrew temu jest już przy niej.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziara 26 Pokaż wiadomość
kasiek trzymam kciuki
mmonika no ale ty @ masz dopiero dostac tak?ja bym poczekala i jesli nie przyjdzie to szoruj do lekarza. Ja gdzieś czytałam ze czasami testy mogą sie mylic jezeli były źle przechowywane.

Ja teraz nie licze dc nie mierze temp, specjalnie postanowiłam sie nie starac zbytnio w tym cyklu bo bede po antybiotyku.
a wiesz że to dobrze wróży? (wyluzowanie w sensie )
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:32   #1805
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

no przecież pisałam ze dizś idę do lekarza!!!! więc niewiem dlaczego na mnie krzyczysz?? lekarz dopieor od 15 przyjmuję wiec czekam bo co mam biec i siedzieć godzine pod gabinetem???

przecież ja cały czas biorę sobei wasze rady do serca więc niewiem po czym wywnioskowałaś ze nie??

niby mozna na was liczyć a jak prezychodzi co do czego to potraficie cżłowiekja tak zjechac że jeszcze bardziej zdołować - dzięki!!
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:58   #1806
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
no przecież pisałam ze dizś idę do lekarza!!!! więc niewiem dlaczego na mnie krzyczysz?? lekarz dopieor od 15 przyjmuję wiec czekam bo co mam biec i siedzieć godzine pod gabinetem???

przecież ja cały czas biorę sobei wasze rady do serca więc niewiem po czym wywnioskowałaś ze nie??

niby mozna na was liczyć a jak prezychodzi co do czego to potraficie cżłowiekja tak zjechac że jeszcze bardziej zdołować - dzięki!!
ok, skoro tak to widzisz .
Na marginesie, nie krzyczę, tylko z uporem maniaka tłumaczę.

Skąd wywnioskowałam? no chociażby z zeszłego razu...

Zdołować? no chyba troszkę przesadzasz... każda z nas tutaj swoje przeszła, wszystkie się wzajemnie wspieramy, ale pamiętaj, że dobry przyjaciel (może akurat przyjaciel w całym tym kontekscie to niewłaściwe określenie, ale tak się mówi) to nie ten, który zawsze będzie cię głaskał po głowie i przytakiwał, (brzydko to nazwę bezproduktywną przyjaźnią) tylko taki który też właśnie w dobrej wierze się wydrze i potrząśnie tobą, żebyś nie popełniła głupstwa albo zobaczyła sens gdzieś gdzie go nie dostrzegasz, żebyś stanęła na nogi i wzięła mocno sprawę w łapki.
Ja bynajmniej czasami potrzbuję tego żeby stanąć na nogi i wziąść się w garść.
Myslę że kiedyś albo to zrozumiesz i docenisz.
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 16:20   #1807
justa878
Zadomowienie
 
Avatar justa878
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 280
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

kasiek obyś nie miała historii z tymi testami jak ja ale ja wierzę, że będzie fasolka a jak Ty będziesz miała teraz fasolkę, to ja się postaram zmieścić jeszcze w raku jak Ci się podoba taki układ?

mmonika napisz proszę co Ci lekarz powiedział ... trzymam kciuki.

Ja w czwartek idę do lekarza, pewnie nie za wiele zobaczy, ale będzie może już takie małe cuś Powiem Wam, że im bliżej wizyty, tym bardziej zaczynam się denerwować, że coś będzie nie tak ...
__________________
25.07.2011 Mateuszek

11.07.2010
05.06.2010
justa878 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 18:22   #1808
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Dla mnie bomba
Kupiłam już test ale innej firmy AMIL. korci mnie zrobić go jutro ale postaram się wytrzymać do czwartku, żeby 48h minęło
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:25   #1809
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez kasiek64 Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba
Kupiłam już test ale innej firmy AMIL. korci mnie zrobić go jutro ale postaram się wytrzymać do czwartku, żeby 48h minęło
zaciskam kciuki mocnooo

a ja mierzę te tempki i na razie nic...żadnego skoku, czekam cierpliwie
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:35   #1810
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez justa878 Pokaż wiadomość
kasiek obyś nie miała historii z tymi testami jak ja ale ja wierzę, że będzie fasolka a jak Ty będziesz miała teraz fasolkę, to ja się postaram zmieścić jeszcze w raku jak Ci się podoba taki układ?

mmonika napisz proszę co Ci lekarz powiedział ... trzymam kciuki.

Ja w czwartek idę do lekarza, pewnie nie za wiele zobaczy, ale będzie może już takie małe cuś Powiem Wam, że im bliżej wizyty, tym bardziej zaczynam się denerwować, że coś będzie nie tak ...

no zbadał mnie - troche to trwało powiedział tylko że mam troche podejrzanie rozpulchnioną macice ale może to też byc na okres - mam jeszcze przez 10 dni brać luteine i odstawic by dłużej niezatryzmywać okresu wrazie czego

i tak jak pisałam wcześneij ze okresu jeszcze nie mam bo luteina moze go hamować tak samo mi lekarz powiedział ze dopoki ja biore okresu nie dostane więc jeżeli mam jeszcze jakieś małe podejrzenia to mam brać luteine przez 10 dni jeszcze a potem odstawić albo odrazu ją odstawić
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:38   #1811
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Monia i co robisz? Odstawiasz czy czekasz?
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 18:39   #1812
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

poczekamy zobaczymy, prawda monika?
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:42   #1813
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Też bym chyba czekała.
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:47   #1814
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

poczekam jeszcze te 10 dni nic oinnego mi nie zostało i tam muszę czekać na okres i tak bo na 100% go dostane znając moje "szczęście" tak więc długo się nie nacieszyłam ciążą a już miałam nadzieję że w tym roku będą szczęśliwe święta - ale nie będą dziś jest właśnei moj drugi termin porodu pierwszy miałam na 13 listopada a drugi na 23 więc można sie zdołować ;(
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:53   #1815
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Sonia, nie jadę na świeta w życiu szef by mni enie puścił, jade tylko na 5 dni od 4 grudnia, zostało mi kilka dniu urlopu i tak było wielkie halo że w grudniu jadę

Cytat:
Napisane przez kasiek64 Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba
Kupiłam już test ale innej firmy AMIL. korci mnie zrobić go jutro ale postaram się wytrzymać do czwartku, żeby 48h minęło
Kasiek, trzymam mocno kciuki... jak chyba zrobiłabym jutro po nocy ...

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
zaciskam kciuki mocnooo

a ja mierzę te tempki i na razie nic...żadnego skoku, czekam cierpliwie
Ewurka, troche za szybko na skok... skok będzie zaraz po owu... który to twój dzień cyklu?? Nie masz jakoś tak jak ja? 6dc?

Monika i co robisz z tą luteiną? Jak lekarz w ogóle skomentował testy pozytywne i brak wyniku na becie?
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 18:54   #1816
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Monia nie myśl w ten sposób uda się w najmniej spodziewanym momencie
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:01   #1817
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez luii Pokaż wiadomość
Sonia, nie jadę na świeta w życiu szef by mni enie puścił, jade tylko na 5 dni od 4 grudnia, zostało mi kilka dniu urlopu i tak było wielkie halo że w grudniu jadę



Kasiek, trzymam mocno kciuki... jak chyba zrobiłabym jutro po nocy ...



Ewurka, troche za szybko na skok... skok będzie zaraz po owu... który to twój dzień cyklu?? Nie masz jakoś tak jak ja? 6dc?

Monika i co robisz z tą luteiną? Jak lekarz w ogóle skomentował testy pozytywne i brak wyniku na becie?

no sam był zdziwiony bo powiedział ze jeżeli to był by jeden to mogł by być błędny wynik ale jak dwa wyszły pozytywne i to każdy w inny dzień robiony to już dizwne nieumiał mi nic konkretnei powiedzieć bo usg robił i powiedizał ze nic nie ma nawet najmniejszego pęcherzyka i ze tylko macica jest podejrzanie rozpulchniona ale trudno mu jest określić czy to na ciąże czy na okres bo przed okresem też się taka robi

na dzień dzisiejszy postawił diagnoze brak ciązy ale luteine brać przez 10 dni jeżeli chcę bo mam przeczucie a jezeli niemam żadnych złudzeń to mogę ją już odstawić i czekać na okres

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

temperatury też mu powiedziałamjakie mam to powiedział ze to normalne że temperatutra spada przed?w trakcie? owulacji niepamiętam - wkażdym razie tylko wtedy jest spadek tempki
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:05   #1818
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

temperatura spada w trakcie, choć ja miałam spadek w piątek to nie było owu ale na drugi dzień na 100% bo nie mogłam się ruszyć, tak bolało...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:11   #1819
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Monika, tylko po co w sumie brać dalej te luteine jeśli w ciąży nie jesteś, przedłuzysz tylko sobie czas do kolejnych staranek a jeśłi jesteś w ciaży i przestaniesz brac luteinę to co?? Stracisz ciążę?? Nie rozumiem tego?
luii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 19:21   #1820
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

jeżeli jestem w ciązy i przerwe branie może nastąpić krwawienie tak mi tłumaczył lekarz niewiem ja lekarzem nie jestem więc sie na tym nieznam wolę posłuchac lekarza i brać luteine jeszcze przez te 10 dni - zaszkodzić mi to niezaszkodzi
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 19:48   #1821
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez luii Pokaż wiadomość
Sonia, nie jadę na świeta w życiu szef by mni enie puścił, jade tylko na 5 dni od 4 grudnia, zostało mi kilka dniu urlopu i tak było wielkie halo że w grudniu jadę



Kasiek, trzymam mocno kciuki... jak chyba zrobiłabym jutro po nocy ...



Ewurka, troche za szybko na skok... skok będzie zaraz po owu... który to twój dzień cyklu?? Nie masz jakoś tak jak ja? 6dc?

Monika i co robisz z tą luteiną? Jak lekarz w ogóle skomentował testy pozytywne i brak wyniku na becie?
Luii to mój 8dc a cykle mam tak 25/28 dniowe różnie. Więc obserwuje, czekam, jeżeli w ogóle coś się pojawi. Przytulanki były w niedziele i chyba dziś poczekam na męża albo jutro jeżeli zasnę Zazdroszcze Ci, że lecisz do Pl

Monika mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Jak dla mnie nakręcasz się strasznie, wiem, że chcesz, jak każda z nas zostać mamą, ale proszę zadbaj tez o siebie
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:10   #1822
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Luii to mój 8dc a cykle mam tak 25/28 dniowe różnie. Więc obserwuje, czekam, jeżeli w ogóle coś się pojawi. Przytulanki były w niedziele i chyba dziś poczekam na męża albo jutro jeżeli zasnę Zazdroszcze Ci, że lecisz do Pl

Monika mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Jak dla mnie nakręcasz się strasznie, wiem, że chcesz, jak każda z nas zostać mamą, ale proszę zadbaj tez o siebie
No tak, to przytulanki koniecznie trzeba już wdrażać
A jak ze sluzem, jest już coś??

Ja też planuję tak co 2 dni przytulanki ale jak na złość mąż ma drugie zmiany i w domu jest koło północy a ja już dawno śpię bo rano do pracy wiec nie wiem jak wyjdzie ..

Po ostatnim fatalnym urlopie powiedzieliśmy sobie z mężem ze juz do pl na urlop nie lecimy!! Ale ze mi wpadło te parę dni a bilet był mega tniutki to zdecydowałam się (zrobię badania bo tu to ogromny problem) chociaż nie mam nastroju zupełnie... a mąż tak przez przypadek dostał to wolne i leci ze mną.....
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 20:19   #1823
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez luii Pokaż wiadomość
No tak, to przytulanki koniecznie trzeba już wdrażać
A jak ze sluzem, jest już coś??

Ja też planuję tak co 2 dni przytulanki ale jak na złość mąż ma drugie zmiany i w domu jest koło północy a ja już dawno śpię bo rano do pracy wiec nie wiem jak wyjdzie ..

Po ostatnim fatalnym urlopie powiedzieliśmy sobie z mężem ze juz do pl na urlop nie lecimy!! Ale ze mi wpadło te parę dni a bilet był mega tniutki to zdecydowałam się (zrobię badania bo tu to ogromny problem) chociaż nie mam nastroju zupełnie... a mąż tak przez przypadek dostał to wolne i leci ze mną.....
Oj coś wiem o urlopach w Pl nam też jakoś tam nie spieszno, choć się budujemy i planujemy wracac...kiedyś. To każdy urlop to kolejne rozczarowanie.

śluz jest tam jakiś, ale na pewno nie owulacyjny, skąpy, biały. Mój TŻ też pracuje do 22, ale co tam jutro pracuje do 11 więc jakoś wytrzymam te 5h
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 04:56   #1824
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

kasiek
justa Ty nie myśl za dużo wszystko będzie dobrze
mmoniczko a masz umówioną kolejną wizytę,np. jak już dostaniesz@, żeby sprawdzić czy wszystko ok, zlecił Ci jakieś dodatkowe badania?
luii i ewurka co Wy to macie takie paskudne doświadczenia związane z urlopem w pl? szkoda, że nie na święta...no i 5 dni to prawdziwa "rozpusta", wrócisz umordowana załatwianiem.
Dziewczyny za "niecne" plany względem tż
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 05:58   #1825
justa878
Zadomowienie
 
Avatar justa878
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 280
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
kasiek
justa Ty nie myśl za dużo wszystko będzie dobrze
mmoniczko a masz umówioną kolejną wizytę,np. jak już dostaniesz@, żeby sprawdzić czy wszystko ok, zlecił Ci jakieś dodatkowe badania?
luii i ewurka co Wy to macie takie paskudne doświadczenia związane z urlopem w pl? szkoda, że nie na święta...no i 5 dni to prawdziwa "rozpusta", wrócisz umordowana załatwianiem.
Dziewczyny za "niecne" plany względem tż
Ranny ptaszek z Ciebie jest
__________________
25.07.2011 Mateuszek

11.07.2010
05.06.2010
justa878 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:22   #1826
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Melduję, że nie testowałam dziś. Wstrzymam się do jutra, żeby od ostatniego testu 48h minęło. Poza tym porównując ostatni cykl, to już wczoraj powinnam plamić a tu nic, więc nadzieja coraz większa. Jak dziś nie przyjdzie @ to jutro prezent na imieniny powinien być.
Tak poza tym wczoraj normalnie przegięłam. Tak mnie wieczorem zmuliło, że położyłam się ok 20.30 spać i wyobraźcie sobie spałam całą noc, a do pracy i tak mnie budzik obudził
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:31   #1827
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Cytat:
Napisane przez justa878 Pokaż wiadomość
Ranny ptaszek z Ciebie jest
a jak mam "na rano" to tak wstaję (na 8.00), mam wtedy czas dla siebie i mogę pobuszować po necie, bo normalnie nie ma możliwości (mój mąż-informatyk, nie może oni minuty żyć bez klikania)

Kasiek
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 06:57   #1828
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Witam, ja też straciłam jedno dzieciątko, ale po 2 cyklach od zabiegu łyżeczkowania zaszłam w ciąże i mój skarb ma już 20 tyg Życzę wam szybkiego zafasolkowania i spokojnych 9 mcy
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 07:51   #1829
asiago
Zadomowienie
 
Avatar asiago
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 103
GG do asiago
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Hej dziewczyny,

Nie wiem co się dzieje, od rana strasznie bolą mnie ręce, tak kręcą i drętwieją, na pewno znacie to uczucie jak się łokciem uderzy, taki prąd idzie przez całą rękę, ja tak mam cały czas, wczoraj co zjadłam to wymiotowałam, dostałam biegunkę i boję się że albo znowu dopadła mnie anemia albo się odwodniłam, jestem bardzo słaba, ręce mi się trzęsą, mierzyłam ciśnienie 77/57, puls 72, te ciśnienie nawet jak na mnie słabiuchne...nie wiem co jest, boję się iść do lekarza bo położy mnie do szpitala, a w piątek mam wizytę u mojego gina,próbuję skontaktować się z moim ginem ale jeszcze go nie ma w klinice...
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." P. Coelho


Liliana i Mikołaj - są już z nami moje kochane kruszynki
http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzhdge5a3ww6li.png
asiago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 08:02   #1830
kasiek64
Zadomowienie
 
Avatar kasiek64
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 667
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 3 :))

Jejku Asiu bidulko. Połóż się i spróbuj odpocząć. A może jak lekarz zaleci to lepiej położyć się w szpitalu? Pomogą ci i zobaczysz szybko będziesz z powrotem w domu.
__________________
[*]09.08.2010-mama zawsze będzie o Tobie pamiętać Aniołku

Zosia jest już z nami
kasiek64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.