Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-15, 19:58   #1891
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
70zl za 3 lakiery po 5ml, slaby stempel, 1 blaszka swiateczna i 1 blaszka zupelnie nijaka. Mi by bylo szkoda kasy. Nie lepiej kupic gdzies sama blaszke? Czy nie masz nic do stemplowania?
No właśnie nie mam. Mój stempel który kupiłam wylądował w koszu na śmieci - nadawał się zupełnie do.... Niczego. Był twardy i nawet lakiery nie zbierał.... I tak szukam czegoś co byłoby warto kupić....
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 20:02   #1892
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam. Mój stempel który kupiłam wylądował w koszu na śmieci - nadawał się zupełnie do.... Niczego. Był twardy i nawet lakiery nie zbierał.... I tak szukam czegoś co byłoby warto kupić....
Stempel Jumbo jest rewelka.Jeszcze nie mam,ale mam zamiar

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 20:47   #1893
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Madzeska75 a ta kniga Oxford Explorers to Twoja? Wzielas sie za nauke angielskiego, zebys miala latwiej teraz cale ali wykupic?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 20:51   #1894
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Madzeska75 a ta kniga Oxford Explorers to Twoja? Wzielas sie za nauke angielskiego, zebys miala latwiej teraz cale ali wykupic?
Jaka Kinga? 😂

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Aaaa książka ! Hahaha nie ! To książka mojego Syncia 😊

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 21:03   #1895
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Tak, o ksiazke chodzilo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 21:20   #1896
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Wy z tymi steplami to zerknijcie do sklepow chińskich . Są takie duże okrągłe z wycietymi wzorami ale myślę że można by je przerobić na gładkie ;p koszt to ok 4zl.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 01:38   #1897
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
a co myslicie o tym zestawie:http://www.konadnail.pl/produkt/zest...-christmas-set
warto? Bo strasznie mnie kusi :-D
ja uważam że na taki zestaw jest już za późno ... przecież jedną nogą już są święta a zanim dojdzie do Ciebie taki świąteczny zestaw to już będą drugą nogą :P
ja zamówiłam ten i jest idealny http://allegro.pl/stempel-czarny-do-...635749726.html
Cytat:
Napisane przez dzoann3 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Czekam na paczke z Indigo juz 2 tygodnie. Dzwonilam bezskutecznie pare dni, pisalam maile....cisza....Dzisiaj otorzylam im "case" (wybralam opcje zaplaty paypal'em). Odpowiedz dostalam w przeciagu godziny wraz z numerem paczki, przeprosinami.
(Zamawialam 1go albo 2go grudnia)
no to pięknie ! ja zamawiałam 11.12 ... w tym roku to już chyba mi to nie przyjdzie ale jest status wyslane
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 05:41   #1898
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Poszperalam na stronie Konada i widze ze nawet oni maja juz swoja marke hybryd. Uzywal ktos?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:06   #1899
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam. Mój stempel który kupiłam wylądował w koszu na śmieci - nadawał się zupełnie do.... Niczego. Był twardy i nawet lakiery nie zbierał.... I tak szukam czegoś co byłoby warto kupić....
jedna z dziewczyn (Roses, albo Czuszka, jeśli mnie pamięć nie myli ) wrzucała tu kiedyś linka do takiego dużego czarnego stempla z aliepress - zamówiłam i jest super, odbija b. dobrze, bo już za pierwszym razem sobie poradziłam tylko jeszcze nie mam przyzwoitych lakierów w kolorze czarnym i białym, bo te które mam nie są wystarczająco napigmentowane
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 09:13   #1900
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Czuszka wrzucala. Tez go zamowilam i czekam na paczuche
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 10:27   #1901
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Przyszła moja paczka od indigo pierwszy raz widzę lakieryod nich na żywo i jeszcze nie otwierałam ale już mnie zachwyciła buteleczka zrobiłam sobie kawę i sobie siedzę i patrze na nie czyżby semilac u mnie poszedł w odstawkę... ?
ale firma oczywiście się pomyliła i zamiast saturn efekt dali mi efekt solaris reklamować ? też dostałam ciastko-zapach powieszę nad biurkiem niech klientki sobie korzystają z zapachów indigo :P
myślałam że sugar effekt jest większy atu takie małe pudełeczko .... oliwki sa tak piękne że nie dam klientką będą tylko moje hehehehe :P a efekty nie podpisane jak ja mam teraz dojść który jest który ...
dziewczyny Wy po skonczeniu malowania wycieracie szyjkę wacikiem pojemniczkom od lakierów ?
ale szybko mi doszła ta paczka zamówiłam 11/12 dziś 16/12
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 10:43   #1902
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczka od indigo pierwszy raz widzę lakieryod nich na żywo i jeszcze nie otwierałam ale już mnie zachwyciła buteleczka zrobiłam sobie kawę i sobie siedzę i patrze na nie czyżby semilac u mnie poszedł w odstawkę... ?
ale firma oczywiście się pomyliła i zamiast saturn efekt dali mi efekt solaris reklamować ? też dostałam ciastko-zapach powieszę nad biurkiem niech klientki sobie korzystają z zapachów indigo :P
myślałam że sugar effekt jest większy atu takie małe pudełeczko .... oliwki sa tak piękne że nie dam klientką będą tylko moje hehehehe :P a efekty nie podpisane jak ja mam teraz dojść który jest który ...
dziewczyny Wy po skonczeniu malowania wycieracie szyjkę wacikiem pojemniczkom od lakierów ?
ale szybko mi doszła ta paczka zamówiłam 11/12 dziś 16/12
sama poznasz efekty - syrenka jest złota, a szmaragd zielono-niebieski

raz na jakiś czas wycieram szyjki we wszystkich lakierach
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:33   #1903
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Może to dlatego, że złożyłam dwa zamówienia w krótkim odstępie czasu
hmm.. może, ja złożyłam spore zamówienie a też dostałam tylko próbkę kremu, może dlatego że późno złożyłam zamówienie wieczorem i baaardzo późno wysyłali. a prezent największy to taki że pilniczków nie dostałam i zwrotu pieniędzy też nie, muszę im się chyba przypomnieć
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:38   #1904
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny przepraszam, że zaśmiecam, ale nie zapisałam sobie gdzie to było opisane, a żeby znaleźć to pewnie dnia by mi nie starczyło.
Jak robicie odnowę? Rzućcie proszę linkiem lub krótkim opisem, bo dziś mają przyjść moje indigo i mam ochotę odnowić paznokcie sprzed tygodnia a nowe zrobić na same święta.
Z tego co pamiętam to trzeba spiłować top, ale czy potem od razu kolor czy jeszcze dajecie bazę? I czy ten spiłowany przed nałożeniem koloru/bazy przemywacie cleanerem?
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:42   #1905
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
O taką 😊
http://allegro.pl/show_item.php?item=5855398465

Weszłam teraz na Ali sprawdzić status przesyłki i mam info ,ze dostawca juz przetwarza moje zamówienie 😀

[/COLOR]Fotkę zrobiłam jak świeci

mam ją od jakiegoś czasu, nie wyobrażam sobie jak można jej nie mieć
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:00   #1906
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez monikbu Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że zaśmiecam, ale nie zapisałam sobie gdzie to było opisane, a żeby znaleźć to pewnie dnia by mi nie starczyło.
Jak robicie odnowę? Rzućcie proszę linkiem lub krótkim opisem, bo dziś mają przyjść moje indigo i mam ochotę odnowić paznokcie sprzed tygodnia a nowe zrobić na same święta.
Z tego co pamiętam to trzeba spiłować top, ale czy potem od razu kolor czy jeszcze dajecie bazę? I czy ten spiłowany przed nałożeniem koloru/bazy przemywacie cleanerem?
jak spiłujesz kolor to przemyj paznokcie cleanerem i na to możesz dać albo najpierw baze i potem kolor, albo od razu kolor ja stosowałam i jedną i drugą metode i obie trzymały, choć bez bazy troszke mi odchodził kolor przy skórkach
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:18   #1907
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Czas przestać się bać !
Mamy mostki wiec spoko 😉 niech idzie do nas te 30 dni.Mostek daje radę, ale wkurza mnie to utwardzania po 2 paznokcie.Poza tym światło z niej ucieka i zawsze mam wrażenie, że wolne brzegi nie utwardzają się tak jak powinny,zawsze utwardzam je oddzielnie.A tu będzie luks 😀 wkładasz rączkę, wyjmujesz i tadam ! 😀 Poza tym musi mieć niezłego kopa diamencik skoro ma 36 W ,a nasze mostki tylko 9 😉
Idę zamawiać ! Kiedyś musi być ten pierwszy raz 😊

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
A podasz linka do aukcji ?
Edit. Doczytalam.
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-12-16 o 12:33
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:30   #1908
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

domek dla indigo miałam sprzątać na święta - ta przesyłka pokrzyżowała mi plany ... jeżu ... ja zwariuje, zbankrutuje czy któraś wie czy da się to jeszcze jakoś zatrzymać ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0444.jpg (106,1 KB, 70 załadowań)
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 12:48   #1909
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

nie da się zaszlałaś z tymi syrenkami
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 12:57   #1910
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak spiłujesz kolor to przemyj paznokcie cleanerem i na to możesz dać albo najpierw baze i potem kolor, albo od razu kolor ja stosowałam i jedną i drugą metode i obie trzymały, choć bez bazy troszke mi odchodził kolor przy skórkach
Dziękuję bardzo
Zrobię z bazą dla pewności
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:16   #1911
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Aaaa mój diamencik juz wyslany !!! 😀😀😀😀

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:22   #1912
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
jedna z dziewczyn (Roses, albo Czuszka, jeśli mnie pamięć nie myli ) wrzucała tu kiedyś linka do takiego dużego czarnego stempla z aliepress - zamówiłam i jest super, odbija b. dobrze, bo już za pierwszym razem sobie poradziłam tylko jeszcze nie mam przyzwoitych lakierów w kolorze czarnym i białym, bo te które mam nie są wystarczająco napigmentowane
hmm... to może się skusze na ten z ali... poczekam sobie ale chociaż będzie dobry. Chciałam tylko spytać czy któraś z Was ma konto w mbanku i zamawiała na ali? Czy oni coś pobierają za przelew? Czy jak się płaci przez te przelewy24 i z konta mbank to nic nie pobiera?
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 13:33   #1913
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez monikbu Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że zaśmiecam, ale nie zapisałam sobie gdzie to było opisane, a żeby znaleźć to pewnie dnia by mi nie starczyło.
Jak robicie odnowę? Rzućcie proszę linkiem lub krótkim opisem, bo dziś mają przyjść moje indigo i mam ochotę odnowić paznokcie sprzed tygodnia a nowe zrobić na same święta.
Z tego co pamiętam to trzeba spiłować top, ale czy potem od razu kolor czy jeszcze dajecie bazę? I czy ten spiłowany przed nałożeniem koloru/bazy przemywacie cleanerem?
link jest podany w pierwszym poście drugiej części "lakiery hybrydowe": https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=762081&page=84
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 14:56   #1914
Asiulkaaa86
Raczkowanie
 
Avatar Asiulkaaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Co do indigo to ja zamawiałam 3.12 i do tej pory nic. W końcu napisałam do nich dosadnego maila i otrzymałam taką odpowiedź:

"Gdy firma wystawia komunikat na swoich stronach o opóźnieniu w przesyłkach ma prawo wysyłać paczki do 60 dni roboczych od zamówienia takie informacje są zamieszczone na naszych stronach więc proszę o trochę więcej wyrozumiałości takich klientów jak Pani czekających na zamówienia jest w tym momencie tysiące Ale postaram się przyspieszyć Pani wysyłkę i zamówienie zostanie dzisiaj wysłane jutro otrzyma Pani produkty maksymalnie w piątek."

Jestem zaskoczona, że można czekać nawet 60 dni. Także dziewczyny, musicie sję chyba uzbroić w cierpliwość...
Asiulkaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:07   #1915
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Asiulkaaa86 Pokaż wiadomość
Co do indigo to ja zamawiałam 3.12 i do tej pory nic. W końcu napisałam do nich dosadnego maila i otrzymałam taką odpowiedź:

"Gdy firma wystawia komunikat na swoich stronach o opóźnieniu w przesyłkach ma prawo wysyłać paczki do 60 dni roboczych od zamówienia takie informacje są zamieszczone na naszych stronach więc proszę o trochę więcej wyrozumiałości takich klientów jak Pani czekających na zamówienia jest w tym momencie tysiące Ale postaram się przyspieszyć Pani wysyłkę i zamówienie zostanie dzisiaj wysłane jutro otrzyma Pani produkty maksymalnie w piątek."

Jestem zaskoczona, że można czekać nawet 60 dni. Także dziewczyny, musicie sję chyba uzbroić w cierpliwość...
opóźnienie może się zdarzyć każdemu ale powinni wysyłki robić za koleją bo ja zamówiłam 11,12 a przesyłkę dzis dostałam Ty zamówiłaś 3.12 i jeszcze nie masz. ja się oczywiście bardzo cieszę że dostałam ale przyznaję że jest to z ich strony nie w porządku ...
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:27   #1916
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Asiulkaaa86 Pokaż wiadomość
Co do indigo to ja zamawiałam 3.12 i do tej pory nic. W końcu napisałam do nich dosadnego maila i otrzymałam taką odpowiedź:

"Gdy firma wystawia komunikat na swoich stronach o opóźnieniu w przesyłkach ma prawo wysyłać paczki do 60 dni roboczych od zamówienia takie informacje są zamieszczone na naszych stronach więc proszę o trochę więcej wyrozumiałości takich klientów jak Pani czekających na zamówienia jest w tym momencie tysiące Ale postaram się przyspieszyć Pani wysyłkę i zamówienie zostanie dzisiaj wysłane jutro otrzyma Pani produkty maksymalnie w piątek."

Jestem zaskoczona, że można czekać nawet 60 dni. Także dziewczyny, musicie sję chyba uzbroić w cierpliwość...

Co za kpina No oni sobie chyba żartują... Nie rozumiem, oni tam we dwie osoby się zajmują zamówieniami, pakowaniem i wysyłaniem paczek? Skoro widzą, ile im przyszło zamówień, ba, przecież co roku organizują takie promocje, z tego co dziewczyny mówiły, to chyba powinno się podejść PROFESJONALNIE do tematu i zatrudnić większą liczbę osób, skoro teraz nie wyrabiają z zamówieniami? Dla mnie to są jakieś żarty i nieporozumienie beznadziejne podejście do klienta. Be zna dziej ne. Jestem w szoku, że tak można traktować klientów, zwłaszcza, gdy ma się na rynku konkurencję, która DBA o klienta, odpowiada na maile oraz wysyła paczki w ciągu kilku dni. Niestety, jestem mega rozczarowana marką Indigo i nie sądzę, żebym kiedykolwiek coś jeszcze od nich zamówiła dno i wodorosty.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:40   #1917
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Chyba trochę przesadzasz ☺ ja na paczkę z MM czekałam ponad 2 tygodnie, a u nich promocja -50% trwała tylko jeden dzień

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:44   #1918
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadzasz ☺ ja na paczkę z MM czekałam ponad 2 tygodnie, a u nich promocja -50% trwała tylko jeden dzień

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie to są żarty, bo nie dość, że nie wysyłają paczek według kolejności zamówień, to jeszcze wysyłają inne kolory lakierów niż się zamówiło, strasznie ciężko się z nimi skontaktować itp.. Mnie to bardzo razi po oczach, jednak nie każdy musi się ze mną zgadzać cieszę się, że są inne marki, które mają lepsze podejście do klienta.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:20   #1919
dzoann3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 61
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Asiulkaaa86 Pokaż wiadomość
Co do indigo to ja zamawiałam 3.12 i do tej pory nic. W końcu napisałam do nich dosadnego maila i otrzymałam taką odpowiedź:

"Gdy firma wystawia komunikat na swoich stronach o opóźnieniu w przesyłkach ma prawo wysyłać paczki do 60 dni roboczych od zamówienia takie informacje są zamieszczone na naszych stronach więc proszę o trochę więcej wyrozumiałości takich klientów jak Pani czekających na zamówienia jest w tym momencie tysiące Ale postaram się przyspieszyć Pani wysyłkę i zamówienie zostanie dzisiaj wysłane jutro otrzyma Pani produkty maksymalnie w piątek."

Jestem zaskoczona, że można czekać nawet 60 dni. Także dziewczyny, musicie sję chyba uzbroić w cierpliwość...
to sa kpiny jakies! tym bardziej ze napisali ze opoznienie potrwa kilka dni. 60 to raczej wiecej niz kilka.....
dzoann3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:43   #1920
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dla mnie to są żarty, bo nie dość, że nie wysyłają paczek według kolejności zamówień, to jeszcze wysyłają inne kolory lakierów niż się zamówiło, strasznie ciężko się z nimi skontaktować itp.. Mnie to bardzo razi po oczach, jednak nie każdy musi się ze mną zgadzać cieszę się, że są inne marki, które mają lepsze podejście do klienta.
nom, nie uważam, że jest to dobre dla ich PR i zgadzam się, że powinni szybciej się z tym uporać, jednak trzeba też zrozumieć, że mają teraz baaardzo dużo zamówień i nie bronię ich jakoś bardzo, gdyż nie są to moje ulubione hybrydy, ale po prosty rozumiem, że mają b. dużo roboty.

Do tego wiedząc, że tak będzie zamawiałam lakiery u dystrybutora i miałam je w ręku po dwóch dniach
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.