Suknia marzeń cz. III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 00:27   #1951
mokka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A tu moje cudeńko. Kupowane w ciemno, bo szyta za granicą i nie można było przymierzyć... Już jest gotowa i wysłana... Aż się boję pierwszego wrażenia... Załamię się czy będę skakać z radości??...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja suknia ślubna z przodu.jpg (27,1 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja suknia slubna z tyłu.jpg (23,7 KB, 71 załadowań)
__________________
Nasz ślub 27.06.2009 r.
mokka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:11   #1952
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Oj tak, ja też Ja blondynką nie jestem, mam długie brąz kręcone włosy i pomyśle co z nimi zrobić. A! I będę miała konwalie! a ramiączka powinny być albo przezroczyste albo cieliste, ale nie szare!!!
Myślę, że do tej sukni najbardziej będzie pasowała taka zwiewna fryzurka... lekko pokręcone właśnie i delikatnie spięte... kok popsułby cały efekt wg mnie... no ale być może się mylę
a z ramiączkami masz rację i tego się trzymaj
Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
A tu moje cudeńko. Kupowane w ciemno, bo szyta za granicą i nie można było przymierzyć... Już jest gotowa i wysłana... Aż się boję pierwszego wrażenia... Załamię się czy będę skakać z radości??...
nigdy nie kupiłabym sukni ślubnej w ciemno
no ale mam nadzieję, że będziesz z niej zadowolona

co do samej sukni to myślę, że gorset jest przepiękny... ale spódnica <te upięcia> strasznie przytłaczające
na modelce mi się nie podoba... może Tobie będzie w niej dobrze
jak dostaniesz suknię to wklej swoją fotkę w niej
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:22   #1953
goa1
Przyczajenie
 
Avatar goa1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
A tu moje cudeńko. Kupowane w ciemno, bo szyta za granicą i nie można było przymierzyć... Już jest gotowa i wysłana... Aż się boję pierwszego wrażenia... Załamię się czy będę skakać z radości??...
Podzielam zdanie Kasienki gorset jest przepiękny, dół mi mało współgra z górą, jak dla mnie lekko przekombinowany, przez co suknie wydaje się być mega ciężka. Czekamy na fotki
btw mamy slub w ten sam dzień Nie mogę się doczekać!
goa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 09:05   #1954
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ja ogólnie nie lubię podpięć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:07   #1955
kamelka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 390
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
A tu moje cudeńko. Kupowane w ciemno, bo szyta za granicą i nie można było przymierzyć... Już jest gotowa i wysłana... Aż się boję pierwszego wrażenia... Załamię się czy będę skakać z radości??...
napewno bedziesz skakac z radosci, sukne maggie sa przecudne,jak dziela sztuki....neiwiem czy przegladalas strone tej projektatntki ale mozna zobaczyc inne panny mlode w tej sukni..wygladaja szalowo wiec i ty napewno bedziesz zadowolona jesli mierzylas podobne modele
__________________
Mam aspiracje na bycie Motylem.....
13.06.2009 byl nasz Slub
Razem od 26.12.2003; Zareczeni od 15.06.2007
kamelka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 14:43   #1956
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kamelka82 Pokaż wiadomość
napewno bedziesz skakac z radosci, sukne maggie sa przecudne,jak dziela sztuki....neiwiem czy przegladalas strone tej projektatntki ale mozna zobaczyc inne panny mlode w tej sukni..wygladaja szalowo wiec i ty napewno bedziesz zadowolona jesli mierzylas podobne modele
ja przegladalam galerie w poszukiwaniu inspiracji do bukietu i duuuuuzo pm przeslalo swoje zdjecia z realu, warto popatrzec, polecam
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:43   #1957
kamelka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 390
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
ja przegladalam galerie w poszukiwaniu inspiracji do bukietu i duuuuuzo pm przeslalo swoje zdjecia z realu, warto popatrzec, polecam
hehe widze ze na ten sam pomysl wpadlysmy rzeczywiscie mozna podpatrzec wlosy kolorystyke, welony , bizuterie naprawde niezla inspiracja
__________________
Mam aspiracje na bycie Motylem.....
13.06.2009 byl nasz Slub
Razem od 26.12.2003; Zareczeni od 15.06.2007
kamelka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 18:27   #1958
asina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
A tu moje cudeńko. Kupowane w ciemno, bo szyta za granicą i nie można było przymierzyć... Już jest gotowa i wysłana... Aż się boję pierwszego wrażenia... Załamię się czy będę skakać z radości??...
Ja myśle, że będziesz skakać z radości- suknia cudowna
asina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 20:34   #1959
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Suknia marzeń cz. III

a ja w końcu po długich poszukiwaniach znalazlam moja suknie marzen. Firma: Pronovias, suknia: Nambia.
Cena-wysoka,ale zakochalam się i po prostu ta i chocby nie wiem co-żadna inna.
Jestem ze Szczecina i tutaj nie ma salonu,w którym są te suknie. Zadzwonilam do Poznania z myślą,że umawiam się że przyjadę w piątek i niestety dowiedzialam się, że jest to kolekcja 2008, której już nie szyją. Zadzwoniłam do wszystkich salonów ze strony Madonny (http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=38.nambia) z nadzieją,że może jeszcze w którymś jest,ale niestety w żadnym Więc mam do Was ogromną prośbę . Może widziałyście gdzieś podobną suknię- chodzi mi głownie o ładnie zakryte plecy, krój dołu i oczywiście koronkę oraz dopracowanie szczegółów. Góra z przodu nie jest aż tak istotna,ale nie chcę w łódkę. Rękawy są w ogóle nieistotne.
Wiem,że zawsze można uszyć,ale boję się,bo nie znam dobrej krawcowej,a poza tym kupno dobrego materiału również może być problemem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nambia.jpg (17,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nambia_1.jpg (16,3 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nambia_2.jpg (19,2 KB, 78 załadowań)
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:03   #1960
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
A tu moje cudeńko. Kupowane w ciemno, bo szyta za granicą i nie można było przymierzyć... Już jest gotowa i wysłana... Aż się boję pierwszego wrażenia... Załamię się czy będę skakać z radości??...
Będziesz skakać Suknia jest przecudna, jedna z ładniejszych wg mnie z kolekcji maggie. Trzymam kciuki, żeby leżała tak jak trzeba

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
a ja w końcu po długich poszukiwaniach znalazlam moja suknie marzen. Firma: Pronovias, suknia: Nambia.
Cena-wysoka,ale zakochalam się i po prostu ta i chocby nie wiem co-żadna inna.
Jestem ze Szczecina i tutaj nie ma salonu,w którym są te suknie. Zadzwonilam do Poznania z myślą,że umawiam się że przyjadę w piątek i niestety dowiedzialam się, że jest to kolekcja 2008, której już nie szyją. Zadzwoniłam do wszystkich salonów ze strony Madonny (http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=38.nambia) z nadzieją,że może jeszcze w którymś jest,ale niestety w żadnym Więc mam do Was ogromną prośbę . Może widziałyście gdzieś podobną suknię- chodzi mi głownie o ładnie zakryte plecy, krój dołu i oczywiście koronkę oraz dopracowanie szczegółów. Góra z przodu nie jest aż tak istotna,ale nie chcę w łódkę. Rękawy są w ogóle nieistotne.
Wiem,że zawsze można uszyć,ale boję się,bo nie znam dobrej krawcowej,a poza tym kupno dobrego materiału również może być problemem.
Wg mnie w takich sytuacjach jeśli są to kolekcje których już standardowo nie szyją a jakaś PM bardzo zechce to powinny być szyte!!! I już. Chyba to im powinno zależeć też na sprzedaniu sukni i zadowolonych klientach!
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:11   #1961
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
a ja w końcu po długich poszukiwaniach znalazlam moja suknie marzen. Firma: Pronovias, suknia: Nambia.
Cena-wysoka,ale zakochalam się i po prostu ta i chocby nie wiem co-żadna inna.
Jestem ze Szczecina i tutaj nie ma salonu,w którym są te suknie. Zadzwonilam do Poznania z myślą,że umawiam się że przyjadę w piątek i niestety dowiedzialam się, że jest to kolekcja 2008, której już nie szyją. Zadzwoniłam do wszystkich salonów ze strony Madonny (http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=38.nambia) z nadzieją,że może jeszcze w którymś jest,ale niestety w żadnym Więc mam do Was ogromną prośbę . Może widziałyście gdzieś podobną suknię- chodzi mi głownie o ładnie zakryte plecy, krój dołu i oczywiście koronkę oraz dopracowanie szczegółów. Góra z przodu nie jest aż tak istotna,ale nie chcę w łódkę. Rękawy są w ogóle nieistotne.
Wiem,że zawsze można uszyć,ale boję się,bo nie znam dobrej krawcowej,a poza tym kupno dobrego materiału również może być problemem.
Może spróbuj odkupić od kogoś.
Zobacz co znalazłam - jakaś dziewczyna proponuje odsprzedać swoją suknię po 5 września 2009 -jest podany nr tel
Może nawet zadzwoń do niej i zapytaj w którym salonie kupiła tą suknię, bo skoro ona kupiła to znaczy, że w którymś salonie musi być.


http://www.we-dwoje.pl/pronovias;nam...nie,24317.html
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:13
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 07:00   #1962
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Wg mnie w takich sytuacjach jeśli są to kolekcje których już standardowo nie szyją a jakaś PM bardzo zechce to powinny być szyte!!! I już. Chyba to im powinno zależeć też na sprzedaniu sukni i zadowolonych klientach!
dziewczyny ja tez mam suknie z madonny, tyle ze z kolekcji 2009, ale jak bylam przymierzac w marcu to kolekcje z 2008 mozna bylo zamawiac do konca stycznia czy lutego; z tego co wiem to te suknie sa sprowadzane z hiszpanii i dlatego maja takie ograniczenia bo poprostu kolekcja jest wycofywana a na jej miejsce wchodzi nowa;

ja poszukalabym czy ktos nie chce sprzedac albo przejrzyj moze kolekcje 2009 i cos ci sie spodoba http://www.pronovias.com/ ja pochwale sie ze wczoraj bylam na przymiarce bo mialam problem z wyborem bielizny i okazalo sie ze moja sukienka juz jest, moglam przymierzyc swoja wlasna i az sie poplakalam taka jest piekna

ps. tez chcialam suknie z 2008, ale przymierzylam z 2009 i zakochalam sie w mojej
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:39   #1963
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
a ja w końcu po długich poszukiwaniach znalazlam moja suknie marzen. Firma: Pronovias, suknia: Nambia.
Wiem,że zawsze można uszyć,ale boję się,bo nie znam dobrej krawcowej,a poza tym kupno dobrego materiału również może być problemem.
Coś Ci wysłałam na priva
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:52   #1964
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny dzięki za pomoc i zrozumienie,bo prawda jest niestety taka,że jak ktoś nie jest przyszła PM,to nie rozumie,że dla mnie to jest tragedia.

Więc już wyjaśniam:
Ta suknia jest z Hiszpanii i co roku jest nowa kolekcja. Niektóre suknie są przedłużane na następny rok,a inne nie i to nie zależy od polskich salonów,bo oni je tylko sprowadzają. Do stycznia/lutego można zamawiać suknie z kolekcji z zeszłego roku, mimo że już jest dostępna nowa kolekcja. Miałam jeszcze nadzieje,że w jakimś salonie ona po prostu została i służyła do przymierzania,ale niestety już nigdzie jej nie ma.

Oshinek-dziękuję za linka. Ta PM po prostu pomyślała wcześniej,a nie czekała jak ja głupia nie wiadomo na co i już dawno ją zamówiła

Jestem nawet gotowa odkupić ją jako używaną. Wychodzę za mąż dopiero 19września,więc może się uda. Ogłoszenia, które znalazłam do tej pory , niestety dotyczą sukien na PM dużo niższe ode mnie. Ja mam 175wzrostu do tego dojdzie kilkucm obcas.

W piątek przejdę sie po szczecińskich salonach i przymierze z sant patrick, może jak ubiorę jakąś to w tamtej pronovias odkocham się,a zakocham w innej.

Jeszcze mam namiary na pewną Panią od goldfish, której ślicznie dziękuję za pomoc. KOchana jesteś!
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:14   #1965
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za pomoc i zrozumienie,bo prawda jest niestety taka,że jak ktoś nie jest przyszła PM,to nie rozumie,że dla mnie to jest tragedia.

Więc już wyjaśniam:
Ta suknia jest z Hiszpanii i co roku jest nowa kolekcja. Niektóre suknie są przedłużane na następny rok,a inne nie i to nie zależy od polskich salonów,bo oni je tylko sprowadzają. Do stycznia/lutego można zamawiać suknie z kolekcji z zeszłego roku, mimo że już jest dostępna nowa kolekcja. Miałam jeszcze nadzieje,że w jakimś salonie ona po prostu została i służyła do przymierzania,ale niestety już nigdzie jej nie ma.

Oshinek-dziękuję za linka. Ta PM po prostu pomyślała wcześniej,a nie czekała jak ja głupia nie wiadomo na co i już dawno ją zamówiła

Jestem nawet gotowa odkupić ją jako używaną. Wychodzę za mąż dopiero 19września,więc może się uda. Ogłoszenia, które znalazłam do tej pory , niestety dotyczą sukien na PM dużo niższe ode mnie. Ja mam 175wzrostu do tego dojdzie kilkucm obcas.

W piątek przejdę sie po szczecińskich salonach i przymierze z sant patrick, może jak ubiorę jakąś to w tamtej pronovias odkocham się,a zakocham w innej.

Jeszcze mam namiary na pewną Panią od goldfish, której ślicznie dziękuję za pomoc. KOchana jesteś!
Również coś Ci wysyłam na prive.

Edytowane przez monia198455
Czas edycji: 2009-04-22 o 14:16
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:06   #1966
patiok
Przyczajenie
 
Avatar patiok
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
a ja w końcu po długich poszukiwaniach znalazlam moja suknie marzen. Firma: Pronovias, suknia: Nambia.
Cena-wysoka,ale zakochalam się i po prostu ta i chocby nie wiem co-żadna inna.
Jestem ze Szczecina i tutaj nie ma salonu,w którym są te suknie. Zadzwonilam do Poznania z myślą,że umawiam się że przyjadę w piątek i niestety dowiedzialam się, że jest to kolekcja 2008, której już nie szyją. Zadzwoniłam do wszystkich salonów ze strony Madonny (http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=38.nambia) z nadzieją,że może jeszcze w którymś jest,ale niestety w żadnym Więc mam do Was ogromną prośbę . Może widziałyście gdzieś podobną suknię- chodzi mi głownie o ładnie zakryte plecy, krój dołu i oczywiście koronkę oraz dopracowanie szczegółów. Góra z przodu nie jest aż tak istotna,ale nie chcę w łódkę. Rękawy są w ogóle nieistotne.
Wiem,że zawsze można uszyć,ale boję się,bo nie znam dobrej krawcowej,a poza tym kupno dobrego materiału również może być problemem.
witam szyje bardzo podobna, ale a'la nadora, mam swietny salon ktory szyje praktycznie dokladnie tak samo wiec mysle ze bede zadowolona.ta sukienka to rewelacja, ja tylko robie wezszy dółzycze powodzenia
patiok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:45   #1967
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez patiok Pokaż wiadomość
witam szyje bardzo podobna, ale a'la nadora, mam swietny salon ktory szyje praktycznie dokladnie tak samo wiec mysle ze bede zadowolona.ta sukienka to rewelacja, ja tylko robie wezszy dółzycze powodzenia
A myślisz że nie będzie problemu z koronkami i kryształkami? Bo ja trochę boję się tego.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:32   #1968
IzabelDog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. III

No i pojechałam do krawcowej dzisiaj, żeby obgadać szczegóły, a tam zobaczyłam sukienke o podobnym kroju tylko w białym kolorze i z innymi zdobieniami. Przymierzyłam ją i zgłupiałam, gdyż nie wiem którą wybrać coś jak ta ecrie czy tę białą:

[img=http://img136.images...mg1932w.t h.jpg]
[img=http://img136.images...img1933.t h.jpg]
IzabelDog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:17   #1969
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez IzabelDog Pokaż wiadomość
No i pojechałam do krawcowej dzisiaj, żeby obgadać szczegóły, a tam zobaczyłam sukienke o podobnym kroju tylko w białym kolorze i z innymi zdobieniami. Przymierzyłam ją i zgłupiałam, gdyż nie wiem którą wybrać coś jak ta ecrie czy tę białą:

[img=http://img136.images...mg1932w.t h.jpg]
[img=http://img136.images...img1933.t h.jpg]

Ty to się dziewczyno naszukasz tej sukni Która to już zmiana decyzji?
W KAŻDEJ wyglądasz super więc już nie główkuj tylko bierz tą w której czujesz się najlepiej!!!
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 07:42   #1970
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez IzabelDog Pokaż wiadomość
No i pojechałam do krawcowej dzisiaj, żeby obgadać szczegóły, a tam zobaczyłam sukienke o podobnym kroju tylko w białym kolorze i z innymi zdobieniami. Przymierzyłam ją i zgłupiałam, gdyż nie wiem którą wybrać coś jak ta ecrie czy tę białą:

[img=http://img136.images...mg1932w.t h.jpg]
[img=http://img136.images...img1933.t h.jpg]
jak dla mnie to ta też jest biała. no chyba że ma po prostu zdobienia nie bialą nitką jak ta biała.
myśle że w tej wygladasz dobrze. i jeśli już to chyba bym wolała z widocznymi zdobieniami.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:12   #1971
IzabelDog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
Ty to się dziewczyno naszukasz tej sukni Która to już zmiana decyzji?
W KAŻDEJ wyglądasz super więc już nie główkuj tylko bierz tą w której czujesz się najlepiej!!!
jagss, ja juz pojechałam do krawcowej z zamiarem złożenia zamówienia, a nie szukania innej kiecki. Tę białą przymierzyłam przez przypadek, ponieważ chcialam sie utwierdzic w doborze koloru, tzn. biała czy ecrie? No i jak ją założyłam to wtedy zgłupiałam. Przespałam się z podjęciem decyzji i kupiłam białą juz jest moja i to w dodatku za niewielkie pieniądze Buciki też fajne sobie do niej dopasowałam. Dziś jestem szczęśliwa , że udało mi się ją kupić, bo dużo nie brakowało, a inna laska by mi ją sprzątnęła z przed nosa.
Dziękuję Wam za porady Teraz będe musiała wybrać dodatki pasujące do niej
IzabelDog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:11   #1972
wiola861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tytulu.jpg (75,8 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010946.jpg (140,7 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010956.jpg (142,7 KB, 243 załadowań)
wiola861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:33   #1973
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola861 Pokaż wiadomość
Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny
Ja osobiście nie przepadam za sukniami marszczonymi, pogniecionymi i podpinanymi Nie są w moim guście. Dla siebie wybiorę suknię, która będzie mieć prosty dół i najlepiej z tiulu Ale ta suknia nie jest aż bardzo pomarszczona, jak dla mnie znośnie Chociaż tył jest trochę za bardzo zmarszczony jak na mój gust. Ogólnie prezentuje się bardzo ładnie, jest ładnie wyszywana, ma ładny dekolt i jest ładnie rozkloszowana PM na zdjęciu wygląda bardzo zgrabnie więc Ty pewnie też
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama



Edytowane przez Tenaya24
Czas edycji: 2009-04-23 o 16:34
Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:19   #1974
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez IzabelDog Pokaż wiadomość
jagss, ja juz pojechałam do krawcowej z zamiarem złożenia zamówienia, a nie szukania innej kiecki. Tę białą przymierzyłam przez przypadek, ponieważ chcialam sie utwierdzic w doborze koloru, tzn. biała czy ecrie? No i jak ją założyłam to wtedy zgłupiałam. Przespałam się z podjęciem decyzji i kupiłam białą juz jest moja i to w dodatku za niewielkie pieniądze Buciki też fajne sobie do niej dopasowałam. Dziś jestem szczęśliwa , że udało mi się ją kupić, bo dużo nie brakowało, a inna laska by mi ją sprzątnęła z przed nosa.
Dziękuję Wam za porady Teraz będe musiała wybrać dodatki pasujące do niej

No to gratuluję wyboru! a wybór dodatków na szczęście już nie jest taki stresujący jak sukni Chociaż ja wciąż się zastanawiam: perełki czy kryształki I butów jeszcze nie mam...

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola861 Pokaż wiadomość
Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny
Ja również nie przepadam za podpięciami i drapowaniami, ale Twoja suknia prezentuje się baaardzo ładnie, ma ładne zdobienia i ślicznie eksponuje talię. Suknia dla księżniczki jednym słowem
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 06:30   #1975
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola861 Pokaż wiadomość
Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny

Suknia jest sliczna, sama mam drapowaną i podpinaną suknie. Jest naprawde bardzo ładna, fajnie opina sylwetkę, kryje co ma kryć a eksponuje to co powinna. Naprawde świetny wybór.
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 06:37   #1976
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola861 Pokaż wiadomość
Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny
Nie podobają mi się drapowane suknie ale ta nie jest najgorsza. Niemniej sama bym takiej nie wybrała.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:11   #1977
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola861 Pokaż wiadomość
Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny
Hmm powiem szczerze skoro chcesz
Twoja suknia kompletnie nie w moim stylu, po prostu nie podobają mi się marszczone bezy i sznurówka na plecach.. ale jeśli ona pasuje do Twojego stylu / osobowości to i tak będziesz w niej wygladała oszałamiająco

Pozdrawiam!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:22   #1978
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczynki czy któraś z naszych wizazanek miała na sobie suknie ślubną Z kolegcji Papa Michel "Emba"?? Bo piekielnie mi się podoba a nie wiem jak to wygląda na normalnej kobiecie a nie na dwu metrowej wychudzonej modelce Podaje link bo jakoś nie moge zdjecia zapisac http://igar.pl/suknie_slubne_papamichel2009.html# To jest 7 rząd ostatnia sukienka. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 16:10   #1979
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola861 Pokaż wiadomość
Czy podoba wam sie moja suknia ? Prosze o ocene szczera Mlode Panny
mi się bardzo podoba

edit:
a ta suknia na razie podoba mi się najbardziej ze wszystkich, które widziałam w necie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_0945.jpg (18,7 KB, 206 załadowań)
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot

Edytowane przez wilczyca
Czas edycji: 2009-04-24 o 17:37
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 20:23   #1980
Caroline23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez megi85 Pokaż wiadomość
Witam,

przeczytalam caly watek, niektore Wasze suknie (zwlaszcza te proste, zwiewne i skromne bardzo mi sie podobaja. Ja swojej szukalam b.dlugo i chyba zdecyduje sie na ta w zalaczniku. Na zadnych forach nie znalazlam drugiej dziewczyny, ktora by te suknie wkleila jako wymarzona. wiec moze cos z tym modelem nie tak

Prosze o Wasze opinie...
Nie martw się megi85, ja mam podobny problem do Twojego, bo moja &quot;wymarzona sukienka&quot; też jest jak mało popularna. Plecki ma podobne do twojej i jest z tej samej firmy. Oto ona:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6406_big_iMtY.jpg (18,3 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6408_big_jvlw.jpg (18,5 KB, 120 załadowań)
Caroline23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.