Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 18:56   #1891
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Boże ale dałam czadu mam już zakupy na 150 zł po rabacie a nawet żadnego balsamu , szamponu czy żelu do kompieli... Wy jak robiłyscie 1-sze zamówienia to też tak dużo wydawałyście? W sumie mam wymówkę bo w domu nie mam prawie nic z YR
pierwsze to był szał z -50%,
może podziel sobie to zamówienie na dwa( część na kod z rabatem część na kody kroki)- będzie więcej gratisów
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:56   #1892
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
To ja już wolę kocyk

Na stronie YR jest znowu zaproszenie na makijaż od 4 do 13 października.
Przy zakupie dwóch produktów domakijażu, kosmetyczka gratis
mi sie ten beret<czapka> tak sobie podoba.


ten zakup to pewnie dotyczy tylko stacjonarki


dziewczyny pisałyscie kiedyś o produktach do demakijazu, który jest lepszy,nie podrażnia?.

1. http://www.yves-rocher.pl/delikatny_...czu_pur_bleuet

2. http://www.yves-rocher.pl/dwufazowy_...czu_pur_bleuet

miałam ten micel z wyciagu z 3 herbat ,ale on czasem mnie podrażniał,i skóra była dość sicagnięta, a czasem obyło się bez żadnych dolegliowsci
http://www.yves-rocher.pl/plyn_micelarny_do_demakijazu


musze popatrzeć i pomyśleć co by jakieś zamówionko puścić,urodziny lada dzień,tzreba jakiś przyjemniaczek nabyć cały czas pakuję i pakuję do koszyka ,nie mogę sie zdecydować.

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2013-10-01 o 18:58
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:58   #1893
ofutrzona
Raczkowanie
 
Avatar ofutrzona
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Czy któraś z was nie chce się wymienić na Iris Noir 50ml, bez kilku psików? Niestety na mnie pachnie jakoś bardzo metalicznie i mi nie podszedł
ofutrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:04   #1894
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ofutrzona Pokaż wiadomość
Czy któraś z was nie chce się wymienić na Iris Noir 50ml, bez kilku psików? Niestety na mnie pachnie jakoś bardzo metalicznie i mi nie podszedł
A co interesuje cię w zamian?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:08   #1895
ewa241287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 340
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Cisza przed północą
A później szał zakupów
Chyba, że gratisy będą słabe
Jak dla mnie gratisy sa fajne
ewa241287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:15   #1896
ofutrzona
Raczkowanie
 
Avatar ofutrzona
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 234
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
A co interesuje cię w zamian?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
So elixir, Tendre Jasmin, SEP lub poza rocherowe zapachy, jeżeli takie masz do oddania
ofutrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:19   #1897
serenka_
Przyczajenie
 
Avatar serenka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
To ja już wolę kocyk
Z powodu kocyka złożyłam właśnie zamówienie
z krokiem3 bo z FB nie chcą mi dać kodu (no nie i już - i żadne zaklęcia nie pomagają)
04370Balsam do ust Malina 1x 6.90 zł
45698Smoothie kremowy żel pod prysznic i do kąpieli Owoce Leśne 400ml 1x 15.90 zł
S1944Żel pod prysznic + Mini mleczko do ciała Culture BIO 2x 17.80 zł
F77761Koc w kolorze malwy 1 PREZENT
S1395Zestaw na powitanie 1 PREZENT
Wartość produktów: 40.60 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK3" / - %
Wartość zamówienia: 40.60 zł
serenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 19:24   #1898
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś byłby tak miły wrzucić real zdjęcie kocyka?
Faktycznie jest taki fajny jak wygląda czy będzie tak jak z ostatnim? Bo ten w serducha z ubiegłego sezonu to taka w sumie szmatka
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1380096744
ze zdjęć gratisów z siódmego posta
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:34   #1899
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość

Dziewczyny macie mnie już dosyć? przepraszam że zadaje tyle pytań, ale wy już tak długo uzywacie tych produktów wiec macie jakies wyrobione zdanie... , chciałam sie zapytać o wasze opinie na temat korektora z wyciagiem z róż, podkladu niebrudzącego (teraz w fajnej promocji - tak mysle) i kremu BB . Jestem bardzo blada zastanawiam sie jaki kolor mam wziąść. Normalnie to wybrała bym ta porcelane tylko zastanawia mnie, czy ten kolor nie jest za jasny, . ktoś używał tych produktów?
Kremu BB nie polecam. Mam i męczę się z jego fochami.
+
Jego główna zaleta to naturalny odcień, ładnie współgrający z jasną karnacją. Spora wydajność i pojemność. Wygodne opakowanie.
Krycie ma delikatne w kierunku średniego, o matowym wykończeniu.
-
Natomiast największą wadą jest to, że się roluje, warzy, ściera. Jednym słowem ciężko się z nim współpracuje. Szybko wysycha dlatego też wymaga szybkiego roztarcia. Nie lubi dopieszczania, poprawiania, wklepywania, dłuższego rozcierania i konkurencji w postaci kremu na dzień pod spodem ( nawet jeśli ten zdążył się już dawno wchłonąć)

O korektorze z róży Dziewczyny pisały, że nie nadaje się pod oczy - jest za ciężki i za suchy, podkreśla linie mimiczne i wchodzi w załamania, jak się spisuje na reszcie twarzy tego nie wiem.

Natomiast podkład Pure Light zbiera same pozytywne recenzje, przyrównywany do Bourjois HM. Krycie średnie, ale ładnie ożywia twarz, delikatnie rozświetla, cera wygląda na wypoczętą.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:34   #1900
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
mi sie ten beret<czapka> tak sobie podoba.


ten zakup to pewnie dotyczy tylko stacjonarki

Tak, stacjonarka
Idziesz na makijaż robisz się na bóstwo i kupujesz dwa produkty użyte do twojego makijażu i dostajesz kosmetyczkę
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:37   #1901
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

pomóżcie czytam pierwsza stronke i widze, ze mogę zalozyc konto i zrobić zamówienie z krokiem 1, wtedy dostane jakis gratis i wysylke darmowa od 39zl tak? "KROK1 krem CS 50 ml+ bezpłatna przesyłka od 39 zł" ale czy do tego mogę uzyc tego znizkowego kodu z fb na produkty z zielonego punktu? czy ich nie obejmuje w tym kroku 1?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 19:42   #1902
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
pomóżcie czytam pierwsza stronke i widze, ze mogę zalozyc konto i zrobić zamówienie z krokiem 1, wtedy dostane jakis gratis i wysylke darmowa od 39zl tak? "KROK1 krem CS 50 ml+ bezpłatna przesyłka od 39 zł" ale czy do tego mogę uzyc tego znizkowego kodu z fb na produkty z zielonego punktu? czy ich nie obejmuje w tym kroku 1?
Krok 1 to jedna opcja a kod z fb to druga to sa dwa różne zamówienia
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:43   #1903
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Dziewczyny chciałam spróbowaćć tak żeby podzielić te zakupy jak sugerowała Dianor, wpisałam kod KROK1 wybrałam coś do koszyka i w koszyku pokazały mi się 2 prezenty- ten do wyboru z tych w tym miesiącu i prezent na powitanie, chciałam zapytać czy ten prezent to ten krem co był wcześniej czy coś innego? i czy jak złoże to zamówienie to mogę odrazu złozyć nastepne z tym kodem rabarowym z FB, te -35%?
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:44   #1904
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Gratisy są w porządku. Obiektywnie nie ma co narzekać.
Ale subiektywnie, to...
maseczkę już mam- prawie nówka, kupiona w bardzo okazyjnej cenie, pewnie z rok mi zejdzie zanim ją zużyję
bez- miałam, nie powala z uwagi na subtelność i nietrwałość zapachu
niespodzianka- no cóż, aż tylu myjadeł, to ja nie potrzebuję
kocyk- wydaje się być fajny, już nawet miałam złożyć zamówienie z wysyłkowej, ale się wstrzymałam.Dziewczyny słusznie wytypowały go jako prezent do wyboru w październikowej ofercie esklepu

Suma summarum, no nie wiem, nie wiem. W tej sytuacji kocyk wydaje się być najlepszym wyjściem, bo jak już pewnie wiecie, ma być ZIMA STULECIA. Ale, to się zobaczy.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:45   #1905
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Krok 1 to jedna opcja a kod z fb to druga to sa dwa różne zamówienia
aa szkoda, myslalam, ze można to polaczyc
chciałabym zamowic ale za gora 50zl i chyba nie skorzystam z zadnego kodu zniżkowego w takim razie bo ten fbkowy jest pewnie od 100zl?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:47   #1906
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam spróbowaćć tak żeby podzielić te zakupy jak sugerowała Dianor, wpisałam kod KROK1 wybrałam coś do koszyka i w koszyku pokazały mi się 2 prezenty- ten do wyboru z tych w tym miesiącu i prezent na powitanie, chciałam zapytać czy ten prezent to ten krem co był wcześniej czy coś innego? i czy jak złoże to zamówienie to mogę odrazu złozyć nastepne z tym kodem rabarowym z FB, te -35%?
Tak wszystko sie zgadza

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
aa szkoda, myslalam, ze można to polaczyc
chciałabym zamowic ale za gora 50zl i chyba nie skorzystam z zadnego kodu zniżkowego w takim razie bo ten fbkowy jest pewnie od 100zl?
Czemu z krokiem 1 wyjdzie Tobie zamówienie do 50 zł a z fb to nie pamietam jak tam jest

P.S. No w zalezności co chcesz zamówić
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:47   #1907
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam spróbowaćć tak żeby podzielić te zakupy jak sugerowała Dianor, wpisałam kod KROK1 wybrałam coś do koszyka i w koszyku pokazały mi się 2 prezenty- ten do wyboru z tych w tym miesiącu i prezent na powitanie, chciałam zapytać czy ten prezent to ten krem co był wcześniej czy coś innego? i czy jak złoże to zamówienie to mogę odrazu złozyć nastepne z tym kodem rabarowym z FB, te -35%?

KROK 1- prezent na powitanie to krem CS 50ml

Tak, możesz złożyć od razu drugie zamówienie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:51   #1908
tabake
Przyczajenie
 
Avatar tabake
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

A ja w nagrodę za pierwszą wypłatę w nowej pracy zrobię sobie zamówienie, a co!

A tak przy okazji, wyczytałam gdzieś, że mają wycofać krem CS, słyszałyście coś o tym? Przyznam, że nie mam ostatnio czasu, aby dokładnie wczytywać się we wszystkie posty więc coś mogło mi umknąć - jednak byłabym wdzięczna za info - nie wiem czy robić zapasy z krokiem 1. ...
tabake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:51   #1909
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Tak wszystko sie zgadza

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



Czemu z krokiem 1 wyjdzie Tobie zamówienie do 50 zł a z fb to nie pamietam jak tam jest

P.S. No w zalezności co chcesz zamówić
no tak tak, widze ze od 39zl będę już miała darmowa przesylke i gratis, tylko chciałam jeszcze jaka znizke na zielony punkt, ale chyba za dużo chce naraz
ktoś podpowie od ilu zl trzeba zlozyc zamówienie żeby kod fb zadzialal?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 19:52   #1910
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez tabake Pokaż wiadomość
A ja w nagrodę za pierwszą wypłatę w nowej pracy zrobię sobie zamówienie, a co!

A tak przy okazji, wyczytałam gdzieś, że mają wycofać krem CS, słyszałyście coś o tym? Przyznam, że nie mam ostatnio czasu, aby dokładnie wczytywać się we wszystkie posty więc coś mogło mi umknąć - jednak byłabym wdzięczna za info - nie wiem czy robić zapasy z krokiem 1. ...
Tak całą serię CS wycofuja a wprowadzaja nową ulepszoną
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:53   #1911
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
no tak tak, widze ze od 39zl będę już miała darmowa przesylke i gratis, tylko chciałam jeszcze jaka znizke na zielony punkt, ale chyba za dużo chce naraz
ktoś podpowie od ilu zl trzeba zlozyc zamówienie żeby kod fb zadzialal?
Kod FB jest aktywny od 100 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:17   #1912
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Dzięki wszystkim za porady i szybkie odpowiedzi
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:28   #1913
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
no tak tak, widze ze od 39zl będę już miała darmowa przesylke i gratis, tylko chciałam jeszcze jaka znizke na zielony punkt, ale chyba za dużo chce naraz
ktoś podpowie od ilu zl trzeba zlozyc zamówienie żeby kod fb zadzialal?
Ultra od 100zł
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:37   #1914
nuna82
Raczkowanie
 
Avatar nuna82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez ewa241287 Pokaż wiadomość
Fajnie zamówienie jak to zrobiłaś,że dostaniesz tyle prezentów ???
Gratisy są tylko dwa - maseczka i pudełko.
A to co pewnie wzięłaś mylnie za prezenty to kosmetyki z tego zestawu: http://www.yves-rocher.pl/zestaw_3_b...lery_do_wyboru

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88
no tak tak, widze ze od 39zl będę już miała darmowa przesylke i gratis, tylko chciałam jeszcze jaka znizke na zielony punkt, ale chyba za dużo chce naraz
ktoś podpowie od ilu zl trzeba zlozyc zamówienie żeby kod fb zadzialal?
Tak jak dziewczyny piszą od 100zł. Czyli po odjęciu 35% do zapłaty zostaje 65zł.
nuna82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:41   #1915
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Kod FB jest aktywny od 100 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
Ultra od 100zł
Cytat:
Napisane przez nuna82 Pokaż wiadomość
Gratisy są tylko dwa - maseczka i pudełko.
A to co pewnie wzięłaś mylnie za prezenty to kosmetyki z tego zestawu: http://www.yves-rocher.pl/zestaw_3_b...lery_do_wyboru

Tak jak dziewczyny piszą od 100zł. Czyli po odjęciu 35% do zapłaty zostaje 65zł.
dziekuuuje Wam pieknie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:32   #1916
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Dziewczyny, z ciekawości wypróbowałam 1 raz maseczkę z glinką marokańską (kiedyś wziełam ją za 2 poziom w sklepie, próbowała bo zastanawiałam się nad zamówieniem i wybranej jej jako gratis) i jestem pod wrażeniem... Już tworzę zamówienie...
Nie trzeba chodzić do spa... rewelkaaaaa zakochałam się, a skóra jak pupcia niemowlaczka ...
A Wy jakie macie z nią doświadczenia ?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:44   #1917
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Skusiłam się na zamówienie z krokiem1.. zwłaszcza, że się szampon kończy w domu i używam- lubię krem (zielony) z kroku1 .
Kocyk mały ale dla mnie najlepszy gratis i jestem ciekawa jaki jest w dotyku... ( masek mam 5, mydeł pełno, wodobez - sikacz, a oliwka TDH to mam dwie ze stacjonarki na październik z mailingiem )

KROK1 to najlepsza oferta na dziś dla zainteresowanych kocykiem
paka:
Szampon odbudowujący 1 9.90 zł
Odżywka odbudowująca 1 9.90 zł
Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się 1 9.90 zł
Szampon przywracający blask 1 9.90 zł
Prezent na powitanie 1 PREZENT
Koc w kolorze malwy 1 PREZENT
Wartość produktów: 39.60 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK1" / - %
Wartość zamówienia: 39.60 zł


lubię takie kwoty
pozdr.
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:48   #1918
kamea87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 97
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

No i poszło zamówienie - mam nadzieję, że tata się nie obrazi za stworzenie mu konta...

Id Nazwa produktu Ilość Wartość
81917 Woda toaletowa Kokos z Malezji 100 ml 1 39.90 zł
45998 Prezent na powitanie 1 PREZENT
F77761 Koc w kolorze malwy 1 PREZENT
Wartość produktów: 39.90 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK1" / - %
Wartość zamówienia: 39.90 zł

Dodatkowo odwiedziłam dziś też stacjonarkę - wzięłam krem 2w1 do rąk i paznokci na -40% (wyszło 10 zł z groszami) i odebrałam oliwkę

Biorąc pod uwagę, że przyszedł do mnie jeszcze balsam z Pat&Rub, to należy oficjalnie stwierdzić, że wyjątkowo szybko wykorzystałam cały przewidziany na zakupy kosmetyczne w październiku budżet. Ekhm
__________________


13/8/13 - zaczęłam być milionem dolarów
kamea87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:51   #1919
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez neonatus Pokaż wiadomość
Skusiłam się na zamówienie z krokiem1.. zwłaszcza, że się szampon kończy w domu i używam- lubię krem (zielony) z kroku1 .
Kocyk mały ale dla mnie najlepszy gratis i jestem ciekawa jaki jest w dotyku... ( masek mam 5, mydeł pełno, wodobez - sikacz, a oliwka TDH to mam dwie ze stacjonarki na październik z mailingiem )

KROK1 to najlepsza oferta na dziś dla zainteresowanych kocykiem
paka:
Szampon odbudowujący 1 9.90 zł
Odżywka odbudowująca 1 9.90 zł
Szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się 1 9.90 zł
Szampon przywracający blask 1 9.90 zł
Prezent na powitanie 1 PREZENT
Koc w kolorze malwy 1 PREZENT
Wartość produktów: 39.60 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "KROK1" / - %
Wartość zamówienia: 39.60 zł


lubię takie kwoty
pozdr.
ale jak to tak? produkty masz za 80zl a wartość 39, ten krok 1 to jakas znizka tez jest? aaa już widze, to nie po 19zl produkty tylko ilość sztuk:P
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2013-10-01 o 21:52
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:01   #1920
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Pustki w portfelu już mamy, bo pachnidła z Yvesr Rocher w szafach upychamy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z ciekawości wypróbowałam 1 raz maseczkę z glinką marokańską (kiedyś wziełam ją za 2 poziom w sklepie, próbowała bo zastanawiałam się nad zamówieniem i wybranej jej jako gratis) i jestem pod wrażeniem... Już tworzę zamówienie...
Nie trzeba chodzić do spa... rewelkaaaaa zakochałam się, a skóra jak pupcia niemowlaczka ...
A Wy jakie macie z nią doświadczenia ?
Ja kiedyś otrzymałam tą maseczkę miniaturkę jako gratis -prezent (nie pamiętam już czy z wysyłkowej czy ze stacjonarki), próbowałam ale nie rzuciło mnie na kolana, takie odczucia jak powyżej to odczuwam po Savon Noir a następnie huile d' Argane made in MAROCCO na mojej skórce
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.