Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 17:42   #1921
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

stwierdzam już ostatecznie, że moje włosy nie lubie bingo kaszmir i kolagen
bo to przecież nie może być od niczego innego, olejki nie, a reszta była tylko na długość.
Dobrze, że mam jej tylko 1/3 jeszcze
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:44   #1922
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Dziewczyny wiecie może dlaczego moje włosy są super po myciu a za parę godzin są strączkowane i w ogóle bez szału?

BTW patrząc na pogodę za oknem mam ochotę wyjąć choinkę i pisanki na niej powiesić...

Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2013-03-20 o 17:48
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:46   #1923
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Kurczem, no ładny składzik. Może w Agorze na spotkaniu zajrzę do tego sklepu z Bingaczami? Nie, najpierw sobie poczekam aż potestujesz i ocenisz. Racjonalnym trzeba być!
Ja już postanowiłam, że zafunduję sobie jakiegoś Bingacza, a co! Mam tylko jednego, aż mi głupio
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:46   #1924
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Może Scarrabeo do spotkania zdąży przetestować, swoją drogą też mnie zaciekawiła ta maska
O właśnie, Scarrabeo, weź ją testuj teraz codziennie aż do zlotu czarownic
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:46   #1925
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Spirulina&keratyna i arganowa kuracja. Miałam w rękach jeszcze glinkę ghassoul, ale stwierdziłam, że zaszaleję i przetestuję to, czego jeszcze nie miałam.
U siebie w Tesco mam do wyboru kolagen&kaszmir i... kolagen&kaszmir Ostatnio gdzieś Tż kupił mi shea&5alg.
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Może Scarrabeo do spotkania zdąży przetestować, swoją drogą też mnie zaciekawiła ta maska
O to to
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:46   #1926
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
jaki jak mam puch na głowie

a na czubku tak:
Kurde z bejbiszonami est taki problem, że to urocze, że rosną małe włoski, ale wyglądają śmiesznie ładne stadko

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Ha! A może soda, a potem comyciowe rypanko?
Właśnie, a propos, idę szykować sodę.

Ja tam np. wolę Bingacze niż Alterrę. Poza tym Bingo z Ghassoul pachnie równie pięknie jak Alterra z granatem wg. mnie
Nie są obciążone/niedomyte, tylko po nocy, około 70 minutach w autobusie, 1,5 h w czapce i 2/3 dnia w szkole mają dość no i ładniej się kręcą po delikatnym myjadełku

Kusi mnie ten Bingaczyk, niech się Auchan przyszykuje


Nie chce mi się ich stylizować ani suszarką suszyć , wyczuwam BHD , trudno po tygodniu dobrego przyda się, nie mogę być zawsze piękna
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:48   #1927
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ja już postanowiłam, że zafunduję sobie jakiegoś Bingacza, a co! Mam tylko jednego, aż mi głupio
Ja mam dwa. Jeden z błotkiem karnalitowym, ale mi nie służy na skalp, a drugi z shea i algami, który ma swoje lepsze i gorsze dni. Żałuję, że ten z błotkiem z karnalitowym już po dacie ważności, bo minęło 1,5 roku od otwarcia, a tak to bym którejś z Was podesłała. Ale ze mnie ciapa
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 17:50   #1928
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Aqua, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Nut Oil, Propylene Glycol; Aqua; Rosmarinus Officinalis Leaf Extract; Chamonilla Recutita Extract; Arnica Montana Extract; Lamium Album Extract; Salvia Officinalis Extract; Pinus Sylvestris Bud Extract; Nasturtium Officinale Extract; Arctium Majus Extract; Citrus Medica Limonum Peel Extract; Hedera Helix Extract; Calendula Officinalis Extract; Tropaeolum Majus Extract, Propylene Glycol, Aloe Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Matricaria Extract; Propylene Glycol, Hydrolized Silk Protein, Soluble Collagen, Aqua, Yoghurt Filtrate, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben, DMDM Hydantoin, Butylohydroksytoluen.

Tak to wygląda. Z tego co widzę to powinna być cięższa od normalnych masek, ale jak to rzeczywiście będzie- wyjdzie w praniu. Znaczy myciu.
Chcę!

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Ja tam np. wolę Bingacze niż Alterrę. Poza tym Bingo z Ghassoul pachnie równie pięknie jak Alterra z granatem wg. mnie
Moje włosy lubią i to i to. Tęsknię za alterrą morelową. Ale cena alterry względem pojemności zabija mój portfel, wolę pół litra bingacza
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:54   #1929
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

A Bingacza z ghacośtam mogę nałożyć na skalp bez uszczerbku na zdrowiu?
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2013-03-20 o 17:55
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:03   #1930
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

kaveri ponoć tak
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:05   #1931
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
kaveri ponoć tak


Nałożę trochę za ucho i na linii włosów nad czołem. Nie chcę w razie czego jechać z pokrzywką na skalpie do ligoty
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:06   #1932
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może dlaczego moje włosy są super po myciu a za parę godzin są strączkowane i w ogóle bez szału?

BTW patrząc na pogodę za oknem mam ochotę wyjąć choinkę i pisanki na niej powiesić...
Mam podobnie, włosy łatwo mi się zbijają w strączki. Jest trochę metod (tutaj) - przetestuj je, jak nie będzie rezultatów, to trzeba kombinować i znajdować własne sposoby. U mnie po niektórych kosmetykach jest o wiele lepiej, śpię w warkoczach, gdy je rozpuszczam, mam fale, które nie strąkują się tak bardzo jak proste włosy (a jak już, to jest to mniej widoczne).
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:29   #1933
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Może w Agorze na spotkaniu zajrzę do tego sklepu z Bingaczami? Nie, najpierw sobie poczekam aż potestujesz i ocenisz. Racjonalnym trzeba być!
Zajrzymy razem, bo mam ochotę na drożdżową, ewentualnie z błotkiem karnalitowym.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Może Scarrabeo do spotkania zdąży przetestować, swoją drogą też mnie zaciekawiła ta maska
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
O właśnie, Scarrabeo, weź ją testuj teraz codziennie aż do zlotu czarownic
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
O to to
fu*k, no trochę czasu mało, ale mogę spróbować. Najwyżej zwalę na Bingacza mój Bad Hair Day w dniu spotkania.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Ja już postanowiłam, że zafunduję sobie jakiegoś Bingacza, a co! Mam tylko jednego, aż mi głupio
I słusznie, że głupio.

Wszystko przed Tobą! Ja przetestowałam narazie shea, kaszmir, mleczną i ghassoul. Czyli jestem w połowie planu.




Tak ogólnie to jutro stuknie mi 2 lata od ostatniej wizyty u fryzjera.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:32   #1934
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Mam podobnie, włosy łatwo mi się zbijają w strączki. Jest trochę metod (tutaj) - przetestuj je, jak nie będzie rezultatów, to trzeba kombinować i znajdować własne sposoby. U mnie po niektórych kosmetykach jest o wiele lepiej, śpię w warkoczach, gdy je rozpuszczam, mam fale, które nie strąkują się tak bardzo jak proste włosy (a jak już, to jest to mniej widoczne).
Też miałam straszny problem ze strączkowaniem. Ale po olejowaniu i nawilżaniu - przeszło im.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:44   #1935
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Zajrzymy razem, bo mam ochotę na drożdżową, ewentualnie z błotkiem karnalitowym.

Tak ogólnie to jutro stuknie mi 2 lata od ostatniej wizyty u fryzjera.
Jakie pokusy. Coś czuję, że nażremy się lodów, ciastek i resztę kasy wydamy na maski, odżywki itd. A dodam jeszcze, że w Agorze jest Społem. Więc wiecie, oleje, może coś innego jeszcze się napatoczy

A mi stuknie jutro 2....tygodnie od ostatniej wizyty u fryzjera
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:03   #1936
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Jakie pokusy. Coś czuję, że nażremy się lodów, ciastek i resztę kasy wydamy na maski, odżywki itd. A dodam jeszcze, że w Agorze jest Społem. Więc wiecie, oleje, może coś innego jeszcze się napatoczy

A mi stuknie jutro 2....tygodnie od ostatniej wizyty u fryzjera
nie jem słodyczy:P
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:07   #1937
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
nie jem słodyczy:P
A kawka?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:10   #1938
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
A kawka?
Jak najbardziej
Zamiast ciastek i lodów kupię jakąś bluzkę tak, tak bluzkę, nie odżywkę do włosów no, ew. zamiast bluzki to filtr ale na razie nie ma na dozie tego, co chcę, więc nie zamówię
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:13   #1939
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
Zamiast ciastek i lodów kupię jakąś bluzkę tak, tak bluzkę, nie odżywkę do włosów no, ew. zamiast bluzki to filtr ale na razie nie ma na dozie tego, co chcę, więc nie zamówię
a jaki filtr? ja się chyba zdecydowałam na ten: http://allegro.pl/loreal-uv-perfect-...117769670.html
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 19:27   #1940
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
a jaki filtr? ja się chyba zdecydowałam na ten: http://allegro.pl/loreal-uv-perfect-...117769670.html
Emulsja matujaca Vichy 50+, a jak nie ten to Daylong 50
Muszę mieć w miarę fajny skład, bo jak nałożyłam Soraye, to mnie zapchała, a przy Daylongu nic złego się nie dzieje...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:30   #1941
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Emulsja matujaca Vichy 50+, a jak nie ten to Daylong 50
Muszę mieć w miarę fajny skład, bo jak nałożyłam Soraye, to mnie zapchała, a przy Daylongu nic złego się nie dzieje...
to daj znać, jak Ci się ten Vichy spodoba, bo sama o nim myślałam przez jakiś czas
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:38   #1942
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
ahoooj, pamięta mnie tu ktoś jeszcze? (deszczowej nie pytam, bo sama mnie zmotywowała do ponownego wejścia na wizaż )

Przyznaję, że ostatnio w ogóle nie miałam czasu na nic - szkoła, która jednak sobie coraz bardziej olewam, praca w dzikich godzinach i jeszcze jakieś życie towarzyskie mało sprzyjały uzależnieniu od forum. Niestety trochę to widać po włosach, bo końcówki miałam w tak paskudnym stanie, że musiałam ściąć okolo 5cm :<

dlatego teraz zaczynam kurację uderzeniową na porost - pokrzywa, CP, drożdże i któraś ze wcierek. Tutaj mam pytanie - kozieradka, oprócz genialnego wpływu na wypadanie, pomaga włosom szybciej rosnąć? zauważyłyście coś takiego, czy lepiej wrócić do jantara/rzepki?

Oczywiście po wyjściu od fryzjera uznałam, że pora zmienić coś w życiu Od 2 dni znów nie jem slodyczy, wróciłam do Chodakowskiej i staram się żywić lepiej niż starymi kanapkami z coffeeheaven (chociaż niektóre uwieelbiam)
Naprawdę nie wiem, jak to działa, że zmiany na głowie tak motywują do samodoskonalenia

Zaraz powinnam się wziąć za nadrobienie przynajmniej kilku ostatnich stron, bo jestem kompleeetnie poza tematem. Widziałam tylko, że miały miejsce jakieś 'zazwiązkowania' - gratulacje i przybijam piątkę, bo u mnie podobnie


aaaa, zdjęcia włosów niestety nie mam, bo jestem sierotką autoportretową
siemanko zazwiązkowana, dobrze że jesteś ej, mi też się tyje, celluit mi powraca i tyłek opada, ale tłumaczę sobie, że to przez tę przedłużającą się zimę objadam się jak prosię i nie ćwiczę dzisiaj zrobię 8 minut buns i brzuszki!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość

jaki skret
Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
Faaaajne, takie zadziorne.
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Zapewne wypróbuję a gdzie to się kupuje?

Fajnie, że Cię mama wspiera, moja ogranicza się do niekomentowania tego , co mam na głowie
w zielarskim, w sklepie z herbatami

moja na początku miała ze mnie bekę, zwłaszcza, że przez pierwsze tygodnie włosy wyglądały koszmarnie teraz chwali i sama mi każe kupować dobre odżywki, pyta jak coś przynosi do domu czy to ma dobry skład itp

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
a ten jedwab jest całkiem zacny, jak za swoją cenę. tez go aktualnie używam, bo nie stać mnie na biovaxa a+e
ale biovax w promocji często 4 zł z hakiem kosztuje

aaach, za tydzień o tej porze rzucam już pracę... dzisiaj miałam tak męczący dzień, że masakra, myślałam, że zastrzelę wszystkich wokół a potem siebie... jeszcze ten cholerny śnieg, który cały czas leży...
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:44   #1943
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
fu*k, no trochę czasu mało, ale mogę spróbować. Najwyżej zwalę na Bingacza mój Bad Hair Day w dniu spotkania.
Pieprzyć Bad Day'e, oby tylko nie padało
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
nie jem słodyczy:P
Ja też
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:44   #1944
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie - oto kawałek zapisków z przedwczoraj:
Mycie na noc
O: psikacz
M: Pharmaceris
O: Water Mask /15 min, co parę minut podgrzewany

Spanie w mokrych włosach. Rano włosy bardzo miękkie, miłe w dotyku. Po wyjściu na dwór szorstkie.


i teraz moje pytanie - macie pomysł czemu moje włosy na uczelni zrobiły się szorstkie? Nie wiem czy to wina 'dworu' akurat ale wychodząc z domu miałam włosy fajne (jak na moje włosię to nawet wow) a na uczelni już po pierwszym wykładzie miałam szorstkie i niefajne. Nie wiem czy się takie zrobiły od razu na dworze czy po kilku godzinach na uczelni bo nie dotykałam ich wcześniej
Dowaliłaś nawilżaczami, a w pomieszczeniach sucho jeszcze jest
Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Kwaszę się dopiero kilka dni, raz dziennie. Najpierw zrobiłam 15% ale byłam cała czerwona, więc odrobinę rozcieńczyłam i jest ok. 12% (wg moich obliczeń).
Fak, a ja myślałam że 15SPF wystarczy Podjadę w piątek do domu, mam 50-tkę Sorai jeszcze z wyjazdu do Egiptu
Z tego co pamiętam, to dobrze się nią smarowało.

Kascysko ja juz wolę zapytać. Jak rano używam tego toniku z kwasu mlekowego, a wieczorem serum (z Twojego bloga, nie wiem czyjego autorstwa w oryginale), na naczynka to jest ok? Nie mają jakichś przeciwstawnych działań?
Przestawiłabym tonik mlekowy na wieczór, nie ma co skóry z "resztkami" nieprzereagowanego (zneutralizowanego) kwasu wystawiać na słońce.
Obie te mikstury możesz stosować razem bez problemu

Ten filtr jest z zeszłego roku? To musisz kupić nowy.
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
jak już mowa o filtrach - myślicie że mogę używać swojego pyszczkowego z tamtego roku z maja?
Teoretycznie nie powinno się ale słyszałam to na przykładzie takich zabieranych na plażę że słońce i temp niszczą to co w opakowaniu nam zostało i tracą właściwości
Filtr z zeszłego roku niezależnie od warunków przechowywania nie ma już takich właściwości - filtry nawet bez dostępu światła rozkładają się w czasie.
Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Jeden ma filtr SPF 25 i PA++ (co to PA++ nie wiem)
a drugi SPF 30 i PA++
Przy takich filtrach moge odpuścić filtr czy mam stosować?
Przy kwaszeniu czy retinoidach musisz stosować wyższy.
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Tak, Bingo Arganowa kuracja do włosów- zawiera olej arganowy oraz 12 ekstraktów roślinnych. W katowickim Auchan za 14 złotych.
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Aqua, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20 (and) Cetearyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Argania Spinosa (Argan) Nut Oil, Propylene Glycol; Aqua; Rosmarinus Officinalis Leaf Extract; Chamonilla Recutita Extract; Arnica Montana Extract; Lamium Album Extract; Salvia Officinalis Extract; Pinus Sylvestris Bud Extract; Nasturtium Officinale Extract; Arctium Majus Extract; Citrus Medica Limonum Peel Extract; Hedera Helix Extract; Calendula Officinalis Extract; Tropaeolum Majus Extract, Propylene Glycol, Aloe Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Matricaria Extract; Propylene Glycol, Hydrolized Silk Protein, Soluble Collagen, Aqua, Yoghurt Filtrate, Parfum, Citric Acid, Methyl Paraben, Sodium Benzoate, Ethyl Paraben, DMDM Hydantoin, Butylohydroksytoluen.

Tak to wygląda. Z tego co widzę to powinna być cięższa od normalnych masek, ale jak to rzeczywiście będzie- wyjdzie w praniu. Znaczy myciu.
Ja chcę, gdzie ja to w krk znajdę...
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A Bingacza z ghacośtam mogę nałożyć na skalp bez uszczerbku na zdrowiu?
Obawiałabym się w Twoim przypadku mocno - DMDM Hydantoina.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:45   #1945
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
s
aaach, za tydzień o tej porze rzucam już pracę... dzisiaj miałam tak męczący dzień, że masakra, myślałam, że zastrzelę wszystkich wokół a potem siebie... jeszcze ten cholerny śnieg, który cały czas leży...
u mnie dokładnie to samo... tak jak w zimie śnieg mnie zachwyca, to teraz, kiedy powinna być wiosna, widok śniegu i wizja odśnieżania samochodu po raz 5 tego samego dnia mnie po prostu dołuje...
a najgorsze jest to, że w domu włosy wyglądają pięknie, a po wyjściu na ten śnieg od razu zamieniają się w strąki, a pod czapką tracą objętość...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:45   #1946
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to daj znać, jak Ci się ten Vichy spodoba, bo sama o nim myślałam przez jakiś czas
jak kupię, to na pewno dam znać, choć myślę nad tym, czy w moim przypadku nie lepiej byłoby kupić Daylonga...
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Ja też
ooo, to dobrze
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:51   #1947
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
jaki jak mam puch na głowie

a na czubku tak:
też tak wyglądam
Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może dlaczego moje włosy są super po myciu a za parę godzin są strączkowane i w ogóle bez szału?

BTW patrząc na pogodę za oknem mam ochotę wyjąć choinkę i pisanki na niej powiesić...
Miałam ten sam problem, ale powoli się go pozbywam. U mnie było raczej tak, że pierwszego dnia po myciu były w porządku, a drugiego to jakaś porażka... Trudno powiedzieć jednoznacznie, co mi pomogło - obstawiam olejowanie, ale chyba bardziej zrównoważona pielęgnacja i eksperymentowanie.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:52   #1948
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Obawiałabym się w Twoim przypadku mocno - DMDM Hydantoina.
Już musiałam zmyć. Zaczęło swędzieć, a kiedy podrapałam to piekło. Teraz mam czerwonego placka za uchem i przy linii włosów
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ooo, to dobrze
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:55   #1949
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
jak kupię, to na pewno dam znać, choć myślę nad tym, czy w moim przypadku nie lepiej byłoby kupić Daylonga...

ooo, to dobrze
mnie się wydawało, że Ty już go miałaś
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:55   #1950
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ja chcę, gdzie ja to w krk znajdę...

Obawiałabym się w Twoim przypadku mocno - DMDM Hydantoina.
Oho, Kaś się na coś napala, a to jest rzadkie ostatnio

Też bym się obawiała DMDM Hydantoin, bo właśnie po tej masce miałam dosyć swędzący skalp.

A ten badziew jest jeszcze w balsamie do opalania Soraya 50+, choć śmiem twierdzić, że cerę mam nieco mniej wrażliwą od skalpu. Powiedzmy, że zaryzykuję. Tylko na jakiego wuja muszą to dodawać?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.