Niesmiala propozycja:) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 09:38   #1921
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez mi.a
Wasze kolekcje są naprawdę imponujące!!!
odstaję znacząco
ja jeszcze nie uległam cieniom APC, ale zamierzam w przypływie gotówki
no i brakuje mi pędzelków, ale mam nadzieję, że to pragnienie również niedługo będzie zaspokojone
w najbliższym czasie dojdzie jeszcze paletka revlonu - roz, rozswietlacz, dwa pudry

wklejam moją skromną kolekcję
Chciałabym zapytać o te cienie, z tego co widzę sypkie Bourjois, jesteś z nich zadowolona? Długo trzymają się na powiece?
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 09:45   #1922
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
dziękuję Konfituro tak Beekeper to Ruby Rose

ona1982 to są również cienie Ruby Rose takie same jak w tych słoiczkach, tylko inne opakowanie trzymają się nieźle (a ten jaskrawy niebieski i różowy, co jest w słoiczkach - ciężko zmyć:P), ale podejrzewam, że odbiegają jakością od Bourjois, w koncu różnica w cenie te kosztują jedynie 5zl

angel23 ten różyk jest raczej złoty, aniżeli brązowy taki nawet jasny złoty, bardzo ładny; kolorek BLOND D'OR 31

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Nie wszystkie To dzieki wizazowi nauczylam sie inwestowac w te naprawde dobre kosmetyki, a i doceniac te, ktorych bym nawet nie podejrzewala, ze sie moga tak sprawdzic. Poza tym moja kolekcja wzbogacana jest przez wymiany na targowisku, ktore bardzo lubie i co niektore Wizazanki moga rozpoznac nawet swoje ex-kosmetyki

Jesli chodzi o Dermablend Vichy, to rozpisywalam sie na jego temat w jednym z watku na czesc (chyba moge tak napisac? ) tego podkladu. Jest to jeden z lepszych jaki mialam, bo nie tworzy maski i nie splywa z mojej tlustej buzki. Jest tez niesamowicie wydajny i spelnia swoje korygujace funkcje. Naprawde polecam te podklad, bo faktycznie ulepsza wizualnie cere i co najwazniejsze nie zapycha porow (o co u mnie bardzo latwo). Mysle jednak, ze na lato bedzie zbyt ciezki, ale na gorace dni jestem juz zaopatrzona w tonujaco-matujaca emulsje Biodermy Wlasciwie moglabym ja tu zamiescic, bo pelni funkcje kolorowki, choc to kosmetyk pielegnacyjny.

Twoje zbiory tez mi sie bardzo podobaja: sa takie kolorowe! Ja nie jestem az tak odwazna w makijazu i jak widac wszystkie moje cienie utrzymane sa w tej samej tonacji (hihi, tak naprawde wystarczylaby mi chyba jedna paletka )

Ivvonko też bym chciała dorobić się kiedyś takiego zbioru moim zdaniem lepiej mieć kilka kosmetyków a lepszych i pasujących ale póki co, to taka sroka ze mnie, że ciągnie do wszystkiego co się błyszczy ale już powolutku przestawiam się na inny tok myślenia

własnie się zastanawiałam nad tym Dermablendem, ale skoro mowisz, że ciężki, to wrócę do tych myśli jesienią, lubię w miare delikatne krycie

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 18:21 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 10:04   #1923
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Niesmiala propozycja:)

angel23 ten różyk jest raczej złoty, aniżeli brązowy taki nawet jasny złoty, bardzo ładny; kolorek BLOND D'OR 31[/QUOTE]
Dziękuję .A kupiłaś go w sklepie, bo ja tego kolorku nie widziałam w ich ofercie?
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 10:10   #1924
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Niesmiala propozycja:)

tak angel23, jest ze sklepu ale był kupowany dosyć dawno, jest jeszcze w starym opakowaniu, więc nie wiem, może takie wycofano? tego pomarańczowego też już nie ma w ofercie no ale ten to ma lat tyle ze hoho te różyki są niesamowicie wydajne
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 10:53   #1925
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez mi.a
dziękuję Konfituro tak Beekeper to Ruby Rose

ona1982 to są również cienie Ruby Rose takie same jak w tych słoiczkach, tylko inne opakowanie trzymają się nieźle (a ten jaskrawy niebieski i różowy, co jest w słoiczkach - ciężko zmyć:P), ale podejrzewam, że odbiegają jakością od Bourjois, w koncu różnica w cenie te kosztują jedynie 5zl

angel23 ten różyk jest raczej złoty, aniżeli brązowy taki nawet jasny złoty, bardzo ładny; kolorek BLOND D'OR 31
dziękuję za tak szybką odpowiedzTych RR jeszcze nie widziałam
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 15:33   #1926
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ooo nowe zbiory i znów takie piękne ja też chętnie bym się Wam pochwaliła ale muszę zaciągnąć tatę do sklepu po kabel do kompa

mi.a mam pytanko odnośnie Twojego podkładu Rimmela... na KWC nie ma rewelacyjnych ocen, ale chciałam spytać jak Tobie się podoba? i Lirene City Matt? który z nich polecasz? czy nie będą za ciężkie na lato?
sorki, że taki wywiad przeprowadzam ale szukam fajnego i niedrogiego podkładu na lato mam Rimmel Recover ale marzy mi się jeszcze coś co daje naturalny efekt, lekko matujący, bez żadnych drobinek...
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 15:59   #1927
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

mi.a, a te sypkie Ruby Rose są z bazarku, sklepu czy może z allegro?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 16:28   #1928
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Niesmiala propozycja:)

cmoksiu wszystkie swoje cienie kupiłam na bazarku miła Pani sprzedawała mi je zawsze po 5zl, a czasem nawet po 4 w promocji

Moonlight hmm trudno porównać oba podkłady, bo pełnią różne funkcje recover bardzo mi odpowiada "samodzielnie", jest delikatny, używam go raczej wtedy, kiedy nie mam większych problemów z cerą; natomiast City Matt jest moim chyba ulubionym podkładem jak narazie kryje średnio, ale napewno lepiej niż Recover, ponadto jest lekki, ma żółtawe odcienie co mi odpowiada (szkoda ze w nowej serii nie ma odcienia Ivory, który byl w wersji Privi - idealny kolorek na zimę), moją buzię matuje, czasami trochę przesusza, kiedy kondycja cery nie jest najlepsza ale ja mam suchą skórę...) nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć pytaj, a z przyjemnoscią odpowiem
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:45   #1929
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

mi.a dziękuję u mnie jeszcze sypkich nie widziałam ;(
ale niedługo będę miała sypkie Avonu (fioletowy i brązowy) - może ktoś używał?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:51   #1930
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez mi.a
cmoksiu wszystkie swoje cienie kupiłam na bazarku miła Pani sprzedawała mi je zawsze po 5zl, a czasem nawet po 4 w promocji

Moonlight hmm trudno porównać oba podkłady, bo pełnią różne funkcje recover bardzo mi odpowiada "samodzielnie", jest delikatny, używam go raczej wtedy, kiedy nie mam większych problemów z cerą; natomiast City Matt jest moim chyba ulubionym podkładem jak narazie kryje średnio, ale napewno lepiej niż Recover, ponadto jest lekki, ma żółtawe odcienie co mi odpowiada (szkoda ze w nowej serii nie ma odcienia Ivory, który byl w wersji Privi - idealny kolorek na zimę), moją buzię matuje, czasami trochę przesusza, kiedy kondycja cery nie jest najlepsza ale ja mam suchą skórę...) nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć pytaj, a z przyjemnoscią odpowiem
no właśnie ten City Matt ma jakieś takie nieciekawe odcienie... mi żółtawe jakoś się nie widzą
chyba jednak zdecyduję się na podkład Astora Anti Shine a może któraś z Was go miała?
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:16   #1931
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Moonlight przecież recover ma także same zoltawe kolorki?? i CI pasuje ale rozumiem, ja bym się w różowym podkłądzie czula tragicznie

cmoksiu proszę

pozdrawiam
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 18:42   #1932
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Niesmiala propozycja:)

a ja myślę, że np. recover 103 nie jest ani trochę żółty
za to lasting finish...brrrr!
m.ia > imponująca kolekcja
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 18:56   #1933
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ja mam podobnie jak Króliczek odcień 103 i nie jest żółty przynajmniej nie dla mnie i w różowym odcieniu podkładu też bym się czyła tragicznie szukam takiego odcienia, który nie jest żółty i nie jest różowy. taki jasny beżyk... może być żółtawy ale bez przesady
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 20:09   #1934
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ahaaaa:P ja na podkład w odcieniu raczej ciepłym mówię "żółty/żółtawy"
nie-żółtawy to dla mnie różowy hehe ale zamotalam jeżeli tak to Lirene city matt ma również neutralny w miarę kolor i w sumie nie wiem czy żółty jeden "naturalny" a drugi "beżowy" z tych jasniejszych ciutke róznią się odcieniami, mozesz Moonlight sprawdzić w drogerii kolorki, bo moim zdaniem podkład jest super

dla mnie w każdym bądź razie wszystkie kolorki recovera są żółtawe mam 100 i uzywalam 103 więc te z pewnością bo innych niż żóławe nie stosuje

Króliczku dziękuję staram się ją pomniejszyć o niektore rzeczy, ale wychodzi zazwyczaj na odwrót:P
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 11:54   #1935
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cmoksia!!! pamietasz o mnie? o tej cenie cieni lancome)) zapytaj prosze mame.
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 12:35   #1936
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez szancjer
Cmoksia!!! pamietasz o mnie? o tej cenie cieni lancome)) zapytaj prosze mame.
oczywiście, że pamiętam ale przez te święta mama się wymiguje od powiedzenia mi czegokolwiek... zużyła ich już sporo (używa prawie codziennie), więc myślę, że jest zadowolona, a cena... nie pamięta powiedziała tyle co Ty, ok 150zl, a napewno kupowała w Sephorze

znalazłam troche w KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9621
tam jest podana cena 165zł

na allegro widziałam ostatnio aukcję z tą paletką od 1zł i się mocno zastanawiałam czy jest oryginalna, bo strasznie mi się wbiły w pamięć brąz i piękna zieleń, aż chciałam licytować
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 15:37   #1937
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez mi.a
Wasze kolekcje są naprawdę imponujące!!!
odstaję znacząco
ja jeszcze nie uległam cieniom APC, ale zamierzam w przypływie gotówki
no i brakuje mi pędzelków, ale mam nadzieję, że to pragnienie również niedługo będzie zaspokojone
w najbliższym czasie dojdzie jeszcze paletka revlonu - roz, rozswietlacz, dwa pudry

wklejam moją skromną kolekcję
m.ia jakiej firmy jest twój puder w kulkach?
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 15:42   #1938
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Niesmiala propozycja:)

śmiem mniemać, że to kuleczki APC
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 16:25   #1939
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

jako żem bladolica jakich mało przeglądam od wczoraj bardzo zawzięcie wątki dla trupiobladych i spisuję możliwie jak najjaśniejsze podkłady itp żeby później wydać majątek i miec alabastrową cerę przy tej okazji przypomniało mi się, że nie wstawiałam tu podkładów, pudrów i róży, więc spieszę nadrobić zaległości i z przykrością stwierdzam, że wszystko oprócz porcelanowego dermacolu i najnowszego nabytku - pudru Ruby Rose jest dla mnie za ciemne

chciałam przy okazji zrobić zdjęcie żeby pokazać Wam różnicę między deracolami (211 i 212) ale wychodziły albo za jasne zdjęcia (wyglądały identycznie) albo za ciemne i były tylko dwie brązowe plamy na mojej białej ręce więc sobie odpuszczę narazie i wrzucam to, co znalazłam w internecie, ale w porównaniu z tymi odcieniami, które ja mam, to zdjęcie jest za ciemne, ale już chyba nieco realniejsze niż ta paleta komputerowa, która jest zawzięcie wykorzystywana w akcjach na allegro

EDIT: ale ze mnie gapa zapomniałam o kilku rzeczach, które leżały w innym miejscu
już dorzucam ich fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłady, korektory, baza.JPG (113,9 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róże i pudry.JPG (111,7 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry i róże.JPG (118,6 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg dermacol.jpeg (48,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1944.JPG (88,2 KB, 191 załadowań)
__________________

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2006-04-16 o 17:20
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 17:29   #1940
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Dzieki cmoksia .... widzialam na allegro te cienie , ale boje sie ryzykowac , po tym jak sie przejechalam na tuszu lancome . A te paletki sa cudne , widzialam ostatnio zestawienie 3 pastelowych kolorow a 4 to gleboka brokatowa czerń,przecudne ,chyba oszalam zeby wydac tyle kasy na cienie no ale to jest siła wyzsza,trzeba zaczac głodowac i odkładac
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:06   #1941
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez szancjer
Dzieki cmoksia .... widzialam na allegro te cienie , ale boje sie ryzykowac , po tym jak sie przejechalam na tuszu lancome . A te paletki sa cudne , widzialam ostatnio zestawienie 3 pastelowych kolorow a 4 to gleboka brokatowa czerń,przecudne ,chyba oszalam zeby wydac tyle kasy na cienie no ale to jest siła wyzsza,trzeba zaczac głodowac i odkładac
ja też zaczęłam głodować żeby sobie kupić paletke Ruby Rose (72 cienie), a tu 'zajączek' przyszedł i mam na drugą taką chociaż teraz zawzięcie szukam prawie białego podkładu
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:23   #1942
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cmoksiu a co to za puderek czterokolorowy? ten okrągły na samym dole pośrodku?
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:31   #1943
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ten podkładzik Vichy jest super... ale chyba jest Twojej mamy
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:52   #1944
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Moonlight
Cmoksiu a co to za puderek czterokolorowy? ten okrągły na samym dole pośrodku?
nie mam pojęcia co to za puder mam go z wymiany, a na opakowaniu nie ma nawet pół napisu, nic... ale fajny kolor powstaje i super rozświetlają te różnej wielkości drobinki brokatu

Cytat:
Napisane przez Dolly
ten podkładzik Vichy jest super... ale chyba jest Twojej mamy
teoretycznie tak, ale jak juz była resztka, kupiła sobie jakiś inny, a ja wtedy zaczęłam szukac odpowiedniego koloru dla siebie, więc mama z nadzieją, że wszystkie podkłady Vichy mają tę samą paletę kolorów, dała mi go na wypróbowanie. Co prawda jest za ciemny, ale dalej sobie u mnie leży. A zostało go może na dwa użycia albo i nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puderrrrr.jpg (81,9 KB, 13 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:08   #1945
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez cmoksia
nie mam pojęcia co to za puder mam go z wymiany, a na opakowaniu nie ma nawet pół napisu, nic... ale fajny kolor powstaje i super rozświetlają te różnej wielkości drobinki brokatu
ooooj... szkoda, że nie znasz firmy... bo szukam jakiegoś fajnego rozświetlającego puderku w kamieniu i niezbyt drogiego ale nic to ten chyba i tak miałby za duże drobinki - szukam malusich
dziękuję Ci za odpowiedź
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:11   #1946
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Moonlight
ooooj... szkoda, że nie znasz firmy... bo szukam jakiegoś fajnego rozświetlającego puderku w kamieniu i niezbyt drogiego ale nic to ten chyba i tak miałby za duże drobinki - szukam malusich
dziękuję Ci za odpowiedź
nie ma za co
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:24   #1947
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Moonlight
ooooj... szkoda, że nie znasz firmy... bo szukam jakiegoś fajnego rozświetlającego puderku w kamieniu i niezbyt drogiego ale nic to ten chyba i tak miałby za duże drobinki - szukam malusich
dziękuję Ci za odpowiedź
Hej, to może zerknij na puder rozświetlajacy w kamieniu Sensique? Dostępny w drogeriach Natura. Kosztuje całe 5 zł i jest bardzo delikatny, ma 3 odcienie, a drobinki nie są nachalne. Lalesia wychwalała go więcej, więc jak coś to wal do niej
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:48   #1948
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez cmoksia
teoretycznie tak, ale jak juz była resztka, kupiła sobie jakiś inny, a ja wtedy zaczęłam szukac odpowiedniego koloru dla siebie, więc mama z nadzieją, że wszystkie podkłady Vichy mają tę samą paletę kolorów, dała mi go na wypróbowanie. Co prawda jest za ciemny, ale dalej sobie u mnie leży. A zostało go może na dwa użycia albo i nie
ja go testowałam bo kupiła go chłopaka mama i mi bardzo podpasił

ale teraz na lato jakiś lekki podkładzik kupie, bo ten Vichy jest za tłusty jak dla mnie na lato
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 21:12   #1949
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Hej, to może zerknij na puder rozświetlajacy w kamieniu Sensique? Dostępny w drogeriach Natura. Kosztuje całe 5 zł i jest bardzo delikatny, ma 3 odcienie, a drobinki nie są nachalne. Lalesia wychwalała go więcej, więc jak coś to wal do niej
ooo brzmi nieźle przejdę się do Natury i pooglądam ale miałam kiedyś puder z Sensique i jakiś twardy dziwnie był... hmmm... i tak obkukam może ten bedzie inny

dziękuję za info
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 22:49   #1950
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Moonlight
ooo brzmi nieźle przejdę się do Natury i pooglądam ale miałam kiedyś puder z Sensique i jakiś twardy dziwnie był... hmmm... i tak obkukam może ten bedzie inny

dziękuję za info
ja go tylko testowałam w drogerii i moim zdaniem nie był za twardy, właśnie taki w sam raz. I bardzo ładnie wyglądał na dłoni...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.