Wątek lustrzankowo-plotkowy ;) - pytania, opinie, porównania -> wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-27, 20:09   #1921
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wątek lustrzankowo-plotkowy ;) - pytania, opinie, porównania -> wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _moCCa_ Pokaż wiadomość
Może ktoś pomoże? Znacie jakieś portale fotograficzne gdzie można wrzucić swoje zdjęcia, a użytkownicy je oceniają? Pamiętam, że w którymś z wątków jakaś wizażanka podała adres trzech, ale nie mogę znaleźć..
onephoto.net/
digart.pl
obiektywni.pl/glowna/index.php
flickr.com
plfoto.com
deviantart.com
artlimited.net
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:43   #1922
_moCCa_
Rozeznanie
 
Avatar _moCCa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 691
Dot.: Wątek lustrzankowo-plotkowy ;) - pytania, opinie, porównania -> wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
onephoto.net/
digart.pl
obiektywni.pl/glowna/index.php
flickr.com
plfoto.com
deviantart.com
artlimited.net
Dziękuję nie ma w podanych wyżej żadnego z tych trzech o których wspominałam, jednak kilka wydaje się fajnych
__________________
_moCCa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:16   #1923
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Wątek lustrzankowo-plotkowy ;) - pytania, opinie, porównania -> wątek zbiorczy

Wlasnie kupilam malenstwo Panasonic Lumix TZ 40
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:33   #1924
timonek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Jaką lustrzankę wybrać?

Hej chciałabym zakupić lustrzankę ale w ogóle się na tym nie znam. Zależy mi żeby robiła dobrej jakości zdjęcia zarówno w dzień jak i w nocy.
Słyszałam, że powinnam kupić marki Nikon lub Canon. Możecie cos polecić do 3000 zł.
timonek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:18   #1925
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez timonek12 Pokaż wiadomość
Hej chciałabym zakupić lustrzankę ale w ogóle się na tym nie znam. Zależy mi żeby robiła dobrej jakości zdjęcia zarówno w dzień jak i w nocy.
Słyszałam, że powinnam kupić marki Nikon lub Canon. Możecie cos polecić do 3000 zł.
Lustrzanka nie robi dobrych zdjęć sama. Żaden aparat nie robi. Zanim ktoś Ci cokolwiek doradzi, skoro w ogóle się nie znasz - poczytaj chociaż trochę, bo ktoś Ci udzieli kilka porad a Ty będziesz tego słuchać jak chińskiego kazania.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:24   #1926
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez timonek12 Pokaż wiadomość
Hej chciałabym zakupić lustrzankę ale w ogóle się na tym nie znam. Zależy mi żeby robiła dobrej jakości zdjęcia zarówno w dzień jak i w nocy.
Żadną. Żadna nie zrobi dobrych zdjęć, jeśli nie będzie jej używał ktoś, kto potrafi robić dobre zdjęcia.
Żadną. Żadna nie zrobi dobrych zdjęć, jeśli nie będzie mieć wystarczająco dużo światła. "Wystarczająco dużo" zmienia się wraz z ceną aparatu, założonego do niego obiektywu, oraz dodatkowego oświetlenia (od jednej do kilku-kilkunastu dodatkowych lamp).
Każdą, dowolną. Każda zrobi dobrej jakości zdjęcia, jeśli będzie jej używał fotograf znający jej możliwości i ograniczenia, i wyposaży ją w odpowiedni obiektyw oraz postara się o odpowiednie światło.
Niestety dla Ciebie, każda z tych odpowiedzi jest poprawna...

Cytat:
Napisane przez timonek12 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że powinnam kupić marki Nikon lub Canon. Możecie cos polecić do 3000 zł.
Może być też Sony.
Canon 1100d, 1200d, 600d, 650d, 700d, prawdopodobnie już niedługo 750d, 60d.
Nikon d3000 (jeśli jeszcze gdzieś się trafi), d3100, d3200, d5100, d5200, d7000.
Wybór aparatów do 3000 jest spory.
Jak zechcesz dodać jakieś dodatkowe obiektywy, i zmieścić się w 3000, wybór może być bardzo ograniczony, ale nadal da się kupić przyzwoitej klasy aparat i przyzwoity obiektyw.
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:44   #1927
timonek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Ale jesteś miła! No po prostu milszej i bardziej przyjaznej osoby nie znam! Cieszę się, że to właśnie Ty odpisałaś!
timonek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 13:32   #1928
Mrs_Merve
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Merve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez timonek12 Pokaż wiadomość
Ale jesteś miła! No po prostu milszej i bardziej przyjaznej osoby nie znam! Cieszę się, że to właśnie Ty odpisałaś!
Ma rację.

Ja bym bardziej interesowała szkłem, a później body.
__________________
"Długa pani na długo się przytuli"
KHNH
Mrs_Merve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 22:06   #1929
timonek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Już się zdecydowałam na Nikona d5200
timonek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 09:31   #1930
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Ok, tylko nie zdziw się, jak będziesz wybierać dodatkowe obiektywy
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:08   #1931
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

to ja poproszę o pomoc. Mam FujiFine s 9600, ale chciałabym go wymienić, zastanawiam się nad nikonem d3200. Wiem, że każdy ma inne typy i preferencje, ale może ktoś ma i byłby chętny się podzielić opiniami Chwilowo te które przeczytałam są bardzo dobre, ale i lakoniczne typu "super sprzęt". Może ktoś jest w stanie napisać coś więcej ?
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 13:01   #1932
timonek12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
to ja poproszę o pomoc. Mam FujiFine s 9600, ale chciałabym go wymienić, zastanawiam się nad nikonem d3200. Wiem, że każdy ma inne typy i preferencje, ale może ktoś ma i byłby chętny się podzielić opiniami Chwilowo te które przeczytałam są bardzo dobre, ale i lakoniczne typu "super sprzęt". Może ktoś jest w stanie napisać coś więcej ?
Jest super, ma go moja koleżanka, i robi świetne zdjęcia! Właśnie ona polecała mi 5200, mówiąc, że jest lepszy, ale z 3200 jest zadowolona
timonek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:26   #1933
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez timonek12 Pokaż wiadomość
Jest super, ma go moja koleżanka, i robi świetne zdjęcia! Właśnie ona polecała mi 5200, mówiąc, że jest lepszy, ale z 3200 jest zadowolona
A na jakąś swoją stronę gdzie mogłabym obejrzeć zdjęcia zrobione tym aparatem? Jeśli tak to poproszę na priv

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:27   #1934
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Ktoś jeszcze może pomóc?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 04:08   #1935
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
A na jakąś swoją stronę gdzie mogłabym obejrzeć zdjęcia zrobione tym aparatem?
Kłopot z "przykładami zdjęć" jest taki, że kompletnie nic Ci nie dadzą.
Dlaczego? Bo nie ma dwóch osób o takim samym doświadczeniu, takich samych pomysłach, takich samych umiejętnościach.
Co mam na myśli? Ano coś takiego: zobacz zdjęcia z tego linku http://www.pixel-peeper.com/cameras/?camera=1 i zastanów się, czy są ładne, czy Ci się podobają, czy byłabyś zadowolona z takiego aparatu.
Napisz, czy taki aparat byłby dla Ciebie dobry - tylko na podstawie oglądnięcia tych zdjęć.
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 06:17   #1936
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Kłopot z "przykładami zdjęć" jest taki, że kompletnie nic Ci nie dadzą.
Dlaczego? Bo nie ma dwóch osób o takim samym doświadczeniu, takich samych pomysłach, takich samych umiejętnościach.
Co mam na myśli? Ano coś takiego: zobacz zdjęcia z tego linku http://www.pixel-peeper.com/cameras/?camera=1 i zastanów się, czy są ładne, czy Ci się podobają, czy byłabyś zadowolona z takiego aparatu.
Napisz, czy taki aparat byłby dla Ciebie dobry - tylko na podstawie oglądnięcia tych zdjęć.
Jeszcze nie weszłam, ale wiem co masz na myśli, oprócz zdjęć chcę też opinię (które też w sumie nic nie dają, to po co pytać?!, przecież trzeba mieć punkt zaczepienia). Jednak oglądanie zdjęć czasami też coś daje. Jeśli zobaczę zdjęcia złe i te dobre będę wiedziała, że
Sprzęt jest dobry tylko fotograf od tych złych jeszcze niedoświadczony poza tym kwestia obiektywów, programów do obróbki itd, ale w takim przypadku jak wybrać aparat skoro nie ma się możliwości przetestowania?
Na podstawie opinii i zdjęć wybieralam poprzedni sprzęt i nie narzekalam, teraz idę podobną drogą
A teraz "idę" obejrzeć link
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2014-04-11 o 06:23
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 08:07   #1937
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
jak wybrać aparat skoro nie ma się możliwości przetestowania?
Obawiam się, że metodą "na czuja" ("czuję, że mi to pasuje"/"czuję, że mi to nie pasuje") ewentualnie "na ruskiego sapera" ("krok do przodu - nie ma miny, to znowu krok do przodu")
To było pół żartem pół serio, ale wybranie nowej zabawki zawsze jest problemem. Można się kierować np. cenami osprzętu (ceny obiektywów), możliwościami technicznych (szumy przy wysokich czułościach, układ AF - dokładność, szybkość i pewność ustawiania ostrości, szybkość zdjęć seryjnych, dodatkowe funkcje aparatu - np. zakres współpracy z lampą błyskową itd itd, zależy od własnych oczekiwań), ergonomią (czasem "na papierze"/według danych technicznych aparat wydaje się być idealny dla nas, ale po wzięciu do ręki męczymy się robiąc nim zdjęcia, przyciski nie są tam "gdzie powinny", funkcje w menu są "głupio" poukładane). To pewnie Ci nie ułatwi zadania, ale zawsze będą podobne problemy, niezależnie od doświadczenia - potem nawet będzie ich więcej, bo dojdą typu "czy ten obiektyw, czy podobny tamten"
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 09:17   #1938
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Obawiam się, że metodą "na czuja" ("czuję, że mi to pasuje"/"czuję, że mi to nie pasuje") ewentualnie "na ruskiego sapera" ("krok do przodu - nie ma miny, to znowu krok do przodu")
To było pół żartem pół serio, ale wybranie nowej zabawki zawsze jest problemem. Można się kierować np. cenami osprzętu (ceny obiektywów), możliwościami technicznych (szumy przy wysokich czułościach, układ AF - dokładność, szybkość i pewność ustawiania ostrości, szybkość zdjęć seryjnych, dodatkowe funkcje aparatu - np. zakres współpracy z lampą błyskową itd itd, zależy od własnych oczekiwań), ergonomią (czasem "na papierze"/według danych technicznych aparat wydaje się być idealny dla nas, ale po wzięciu do ręki męczymy się robiąc nim zdjęcia, przyciski nie są tam "gdzie powinny", funkcje w menu są "głupio" poukładane). To pewnie Ci nie ułatwi zadania, ale zawsze będą podobne problemy, niezależnie od doświadczenia - potem nawet będzie ich więcej, bo dojdą typu "czy ten obiektyw, czy podobny tamten"
Wiadomo, że pójdę do sklepu i będę "macać", ale chcę mieć do tego konkretne modele, które mnie zainteresują.
Opinie innych posiadaczy też mile widziane
Poza tym jeśli zobaczę mega fajne zdjęcia to będę wiedziała, że ja sobie nie radzę i muszę się szkolić, a nie, że sprzęt poległ.
Kurczę jeśli mam wydać prawie 3 000 tysiące, to biorę wszystko pod uwagę.
Może mam dziwne kryteria, ale nie zawsze suchy tekst odnośnie parametrów do mnie dociera jestem też wzrokowcem i muszę zobaczyć efekty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 09:41   #1939
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Poza tym jeśli zobaczę mega fajne zdjęcia to będę wiedziała, że ja sobie nie radzę i muszę się szkolić, a nie, że sprzęt poległ.
Kurczę jeśli mam wydać prawie 3 000 tysiące, to biorę wszystko pod uwagę.
Może mam dziwne kryteria, ale nie zawsze suchy tekst odnośnie parametrów do mnie dociera jestem też wzrokowcem i muszę zobaczyć efekty
proszę: http://www.optyczne.pl/184.6-Test_ap...razu_JPEG.html - zdjęcia testowe

https://www.flickr.com/search/?q=nikon%203200 - zdjęcia wakacyjne

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-04-11 o 09:45
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 09:47   #1940
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziękuję :-* w domu obejrzę :-*




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 18:54   #1941
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
w domu obejrzę
Czy udało się obejrzeć zdjęcia ze wszystkich linków? Co sądzisz o tych z linku który wstawiłem, czy "taka jakość" Ci wystarczy?
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 11:25   #1942
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Czy udało się obejrzeć zdjęcia ze wszystkich linków? Co sądzisz o tych z linku który wstawiłem, czy "taka jakość" Ci wystarczy?
Zdjęcia się otworzyły dziękuję.
Myślę, że w sklepie wezmę go pod uwagę do testowania




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 07:50   #1943
rainbowww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Rozważyłabym też tzw. bezlusterkowce, są mniejsze od lustrzanek i wygodniejsze, ale mają podobne "osiągi" można nimi robić świetne zdjęcia zarówno w opcji auto, jak i w manualnych ustawieniach, wśród producentów bezlusterkowców rozważyłabym Lumixa, np. GX7 lub GM1, ja mam GX1 (poprzednika GX7) i jestem baaardzo zadowolona. Tu masz więcej info o tych aparatach: GX7 http://fotoblogia.pl/107,panasonic-lumix-gx7-test, GM1 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=17947
Powodzenia z zakupami!
rainbowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 07:55   #1944
cziripacha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Popieram, mój syn zażądał rodzinnej zrzutki na Lumix GX7 (reklamował go Lewandowski, jego idol), kupił ten aparat i jest bardzo zadowolony, zapisał się do szkoły fotografii, a my go pożyczamy i robimy zdjęcia w trybie auto, które zwsze wychodza swietnie
cziripacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 08:57   #1945
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Zdjęcia się otworzyły dziękuję.
Myślę, że w sklepie wezmę go pod uwagę do testowania
Na pewno nie
Dlaczego? Bo ten aparat pochodzi z roku 2005, od dawna nie ma go już w sklepach, ma "bardzo mało" Mpix, ma bardzo mały zakres ISO (tylko do 1600), nie ma trybu przewodnika, nie ma kilkunastu programów tematycznych i nie ma filmowania. Ale - jak widać na stronie - mimo to da się nim zrobić ładne zdjęcia, i właśnie dlatego podałem ten link
Samo oglądanie zdjęć zrobionych przez jakiś aparat niewiele nam mówi o samym aparacie, ale więcej o tym, co potrafił zrobić dany fotograf.
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 10:38   #1946
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Na pewno nie
Dlaczego? Bo ten aparat pochodzi z roku 2005, od dawna nie ma go już w sklepach, ma "bardzo mało" Mpix, ma bardzo mały zakres ISO (tylko do 1600), nie ma trybu przewodnika, nie ma kilkunastu programów tematycznych i nie ma filmowania. Ale - jak widać na stronie - mimo to da się nim zrobić ładne zdjęcia, i właśnie dlatego podałem ten link
Samo oglądanie zdjęć zrobionych przez jakiś aparat niewiele nam mówi o samym aparacie, ale więcej o tym, co potrafił zrobić dany fotograf.
Ostatnio widziałam go w sklepie...




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:54   #1947
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Czy na pewno masz na myśli Nikon d50 z mojego linku, a nie np. Nikon d5000?
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 12:59   #1948
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Czy na pewno masz na myśli Nikon d50 z mojego linku, a nie np. Nikon d5000?
Ja od samego początku piszę o nikonie d3200




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:59   #1949
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Ja od samego początku piszę o nikonie d3200
A jak mam rozumieć to:
Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Czy udało się obejrzeć zdjęcia ze wszystkich linków? Co sądzisz o tych z linku który wstawiłem, czy "taka jakość" Ci wystarczy?
Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Zdjęcia się otworzyły dziękuję.
Myślę, że w sklepie wezmę go pod uwagę do testowania
Ja nie wstawiałem linku do zdjęć z d3200, tylko do zdjęć z d50
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:36   #1950
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Jaką lustrzankę wybrać?

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
to ja poproszę o pomoc. Mam FujiFine s 9600, ale chciałabym go wymienić, zastanawiam się nad nikonem d3200. Wiem, że każdy ma inne typy i preferencje, ale może ktoś ma i byłby chętny się podzielić opiniami Chwilowo te które przeczytałam są bardzo dobre, ale i lakoniczne typu "super sprzęt". Może ktoś jest w stanie napisać coś więcej ?
Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
A jak mam rozumieć to:


Ja nie wstawiałem linku do zdjęć z d3200, tylko do zdjęć z d50
biorąc pod uwagę, że na samym początku pisałam, że proszę o opinie na temat Nikona d3200 byłam przekonana, że zdjęcia które oglądałam były zrobione tym aparatem małe nieporozumienie
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-05 20:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.