Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 09:52   #1921
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak. Pies czy nawet kot odwdzięczy Ci się w 100% a dziecko jeszcze będzie myślało jak Ci kasę podebrać z torebki. Te do roczku to nawet nie pamiętają, nie wiedzą, że są adoptowane więc jaka różnica między swoim a takim? A te starsze to z reguły nie są dobrze wychowane i zachowują się obrzydliwie.
Lubisz generalizować. Rozumiem, że tak myślisz o wszystkich adoptowanych dzieciach? Czy dopuszczasz "chlubne" wyjątki?
Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ponoć koty nie przejawiają też takich ludzkich cech jak np. złośliwość i wredota
Mój potrafi być złośliwy
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 11:05   #1922
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Zakochany koziołek wymiata.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 14:31   #1923
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Lubisz generalizować. Rozumiem, że tak myślisz o wszystkich adoptowanych dzieciach? Czy dopuszczasz "chlubne" wyjątki?


Mój potrafi być złośliwy
Jezu, wyrażam swoje zdanie. Tyle.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 14:37   #1924
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

O oksytocynie dowiedziałam się jak oglądałam film dokumentalny o psach. Wiedza dla mnie fascynująca, przy tym przydatna, bo wyjaśniła mi moje odczucia w stosunku do moich psów. Nadal jednak twierdzę, że to nie jest to samo co odczuwanie miłości, jaką na przykład ja czuję do mojego partnera po 5 latach razem.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 14:38   #1925
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ponoć koty nie przejawiają też takich ludzkich cech jak np. złośliwość i wredota
http://www.sadistic.pl/spadaj-puszek-vt350375.htm
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 14:49   #1926
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Parszywy sierściuch
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:26   #1927
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
O oksytocynie dowiedziałam się jak oglądałam film dokumentalny o psach. Wiedza dla mnie fascynująca, przy tym przydatna, bo wyjaśniła mi moje odczucia w stosunku do moich psów. Nadal jednak twierdzę, że to nie jest to samo co odczuwanie miłości, jaką na przykład ja czuję do mojego partnera po 5 latach razem.
Pewnie, że nie taka sama! Ale jednak jakaś, prymitywna, prostsza, mniej skomplikowana niż miłość człowiek - człowiek ale jednak "jakieś" uczucie jest, a ze najbliżej mu do miłości, to czemu go tak nie nazywać?

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 14:54   #1928
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Poznałam super faceta po trzydziestce, który chce mieć w przyszłości dzieci Ja nie planowałam i raczej nie planuję.

Kompromisu tutaj wypracować się nie da, więc co robić
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:54   #1929
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Raczej?
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:56   #1930
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

W myśl zasady nigdy nie mów nigdy.

Aczkolwiek jestem w 99% na nie, przychylam się do wszystkich podawanych w tym wątku powodów.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:59   #1931
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Jeśli Ty na pewno byłabyś nieszczęśliwa z dziećmi, a on bez nich, to prędzej czy później zacznie się cierpienie którejś ze stron.
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 15:05   #1932
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Poznałam super faceta po trzydziestce, który chce mieć w przyszłości dzieci Ja nie planowałam i raczej nie planuję.

Kompromisu tutaj wypracować się nie da, więc co robić
A jak on sprawę widzi?

Jeśli Ty dzieci mieć nie chcesz, a on jest pewien, że chce je mieć w przyszłości, to, faktycznie, miejsca na kompromis tu nie ma. Jedyne możliwe rozwiązania to zrezygnowanie z możliwości bycia w związku z tą osobą albo też rozpoczęcie związku ze świadomością, że on się skończy, kiedy facet będzie chciał już mieć dziecko. Przy czym tylko to pierwsze rozwiązanie wydaje mi się sensowne.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:43   #1933
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jak on sprawę widzi?

Jeśli Ty dzieci mieć nie chcesz, a on jest pewien, że chce je mieć w przyszłości, to, faktycznie, miejsca na kompromis tu nie ma. Jedyne możliwe rozwiązania to zrezygnowanie z możliwości bycia w związku z tą osobą albo też rozpoczęcie związku ze świadomością, że on się skończy, kiedy facet będzie chciał już mieć dziecko. Przy czym tylko to pierwsze rozwiązanie wydaje mi się sensowne.
Mysle podobnie.
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:26   #1934
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Shar14 Pokaż wiadomość
Tak. Bardzo pięknie się bawi. A jak pies ją ugryzie to głupi pies i oddać, a najlepiej to uśpić. Aż słów brak...
Byłam w podstawówce kiedy miała miejsce sytuacja która mną wstrząsnęła. Otóż córka naszej wychowawczyni została ugryziona przez ich kilkunastoletnią suczkę, dziewczynka musiała mieć założone kilka szwów. Pies został uśpiony mimo że dziecko przyznało się do wkładaniu psu długopisu w oko (!).

Nie zrozumiałam tego wtedy i już nigdy nie zrozumiem. Nie potrafię wyobrazić sobie jak mogli uśpić (jakby nie patrzeć) członka rodziny. Już w ostateczności mogli suczkę oddać jeśli obawiali się powtórki...
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:29   #1935
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Byłam w podstawówce kiedy miała miejsce sytuacja która mną wstrząsnęła. Otóż córka naszej wychowawczyni została ugryziona przez ich kilkunastoletnią suczkę, dziewczynka musiała mieć założone kilka szwów. Pies został uśpiony mimo że dziecko przyznało się do wkładaniu psu długopisu w oko (!).

Nie zrozumiałam tego wtedy i już nigdy nie zrozumiem. Nie potrafię wyobrazić sobie jak mogli uśpić (jakby nie patrzeć) członka rodziny. Już w ostateczności mogli suczkę oddać jeśli obawiali się powtórki...
Po prostu idioci, dosłownie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:32   #1936
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Straszne
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:34   #1937
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Po prostu idioci, dosłownie.
Najgorsze jest to ze ktoś taki uczył dzieci. Opowiadała nam o całej sytuacji w kontekście "jak was pies ugryzie to trzeba go uśpić" a we mnie się gotowało.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:49   #1938
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to ze ktoś taki uczył dzieci. Opowiadała nam o całej sytuacji w kontekście "jak was pies ugryzie to trzeba go uśpić" a we mnie się gotowało.
Mnie moja sunia kilka razy ugryzła, nigdy poważnie i zawsze coś miała na myśli, nie robiła tego aby tylko ugryźć, ale coś przekazać. Zresztą u mnie było zawsze przeświadczenie, że to taki sam członek rodziny jak my. Z psem się należało dzielić, dbać o niego. Ale to jest inne podejście. Nie rozumiem takich ludzi.
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 19:19   #1939
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Shar14 Pokaż wiadomość
Mnie moja sunia kilka razy ugryzła, nigdy poważnie i zawsze coś miała na myśli, nie robiła tego aby tylko ugryźć, ale coś przekazać. Zresztą u mnie było zawsze przeświadczenie, że to taki sam członek rodziny jak my. Z psem się należało dzielić, dbać o niego. Ale to jest inne podejście. Nie rozumiem takich ludzi.
Mi od dziecka wpajano że zwierzęta trzeba przede wszystkim szanować. To o czym mówisz to prawda, mój pies ugryzł mnie raz - modulowałam głos, podeszłam do niego z zaskoczenia i najprawdopodobniej się wystraszył ale zaraz przyszedł skruszony.

Swoją wychowawczynię pamiętam jako osobę bardzo zapatrzoną w siebie i swoje dziecko, bardzo późno doczekała się potomstwa i była z tego powodu tak dumna że wiedzieliśmy o jej córce właściwie wszystko (włącznie z rzeczami których nie chcieliśmy wiedzieć). Nie widzę nic złego w radości ale to było dziwne... Opowiadała nam rzeczy bardzo intymne, takie o których nie mówi się "ot tak", a z pewnością nie gromadce 9-10 latków.

Myślę że tamta sytuacja (sytuacje właściwie) też mocno przyczyniła się do tego że nie chcę dzieci... Nie mówię że nigdy ale jeśli, to będzie to naprawdę bardzo, bardzo dobrze przemyślana decyzja. Powiecie że jestem bardzo młoda (22 lata) ale w gronie moich znajomych dziewczyny powoli biorą śluby i rodzą dzieci, a ja tego nie czuję. Lubię ich dzieci ale własnego bym nie chciała i mam nadzieję że po ślubie który bierzemy w tym roku nikt się nam nie będzie wtrącał
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 19:25   #1940
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mi od dziecka wpajano że zwierzęta trzeba przede wszystkim szanować. To o czym mówisz to prawda, mój pies ugryzł mnie raz - modulowałam głos, podeszłam do niego z zaskoczenia i najprawdopodobniej się wystraszył ale zaraz przyszedł skruszony.

Swoją wychowawczynię pamiętam jako osobę bardzo zapatrzoną w siebie i swoje dziecko, bardzo późno doczekała się potomstwa i była z tego powodu tak dumna że wiedzieliśmy o jej córce właściwie wszystko (włącznie z rzeczami których nie chcieliśmy wiedzieć). Nie widzę nic złego w radości ale to było dziwne... Opowiadała nam rzeczy bardzo intymne, takie o których nie mówi się "ot tak", a z pewnością nie gromadce 9-10 latków.

Myślę że tamta sytuacja (sytuacje właściwie) też mocno przyczyniła się do tego że nie chcę dzieci... Nie mówię że nigdy ale jeśli, to będzie to naprawdę bardzo, bardzo dobrze przemyślana decyzja. Powiecie że jestem bardzo młoda (22 lata) ale w gronie moich znajomych dziewczyny powoli biorą śluby i rodzą dzieci, a ja tego nie czuję. Lubię ich dzieci ale własnego bym nie chciała i mam nadzieję że po ślubie który bierzemy w tym roku nikt się nam nie będzie wtrącał
Na to bym zbytnio nie liczyła.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Poznałam super faceta po trzydziestce, który chce mieć w przyszłości dzieci Ja nie planowałam i raczej nie planuję.

Kompromisu tutaj wypracować się nie da, więc co robić
Najlepiej odpuścić sobie takiego. Im szybciej, tym lepiej. Na jakim etapie jesteście? Bo się zastanawiam na jakim etapie wychodzą takie rozmowy? Tak zupełnie na początku? Czy już kilka randek za Wami?

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2015-03-20 o 19:40
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 19:44   #1941
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Na to bym zbytnio nie liczyła.
Akurat o rodzinę się nie martwię, jest u nas taki "kult" sukcesu zawodowego i szczęśliwego małżeństwa. Dopóki tworzymy zgodną parę i dążymy do doskonalenia się w swoim zawodzie i swoich zainteresowaniach to wszystko jest ok. Moi rodzice sami mieli dzieci bardzo późno i byli ponad 10 lat po ślubie. Bardziej martwię się o życie towarzyskie - już widzę te śniadanka z wózkami i "dyskretne" pytania kiedy będzie dziecko.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:01   #1942
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Byłam w podstawówce kiedy miała miejsce sytuacja która mną wstrząsnęła. Otóż córka naszej wychowawczyni została ugryziona przez ich kilkunastoletnią suczkę, dziewczynka musiała mieć założone kilka szwów. Pies został uśpiony mimo że dziecko przyznało się do wkładaniu psu długopisu w oko (!).

Nie zrozumiałam tego wtedy i już nigdy nie zrozumiem. Nie potrafię wyobrazić sobie jak mogli uśpić (jakby nie patrzeć) członka rodziny. Już w ostateczności mogli suczkę oddać jeśli obawiali się powtórki...
Co za durne babsko.
Niedawno znajomy po pijaku też mi się zwierzył, że uśpił kiedyś psa, bo mu dzieciaka podgryzał. Dzieciak mały, nie kumał, że pieska boli. No to pies zapłacił najwyższą cenę.
Nie wiem jak można zabić swojego psa.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Akurat o rodzinę się nie martwię, jest u nas taki "kult" sukcesu zawodowego i szczęśliwego małżeństwa. Dopóki tworzymy zgodną parę i dążymy do doskonalenia się w swoim zawodzie i swoich zainteresowaniach to wszystko jest ok. Moi rodzice sami mieli dzieci bardzo późno i byli ponad 10 lat po ślubie. Bardziej martwię się o życie towarzyskie - już widzę te śniadanka z wózkami i "dyskretne" pytania kiedy będzie dziecko.
Na swoją rodzinę też nie narzekam. Tylko babcia i siostra czasami próbowały mnie nawrócić. Znajomi też raczej spoko. Najgorsi byli mało znaczący dla mnie ludzie - dalsza rodzina i zupełnie obcy. Zwłaszcza sąsiedzi babci z wioski.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 22:27   #1943
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi.
Macie 100% racji.

Etap - początki, kilka randek - wiem, bo jest to dla mnie na tyle istotna kwestia, że wolę znać zdanie faceta już na początku znajomości.

Kurde, poza tym jest wszystko super Ale facet po 30. - to oznacza, że dzieci raczej szybciej niż później + on na fb lajkuje wszystkie zdjęcia dzieci znajomych Opowiadał też, że jego rodzice z niecierpliwością czekają na wnuki.

Raczej marne szanse, że mi się odwidzi w kwestii nieposiadania dzieci i nagle zechcę Nie widzę żadnego argumentu "za" posiadaniem, współczuję dzietnym koleżankom.

Wiecie, że dotychczas doradzałabym komuś w takiej sytuacji tak jak Wy mi teraz - że nie warto kontynuować tej znajomości. Ale jak sama jestem w takiej sytuacji to już trochę ciężej
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 22:42   #1944
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Zielona a on zna Twoje zdanie na ten temat? Jeśli tak to jak to skomentował?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 23:47   #1945
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Kurcze, przykro mi zielona dziesiatko {hugs}
Tez przez to kiedys przechodzilam, wiec wiem co czujesz. Wbrew pozorom, to wcale nie tak latwo znalezc faceta, ktory nie chce potomnka(albo to tylko ja mialam takiego pecha ).

dobrze, ze sie dowiedzialas juz teraz, kiedy nie jestescie jeszcze jakos bardzo zaangazowani, choc to i tak przykre. Trzymaj sie!

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Byłam w podstawówce kiedy miała miejsce sytuacja która mną wstrząsnęła. Otóż córka naszej wychowawczyni została ugryziona przez ich kilkunastoletnią suczkę, dziewczynka musiała mieć założone kilka szwów. Pies został uśpiony mimo że dziecko przyznało się do wkładaniu psu długopisu w oko (!).

Nie zrozumiałam tego wtedy i już nigdy nie zrozumiem. Nie potrafię wyobrazić sobie jak mogli uśpić (jakby nie patrzeć) członka rodziny. Już w ostateczności mogli suczkę oddać jeśli obawiali się powtórki...


O k4%$%^&!!!! Co za S%$^^&&**!!!!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:28   #1946
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Zielona, szczerość od samego początku. Z takim podejsciem jak nasze, niestety inaczej się nie da. Takie jest moje zdania, sama zawsze szybko komunikuje facetom, co i jak. Najczesciej w jakiejś luźnej rozmowie, tak 'przy okazji'.
Kiedyś jednemu powiedziałam na 2 rozmowie, a przypomniało mu się to po 2 miesiacach i wtedy mnie zostawił. Czasem jest niestety cieżko.
Teraz poznałam faceta, który mnie rozumie i nie dziwi go moja decyzja. Sam ją uzasadnił jeszcze jepiej niz ja. Sam ma stosunek do dzieci bardziej na zasadzie 'będzie to ok, jak nie to przeżyję'. A dzieci lubi, dogaduje się z nimi w przeciwieństwie do mnie.
Ale zobaczymy, co będzie, nie napalam się za mocno.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:40   #1947
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Najlepiej brać faceta z odzysku, który ma już dziecko. Oni często już nie chcą więcej dzieci.
Chociaż sama dzieciatego bym nie chciała.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:42   #1948
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Najlepiej brać faceta z odzysku, który ma już dziecko. Oni często już nie chcą więcej dzieci.
Chociaż sama dzieciatego bym nie chciała.
Nigdy w życiu nie chciałabym faceta z takim bonusem :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:55   #1949
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie chciałabym faceta z takim bonusem :P
Ja też nie. Dla mnie taki bonus, to niezły odstraszacz.
W ogóle facet pchający wózek dla mnie jest totalnie aseksualny.
No ale niektóre kobiety tworzą szczęśliwe związki z dzieciatymi partnerami. Nie każdej kobiecie to przeszkadza.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:56   #1950
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Brr, miałam takiego kiedyś. Długo nie wytrzymałam.
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 19:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.