W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-04, 17:15   #1951
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 468
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
Nam te¿ o to chodzi³o i dlatego pasuje
dokladnie
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Co do koloru to mnie i taki pasuje - to maz chce zeby meble byly biale.
Dodatki wyszukam kolorowe.

Zastanawiamy sie jak umiescic rozkladana sofe w salonie.
Od tego zalezy czy kupimy z dluzsza czescia po lewej czy po prawej.
Jutro siedze w domu to moze sie wezme za rozrysowanie planu salonu i przedstawieniu mozliwosci.
Dzisiaj powiem ze albo sofa od tv bedzie okolo 2 metry - i wchodzac bedziemy widziec jej tyl albo przy scianie i wtedy od tv bedzie ponad 4,5 metra.
mi tez sie szary kolor podoba,ostatnio jak bylismy w sklepie to wszystko mi sie w tym kolorze podobalo:salon,kuchnia,sy pialnia itd w razie kupna mieszkania,moze sie zdecydujemy na urzadzenie w tym kolorze ktoregos z pokoi
sofa ustawiona tylem do wejscia zle nie wyglada,w mieszkanku,ktore chcemy kupic tak jest ustawiona i my raczej zostawilibysmy tak jak jest,oczywiscie zmienilibysmy meble...
jutro wielki dzien bo mamy spotkanie w agencji i zaproponujemy im nasza cene za mieszkanie,jak sie zgodza,to zostawiamy zaliczke i mieszkanko zaklepane i zostaje czekanie na kredyt,na ktory niby mamy spore szanse...trzymajcie kciuki

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
..bo nie bylas jeszcze w krainie ryzu czyli u mnie tu naokolo ryz stoi w wodzie, prawdziwa wylegarnia..
jej to musi byc ich pelno!
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 17:19   #1952
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Pani dyrektor beda ci mowic?
jaka Pani dyrektor ,gdybym byla szefowa jakiejs firmy to mogliby tak do mnie mowic,a teraz po imieniu Romanaccia... zartuje

wczoraj kolega mnie uratowal,pomogl mi przewiesc mi moje rzeczy do Salerno vanem....mialam ....12 walizek gdyby nie on,to bym sie wykonczyla taszczeniem ich i zbankrutowala wydajac pieniadze na pociagi,bo musialabym chyba z 6 razy jezdzic miedzy Rzymem z Salerno.... a tak za jednym razem zawiozlam wszystko ,ale musialam wracac znowu do Rzymu ,po mame i kota poszlam dzis po bilety na pociag dzisiaj i jutro nie bylo miejsc w ZADNYM pociagu,wszystko porezerwowane tak wiec ostateczna przeprowadzka bedzie w sobote .... eh ....co za koszmar z tymi przeprowadzkami ,meka piekielna....

Wiecie co mi powiedzial wlasciciel mieszkana tu w Rzymie jak mu powiedzialam,ze wyjezdzam ?.... ,ze mu przykro i ,ze ...jakbym chciala wrocil do rzymu ,do mam do niego zadzwonic i miejsce dla mnie tu zawsze sie znajdzie ,gdzie ja drugiego takiego wlasciciela znajde
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:20   #1953
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pa³aców i Ogrodów :)
Wiadomo¶ci: 11 216
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Witam dziewczyny, przepraszam, ¿e siê wtr±cê, ale mam pytanie: jak jest po w³osku "pozdrawiam"

Szuka³am w necie i wszêdzie wychodzi mi "il vostro". Ale w niektórych s³ownikach wychodzi mi przet³umaczone jako "Twój ", wiêc ju¿ sama nie wiem
Nimfa20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:27   #1954
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 468
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny, przepraszam, ¿e siê wtr±cê, ale mam pytanie: jak jest po w³osku "pozdrawiam"

Szuka³am w necie i wszêdzie wychodzi mi "il vostro". Ale w niektórych s³ownikach wychodzi mi przet³umaczone jako "Twój ", wiêc ju¿ sama nie wiem
hej!
to zalezy jak chcesz tego zwrotu uzyc
pozdrowienia to "saluti"
pozdrawiam "saluto"
pozdrawiam cie-ti saluto(moze tez byc w znaczeniu-zegnam sie z toba)
"il vostro"to "wasz"
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:43   #1955
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 468
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

I Sette Nani-nasze nowe filizanki do kawki zakupione w "moim" sklepie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02336.jpg (98,9 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02337.jpg (92,6 KB, 18 za³adowañ)
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:21   #1956
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Tesciowa znow dziala mi na nerwy prosze o wsparcie
Jak bedzie w telewizji "Ragazza polacca avvelena la suocera" to bedzie o mnie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2011-08-04 o 19:47
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:58   #1957
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciola, mo¿e TO Tobie poprawi humor? I jeszcze TO
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-08-04 o 20:00
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 20:37   #1958
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

A jakos mnie wzielo na tesknote za domem..czytam sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=515464&page=2
i w wielu slowach sie odnajduje..
ach takie gorsze chwile..

dzieki Kasza zaraz na spokojnie przeczytam bo jak mam dola to nic kompletnie mi sie nie chce
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 20:53   #1959
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Tesciowa znow dziala mi na nerwy prosze o wsparcie
Jak bedzie w telewizji "Ragazza polacca avvelena la suocera" to bedzie o mnie
Cuciola to dla Ciebie

ktory z tych typow to twoha tesciowa ? potem znajdziemy na nia sposob

M±draliñska

Bez przerwy udziela ci rad, choæ wcale nie pytasz jej o zdanie. „Nie kupuj tylu kosmetyków, to wyrzucone pieni±dze” – mówi tonem nie znosz±cym sprzeciwu. Albo s³yszysz, ¿e zupa bez ¶mietany jest niesmaczna i ¿e przyda³yby siê wam firanki w oknach. Jej zdaniem, to ona jest idealn± gospodyni±, ¿on±, matk±. Ty we wszystkim powinna¶ siê na niej wzorowaæ. Gdy tego nie robisz, d±sa siê na ciebie i obra¿a. NIE DAJ SIÊ!

Naje¼d¼ca
Czêsto wpada do was bez zapowiedzi, dzwoni bez wzglêdu na porê. Zawsze znajdzie jaki¶ pretekst: w³a¶nie by³a w pobli¿u, co¶ wam przynios³a... Co gorsza, jej wizyty zwykle przeci±gaj± siê do pó¼nych godzin. A ty musisz wys³uchaæ w tym czasie streszczeñ wszystkich telewizyjnych seriali! Masz ju¿ serdecznie do¶æ tych ci±g³ych naj¶æ. Na sam d¼wiêk telefonu czy dzwonka do drzwi dostajesz gêsiej skórki. Jednak zaciskasz zêby, bo nie chcesz nara¿aæ siê te¶ciowej

to chyba was nie dotyczy,bo mieszkacie razem,ale moze do pokoju wpadac

Cierpiêtnica

Gotuje wam obiady, prasuje, pierze i sprz±ta wasz dom, choæ nikt jej o to nie prosi. Dokupuje drobiazgi do waszego gospodarstwa, przestawia bibeloty, k³adzie na stó³ serwetki, których ty by¶ nie po³o¿y³a. Zrzêdzi przy tym ile wlezie, ¿e ona tak siê stara, a nikt nie potrafi jej doceniæ. Rzecz w tym, ¿e ty wcale nie potrzebujesz jej po¶wiêcenia. Chêtnie sama sma¿y³aby¶ kotlety, a nawet prasowa³a koszule mê¿a, byle tylko nikt nie zaprowadza³ u ciebie swoich porz±dków.


Krytykantka

Wszystko jej siê w tobie nie podoba: to jeste¶ zbyt oszczêdna, to znów wydajesz pieni±dze bez opamiêtania. Wmawia ci, ¿e masz z³y gust, sprz±tasz „po ³ebkach” lub ¿e nie znasz siê na gotowaniu. Celnie trafia w twoje czu³e punkty, ale zawsze potrafi to wyt³umaczyæ: „Ale¿ kochanie, nie gniewaj siê, ja to przecie¿ mówiê dla twojego dobra!”. Jej krytyczne uwagi rani± ciê jednak bardzo g³êboko.


Mamu¶ka

Jest zaborcza, nie pozwala synowi uniezale¿niæ siê od siebie. Chce, aby on konsultowa³ z ni± wasze plany urlopowe, spowiada³ siê z grubszych wydatków, nawet zdawa³ relacje z waszych ma³¿eñskich sprzeczek. Co gorsza, partner potulnie siê na to godzi. Nieraz godzinami konferuje z mam± przez telefon i potem wszystko robi pod jej dyktando. Albo wpada do niej na obiadki, na które ty nie jeste¶ zapraszana. Okropnie denerwuje ciê to jej w¶cibstwo i nadskakiwanie doros³emu synowi. Jednak nie reagujesz. S±dzisz, ¿e to niczego nie zmieni, tylko oboje bêd± mieæ do ciebie pretensjê.


Niezaradna

Choæ te¶ciowa wcale nie jest niedo³ê¿na ani schorowana, stale ma do swojego syna setki spraw: trzeba u niej posprz±taæ, naprawiæ kran, pralkê, odnie¶æ bieliznê do magla... Co wiêcej, partner musi zjawiæ siê u niej na ka¿de wezwanie. W przeciwnym razie zaraz s± wymówki i pretensje. Nie masz odwagi powiedzieæ te¶ciowej, co o tym my¶lisz. Twój partner te¿ nie potrafi nic z tym zrobiæ. We wszystkim jej ulega, choæ czêsto krzy¿uje to wasze plany


chociaz osobiscie wydaje mi sie,ze wloska tesciowa to jest kategoria a parte
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:05   #1960
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
chociaz osobiscie wydaje mi sie,ze wloska tesciowa to jest kategoria a parte
wlasnie!!! Chyba by trzeba bylo zrobic jakas oddzielna kategorie mix
Ale dzieki za pocieszenie juz mi lepiej! W niedziele maja wyjechac na tydzien wiec sobie odpoczne
Ona ma takie dziwne poczucie humoru, ktore tylko ja bawi..dzisiaj przy kolacji jak Tz spytal kiedy w koncu wyjezdzaja to zaczela sobie zartowac ze jak jej nie bedzie to ja na pewno pojade autem na zakupy ( nie mam prawka i a ona ma i sie strasznie tym wywyzsza)
poza tym dzisiaj pomagalam kuzynkowi w cwiczeniach z matmy i ciotka tez rozwiazywala je razem z nami. Zadanie calkiem czasochlonne ale wynik wyszedl ok, z ciotka sie smialysmy ze musimy wrocic do podstawowki. Tesciowa od swojej matki uslyszala ze mialysmy z ciotka rozrywke z zadania z matmy i potem sie pod nosem posmiewala ze pewnie nie umialam tego zadania rozwiazac.
Niby robie sobie halo o drobnostki ale tak mnie denerwuje ten jej humor. O ciotke jest zazdrosna bo moge sobie z nia pogadac o wiele lepiej niz z nia. A jak widzi ze mam gorszy dzien, nie jestem zbyt rozmowna i zajmuje sie swoimi sprawami to jeszcze specjalnie lancia le freccine Tak wiem, za dlugo juz mieszkamy razem a nasz kontakt zamiast sie polepszac to idzie ciagle w dol.
Koniec juz nie marudze.

silvietta sliczne te filizaneczki

Salernitana
Cytat:
Wiecie co mi powiedzial wlasciciel mieszkana tu w Rzymie jak mu powiedzialam,ze wyjezdzam ?.... ,ze mu przykro i ,ze ...jakbym chciala wrocil do rzymu ,do mam do niego zadzwonic i miejsce dla mnie tu zawsze sie znajdzie ,gdzie ja drugiego takiego wlasciciela znajde
bo teraz nie wiadomo kto na twoje miejsce przyjedzie, pewnie byl z ciebie zadowolony mile to
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2011-08-04 o 21:41
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:49   #1961
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie!!! Chyba by trzeba bylo zrobic jakas oddzielna kategorie mix
Ale dzieki za pocieszenie juz mi lepiej! W niedziele maja wyjechac na tydzien wiec sobie odpoczne
Ona ma takie dziwne poczucie humoru, ktore tylko ja bawi..dzisiaj przy kolacji jak Tz spytal kiedy w koncu wyjezdzaja to zaczela sobie zartowac ze jak jej nie bedzie to ja na pewno pojade autem na zakupy ( nie mam prawka i a ona ma i sie strasznie tym wywyzsza)
poza tym dzisiaj pomagalam kuzynkowi w cwiczeniach z matmy i ciotka tez rozwiazywala je razem z nami. Zadanie calkiem czasochlonne ale wynik wyszedl ok, z ciotka sie smialysmy ze musimy wrocic do podstawowki. Tesciowa od swojej matki uslyszala ze mialysmy z ciotka rozrywke z zadania z matmy i potem sie pod nosem posmiewala ze pewnie nie umialam tego zadania rozwiazac.
Niby robie sobie halo o drobnostki ale tak mnie denerwuje ten jej humor. O ciotke jest zazdrosna bo moge sobie z nia pogadac o wiele lepiej niz z nia. A jak widzi ze mam gorszy dzien, nie jestem zbyt rozmowna i zajmuje sie swoimi sprawami to jeszcze specjalnie lancia le freccine Tak wiem, za dlugo juz mieszkamy razem a nasz kontakt zamiast sie polepszac to idzie ciagle w dol.
Koniec juz nie marudze.
widze,ze ona taka zlosliwa jest ,uszczypliwa.... ja tez bym sobie tak "zarcikami" strzelala do niej




Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Salernitana


Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
bo teraz nie wiadomo kto na twoje miejsce przyjedzie, pewnie byl z ciebie zadowolony mile to
z tego co sie zorientowalam,to chyba poki co nie bedzie wynajmowal,inaczej nie mowilby,ze moge wrocic ,ale faktycznie milo mi bylo jak to powiedzial,zreszta zauwazylam,ze mnie lubi,to bardzo spokojny,mily i sympatyczny czlowiek,dlatego w tym mieszkaniu czulam sie praktycznie jak u siebie w domu,ciezko na dobry "wynajem" trafic,zwlaszcza z takim wlascicielem.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 21:56   #1962
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
ja tez bym sobie tak "zarcikami" strzelala do niej
no jak mam dobry humor to sobie pozwalam i jej odpowiadam zarcikami a jak nie odpowiadam to znaczy ze nie trafila w moj dobry dzien i to pewnie wykorzystuje

A tam, ide ogladac CSI
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-04, 23:08   #1963
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie!!! Chyba by trzeba bylo zrobic jakas oddzielna kategorie mix
Ale dzieki za pocieszenie juz mi lepiej! W niedziele maja wyjechac na tydzien wiec sobie odpoczne
Ona ma takie dziwne poczucie humoru, ktore tylko ja bawi..dzisiaj przy kolacji jak Tz spytal kiedy w koncu wyjezdzaja to zaczela sobie zartowac ze jak jej nie bedzie to ja na pewno pojade autem na zakupy ( nie mam prawka i a ona ma i sie strasznie tym wywyzsza)
poza tym dzisiaj pomagalam kuzynkowi w cwiczeniach z matmy i ciotka tez rozwiazywala je razem z nami. Zadanie calkiem czasochlonne ale wynik wyszedl ok, z ciotka sie smialysmy ze musimy wrocic do podstawowki. Tesciowa od swojej matki uslyszala ze mialysmy z ciotka rozrywke z zadania z matmy i potem sie pod nosem posmiewala ze pewnie nie umialam tego zadania rozwiazac.
Niby robie sobie halo o drobnostki ale tak mnie denerwuje ten jej humor. O ciotke jest zazdrosna bo moge sobie z nia pogadac o wiele lepiej niz z nia. A jak widzi ze mam gorszy dzien, nie jestem zbyt rozmowna i zajmuje sie swoimi sprawami to jeszcze specjalnie lancia le freccine Tak wiem, za dlugo juz mieszkamy razem a nasz kontakt zamiast sie polepszac to idzie ciagle w dol.
Koniec juz nie marudze.

silvietta sliczne te filizaneczki

Salernitana

bo teraz nie wiadomo kto na twoje miejsce przyjedzie, pewnie byl z ciebie zadowolony mile to
ja Cie rozumiem, moja co prawda nie byla nigdy zlosliwa i w sumie to dobra kobieta z niej, ale caly czas bylo gorzej....
po wyprowadzce miala syndrom najezdzcy z opisu romanacci, ale przeprowadzilismy z nia powazna rozmowe i jest spokoj...choc i tak nadal reaguje alergcznie jak dzwoni telefon....

jedyna rada: wyprowadzcie sie jak tylko to bedzie mozliwe...ja odzylam
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:36   #1964
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

no tak marmotta to jedyne wyjscie ale na razie niemozliwe.
Ja chyba nigdy nie wyjde za maz tylko dlatego zeby nie miec takiej baby w rodzinie Wstaje sobie rano i objawia mi sie tesciowka, nagle wchodzi to kuchni (a przeciez miala byc w pracy) no i do teraz ciagle sprzata i odkurza (a jutro lub pojutrze maja wyjechac, oczywiscie dokladnie kiedy to nikt tego nie wie) wpakowala mi sie do pokoju bo sobie ubzdurala ze musi zmienic jeszcze koniecznie posciel przed wyjazdem. No i ciagle by prala, nawet jesli jakas rzecz zalozylo sie jeden raz to juz nadaje sie do prania..
nie ma jak to pozytywnie zaczac dzien

Cytat:
w sumie to dobra kobieta z niej
no z mojej niby tez bo jakby nie patrzec przyjela mnie do wlasnego domu, no ale to nie jest wogole moj "typ" kobiety..nie da sie z nia o niczym innym kobiecym porozmawiac niz o sprzataniu
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2011-08-05 o 08:41
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:53   #1965
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie chodzi o to, ze tam gdzie Tz pracuje jest tez kilka innych osob na tych samych warunkach. Praktycznie to kazdy pracuje jako "libero professionista"a faktycznie to sa oni "dipendenti"...tak sie temu arch oplaca bo placi mniej oplat. (bo w papierach wyglada to tak jakby nikogo pod soba nie mial)
Tz od grudnia chce sobie znalesc cos innego co za dlugo zajmuje mu dojazd no a jak na nawal pracy ktory maja to i tak zarabia drobne pieniadze. No i bez jakiejkolwiek umowy, po prostu fakturuje...ta praca jest dobra na wpisanie do CV ale nie na cale zycie
tylko we Wloszech chyba moga na cos takiego pozwolic bo jakby sie pracownicy postawili ,to przeciez oni sa podporzadkowani wlascicielowi i nie organizuja sobie sami pracy jak libero professionista. Oczywiscie kontroli nie ma wiec arch dyktuje sobie warunki..tyle dobrze ze jest slowny i ze co jakis czas funduje im obiady.
Ale az sie zle patrzy ze po ludziom studiach takie cyrki wyprawiaja
To jest straszne.

Cytat:
Napisane przez silvyetta Poka¿ wiadomo¶æ
mi tez sie szary kolor podoba,ostatnio jak bylismy w sklepie to wszystko mi sie w tym kolorze podobalo:salon,kuchnia,sy pialnia itd w razie kupna mieszkania,moze sie zdecydujemy na urzadzenie w tym kolorze ktoregos z pokoi
sofa ustawiona tylem do wejscia zle nie wyglada,w mieszkanku,ktore chcemy kupic tak jest ustawiona i my raczej zostawilibysmy tak jak jest,oczywiscie zmienilibysmy meble...
jutro wielki dzien bo mamy spotkanie w agencji i zaproponujemy im nasza cene za mieszkanie,jak sie zgodza,to zostawiamy zaliczke i mieszkanko zaklepane i zostaje czekanie na kredyt,na ktory niby mamy spore szanse...trzymajcie kciuki
Trzymam - jak zwykle podwojne.
Co do szarego - zeby ci inny nie wyszedl jak nam po malowaniu.
Nastepne malowanie robie sama i wtedy jak wyjdzie inny kolor bede wiedziec ze zla farbe kupilam.
Popatrz na moje plany umeblowania - i zobacz czy podobnie to wyglada.
Ja nigdy nie mieszkalam ani dluzej nie bylam w mieszkaniu z sofami ustawionymi nie przy scianie ale na srodku. Dlatego ciezko mi sie do tego przekonac.

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
jaka Pani dyrektor ,gdybym byla szefowa jakiejs firmy to mogliby tak do mnie mowic,a teraz po imieniu Romanaccia... zartuje

wczoraj kolega mnie uratowal,pomogl mi przewiesc mi moje rzeczy do Salerno vanem....mialam ....12 walizek gdyby nie on,to bym sie wykonczyla taszczeniem ich i zbankrutowala wydajac pieniadze na pociagi,bo musialabym chyba z 6 razy jezdzic miedzy Rzymem z Salerno.... a tak za jednym razem zawiozlam wszystko ,ale musialam wracac znowu do Rzymu ,po mame i kota poszlam dzis po bilety na pociag dzisiaj i jutro nie bylo miejsc w ZADNYM pociagu,wszystko porezerwowane tak wiec ostateczna przeprowadzka bedzie w sobote .... eh ....co za koszmar z tymi przeprowadzkami ,meka piekielna....

Wiecie co mi powiedzial wlasciciel mieszkana tu w Rzymie jak mu powiedzialam,ze wyjezdzam ?.... ,ze mu przykro i ,ze ...jakbym chciala wrocil do rzymu ,do mam do niego zadzwonic i miejsce dla mnie tu zawsze sie znajdzie ,gdzie ja drugiego takiego wlasciciela znajde
Jak to milo ze chce ci zapewnic miejsce - widzisz nie wszystko zle co z Rzymu.
A co do przeprowadzki - dobry kolega.
W pociagach pelno bo sezon urlopowy sie rozpoczal.

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Tesciowa znow dziala mi na nerwy prosze o wsparcie
Jak bedzie w telewizji "Ragazza polacca avvelena la suocera" to bedzie o mnie
A TZ co na to?
Wspiera cie czy stoi za mamuska?

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie!!! Chyba by trzeba bylo zrobic jakas oddzielna kategorie mix
Ale dzieki za pocieszenie juz mi lepiej! W niedziele maja wyjechac na tydzien wiec sobie odpoczne
Ona ma takie dziwne poczucie humoru, ktore tylko ja bawi..dzisiaj przy kolacji jak Tz spytal kiedy w koncu wyjezdzaja to zaczela sobie zartowac ze jak jej nie bedzie to ja na pewno pojade autem na zakupy ( nie mam prawka i a ona ma i sie strasznie tym wywyzsza)
poza tym dzisiaj pomagalam kuzynkowi w cwiczeniach z matmy i ciotka tez rozwiazywala je razem z nami. Zadanie calkiem czasochlonne ale wynik wyszedl ok, z ciotka sie smialysmy ze musimy wrocic do podstawowki. Tesciowa od swojej matki uslyszala ze mialysmy z ciotka rozrywke z zadania z matmy i potem sie pod nosem posmiewala ze pewnie nie umialam tego zadania rozwiazac.
Niby robie sobie halo o drobnostki ale tak mnie denerwuje ten jej humor. O ciotke jest zazdrosna bo moge sobie z nia pogadac o wiele lepiej niz z nia. A jak widzi ze mam gorszy dzien, nie jestem zbyt rozmowna i zajmuje sie swoimi sprawami to jeszcze specjalnie lancia le freccine Tak wiem, za dlugo juz mieszkamy razem a nasz kontakt zamiast sie polepszac to idzie ciagle w dol.
Koniec juz nie marudze.
Marudz sobie do woli - lepiej pomarudzic tutaj niz zaciukac tesciowa i to przyszla.

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
widze,ze ona taka zlosliwa jest ,uszczypliwa.... ja tez bym sobie tak "zarcikami" strzelala do niej
Ja tez - oczywiscie z wasza znajomoscia wloskiego, bo z moja to na razie niestety niezbyt mozliwe.

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
no tak marmotta to jedyne wyjscie ale na razie niemozliwe.
Ja chyba nigdy nie wyjde za maz tylko dlatego zeby nie miec takiej baby w rodzinie Wstaje sobie rano i objawia mi sie tesciowka, nagle wchodzi to kuchni (a przeciez miala byc w pracy) no i do teraz ciagle sprzata i odkurza (a jutro lub pojutrze maja wyjechac, oczywiscie dokladnie kiedy to nikt tego nie wie) wpakowala mi sie do pokoju bo sobie ubzdurala ze musi zmienic jeszcze koniecznie posciel przed wyjazdem. No i ciagle by prala, nawet jesli jakas rzecz zalozylo sie jeden raz to juz nadaje sie do prania..
nie ma jak to pozytywnie zaczac dzien

no z mojej niby tez bo jakby nie patrzec przyjela mnie do wlasnego domu, no ale to nie jest wogole moj "typ" kobiety..nie da sie z nia o niczym innym kobiecym porozmawiac niz o sprzataniu
Co do prania po jednym zalozeniu moj maz tez tak ma.
Ja po domu mam inny stroj a jak wychodze to sie przebieram.
Jesli sie nie ubrudze ani nie spoce to moge wlozyc jeszcze raz.
Ale z drugiej strony to takie lekko uzywane ubrania nadaja sie do szybkiej przepierki - nie trzeba goracej wody ani tony proszku bo nie sa brudne tylko do odswiezenia.
To tyle pozytywnego znalazlam w twojej tesciowej.

Spadam zrobic sobie obiadek bo meza i tescia nie ma a was zostawiam z moim dylematem.
Dziewczyny - mam pytanie co do ustawienia mebli w salonie.
Zastanawiamy sie jak umiescic rozkladana sofe i szafke z tv.
Od tego zalezy czy kupimy z dluzsza czescia po lewej czy po prawej.
Rozrysowalam planu salonu i przedstawiam 2 mozliwosci.
Moje typy co do sof - Cathy (wieksza) i Summertime (mniejsza) i komplet na tv.

Podoba mi sie tez Carrier. Nawet najbardziej.

Plan 1 sofa od tv bedzie w odleglosci okolo 4,5 metra. Zastanawiam sie czy nie za duzo. Ale wtedy mozemy kupic wieksza sofe. Dluzsza i troche grubsza ze tak powiem. No i stolik kawowy i moze jakiegos pufa lub fotele. Albo tylko pufa na tyle twardego zeby postawic na nim tace z filizankami czy szklankami.
Na scianie miedzy drzwiami a szafka z tv moglaby byc nieduza biblioteczka.
Opcja 2 sofa - tez narozna lub z lezanka jak na planie nr1 (ale nie dalo rady jej tak odwrocic zeby lezanka byla na scianie). Niestety ta sciana ma tylko 3,3 metry dlugosci i wchodzac bedziemy widziec tyl sofy.
Od tv bedzie mniej niz 3 metry odleglosci. No i troche ciasno jesli bedzie ten stolik kawowy.
Chyba ze poszukamy czegos mniejszego.
Na scianie za drzwiami moze bylaby wtedy jakas biblioteczka lub szafa.

Wymiary mebli odtworzone z katalogu wiec widac mniej wiecej jak by to wygladalo.
Co sadzicie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg salon 1.jpg (31,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg salon 2.jpg (33,8 KB, 4 za³adowañ)
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:23   #1966
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

zrobilam sobie wczoraj depilacje plastrami veet na rekach i jak mnie dzisiaj spryszczylo az wstyd z domu wyjsc
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:13   #1967
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
A TZ co na to?
Wspiera cie czy stoi za mamuska?
Tz wie jaka ma matke i jak to mowi, nic jej juz nie zmieni wiec trzeba po prostu robic po swojemu i tyle. Gdy jest jakas wymiana zdan na temat waznych kwestii to na szczescie stoi po mojej stronie, z reszta on sam ma calkiem inne poglady na swiat od jego rodzicow. Potrafi nad nimi zapanowac wiec tyle dobrze.
A jesli chodzi o pranie, rozumiem szybka przepierke ale ona wrzuca wszystko do pralki a juz niejedno ubranie musialam wywalic bo sie z tego nadmiernego prania porozciagalo.
Dobre cechy tez ma bo jest taka gosposia domowa ale jak mnie denerwuje to wyplywaja na wierzch wszystkie te jej zle cechy. Poza tym dzisiaj ma wolne, a nawet o tym nie wspomniala, brakuje w tym domu kompletnie dialogu. Myslalam ze to do mnie maja takie nastawienie ale Tz tez swoim rodzicom malo opowiada o codziennych sprawach. A czym oni wiecej pytaja tym bardziej on sie zamyka.

Odnosnie umeblowania ja bym raczej wybrala opcje 1 a potem tak jak mowisz moze jakas mala bilbioteczka i moze jeszcze jakis wygodny fotel? Dobrze ze mam inzyniera bo kompletnie sobie nie radze z umeblowaniem domu haha!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:23   #1968
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2857000 7]zrobilam sobie wczoraj depilacje plastrami veet na rekach i jak mnie dzisiaj spryszczylo az wstyd z domu wyjsc[/QUOTE]

Albo to uczulenie.
Wapno pilas?

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Tz wie jaka ma matke i jak to mowi, nic jej juz nie zmieni wiec trzeba po prostu robic po swojemu i tyle. Gdy jest jakas wymiana zdan na temat waznych kwestii to na szczescie stoi po mojej stronie, z reszta on sam ma calkiem inne poglady na swiat od jego rodzicow. Potrafi nad nimi zapanowac wiec tyle dobrze.
A jesli chodzi o pranie, rozumiem szybka przepierke ale ona wrzuca wszystko do pralki a juz niejedno ubranie musialam wywalic bo sie z tego nadmiernego prania porozciagalo.
Dobre cechy tez ma bo jest taka gosposia domowa ale jak mnie denerwuje to wyplywaja na wierzch wszystkie te jej zle cechy. Poza tym dzisiaj ma wolne, a nawet o tym nie wspomniala, brakuje w tym domu kompletnie dialogu. Myslalam ze to do mnie maja takie nastawienie ale Tz tez swoim rodzicom malo opowiada o codziennych sprawach. A czym oni wiecej pytaja tym bardziej on sie zamyka.

Odnosnie umeblowania ja bym raczej wybrala opcje 1 a potem tak jak mowisz moze jakas mala bilbioteczka i moze jeszcze jakis wygodny fotel? Dobrze ze mam inzyniera bo kompletnie sobie nie radze z umeblowaniem domu haha!
Brak rozmow i porozumienia to chyba choroba tutaj.
Jak z moim mezem i jego ojcem.
Tak zupelnie przy okazji wyszlo ze nie ma plytek do lazienki na ten przerobiony prysznic z wanny.
To znaczy panowie odkuwali bardzo delikatnie ale i tak nie wystarczy.
Tesc nic o tym nie pomyslal.

Zrobilam jeszcze taka wersje z biblioteczka za sofa. Choc co do sofy nie pod sciana nie czuje przekonania - nigdy nie mieszkalam w takim ustawieniu i nie wiem jak by to bylo.
Biblioteczka to Billy z Ikei.
To szare to biblioteczka. Za drzwiami jest 64 cm wiec na przejscie do biblioteczki jest z 40-50 cm.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg salon 3.jpg (32,9 KB, 2 za³adowañ)
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:07   #1969
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2857000 7]zrobilam sobie wczoraj depilacje plastrami veet na rekach i jak mnie dzisiaj spryszczylo az wstyd z domu wyjsc[/QUOTE]

Ja mam tak zawsze po plastrach, najgorzej to wychodzi na twarzy co z tego, ¿e w³oski usuniête, jak potem piêkne pryszcze w liczbie mnogiej wychodz± w miejscu depilacji..
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 15:59   #1970
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Jak ty sobie kocie wasy musisz depilowac to wspolczuje.

A na serio - co na twarzy depilujesz? Brwi?

Mial przyjsc hydraulik do lazienki tescia i ani widu ani slychu.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 16:09   #1971
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hihihi, u kota to siê nazywa wibryssy
Nie mam pyszczka zupe³nie bezw³osego (jak to kot ), ale efekty depilacji mnie nie zadowalaj± (patrz wy¿ej). Na szczê¶cie jestem blondynk±, wiêc i tak nic nie widaæ.

P.S. Chyba jednak Revlon Colorstay nie jest dla mnie mo¿e jesieni± spróbujê ja¶niejszego koloru (moja opalenizna sobie posz³a), a ten spróbujê wymieniæ. Ale zajmê siê tym dopiero przed przyjazdem do PL, bo jak widzê ceny poleconych do PL, to wychodzi po³owa ceny podk³adu
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 16:29   #1972
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Ten wizaz jest magiczny - ledwo co powiedzialam ze nie ma hydraulika a on przyszedl.
Dostal zimnej wody i sobie podspiewuje i gada do siebie i robi.

Widzialam ze wymienili mi w lazience peknieta plytke.
I koncza juz taras. Nie wiem czy zdarza pomalowac ale zrobili tynk i oprawili wyjscia do orurowania od gazu i ogrzewania.
Zrobie zdjecie jak hydraulik skonczy.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:01   #1973
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Tz wie jaka ma matke i jak to mowi, nic jej juz nie zmieni wiec trzeba po prostu robic po swojemu i tyle. Gdy jest jakas wymiana zdan na temat waznych kwestii to na szczescie stoi po mojej stronie, z reszta on sam ma calkiem inne poglady na swiat od jego rodzicow. Potrafi nad nimi zapanowac wiec tyle dobrze.
A jesli chodzi o pranie, rozumiem szybka przepierke ale ona wrzuca wszystko do pralki a juz niejedno ubranie musialam wywalic bo sie z tego nadmiernego prania porozciagalo.
Dobre cechy tez ma bo jest taka gosposia domowa ale jak mnie denerwuje to wyplywaja na wierzch wszystkie te jej zle cechy. Poza tym dzisiaj ma wolne, a nawet o tym nie wspomniala, brakuje w tym domu kompletnie dialogu. Myslalam ze to do mnie maja takie nastawienie ale Tz tez swoim rodzicom malo opowiada o codziennych sprawach. A czym oni wiecej pytaja tym bardziej on sie zamyka.

Odnosnie umeblowania ja bym raczej wybrala opcje 1 a potem tak jak mowisz moze jakas mala bilbioteczka i moze jeszcze jakis wygodny fotel? Dobrze ze mam inzyniera bo kompletnie sobie nie radze z umeblowaniem domu haha!
moja tesciowa wlacza pralke po 4 razy na dzien. czasem pierze jakas rzecz osobno. chyba jej sie podoba halas pralki
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Albo to uczulenie.
Wapno pilas?



.
nie to jest od tych plastrow, bo juz raz tak sobie wydepilowalam rece, ale to bylo w lecie we Wloszech i pomyslalam, ze moze to od upalow ....
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tak zawsze po plastrach, najgorzej to wychodzi na twarzy co z tego, ¿e w³oski usuniête, jak potem piêkne pryszcze w liczbie mnogiej wychodz± w miejscu depilacji..
to ja taka odwazna bylam i sie ucierpialam, a teraz mam pelno pryszczy i teraz nie wiem czym sie oplaci depilowac rece, bo kremem i maszynka na to samo wychodzi
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Jak ty sobie kocie wasy musisz depilowac to wspolczuje.


---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Ten wizaz jest magiczny - ledwo co powiedzialam ze nie ma hydraulika a on przyszedl.
Dostal zimnej wody i sobie podspiewuje i gada do siebie i robi.

Widzialam ze wymienili mi w lazience peknieta plytke.
I koncza juz taras. Nie wiem czy zdarza pomalowac ale zrobili tynk i oprawili wyjscia do orurowania od gazu i ogrzewania.
Zrobie zdjecie jak hydraulik skonczy.
my chcemy tez zobaczyc hydraulika
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:10   #1974
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hydraulik nieciekawy!
Choc oryginalny z niego typ.
Wczoraj jak byl tez sobie spiewal i gadal a jak skonczyl to opowiedzial zart z jakiegos strasznie starego show - maz go znal i mowi ze to ze 20 lat ma.
Juz skonczyl. Na dzisiaj - czyli podlaczyl odplyw wody z brodzika. Podobno jutro przyjdzie instalowac scianki.
Sprzatnelam troche a teraz ide pofotografowac co sie w moim mieszkaniu zmienilo.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:26   #1975
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Dawaj zdjêcie hydraulika
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:36   #1976
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Dam zdjecie tego co zrobili.
Hydraulika wam teraz nie wytrzasne.
Jutro bedzie - ale zdjecia wam nie zrobie - moj ci on!

To tak po kolei - zamalowali w przedpokoju wreszcie okropna szafke na liczniki na kolor scian. Ja wiem ze to nie az tak ekscytujace jak hydraulik ale zawsze cos.
Potem - zdemontowali peknieta plytke przy kurku od prysznica (a juz myslalam ze przyjdzie mi ja polubic) i na nastepnym zdjeciu wymienili jedna z plytek podlogowych - wreszcie.

Oprawione w szafeczki ustrojstwa od ogrzewania i gazu (chyba) oraz widoczna otynkowana sciana na tarasie. Co za widok.

A na koniec - perelka - w korytarzu mamy super nowoczesne pokretlo regulujace temperature ogrzewania.

A i sa plytki na malym balkonie. Te na tarasie sa takie jak w domu.

Ja wiem ze to nic szczegolnie ciekawego ale jak przez pare dni sie nic specjalnie nie dzialo - malowali tylko to wreszcie jest co uwiecznic dla potomnosci.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-0357.jpg (24,1 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-0358.jpg (29,6 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-0359.jpg (23,1 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-0360.jpg (31,2 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-0361.jpg (31,5 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie-0362.jpg (40,7 KB, 4 za³adowañ)
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:48   #1977
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Praca wre Ale jutro prosimy o hydraulika Mo¿e w³oski jest przystojniejszy od Polskiego Hydraulika? (ten akurat nie jest w moim gu¶cie )
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:55   #1978
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

A cos ty - ten to model i do tego mlody a moj stary jest juz - choc ma mlodych pomocnikow, ktorych dzisiaj nie bylo. Bali sie ze jestem sama i ich napadne.

Albo - w co predzej uwierze - nie jestem dla nich zbyt atrakcyjna.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:24   #1979
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Jeste¶ Polk±, z marszu masz +50 do atrakcyjno¶ci
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-05, 18:29   #1980
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Naprawde?
Dzieki.

Dziewczyny - prosze o kciuki bo jutro przychodzi inny pan od mierzenia kuchni.
Mam nadzieje ze wyjdzie mu bardziej prosta sciana niz poprzedniemu.
O ile to mozliwe.
Z takimi przebojami to ta kuchnia bedzie w grudniu.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.