Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 06:13   #1891
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II

Mimo, ze kompletnie nie znam Twojej sytuacji to i tak ciesze sie ze zmadrzalas . Ten watek jest po to, aby spojrzec na pewne rzeczy z dystansem no i oczywiscie sie posmiac z glupoty pewnych panow


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:44   #1892
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

To może i ja coś dodam od siebie.... Nie jest to najgorszy ani najdziwniejszy numer, ale zwyczajnie śmieszny. Zanim się umówiłam na pierwszą randkę -"sam na sam" z moim już narzeczonym dużo się kontaktowaliśmy poprzez sms'y. No i tak podczas, którejś z kolei rozmowy temat zszedł na kwiaty, tak niby "przypadkiem" wspomniałam, że bardzo podobają mi się tulipany. Sobie pomyślałam, że może przyniesie mi chociaż jednego kwiatka. Wreszcie doszło do spotkania - przywitaliśmy się, porozmawialiśmy i on zagaił, że ma dla mnie mały prezent, ale musimy podejść do samochodu. Dobra, poszliśmy do tego auta, otwiera bagażnik i mówi: "Wspominałaś, że bardzo lubisz tulipany, no więc mam dla Ciebie mały podarunek." Ja już cała w skowronkach, wyobrażam sobie piękny bukiet, a ten mi wręcza TRZY CEBULE TULIPANÓW! Przyznam, że zatkało mnie, ale przyjęłam i podziękowałam. Zasugerowałam, że bardzo bym się ucieszyła z żywego kwiatka - to na następną randkę przyniósł mi ... PALMĘ W DONICZCE!
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 09:49   #1893
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
To może i ja coś dodam od siebie.... Nie jest to najgorszy ani najdziwniejszy numer, ale zwyczajnie śmieszny. Zanim się umówiłam na pierwszą randkę -"sam na sam" z moim już narzeczonym dużo się kontaktowaliśmy poprzez sms'y. No i tak podczas, którejś z kolei rozmowy temat zszedł na kwiaty, tak niby "przypadkiem" wspomniałam, że bardzo podobają mi się tulipany. Sobie pomyślałam, że może przyniesie mi chociaż jednego kwiatka. Wreszcie doszło do spotkania - przywitaliśmy się, porozmawialiśmy i on zagaił, że ma dla mnie mały prezent, ale musimy podejść do samochodu. Dobra, poszliśmy do tego auta, otwiera bagażnik i mówi: "Wspominałaś, że bardzo lubisz tulipany, no więc mam dla Ciebie mały podarunek." Ja już cała w skowronkach, wyobrażam sobie piękny bukiet, a ten mi wręcza TRZY CEBULE TULIPANÓW! Przyznam, że zatkało mnie, ale przyjęłam i podziękowałam. Zasugerowałam, że bardzo bym się ucieszyła z żywego kwiatka - to na następną randkę przyniósł mi ... PALMĘ W DONICZCE!
haha fajnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 11:05   #1894
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
To może i ja coś dodam od siebie.... Nie jest to najgorszy ani najdziwniejszy numer, ale zwyczajnie śmieszny. Zanim się umówiłam na pierwszą randkę -"sam na sam" z moim już narzeczonym dużo się kontaktowaliśmy poprzez sms'y. No i tak podczas, którejś z kolei rozmowy temat zszedł na kwiaty, tak niby "przypadkiem" wspomniałam, że bardzo podobają mi się tulipany. Sobie pomyślałam, że może przyniesie mi chociaż jednego kwiatka. Wreszcie doszło do spotkania - przywitaliśmy się, porozmawialiśmy i on zagaił, że ma dla mnie mały prezent, ale musimy podejść do samochodu. Dobra, poszliśmy do tego auta, otwiera bagażnik i mówi: "Wspominałaś, że bardzo lubisz tulipany, no więc mam dla Ciebie mały podarunek." Ja już cała w skowronkach, wyobrażam sobie piękny bukiet, a ten mi wręcza TRZY CEBULE TULIPANÓW! Przyznam, że zatkało mnie, ale przyjęłam i podziękowałam. Zasugerowałam, że bardzo bym się ucieszyła z żywego kwiatka - to na następną randkę przyniósł mi ... PALMĘ W DONICZCE!
Facet jest po prostu praktyczny :P Ja np wolę dostać/dać kwiatka w doniczce, bo dłużej pożyje, a nie zwiędnie za 2 dni
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 11:35   #1895
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Sandra123 Pokaż wiadomość
Witam,

Wypowiadałam się w I części tego wątku w 2008 r. Może któraś z Was pamięta jeszcze moją historie pt. "Studniówka marzeń" ?

Wiem, że było to bardzo dawno, ale kobiety, dziś bije się w pierś, że Was wtedy nie posłuchałam, starszych i bardziej doświadczonych... Niestety usunęłam swoje wpisy, próbując zapewne wyprzeć ze swej świadomości, że jestem z takim człowiekiem, ale przeczytałam cytowane fragmenty... Nie wiem, co ja miałam w głowie, dziś czytam to z dystansem i widzę to, co Wy widziałyście od razu. Któraś z Was napisała wtedy, żebym nie wpadła w błędne koło czy coś takiego - wpadłam w to koło na własne życzenie i spędziłam z nim jeszcze 5 lat czekając na metamorfozę, a "atrakcje" jakie mi później zapewniał były już o wiele większego kalibru niż wspomniana studniówka.

Zdaję sobie sprawę, że nie piszę na temat wątku, ale poczułam wręcz wewnętrzny obowiązek Was przeprosić No i może przeczyta to jakaś młoda kobietka i uchroni się przed zmarnowaniem tylu lat, co ja...

Spóźnione dziękuję
Najważniejsze, że już się nie męczysz z takim patafianem . Oby więcej takich kobiet, jak Ty - takich, które potrafią przejrzeć na oczy, wyciągnąć wnioski na przyszłość.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 13:14   #1896
CzerwonaDziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P do n i kreska
Wiadomości: 3 263
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

to ja też coś dodam
kiedyś, będąc z eksem (studiowaliśmy razem), myślałam, że wpadliśmy, bo mimo użycia gumki okres spóźniał mi się już prawie miesiąc. Byłam spanikowana jak cholera, więc napisałam do niego smsa, że mi się spóźnia, a on mi odpisał "Aha, no spoko. Masz może notatki z..."
Robiłam wtedy test ciążowy, wyszedł negatywnie, ale okresu nadal nie było, więc poleciałam do ginekologa, wizytę miałam tuż przed południem, zaproponowałam mu żeby poszedł ze mną, ale stwierdził, że "dziwnie czułby się w poczekalni u ginekologa", więc poszłam sama. Po wizycie zadzwoniłam do niego i mówię, że już wiem co się stało, a on: "ok, powiesz mi później, jestem śpiący".
Zainteresował się po dwóch dniach i był zdziwiony, że jestem wściekła, bo przecież w ciąży nie jestem...
__________________
"But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you love, well, that’s just fabulous."
CzerwonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 13:39   #1897
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

ale burak

Moj eksio zwyzywal mnie od brudaski, bo 3 dni bylam w tym samym biustonoszu
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 14:09   #1898
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Moj eksio zwyzywal mnie od brudaski, bo 3 dni bylam w tym samym biustonoszu
a mój znowu w drugą stronę... twierdził, że mam coś z głową, bo myję swoje strefy intymne 2 razy dziennie przy czym moi ginekolodzy twierdzili, że to jak najbardziej ok i jestem zdrowa
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:27   #1899
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

podmywanie sie 2 razy dziennie jest zle?? hahaha co gigant jak ostatnio czytalam na demotach chyba, ze mezczyzni sie myja przy klejnotach 2% w celach higienicznych a 98% w razie niespodziewanego lodzika hahahahha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:02   #1900
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
podmywanie sie 2 razy dziennie jest zle?? hahaha co gigant jak ostatnio czytalam na demotach chyba, ze mezczyzni sie myja przy klejnotach 2% w celach higienicznych a 98% w razie niespodziewanego lodzika hahahahha
Każda motywacja jest dobra
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:43   #1901
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
podmywanie sie 2 razy dziennie jest zle?? hahaha co gigant jak ostatnio czytalam na demotach chyba, ze mezczyzni sie myja przy klejnotach 2% w celach higienicznych a 98% w razie niespodziewanego lodzika hahahahha
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 07:33   #1902
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Znałam gościa, który chyba tak niecierpliwie oczekiwał tego lodzika, że mył i wycierał się tam papierem chyba 5 razy dziennie. Jak potem chciałam mu zrobić loda, to jego interes pachniał intensywnie mydłem i miał na sobie resztki papieru....
Tak że przesady w drugą stronę też nie lubię. Mył się przy każdej okazji: przed moim przyjściem, po moim przyjściu (musiałam czekać 15 minut aż skończy), po każdym seksie... Do łazienki właściwie biegł jeszcze prawie w trakcie seksu, tuż przed wytryskiem - wyjmował go, biegł spuścić się w łazience i od razu się tam mył. Muy romantico.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ale burak

Moj eksio zwyzywal mnie od brudaski, bo 3 dni bylam w tym samym biustonoszu
Ściana... Przypomniało mi się jeszcze, jak przed przyjściem mojego (innego) eksa zrobiłam mega pedantyczny porządek, on wchodzi i mówi:
-syf jest
(ja)- :szok: jak to?
-kosz na pranie stoi w pokoju

(w łazience nie było miejsca)

Edytowane przez whateveryouwant
Czas edycji: 2013-04-16 o 07:38
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 13:32   #1903
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Ostatnio przypomniała mi się pewna sytuacja. Nie najgorsza, ale oddawała doskonale charakter tego pana

Umówiłam się ze znajomym. Musieliśmy omówić pewną pilną sprawę, a on już kilka razy nawalił. W końcu nastał TEN dzień, siedzę, czekam. Nagle, 10 min przed spotkaniem, dostaję od niego sms'a " wiesz, co bo mi skasowali autobus zastępczy, także nie dam rady do Ciebie przyjechać, sorry''
Taki malutki szczegół: mieszkamy w dużym mieście, miał do mnie przynajmniej 3 inne połączenia(tramwajem, inny autobus też by się znalazł), poza tym mamy do siebie jakieś niecałe 3 km, które równie dobrze mógł przejść na pieszo
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 22:30   #1904
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Najgorszy numer to chyba wykręcił mój ojciec, poszukiwany przez dwa lata przez policję za kradzieże i pobicia młodych dziewczyn, a później i próby gwałtu na nich. Wreszcie złapany na gorącym uczynku i obecnie odsiadujący wysoki wyrok. Pan nie poczuwa się do winy, ba uważa, że w zasadzie nic takiego się nie stało i nie ma o czym mówić. Jeszcze do niedawna mąż mojej mamy, która postanowiła dać Panu szansę, aż po wielu latach nadszedł czas na przepustki, po których moja mama powiedziała dość i raz na zawsze pozbyła się delikwenta. Szkoda, że musiała sobie zmarnować 25 lat życia, żeby dojrzeć do tej decyzji. To tak w wielkim skrócie.
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 11:48   #1905
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Mi najgorsze numery w zyciu wykrecil przede wszystkim ojciec i na drugim miejscu starsza siostra, ale o nich nie bede sie rozwodzic. Ale inna sprawa, to spotykałam sie z jednym facetem, gdy mialam 17 lat. Pewnego razu musielismy isc po rozkopanej drodze bo bylo duzo remontów przed Euro. Stwierdził, ze jestem chłopczycą, skoro nie widze niczego złego w chodzeniu po rozkopanej drodze i nie chce sie ze mną zadawac I olał mnie, powiedział, ze nie bedzie sie wiecej zadawac z ''chłopczycą'' i wraca do domu. W ogole w innym wątku juz o nim pisalam, to ten co mnie zmuszal do chodzenia w szpilkach, do malowania paznokci etc. Potem ja glupia jeszcze sie z nim spotkalam, ale odkad na sile probowal mnie calowac w samochodzie to wiecej sie z nim nie widzialam i nie chce typa wiecej na oczy widziec, porąbany totalnie.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-05-02 o 11:49
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:22   #1906
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ale inna sprawa, to spotykałam sie z jednym facetem, gdy mialam 17 lat. Pewnego razu musielismy isc po rozkopanej drodze bo bylo duzo remontów przed Euro. Stwierdził, ze jestem chłopczycą, skoro nie widze niczego złego w chodzeniu po rozkopanej drodze i nie chce sie ze mną zadawac I olał mnie, powiedział, ze nie bedzie sie wiecej zadawac z ''chłopczycą'' i wraca do domu. W ogole w innym wątku juz o nim pisalam, to ten co mnie zmuszal do chodzenia w szpilkach, do malowania paznokci etc.
Faktycznie niezły poyeb. Mnie wielu facetów podziwiało właśnie za to, że nie jestem pańcią w szpilkach, tylko taką, która z nimi pochodzi po rozkopanych drogach, sama naprawi cieknący kran, wyrwane gniazdko itp.

Edytowane przez whateveryouwant
Czas edycji: 2014-09-11 o 12:54
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:04   #1907
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez whateveryouwant Pokaż wiadomość
Faktycznie niezły poyeb. Mnie wielu facetów podziwiało właśnie za to, że nie jestem pańcią w szpilkach, tylko taką, która z nimi pochodzi po rozkopanych drogach, naprawi sama rower (tu żaden lakier do paznokci by nie wytrzymał w starciu ze smarem rowerowym i narzędziami), postawi sama ściankę (chodziłam do szkoły budowlanej, w sumie jakaś solara z tipsami też tam była i nie gorzej jej szło, ale tips jej się raz ułamał podczas praktyk i był płacz i lament) itp.
A swoją drogą, parę stron temu pisałam wam o mojej szalonej rodzince, która traktowała mnie gorzej niż kota domowego - otóż moje jutrzejsze 23 urodziny spędzam już w pustym mieszkaniu, wynajęłam właśnie fajną kawalerkę i jestem od nich wolna! Dziś rano wzięłam rzeczy i wyszłam bez słowa. Nawet się nie spojrzeli znad śniadania.
nie powinno się oceniać kogoś jedynie poprzez wygląd, czasami tipsy, opalenizna i szpilki nie znaczą że dziewczyna jest mało wartościowa.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:17   #1908
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
nie powinno się oceniać kogoś jedynie poprzez wygląd, czasami tipsy, opalenizna i szpilki nie znaczą że dziewczyna jest mało wartościowa.

ale jest solarą i to wystarczy żeby się z niej śmiać
whateveryouwant - świetnie, że udało Ci się wyprowadzić dużo szczęścia życzę.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:39   #1909
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość

ale jest solarą i to wystarczy żeby się z niej śmiać
whateveryouwant - świetnie, że udało Ci się wyprowadzić dużo szczęścia życzę.
nie jestem zwolenniczka chodzenia do solarium ale to nie jest powód do śmiania się to coś w stylu nie oceniaj książki po okładce
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 13:44   #1910
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

nie rozumiem jak mozna sie smiac z kogos kto lubi awokado, tak przez nas znienawidzone, tylko dlatego ze brzydko wyglada i nie jest w naszym smaku...

Albo psa bo jest pokoltuniony i brudny, to znaczy ze jest gorszy?

Najwazniejsze to patrzyc sercem
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:49   #1911
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

za dużo poznałam takich dziewczyn i tym sercem to nie ma na co patrzeć poza tym żartuję sobie.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 13:58   #1912
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Wiadomo, ze nie wszystkie solary - tapeciary są puste, ale sadzac po doswiadczeniu, to wiekszosc z nich zdecydowanie taka wlasnie jest.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 17:41   #1913
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość

ale jest solarą i to wystarczy żeby się z niej śmiać
whateveryouwant - świetnie, że udało Ci się wyprowadzić dużo szczęścia życzę.
Dzięki
Nie napisałam, że tamta solara była głupia, bo nie była - widzicie, umiała zbrojenie zrobić, kafelki położyć i ściankę zbudować, tylko będzie musiała jeszcze nauczyć się to robić tak, żeby jej różowe tipsy się przy tym nie ułamały.
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:20   #1914
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Wiadomo, ze nie wszystkie solary - tapeciary są puste, ale sadzac po doswiadczeniu, to wiekszosc z nich zdecydowanie taka wlasnie jest.
właśnie. skądś się te stereotypy biorą.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 08:56   #1915
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

znam dziewczyny które nie chodzą do solarium i nie noszą tipsów i wcale nie są lepsze, dla mnie to oznacza styl bycia, jedna chodzi w tipsach i sukienkach, inna w dżinsach a jeszcze inne ubierają się jak typowi hip-hopowcy lub uwielbiają stroje w rockowym stylu, wiec nie pojmuje jak można na podstawie tego oceniać ludzi
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:00   #1916
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

wyczuwam "bul d.upy" czyżbyś sama należała do solarnych piękności?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:09   #1917
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
wyczuwam "bul d.upy" czyżbyś sama należała do solarnych piękności?
nie, nie należę, ale znam dużo takich dziewczyn, myślę że twoja wypowiedz mówi sama za siebie i nie muszę już nic dodawać...
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:23   #1918
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
nie, nie należę, ale znam dużo takich dziewczyn, myślę że twoja wypowiedz mówi sama za siebie i nie muszę już nic dodawać...
A ja myślę, że mało kto po pani w szeroko pojętej stylistyce na solara bądź plastika spodziewa się tytułu doktora. Realia jednak są jakie są i nie ma ich co czarować - wizerunek mówi dużo o człowieku i trzeba być dość naiwnym żeby uważać inaczej.
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 10:55   #1919
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Nikt nie mowi, ze osoby ktore nie sa z wygladu plastikami, od razu są super i w ogóle. Tez jest takich niemało, co wygladaja normalnie, a maja pusto w glowie, albo sa plastikami, ale z zachowania. Po prostu solara juz po wyglądzie daje poznac, czego sie mozna spodziewać.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:30   #1920
whateveryouwant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 75
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Tylko w sferze facetów nic się nie zmienia, dalej na palantów samych trafiam, zerwałam wczoraj. Rozmawiałam w czwartek przez telefon z facetem i umówiliśmy się, że przyjedzie w piątek i się spotkamy (wyjechał na majówkę do innego miasta). Ucieszył się, powiedział, że przyjedzie, że zadzwoni, jak będzie już jechał itp. Nigdzie się więc z domu nie ruszałam, ale telefon milczał, a ja nie mogłam się dodzwonić do niego, tel wyłączony. Cały dzień nic. O 21 wszedł na neta i wysłał mi wiadomość z linkiem do jakiejs piosenki na jutub, żebym sobie posłuchała bo fajna. Spytałam go, czy nawet nie uraczy mnie jakąś wymówką, nic? Na co po pół godzinie wysłał mi wiadomość
objętości pracy dyplomowej,w ktorej bez ogródek napisał mi z najdrobniejszymi szczegółami, co robił przez cały dzień, co jadł na obiad z babcią, o której godzinie ziewal, a o ktorej sie drapał po tyłku nad jeziorkiem z kumplami i mottem tej historii bylo to, że tak przyjemnie spedzil dzien, ze jednak jakos mu sie nie przyjechało. Zadzwoniłam więc
i powiedzialam, ze obiecal ze przyjedzie i tego nie zrobil, i to nie jest w porządku. A on: "Nic nie obiecywałem. Powiedziałem, że przyjadę, ale nie powiedziałem, że obiecuję, że przyjadę."
whateveryouwant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 23:17:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.