Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 21:29   #1951
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez evelinaaw Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.
Mam pytanie co do tabletek YAZ.
Kochałam się z chłopakiem w sobotę/niedzielę i brałam tabletki jak należy. W czwartek, 4 dni później zapomniałam jednej różowej [drugiej] z 4 rzędu. Wzięłam ją w piątek rano a następną różową o 15 też w piątek. Niestety nie doczytałam ulotki.. W ulotce pisze, że
http://img194.imageshack.us/img194/2426/ulotkas.jpg
a ja zamiast wziąć tę 2 w piątek i następnie rozpocząć nowy blister to wzięłam tę 2 w piątek o 8 i w pątek o 13 kolejną już piątkową RÓŻOWĄ. pytanie brzmi : czy jestem w ciąży ?
czy tamte dobrze brane tabletki od niedzieli do czwartku coś dały ?
i co z okresem, bo NIE MAM ! bardzo się stresuję.
Malo co z Twojego postu rozumiem:
ktora to byla tabletka?? bo jesli z ostatniego rzedu to powinnas połaczyc opakowania.
Jesli czekasz na krwawienie to rozumiem, ze nie połaczyłas opakowań (o ile tabletka byla z ostatniego tygodnia) co moze grozic ciaza i to jest bardzo prawdopodobne.


aha nie odbierz tego jako atak z mojej strony, ale jak sie bierze jakies leki to sie dokladnie czyta ulotke, najlepiej kilka razy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.

Edytowane przez malwi89
Czas edycji: 2010-12-08 o 21:30 Powód: dopisek
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:27   #1952
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

?;>
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:02   #1953
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
?;>
Spokojnie, moim zdaniem końcówka okresu.

Teoretycznie 4 dnia okresu przy cyklach 30kilkudniowych nie ma możliwości zajść w ciążę. Wiadomo, to tylko teoria, ale nie martw się, zrób test 14 dni po stosunku dla własnego spokoju.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:27   #1954
Czanelka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroclawe.
Wiadomości: 667
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Czesc może przesadzam, ale chcę się upewnić. Od 3 grudnia biorę tabletki anty ( takie dwuskładnikowe ) zaczełam brać je 3 dnia okresu, nie pierwszego, ponieważ lekarz przepisał mi je w ten dzień , przeczytałam, że jeśli zażyje się do 5 dnia okresu jest się bezpiecznym po 7 dniach . to prawda ? współzyłam dwa razy w ostatnim tygodniu, jeest ryzyko ciązy ? zaznacze, że tabletki biorę regularnie, żadnej nie ominełam.
__________________

Bujać to my, panowie szlachta!
Czanelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:40   #1955
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Jeżeli tak masz w ulotce, to tak jest.
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 14:50   #1956
Czanelka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroclawe.
Wiadomości: 667
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

no nie w ulotce, przeczytalam to w necie, w ulotce jest tylko o pierwszym dniu ...
__________________

Bujać to my, panowie szlachta!
Czanelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 15:30   #1957
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Czanelka Pokaż wiadomość
Czesc może przesadzam, ale chcę się upewnić. Od 3 grudnia biorę tabletki anty ( takie dwuskładnikowe ) zaczełam brać je 3 dnia okresu, nie pierwszego, ponieważ lekarz przepisał mi je w ten dzień , przeczytałam, że jeśli zażyje się do 5 dnia okresu jest się bezpiecznym po 7 dniach . to prawda ? współzyłam dwa razy w ostatnim tygodniu, jeest ryzyko ciązy ? zaznacze, że tabletki biorę regularnie, żadnej nie ominełam.
Cytat:
Napisane przez Czanelka Pokaż wiadomość
no nie w ulotce, przeczytalam to w necie, w ulotce jest tylko o pierwszym dniu ...
W internecie różne rzeczy wypisują..

Ja jednak wierzyłabym ulotce, a nie wpisom jakichs anonimowych ludzi.
Konsultowałaś to z lekarzem? Czy lekarz zapisał Ci je od następnego okresu, a Tobie nie chciało się czekać?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 17:22   #1958
Czanelka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wroclawe.
Wiadomości: 667
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Lekarz nie zalecił, że mam konkretnie wziąść 1 dnia okresu.

znalazłam przed chwila ogólną ulotkę środka antykoncepcyjnego no wizazu i tam jest napisane, że jak się zażyło w 2-5 dni to trzeba 7 dni stosowac zabezieczenie dodatkowe, mineło 18 wiec wg ulotki chyba jest ok

tak wyszło jakbym sama odpowiadała sobie, ale dopiero przed chwilą znalazłam ta ulotke ;]
__________________

Bujać to my, panowie szlachta!
Czanelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 14:02   #1959
kasiula1208
Zadomowienie
 
Avatar kasiula1208
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

czesc dziewczynki mam do was pytanko bo wiedze ze jestescie obeznane jutro mam dostac@ ale dziwnie sie czuje.. nie umie tego opisac.. jakby mnie swędziało w srodku w podbrzuszu nie umie tego opisac..dziwne jest to o tyle ze nie boli mnie podbrzusze tak jak zawsze przed @ tylko mnie swedzi w srodku.. dodam ze nie mam zadnej infekcji i nigdy nie miałam takiego uczucia... czy miała tak któras moze i była w ciazy?
__________________
WAGA 84 KG. CEL 70 KG.
---------WZROST 168 cm.-------
[B]od dzis konczę z dukanem i przechodze na MŻ
5 posiłków dziennie: 10-12-14-16-18
zaczynam od nowa
17.luty - chyba 80 kg. (boje sie wchodzic na wage)
dieta od poniedziałku
21.luty -
kasiula1208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 14:55   #1960
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiula1208 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki mam do was pytanko bo wiedze ze jestescie obeznane jutro mam dostac@ ale dziwnie sie czuje.. nie umie tego opisac.. jakby mnie swędziało w srodku w podbrzuszu nie umie tego opisac..dziwne jest to o tyle ze nie boli mnie podbrzusze tak jak zawsze przed @ tylko mnie swedzi w srodku.. dodam ze nie mam zadnej infekcji i nigdy nie miałam takiego uczucia... czy miała tak któras moze i była w ciazy?
niewątpliwie to bocian przynosząc bobaska zgubił jedno piórko i to ono cię tak swędzi. ale nic nie bój, nie powinno to dzieciaczkowi zaszkodzić.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 19:43   #1961
ewcia 87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 178
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
niewątpliwie to bocian przynosząc bobaska zgubił jedno piórko i to ono cię tak swędzi. ale nic nie bój, nie powinno to dzieciaczkowi zaszkodzić.
ee ja myślę, że to dzidziuś się wgryza w śluzówkę macicy i stad to swędzenie
ewcia 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 19:56   #1962
Jolcia6363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dni niepłodne i dni płodne

Witam
Myślałam, że nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji ale jednak.Kochaliśmy się z moim TŻ w 9 dzień cyklu bez zabezpieczenia, cykl 30 dniowy.Wszystko może byłoby i w porządku ale martwi mnie fakt, że po godzinie od pierwszego stosunku nastąpił drugi (także bez zabepieczenia).Głupotą jest to, że nie umył członka.No i jest pytanie.. czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia jeśli ten dzień, to był dzień niepłodny?chociaż wiem, że po pierwszym stosunku plemniki mogły gdzieś się jeszcze uchować.
Proszę o odpowiedzi
Jolcia6363 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:06   #1963
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Cytat:
Napisane przez Jolcia6363 Pokaż wiadomość
Witam
Myślałam, że nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji ale jednak.Kochaliśmy się z moim TŻ w 9 dzień cyklu bez zabezpieczenia, cykl 30 dniowy.Wszystko może byłoby i w porządku ale martwi mnie fakt, że po godzinie od pierwszego stosunku nastąpił drugi (także bez zabepieczenia).Głupotą jest to, że nie umył członka.No i jest pytanie.. czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia jeśli ten dzień, to był dzień niepłodny?chociaż wiem, że po pierwszym stosunku plemniki mogły gdzieś się jeszcze uchować.
Proszę o odpowiedzi
Każdy niezabezpieczony stosunek = możliwość ciąży.
Obliczenia dni płodnych można o kant tyłka potłuc- tak nie określisz dni płodnych i nie. Jedyna sensowna metoda to obserwacja śluzu i temperatury.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:49   #1964
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Głupotą nie jest nieumycie członka po seksie, ale 2 stosunki bez zabezpieczenia. Dzień cyklu mógł być za wczesny przy regularnych cyklach 30-dniowych, ale nigdy nie wiadomo okaże się za parę tygodni.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:35   #1965
Jolcia6363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Ale przerwa między tymi stosunkami to była 1 godzina.Preejakulat wydziela się u mojego TŻ tylko na początku, przed wytryskiem nie.Preejakulat się wydzielił, ale wytarliśmy członka i dopiero on we mnie wszedł.Pomyślmy realistycznie noo
Jolcia6363 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:58   #1966
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne


niepłodny, bo? obserwujesz cykl, mierzysz temperaturę oglądasz śluz i prowadzisz wykresy?
nie?
gratuluję.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:10   #1967
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

czasem mam wrażenie, że dorośli ludzie wiedzą mniej o seksie od niektórych gimnazjalistów.

Możesz być w ciąży.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:35   #1968
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Możesz być w ciąży. Dlaczego?

Jeśli nie mierzysz temperatury i nie obserwujesz śluzu, a także nie badasz szyjki macicy to NIE WIESZ kiedy masz owulację.

Jednak matematycznie w ok 30 dniowym cyklu, właśnie się mogły zaczynać ci dni płodne. W sprzyjającym śluzie dni płodnych plemniki mogą przeżyć 3-5 dni. Niektórzy mówią, że nawet 7. Wtedy spokojnie łapią się na owulację.

Już pomijając fakt, że owu mogła się przesunąć, możesz mieć krótszy cykl, możesz mieć dłuższą drugą fazę cyklu aniżeli matematyka na to wskazuje.

Podsumowując: tak możesz być w ciąży.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:35   #1969
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Losie, w ogóle co za kombinacje. Jakieś mycie członka, pierdoły. Macie jakąkolwiek przyjemność z seksu? Serio, antykoncepcja droga nie jest, a na pewno tańsza niż dziecko czy aborcja.
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 22:37   #1970
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Cytat:
Napisane przez Jolcia6363 Pokaż wiadomość
Ale przerwa między tymi stosunkami to była 1 godzina.Preejakulat wydziela się u mojego TŻ tylko na początku, przed wytryskiem nie.Preejakulat się wydzielił, ale wytarliśmy członka i dopiero on we mnie wszedł.Pomyślmy realistycznie noo

Preejakulat wydziela się moja droga przez cały czas gdy mężczyzna jest podniecony bo stanowi jego naturalne nawilżenie. Realistko Ty
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 23:00   #1971
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Cytat:
Napisane przez Jolcia6363 Pokaż wiadomość
Ale przerwa między tymi stosunkami to była 1 godzina.Preejakulat wydziela się u mojego TŻ tylko na początku, przed wytryskiem nie.Preejakulat się wydzielił, ale wytarliśmy członka i dopiero on we mnie wszedł.Pomyślmy realistycznie noo
okurde, to wymyślili już szczotki do penisa żeby wytrzeć też w środku, cewkę moczową?! aaale mnie ominęło...
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 06:26   #1972
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
okurde, to wymyślili już szczotki do penisa żeby wytrzeć też w środku, cewkę moczową?! aaale mnie ominęło...
ała!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:20   #1973
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
okurde, to wymyślili już szczotki do penisa żeby wytrzeć też w środku, cewkę moczową?! aaale mnie ominęło...
Brr

Co do tematu: Tak, możesz być w ciąży. Jeśli oboje jesteście zdrowi, to jest nawet duże prawdopodobieństwo.
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 14:35   #1974
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Przecież Ci odpowiedziałam w innym temacie.
Chciałaś innych odpowiedzi? Jak widzisz, są takie same.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 22:23   #1975
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dni niepłodne i dni płodne

Cytat:
Napisane przez Jolcia6363 Pokaż wiadomość
Witam
Myślałam, że nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji ale jednak.Kochaliśmy się z moim TŻ w 9 dzień cyklu bez zabezpieczenia, cykl 30 dniowy.Wszystko może byłoby i w porządku ale martwi mnie fakt, że po godzinie od pierwszego stosunku nastąpił drugi (także bez zabepieczenia).Głupotą jest to, że nie umył członka.No i jest pytanie.. czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia jeśli ten dzień, to był dzień niepłodny?chociaż wiem, że po pierwszym stosunku plemniki mogły gdzieś się jeszcze uchować.
Proszę o odpowiedzi
już cię informuje gdzie po pierwszym stosunku pochowały się plemniki
skoro był to stosunek niezbeczpieczony to... tadam - pochowały się w twoje pochwie (pochowały, pochwie - nie bez powodu się to tak nazywa )

a po drugie - czy po godzinie twój rzekomo niepłodny dzień stał się już dniem płodnym? (no chyba, że stosunke numer 1 odbył się o 23:30 dnia niepłodnego a drugi o 00:30 dnia płodnego) ?

po trzecie - jak napisała muszynianka, niepłodny bo co? Zaglądałaś?

po czwarte i najważniejsze - głupotą jest uprawianie seksu bez zabezpiecznia w sytuacji w której aż tak martwi ci ryzyko ciąży

Cytat:
Napisane przez Jolcia6363 Pokaż wiadomość
Ale przerwa między tymi stosunkami to była 1 godzina.Preejakulat wydziela się u mojego TŻ tylko na początku, przed wytryskiem nie.Preejakulat się wydzielił, ale wytarliśmy członka i dopiero on we mnie wszedł.Pomyślmy realistycznie noo
faktycznie, realistycznie myślisz, wybitnie realistycznie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 08:32   #1976
martynaka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Pomocy :(

Mam do Was bardzo ważne pytanie. Ostatnio kochaliśmy się z moim narzeczonym nad ranem. I była taka sytuacja, że kochaliśmy się, jemu nie wiele brakowało, i zawsze zakładał gumkę jak miał dojść. Teraz było trochę inaczej, bo jak dochodził bez gumki, to ktoś wszedł przestraszył się i zapomniał go wyjąć Jak zapytałam czy doszedł, to powiedział, że czuł 3-4 razy takie pulsowanie penisa, jakie jest podczas dochodzenia Co gorsza po tym wszystkim chciałam sprawdzić, co i jak. Zaczęłam działać ręką, ale on już nie wstał, był taki jak po dojściu, miękki i do niczego.

Godzinę później chciałam sprawdzić ponownie i to samo, nie chciał wstać na początku, później lekko się obudził, doprowadziłam go do orgazmu, ale spermy nic z niego nie wyszło Czy on mógł dojść we mnie, bo efekty na to wskazują

Z okresem jest u mnie różnie, raz jest po koniec miesiąca, raz na początku, i tak cały czas. Czy istnieje duża szansa na to, że jestem w ciąży? Czy można w ogóle przed okresem tak ok 7 dni, zajść w ciążę?

Pozdrawiam Martyna

Edytowane przez martynaka22
Czas edycji: 2010-12-25 o 08:43
martynaka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 08:46   #1977
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez martynaka22 Pokaż wiadomość
Mam do Was bardzo ważne pytanie. Ostatnio kochaliśmy się z moim narzeczonym nad ranem. I była taka sytuacja, że kochaliśmy się, jemu nie wiele brakowało, i zawsze zakładał gumkę jak miał dojść. Teraz było trochę inaczej, bo jak dochodził bez gumki, to ktoś wszedł przestraszył się i zapomniał go wyjąć Jak zapytałam czy doszedł, to powiedział, że czuł 3-4 razy takie pulsowanie penisa, jakie jest podczas dochodzenia Co gorsza po tym wszystkim chciałam sprawdzić, co i jak. Zaczęłam działać ręką, ale on już nie wstał, był taki jak po dojściu, miękki i do niczego.

Godzinę później chciałam sprawdzić ponownie i to samo, nie chciał wstać na początku, później lekko się obudził, doprowadziłam go do orgazmu, ale spermy nic z niego nie wyszło Czy on mógł dojść we mnie, bo efekty na to wskazują

Z okresem jest u mnie różnie, raz jest po koniec miesiąca, raz na początku, i tak cały czas. Czy istnieje duża szansa na to, że jestem w ciąży? Czy można w ogóle przed okresem tak ok 7 dni, zajść w ciążę?

Pozdrawiam Martyna
Istnieje duża szansa.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 08:47   #1978
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Pomocy :(

sex jest dla dorosłych, jeśli nie wiesz jak zachodzi się w ciąże to radzę nie działać w tej kwestii, przepraszam że tak odpisałam ale takie wątki z zapytaniem czy mogę być w ciąży robią sie już żalosne, jeśli uprawiesz sex to licz sie z tym ze coś może z tego wyjść
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 08:52   #1979
martynaka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wpadka?

Wiem, głupota i moja wina, mogłam od razu wymusić prezerwatywę, ale od 3 lat robiliśmy tylko tak jak napisałam, i nie było problemów do tego momentu. A czy jest szansa, że miał za małą ilość spermy? Bo z tego co się orientuje, facet z rana jak jest wypoczęty, to ma największego powera.

Co gorsza, jak zaczęłam pierwszy raz działać ręką i że tak powiem, naciągał skórę na niego, to było widać trochę spermy

Głupota ludzka nie zna granic, mam nadzieję, że nie jestem w ciąży.

pycia17 mam 22 lata, od dwóch lat jesteśmy narzeczeństwem, to nie pierwszy lepszy kolega. Liczę się z tym, że coś może z tego wyjść.

Edytowane przez martynaka22
Czas edycji: 2010-12-25 o 08:54
martynaka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 09:09   #1980
ewcia 87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 178
Dot.: Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
sex jest dla dorosłych, jeśli nie wiesz jak zachodzi się w ciąże to radzę nie działać w tej kwestii, przepraszam że tak odpisałam ale takie wątki z zapytaniem czy mogę być w ciąży robią sie już żalosne, jeśli uprawiesz sex to licz sie z tym ze coś może z tego wyjść
ot to samo chciałam napisać ale kiedyś jak stwierdziłam, że przecież nie ma 100%antykoncepcji a ZAWSZE trzeba się liczyć z ciąża to i tak kilka osób to wyśmiało, że jak to po to się zabezpieczam żeby nie wpaść, że to niemożliwe. za seks się powinno brać wtedy gdy jak okres się spóźni będzie przynajmniej nie tyle radość co 'ok stało się, można było zaczekać, ale to nic jesteśmy przecież gotowi żeby to dziecko mieć'. martynka masz 22 lata czemu nie bierzesz tabletek np skoro lubicie seks bez prezerwatywy?i tak każde zabezpieczenie jest lepsze od takiego zdążę nie zdążę bo daje' ciut' więcej pewności i świętego spokoju po. życzę powodzenia bez dwóch kresek na teście
ewcia 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.