Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-30, 11:27   #1921
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
To chyba bardziej pasuje już na wątek wspominkowy dawnych lat, btw.


Jeśli nie oglądaliście nigdy Netflixowego 'Serial Killer with Piers Morgan', to nie róbcie sobie tego. Gdybym była w tych pomieszczeniach, gdzie 'przeprowadzał wywiad' z mordercami, miała broń i tylko jeden nabój w każdym z odcinków, to za każdym razem kulkę dostałby Morgan. Masakra. Nie widziałam gorzej przeprowadzonych wywiadów.

Za to Unabomber: In His Own Words z tego roku to świetna seria. Szkoda mi było tego Kaczynskiego - i naprawdę sądzę, że ten eksperyment na Harvardzie któremu był poddany zadziałał na jego głowę.
obejrzalam wywiad z tym chlopakiem ktory zabil siostre ( btw potem doczytalam ze napastowal seksualnie ..) tragedia. Slabo mu to wyszlo.
A tego psychola to powinni odstrzelic mimo wieku.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 07:23   #1922
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Gdy podcasty weszły zbyt mocno: wczoraj (jak dziecko poszło spać żeby nie było, że traumatyzujemy 4latka) wieczorem siedzieliśmy z mężem i próbowaliśmy obmyślić doskonały plan na morderstwo - on wymyślał swój scenariusz na pozbycie się mnie, a ja jego. Doszliśmy do wniosku, ze to wcale niełatwe zadanie. Czy jesteśmy normalni?

A tak serio, słuchałam wczoraj podcastu o pani Pawlicy i bardzo BARDZO mnie dziwi ta sprawa. Wysłuchałam w Kryminalnych Historiach, a potem u Justyny Mazur, bo jakimś cudem pominęłam u niej ten materiał.
Jestem ciekawa co się stało z ta kobieta, bardzo dziwna historia. Ciężko mi sobie wyobrazić, ze rodzina nie maczała w tym palców, ale wszystkich oczyszczono i stwierdzono, ze nie maja z tym nic wspólnego wiec już nie wiem co myśleć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 07:52   #1923
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88328212]Gdy podcasty weszły zbyt mocno: wczoraj (jak dziecko poszło spać żeby nie było, że traumatyzujemy 4latka) wieczorem siedzieliśmy z mężem i próbowaliśmy obmyślić doskonały plan na morderstwo - on wymyślał swój scenariusz na pozbycie się mnie, a ja jego. Doszliśmy do wniosku, ze to wcale niełatwe zadanie. Czy jesteśmy normalni?

A tak serio, słuchałam wczoraj podcastu o pani Pawlicy i bardzo BARDZO mnie dziwi ta sprawa. Wysłuchałam w Kryminalnych Historiach, a potem u Justyny Mazur, bo jakimś cudem pominęłam u niej ten materiał.
Jestem ciekawa co się stało z ta kobieta, bardzo dziwna historia. Ciężko mi sobie wyobrazić, ze rodzina nie maczała w tym palców, ale wszystkich oczyszczono i stwierdzono, ze nie maja z tym nic wspólnego wiec już nie wiem co myśleć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Zgadzam sie. Dziwna sprawa. Juz kiedys o niej czytalam i mnie zainteresowala. W kazdej teorii cos nie pasuje, przez co wydaje sie ze naprawde doslownie rozplynela sie w powietrzu. Ja mysle ze ktos zrobil jej krzywde ale kto to ciezko powiedziec. Podobnie tajemnicza sprawa jest dla mnie sprawa Briana Shaffera. Mezczyzna tez zniknal w dziwnych okolicznosciach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 08:18   #1924
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88328212]Gdy podcasty weszły zbyt mocno: wczoraj (jak dziecko poszło spać żeby nie było, że traumatyzujemy 4latka) wieczorem siedzieliśmy z mężem i próbowaliśmy obmyślić doskonały plan na morderstwo - on wymyślał swój scenariusz na pozbycie się mnie, a ja jego. Doszliśmy do wniosku, ze to wcale niełatwe zadanie. Czy jesteśmy normalni?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Wydaje mi się, że łatwiej zabijać nieznane osoby, o ile nie ma się jakichś specjalnych wymagań co do płci, wieku, wyglądu. Są odludne miejsca, gdzie jest mało ludzi i tam myślę, że można by spokojnie uprawiać swój proceder nie rzucając się zbytnio w oczy. Jakbym coś takiego planowała, to bym jeździła w różne miejsca, bez telefonu, ewentualnie bym się jakoś inaczej charakteryzowała za każdym razem. Nie wiem tylko jaką metodę wybrać

Pozbycie się partnera wydaje się trudniejsze, zwłaszcza jak jest polisa, jeszcze co gorsza świeża, to sprawa od razu jest śmierdząca. "Najłatwiej" chyba udusić, bo nie ma śladów w domu (tylko poduszki trzeba się pozbyć). Pozbyć się zwłok i zgłosić zaginięcie.
No ale pozbycie się zwłok to kolejny problem, ja bym w centrum miasta nie posiadając auta miała trudniej niż ktoś w domu pod lasem z dużym samochodem. No i mój facet jest 2 razy cięższy ode mnie, więc to już w ogóle odpada Musiałabym wynając hitmana, a gdzie się takiego szuka?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-12-01 o 08:23
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 08:26   #1925
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że łatwiej zabijać nieznane osoby, o ile nie ma się jakichś specjalnych wymagań co do płci, wieku, wyglądu. Są odludne miejsca, gdzie jest mało ludzi i tam myślę, że można by spokojnie uprawiać swój proceder nie rzucając się zbytnio w oczy. Jakbym coś takiego planowała, to bym jeździła w różne miejsca, bez telefonu, ewentualnie bym się jakoś inaczej charakteryzowała za każdym razem. Nie wiem tylko jaką metodę wybrać

Pozbycie się partnera wydaje się trudniejsze, zwłaszcza jak jest polisa, to sprawa od razu jest śmierdząca. "Najłatwiej" chyba udusić, bo nie ma śladów w domu (tylko poduszki trzeba się pozbyć). Pozbyć się zwłok i zgłosić zaginięcie.
No ale pozbycie się zwłok to kolejny problem, ja bym w centrum miasta nie posiadając auta miała trudniej niż ktoś w domu pod lasem z dużym samochodem. No i mój facet jest 2 razy cięższy ode mnie, więc to już w ogóle odpada Musiałabym wynając hitmana, a gdzie się takiego szuka?

Zgadzam sie.

Jeżdzę rowerem po rożnych drogach i nie raz widze takie „zadupia” a samotnych ludzi nie brakuje z pieskiem.
Ile razy z mężem chodzimy na jakies wycieczki w takie miejsca.
Oczywiście zmiana obuwia i odzieży polecana przy takich akcjach
Dobrze jest tez znać sztuki walki

Tak sobie myśle, ze zabić to chwila moment. Jednak wiem, ze ci wszyscy seryjni to oni lubia sie rozkoszować tym zabiciem.
Maja swoje metody. Wiec im na bank to dłużej zajmuje.

Mało który seryjny zostaje snajperem (tacy tez sa, kiedyś oglądałam o tym jakis film).


Wiedząc, ze auto beda przeszukiwać to tez trzeba zwłoki jeszcze zabezpieczyć aby krew sie nie polała

Tak szczerze - jakbym ja miała pozbyć sie chłopa to nie wiem co bym zrobiła.
Zlecić komuś to ryzyko. Szantażowania w przyszłości, wydania przed wykonaniem zadania. A sama? Nie ma bata

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-12-01 o 08:29
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 08:57   #1926
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88328341]Zgadzam sie.

Jeżdzę rowerem po rożnych drogach i nie raz widze takie „zadupia” a samotnych ludzi nie brakuje z pieskiem.
Ile razy z mężem chodzimy na jakies wycieczki w takie miejsca.
Oczywiście zmiana obuwia i odzieży polecana przy takich akcjach
Dobrze jest tez znać sztuki walki

Tak sobie myśle, ze zabić to chwila moment. Jednak wiem, ze ci wszyscy seryjni to oni lubia sie rozkoszować tym zabiciem.
Maja swoje metody. Wiec im na bank to dłużej zajmuje.

Mało który seryjny zostaje snajperem (tacy tez sa, kiedyś oglądałam o tym jakis film).
[/QUOTE]

To chyba najlepiej napadać ludzi nocą w domach gdzieś na uboczu. Tylko trzeba się odziać w jakiś kombinezon, żeby śladów nie roznosić. Zresztą kto wie, jakie metody badań będą dostępne za 10-20 lat. Wiele spraw rozwiązano dzięki starym śladom DNA w czasach, kiedy sprawcy się nie troszczyli o to, żeby ich nie zostawić na miejscu zbrodni.
Ale były przecież takie sprawy z zamordowaniem całej rodziny, gdzie sprawca się nie znalazł.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88328341]Wiedząc, ze auto beda przeszukiwać to tez trzeba zwłoki jeszcze zabezpieczyć aby krew sie nie polała

Tak szczerze - jakbym ja miała pozbyć sie chłopa to nie wiem co bym zrobiła.
Zlecić komuś to ryzyko. Szantażowania w przyszłości, wydania przed wykonaniem zadania. A sama? Nie ma bata [/QUOTE]

Dlatego lepiej udusić

A tak na poważnie, to rozważałam różne scenariusze w przypadku jakby kiedyś ktoś bliski był nieuleczalnie chory i poprosił mnie o pomoc w popełnieniu samobójstwa. Zakładając, że byłabym w stanie spełnić tę prośbę, to jak to zrobić, żeby zapewnić mu jak najbardziej godne i bezbolesne odejście i przy tym nie pójść do więzienia. Myślę, że z racji zawodu dostęp do odpowiednich środków bym miała, tylko kwestia potem ich wykrycia w ewentualnej sekcji zwłok.

Tutaj przykład małżeństwa lekarzy, gdzie mąż podał żonie a potem sobie śmiertelną dawkę insuliny KLIK.

EDIT: a potem ktoś się po latach dokopie to tego wpisu i wykorzysta jako dowód przeciwko mnie

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-12-01 o 09:07
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 09:06   #1927
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Mój mąż wymyślił następujący scenariusz: na 2 lata przed zbrodnia kupiłby kwas i jakaś beczkę czy coś w tym stylu (zakopałby to w ziemi do czasu zabójstwa). Po tym czasie udusiłby mnie w nocy poduszka i zaniósł w nocy moje zwłoki daleko do lasu (a mieszkamy praktycznie w lesie, u wejścia do lasu technicznie rzecz ujmując), odkopał beczkę, wrzucił mnie do tego kwasu i zakopał z powrotem, miejsce przykrył liśćmi itp. Potem wróciłby, wyczyścił ubranie etc. Następnie zgłosiłby zaginięcie, że wyszłam j po prostu nie wróciłam. Miał problem z wymyśleniem co zrobiłby z moim samochodem ja nie miałam za bardzo pomysłu na niego, bo jest DUŻO silniejszy, potrafi mnie unieruchomić jednym ruchem. A nawet jakby udało mi się coś sprytnego wymyślić to niestety potem następny problem - jest ciężki, wazy ponad 90kg a ja jestem totalny słabeusz. Ale w ostateczności wymyśliłam coś w tym stylu, ze wstpalabym mu max leków nasennych i dała dzikom na pożarcie tylko wiadomo, to dużo śladów zostawia, a na dodatek mój mąż ma wysoka polisę na życie wiec od razu by mnie zgarnęli w ogóle pytałam tez co by zrobił gdybym przyszła do niego i powiedziała, ze kogoś zabiłam (np. W afekcie) i w szoku ukryłam pobieżnie ciało. To mój mąż oczywiście, dusza zbrodniarza jak widzę, ze poszedłby tam, ukrył zwłoki lepiej i kazał siedzieć cicho. A na mu na to, ze jakby o niego chodziło to oczywiście, ze kazałabym my zgłosić się na policję wiec już wie, ze wspólniczka ze mnie żadna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-01, 09:13   #1928
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88328456]Mój mąż wymyślił następujący scenariusz: na 2 lata przed zbrodnia kupiłby kwas i jakaś beczkę czy coś w tym stylu (zakopałby to w ziemi do czasu zabójstwa). Po tym czasie udusiłby mnie w nocy poduszka i zaniósł w nocy moje zwłoki daleko do lasu (a mieszkamy praktycznie w lesie, u wejścia do lasu technicznie rzecz ujmując), odkopał beczkę, wrzucił mnie do tego kwasu i zakopał z powrotem, miejsce przykrył liśćmi itp. Potem wróciłby, wyczyścił ubranie etc. Następnie zgłosiłby zaginięcie, że wyszłam j po prostu nie wróciłam. Miał problem z wymyśleniem co zrobiłby z moim samochodem ja nie miałam za bardzo pomysłu na niego, bo jest DUŻO silniejszy, potrafi mnie unieruchomić jednym ruchem. A nawet jakby udało mi się coś sprytnego wymyślić to niestety potem następny problem - jest ciężki, wazy ponad 90kg a ja jestem totalny słabeusz. Ale w ostateczności wymyśliłam coś w tym stylu, ze wstpalabym mu max leków nasennych i dała dzikom na pożarcie tylko wiadomo, to dużo śladów zostawia, a na dodatek mój mąż ma wysoka polisę na życie wiec od razu by mnie zgarnęli w ogóle pytałam tez co by zrobił gdybym przyszła do niego i powiedziała, ze kogoś zabiłam (np. W afekcie) i w szoku ukryłam pobieżnie ciało. To mój mąż oczywiście, dusza zbrodniarza jak widzę, ze poszedłby tam, ukrył zwłoki lepiej i kazał siedzieć cicho. A na mu na to, ze jakby o niego chodziło to oczywiście, ze kazałabym my zgłosić się na policję wiec już wie, ze wspólniczka ze mnie żadna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Dobry plan ma Twój mąż. Z tego co kojarzę sprawy, w których pani zabiła pana, to raczej było to w porozumieniu z kochankiem albo w ogóle kochanek odwalił brudną robotę. Nie przypominam sobie w tym momencie żadnej, gdzie babka zabiła i pozbyła się zwłok faceta. Chociaż pewnie są i takie, ale fizycznie jest to po prostu z reguły trudniejsze niż facet pozbywający się kobiety.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 09:21   #1929
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dobry plan ma Twój mąż. Z tego co kojarzę sprawy, w których pani zabiła pana, to raczej było to w porozumieniu z kochankiem albo w ogóle kochanek odwalił brudną robotę. Nie przypominam sobie w tym momencie żadnej, gdzie babka zabiła i pozbyła się zwłok faceta. Chociaż pewnie są i takie, ale fizycznie jest to po prostu z reguły trudniejsze niż facet pozbywający się kobiety.

Tez właśnie chciałam sobie przypomnieć jakaś sprawę gdzie kobieta morduje i ukrywa zwłoki.
Chyba jedynie co pamietam to ukrycie poćwiartowanego ciała w zamrazarce.

No jeszcze dobry plan to taki, ze wypluwamy gdzieś daleko w morze. Dosypuje jakies środki i wywalam za burtę. Zgłaszam, ze maz wypadł i sie utopił.
Akurat mój pływać nie umie


Cieżko jest zabić bez śladu. Jak sie pokroi ciało to jest krew.
Jak kobieta by miała w lesie zakopać w beczce to hmm byłyby ślady na bank.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-12-01 o 09:22
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 09:46   #1930
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88328508]Tez właśnie chciałam sobie przypomnieć jakaś sprawę gdzie kobieta morduje i ukrywa zwłoki.
Chyba jedynie co pamietam to ukrycie poćwiartowanego ciała w zamrazarce.

No jeszcze dobry plan to taki, ze wypluwamy gdzieś daleko w morze. Dosypuje jakies środki i wywalam za burtę. Zgłaszam, ze maz wypadł i sie utopił.
Akurat mój pływać nie umie


Cieżko jest zabić bez śladu. Jak sie pokroi ciało to jest krew.
Jak kobieta by miała w lesie zakopać w beczce to hmm byłyby ślady na bank.[/QUOTE]

Widzę, że jest serial na ten temat Deadly Women, dostępny niestety tylko na amazon.uk.
Ale z reguły albo kobieta zabija, ale pozbywa się zwłok z czyjąś pomocą, albo próbuje coś z nimi zrobić w domu. Tutaj chyba najgorszy przypadek z Australii, babka zabiła męża, oskórowała go i próbowała jego mięsem karmić dzieci , ale jak stoi dalej w tekscie Her cooking skills were average KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-12-01 o 09:48
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 09:50   #1931
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Widzę, że jest serial na ten temat Deadly Women, dostępny niestety tylko na amazon.uk.
Ale z reguły albo kobieta zabija, ale pozbywa się zwłok z czyjąś pomocą, albo próbuje coś z nimi zrobić w domu. Tutaj chyba najgorszy przypadek z Australii, babka zabiła męża, oskórowała go i próbowała jego mięsem karmić dzieci , ale jak stoi dalej w tekscie Her cooking skills were average KLIK.

Opcja jeszcze truje go i on stopniowo umiera. Były przypadki gdzie kobieta miała 3 mężów i każdego truła a potem wpadła. Bo to podejrzane aby każdy maz umierał...

Jednak przy dużych polisach to cieżko aby nie wykryli niczego.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-01, 09:51   #1932
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dobry plan ma Twój mąż. Z tego co kojarzę sprawy, w których pani zabiła pana, to raczej było to w porozumieniu z kochankiem albo w ogóle kochanek odwalił brudną robotę. Nie przypominam sobie w tym momencie żadnej, gdzie babka zabiła i pozbyła się zwłok faceta. Chociaż pewnie są i takie, ale fizycznie jest to po prostu z reguły trudniejsze niż facet pozbywający się kobiety.
Ja czytam właśnie polskie morderczynie bondy i była tam sprawa, gdzie kobieta zabiła męża i go zabetonowała w garażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 09:57   #1933
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Z tym zabetonowaniem to nie takie głupie, zwłaszcza jak się ma przejście z domu do garażu, co osłoni przed spojrzeniami świadków. Przypominam sobie jeszcze sprawę adwokata czy tam notariusza z małopolskiego Chrzanowa, u Kristofa słuchałam. Tam chłopa poćwiartowano i rozrzucono plecaki z ciałem w zbiornikach wodnych w Krakowie bodajże, ale w ćwiartowania brały udział 2 lub 3 babki. Kobiety jak zabija to raczej kombinują jak dobrze zrzucić winę na kogoś innego, coś upozorować, siebie wybielić, bo z ukryciem zwłok mężczyzny jest trudno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 10:03   #1934
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja czytam właśnie polskie morderczynie bondy i była tam sprawa, gdzie kobieta zabiła męża i go zabetonowała w garażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile dobrze kojarzę, to pomagał jej nastoletni syn i chyba to on się po latach wsypał? O ile to ta sama sprawa. Podobna była jeszcze w Zbrodniach prowincjalnych, gdzie też dzieci pomagały matce i po latach jeden syn się wygadał.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 10:11   #1935
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O ile dobrze kojarzę, to pomagał jej nastoletni syn i chyba to on się po latach wsypał? O ile to ta sama sprawa. Podobna była jeszcze w Zbrodniach prowincjalnych, gdzie też dzieci pomagały matce i po latach jeden syn się wygadał.
Córka jej pomagała, dobrze kojarzysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 10:13   #1936
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Córka jej pomagała, dobrze kojarzysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tutaj jest ten słaby punkt. Zabić kobieta da radę, ale samodzielnie pozbyć się ciała w skuteczny, nierzucający się w oczy sposób już nie bardzo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 10:21   #1937
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88328630]Z tym zabetonowaniem to nie takie głupie, zwłaszcza jak się ma przejście z domu do garażu, co osłoni przed spojrzeniami świadków. Przypominam sobie jeszcze sprawę adwokata czy tam notariusza z małopolskiego Chrzanowa, u Kristofa słuchałam. Tam chłopa poćwiartowano i rozrzucono plecaki z ciałem w zbiornikach wodnych w Krakowie bodajże, ale w ćwiartowania brały udział 2 lub 3 babki. Kobiety jak zabija to raczej kombinują jak dobrze zrzucić winę na kogoś innego, coś upozorować, siebie wybielić, bo z ukryciem zwłok mężczyzny jest trudno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]


Jednak świeży beton rzuca sie w oczy i policja moze miec podejrzenia

No chyba, ze nie zgłasza sie zaginięcia.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 11:10   #1938
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88328704]Jednak świeży beton rzuca sie w oczy i policja moze miec podejrzenia

No chyba, ze nie zgłasza sie zaginięcia.[/QUOTE]

Najłatwiejsze to chyba w przypadku osób pracujących delegacji, za granicą. Ich wyjazd nie wzbudza przez jakiś czas podejrzeń i jest dużo scenariuszy, co i gdzie im się mogło przytrafić.

Ale sprawcy wpadają przez swoje zachowanie. W sprawie zamordowanego męża, którego zwłoki ukryto w studenckim mieszkaniu w Krakowie, żona podejrzanie często kontaktowała się z kochankiem, a on nawet przyjechał do niej zza granicy po zaginięciu męża, a niby miał to być tylko znajomy. Do tego kazała tym studentom palić kadzidełka w mieszkaniu.

Była też niedawno omówiona sprawa zabójstwa pana, który przyjechał z Niemiec w odwiedziny do rodziny i został zamordowany przez siostrę i szwagra. A wpadli, bo roztrwonili w szybkim tempie kasę tego brata, którą odkładał na auto oraz szwagier sprzedawał różnym ludziom różne historyjki nt. tego, gdzie podział się zaginiony i po prostu paplał za dużo.

Chociaż na pewno są rzekome zaginięcia, gdzie sprawcy są inteligentniejsi, mają plan i się go pilnują.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 11:16   #1939
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Czytałam polskie morderczynie, dobra książka, pochłonęłam chyba w 2 dni. Chce sobie kupić teraz zbrodnie niedoskonała.
A jak fabuła Bondy? Czytałyście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-01, 11:30   #1940
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dobry plan ma Twój mąż. Z tego co kojarzę sprawy, w których pani zabiła pana, to raczej było to w porozumieniu z kochankiem albo w ogóle kochanek odwalił brudną robotę. Nie przypominam sobie w tym momencie żadnej, gdzie babka zabiła i pozbyła się zwłok faceta. Chociaż pewnie są i takie, ale fizycznie jest to po prostu z reguły trudniejsze niż facet pozbywający się kobiety.
Wczoraj akurat słuchałam u Justyny Mazur. Baba zabiła męża biznesmena. Jego ciała nie znaleziono. Ona trochę mataczyła, potem się powiesiła w celi. Prawdopodobna jest też wersja, że wcale go nie zabiła...

W dzisiejszych czasach bardzo trudno ukryć zbrodnie, zwłaszcza nie planowaną. Wszędzie kamery, logowania telefonu, płatności kartą itp. Ale trochę pandemia pomaga, bo widok gościa w masce i rękawiczkach nikogo nie dziwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Była też żona policjanta, która położyła bombę pod radiowóz. Sama się przyznała bo myśleli, że to mafia. Ale o tym było w starym programie "cela nr"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 11:36   #1941
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88328839]Czytałam polskie morderczynie, dobra książka, pochłonęłam chyba w 2 dni. Chce sobie kupić teraz zbrodnie niedoskonała.
A jak fabuła Bondy? Czytałyście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Ja nie lubię książek Bondy. Przeczytałam kilka, w tym ,,Polskie morderczynie", ale mogę polecić jedynie ,,Florystkę".

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Mnie ciekawi co się stało z Bogdańskimi, jak można zniknąć i nie zostawić żadnego śladu...
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 12:58   #1942
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Bondy nie czytam ale reportaże ma dobre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 14:22   #1943
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Pamiętajcie żeby zostawić kradzione dna na miejscu zbrodni
W sumie zabetonowanie to chyba najlepsza opcja. I tak jak zrobili w American Horror Story - jeśli to na zewnątrz, to postawić na tym donice z kwiatami czy jakąś altankę i zrobione.


Słyszała któraś z was jakieś nowości w sprawie tej pary, których zwłoki (dzięki apkom TikTok/Randonautica) znaleziono w walizkach w wodzie w bodajże Seattle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 14:28   #1944
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Słyszałam.

Juz nie pamietam jak oni tam sie znaleźli ale to było jakies wyzwanie czy cos.

Ja bym sie bała otworzyć walizkę jak oni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 14:56   #1945
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Bogdanscy to moim zdaniem zniknęli prze długi. W sensie sami na własne życzenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 14:59   #1946
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88329444]Bogdanscy to moim zdaniem zniknęli prze długi. W sensie sami na własne życzenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Moim zdaniem też.

Kilka dni temu słuchałam o nich po raz drugi u Justyny Mazur, czytałam różne reportaże i też się skłaniam ku temu, że zniknęli.

Czyszczenie dysków, gigantyczne długi.
Oni zniknęli, bo chcieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 02:42   #1947
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88328456]Mój mąż wymyślił następujący scenariusz: na 2 lata przed zbrodnia kupiłby kwas i jakaś beczkę czy coś w tym stylu (zakopałby to w ziemi do czasu zabójstwa). Po tym czasie udusiłby mnie w nocy poduszka i zaniósł w nocy moje zwłoki daleko do lasu (a mieszkamy praktycznie w lesie, u wejścia do lasu technicznie rzecz ujmując), odkopał beczkę, wrzucił mnie do tego kwasu i zakopał z powrotem, miejsce przykrył liśćmi itp. Potem wróciłby, wyczyścił ubranie etc. Następnie zgłosiłby zaginięcie, że wyszłam j po prostu nie wróciłam. Miał problem z wymyśleniem co zrobiłby z moim samochodem ja nie miałam za bardzo pomysłu na niego, bo jest DUŻO silniejszy, potrafi mnie unieruchomić jednym ruchem. A nawet jakby udało mi się coś sprytnego wymyślić to niestety potem następny problem - jest ciężki, wazy ponad 90kg a ja jestem totalny słabeusz. Ale w ostateczności wymyśliłam coś w tym stylu, ze wstpalabym mu max leków nasennych i dała dzikom na pożarcie tylko wiadomo, to dużo śladów zostawia, a na dodatek mój mąż ma wysoka polisę na życie wiec od razu by mnie zgarnęli w ogóle pytałam tez co by zrobił gdybym przyszła do niego i powiedziała, ze kogoś zabiłam (np. W afekcie) i w szoku ukryłam pobieżnie ciało. To mój mąż oczywiście, dusza zbrodniarza jak widzę, ze poszedłby tam, ukrył zwłoki lepiej i kazał siedzieć cicho. A na mu na to, ze jakby o niego chodziło to oczywiście, ze kazałabym my zgłosić się na policję wiec już wie, ze wspólniczka ze mnie żadna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

J.G. Haigh w latach 40 - tych wprowadził podobny plan w życie. Zabił od 6 do 9 osób,ale i tak go złapali. Odcinek o tym zrobił M. Myszka,tytuł Kwasowy morderca.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł

Edytowane przez michal100
Czas edycji: 2020-12-02 o 02:43 Powód: dopisek
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 07:20   #1948
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
J.G. Haigh w latach 40 - tych wprowadził podobny plan w życie. Zabił od 6 do 9 osób,ale i tak go złapali. Odcinek o tym zrobił M. Myszka,tytuł Kwasowy morderca.

Ogromna różnica zabić jedna osobe a 6-9
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 07:51   #1949
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Słyszałam gdzieś wczoraj w tv

https://www.onet.pl/informacje/onetw...gxghy,79cfc278

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 08:01   #1950
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
J.G. Haigh w latach 40 - tych wprowadził podobny plan w życie. Zabił od 6 do 9 osób,ale i tak go złapali. Odcinek o tym zrobił M. Myszka,tytuł Kwasowy morderca.
Facet miał się za inteligentniejszego niż był. Wylewał zawartość beczek z nie do końca rozłożonymi ciałami obok swojego garażu, przewalał majątki ofiar w rok i wyszukiwał następne. Jak się ma taki plan, to trzeba by za każdym razem zmieniać tożsamość, wtedy jest szansa, że nie tak szybko by wpadli na jego trop. Zresztą w dzisiejszych czasach to raczej niewykonalne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.