Essence cz. IX - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 10:23   #1861
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

kurcze, kobietki, ale nie macie wrazenia ze te lakiery z serii YOU ROCK to powtorka powtorki odcieni, ktore juz byly w roznych firmach, kolekcjach itd?
ladnie to razem wyglada, ale tak naprawde kazdy z tych odcieni juz mam i mimo smaczku na limitke, rozsadek bierze gore
blossoms w przypadku niezapominajki to cos swiezego, kupilam juz drugi, zeby miec na zapas

przy okazji podbijam

CZY KTORAS ESSENCEMANIACZKA WIDZIAŁA GDZIEŚ PUDRY ?
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:26   #1862
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze swatche wszystkich 5 lakierów z serii You rock

http://fourfairies.blogspot.com/2011...-you-rock.html


A tu link do swatchy nowo wprowadzonych lakierów z Essence
http://fourfairies.blogspot.com/2011...-swatches.html
Swatch tego pisaka na ustach nie zachęca do zakupu
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:27   #1863
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Zgadzam się z patricia13, żaden z tych lakierów nie jest żadnym wow, wszystkie wydają mi się dość przeciętne, kusi mnie tylko miętusek, ale nawet jeśli jego nie dopadnę to widziałam wiele podobnych w innych firmach, nawet Golden Rose.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:27   #1864
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

no to i ja się pochwalę nowymi zdobyczami - zdjęcie pierwsze to moje skarby, zdjęcie drugie (plus błyszczyk Stay With Me Kiss Kiss Kiss) to skarby dla kumpeli, do szczęścia brakuje mi jedynie rozświetlacza Sun Club i pędzli do linera...
LUBLINIANKI - buszowałam w olimpie w piątek wczesnym popołudniem, więc może przynoszę niezbyt aktualne informacje, ale nowy olimp był zaopatrzony bardzo dobrze, żelowe linerki, dużo pomadek z testerami, błyszczyki, lakiery, toppery, balsamy do ust (chciałam wziąć przynajmniej jeden, bo słoiczek mnie po prostu urzekł, ale ktoraś z Was niezbyt pochlebnie go oceniła, więc się powstrzymałam ) z limitki były trzy błyszczyki, parę butelek perfum i ten jasnobłękitny lakier do pazurków, brakowało pędzli do smoka, do linera i nabłyszczacza sun club. Stary olimp - tu było więcej z limitki, więcej błyszczyków, perfum, nawet niezapominajkowy lakierek w kilku sztukach, pudrów brak i w starym i nowym, ale nic to, bo do mnie idzie puder od wspaniałej, cudownej, kochanej Finlorki :-*, chwyciłam ostatnie trzy pędzle do smoka i nie interesowałam się niczym więcej ....

Edytowane przez 4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Czas edycji: 2011-05-01 o 11:10
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:33   #1865
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zgadzam się z patricia13, żaden z tych lakierów nie jest żadnym wow, wszystkie wydają mi się dość przeciętne, kusi mnie tylko miętusek, ale nawet jeśli jego nie dopadnę to widziałam wiele podobnych w innych firmach, nawet Golden Rose.
o wiele fajniejsze i wydajne sa nowe odcienie essence z serii DIMENSION XXL - cudny mietowy i blekitny
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:34   #1866
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

jak sprawują się kredki Metallic? są trwałe?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:34   #1867
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Essence cz. IX

Cześć. Mam do Was pytanie czy ten eyeliner w słoiczku po nałożeniu Wam tez robi się matowy?
__________________
Moja wymianka

[perfectaA]349201[/perfectaA]
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 10:40   #1868
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam ten żołty Eveline i chciałam tylko powiedzieć że:
-w butelce wydaje się bardziej pastelowy, na paznokciach wychodzi ciemniejszy i nie jest rozbielony ( dzięki temu nawet fajnie się nim malowało, 2 warstwy wystarczą, no ale jak ktos szuka pastelowej żółci to to nie to wg mnie... )
- i drugie ważniejsze - masakrycznie barwi paznokcie na żółto! i to nie tylko moja opinia...

także się zastanów jeszcze
Dziękuję za sugestię. W sumie stosuję nail teka foundation pod lakier i dzięki temu płytka mi się nie odbarwia. Kosztuje 2.80, więc chyba zaryzykuję, a jak mi się nie spodoba to poszukam jakiegoś innego
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:41   #1869
nati_o
Przyczajenie
 
Avatar nati_o
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 26
Dot.: Essence cz. IX

Witam Szczecin.Byłam wczoraj na zakupach,albo można rzec na nalocie na sklepy z szafami essence.Douglas w Auchan mnie zawiódł, ale Natura w CH MOLO- wow. Jest wszystko co chciałam i na co chorowałam od dawna.Były żelowe eyelinery we wszystkich kolorach,ja sobie wzięłam nr 02, były pędzelki do eyelinera, SC highlighter. Wstawili wreszcie limitkę Blossoms- nie było tylko pudrów.Oczywiście skusiłam się na żółty lakier- my yellow fellow-dajcie znać czy już powinnam tego zakupu żałować-hehehe.Pozdrawiam wszystkie Essensomaniaczki.
nati_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:42   #1870
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez magdu15 Pokaż wiadomość
ooł, jak ja marzę o drugiej szafie. Z pierwszej mam już wszystko co mnie insteresuje. Panie z naturki dziwnie się patrzą jak wpadam codziennie ;D
mnie tylko interesował smokey pędzelek, reszta (lakier MD, eyelinery w żelu, pędzelek do linera... hmm... coś tam jeszcze chyba chciałam ) są w 2. szafie. i pupa bo ostatnio nawet nic z limitek nie kupuje
heh, ja też tam często wpadam kiedyś było częściej, jak przechodziłam obok to zawsze wpadałam popatrzeć co tam ciekawego jest, teraz wracam do domu przed 16 i nie chce mi się ale za pędzelkiem chodziłam pomimo zmęczenia
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:49   #1871
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez nati_o Pokaż wiadomość
Witam Szczecin.Byłam wczoraj na zakupach,albo można rzec na nalocie na sklepy z szafami essence.Douglas w Auchan mnie zawiódł, ale Natura w CH MOLO- wow. Jest wszystko co chciałam i na co chorowałam od dawna.Były żelowe eyelinery we wszystkich kolorach,ja sobie wzięłam nr 02, były pędzelki do eyelinera, SC highlighter. Wstawili wreszcie limitkę Blossoms- nie było tylko pudrów.Oczywiście skusiłam się na żółty lakier- my yellow fellow-dajcie znać czy już powinnam tego zakupu żałować-hehehe.Pozdrawiam wszystkie Essensomaniaczki.
Normalnie mam ochotę Cię wyściskać za takie wieści nareszcie nowości z 2 szafy!!! Pojadę chyba dopiero w środę...
Miałam oszczędzać, taa
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 10:55   #1872
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny a jak z trwałością i zmywaniem tych eyelinerów w żelu? bo mam z catrice, ale nawet płynem dwufazowym jest ciężko się go pozbyć z powieki
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:04   #1873
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Essence cz. IX

Ja miałam bardzo duży problem żeby zmyć ten eyeliner...
__________________
Moja wymianka

[perfectaA]349201[/perfectaA]
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:07   #1874
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
kurcze, kobietki, ale nie macie wrazenia ze te lakiery z serii YOU ROCK to powtorka powtorki odcieni, ktore juz byly w roznych firmach, kolekcjach itd?
ladnie to razem wyglada, ale tak naprawde kazdy z tych odcieni juz mam i mimo smaczku na limitke, rozsadek bierze gore
blossoms w przypadku niezapominajki to cos swiezego, kupilam juz drugi, zeby miec na zapas

przy okazji podbijam

CZY KTORAS ESSENCEMANIACZKA WIDZIAŁA GDZIEŚ PUDRY ?
Tak samo myślę. Dupy nie urywa.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26638612]no to i ja się pochwalę nowymi zdobyczami - zdjęcie pierwsze to moje skarby, zdjęcie drugie (plus błyszczyk Stay With Me Kiss Kiss Kiss) to skarby dla kumpeli, do szczęścia brakuje mi jedynie rozświetlacza Sun Club i pędzli do linera...
LUBLINIANKI - buszowałam w olimpie w piątek wczesnym popołudniem, więc może przynoszę niezbyt aktualne informacje, ale nowy olimp był zaopatrzony bardzo dobrze, żelowe linerki, dużo pomadek z testerami, błyszczyki, lakiery, toppery, balsamy do ust (chciałam wziąć przynajmniej jeden, bo słoiczek mnie po prostu urzekł, ale ktoraś z Was niezbyt pochlebnie go oceniła, więc się powstrzymałam ) z limitki były trzy błyszczyki, parę butelek perfum i ten jasnobłękitny lakier do pazurków, brakowało pędzli do smoka, do linera i nabłyszczacza sun club. Stary olimp - tu było więcej z limitki, więcej błyszczyków, perfum, nawet niezapominajkowy lakierek w kilku sztukach, pudrów brak i w starym i nowym, ale nic to, bo do mnie idzie puder od wspaniałej, cudownej, kochanej Finflorki :-*, chwyciłam ostatnie trzy pędzle do smoka i nie interesowałam się niczym więcej .... [/QUOTE]


---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
jak sprawują się kredki Metallic? są trwałe?
Jak dla mnie są fajne. Mam 4 z serii. Są miękkie. Co do trwałości to po jakiś 7 godzinach zobaczyłam, ze trzeba coś poprawić, al;e to wszystko przez moje szwędobylskie paluchy

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z trwałością i zmywaniem tych eyelinerów w żelu? bo mam z catrice, ale nawet płynem dwufazowym jest ciężko się go pozbyć z powieki
Trwałość genialna! Zmywa się też dobrze. Ja używam dwufazówki Delii lub Biodermy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:09   #1875
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

mejaczek
dziękuję za odpowiedź
fajne kolory mają te kredki
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:21   #1876
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

Ej dziewczyny ja jutro mogę podskoczyć do mojej natury i zobaczę czy są jeszcze te pudry. Ja mam swój już, więc jak będzie jeszcze jakiś to kupię dla którejś z Was jeśli będziecie chciały Ale nic nie obiecuje, bo wiadomo jak to z tymi pudrami jest... To, że we wtorek były nie znaczy, że jutro też będą :/ Więc jutro dam znać czy były, nie będę taka jak inni, że kupię i za 2 razy wyższą cenę sprzedam na allegro

A tak poza tym to ostatnio wychwalałam pod niebiosa ten żółty lakier yellow fellow ale teraz zmieniam zdanie... Po jednym dniu miałam odpryski i musiałam zmyć go, bo wyglądał tragicznie... Drugi raz już nim nie maziałam pazurków, bo chwilowo mam na niego focha ale jeżeli dalej zastanawiacie się czy go kupić to ja akurat odradzam
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:26   #1877
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

nie polecam wam tuszu ma smokey eyes strasznie się zwiodłam na początku był taki se a teraz masarka szkoda kasy to ja już wole ma różowy próbowałam go udratować po kupiłam 3 dni temu a już wysechł no ale niestety przy reanikarmacji guuurdy sie zrobiły i nic nie wyciągam tusz tylkos zczota z czymś ale i tak wgl robił grudki
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-05-01 o 11:28
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:28   #1878
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
mejaczek
dziękuję za odpowiedź
fajne kolory mają te kredki
Nie ma sprawy
Jest 6 odcieni. Mam 4. Jakoś biała i złota mnie nie ciągną, ale może w dalekiej przyszłości. Za to fiolet i niebieski i zielony - cud miód. Cały czas używam ich na dolna powiekę. Co do czarnego, to czarny jak czarny
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:35   #1879
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

nooo..to jest dopiero przebitka przez duze p

http://allegro.pl/essence-blossoms-m...588624355.html
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 11:44   #1880
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
nooo..to jest dopiero przebitka przez duze p

http://allegro.pl/essence-blossoms-m...588624355.html
i dobrze mu tak ma pełno akucji a później będzie musiał zapłacić to 30 zl za akucje wszystkie a nikt nic nie kupi ;p 18 akucji razy dwa 36 zł
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-05-01 o 11:46
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:54   #1881
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny ja jutro mogę podskoczyć do mojej natury i zobaczę czy są jeszcze te pudry. Ja mam swój już, więc jak będzie jeszcze jakiś to kupię dla którejś z Was jeśli będziecie chciały Ale nic nie obiecuje, bo wiadomo jak to z tymi pudrami jest... To, że we wtorek były nie znaczy, że jutro też będą :/ Więc jutro dam znać czy były, nie będę taka jak inni, że kupię i za 2 razy wyższą cenę sprzedam na allegro

A tak poza tym to ostatnio wychwalałam pod niebiosa ten żółty lakier yellow fellow ale teraz zmieniam zdanie... Po jednym dniu miałam odpryski i musiałam zmyć go, bo wyglądał tragicznie... Drugi raz już nim nie maziałam pazurków, bo chwilowo mam na niego focha ale jeżeli dalej zastanawiacie się czy go kupić to ja akurat odradzam
ta Natura w Zabrzu jest jutro czynna? mam na myśli tą w Platanie jeśli to tam się wybierasz bo chciałam pojechać dokupić kilka rzeczy, niby normalny dzień roboczy ale coś ta Natura zalazła mi za skórę wiec z góry zakładam, że specjalnie mi na złość może być zamknięta
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 11:56   #1882
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
i dobrze mu tak ma pełno akucji a później będzie musiał zapłacić to 30 zl za akucje wszystkie a nikt nic nie kupi ;p 18 akucji razy dwa 36 zł
o masz, pozostalych nie ogladalam, ale widze, ze wiekszy proceder ma miejsce, wooohooo
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:09   #1883
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Naszedł mnie pomysł, żebym sama dla siebie zrobiła swoją essencową spowiedź, czyli wszystko z Essence co przeszło przez moje łapki Długość listy mnie samą zdziwiła, a pewnie będzie rosła

1. Shimmer powder – na początku był kupiony dla siostry, ale jej go podkradam namiętnie i szczerze go uwielbiam Drobinek ma sporo, ale nie są one nachalne, nakładam odrobinę na kości policzkowe i jest pięknie
2. Stay All Day podkład – niestety niewypał bardzo na niego liczyłam, ale mimo tego, że to był najjaśniejszy odcień, do mojej cery się nie nadawał – robił się pomarańczowy na twarzy, czego nie cierpię. Leży w lodówce i czeka na kogoś, kto w końcu raczy go zużyć.
3. Eye-brow pencil – Mam kolor 02 Brown, o ile dobrze pamiętam. Moja pierwsza kredka do brwi i na początku nakładałam jej za dużo, co dawało kiepski efekt, bo kolor jest ciepły. Jednak teraz nauczyłam się ją dawkować i świetnie podkreśla brwi, w dodatku dzięki szczoteczce w końcu udało mi się je jako-tako ujarzmić (mam gęste i niesforne brwi, po tatusiu )
4. Kredka LongLasting – mam kolor czarny, kupiona jako następstwo dla mojego ś.p. cudownego Gosha. Spisuje się świetnie, jest miękka, ale się nie rozmazuje, długo się utrzymuje i w ogóle b. ją lubię, a za tą cenę to już w ogóle.
5. Mascara Multi Action różowa – na początku spodobała mi się, potem szał trochę minął, aż tusz podeschł… I wtedy pokazał swoje prawdziwe oblicze. Jest super, za tą cenę na pewno będę do niej wracać, przypomina mi sławnego Colosalla Maybelline.
6. Tusz Hypno gloss – O rany, co to za niewypał! Kupiłam skuszona fajnie wyglądającą szczoteczką, bez czytania recenzji, niestety… Oczekiwałam grubych, długich rzęs, a to je jedynie ledwo czerni! Beznadziejny, używam go od czasu do czasu tylko do dolnych rzęs…
7. Pomadka All About Cupcake – Nowościowa miłość, moja pierwsza szminka, której używam na co dzień.
8. Błyszczyk Stay With Me – Candy Bar – pierwszy błyszczyk kolorowy w moim życiu, zawsze stosowałam bezbarwne Od dawna chodziło za mną coś w kolorku około-fuksjowym i ten błyszczyk idealnie spełnił moje oczekiwania. Można dawkować efekt, aplikator wzbudził moją głęboką sympatię ;d
9. Balsam do ust czerwony z serii I Love Berlin – balsamem tego nazwać nie można, jednak kolor mnie urzekł. Czasami brzydko „schodzi” z ust, wałkuje się, ale ostatnio jakoś lepiej się zachowuje
10. Lakier z serii Crazy About Color – 03 Crazy Me – bardzo lubię ten kolor (i to opakowanie ), długo się trzyma na paznokciach, nie spotkałam niczego podobnego z innej firmy. Niestety lubi robić bąbelki przy nakładaniu…
Lakiery C&G niestety odcienie „niepewne”, bo to był prezent i siostra zdarła naklejki z numerem koloru Ale prawdopodobnie to:
11. 40 absolutely stylish (brąz z mieniącym się zielono-fioletowymi drobinkami) – b. lubię, świetny odcień;
12. 22 what do u thkink? (łososiowo-pomarańczowy z lekkim złotym shimmerem – na początku mnie nie przekonał, jest bardzo intensywny, ale kiedy przyszła wiosna bardzo się ze sobą przeprosiliśmy ;
13. 37 just rock it! – ukradziony siostrze, na paznokciach wychodzi dość ciemno, ale i tak mi się podoba
14. Lakier z serii Blossoms etc. 04 Bloom-a-loom – jeszcze nie testowany, ale bardzo długo polowałam na taki liliowy kolor i czuję, że się polubimy ;d
15. Nail Growth Activator – kupiłam przy zapuszczaniu paznokci, długo jej używałam, aż zgęstniała nie do zniesienia (wyrzuciłam jakiś miesiąc temu). W skład się nie zgłębiałam, ale na paznokciach wyglądała ładnie i była skuteczna.
16. Zmywacz do paznokci w pisaku – też dostałam w prezencie, bardzo dobry do drobnych poprawek przy malowaniu, szkoda tylko, że nie jest tak wydajny jak mi się marzy Plus za zapach!
17. Lusterko Pocket Beauty – poprzednie firmy noname mi się zniszczyło, a przywykłam do luterek ze szczotką ;d to zaskoczyło mnie swoją jakością, czeszę się tym często, a ani jeden ząbek nie wypadł (co w lusterku noname było standardem). Solidne, ładne, poręczne i TANIE.
18. Pędzelek smokey eyes – długo szukałam pędzelka-kulki aż ukochane Essence przyszło mi z pomocą. Nowy ulubieniec

W planach:
1. Special Topper – Circus
2. Czarny pękacz
3. Matt top coat
4. Żelowy eye-liner fioletowy
5. Pędzelek do eye-linera
I znając życie wiele wiele innych

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-05-01 o 12:17
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:17   #1884
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
nooo..to jest dopiero przebitka przez duze p

http://allegro.pl/essence-blossoms-m...588624355.html
Nie na wszystkich ma taką dużą przebitkę, ale i tak kombinuje

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Naszedł mnie pomysł, żebym sama dla siebie zrobiła swoją essencową spowiedź, czyli wszystko z Essence co przeszło przez moje łapki Długość listy mnie samą zdziwiła, a pewnie będzie rosła

1. Shimmer powder – na początku był kupiony dla siostry, ale jej go podkradam namiętnie i szczerze go uwielbiam Drobinek ma sporo, ale nie są one nachalne, nakładam odrobinę na kości policzkowe i jest pięknie
2. Stay All Day podkład – niestety niewypał bardzo na niego liczyłam, ale mimo tego, że to był najjaśniejszy odcień, do mojej cery się nie nadawał – robił się pomarańczowy na twarzy, czego nie cierpię. Leży w lodówce i czeka na kogoś, kto w końcu raczy go zużyć.
3. Eye-brow pencil – Mam kolor 02 Brown, o ile dobrze pamiętam. Moja pierwsza kredka do brwi i na początku nakładałam jej za dużo, co dawało kiepski efekt, bo kolor jest ciepły. Jednak teraz nauczyłam się ją dawkować i świetnie podkreśla brwi, w dodatku dzięki szczoteczce w końcu udało mi się je jako-tako ujarzmić (mam gęste i niesforne brwi, po tatusiu )
4. Kredka LongLasting – mam kolor czarny, kupiona jako następstwo dla mojego ś.p. cudownego Gosha. Spisuje się świetnie, jest miękka, ale się nie rozmazuje, długo się utrzymuje i w ogóle b. ją lubię, a za tą cenę to już w ogóle.
5. Mascara Multi Action różowa – na początku spodobała mi się, potem szał trochę minął, aż tusz podeschł… I wtedy pokazał swoje prawdziwe oblicze. Jest super, za tą cenę na pewno będę do niej wracać, przypomina mi sławnego Colosalla Maybelline.
6. Tusz Hypno gloss – O rany, co to za niewypał! Kupiłam skuszona fajnie wyglądającą szczoteczką, bez czytania recenzji, niestety… Oczekiwałam grubych, długich rzęs, a to je jedynie ledwo czerni! Beznadziejny, używam go od czasu do czasu tylko do dolnych rzęs…
7. Pomadka All About Cupcake – Nowościowa miłość, moja pierwsza szminka, której używam na co dzień.
8. Błyszczyk Stay With Me – Candy Bar – pierwszy błyszczyk kolorowy w moim życiu, zawszew stosowałam bezbarwne Od dawna chodziło za mną coś w kolorku około-fuksjowym I ten błyszczyk idealnie spełnił moje oczekiwania. Można dawkować efekt, aplikator wzbudził moją głęboką sympatię ;d
9. Balsam do ust czerwony z serii I Love Berlin – balsamem tego nazwać nie można, jednak kolor mnie urzekł. Czasami brzydko „schodzi” z ust, wałkuje się, ale ostatnio jakoś lepiej się zachowuje
10. Lakier z serii Crazy About Color – 03 Crazy Me – bardzo lubię ten kolor (i to opakowanie ), długo się trzyma na paznokciach, nie spotkałam niczego podobnego z innej firmy. Niestety lubi robić bąbelki przy nakładaniu…
Lakiery C&G niestety odcienie „niepewne”, bo to był prezent i siostra zdarła naklejki z numerem koloru Ale prawdopodobnie to:
11. 40 absolutely stylish (brąz z mieniącym się zielono-fioletowymi drobinkami) – b. lubię, świetny odcień;
12. 22 what do u thkink? (łososiowo-pomarańczowy z lekkim złotym shimmerem – na początku mnie nie przekonał, jest bardzo intensywny, ale kiedy przyszła wiosna bardzo się ze sobą przeprosiliśmy ;
13. 37 just rock it! – ukradziony siostrze, na paznokciach wychodzi dość ciemno, ale i tak mi się podoba
14. Lakier z serii Blossoms etc. 04 Bloom-a-loom – jeszcze nie testowany, ale bardzo długo polowałam na taką lilijkę i czuję, że się polubimy ;d
15. Nail Growth Activator – kupiłam przy zapuszczaniu paznokci, długo jej używałam, aż zgęstniała nie do zniesienia (wyrzuciłam jakiś miesiąc temu). W skład się nie zgłębiałam, ale na paznokciach wyglądała ładnie no i była skuteczna.
16. Zmywacz do paznokci w pisaku – też dostałam w prezencie, bardzo dobry do drobnych poprawek przy malowaniu, szkoda tylko, że nie jest tak wydajny jak mi się marzy Plus za zapach!
17. Lusterko Pocket Beauty – poprzednie firmy noname mi się zniszczyło, a przywykłam do luterek ze szczotką ;d to zaskoczyło mnie swoją jakością, czeszę się tym często, a ani jeden ząbek nie wypadł (co w lusterku noname było standardem). Solidne, ładne, poręczne i TANIE.
18. Pędzelek smokey eyes – długo szukałam pędzelka-kulki aż ukochane Essence przyszło mi z pomocą. Nowy ulubieniec

W planach:
1. Special Topper – Circus
2. Czarny pękacz
3. Matt top coat
4. Żelowy eye-liner fioletowy
5. Pędzelek do eye-linera
I znając życie wiele wiele innych
Fajny pomysł. Ale jak ja bym miała robić taką spowiedź, to nie wiem czy by mi forum starczyło
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:25   #1885
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. IX

Wiecie co, lakier z limitki 02 I Like jest jeszcze lepszy od niezapominajkowego Nie wygląda w ogóle plakatówkowo i shimmer widać na paznokciach I schnie błyskawicznie

Ja się załamałam ostatnio, bo na koncie pustki, muszę zapłacić parę rzeczy, a tyle mnie kusi z Essence Aż ma się ochotę rzucić studia i iść do prawdziwej pracy
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:27   #1886
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Essence cz. IX

Wrzucam moje swatche lakierów i pudru
Moją największą miłością jest lakier forget me not.
Najpierw pomalowałam paznokcie fiołkowym, i myślałam że to numer jeden, ale jak pomalowałam niezapominajką to się zakochałam! <3
Najbardziej nielubie zółtego - tragedia, smuży, trzeba dac 3 warstwy kleją się do siebie cuda niewidy
Zresztą wszystko opisałam na moim blogu: http://makeupmaniak.blogspot.com/

Także jak ktoś chciałby zobaczyć więcej zdjęć to zapraszam

I mam pytanie, nie wiecie kiedy możemy się spodziewać nowej limitki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakier 05 forget me not.jpg (48,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier 04 Bloom-a-loom.jpg (37,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier 02 I Like.jpg (38,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier 03 Mellow Fellow.jpg (40,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch pudru.jpg (26,6 KB, 41 załadowań)
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:35   #1887
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
nooo..to jest dopiero przebitka przez duze p

http://allegro.pl/essence-blossoms-m...588624355.html

tak, ten Pan (pewnie Ktoś mu dobrze doradza, albo to jest Pani, tyle że właścicielem konta jest Pan) jest bardzo dobrze zorientowany w kosmetykach essence, wystawia same perełki, ma najwyższe ceny ze wszystkich handlujących naszymi skarbami na dodatek zachęca do oglądania swatchy.... pełna profeska hehehhehhe
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:35   #1888
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Essence cz. IX

Drogie essencomaniaczki
Mam pytanie odnośnie wspomnianej szczotki Pocket beauty. Wiem, że jest w 2 szafie, ale czy została wycofana? Bo w każdej widziałam tylko puste miejsce... Widzę, że podobna będzie w limitce YR, ale nie wiadomo czy u nas będzie... Może widziałyście gdzieś taka szczotkę, niekoniecznie z Ess?
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:40   #1889
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dziękuję za sugestię. W sumie stosuję nail teka foundation pod lakier i dzięki temu płytka mi się nie odbarwia. Kosztuje 2.80, więc chyba zaryzykuję, a jak mi się nie spodoba to poszukam jakiegoś innego
tez zawsze mam coś pod lakierem, nie pamiętam co miałam wtedy, ale coś było na bank
niestety są lakiery które barwią niezależnie od podkładu...
może dlatego że nosiłam go dosyć długo - kilka dni dobrych
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:46   #1890
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
kurcze, kobietki, ale nie macie wrazenia ze te lakiery z serii YOU ROCK to powtorka powtorki odcieni, ktore juz byly w roznych firmach, kolekcjach itd?
ladnie to razem wyglada, ale tak naprawde kazdy z tych odcieni juz mam i mimo smaczku na limitke, rozsadek bierze gore
blossoms w przypadku niezapominajki to cos swiezego, kupilam juz drugi, zeby miec na zapas
?
Wiekszosc tych nowych limitowanek to powtorki albo ze stalej kolekcji albo z poprzednich limitowanek. Nie ma nic mega zachwycającego. Chociaż wkurza mnie to właśnie, że mięta była z Blossom i teraz będzie, a ta z YR chyba nawet fajniejsza jest..Nie chce mi się kupować drugiego lakieru o tym odcieniu ale kto wie
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.