WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 16:27   #1951
bigmouth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 77
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

wlewam w siebie litry :d do tego biegam trzy razy w tygodniu i codziennie staram się robić jakieś siłowe w stylu Mel B, zobaczymy co z tego będzie
bigmouth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:44   #1952
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez bigmouth Pokaż wiadomość
wlewam w siebie litry :d do tego biegam trzy razy w tygodniu i codziennie staram się robić jakieś siłowe w stylu Mel B, zobaczymy co z tego będzie
Mel B daleko do siłówki ;p
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:39   #1953
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Czy któraś z Was próbowała 12 minutowego (2x6) treningu Ewy Chodakowskiej - Brazylijskie pośladki, oraz treningu Total fitness z płyty w ramach walki z cellulitem?
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 18:44   #1954
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała 12 minutowego (2x6) treningu Ewy Chodakowskiej - Brazylijskie pośladki, oraz treningu Total fitness z płyty w ramach walki z cellulitem?
Ja ćwiczę regularnie te 6 minutówki - tylko, że wybieram sobie 5 treningów 6 minutowych z YouTube, wcześniej robię rozgrzewkę a na koniec się rozciągam.
Nie robiłam jeszcze tych treningów a'la brazylijskie pośladki " - chociaż kusi mnie aby spróbować.

Płytę Total Fitness mam - jednak ćwiczyłam z nią 1 raz, bardziej podpasował mi KILLER, Turbo i te 6 minutówki
Powiem ci, że ja przeplatam te zestawy treningowe i po ponad miesiącu regularnych ćwiczeń zauważyłam, że cellulit się zmniejszył
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 19:50   #1955
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja właśnie od listopada zawsze ćwiczyłam Turbo zamiennie z Killerem, plus jakaś Melanie Brown tudzież z serii 8 min (abs, legs, buns) Ćwiczyłam też Gilada oraz biegałam i wciąż nie uporałam się z tym ustrojstwem :P
W akcie desperacji kupiłam Total fitness z gazetą i od dwóch dni robię brazylijskie pośladki Mam nadzieję, że w półtora miesiąca się polepszy
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 13:54   #1956
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

hej dziewczyny!
postanowiłam dołączyć do waszego wątku, mam co prawda trochę więcej niż miesiąc na pozbycie się tego paskudztwa z pupy, ale znając moją niekonsekwencję i lenistwo może to nie przynieść skutku...
we wrześniu lecę w podróż poślubną do miejsca o którym marzyłam pół życia więc muszę tam wyglądać idealnie i podobać się mojemu mężowi

jak na razie zrezygnowałam z alkoholu, piję dużo wody i pokrzywy, kupiłam już bańki chińskie, do tego olejek na celulit wodny NUXE i serum na cellulit tłuszczowy tej samej firmy bo sama nie wiem jaki mam celulit i nie umiałam się zdecydować

moim problemem największym jest KAWA, moja miłość tak szybko z niej nie zrezygnuję a wiem że bardzo szkodzi...
kolejny problem to nocne jedzenie- pracuję do 21, więc jem po 22... muszę to zmienić, wiem

ogólnie jestem szczupła 59kg/174cm ale ten cellulit
pomóżcie, co jeszcze zrobić?
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 14:17   #1957
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dawno się tu nie udzielałam, ale wpadłam podzielić się informacją, że prawie już pozbyłam się cellulitu dzięki ultradźwiękom, o których wspominałam jakiś czas temu. Teraz nawet ubieram krótkie spodenki lub spódniczki
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 17:47   #1958
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

najgorsze sa anty, slyszalam, ze niektorym dziewczynom po odstawieniu w 1 miesiac znika
a pomyslec ze kiedys nie wiedzialam w ogole co to cellulit:mdeleje:
no ale nie mozna sie poddawac a w taki upaly trudno zaslaniac nogi
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:39   #1959
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja aktualnie ciągle masuję się zielonym masażerem z Rossmanna ,bo czekam na koniec @,a potem banieczki
Słodycze i lody ze mną wygrywają ;/
I mam do Was pytanie - myślicie,że siłownia też może w jakimś stopniu pomóc zmniejszyć cellulit?
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:57   #1960
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej dziewczyny, ja również dołączam do walczących z tym paskudztwem. Niestety wiecznie cierpię na brak czasu, więc i wszelkie zabiegi stosuję nieregularnie, ćwiczenia też kuleją. Ale jeszcze byle do końca sesji i będę luźniejsza.
Póki co jem duuuuużo warzyw, piję sporo wody i zielonej herbaty. Pomaga, ale to trochę za mało, bo codziennie też karmię cellulit hormonami. Z zabiegów czasem szczotkowanie na sucho, czasem body wrapping, czasem jakiś zwykły masaż. Posiadam bańki chińskie, ale mam problem z pękającymi naczynkami (chyba jest ich coraz więcej ), więc mogę ewentualnie masować tyłeczek.
A po sesji może ruszę wreszcie i zacznę regularnie ćwiczyć.
Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
dawno się tu nie udzielałam, ale wpadłam podzielić się informacją, że prawie już pozbyłam się cellulitu dzięki ultradźwiękom, o których wspominałam jakiś czas temu. Teraz nawet ubieram krótkie spodenki lub spódniczki
Mogłabyś napisać coś więcej? Jak długo stosowałaś i jakim urządzeniem? Bo ja posiadam jakiś masażer ultradźwiękowy, ale użyłam go kilka razy i nie wiem, czy dalej stosować. Na jakiś olejek go stosowałaś czy żel?
Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
I mam do Was pytanie - myślicie,że siłownia też może w jakimś stopniu pomóc zmniejszyć cellulit?
Ja myślę, że każda forma ruchu jest dobra, siłownia jak najbardziej Sama planuję kupić karnet.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 11:22   #1961
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dokładnie, ruch przede wszystkim! Czy to będzie bieganie, czy jazda na rowerze, aerobic czy siłownia wszystko pozytywnie będzie oddziaływać na cellulit Czytałam kiedyś, że przy aktywności fizycznej rozrastająca się tkanka mięśniowa może powodować uwidacznianie skórki pomarańczowej, więc potrzebne są właśnie masaże i natryski
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 11:45   #1962
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać coś więcej? Jak długo stosowałaś i jakim urządzeniem? Bo ja posiadam jakiś masażer ultradźwiękowy, ale użyłam go kilka razy i nie wiem, czy dalej stosować. Na jakiś olejek go stosowałaś czy żel?
Zaczęłam stosować na przełomie kwietnia i maja, 1-2 razy w tygodniu, chociaż czasem zdarzyło mi się zrobić dłuższą przerwę. Używałam go razem z przeznaczonymi do tego żelami (mam takie akurat na cellulit)Mój masażer ultradźwiękowy ma częstotliwość 1 Mhz. Do tego dużo piłam, głównie czerwoną i zieloną herbatę.

Dodatkowo oprócz redukcji cellulitu mam w obwodzie ud o 2,5 cm mniej

Z braku czasu prawie nie ćwiczyłam, jadłam normalnie, tyle, że trochę mniej, zrezygnowałam tylko ze słodyczy a i tak są efekty, więc szczerze go polecam

Mam dokładnie taki jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg masazer-ultradzwiekowy.jpg (9,6 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2013-06-23 o 11:48
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 14:49   #1963
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Swan999 dziękuję za wyjaśnienia Mój "sprzęt" jest podobny (ma jeszcze funkcje światłoterapii), ale częstotliwość chyba też 1MHz. Muszę jeszcze tylko zaopatrzeć się w jakiś specjalny żel, bo póki co robiłam na olejku antycellulitowym (czytałam, że na olejach można). Więc skoro mówisz, że działa to zaczynam regularnie stosować.

za -2,5 cm!
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 10:52   #1964
Czerwone_szpilki
Przyczajenie
 
Avatar Czerwone_szpilki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cześć dziewczyny!!!
Ostatnio rozzłoszczona upałami i tym, że raczej nie mogę sobie pozwolić na założenie krótkich spodenek z powodu mojego cellulitu i starych rozstępów, postanowiłam coś ze sobą zrobić i przynajmniej spróbować pozbyć się wstrętnej pomarańczowej skórki. Moja sprawa z cellulitem jest dosyć stara, ale nie jest on jakoś dramatycznie widoczny, tylko sama świadomość utrudnia życie. No i nie mogę się pogodzić z tym, że przy mojej wadze i wzroście (53 kg 1,68 m) cellulit mnie tak bezczelnie dopadł i nie chce się odczepić...
Kupiłam ostatnio specjalnie do walki - serum Nivea good-bye cellulite oraz slim fit serum antycellulitowe od Perfecty. Ponadto zaopatrzona jestem w taki wałeczek z wypustkami do masażu oraz hińskie bańki. Po kąpieli smaruję uda serum z Nivei i masuję je tym wałeczkiem i potem dłońmi. Póki co nic się nie dzieje, bo dopiero zaczęłam...
Jeżeli chodzi o hińskie bańki to dawniej mój facet brał się za masowanie mi nimi nóg, ale ja dosłownie płakałam z bólu jak tylko przejechał mi średnią bańką po nasmarowanej oliwką nodze. Też tak macie? Może coś źle robiłam, bańką lekko "wsysaliśmy" skórę i robiliśmy masaż ciągnąc bańkę w górę i dół...
Przepraszam z góry, jeżeli gadam o czymś o czym w tym miejscu forum nie powinnam, ale nie mam zbyt dużo czasu żeby przejrzeć wątek, który ciągnie się od 2008r... Chciałam się po prostu do Was dołączyć, żeby mi było raźniej
Aha, jeszcze jedno, część z Was pisze, że ma problem ze słodyczami, ja od około lutego przyjęłam strategię - herbata/kawa pita bez cukru, minimalizowanie cukru i przerzucenie się w dużej mierze na niegazowaną wodę po to aby móc sobie pozwolić na jakieś ciastko czy coś od czasu do czasu... Sądzę, że to dzięki temu (i jedzeniu troszkę mniej, ale bez żadnego głodzenia!) zeszły mi 2 kg bez większych poświęceń. Bo jak chcę to zjem coś słodkiego albo niedozwolonego jak pizza... Gdzieś czytałam, że jak się chce wytrwać w diecie czy zdrowszym trybie życia to trzeba czasem sobie zrobić "słodki/niezdrowy" prezent.
Czerwone_szpilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 11:24   #1965
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

swann gdzie kupiłas swój masażer?
moze podeslesz jakiegos linka

ja na razie chodzę na zabiegi do salonu kosmetycznego plus wiadomo duuuzo wody,
nie jem 3 godz.przed snem,i staram się coś biegać,do tego naprzemienne prysznice i żele...i w koncu widze jakies efekty...choc do ideału dalekooo :/
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 16:18   #1966
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
swann gdzie kupiłas swój masażer?
moze podeslesz jakiegos linka
Kupiłam go na allegro. Akurat trafiło mi się, że kupiłam go taniej.
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 18:43   #1967
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dzisiaj Tż pożyczył mi swoje hantle 8 kg na kilka dni,to przysiady będę machać Lepsze to niż moje butelki z mokrym piaskiem 3 kg ...
A Wy ,jaką formę aktywności fizycznej preferujecie?
Ja kocham jeszcze koszykówkę i piłkę ręczną
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 20:16   #1968
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Ja właśnie od listopada zawsze ćwiczyłam Turbo zamiennie z Killerem, plus jakaś Melanie Brown tudzież z serii 8 min (abs, legs, buns) Ćwiczyłam też Gilada oraz biegałam i wciąż nie uporałam się z tym ustrojstwem :P
W akcie desperacji kupiłam Total fitness z gazetą i od dwóch dni robię brazylijskie pośladki Mam nadzieję, że w półtora miesiąca się polepszy
Ja jeszcze nie ćwiczyłam "brazylijskich pośladków"
Jakie masz wrażenia po treningu ? Czuć, że pośladki i uda pracują
Ja to ćwiczę zamiennie 6 minutówki z Killerem, do tego od czasu do czasu Turbo/ Skalpel.
No i robię 2 podejście do wyzwania przysiadowego
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:32   #1969
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez fitness2520 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie ćwiczyłam "brazylijskich pośladków"
Jakie masz wrażenia po treningu ? Czuć, że pośladki i uda pracują
Ja to ćwiczę zamiennie 6 minutówki z Killerem, do tego od czasu do czasu Turbo/ Skalpel.
No i robię 2 podejście do wyzwania przysiadowego
Wyzwanie przysiadowe ? Jak efekty po pierwszym podejściu? Mam zamiar właśnie przystąpić do niego pierwszy raz

Co do "brazylijskich pośladków": wykonałam to ćwiczenie raptem dwa razy, chciałam spróbować jak mi się ćwiczy ten trening. Mam zamiar wcielić go w program treningowy już od czwartku, kiedy będę to po ostatnim egzaminie w sesji, bo teraz byłoby to niesystematyczne dość . Powiem tak, ze względu na to, że zawsze coś trenowałam w życiu, jak nie koszykówkę to lekką atletykę i od roku ponad systematycznie coś ćwiczę w domu, to to ćwiczenie nie wywołało u mnie jakiegoś wielkiego zmęczenia i zakwasów, aczkolwiek po drugim razie czułam na wieczór, że moje pośladki porządnie popracowały, tak samo uda, więc myślę, że warto spróbować na dluższą metę i mam taki własnie zamiar
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 19:32   #1970
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Dzisiaj Tż pożyczył mi swoje hantle 8 kg na kilka dni,to przysiady będę machać Lepsze to niż moje butelki z mokrym piaskiem 3 kg ...
A Wy ,jaką formę aktywności fizycznej preferujecie?
Ja kocham jeszcze koszykówkę i piłkę ręczną
ja też kocham kosza, ostatnio kumpel mnie zabrał na niego to się wymęczyłam
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 20:13   #1971
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Wyzwanie przysiadowe ? Jak efekty po pierwszym podejściu? Mam zamiar właśnie przystąpić do niego pierwszy raz

Co do "brazylijskich pośladków": wykonałam to ćwiczenie raptem dwa razy, chciałam spróbować jak mi się ćwiczy ten trening. Mam zamiar wcielić go w program treningowy już od czwartku, kiedy będę to po ostatnim egzaminie w sesji, bo teraz byłoby to niesystematyczne dość . Powiem tak, ze względu na to, że zawsze coś trenowałam w życiu, jak nie koszykówkę to lekką atletykę i od roku ponad systematycznie coś ćwiczę w domu, to to ćwiczenie nie wywołało u mnie jakiegoś wielkiego zmęczenia i zakwasów, aczkolwiek po drugim razie czułam na wieczór, że moje pośladki porządnie popracowały, tak samo uda, więc myślę, że warto spróbować na dluższą metę i mam taki własnie zamiar
Teraz robię 2 podejście do 30 days squat challenge
Wiesz ja nie ćwiczyłam samych przysiadów tylko dorzuciłam je do treningów Ewy.
Minęło 1.5 miesiąca i uważam, że efekty są - bo cellulit się zmniejszył, nogi wysmukliły i ujędrniły. Pozbyłam się trochę tłuszczyku z wewnętrznej strony ud.
Weszłam w końcu w szorty, które kupiłam w kwietniu - a dodam, że jak je mierzyłam w przymierzalni to ledwo na tyłek co mi weszły i guzik ciężko było zapiąć wyglądałam jak napompowana
A teraz - w nie wskakuje

Najlepsze na cellulit są ćwiczenia - polecam przysiady i obowiązkowo wypady - jest to cudowne ćwiczenie na nogi
Samo kremowanie ciała nic wam nie da - trzeba jak najwięcej się ruszać.
Ile to ja już kremów antycellulitowych kupiłam - książkę by można było napisać - najważniejszy jest tutaj sam masaż - nie musicie kupować drogich balsamów - wystarczy dobra oliwka do ciała czy balsam intensywnie nawilżający.
Ważne jest to aby regularnie się masować.
Do tego nie zapominać o peelingu ciała - jeśli nie macie problemów z naczynkami to polecam peeling kawowy.
Masowanie się szczotką pod prysznicem i naprzemienne oblewanie ciała raz chłodnym a raz ciepłym strumieniem wody.
Kończymy zawsze chłodnym - po tym tylko dokładnie się wytrzeć, wklepać ulubiony balsam / oliwkę / lub olejek do ciała i masować się minimum 10 minutek
Do tego racjonalne odżywianie, ZAKAZ śmieciowego jedzenia i ograniczenie słodyczy do minimum. Picie bardzo dużej ilości wody mineralnej niegazowanej.
Jeśli połączycie te 3 rzeczy ( aktywność fizyczna + racjonalne żywienie + pielęgnacja ciała ) to efekty macie murowane
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771

Edytowane przez fitness2520
Czas edycji: 2013-06-26 o 20:16
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:44   #1972
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez fitness2520 Pokaż wiadomość
Teraz robię 2 podejście do 30 days squat challenge
Wiesz ja nie ćwiczyłam samych przysiadów tylko dorzuciłam je do treningów Ewy.
Minęło 1.5 miesiąca i uważam, że efekty są - bo cellulit się zmniejszył, nogi wysmukliły i ujędrniły. Pozbyłam się trochę tłuszczyku z wewnętrznej strony ud.
Weszłam w końcu w szorty, które kupiłam w kwietniu - a dodam, że jak je mierzyłam w przymierzalni to ledwo na tyłek co mi weszły i guzik ciężko było zapiąć wyglądałam jak napompowana
A teraz - w nie wskakuje

Najlepsze na cellulit są ćwiczenia - polecam przysiady i obowiązkowo wypady - jest to cudowne ćwiczenie na nogi
Samo kremowanie ciała nic wam nie da - trzeba jak najwięcej się ruszać.
Ile to ja już kremów antycellulitowych kupiłam - książkę by można było napisać - najważniejszy jest tutaj sam masaż - nie musicie kupować drogich balsamów - wystarczy dobra oliwka do ciała czy balsam intensywnie nawilżający.
Ważne jest to aby regularnie się masować.
Do tego nie zapominać o peelingu ciała - jeśli nie macie problemów z naczynkami to polecam peeling kawowy.
Masowanie się szczotką pod prysznicem i naprzemienne oblewanie ciała raz chłodnym a raz ciepłym strumieniem wody.
Kończymy zawsze chłodnym - po tym tylko dokładnie się wytrzeć, wklepać ulubiony balsam / oliwkę / lub olejek do ciała i masować się minimum 10 minutek
Do tego racjonalne odżywianie, ZAKAZ śmieciowego jedzenia i ograniczenie słodyczy do minimum. Picie bardzo dużej ilości wody mineralnej niegazowanej.
Jeśli połączycie te 3 rzeczy ( aktywność fizyczna + racjonalne żywienie + pielęgnacja ciała ) to efekty macie murowane
AMEN



biorę się za ćwiczonka a później prysznic z peelingiem kawowym i masaż bańką
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 06:58   #1973
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja też zaczynam 30 days squat challenge, jestem po 1 dniu No i obowiazkowo wracam do cwiczen, bo przez 2 miesiace nie cwiczylam :-(
Czy to jest ten fajny masazer o ktorym pisalyscie?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-masazer.html
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 07:49   #1974
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja też zaczynam 30 days squat challenge, jestem po 1 dniu No i obowiazkowo wracam do cwiczen, bo przez 2 miesiace nie cwiczylam :-(
Czy to jest ten fajny masazer o ktorym pisalyscie?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-masazer.html
Ja mam tą szczotkę :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...791176#r791176

Kupiłam ją w zeszłym roku i nic się z nią nie dzieje.
Jest rewelacyjna do masażu pod prysznicem.
Wiem, że niektóre dziewczyny używają jej na sucho.
Ja ją kupiłam bo była polecana na wielu blogach i forach
Na kwc też ma dobre noty
W promocji możesz ją upolować za niecałe 10 zł.
Na pewno starczy ci na dłużej bo jest drewniana a nie plastikowa - a wiesz jak jest z plastikiem - gdzieś upadnie, coś się nadkruszy.

W jednej z recenzji na kwc - wizażanka zrobiła pewien trik : miała 2 okrągłe szczotki, w jednej usunęła włoski obcęgami - takim sposobem zyskała masażer z samymi wypustkami bez włosia Dzięki temu masaż trwa krócej.

Ja zaraz robię 60 przysiadów
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771

Edytowane przez fitness2520
Czas edycji: 2013-06-27 o 07:55
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 07:57   #1975
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja też zaczynam 30 days squat challenge, jestem po 1 dniu No i obowiazkowo wracam do cwiczen, bo przez 2 miesiace nie cwiczylam :-(
Czy to jest ten fajny masazer o ktorym pisalyscie?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-masazer.html
ja mam ten masażer, jestem mega zadowolona daje niezły "wycisk" skórze. Taką szczotkę też miałam ale po 2mcach użytkowania te kołeczki mi powypadały
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 08:10   #1976
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ja mam ten masażer, jestem mega zadowolona daje niezły "wycisk" skórze. Taką szczotkę też miałam ale po 2mcach użytkowania te kołeczki mi powypadały
To widocznie trafiłaś na jakąś nietrwałą Bo ja mam już swoją ponad rok i żadna wypustka nie wyleciała.
A jak patrzyłam ile kosztuje ten masażer to ma zbliżoną cenę do tej okrągłej szczotki - jest niewielka różnica w cenie.
A drewnianą można wykorzystać na różne sposoby.
Bo nawet jeśli nie zrobisz peelingu kawowego czy skończy ci się twój ulubiony peeling to ta szczotka w połączeniu z mydełkiem/ żelem pod prysznic ci go zastąpi
A jak po latach ci się zużyje i upolujesz nową to obcęgami powyrywasz włoski ze starej i będziesz miała masażer z wypustkami
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771

Edytowane przez fitness2520
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:12
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:32   #1977
skopaholicLady
Raczkowanie
 
Avatar skopaholicLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dzisiaj oficjancie wracam prawie do punktu zero!;/Od tygodnia nie brałam detocellu zamawiałam do domu kfc a dzisiaj dwa razy jadłam naleśniki z lodami;/ To chyba z nerwów strasznie irytuje mnie to że teraz nie mam pracy;/ już nie mam motywacji żeby iść na basen czy rower....grrrrr mam nadzieję że jutro będzie lepiej;/
Ps: Może ktoś dzisiaj był w superpharmie i widział jakieś promocje na aloes ??Bo ja byłam tylko w Mokotowie a tam pustki;/ a nie chce mi się przepłacać;/
skopaholicLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:41   #1978
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja też zaczynam 30 days squat challenge, jestem po 1 dniu No i obowiazkowo wracam do cwiczen, bo przez 2 miesiace nie cwiczylam :-(
Czy to jest ten fajny masazer o ktorym pisalyscie?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-masazer.html
ja go mam i bardzo sobie chwalę tylko nie przyciskaj za mocno bo będzie pełno małych siniaczków
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 11:31   #1979
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Czy mogę się przyłączyć ? Mam czas na walkę z cellulitem do 28 sierpnia
Mój plan działania :
codziennie : szczotkowanie nóg, tyłka na sucho
krótki masaż zielonym masażerem z Rossmanna
agrafka na wewnętrzną stronę ud
squats
2-3 razy w tygodniu
peeling z kawy
masaż za pomocą elektrycznego masażera

Po za tym :
nie piję kawy (w roku akademickim potrafiłam wypić więcej niż litr)
nie jem nic z syropem glukozowo-fruktozowym
piję więcej wody
łykam Saluran
ograniczam słodycze
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 20:12   #1980
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dziewczyny zaczełam poważną walkę już nie balsamami i masażerami np z rossmana bo nic mi to nie dawało, tylko zaczełam zabiegi mezoterapią bezigłowa na cellulit i dermomasażerem w gabinecie, jak na razie 2 zabiegi masażerem i 1 x mezo ale efekty już są
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.