Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 12:50   #1861
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Pójdę z nimi w poniedziałek to napiszę co wyszło. Głupio mi bo od razu sobie myślę, że mi zarzucą "normalne zużycie materiału, albo że na pewno prałam w pralce" :/
Nie tłumacz się też za bardzo, bo im bardziej się wymyśla od czego to się mogło stać, to tym większa szansa, że obrócą to przeciw Tobie
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:20   #1862
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie można zdjęcia umieścić, gdzie tylko ja będę mieć do tego dostęp?
Dropbox
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:52   #1863
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Albo prywatny album na fejsie
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 18:23   #1864
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Albo prywatny album na fejsie
fejs zeżre jakość... szkoda lustrzankowe zdjęcia tak krzywdzić.

pooglądałam obiektywy, które bym chciała i dostałam depresji
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 18:25   #1865
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Najlepiej na dyslu gogle przechowywac zdjecia
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 09:53   #1866
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cześć, dziewczyny! Po latach zarzekania się, że nigdy w życiu nie wezmę telefonu na abonament, nadejszła wiekopomna chwila , że zmieniłam zdanie. Padło na Play... abonament 65,98zł. Mam kilka telefonów do wyboru. Zawsze byłam wierna Samsungowi, ale rozmyślam nad Huawei Ascend G620s. Ma któraś z Was telefon tejże marki? Parametry i wygląd są super, ale nic nie wiem o tej marce. Czy któraś z Was ma abonament w Play? Jak z zasięgiem i czy jesteście zadowolone?
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 11:20   #1867
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
W sumie z 1,5 miesiąca temu pojawiło się pierwsze buczenie. Niestety nie mogę sobie pozwolić na oddanie go do serwisu już teraz, bo muszę na czymś pracę do końca maja napisać. Awaryjnie każdą wersję na e-maila zapasowego wysyłam, więc chociaż tego nie stracę w razie W.





Wiecie gdzie można zdjęcia umieścić, gdzie tylko ja będę mieć do tego dostęp?











Będę musiała zadzonić do neonetu, a jak nie to serwis asusa.


Jak prostownicę kupiłam w sklepie internetowym to kazali bezpośrednio z remingtonem się kontaktować. Remington wysłał do mnie kuriera, który zabrał paczkę, a po naprawie przywiózł. Mam nadzieje, że będzie podobnie... bo samsung już taki wygodny nie był i musiałam jechać do serwisu 80km


Serwis asusa? Współczuję... Sprzedawałam m.in. Sprzęt asusa i ich serwis nie należy do najlepszych, delikatnie mówiąc. A sprzęty nawalają zadziwiająco często :/

Na początek rzeczywiście polecam go odkurzyć albo nawet rozkręcić i przedmuchać sprężonym powietrzem
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 15:09   #1868
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Po latach zarzekania się, że nigdy w życiu nie wezmę telefonu na abonament, nadejszła wiekopomna chwila , że zmieniłam zdanie. Padło na Play... abonament 65,98zł. Mam kilka telefonów do wyboru. Zawsze byłam wierna Samsungowi, ale rozmyślam nad Huawei Ascend G620s. Ma któraś z Was telefon tejże marki? Parametry i wygląd są super, ale nic nie wiem o tej marce. Czy któraś z Was ma abonament w Play? Jak z zasięgiem i czy jesteście zadowolone?
Mam abonament w Playu od kilku lat, zasięg jak najbardziej ok, nie narzekam
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:35   #1869
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Po latach zarzekania się, że nigdy w życiu nie wezmę telefonu na abonament, nadejszła wiekopomna chwila , że zmieniłam zdanie. Padło na Play... abonament 65,98zł. Mam kilka telefonów do wyboru. Zawsze byłam wierna Samsungowi, ale rozmyślam nad Huawei Ascend G620s. Ma któraś z Was telefon tejże marki? Parametry i wygląd są super, ale nic nie wiem o tej marce. Czy któraś z Was ma abonament w Play? Jak z zasięgiem i czy jesteście zadowolone?
Dość wysoki ten abonament który wybrałaś. Mój TŻ ma w play i czasem na wsi traci zasięg ale poza tym ok. Teraz sobie jeszcze włączył stan darmowy (choć ja zawsze myślałam że on ma do wszystkich w play za darmo rozmowy-pewnie się coś zmieniło jak przyszła Mucha ).
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:39   #1870
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja mam dwa abonamenty w Play - za 50zł i 60zł i są aż nadto wypasione, chcę je zmniejszyć trochę, bo wcale nie korzystam z tych wszystkich darmowych minut, które tam oferują.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:52   #1871
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

ja mam w play za 50zł 2Gb net-a, minuty i smsy/mmsy do wszystkich i na stacjonarne bez limitu.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 18:55   #1872
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

A ja czekam aż mi się skończy umowa w mixie w Plusie i też przenoszę numer do Play. Tyle że mi wystarczy abonament za 39,90 PLN. Z telefonem musiałabym wziąć za 59,90 PLN. Przy umowie na 15 miesięcy daje mi to różnicę 300 PLN a telefon, który chcę kupić to dwieście i coś. Zatem wyjdzie mnie to ciut taniej. Pomijając że Play nie ma tego telefonu (zależy mi na klawiaturze qwerty).

Dzisiaj przeglądam co jest w promocji z jedzenia w tym tygodniu i układam menu Doszłam do wniosku, że przede wszystkim kupuję żywność, więc cóż
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:00   #1873
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Po latach zarzekania się, że nigdy w życiu nie wezmę telefonu na abonament, nadejszła wiekopomna chwila , że zmieniłam zdanie. Padło na Play... abonament 65,98zł. Mam kilka telefonów do wyboru. Zawsze byłam wierna Samsungowi, ale rozmyślam nad Huawei Ascend G620s. Ma któraś z Was telefon tejże marki? Parametry i wygląd są super, ale nic nie wiem o tej marce. Czy któraś z Was ma abonament w Play? Jak z zasięgiem i czy jesteście zadowolone?






Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
A ja czekam aż mi się skończy umowa w mixie w Plusie i też przenoszę numer do Play. Tyle że mi wystarczy abonament za 39,90 PLN. Z telefonem musiałabym wziąć za 59,90 PLN. Przy umowie na 15 miesięcy daje mi to różnicę 300 PLN a telefon, który chcę kupić to dwieście i coś. Zatem wyjdzie mnie to ciut taniej. Pomijając że Play nie ma tego telefonu (zależy mi na klawiaturze qwerty).

Dzisiaj przeglądam co jest w promocji z jedzenia w tym tygodniu i układam menu Doszłam do wniosku, że przede wszystkim kupuję żywność, więc cóż
Ja mialam w play ale bardziej oplaca sie nju mobile. Max 19 zl za rozmowy do komorek, max 10 zl na stacjonarne max 9 zl za smsy max 19 zl za internet.

I place tylko ile wydzwonie ale nie wiecej niz podane wyzej

Wiec mam rachunki od 10-30 zl w zaleznosci od miesiaca.

Po co placic co miesiac 50-60 zl jak tego sie nie wygada ?

Telefon i abonament lepiej brac osobno wychodzi taniej
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 09:16   #1874
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Zazdroszczę wam tych abonamentów. U nas na sam telefon tż idzie prawie 200 zł. 100 zł rata i 90 abonament. Niestety nie był nigdy mistrzem oszczędzania. Teraz już jest ok, od kiedy razem mieszkamy stał się dużo bardziej oszczędny i podoba mu się to nawet. Jest teraz sam na siebie zły jak widzi ile nam na to kasy schodzi. Ale cóż, za błędy z przeszłości trzeba bulic dobrze, że w tym roku kończy mu się umowa. Już postanowił, że telefon zostaje ten co ma i idzie do Playa na kartę.

A wczoraj to się nie popisalismy. Poszliśmy na spacer, weszliśmy do galerii i wydaliśmy 200 zł. Żeby jeszcze wrócić z kilkoma siatami ubrań z wyprzedaży... Ale nie, bluza i koszulka tylko.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 15:50   #1875
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Moim największym osiągnieciem oszczędnościowym właśnie była zmiana abonamentu. Chciałam przejść na kartę już kiedy pojawiła się oferta idealna 9,99 za abonament/msc więc wziełam i TŻ-ta też wykopałam z domu do salonu i kazałam zmienić Mamy po 140 min do wszystkich wymienne na stacjonarne i na smsy oraz nielimitowane w sieci - a że mamy najważniejsze osoby w tej samej sieci to te abonamenty nie sa przekraczane.
Przy czym oczywiście nam to w zupełności wystarcza, a jesli ktoś ma większe potrzeby to widomo, że byłoby to kiepskie rozwiązanie.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 18:04   #1876
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Nie wiem właśnie co zrobić z tym abonamentem Byłam w Play'u, Orange, Plusie i w T-mobile i oferta na abonament Z TELEFONEM (bo go potrzebuję), jest najkorzystniejsza w Play. Inne sieci dają dużo, ale mają tylko 500mega internetu. To dla mnie za mało... Zauważyłam, że można znaleźć super opłacalny abonament bez telefonu, niemal w każdej sieci. Z telefonem stawki idą oczywiście w górę.. ale nie stać mnie na jednorazowy wydatek na telefon rzędu 600zł

Muszę też wziąć na umowę internet (chyba zdecyduję się na T-mobile), bo mój Aero2 coś przestał działać :/
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 18:06   #1877
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie co zrobić z tym abonamentem Byłam w Play'u, Orange, Plusie i w T-mobile i oferta na abonament Z TELEFONEM (bo go potrzebuję), jest najkorzystniejsza w Play. Inne sieci dają dużo, ale mają tylko 500mega internetu. To dla mnie za mało... Zauważyłam, że można znaleźć super opłacalny abonament bez telefonu, niemal w każdej sieci. Z telefonem stawki idą oczywiście w górę.. ale nie stać mnie na jednorazowy wydatek na telefon rzędu 600zł

Muszę też wziąć na umowę internet (chyba zdecyduję się na T-mobile), bo mój Aero2 coś przestał działać :/
A naprawdę potrzebujesz telefon za 600 zł i nowy?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 18:15   #1878
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie co zrobić z tym abonamentem Byłam w Play'u, Orange, Plusie i w T-mobile i oferta na abonament Z TELEFONEM (bo go potrzebuję), jest najkorzystniejsza w Play. Inne sieci dają dużo, ale mają tylko 500mega internetu. To dla mnie za mało... Zauważyłam, że można znaleźć super opłacalny abonament bez telefonu, niemal w każdej sieci. Z telefonem stawki idą oczywiście w górę.. ale nie stać mnie na jednorazowy wydatek na telefon rzędu 600zł

Muszę też wziąć na umowę internet (chyba zdecyduję się na T-mobile), bo mój Aero2 coś przestał działać :/
W auchan na raty warto kupic

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Internet polecam w play pol roku za darmo
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 18:41   #1879
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Skoro rozmowa zeszła na abonamenty i telefony to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie opłaca się brać z sieci telefonu z abonamentem. Dlaczego?
- wychodzi drożej niż umowa o takich samych lub zbliżonych warunkach bez telefonu + zakupienie telefonu np. na raty 0%, nie będe podawac sklepu bo nie wiem czy wolno
- niezalenżnie od tego czy kupuje się telefon w sklepie czy zabiera z sieci z umową ma się gwarancje
- nie trzeba zawiązywać się długimi umowami, oferty bez telefonu są na 12 msc A TO JEST OGROMNY PLUS - dlatego, że wszystko się zmienia, sieci ze sobą konkurują, mają coraz to lepsze oferty i jak się człowiek zwiąże umową na 24-36msc to po prostu się kisi z kiepskimi warunkami przez cały ten czas!!
Dodatkowo:
- nie warto kupować drogich smartfonów, bowiem wszystkie telefony są po prostu liche, zarówno te za 400 jak i te za 2000 - psują się dość często, lekkie stuknięcie i poszła szybka albo obudowa i im droższy telefon tym droższa wymiana elementów tego typu potem. Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia w sieci na jakie nas naciagają warto najpierw dokładnie przeanalizować, mają one bardzo duże ograniczenia co do ilości jak i KWOTY wymiany części/naprawy
- przed wydaniem kupy kasy na drogiego smartfona z bajerami warto się w ogóle zastanowić czy te bajery są nam potrzebne, czy po prostu my będziemy z nich korzystać - bo to za to się płaci kupe kasy, a potem bywa że telefon jest wykorzystywany przez użytkownika np w 10%...

Wierzcie mi wiem co mówię
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 18:58   #1880
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Skoro rozmowa zeszła na abonamenty i telefony to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie opłaca się brać z sieci telefonu z abonamentem. Dlaczego?
- wychodzi drożej niż umowa o takich samych lub zbliżonych warunkach bez telefonu + zakupienie telefonu np. na raty 0%, nie będe podawac sklepu bo nie wiem czy wolno
- niezalenżnie od tego czy kupuje się telefon w sklepie czy zabiera z sieci z umową ma się gwarancje
- nie trzeba zawiązywać się długimi umowami, oferty bez telefonu są na 12 msc A TO JEST OGROMNY PLUS - dlatego, że wszystko się zmienia, sieci ze sobą konkurują, mają coraz to lepsze oferty i jak się człowiek zwiąże umową na 24-36msc to po prostu się kisi z kiepskimi warunkami przez cały ten czas!!
Dodatkowo:
- nie warto kupować drogich smartfonów, bowiem wszystkie telefony są po prostu liche, zarówno te za 400 jak i te za 2000 - psują się dość często, lekkie stuknięcie i poszła szybka albo obudowa i im droższy telefon tym droższa wymiana elementów tego typu potem. Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia w sieci na jakie nas naciagają warto najpierw dokładnie przeanalizować, mają one bardzo duże ograniczenia co do ilości jak i KWOTY wymiany części/naprawy
- przed wydaniem kupy kasy na drogiego smartfona z bajerami warto się w ogóle zastanowić czy te bajery są nam potrzebne, czy po prostu my będziemy z nich korzystać - bo to za to się płaci kupe kasy, a potem bywa że telefon jest wykorzystywany przez użytkownika np w 10%...

Wierzcie mi wiem co mówię
Co do pierwszego się zgodzę. Zawsze brałam ofertę z telefonem no i lipa to jest jakich mało.
Ale co do drugiego już nie do końca. Zależy czego kto oczekuje od telefonu. Tż wziął xperie z1 zaraz jak wyszła, kupa kasy, no i jak dalej wściekam się na te nieszczęsne raty to uwielbiam ten jego telefon nic mu się z nim nie dzieje, śmiga aż miło. Ma miliony rzeczy na telefonie, ja ciągle muszę coś usuwać bo brak miejsca... A aplikacji nie mogę przerzucić na kartę pamięci. Już nie mówiąc o komforcie użytkowania. No ale to kwestia indywidualna. Mam znajomych, którzy biorą telefon na raty, kończą spłacać i zaraz biorą nowszy model. Tak w kółko. Samsunga Galaxy s3 zmieniają na s4. S4 na s5. Ciągle spłacają telefony. Można i tak.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 18:58   #1881
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

W nju mam na czas nieokreslony umowe i moge zerwac z mc wypowiedzeniem

Ja mam telefon alcatel one touch pop c7 tani a ma wszystkie bajery
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 19:27   #1882
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

A Lycamobile ? np : za 29 zł 400 min. do wszystkich, nielimitowane esemesy i 4 GB netu ? są też inne pakiety, ja korzystam z ich netu w tablecie (wydaje 5 lub 7 zł miesiecznie ) , druga karta w telefonie do rozmów zagranicznych jestem zadowolona plusem jest to , że nie trzeba np. za 25 miesiecznie ładować aby kartę utrzymać

http://www.lycamobile.pl/po/bundle?id=3
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 19:32   #1883
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja zawsze biorę z telefonem i najdłuższa możliwa umowę żebym nie musiała salonu nawiedzać - mój tel był kiedys na firmę i nie mam opcji przedłużania poza salonem. Od kilkunastu lat w tej samej sieci, duuuuzo mozna wynegocjować. Teraz mam rozmowy bez limitu do wszystkich, 5,5g internetu i iPhone 4s za 70zl/mc, za tel płaciłam 199zl.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 19:35   #1884
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Co do pierwszego się zgodzę. Zawsze brałam ofertę z telefonem no i lipa to jest jakich mało.
Ale co do drugiego już nie do końca. Zależy czego kto oczekuje od telefonu. Tż wziął xperie z1 zaraz jak wyszła, kupa kasy, no i jak dalej wściekam się na te nieszczęsne raty to uwielbiam ten jego telefon nic mu się z nim nie dzieje, śmiga aż miło. Ma miliony rzeczy na telefonie, ja ciągle muszę coś usuwać bo brak miejsca... A aplikacji nie mogę przerzucić na kartę pamięci. Już nie mówiąc o komforcie użytkowania. No ale to kwestia indywidualna. Mam znajomych, którzy biorą telefon na raty, kończą spłacać i zaraz biorą nowszy model. Tak w kółko. Samsunga Galaxy s3 zmieniają na s4. S4 na s5. Ciągle spłacają telefony. Można i tak.
Mi własnie o to chodzi, jak ktoś faktycznie korzysta z tych bajerów i faktycznie wykorzystuje telefon i jego extra funcje w pełni to jak najbardziej można sobie cacko sprawić. Chodzi mi o to po porstu, że naprawdę większość ludzi kupuje telefon patrząc tylko na jego wyglad i płaci kupe kasy np za Xperie Z a telefon ma tylko do dzwonienia, a czasem i smsa nie umie wysłać (zwłaszcza ludzie starsi) a o innych jego funkcjach nawet pojęcia nie ma. To troche jak z kompem jak człowiek go potrzebuje tylko do przegladania neta a kupuje super drogi zbajerowany laptop z super grafiką i innymi bajerami za kilka tysięcy. Według mnie nad takimi zakupami sprzętów trzeba się naprawdę zastanowić i przemyśleć po co mi to jest potrzebne i co chce na tym robić.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 19:43   #1885
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Co do pierwszego się zgodzę. Zawsze brałam ofertę z telefonem no i lipa to jest jakich mało.
Ale co do drugiego już nie do końca. Zależy czego kto oczekuje od telefonu. Tż wziął xperie z1 zaraz jak wyszła, kupa kasy, no i jak dalej wściekam się na te nieszczęsne raty to uwielbiam ten jego telefon nic mu się z nim nie dzieje, śmiga aż miło. Ma miliony rzeczy na telefonie, ja ciągle muszę coś usuwać bo brak miejsca... A aplikacji nie mogę przerzucić na kartę pamięci. Już nie mówiąc o komforcie użytkowania. No ale to kwestia indywidualna. Mam znajomych, którzy biorą telefon na raty, kończą spłacać i zaraz biorą nowszy model. Tak w kółko. Samsunga Galaxy s3 zmieniają na s4. S4 na s5. Ciągle spłacają telefony. Można i tak.
Z dwojga złego lepiej spłacać raty 0% za telefon w sklepie, niż brać abonament po 100zł, skoro i tak nie jest się w stanie zazwyczaj tego wygadać.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 19:47   #1886
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Mi własnie o to chodzi, jak ktoś faktycznie korzysta z tych bajerów i faktycznie wykorzystuje telefon i jego extra funcje w pełni to jak najbardziej można sobie cacko sprawić. Chodzi mi o to po porstu, że naprawdę większość ludzi kupuje telefon patrząc tylko na jego wyglad i płaci kupe kasy np za Xperie Z a telefon ma tylko do dzwonienia, a czasem i smsa nie umie wysłać (zwłaszcza ludzie starsi) a o innych jego funkcjach nawet pojęcia nie ma. To troche jak z kompem jak człowiek go potrzebuje tylko do przegladania neta a kupuje super drogi zbajerowany laptop z super grafiką i innymi bajerami za kilka tysięcy. Według mnie nad takimi zakupami sprzętów trzeba się naprawdę zastanowić i przemyśleć po co mi to jest potrzebne i co chce na tym robić.
Otóż to, każdemu według potrzeb przypomniała mi się babcia koleżanki, jak kupiła sobie full wypas laptopa. Po paru godzinach telefon "
ojesusmaria to nie działa, zepsute, przychodź szybko ja tu już nic nie ruszam!" i co? Wygaszacz ekranu.




Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Z dwojga złego lepiej spłacać raty 0% za telefon w sklepie, niż brać abonament po 100zł, skoro i tak nie jest się w stanie zazwyczaj tego wygadać.
Szkoda, że mój tż ma i ratę na 100 zł i abonament na 90
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 19:56   #1887
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Otóż to, każdemu według potrzeb przypomniała mi się babcia koleżanki, jak kupiła sobie full wypas laptopa. Po paru godzinach telefon "
ojesusmaria to nie działa, zepsute, przychodź szybko ja tu już nic nie ruszam!" i co? Wygaszacz ekranu.






Szkoda, że mój tż ma i ratę na 100 zł i abonament na 90
Wierz mi na codzień zajmuje się tego typu "problemami" i szczerze ja nawet na tych ludzi nie jestem zła, nawet mnie to nie śmieszy, jest mi po prostu żal kiedy nie mogą sobie poradzić z czymś za co dali kupe kasy, bo reklamowali w TV że taaaaki dobry sprzęt. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z jakimi rzeczami dzwonią ludzie na dział techniczny i jak ciężko jest pomóc zwłaszcza starszym, kiedy ta technika ich najnormalniej w świecie przerasta.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 20:01   #1888
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Wierz mi na codzień zajmuje się tego typu "problemami" i szczerze ja nawet na tych ludzi nie jestem zła, nawet mnie to nie śmieszy, jest mi po prostu żal kiedy nie mogą sobie poradzić z czymś za co dali kupe kasy, bo reklamowali w TV że taaaaki dobry sprzęt. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z jakimi rzeczami dzwonią ludzie na dział techniczny i jak ciężko jest pomóc zwłaszcza starszym, kiedy ta technika ich najnormalniej w świecie przerasta.
W zasadzie nie tylko starsi ludzie mają sporo problemów, młodzi również, bo nie ukrywajmy - mało kto wykorzystuje większość możliwości swojego sprzętu.

Moja mama chciała telefon dotykowy 'bo koleżanka ma', ale przekonałam ją do zwykłej, ale nowej Nokii, w zgrabnej białej obudowie i jest bardzo zadowolona. Ma telefon do dzwonienia, pisania sms i prostych zdjęć wnucząt.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 20:35   #1889
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja zawsze biorę z telefonem i najdłuższa możliwa umowę żebym nie musiała salonu nawiedzać - mój tel był kiedys na firmę i nie mam opcji przedłużania poza salonem. Od kilkunastu lat w tej samej sieci, duuuuzo mozna wynegocjować. Teraz mam rozmowy bez limitu do wszystkich, 5,5g internetu i iPhone 4s za 70zl/mc, za tel płaciłam 199zl.
Nie chce brzydko pisać ale to "psie odchody" warte. Jestem od 12 lat w plusie i nic. Dno totalne i wodorosty....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-23, 20:57   #1890
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Nie chce brzydko pisać ale to "psie odchody" warte. Jestem od 12 lat w plusie i nic. Dno totalne i wodorosty....
Plus to zlodzieje. Tyle kasy co mojej mamie zzarlo za nic i babci to masakra :/ slabe oferty idp. Mama do play przeszla i ma swiety spokoj, tak samo internet w plusie to tykajaca mina po wyczerpaniu transferu doplacasz i musisz pilnowac bo kosmiczne kwoty wychodzą a w play po prostu zwalniaja predkosc a w nocy masz bez limitow.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-30 14:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.