Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-13, 20:48   #1801
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Encanto powinno daæ radê, ale bêdziesz musia³a czê¶ciej powtarzaæ. A popalone s± przez rozja¶niacz i farbê. A do tej "fryzjerki" wiêcej nie id¼ jak nie chcesz byæ ³ysa.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 21:39   #1802
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Encanto powinno daæ radê, ale bêdziesz musia³a czê¶ciej powtarzaæ. A popalone s± przez rozja¶niacz i farbê. A do tej "fryzjerki" wiêcej nie id¼ jak nie chcesz byæ ³ysa.
Tylko zastanawiam siê dlaczego w³osy spali³y mi siê na wierzchu a pod spodem s± zdrowe- a równie¿ rozja¶niane i farbowane W sumie rozja¶niane mia³am w okolicach maja/kwietnia, pó¼niej na odrosty tyko sprej rozja¶niaj±cy a we wrze¶niu dopiero pofarbowane na ciemniejszy kolor.
Widocznie musia³am mieæ je bardziej delikatniejsze...
£ysa nie bêdê- po tych przej¶ciach wracam do naturalnego

Edytowane przez Despite
Czas edycji: 2015-01-13 o 21:42
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 05:36   #1803
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomo¶ci: 1 042
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko zastanawiam siê dlaczego w³osy spali³y mi siê na wierzchu a pod spodem s± zdrowe- a równie¿ rozja¶niane i farbowane W sumie rozja¶niane mia³am w okolicach maja/kwietnia, pó¼niej na odrosty tyko sprej rozja¶niaj±cy a we wrze¶niu dopiero pofarbowane na ciemniejszy kolor.
Widocznie musia³am mieæ je bardziej delikatniejsze...
£ysa nie bêdê- po tych przej¶ciach wracam do naturalnego
mi spray zawsze niszczyl wlosy bardziej niz farba, moze to dlatego,
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 09:21   #1804
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tez mi sie wydaje, ze tutaj problem mogl spowodowac spray rozjasniajacy
Tak jak radzi Miluchova - zrób Encanto.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 12:13   #1805
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko zastanawiam siê dlaczego w³osy spali³y mi siê na wierzchu a pod spodem s± zdrowe- a równie¿ rozja¶niane i farbowane W sumie rozja¶niane mia³am w okolicach maja/kwietnia, pó¼niej na odrosty tyko sprej rozja¶niaj±cy a we wrze¶niu dopiero pofarbowane na ciemniejszy kolor.
Widocznie musia³am mieæ je bardziej delikatniejsze...
£ysa nie bêdê- po tych przej¶ciach wracam do naturalnego
Bo po to sie chozi do fryzjera, ¿eby on zobaczy³ gdzie masz jakie w³osy, bo one nie s± w ka¿dym miejscu takie same, tak samo w zale¿no¶ci od tego, w ktòrej partii g³owy pracujesz ró¿nie bêdzie preparat siê zachowywa³.

W³osy z wierzchu s± bardziej wra¿liwe, bo s± podniszczone przez chocia¿by s³oñce. Na czubku te¿ rozja¶niacz siê inaczej zachowuje ni¿ poni¿ej. Fryzjerowi siê p³aci za t± wiedze, bo naciapaæ rozja¶niacz na w³osy ka¿dy mo¿e sam... A skutki s± jakie s±, m.in spalone w³osy.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 12:29   #1806
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, powiedzcie mi kiedy zeobic encanto. Podjelam decyzje ze robie sie blondynka;-) bede schodzila z brazu, u fryzjera. Teraz nie wiem czy encanto lepiej zrobic przed rozjasnianiem wlosow czy juz po? Z jednej strony boje sie zmiany koloru jak zrobie po, a znowu jak zrobie przed to moze encanto sie wyplucze podczas dekoloryzacji i calego rozjasniania.
Help

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-01-14 o 12:33 Powód: sorry za literowki
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 12:35   #1807
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Po. Zawsze mo¿esz rozja¶niæ, zrobiæ encanto i dopiero daæ odcieñ w³osom.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 12:39   #1808
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Po. Zawsze mo¿esz rozja¶niæ, zrobiæ encanto i dopiero daæ odcieñ w³osom.
No tak ale bede robila u fryzjera, wiec wyjde od razu z wymarzonym kolorem. Sama tak wlosow nie pomaluje, a placic dwa razy... Mam przynajmniej nadzieje, ze zrobi mi to na jednej wizycie.
Miluchova Ty jestes fryzjerka?
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:17   #1809
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
No tak ale bede robila u fryzjera, wiec wyjde od razu z wymarzonym kolorem. Sama tak wlosow nie pomaluje, a placic dwa razy... Mam przynajmniej nadzieje, ze zrobi mi to na jednej wizycie.

Miluchova Ty jestes fryzjerka?

I tak bym robi³a po, bo:
1. Keratyna tworzy warstwe, przez któr± rozja¶niacz bêdzie musia³ siê przebiæ
2. Je¿eli rozja¶nia siê o tyle tonów to po keratynie si³± rzeczy nie zostanie nic
3. Po rozja¶nianiu bêdziesz mia³a wysuszone w³osy, nawet jak nie bêd± bardzo zniszczone, to bêd± siê ¼le rozczesywaæ, co bêdzie skutkowa³o zniszczeniami w pó¼niejszym okresie.

Blond jest strasznie wra¿liwym kolorem, dlatego robi³abym po, ¿eby te w³osy zabezpieczyæ i wzmocniæ. No i ogólnie bêd± ³adne.

Jak zrobisz kilka dni odstêpu, to nie powinno ruszyæ bardzo koloru. Akurat encanto jest do¶æ ³askawe i nie zmienia bardzo odcienia. A jaki robisz? :p dopytaj siê te¿ fryzjerki o pielêgnacje odcienia, mo¿e Ci jak±¶ metodê od¶wie¿enia sprzeda

Jestem fryzjerk±, ale nie pracujê ju¿ w tym zawodzie. Zajmuje siê tylko blondami i keratyn± po godzinach
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:55   #1810
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
I tak bym robi³a po, bo:
1. Keratyna tworzy warstwe, przez któr± rozja¶niacz bêdzie musia³ siê przebiæ
2. Je¿eli rozja¶nia siê o tyle tonów to po keratynie si³± rzeczy nie zostanie nic
3. Po rozja¶nianiu bêdziesz mia³a wysuszone w³osy, nawet jak nie bêd± bardzo zniszczone, to bêd± siê ¼le rozczesywaæ, co bêdzie skutkowa³o zniszczeniami w pó¼niejszym okresie.

Blond jest strasznie wra¿liwym kolorem, dlatego robi³abym po, ¿eby te w³osy zabezpieczyæ i wzmocniæ. No i ogólnie bêd± ³adne.

Jak zrobisz kilka dni odstêpu, to nie powinno ruszyæ bardzo koloru. Akurat encanto jest do¶æ ³askawe i nie zmienia bardzo odcienia. A jaki robisz? :p dopytaj siê te¿ fryzjerki o pielêgnacje odcienia, mo¿e Ci jak±¶ metodê od¶wie¿enia sprzeda

Jestem fryzjerk±, ale nie pracujê ju¿ w tym zawodzie. Zajmuje siê tylko blondami i keratyn± po godzinach
baaardzo Ci dziekuje!! zrobie tak jak mowisz a kolor ktory mi sie marzy to ten
Mam podobny typ urody co dziewczyna ze zdjecia, wiec powinno byc ok
gdybys mieszkala gdzies blizej to probowalabym sie chbna do Ciebie dostac na zabieg wiadc ze masz wiedze w zakresie fryzjerstwa. Chyba zostaniesz moim guru
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3f93 (1).jpg (44,5 KB, 36 za³adowañ)

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-01-14 o 13:57
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:02   #1811
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej, dziewczyny, kativa do mnie dosz³a. Bêde robi³a w weekend. Macie jakie¶ wskazówki dotycz±ce tego preparatu??

A tak a propos ten szampon tigi ma niez³± nazwê: dumb blonde... hmmm


magdaavon, to jest dok³adnie mój kolor jaki teraz mam ja te¿ mam podobn± urodê ;-)

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2015-01-14 o 14:04
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 14:27   #1812
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Serce, pokazesz jakies foto?;-)
I robilas sama czy u fryzjera? Jaka farba?
Moze nikt mnie nie zlinczuje za offtop

Edytowane przez magdaavon
Czas edycji: 2015-01-14 o 14:30
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:04   #1813
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
baaardzo Ci dziekuje!! zrobie tak jak mowisz a kolor ktory mi sie marzy to ten
Mam podobny typ urody co dziewczyna ze zdjecia, wiec powinno byc ok
gdybys mieszkala gdzies blizej to probowalabym sie chbna do Ciebie dostac na zabieg wiadc ze masz wiedze w zakresie fryzjerstwa. Chyba zostaniesz moim guru
ooo ten kolor jest piêkny przy nim nie bój siê o keratynê, bo to raczej te ch³odne blondy maj± siê czego obawiaæ

Mi siê teraz zachciewa lekkie ombre.. i siê zastanawiam, czy przyciemniaæ trochê t± górê, czy nie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:16   #1814
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Serce, pokazesz jakies foto?;-)
I robilas sama czy u fryzjera? Jaka farba?
Moze nikt mnie nie zlinczuje za offtop
Wydaje mi siê, ¿e ja te¿ mam co¶ podobnego na g³owie (i ciemn± oprawê oczu + ciemno br±zowe oczy, ale nie jestem taka ³adna ), po ponownym myciu zrobiê zdjêcie, bo chcê Wam pokazaæ ten inoar po 4 miesi±cach.
W blondach pomêcz Miluchovê a ja szczerze polecam farby alfaparf - w³a¶nie Miluchova poradzi³a mi wiele w tym temacie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-14, 21:01   #1815
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mi te¿ ju¿ dosz³a paczuszka z encanto- bêdê robi³a w pi±tek. Trzymajcie kciuki!
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 07:13   #1816
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Magdavon bêdê robi³a kativa w weekend to wrzucê zdjêcia.
U fryzjera robiê pasemka farba blond. Wiem ze to indola albo by fama. Ona cos tam miesza w tym pojemniku zapisuje sobie i naprawdê nie wiem jakie odcienie miesza ...
Ja mam piwne oczy, karnacjê ani jasna ani ciemna, taka po¶rodku
Wiec najlepiej czuje sie w ciep³ych blondach
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 09:11   #1817
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dzieki dziewczyny tylko mnie utwierdzilyscie w moim postanowieniu
Mam jeszcze pytanie dot. Encanto. Najmniejsze oryginalne opakowanie jaka ma pojemnosc? I ile moze stac po otwarciu? Chcialam zamowic sama keratyne w oryginalnym opakowaniu, ale nie wiem czy jest sens, czy mi sie nie popsuje nim zdaze chociaz dwa razy uzyc hmm?
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 09:35   #1818
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

236 ml, chyba rok wa¿no¶ci. Zd±¿ysz zu¿yæ :P
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 10:48   #1819
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze Ci powiem, ¿e ja teraz robiê bez od¿ywki i zachowuj± siê tak samo. Robi³am i ze sp³ukaniem od¿ywki do po³owy, i bez sp³ukania... i nie widzia³am ¿adnych ró¿nic



Pogrubione - mam dok³adnie to samo

A ma która¶ z was pude³ko z tej kativy? Chcê zobaczyæ, jak bardzo ró¿ni siê od kerapro. Mamie zale¿y na prostych w³osach, a encanto nie chcê jej robiæ z powodu formaldehydu. Kerapro u niej

Ja mam t± maskê na li¶cie zakupów, widzia³am j± ostatnio w rossmannie za 22 z³ czekam na promocjê.
Hej ja mialam robione kerapro k5 jak chcesz cos sie dowiedziec o niej o napisz do mnie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Hej prostowal ktos wlosy keratyna INOAR jesli tak jakie sa wasze opinie o tym zabiegu i na ile efekt ?
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 11:44   #1820
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, przesy³am Wam wiêksze zdjêcie mo¿na je potraktowaæ jak 4 miesi±ce po inoarze, choæ brakuje jeszcze tydzieñ, ale my¶lê, ¿e nic siê nie zmieni, po keratyna siê raczej nie wyp³ukuje.

Co do od¿ywki TIGI: to ewidentnie mogê po drugim u¿yciu stwierdziæ, ¿e jest to odzywka prostuj±ca. W³osy sa po niej jak druty, sypkie, nic nie odstaje, ka¿dy w³os zna swoje miejsce w szeregu i to widaæ na zdjêciu. Wlosy siê WCALE nie odgniataja po nocy i ku mojemu zdziwieniu, jak ¶ci±gnê³am gumkê przed myciem w³osów, to nie by³o odgniotu... w³osy jak szprychy... nie wiem co jest grane, bo to ma³o prawdopodobne, jeszcze sie temu dok³adnie przyjrzê i dam Wam znaæ.
ALE niestety, po tej od¿ywce wlosy s± jednak trochê szorstkie w dotyku, gloria troche pomog³a ale niewiele, tak¿e nic nie jest doskona³e, ale efekt wizualny jest powalaj±cy.

SZAMPON tigi polecam szczerze, jeszcze takiegi szamponu nigdy nie mia³am

Acha, Magdaavon masz tu tez kolor moich w³osów - farba alfaparf
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg inoar po 4 miesi±cach 1 (1).jpg (44,6 KB, 97 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:54   #1821
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza, ¶wietnie trzyma Ci sie ten inoar wygl±daj± jak tu¿ po prostowaniu
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:56   #1822
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Sliczne masz wlosy , efekt powalajacy , sama prostowalas czy w salonie ?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Po prostowaniu suszysz suszarka czy schna naturalnie ?
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:05   #1823
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
kasza, ¶wietnie trzyma Ci sie ten inoar wygl±daj± jak tu¿ po prostowaniu
dok³adnie tak, a mo¿e nawet i lepiej, tylko ju¿ gorzej siê rozczesuj±, muszê spryskaæ w³osy od¿ywk± przed rozczesaniem. W³a¶nie taki jest ten inoar, trzeba mu dobraæ dobr± od¿ywkê i szampon, nie wszystko lubi.... ale jak juz polubi to efekt jest super

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Sliczne masz wlosy , efekt powalajacy , sama prostowalas czy w salonie ?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Po prostowaniu suszysz suszarka czy schna naturalnie ?
Dziêkujê
Prostowa³am sama, inoara (w przeciwieñstwie to kativy) nie trzeba suszyæ suszark±. Ja zazwyczaj zostawiam je, ¿eby sobie sch³y same, a pod koniec podsuszam suszark±, bo albo wychodze i ju¿ nie mam czasu, ¿eby dosch³y, albo idê spaæ, a nie lubiê z mokrymi, bo wiadomo co jest jak siê wstanie.
Pyta³a¶ mnie na moim profilu o tego inoara, wróæ na tym w±tku do daty w okolicach 28 wrze¶nia, tam bedziesz mia³a du¿o ode mnie o inoarze, porównywa³am go nawet z kativ±, poprzegl±daj trochê moich wypowiedzi, a je¶li co¶ Cie jeszcze nutruje to pytaj

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:08
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:13   #1824
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziekuje za informacje nawet nie wiesz jak mi pomoglas dlugo sie zastanawialam nad nim , nie mialam zbyt duzo informacji o tym produkcie , masz piekne , cudownie lsniace wlosy , kurczaczek az nie moge sie napatrzec :-D
mozesz mi jeszcze powiedziec gdzie kupilas zestaw , ogromnie duzo na rynku jest dolewek juz trafilam na 2 z kerapro i encanto ehhhh
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:20   #1825
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje za informacje nawet nie wiesz jak mi pomoglas dlugo sie zastanawialam nad nim , nie mialam zbyt duzo informacji o tym produkcie , masz piekne , cudownie lsniace wlosy , kurczaczek az nie moge sie napatrzec :-D
mozesz mi jeszcze powiedziec gdzie kupilas zestaw , ogromnie duzo na rynku jest dolewek juz trafilam na 2 z kerapro i encanto ehhhh
ja sprowadzi³am z USA, komplet 70 ml szamponu i keratyny. Wysz³o 80 zl. z przesy³k±, to by³y próbki inoara w oryginalnych buteleczkach. Kupowa³am na ebay

Ale przed zakupem poczytaj moje posty, bo inoar nie jest taki cudowny, troche wad ma, a sporo kosztuje, jeszcze jedna dziewczyna tu na forum robi³a inoara, nie pamietam która

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

a jakie masz wra¿enia po kerapro?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-15 o 12:19
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:41   #1826
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziekuje dobrze wiedziec . Ja robilam kerapro k5 w 2012 roku ostatnio i zamawialam na oficjalnej stronie kerapro k5 wtedy zaplacilam 250 zl za 60 ml w takich fioletowych dugich 5 buteleczkach zapakowane w orginqlne pudeleczko z certyfikatami i efekt byl super tak jak po inoar u ciebie , po nalozeniu keratyny nalozylam przez pomylke na skore glowy i strasznie mnie parzyla doslownie , 2 miesiace temu tez zamowilam z siostra kerapr na allegro i przyszlo w plastikowych butelkach z nalepka kerapro k5 w woreczku moja siostra po nalozeniu spalila wlosy wlosy wychodza jej garsciami teraz , nie wiem co kupila ale omggg , ja wyczulam ze to nie jest to dlatego tak teraz sie boje kupowac keratyn

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:42   #1827
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje dobrze wiedziec . Ja robilam kerapro k5 w 2012 roku ostatnio i zamawialam na oficjalnej stronie kerapro k5 wtedy zaplacilam 250 zl za 60 ml w takich fioletowych dugich 5 buteleczkach zapakowane w orginqlne pudeleczko z certyfikatami i efekt byl super tak jak po inoar u ciebie , po nalozeniu keratyny nalozylam przez pomylke na skore glowy i strasznie mnie parzyla doslownie , 2 miesiace temu tez zamowilam z siostra kerapr na allegro i przyszlo w plastikowych butelkach z nalepka kerapro k5 w woreczku moja siostra po nalozeniu spalila wlosy wlosy wychodza jej garsciami teraz , nie wiem co kupila ale omggg , ja wyczulam ze to nie jest to dlatego tak teraz sie boje kupowac keratyn
je¶li chcia³aby¶ jeszcze raz zrobiæ kerapro, to mogê Ci na prv wys³aæ namiar na hurtowniê, gdzie kupisz na 100% oryginaln± keratynê. 225 ml w okolicach 150 z³. Je¶li Ty mia³a¶ 5 buteleczek, to kupi³a¶ ca³y zestaw, ale nie jest to konieczne. Najwa¿niejsza jest keratyna no i dla mnie ich serum, którego uzywam ca³y czas
Inoar fajnie wygl±da na moich w³osach, ale drugi raz bym nie zrobi³a, wacham siê teraz miêdzy w³a¶nie kerapro a alfaparfem.
Jak d³ugo trzyma³o Ci siê kerapro?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:46   #1828
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Podaj mi emaila to wysle ci zdjecia nie moge za nic w swiecie ci podac przez blog . Mi sie trzylalo doslownie 6 miesiecy i keratyna wolniej sie wyplukiwala , myje wlosy 3 x w tyg . Wlosy byly miekkie , sypkie , koncowki nie uszkodzone , nie obcinalam wtedy wlosow przez te 6 miesiecy bo nie wymagaly tego
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:48   #1829
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Podaj mi emaila to wysle ci zdjecia nie moge za nic w swiecie ci podac przez blog . Mi sie trzylalo doslownie 6 miesiecy i keratyna wolniej sie wyplukiwala , myje wlosy 3 x w tyg . Wlosy byly miekkie , sypkie , koncowki nie uszkodzone , nie obcinalam wtedy wlosow przez te 6 miesiecy bo nie wymagaly tego
ok. to wyslê Ci prv z moim mailem
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-15, 12:51   #1830
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wysle ci zdjecia przed zabiegiem , po , i 6 miesiecy po , nie mam zdjec samych wlosow tylko z twarza , nie chce ich upubliczniac
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.