LUMPEKSY Lublin - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-07, 20:14   #1831
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Nanax33 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dokładnie dziewczyny, gdzie jest ten ciuch na Diamentowej?
koło herbapolu, przed biedronka i lidlem, jak jedziesz od strony centrum to za skrzyżowaniem z Romera

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Hej !
Byłyście może w tym lumpku na ul. Jana Pawła II 23 w tym budynku co biedronka, pepco itp.? Chyba nie było o tym mowy.
Jakie ceny, ubrania?
Dostawy są, jakby ktoś się pytał (w gazetce z reklamami jest ogłoszenie): poniedziałek - przecena 10% na buty i dodatki; wtorek - nowy towar; środa - przecena 10% na ubrania dziecięce; czwartek - nowy towar; piątek - super promocje; sobota - wielka dostawa towaru; niedziela - nowy towar.
niedziela ciuch otwarty? no to przynajmniej dzięki temu bedą mieli ruch, bo duzo osób pracujacych na tygodnu włąśnie na diamentowa chodzi bo dłuzej czynne w sobote, a juz jak w niedziele to cąłkowicie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 20:58   #1832
Sisisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 405
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Jakie godziny otwarcia tego SH w niedziele?
Sisisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 21:05   #1833
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Sisisa Pokaż wiadomość
Jakie godziny otwarcia tego SH w niedziele?
poniedziałek-piątek - 10-19
sobota - 10-17
niedziela - 10-15
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 19:22   #1834
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Może was też zainteresuje, na Łęczyńskiej 37 otwierają 14.12 o 9.00 nowy sh. Ma być codziennie otwarty, w sobote dostawy, w piątki wyprzedaże. W esce mówili ;p.
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:49   #1835
aguskowatosc
Raczkowanie
 
Avatar aguskowatosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 83
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja znam taki lumpek, ale to nie w Lublinie niestety, tylko w Łęcznej..
Hej moglabys mi podac adresy fajnych SH w Łęcznej?
aguskowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 14:46   #1836
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Może was też zainteresuje, na Łęczyńskiej 37 otwierają 14.12 o 9.00 nowy sh. Ma być codziennie otwarty, w sobote dostawy, w piątki wyprzedaże. W esce mówili ;p.
Byłam dzisiaj i przyznam, że szału nie ma
Może dlatego, że nowy i ciężko się było odnaleźć, ale będąc na otwarciu diamentowej wrażenia były zupełnie inne
Ceny nie specjalne - np zwykła bluzka średnio 8zł firma no name. Nie wiem, może teraz to taka norma, dawno nie szalałam po ciuchach - ale tesciowa ekspertka w temacie też zachwycona nie była.
Jakby co to jutro czynne od 10chyba do 16, więc można samemu sprawdzić.
To co piszę to tylko moja opinia
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:49   #1837
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Wiecie coś na temat grafiku na wrońskej na ten tydzień? snuję nadzieje, że może w poniedzialek lub wtorek jakieś dni dostawy będą ze względu na święta ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 13:11   #1838
Sisisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 405
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ten na Łęczyńskiej to jakieś nieporozumienie! Cholernie drogo, ubrania stare, nic nie ma...
Sisisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:25   #1839
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: LUMPEKSY Lublin

dobrze, że nie pojechałam
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:47   #1840
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Byłam ostatnio w tym na Leonarda chyba (ten nowy, koło leclerka). Nic nie było ciekawego, drogie (cienki sweterek atmosphere za jakieś 15 zł)..
Ogólnie teraz nigdzie nie widziałam tanich ubrań. Wszędzie ponad 10 zł. Nie ważne czy jakaś koszulka, czy sweter.
Wiecie może czemu zamknęli ten SH na dziewanny ? (taki duży bilbord był, że ubrania z Anglii i Niemiec) Chyba, że przenieśli, to gdzie? Fajne tam były ubrania, całkiem tanie i ostatnio idę a tam napis "do wynajęcia" .
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 08:10   #1841
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w tym na Leonarda chyba (ten nowy, koło leclerka). Nic nie było ciekawego, drogie (cienki sweterek atmosphere za jakieś 15 zł)..
Ogólnie teraz nigdzie nie widziałam tanich ubrań. Wszędzie ponad 10 zł. Nie ważne czy jakaś koszulka, czy sweter.
Wiecie może czemu zamknęli ten SH na dziewanny ? (taki duży bilbord był, że ubrania z Anglii i Niemiec) Chyba, że przenieśli, to gdzie? Fajne tam były ubrania, całkiem tanie i ostatnio idę a tam napis "do wynajęcia" .
Też zauważyłam że wszędzie jest bardzo drogo. Nie wiem czym jest to spowodowane Ale to pewnie dlatego że Lublin to jednak spore miasto Gdy zaglądam do ciuchów w mniejszych miejscowościach to za ubrania w bardzo dobrym stanie liczą czasem o połowę mniej niż policzyliby za to w Lbn Dlatego ostatnio przerzuciłam się na zakupy na All i w Pepco, ewentualnie na Ruskiej, aczkolwiek dziś idę szukać wyprawki dla bobasa właśnie w lumpach licząc na to że coś jednak ustrzelę
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 11:34   #1842
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 733
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam że wszędzie jest bardzo drogo. Nie wiem czym jest to spowodowane Ale to pewnie dlatego że Lublin to jednak spore miasto Gdy zaglądam do ciuchów w mniejszych miejscowościach to za ubrania w bardzo dobrym stanie liczą czasem o połowę mniej niż policzyliby za to w Lbn Dlatego ostatnio przerzuciłam się na zakupy na All i w Pepco, ewentualnie na Ruskiej, aczkolwiek dziś idę szukać wyprawki dla bobasa właśnie w lumpach licząc na to że coś jednak ustrzelę
To chyba nie zależy od miasta. W takim malutkim Zamościu jest jeden ciuch, gdzie można znaleźć naprawdę perełki i początkowo było dosyć tanio a teraz niestety coraz drożej. Chyba raczej dochodzi tutaj 'renoma' lumpeksu.
Dużo ślicznych i nowych ciuszków dla dzidziusia widziałam w ciuchu na nadbrzystrzyckiej, nad sport pubem (?).


Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 12:10   #1843
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
To chyba nie zależy od miasta. W takim malutkim Zamościu jest jeden ciuch, gdzie można znaleźć naprawdę perełki i początkowo było dosyć tanio a teraz niestety coraz drożej. Chyba raczej dochodzi tutaj 'renoma' lumpeksu.
Dużo ślicznych i nowych ciuszków dla dzidziusia widziałam w ciuchu na nadbrzystrzyckiej, nad sport pubem (?)
Fakt, w tym nad SportPubem jest sporo dziecięcych rzeczy. I warto tam zajrzeć w poniedziałek, wtedy jest -50% (i jest czynny w ten dzień do 18) i wtorek- wszystko po 1 zł. Niestety, w te dni jest tam strasznie dużo osób. Zaglądam do tego SH często, bo mam go po drodze z uczelni.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 12:20   #1844
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 733
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Fakt, w tym nad SportPubem jest sporo dziecięcych rzeczy. I warto tam zajrzeć w poniedziałek, wtedy jest -50% (i jest czynny w ten dzień do 18) i wtorek- wszystko po 1 zł. Niestety, w te dni jest tam strasznie dużo osób. Zaglądam do tego SH często, bo mam go po drodze z uczelni.
Czy ja wiem ze dużo osób. Jak dla mnie to tak o. Często przychodziłam popołudniu i mogłam jeszcze dorwać bokserki po 1-2zl, wszystkie jak nowe.

Wysłane z mojego S4
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 12:39   #1845
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Czy ja wiem ze dużo osób. Jak dla mnie to tak o. Często przychodziłam popołudniu i mogłam jeszcze dorwać bokserki po 1-2zl, wszystkie jak nowe.

Wysłane z mojego S4
Po południu fakt, nie ma wielu osób. Ale wystarczy zajrzeć tam o 8 rano, jest sporo osób. Panie ustawiają się w kolejce już o 7.40 i czekają na otwarcie.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 15:11   #1846
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam że wszędzie jest bardzo drogo. Nie wiem czym jest to spowodowane Ale to pewnie dlatego że Lublin to jednak spore miasto Gdy zaglądam do ciuchów w mniejszych miejscowościach to za ubrania w bardzo dobrym stanie liczą czasem o połowę mniej niż policzyliby za to w Lbn Dlatego ostatnio przerzuciłam się na zakupy na All i w Pepco, ewentualnie na Ruskiej, aczkolwiek dziś idę szukać wyprawki dla bobasa właśnie w lumpach licząc na to że coś jednak ustrzelę
Na do sh chodzę jak mi się rano chce wstać, więc rzadko . Częściej kupię coś w sklepie niż tam.
Chyba to nie zależy od miasta.. Niby powinno być "kto taniej, w jak najlepszym stanie" żeby się wybić, a jest na odwrót "kto drożej, w jak najgorszym stanie", niestety .
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 16:24   #1847
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
To chyba nie zależy od miasta. W takim malutkim Zamościu jest jeden ciuch, gdzie można znaleźć naprawdę perełki i początkowo było dosyć tanio a teraz niestety coraz drożej. Chyba raczej dochodzi tutaj 'renoma' lumpeksu.
Dużo ślicznych i nowych ciuszków dla dzidziusia widziałam w ciuchu na nadbrzystrzyckiej, nad sport pubem (?).
Ooo dziękuję. Dzisiaj poszłam na Wileńską i znalazłam mnóstwo ubranek, ale wzięłam za mało kasy więc za wiele nie kupiłam (była dostawa jeszcze więc cena z metki) W poniedziałek pobiegnę jeszcze na Nadbystrzycką
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:34   #1848
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Gdzie widziałyście jakieś ładne i tanie koszule w kratę ?

I wiecie może jak to jest z tym sh na ul. Jutrzenki ?
Kiedy dostawa, 50% itp.?
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.

Edytowane przez nadzieja__
Czas edycji: 2013-12-31 o 00:34
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:23   #1849
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Nikt nie wie czy jutro jest dostawa na wrońskiej? czy im sie jakos grafik pozmieniał ?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 21:11   #1850
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Gdzie widziałyście jakieś ładne i tanie koszule w kratę ?

I wiecie może jak to jest z tym sh na ul. Jutrzenki ?
Kiedy dostawa, 50% itp.?
Ja znalazłam na Diamentowej za 8zł
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:26   #1851
Pinupcherry
Przyczajenie
 
Avatar Pinupcherry
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cześć dziewczyny, ja mam pytanie takie czy znacie może jakieś lumpy, w których są pończochy chodzi mi o takie klasycznie, nie samonośne? Stawiam ciacho jak ktoś mi jakieś znajdzie

Edytowane przez Pinupcherry
Czas edycji: 2014-01-16 o 21:33
Pinupcherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:34   #1852
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Pinupcherry Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja mam pytanie takie czy znacie może jakieś lumpy, w których są pończochy chodzi mi o takie klasycznie, nie samonośne? Stawiam ciacho jak ktoś mi jakieś znajdzie
Heh, to mamy Ci szukać, kupić i odsprzedać, czy dać cynk? Ja np. widziałam takie pończochy w tym nowym lumpie na Leonarda i to dwa razy jak tam byłam to różne widziałam. Ale w lumpie dziś jest, jutro nie ma, więc wiesz
A nie możesz sobie po prostu kupić nowe?
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2014-01-17 o 14:37
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 16:28   #1853
Pinupcherry
Przyczajenie
 
Avatar Pinupcherry
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Heh, to mamy Ci szukać, kupić i odsprzedać, czy dać cynk? Ja np. widziałam takie pończochy w tym nowym lumpie na Leonarda i to dwa razy jak tam byłam to różne widziałam. Ale w lumpie dziś jest, jutro nie ma, więc wiesz
A nie możesz sobie po prostu kupić nowe?
Wiesz co, szukam pończoch nylonowych, klasycznych do pasa do pończoch. Samonośne w tym przypadku odpadają. Interesuje mnie styl retro i pin up. Jakbyście w ogóle wiedziały w jakich lumpeksach się takie pojawiają to będę bardzo wdzięczna.
Pinupcherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 08:36   #1854
gelta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Czy wiecie dziewczyny w jaki dzień i o której godzinie otwierane są sklepy z tzw cotygodniową wymianą towaru? Chciałabym zgrać to z uczelnią i wiedzieć co i w jaki dzień odwiedzić. Proszę o ile wiecie o informacje: np. poniedziałek - ulica - godz. otwarcia
Myślę że przyda się to niejednej z nas
gelta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:56   #1855
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 733
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez gelta Pokaż wiadomość
Czy wiecie dziewczyny w jaki dzień i o której godzinie otwierane są sklepy z tzw cotygodniową wymianą towaru? Chciałabym zgrać to z uczelnią i wiedzieć co i w jaki dzień odwiedzić. Proszę o ile wiecie o informacje: np. poniedziałek - ulica - godz. otwarcia
Myślę że przyda się to niejednej z nas
Wyszukiwarka nie gryzie, już było tutaj takie zestawienie.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:39   #1856
gelta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Jak masz dawać takie rady to lepiej nie dawaj wcale i nie udawaj mądrzejszej niż jesteś. Nabijaj sobie ilość odpowiedzi w innym miejscu. Na ten temat było ale wiele się wciąż zmienia
gelta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 19:04   #1857
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez gelta Pokaż wiadomość
Jak masz dawać takie rady to lepiej nie dawaj wcale i nie udawaj mądrzejszej niż jesteś. Nabijaj sobie ilość odpowiedzi w innym miejscu. Na ten temat było ale wiele się wciąż zmienia
nic się nie zmienia akurat w tym temacie, dni dostawy zostały takie same jak były wpisane wcześniej.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 19:31   #1858
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Silence, słyszałaś, nie nabijaj sobie tutaj odpowiedzi

Koleżanko Gelto, lumpy są raczej otwierane o zbliżonych porach, więc gdy przejdziesz się mięszy 10 a 16 to raczej wszystko powinno być otwarte I serio na wątku wszystko już opisano
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 00:54   #1859
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 733
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez gelta Pokaż wiadomość
Jak masz dawać takie rady to lepiej nie dawaj wcale i nie udawaj mądrzejszej niż jesteś. Nabijaj sobie ilość odpowiedzi w innym miejscu. Na ten temat było ale wiele się wciąż zmienia
Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Silence, słyszałaś, nie nabijaj sobie tutaj odpowiedzi
Ale ja wcale nie jestem nabijaczką postów
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 07:34   #1860
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Wjedź kilka postów wyżej, było dość dokładnie opisane gdzie i o której.Ja konsekwetnie polecam Wrońską, w żadnym innym lumpie nie uzbierałam takich bardzo konkretnych ubrań typu gruby melanżowy sweter ze stójka służący za ubranie wierzchnie za 7 zyli ....czy dzianinowa sukienka.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 19:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.