Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 19:31   #1831
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez dear Pokaż wiadomość
Tzn tak,ja mam różnie z bólami,czasem boli,czasem nie-dzisiaj akurat nic. Częściej mam tak,że na koniec okresu mnie boli. Czy tak samo obfity,raczej tak,jeśli jest różnica to niewielka,dodam że są skrzepy,to podobnież też ma jakieś znaczenie?
Pytam o okres, bo ponoć w ciąży mogą pojawiać się plamienia. Ale plamienie, a krwawienie to różnica i na pewno rozpoznałabyś, że krwawienie jest mniejsze, krótsze itp.
Masz okres - nie jesteś w ciąży.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:26   #1832
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

We wtorek miałam pierwszy raz, wyszło bez zabezpieczenia..
Ostatnio okres dostałam 17 paździenika. Trwał koło 5 dni, a 26 był stosunek... Wytrysk był poza mną. Następnego dnia zobaczyłam śluz płodny.. zestresowana pobiegłam po tabletke po i przyjęłam po ok 32 godzinach.
Tabletka mnie uspokoiła na chwile.. dziś odczywam swędzenie pochwy i skurcze lewego jajnika, prawy też się wcześniej "odzywał"...

Czy ciąża jest możliwa?
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:36   #1833
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Następnego dnia zobaczyłam śluz płodny..
(...)
dziś odczywam swędzenie pochwy i skurcze lewego jajnika, prawy też się wcześniej "odzywał"...
śluz płodny tak szybko? O.o

a pochwa swędzi na pewno nie od tego że dzidziuś Cię łaskocze, tylko po pierwszym razie...
a skoro oba jajniki daja o sobie znać to wychodzi na to że to ciąża mnoga? gratuluję, zawsze chciałam miec bliźniaki

przeczekaj na spokojnie miesiąc i wtedy bedziesz pewna. ale na spokojnie, bo żyjąc w stresie okresu nie dostaniesz.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:40   #1834
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

mówie co sie dzieje :p w internetowym kalendarzyku wyszlo że od 26 powinnam mieć płodne, śluz też był biały i ciągnący...
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 23:27   #1835
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
We wtorek miałam pierwszy raz, wyszło bez zabezpieczenia..
Ostatnio okres dostałam 17 paździenika. Trwał koło 5 dni, a 26 był stosunek... Wytrysk był poza mną. Następnego dnia zobaczyłam śluz płodny.. zestresowana pobiegłam po tabletke po i przyjęłam po ok 32 godzinach.
Tabletka mnie uspokoiła na chwile.. dziś odczywam swędzenie pochwy i skurcze lewego jajnika, prawy też się wcześniej "odzywał"...

Czy ciąża jest możliwa?
Nie ma to jak brać się za seks, nie mając podstawowej wiedzy na ten temat. 1 raz bez zabezpieczenia? Faktycznie, przy 1 podobno się nie wpada To swędzenia mam rozumieć ma świadczyć o ciąży? Skurcze jajnika także? I to już po kilku dniach od stosunku? Masakra...

Skoro zażyłaś pigułkę PO, ryzyko ciąży zostało zminimalizowane, jednak na Twoim miejscu i z Twoim przygotowaniem, dla własnego dobra (takich PO nie można brać bez przerwy i jak się chce), poczekałabym z seksem.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 23:28   #1836
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

kalendarzyk internetowy to zło
a serio: kalendarzyk daje pewne podstawy wiarygodnych informacji, ale u dojrzałych kobiet które miesiączkują od kilkunastu lat... to tak samo jakby powiedzieć ze 21 marca zaczyna się wiosna i powinno byc cieplutko. a jest? czasami tak śniegiem sypnie że na grudzień wyglada. z pogodą tak jak z ciałem - nie przewidzisz
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 12:15   #1837
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

niezdara - ciągnący się śluz nie musiał koniecznie być powodem wystąpienia dni płodnych. Skoro dzień wcześniej miałaś stosunek, to mógł to być śluz powstający podczas penetracji, do nawilżenia pochwy. Ma on podobny wygląd do śluzu płodnego.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 13:49   #1838
Salina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witajcie,
czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie miałam nigdy potrzeby się zarejestrować, bo bałam się totalnego uzależnienia ale teraz... teraz panikuję i muszę o coś spytać.

16-go uprawiałam petting z moim facetem. Nie doszło do wytrysku, ale preejakulat oczywiście był. Bardzo się pilnujemy, żebym nie dotykała siebie po tym, jak pieszczę jego, i odwrotnie, jednak tutaj wystąpiła raz taka sytuacja, że poprawił "się" ręką, a potem dotknął mnie - bez wkładania palca do pochwy, jedynie po wargach. Był to dosłownie moment.
Obecnie problem jest taki, że... tydzień temu powinnam dostać okres. I nic. Mam raczej mało regularne cykle, i przeważnie dość długie (35 dni, plus minus - od zawsze). Do tego stres - zaczęłam nowe studia, w trybie organizacji indywidualnej, więc strasznie dużo biegania, załatwiania, strachu czy się uda, czy się wyrobię. Do tego kiepsko się czułam ostatnio... a teraz sobie wkręcam, że może wpadłam, na co nie mogę sobie pozwolić.
Jest taki ryzyko w ogóle?
Zdrowy rozsądek mówi mi, że nie, ale fajnie jakby się wypowiedział ktoś bardziej obeznany...
Salina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:59   #1839
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Salina Pokaż wiadomość
Witajcie,
czytam Was od jakiegoś czasu, ale nie miałam nigdy potrzeby się zarejestrować, bo bałam się totalnego uzależnienia ale teraz... teraz panikuję i muszę o coś spytać.

16-go uprawiałam petting z moim facetem. Nie doszło do wytrysku, ale preejakulat oczywiście był. Bardzo się pilnujemy, żebym nie dotykała siebie po tym, jak pieszczę jego, i odwrotnie, jednak tutaj wystąpiła raz taka sytuacja, że poprawił "się" ręką, a potem dotknął mnie - bez wkładania palca do pochwy, jedynie po wargach. Był to dosłownie moment.
Obecnie problem jest taki, że... tydzień temu powinnam dostać okres. I nic. Mam raczej mało regularne cykle, i przeważnie dość długie (35 dni, plus minus - od zawsze). Do tego stres - zaczęłam nowe studia, w trybie organizacji indywidualnej, więc strasznie dużo biegania, załatwiania, strachu czy się uda, czy się wyrobię. Do tego kiepsko się czułam ostatnio... a teraz sobie wkręcam, że może wpadłam, na co nie mogę sobie pozwolić.
Jest taki ryzyko w ogóle?
Zdrowy rozsądek mówi mi, że nie, ale fajnie jakby się wypowiedział ktoś bardziej obeznany...
Kochana, od czegoś takiego w ciążę się nie zachodzi, więc weź głęboki oddech i uspokój się bo stres też może opóźnić miesiączkę.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:12   #1840
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Salina Pokaż wiadomość
Zdrowy rozsądek mówi mi, że nie
no i dobrze mówi
takie środowisko jakie występuje na dłoniach (równiez na wargach, bo wargi to nie pochwa przecież) nie jest środowiskiem dla plemników! to tak jakby tobie zamiast tlenem kazali oddychać chlorem.
musiałby dwie garści spermy mieć w rekach żeby było realne ryzyko
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:17   #1841
Salina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Uff
Zatem pozostaje się zabrać porządnie za swoje zdrowie, bo to co się z moim cyklem w ostatnich miesiącach dzieje, woła o pomstę do nieba... niech tylko dostane ten okres, bo to jednak niekomfortowa sytuacja
Salina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 18:40   #1842
Kuchareczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: jestem w ciąży czy nie?

Cytat:
Napisane przez colourful_ Pokaż wiadomość
Witam Was.
Jestem poraz pierwszy na tym forum i mam nadzieję, że mi pomożecie.
W tym roku skończyłam 18 lat (tak wiem, można powiedzieć że gówniara ze mnie ) i zaczęłam współżycie z moim partnerem. Ostatnio podczas stosunku, który trwał jakieś 5-10 minut pękła nam prezerwatywa. Mój partner oczywiści nie doszedł. Byłam wtedy w 12 dniu cyklu, ale mój cykl jst tak rozregulowany, że najcześciej trwa on nawet ponad miesiąc. Czy istnieje możliwość że zaszłam w ciąże? A jeśli tak to czy prawdopodobieństwo jest duże? Błagam.. Odpiszcie jak najszybciej.

pozdrawiam,
Patrycja

Miałam taką samą sytuację, tylko, że nam pękła gumka w trakcie ...... i koniec. Wzięłam Postinor Duo i po sprawie...
Kuchareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:14   #1843
Izu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witam. Od pewnego czasu mam problemy z podbrzuszem otóż boli mnie od penego czasu podbrzusze ale nie tak jak na okres jest on o wiele silniejszy i trwa caly dzien, dodam ze ostatnio zaczelo mnie martwic to ze bardzo dlugo spie jestem ciagle zmeczona nic mi sie nie chce, czesto oddaje mocz, przytylam i bola mnie piersi co jest dziwne z tym ostatnim bo jak zwykle sie odchudzam i efektow nie ma a wrecz przeciwnie tyje . Po stosunku robiłam dwa testy ciążowe jeden 2 tyg po drugi miesiąc i wyszły negatywnie. Czasami zdarzają mi się zawroty głowy i robi mi się ciemno przed oczami i czuje jak cos mi dziwnie jeździ w brzuchu tak jakby wzdęcia ale mam je strasznie czesto az samą mnie to dziwi. Myślałam o udaniu sie do lekarza ale jeśli testy wyszły negatywnie to raczej nie mam po co .. Proszę o pomoc
Izu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:28   #1844
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Izuo, uważam, że masz po co iść do lekarza i powinnaś to zrobić jak najszybciej, do ginekologa chodzą nie tylko kobiety w ciąży - idą do niego też wtedy, kiedy jest coś nie tak
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 17:48   #1845
Izu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dziekuje tylko akurat jesli chodzi o moj brzuch to od malego zawsze mialam z nim problemy... a to wyrostek, a to chore nerki i czesto mnie brzuch bolal tylko nie tak ... Pozostaje mi tylko posłychać rady i udać sie do lekarza

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

sierczan_sodu a czy Twoim zdanie możliwe jest ze jednak mogę być w ciąży ?
Izu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:03   #1846
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izu0 Pokaż wiadomość
Dziekuje tylko akurat jesli chodzi o moj brzuch to od malego zawsze mialam z nim problemy... a to wyrostek, a to chore nerki i czesto mnie brzuch bolal tylko nie tak ... Pozostaje mi tylko posłychać rady i udać sie do lekarza

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

sierczan_sodu a czy Twoim zdanie możliwe jest ze jednak mogę być w ciąży ?
masz regularne cykle? kiedy miałaś ostatni okres? Po jakim czasie od stosunku zaczęły boleć cię piersi? Kiedy powinnaś dostać miesiączkę?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:07   #1847
Izu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

cykle mam regularne 28-30 ostatni okres mialam we wrzesniu a dokładniej 28 a co do piersi to ostatnio od jakiegos tygodnia zaczeły mnie boleć

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

a i dodam ze w pazdzierniku nie miałam okresu
Izu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:13   #1848
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny, pisze na Wizazu, bo jestem w ogromnym stresie i chyba potrzebuję porady.
Od pięciu miesięcy biorę Novynette (zapisano mi je na uregulowanie okresu). Przyjmuje je bardzo regualrnie, tylko raz zdarzylo mi sie godzinne spoznienie. Od miesiąca kocham się ze swoim Tż, jednak tylko dwa razy zdarzyło się, że skończył w środku. Dzisiaj powinnam dostać okres, jak na razie mam niewielkie plamienia, ale właściwie zawsze pierwszego dnia jest krwawienie jest minimalne, a na dobre zaczyna się drugiego. Niby nie mam się o co martwić, jednak od dwóch dni jest mi niedobrze i mam lekkie zawroty głowy. Mocno się stresujęi chyba troszeczke zjada mnie panika. Czy myślicie, że est duże prawdopodobieństwo ,że mogę być w ciąży? Test mogę zrobić dopiero jutro wieczorem, więc chyba czeka mnie dzis bezsenna noc...Proszę o Wasze opinie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 18:19   #1849
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izu0 Pokaż wiadomość
cykle mam regularne 28-30 ostatni okres mialam we wrzesniu a dokładniej 28 a co do piersi to ostatnio od jakiegos tygodnia zaczeły mnie boleć

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

a i dodam ze w pazdzierniku nie miałam okresu
Ale na początku czy na koniec września? Jeśli na koniec, to jeszcze możesz dostać. Bolące piersi przed okresem to bardzo normalne zjawisko (mnie np. bolą już 1,5 tygodnia przed i są większe o cały rozmiar).
Jeśli okres miałaś na początku września, to powinnaś udać się do lekarza, bo może być bardzo dużo przyczyn, od bezowulacyjnego cyklu począwszy, poprzez jakieś szkody związane z odchudzaniem, kończąc nawet na jakiejś chorobie. Oczywiście wykluczając ciążę.
Jeśli pytasz o przypadki bycia w ciązy i negatywnych testach - i tak się zdarza. Nie powinnaś zastawiać się nad wizytą u ginekologa, tylko iść i zbadać się!

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pisze na Wizazu, bo jestem w ogromnym stresie i chyba potrzebuję porady.
Od pięciu miesięcy biorę Novynette (zapisano mi je na uregulowanie okresu). Przyjmuje je bardzo regualrnie, tylko raz zdarzylo mi sie godzinne spoznienie. Od miesiąca kocham się ze swoim Tż, jednak tylko dwa razy zdarzyło się, że skończył w środku. Dzisiaj powinnam dostać okres, jak na razie mam niewielkie plamienia, ale właściwie zawsze pierwszego dnia jest krwawienie jest minimalne, a na dobre zaczyna się drugiego. Niby nie mam się o co martwić, jednak od dwóch dni jest mi niedobrze i mam lekkie zawroty głowy. Mocno się stresujęi chyba troszeczke zjada mnie panika. Czy myślicie, że est duże prawdopodobieństwo ,że mogę być w ciąży? Test mogę zrobić dopiero jutro wieczorem, więc chyba czeka mnie dzis bezsenna noc...Proszę o Wasze opinie
Nie ma 100% metody antykoncepcji, nawet jeśli tabletki bierzesz regularnie, godzinne, czy 3-godzinne spóźnienie nie jest jeszcze końcem świata.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 19:03   #1850
Izu0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

na koniec
Izu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 19:09   #1851
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izu0 Pokaż wiadomość
na koniec
no to masz jeszcze kilka dni
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:47   #1852
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, potrzebuję kopa w tyłek.
Od razu zaznaczę, że współżyłam tylko i wyłącznie z prezerwatywą.
Cykle mam 32-34dniowe zazwyczaj.
Dwa razy się zdarzył cykl 38dniowy.
Dziś jest 38 dzień i nic.
Zauważyłam, że piersi zaczęły boleć mnie później niż zwykle, więc może po postu przesunęła mi się owulacja przez co opóźnia się okres?
Noi bolą, brzuch też pobolewa, mam wrażenie, że ze mnie "leci" - tak jak zawsze przed @.
Dziś zrobię test, ale do tego czasu zwariuję.
Napiszcie coś, proszę.

Dodam jeszcze, że prezerwatywa za każdym razem sprawdzona, nie pękła, nie była uszkodzona.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-11-02 o 07:59
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:42   #1853
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że prezerwatywa za każdym razem sprawdzona, nie pękła, nie była uszkodzona.
no to juz sama sobie odpowiedziałaś
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:52   #1854
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no to juz sama sobie odpowiedziałaś
Mam nadzieję, że niepotrzebnie świruję.
Na zdrowy rozum sama odpowiedziałabym dziewczynie w mojej sytuacji "daj spokój kobieto, zabezpieczałaś się, nie wariuj", a jak mnie to spotyka, to sama potrzebuję żeby ktoś mi tak powiedział.
Robiłabyś test na moim miejscu?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 10:14   #1855
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Robiłabyś test na moim miejscu?
jeszcze nie. mi samej ostatnio okres spóźnił się pół miesiąca, nie wiem dlaczego, ale stosunku nie było więc nie obawiałam się że to ciąża. na twoim miejscu jakby okresu nie było za jakies dwa tygodnie to wtedy bym zrobiła. choć z drugiej strony prędzej bym pomyślała o jakiejś innej przyczynie opóźnienia niż ciąża
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:07   #1856
Wiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny. Jestem nowa na tym forum i nie wiem czy moje pytanie pasuje do tego wątku.. W ostatnią sobotę byłam na dość hucznej imprezie i nie wzięłam na czas tabletki anty (yaz).. wydaje mi się, że wziełam ją ok 20, ale niestety o 24 wystąpiły wymioty. Była to 18 tabletka z opakowania. W ciągu następnego dnia kochałam się ze swoim chłopakiem i dopiero po fakcie przypomniałam sobie o tych wymiotach. Następną wzięłam o stałej porze, czyli o 18. Dzwoniłam do swojej pani ginekolog i poradziła abym nie brała tych białych tabletek placebo, tylko przeszła zaraz do nowego blistra. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Bardzo martwi mnie ta sprawa i obawiam się ciąży.
Wiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:46   #1857
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiks Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem nowa na tym forum i nie wiem czy moje pytanie pasuje do tego wątku.. W ostatnią sobotę byłam na dość hucznej imprezie i nie wzięłam na czas tabletki anty (yaz).. wydaje mi się, że wziełam ją ok 20, ale niestety o 24 wystąpiły wymioty. Była to 18 tabletka z opakowania. W ciągu następnego dnia kochałam się ze swoim chłopakiem i dopiero po fakcie przypomniałam sobie o tych wymiotach. Następną wzięłam o stałej porze, czyli o 18. Dzwoniłam do swojej pani ginekolog i poradziła abym nie brała tych białych tabletek placebo, tylko przeszła zaraz do nowego blistra. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Bardzo martwi mnie ta sprawa i obawiam się ciąży.
Przez 4 godziny tabletka z pewnością się wchłonęła. Jednak jeśli rada lekarza sprawi, że bedziesz spokojniejsza to się do niej dostosuj.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:49   #1858
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
jeszcze nie. mi samej ostatnio okres spóźnił się pół miesiąca, nie wiem dlaczego, ale stosunku nie było więc nie obawiałam się że to ciąża. na twoim miejscu jakby okresu nie było za jakies dwa tygodnie to wtedy bym zrobiła. choć z drugiej strony prędzej bym pomyślała o jakiejś innej przyczynie opóźnienia niż ciąża
Nie wytrzymałam i zrobiłam. Negatywny, ufff..
Koniec z wkręcaniem sobie głupot.

EDIT:
Dostałam @. :P
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-11-02 o 20:19 Powód: dobra nowina :D
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 13:25   #1859
Wiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Żyję nadzieją, że się wchłonęła. Tabletki biorę już ponad 1,5 roku i nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć, a tu takie coś.. Doktor mówiła, że ona się na pewno chociaż w części wchłonęła i że dobrze, że to nie jakaś z pierwszego tygodnia.. ale ja oczywiście naczytałam się różnych opinii w necie i teraz już sama nie wiem co o tym myśleć. Wezmę tabletki z nowego blistra i się zobaczy..
Wiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 23:20   #1860
martynka_1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witam. 2 dni temu kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. Był to mój 16 dzień cyklu, dzień płodny. Nie doszedł we mnie, ale dzis pojawiło się u mnie malutkie plamienie, malutka plamka krwi na majtkach. Czy to moze być oznaką ciaży, czy to za wcześnie? Proszę o odpowiedz.
martynka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.