Wyprzedaże wiosna-lato 2010 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 10:36   #1921
ciacho492
Rozeznanie
 
Avatar ciacho492
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 558
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Idę dziś do Galerii Łódzkiej mogę zapuścić żurawia na rzeczy które Was interesują
To ja bym poprosila o sprawdzenie dostepnosci sukienki (ta za 19,90) rozmiar 38 -ta szara, bo w moim miescie nie ma niestety h&m i nie mam mozliwosci jej kupna niestety...

oraz ceny tych koturnow bialych:https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1279046604 i dostepnosci rozmiaru 40. Ale bardziej zalezy mi na tej sukience.

Moglabys dla mnie te 2 rzeczy sprawdzic?
ciacho492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:43   #1922
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Kamizelki widziałam zainteresowałam się nimi ale mojego rozmiaru nie było (jak zwykle zresztą 34). Spódniczek wisiało bardzo dużo ale głównie po 79 zł a ja chciałam za 39 zł kupić jakąś drugą bo jedną już upolowałam tam w takiej cenie i taką co by się nadawała na co dzień. Co do żakietów jest bardzo dużo fajnych i w cenach przystępnych według mnie i można skompletować z spódniczką Sukienek widziałam kilka - princeski są a myślę że może o takie Ci chodzi ale ceny nie pamiętam
No ja właśnie 34 potrzebuję jeśli mówisz o tej samej (z takim małym jakby kwiatkiem metalowym, co wygląda trochę jak guzik czy coś) to jak znajdziesz to może byś mi kupiła też albo chociaż dała cynk, to bym sobie szybko podskoczyła kurczę, żałuję, że nie kupiłam, ale była okropna kolejka a TŻ na mnie czekał eh.
I racja, właśnie coś jak princeska by mi się przydało, były ładne w RE ale jakieś takie małobiuściaste (ja niby też płaska jestem, ale tam bym się na pewno nie zmieścia, nie wiem na kogo to szyją albo bym musiała brać ze 38 i przerabiać tyłek). No ew, właśnie żakiet ze spódniczką, najlepiej tulipanek, z tego co pamiętam było sporo ładnych ale cen nie pamiętam, zresztą byłam chyba jeszcze podczas 1 tury. Dlatego pytam, czy warto jeszcze szukać jeśli się da skompletować coś na rozm 34 to fajnie
Muszę się do portu wybrać chyba, bo właśnie obczaiłam, że tam jest też mój ulubiony Top Secret
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...

Edytowane przez MarudexuS
Czas edycji: 2010-07-14 o 10:44
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:47   #1923
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Idę dziś do Galerii Łódzkiej mogę zapuścić żurawia na rzeczy które Was interesują
Sprawdź po prostu, czy jest w ogóle po co jechać.
W Porcie byłam wczoraj, trochę lepiej niż tydzień temu w Galerii. Też mam wrażenie, że robią nas w balona z tymi procentami..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:57   #1924
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Hej dziewczyny Jak ma sie sprawa ze strojami kąpielowymi? Zostało cos jeszcze?
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:57   #1925
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A jak sytuacja w NY? W jakich cenach są krótkie spodnie, elastyczne spódniczki, albo sukienki?
A w Mohito?
W NY spodenki bawełniane (białe, czarne, beżowe) widziałam po 39,90, ale rozmiar XS mnie przypominał małe M Spódniczki, takie jakby marmurkowe 39,90 albo 34,90. Większość spódnic chyba w takich cenach.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:02   #1926
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Sprawdzę co tam oferują - liczę właśnie że uda mi się coś zakupić w Re w Galerii bo byłam tam wcześniej i jakoś mi bardziej przypadł do gustu niż w Porcie I właśnie w porcie problem z małymi rozmiarami w galerii ostatnio były same małe właściwie więc do przymierzalni miałam chyba 8 spódniczek Wybieram się na pewno do Re, H&M bo sama też szukam tych tanich sukienek, Stradi i tego obok i Zary

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
No ja właśnie 34 potrzebuję jeśli mówisz o tej samej (z takim małym jakby kwiatkiem metalowym, co wygląda trochę jak guzik czy coś) to jak znajdziesz to może byś mi kupiła też albo chociaż dała cynk, to bym sobie szybko podskoczyła kurczę, żałuję, że nie kupiłam, ale była okropna kolejka a TŻ na mnie czekał eh.
I racja, właśnie coś jak princeska by mi się przydało, były ładne w RE ale jakieś takie małobiuściaste (ja niby też płaska jestem, ale tam bym się na pewno nie zmieścia, nie wiem na kogo to szyją albo bym musiała brać ze 38 i przerabiać tyłek). No ew, właśnie żakiet ze spódniczką, najlepiej tulipanek, z tego co pamiętam było sporo ładnych ale cen nie pamiętam, zresztą byłam chyba jeszcze podczas 1 tury. Dlatego pytam, czy warto jeszcze szukać jeśli się da skompletować coś na rozm 34 to fajnie
Muszę się do portu wybrać chyba, bo właśnie obczaiłam, że tam jest też mój ulubiony Top Secret
Popatrzę co tam mają w naszym rozmiarze i dam znać ale pewnie dopiero jutro rano bo nie wiem kiedy wrócę do domu I podzielam zdanie o tym że w 34 robią miejsce chyba na plecy - myślą że jak ktoś jest mały to chyba już nie może mieć biustu a tu wystarczy zakupić stanik z Re za 16,90 super push up i niespodzianka
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:09   #1927
wiederdasselbe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 199
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Madchen_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jak ma sie sprawa ze strojami kąpielowymi? Zostało cos jeszcze?
Ja kupilam wczoraj w Wawie w Wola Parku stroj kapielowy taki czarny w kwiaty przeceniony w sumie z 90zl na 40 w rozmiarze M, przesliczny, tego juz nie bylo, ale bylo duzo innych brzydszych niestety... moze w innych Re wiekszy wybor
wiederdasselbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 11:14   #1928
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez wiederdasselbe Pokaż wiadomość
Ja kupilam wczoraj w Wawie w Wola Parku stroj kapielowy taki czarny w kwiaty przeceniony w sumie z 90zl na 40 w rozmiarze M, przesliczny, tego juz nie bylo, ale bylo duzo innych brzydszych niestety... moze w innych Re wiekszy wybor
dzieki za odp. W takim razie bd musiała się wybrac na zakupy
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:23   #1929
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Popatrzę co tam mają w naszym rozmiarze i dam znać ale pewnie dopiero jutro rano bo nie wiem kiedy wrócę do domu I podzielam zdanie o tym że w 34 robią miejsce chyba na plecy - myślą że jak ktoś jest mały to chyba już nie może mieć biustu a tu wystarczy zakupić stanik z Re za 16,90 super push up i niespodzianka
Hahahaa dokładnie tak ich staniki są ekstra tylko już nie ma co liczyć na 70C (które jest tak na prawdę jak B ale cii )
No i widzeę że szukamy tego samego jakby Ci jakie fajne kiecki wpadły w oko pisz
Coś jasnego, prostego, najlepiej z naturalnych materiałów, tulipanek i w kolanko
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...

Edytowane przez MarudexuS
Czas edycji: 2010-07-14 o 11:24
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:34   #1930
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Hahahaa dokładnie tak ich staniki są ekstra tylko już nie ma co liczyć na 70C (które jest tak na prawdę jak B ale cii )
No i widzeę że szukamy tego samego jakby Ci jakie fajne kiecki wpadły w oko pisz
Coś jasnego, prostego, najlepiej z naturalnych materiałów, tulipanek i w kolanko
Kupiłam ostatnio beżową z potrójnym paskiem do kolanka za 39,90 właśnie - mam na szafie wieszak Całkiem sporo ich było bo mają taki nietypowy krój że robią biodra całkiem spore ale ja jako nie-posiadaczka bioder jestem zadowolona bardzo Ja kupiłam 70B przez co efekt jest jeszcze fajniejszy na moich mikrusach ( piersiuczkach jak to mówią moje koleżanki).
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:36   #1931
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

W sobote jadę do Warszawy na zakupy. Czy wyprzedaże dalej trwają?
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 11:59   #1932
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio beżową z potrójnym paskiem do kolanka za 39,90 właśnie - mam na szafie wieszak Całkiem sporo ich było bo mają taki nietypowy krój że robią biodra całkiem spore ale ja jako nie-posiadaczka bioder jestem zadowolona bardzo Ja kupiłam 70B przez co efekt jest jeszcze fajniejszy na moich mikrusach ( piersiuczkach jak to mówią moje koleżanki).
Ja chcę te biodra lecę oglądać
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:49   #1933
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

A do którego centrum handlowego warto jeszcze zajrzeć w Wrocławiu?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:23   #1934
KasiaKiss92
Przyczajenie
 
Avatar KasiaKiss92
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
W sobote jadę do Warszawy na zakupy. Czy wyprzedaże dalej trwają?

No własnie. podzielam pytanie Jutro mam zamiar jechac do Warszawy na zakupy a mam kawał drogi, więc pytanie czy oplaca mi sie jechac? Jak z wyprzedazami glownie w H&M, Bershce, Stradim?
KasiaKiss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:14   #1935
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

farmamozg a moglabys zobaczyc czy sa u ciebie w Reserved te spodenki bezowe r. 36 S za 29,90? Jakby byly to wezmiesz je dla mnie a ja ci kaske zwroce?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:54   #1936
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Może wiecie czy sa przecenione sukienki w Kapphal i w jakich mniej więcej cenach sa ? Chodzi mi głównie o Galerie Mokotów <panda>
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:57   #1937
carisma carpenter
Raczkowanie
 
Avatar carisma carpenter
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 93
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Postanowiłam napisać małą relację z forum w Gliwicach, stan z wczoraj wieczorem

H&M-jeszcze sporo przecen, okulary po 5 zł, trochę biżuterii po 5-10zł, topy tuby po 10zł, sukienki z frędzlami 30zł, różowe z falbanami przecenione ze 129zł na 40zł, dużo ładnych bokserek w pastelach, długich w ładnych pastelopwych kolorach, beż, krem, pastelowy róż za 19.9zł, sukienki long czarne, w paski po 20zł, kombinezony 40zł wyciągnęli tez kolekcje the blues, niestety nie przeceniona, ale są tam bardzo ładne rurki, kolor granat, cena regularna 39zł, rozmiary od 26 do 33, fajnie leżą.Dużo też nowej kolekcji, dużo perełek, ładne proste fasony i stonowane kolory, w Divided oczywiście szał na sukienki tuby z siateczkę przy dekolcie w cenie regularnej 19.90,potwierdza m są śliczne, kupiłam czarną i szarą, stan na wczoraj ok 8 sztuk czarnej w rozmiarze xs, jedna w paski xs, cztery szare xs i jedna L. Spódniczek bandażowych miętowych w cenie 39zł brak, są tylko czarne

ZARA- sporo jeszcze przecenionych rzeczy, dużo też nowej kolekcji, większość marynarek, np białe lub w paseczki po 129zł, wszytskie krótkie spodenki, jeansowe, białe, pudrowy róż, z wysokim stanem w paski po 59 zł, spódniczki od 59 do 79zł, bardzo ładne legginsy, takie typu grubszego, bardziej na jesień, z zipami lub bez, kolory czarne, szare, 99zł na 59zł, sporo sweterków, kardiganów, z krótkim i długim rękawem po 39zł, swetry w paski z pagonami z cekinów 129zł na 59zł, fajne swetry jesienne, z motywami zwierzęcymi 59zł, a niedawno było jeszcze 79zł, aha i prześliczne body koronkowe, czarne i pudrowy róż, w marynarskie pasy, w kwiaty, z usztywnianymi miseczkami za 39zł, żałuje że nie kupiłam, rurki wszystkie po 59zł, fajne kolory, także białe przecierane i czarne.Butów mało, głownie płaskie sandałki od 99 zł do 129zł ( a pamiętam jeszcze czasy w 2007 roku, gdy kupowałam peep toe z przeceny w połowie lipca za 59zł )torebki przebrane nic ciekawego. Nie widziałam również ślicznych koronkowych szortów, które dziewczyny wklejają na lipcowych zakupach.Słynna sukienka
Dody wisi w TRF, w cenie regularnej jako nowa kolekcja za 149zł, wszytskie rozmiary.

Stradivarius- sporo topów, także z motywami kwiatowymi w cenie 19.90, paski bardzo fajny wybór od 9.9 do 19.9 za te które kosztowały 59zł, torebek mało, same resztki, pikowanych brak, buty resztki, płaskie sandałki 59zł, japonki 59zł, baleriny 49zł, spódniczki wszytskie ok 49zł, w kropki, bandażowe, we wzory, koronkowe, bluzki koszulowe, paski i krata po 39zł, szale, apaszki, bardzo fajne wzory, w kropki, w gwiazdki, po 19.9zł.

RESERVED- cały sklep przeceniony, nowej kolekcji brak, sporo butów, ale przeważnie duże rozmiary, baletki 59zł, gladiatorki od 79zł do 129zł, fajne rurki białe jeansowe 39zł, żółte 29zł, marynarki, także bia łe z lnu niestety nadal po 79zł, parę torebek od 49zł do 79zł za duże typu worek.Dużo bluzek, topów, koszul od 14.9 do 39zł, jednak moim zdaniem nic ciekawego, szmatki.Dużo spódnic klasycznych, białe, czarne cena ok 49zł i fajne spodnie haremki w kolerze oliwkowym za 39zł, ogromny wybór biżuterii od 6.9zł, można coś dla siebie znaleźć

NEW YORKER- topy po 19.9zł, różne kolory, wzory, także te z koronką, co mnie zaskoczyło fajne buty, wszytskie przecenione z 79 na 39, fajne gladiatorki zamszowe, peep toe.Sporo oczywiscie szaliczków, pasków, ale nic nie złowiłam oraz biżu, ceny od 3.95zł.

BERSHKA-większa część sklepu nowa kolekcja, eko skórki beżowe, błękitne po 89-99zł, legginsy grube 49zł z 99zł, pare swetrów z motywami zwierzęcymi 49zł z 99zł,sukienki od 39zł do 79zł, ale nic ciekawego, resztki. Z nowej kolekcji śliczne buty, mega szpile, w różnych kolorach, cena 199zł.

CUBUS- dużo topów w ładnych pastelowych kolorach, wszytskie rozmiary po 14.9zł, biżuteria, każda rzecz przeceniona o 50%.

VERO MODA-topy ok 29zł, min urocze w kropki, sukienki np floral po 69zł, dużo fajnych torebek, szarych, czarnych, karmel, od 49 do 69zł, fajne szale po 19zł.

KAPPHAL-bieda, nic ciekawego, parę sztuk biżu, z którego można by coś dla siebie wybrać po 4 zł

ORSAY-sporo bluzek po 29 i 39zł, marynarki 69zł i 79zł, jednak kolekcja nie za ciekawa, nie ma za bardzo na czym oka zwiesić.

CCC-hmmm jak dla mnie słabo, sporo japonek, ale przecenionych tylko o 10zł, kupiłam miesiąc temu srebrne japonki za 29zł, teraz uwaga po przecenie 39zł z 59zł

PULL.... prawie cały sklep nowa kolekcja, ładne kolory, beże, granaty, biel, oliwkowy.... z przeceny pozostało sporo marynarek, kurtek cena 59zł, ramonesek brak, bardzo dużo topów na ramiączkach w cenie 29zł.

Do tylu miejsc zdążyłam wieśćpozdrawiam serdecznie
__________________
Poprostu jestem kobietą
carisma carpenter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:33   #1938
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Dziewczyny gdzie znajdę naszyjniki w taki stylu? Te akurat jest z H&M, ale chciałabym w innym kolorze również
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:00   #1939
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie znajdę naszyjniki w taki stylu? Te akurat jest z H&M, ale chciałabym w innym kolorze również
W Reserved widziałam podobny w stylu hippisowskim z drewnianymi kółeczkami w różnych kolorach. Po obniżce 24,90.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 18:06   #1940
se_b_ek
Raczkowanie
 
Avatar se_b_ek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 317
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

carisma carpenter konkretna relacja a nie wiesz jak na męskim ?:P załamałaś mnie że w Pull&Bear i Bershka większość to nowe kolekcje ;(
se_b_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:16   #1941
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez carisma carpenter Pokaż wiadomość

VERO MODA-topy ok 29zł, min urocze w kropki, sukienki np floral po 69zł, dużo fajnych torebek, szarych, czarnych, karmel, od 49 do 69zł, fajne szale po 19zł.
zwróciłaś może uwagę, czy była taka duża czarna torebka typu worek i ile obecnie kosztuje?
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:32   #1942
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez kataszka5 Pokaż wiadomość
W sobote jadę do Warszawy na zakupy. Czy wyprzedaże dalej trwają?
Cytat:
Napisane przez KasiaKiss92 Pokaż wiadomość
No własnie. podzielam pytanie Jutro mam zamiar jechac do Warszawy na zakupy a mam kawał drogi, więc pytanie czy oplaca mi sie jechac? Jak z wyprzedazami glownie w H&M, Bershce, Stradim?

Wyprzedaże trwają Radzę Wam jednak jechać do mniej obleganego centrum, chociażby Arkadii (albo najlepiej Blue City&Reduta), bo jest chyba więcej rozmiarów i dużo mniej przebrane. Wczoraj byłam wieczorkiem w Arkadii i wskoczyłam do kilku sklepów i jeszcze było dużo do wyłowienia, a dzisiaj gdy byłam w ZT i na Marszałkowskiej to już 3/4 rzeczy poprzebieranych i ogólnie nieciekawie.

W Stradim (ZT) można coś jeszcze wyszukać, tak samo jak w Bershce (ZT). W H&Mie (ZT i Marszałkowska) raczej resztki z wyprzedaży.

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
farmamozg a moglabys zobaczyc czy sa u ciebie w Reserved te spodenki bezowe r. 36 S za 29,90? Jakby byly to wezmiesz je dla mnie a ja ci kaske zwroce?
Niestety nie miałam czasu dzisiaj wpaść do Promenady, ale byłam przy okazji na Marszałkowskiej w Re i po szortach ani śladu... Beżowe będzie Ci o wiele ciężej dostać, może ta para w Promenadzie się jeszcze uchowała (były jedne jedyne beżowe) to jutro postaram się zadzwonić i jeżeli będą to po nie skoczę.
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:36   #1943
carisma carpenter
Raczkowanie
 
Avatar carisma carpenter
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 93
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
zwróciłaś może uwagę, czy była taka duża czarna torebka typu worek i ile obecnie kosztuje?
Tak była ta czarna, sama ją oglądałam, cena 49zł
__________________
Poprostu jestem kobietą
carisma carpenter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:40   #1944
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Wyprzedaże trwają Radzę Wam jednak jechać do mniej obleganego centrum, chociażby Arkadii (albo najlepiej Blue City&Reduta), bo jest chyba więcej rozmiarów i dużo mniej przebrane. Wczoraj byłam wieczorkiem w Arkadii i wskoczyłam do kilku sklepów i jeszcze było dużo do wyłowienia, a dzisiaj gdy byłam w ZT i na Marszałkowskiej to już 3/4 rzeczy poprzebieranych i ogólnie nieciekawie.

W Stradim (ZT) można coś jeszcze wyszukać, tak samo jak w Bershce (ZT). W H&Mie (ZT i Marszałkowska) raczej resztki z wyprzedaży.


Niestety nie miałam czasu dzisiaj wpaść do Promenady, ale byłam przy okazji na Marszałkowskiej w Re i po szortach ani śladu... Beżowe będzie Ci o wiele ciężej dostać, może ta para w Promenadzie się jeszcze uchowała (były jedne jedyne beżowe) to jutro postaram się zadzwonić i jeżeli będą to po nie skoczę.
A to bylo 34 czy 36? Bo jak 34 to nie dzwon, choc i tak watpie ze by sie ostały Okazalo sie, ze musialabym miec raczej 36
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:46   #1945
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez carisma carpenter Pokaż wiadomość
Tak była ta czarna, sama ją oglądałam, cena 49zł
o jacie naprawdę? ostatnio jak ją patrzyłam to była za 79, ciekawe czy u mnie została jakaś sztuka tylko skąd tu wziąć pieniądze
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:49   #1946
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
A to bylo 34 czy 36? Bo jak 34 to nie dzwon, choc i tak watpie ze by sie ostały Okazalo sie, ze musialabym miec raczej 36
ja patrzałam za nimi , i nie tych beżowych już wcale , były białe i to same duże rozmiary, ja swoje kupiłam ponad 2 tys temu i pare dni pózniej chcialam wymienić właśnie na s to już wtedy nie było

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ciacho492 Pokaż wiadomość
To ja bym poprosila o sprawdzenie dostepnosci sukienki (ta za 19,90) rozmiar 38 -ta szara, bo w moim miescie nie ma niestety h&m i nie mam mozliwosci jej kupna niestety...

oraz ceny tych koturnow bialych:https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1279046604 i dostepnosci rozmiaru 40. Ale bardziej zalezy mi na tej sukience.

Moglabys dla mnie te 2 rzeczy sprawdzic?
te koturny u mnie napewno kosztują 20 zł , niestety nie mam możliwości w zakupie ich , ale są one w forum w Gliwicach, wczoraj było ok 5 par
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:54   #1947
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
A to bylo 34 czy 36? Bo jak 34 to nie dzwon, choc i tak watpie ze by sie ostały Okazalo sie, ze musialabym miec raczej 36
Właśnie nie wiem, bo pisałam wcześniej, że na pewno jakiś mały (mniejszy od 38, bo na mnie były idealne 38, a patrzyłam czy może z tego koloru są, bo tak bym wzięła) i była ich jedna para. Więc jest możliwość, że albo 34, albo 36, przy czym jeżeli to było 36 to marne szanse żeby się ostały, chociaż tracić nadziei nie można Zastanawiam się właśnie czy jutro od razu nie pojadę, bo napaliłam się na spódniczkę bandażową z Tesco, a są na Gocławiu
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:26   #1948
Agusia1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 86
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

ktoś się orientuje czy coś zostało jeszcze w lublinie?
Byłam pod koniec czerwca w plazie i bardzo się rozczarowałam, ale niestety okazało się, że mam zadziwiająco mało bluzek.
jak inne galerie? zależy mi na info, bo mam dosyć daleko i nie chce jechać na pusto.
__________________
61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Agusia1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:54   #1949
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
farmamozg a moglabys zobaczyc czy sa u ciebie w Reserved te spodenki bezowe r. 36 S za 29,90? Jakby byly to wezmiesz je dla mnie a ja ci kaske zwroce?
Niestety ich nie było bo sama chciałam je zakupić - ani jednej sztuki(podobne znalazłam w HM ale wyglądałam w nich jak robotnik budowalany Ogólnie polecam wycieczkę do Reserved w Galerii bo bardzo dużo fajnych ciuszków jeszcze jest(głównie spódniczki, spodnie i sukienek trochę) . Ceny pospadały - zauważyłam to po spódnicy której szukałam i już była po 39,90 i kupiłam. W HM na przecenach w sumie lipa ale te sukieneczki za 19.90 super fajne z koleżankami zakupiłyśmy po sztuce(szare zniknęły a czarnych z koronką jeszcze sporo zostało - wiszą na samym końcu (chyba divided na ścianie po prawej). Butów białych nie widziałam niestety.A to co się dzieje w przymierzalni to istna tragedia. Czy tak trudno jest na prawdę wziąć to co się mierzyło i odwiesić? Do jednej z kabin nie dało się nawet wejść bo ciuchy walały się po podłodze Zara - pełno ludzi, ciuchy porozwalane jak w szmateksie i ceny niestety niefajne. Stradivarius mnie nie zachwycił - podobnie jak to Pull obok. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z Reserved - chociaż poszukuję jeszcze koszulek na ramiączkach gładkich - a tam tylko te w prążki są. I dla TŻ spodenek dzinsowych za kolano ciemnych - normalnie towar deficytowy JAk mi sie coś jeszcze przypomni rano to dopiszę
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 01:37   #1950
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Madam Coco czy w stradim jest już II tura? czy dalej takie sama obniżki?
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.