Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-13, 18:36   #1951
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Je ... <złe słowo> się to liczcie się z tym że w każdej sytuacji moze być dziecko. Jedynie 100% grawarncji to bedziecie mieć po menopauzie albo po usunięciu wszystkiego odpowiedzialnego i za komórki jajowe i za produkcję plemników. Albo dorosniecie do seksu i do tego że możecie być w każdej chwili rodzicami choćbyście nie wiadomo jak cudowali z zabezpieczeniami, albo zaklejcie sobie dziurki i przestancie się bawić w sprawy dla dorosłych.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-14 o 10:52 Powód: <złe słowo>
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 19:15   #1952
Ankuuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 17
Dot.: Boję się że jestem w ciąży

No niby tak ale zawsze mogło coś pójść nie tak. Prezerwatywa mogła się zsunąć lub pęknąć, a my może nie zauważyliśmy.
Ankuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 19:33   #1953
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Je <złe słowo> się to liczcie się z tym że w każdej sytuacji moze być dziecko. Jedynie 100% grawarncji to bedziecie mieć po menopauzie albo po usunięciu wszystkiego odpowiedzialnego i za komórki jajowe i za produkcję plemników. Albo dorosniecie do seksu i do tego że możecie być w każdej chwili rodzicami choćbyście nie wiadomo jak cudowali z zabezpieczeniami, albo zaklejcie sobie dziurki i przestancie się bawić w sprawy dla dorosłych.
Radzę Ci po pierwsze poprawić swój styl wypowiedzi, a po drugie dokształcić się, bo aż przykro się czyta.

Jeszcze jedna wypowiedź w podobnym stylu i posypią się kartki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ankuuuuu Pokaż wiadomość
No niby tak ale zawsze mogło coś pójść nie tak. Prezerwatywa mogła się zsunąć lub pęknąć, a my może nie zauważyliśmy.
Zauważylibyście, że gumka pękła. Jeśli się zabezpieczaliscie, to nie ma mowy o ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-14 o 10:54 Powód: <złe słowo> w cytacie
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 21:01   #1954
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Boję się że jestem w ciąży

Cytat:
Napisane przez Ankuuuuu Pokaż wiadomość
No niby tak ale zawsze mogło coś pójść nie tak. Prezerwatywa mogła się zsunąć lub pęknąć, a my może nie zauważyliśmy.
Potwierdzam. Zauważylibyście. Inicjacja może wpłynąć na przesunięcie okresu. Stres, podniecenie i inne silne emocje + zmiany mikrobiomu pochwy to nie jest obojętne dla organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 21:29   #1955
angelinaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam Czy jesli 11 tego lipca poroniłam niestety pecherzyk sie nie rozwijał uprawiajac seks 23 ego lipca gdzie byla przerwa w krwawieniu ale jego ciag dalszy nastapil 24ego lipca a zabieg lyżeczkowania 25 ego to czy byla mozliwosc tego 24ego zajscia w ciaze w okresie tego samoczyszczenia sie macicy?Czy może zabieg łyzeczkowania wpłynal na to ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Liczę na to ze jestem w ciazy ale pytam czy w tych okolicznosciach mozna zajsc przed lyzeczkowaniem ?wizyta u ginekologa dopiero 30 sierpnia
angelinaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 05:22   #1956
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez angelinaa84 Pokaż wiadomość
Witam Czy jesli 11 tego lipca poroniłam niestety pecherzyk sie nie rozwijał uprawiajac seks 23 ego lipca gdzie byla przerwa w krwawieniu ale jego ciag dalszy nastapil 24ego lipca a zabieg lyżeczkowania 25 ego to czy byla mozliwosc tego 24ego zajscia w ciaze w okresie tego samoczyszczenia sie macicy?Czy może zabieg łyzeczkowania wpłynal na to ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Liczę na to ze jestem w ciazy ale pytam czy w tych okolicznosciach mozna zajsc przed lyzeczkowaniem ?wizyta u ginekologa dopiero 30 sierpnia
Wydaje mi się, że nie można zajść w ciążę w takim czasie. Dlaczego pytasz? Wspolzylas wtedy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 06:35   #1957
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny help. W zeszlym cyklu raz kochaljsmy sie bez zabezpieczen - 3 dni pozniej dostalam nornalnej miesiaczki (cykl byl krotki tylko 24 dni). Po 31 dniach od stosunku zrobilam test sikany i nic. Obecnie mija 36 dzien a miesiaczki zero. Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-14, 06:42   #1958
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dziewczyny help. W zeszlym cyklu raz kochaljsmy sie bez zabezpieczen - 3 dni pozniej dostalam nornalnej miesiaczki (cykl byl krotki tylko 24 dni). Po 31 dniach od stosunku zrobilam test sikany i nic. Obecnie mija 36 dzien a miesiaczki zero. Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po 31 dniach od stosunku test na pewno wyszedłby pozytywny, gdybyś była w ciąży .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 07:20   #1959
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzieki za odpowiedz Na innym watku dziewczyny nastraszyly mnie, ze sikane sie w wiekszosci myla, a jutro jedziemy na wakacje i chcialabym tam sobie wypic pare drinkow bez nerwow czy napewno nie zaszkodze ewentualnej ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 11:06   #1960
angelinaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

tak współzyłam kiedy nie było krwawienia myslalam ze sie obczyscilam niestety po wytrysku krwawienie wystapilo ponownie wiec jechalam na szpital pozostawiono mnie na zabieg ktory mialam na nastepny dzien wiec pytam czy byla szansa zaplodnienia jesli bylo lyzeczkowanie
angelinaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 13:01   #1961
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez angelinaa84 Pokaż wiadomość
tak współzyłam kiedy nie było krwawienia myslalam ze sie obczyscilam niestety po wytrysku krwawienie wystapilo ponownie wiec jechalam na szpital pozostawiono mnie na zabieg ktory mialam na nastepny dzien wiec pytam czy byla szansa zaplodnienia jesli bylo lyzeczkowanie
Nawet jeśli założylibyśmy, że byłaś płodna, a raczej nie byłaś, bo zanim spadnie ci poziom hCG po poronieniu i wrócisz do normalnego cyklu to jednak mija parę tygodni, to gdzie po zapłodnieniu miałby ci się zaimplantować zarodek skoro wyłyżeczkowali ci endometrium 2 dni po stosunku? Nie jest możliwe, żebyś była w ciąży. Poczytaj sobie o cyklu menstruacyjnym u kobiet, początkach ciąży choćby w podręczniku do liceum, bo masz wyraźne braki. Poza tym jeżeli pragniesz dziecka to daj sobie chwilę odpoczynku, żeby się zagoić, a starania podejmij najwcześniej w następnym cyklu tj. po tym jak dostaniesz następny okres.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2018-08-14 o 13:09
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-14, 13:08   #1962
angelinaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;85447111]Nawet jeśli założylibyśmy, że byłaś płodna, a raczej nie byłaś, bo zanim spadnie ci poziom hCG po poronieniu i wrócisz do normalnego cyklu to jednak mija parę tygodni, to gdzie po zapłodnieniu miałby ci się zaimplantować zarodek skoro wyłyżeczkowali ci endometrium 2 dni po stosunku? Nie jest możliwe, żebyś była w ciąży. Poczytaj sobie o cyklu menstruacyjnym u kobiet, początkach ciąży choćby w podręczniku do liceum, bo masz wyraźne braki. Poza tym jeżeli pragniesz dziecka to daj sobie chwilę odpoczynku, żeby się zagoić, a starania podejmij najwcześniej w następnym cyklu tj. po tym jak dostaniesz następny okres.




Wiem o endometrium ale ono do 5 dni potrafi się zregenerowac a nasienie tez kilka dni moze przetrwac w organiźmie kobiety stąd też moje pytanie czy bylaby taka możliwosc
nie jestem osobą nieumiejętną różne rzeczy sie zdarzają nie przyszłam tutaj po krytykowanie mojej osoby tylko po odpowiedzi osób które lubią pomagać innym dobrą radą
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

angelinaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 13:14   #1963
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez angelinaa84 Pokaż wiadomość
Słuchaj. Ja Ci życzę upragnionego rodzicielstwa, ale pośpiech w tych sprawach nie jest wskazany. W ogóle przed podjęciem współżycia po poronienia powinnaś się skonsultować najpierw z ginekologiem. To nie jest jakaś tajemna wiedza. Warto znać swoją budowę i fizjologię dla dobra siebie i dziecka, więc nie masz się co wkurzać. Jak pragniesz zakładać rodzinę to zachowuj się jak odpowiedzialna osoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 13:37   #1964
angelinaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Post Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;85447371]Słuchaj. Ja Ci życzę upragnionego rodzicielstwa, ale pośpiech w tych sprawach nie jest wskazany. W ogóle przed podjęciem współżycia po poronienia powinnaś się skonsultować najpierw z ginekologiem. To nie jest jakaś tajemna wiedza. Warto znać swoją budowę i fizjologię dla dobra siebie i dziecka, więc nie masz się co wkurzać. Jak pragniesz zakładać rodzinę to zachowuj się jak odpowiedzialna osoba.

Nie jestem zła poprostu troszke mnie uraziło to że ktos kto mnie nie zna mysli ze nie wiem na czym polega zaplodnienie.Czuje sie dziwnie mam nudnosci słabo się czuję , ale test wykazuje negatywne wiec rozne mysli mnie nachodzą a wytrysk byl przed lyzeczkowaniem wiec w sumie rozmyslalam nad tym w rozne strony i postanowilam napisac na forum tylko w celu porady .
angelinaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 21:46   #1965
Porcelanowa50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Czy jest szansa na ciążę?

Od jakiegoś roku biorę tabletki antykoncepcyjne i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło jak ostatnio. Skończyłam jedną paczkę miałam miesiączkę i po 7 dniowej przerwie zapomniałam tabletki rozpoczynającej nowej paczki a wzięłam ją dopiero za 13h od godziny w którą zawsze ja biore. Później kolejna tabletkę z opakowania wzięłam już o normalnej porze. A tego samego dnia po wzięciu już tej zapomnianej tabletki, uprawiałam seks ale w prezerwatywie i partner skończył podobno nie we mnie. Czy jest cień szansy że mogę zajść w ciążę?
Porcelanowa50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 23:55   #1966
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy jest szansa na ciążę?

Cytat:
Napisane przez Porcelanowa50 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś roku biorę tabletki antykoncepcyjne i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło jak ostatnio. Skończyłam jedną paczkę miałam miesiączkę i po 7 dniowej przerwie zapomniałam tabletki rozpoczynającej nowej paczki a wzięłam ją dopiero za 13h od godziny w którą zawsze ja biore. Później kolejna tabletkę z opakowania wzięłam już o normalnej porze. A tego samego dnia po wzięciu już tej zapomnianej tabletki, uprawiałam seks ale w prezerwatywie i partner skończył podobno nie we mnie. Czy jest cień szansy że mogę zajść w ciążę?
Nie, nie ma szansy. Niby jak? Tabletki, prezerwatywa, stosunek przerywany? Czy to nie za dużo?

W takiej sytuacji należy się zabezpieczać dodatkowo przez tydzień. Po tygodniu pełne zabezpieczenie wróci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 06:41   #1967
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny a waszym zdaniem jesli to nie ciaza to co skad moze byc spoznienie? Dzis 37 dzien zawsze mam cykle kolo 30 dni. Ostatni tydzien mocno mnie bolalo i czulam sie jak na miesiaczke, od dwoch dni wszystkie objawy minely. Poza tamtym stosunkiem sprzed 37 dni zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 06:52   #1968
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dziewczyny a waszym zdaniem jesli to nie ciaza to co skad moze byc spoznienie? Dzis 37 dzien zawsze mam cykle kolo 30 dni. Ostatni tydzien mocno mnie bolalo i czulam sie jak na miesiaczke, od dwoch dni wszystkie objawy minely. Poza tamtym stosunkiem sprzed 37 dni zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyczyn przesunięcia krwawienia mentruacyjnego może być wiele - stres, podróże, infekcje i brane w związku z nimi leki albo sprawy związane z endokrynologią i układem rozrodczym np. torbiel na jajniku. Jeżeli nagle pojawiły się nieregularne cykle to najlepiej wybrać się do ginekologa i upewnić, że wszystko jest w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 07:37   #1969
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dziewczyny a waszym zdaniem jesli to nie ciaza to co skad moze byc spoznienie? Dzis 37 dzien zawsze mam cykle kolo 30 dni. Ostatni tydzien mocno mnie bolalo i czulam sie jak na miesiaczke, od dwoch dni wszystkie objawy minely. Poza tamtym stosunkiem sprzed 37 dni zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie stres, zawirowania hormonalne itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 10:17   #1970
Porcelanowa50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Od jakiegoś roku biorę tabletki antykoncepcyjne i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło jak ostatnio. Skończyłam jedną paczkę miałam miesiączkę i po 7 dniowej przerwie zapomniałam tabletki rozpoczynającej nowej paczki a wzięłam ją dopiero za 13h od godziny w którą zawsze ja biore. Później kolejna tabletkę z opakowania wzięłam już o normalnej porze. A tego samego dnia po wzięciu już tej zapomnianej tabletki, uprawiałam seks ale w prezerwatywie i partner skończył podobno nie we mnie. Czy jest cień szansy że mogę zajść w ciążę?
Porcelanowa50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 11:30   #1971
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Porcelanowa50 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś roku biorę tabletki antykoncepcyjne i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło jak ostatnio. Skończyłam jedną paczkę miałam miesiączkę i po 7 dniowej przerwie zapomniałam tabletki rozpoczynającej nowej paczki a wzięłam ją dopiero za 13h od godziny w którą zawsze ja biore. Później kolejna tabletkę z opakowania wzięłam już o normalnej porze. A tego samego dnia po wzięciu już tej zapomnianej tabletki, uprawiałam seks ale w prezerwatywie i partner skończył podobno nie we mnie. Czy jest cień szansy że mogę zajść w ciążę?
Nie. Nawet jesli tabletki nie dzialaly, to użyliście przecież dodatkowego zabezpieczenia i nie było wytrysku w pochwie.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 11:57   #1972
Wer128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam! Nie wiem gdzie można dodać komentarz, bo nie bardzo się orientuję ale potrzebuję porady. Około pięć dni temu kochałam się ze swoim partnerem. Zastosowaliśmy prezerwatywe, nie pękła ani nie zsuneła się. Stosunek nie był pełny, na dodatek kochaliśmy się w niepłodne dni. Okres miałam dostać wczoraj i dalej go nie ma. Wiem, że może się parę dni spóźnić, ale i tak mnie to wszystko zaczyna stresować. Oprócz tego od poniedziałku czyli od jakiś trzech dni odczuwam tam swędzenie. Zauważyłam też u siebie biały, gęsty, nierozciągliwy śluz. Podobno taki staje się przed zbliżającym się okresem, ale myślę, że ma wygląd także grudkowaty. Naczytałam się już dużo rzeczy i nie wiem czy nie wariuje. Jeśli to swędzenie będzie dalej i okresu nie będzie, pójdę do lekarza, ale chcę przeczytać wasze zdanie. Nie wiem czy to ciąża czy infekcja, a może to wszystko przez mój ostatni tryb życia (stres, niezdrowe jedzenie, alkohol).
Wer128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 12:27   #1973
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wer128 Pokaż wiadomość
Witam! Nie wiem gdzie można dodać komentarz, bo nie bardzo się orientuję ale potrzebuję porady. Około pięć dni temu kochałam się ze swoim partnerem. Zastosowaliśmy prezerwatywe, nie pękła ani nie zsuneła się. Stosunek nie był pełny, na dodatek kochaliśmy się w niepłodne dni. Okres miałam dostać wczoraj i dalej go nie ma. Wiem, że może się parę dni spóźnić, ale i tak mnie to wszystko zaczyna stresować. Oprócz tego od poniedziałku czyli od jakiś trzech dni odczuwam tam swędzenie. Zauważyłam też u siebie biały, gęsty, nierozciągliwy śluz. Podobno taki staje się przed zbliżającym się okresem, ale myślę, że ma wygląd także grudkowaty. Naczytałam się już dużo rzeczy i nie wiem czy nie wariuje. Jeśli to swędzenie będzie dalej i okresu nie będzie, pójdę do lekarza, ale chcę przeczytać wasze zdanie. Nie wiem czy to ciąża czy infekcja, a może to wszystko przez mój ostatni tryb życia (stres, niezdrowe jedzenie, alkohol).
W ciąży na pewno nie jesteś. Możesz mieć infekcję (co wpływa czasem na opóźnienienie okresu). Okres może też się spóźniać przez to, że się stresujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 12:41   #1974
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wer128 Pokaż wiadomość
Witam! Nie wiem gdzie można dodać komentarz, bo nie bardzo się orientuję ale potrzebuję porady. Około pięć dni temu kochałam się ze swoim partnerem. Zastosowaliśmy prezerwatywe, nie pękła ani nie zsuneła się. Stosunek nie był pełny, na dodatek kochaliśmy się w niepłodne dni. Okres miałam dostać wczoraj i dalej go nie ma. Wiem, że może się parę dni spóźnić, ale i tak mnie to wszystko zaczyna stresować. Oprócz tego od poniedziałku czyli od jakiś trzech dni odczuwam tam swędzenie. Zauważyłam też u siebie biały, gęsty, nierozciągliwy śluz. Podobno taki staje się przed zbliżającym się okresem, ale myślę, że ma wygląd także grudkowaty. Naczytałam się już dużo rzeczy i nie wiem czy nie wariuje. Jeśli to swędzenie będzie dalej i okresu nie będzie, pójdę do lekarza, ale chcę przeczytać wasze zdanie. Nie wiem czy to ciąża czy infekcja, a może to wszystko przez mój ostatni tryb życia (stres, niezdrowe jedzenie, alkohol).
Prawdopodobniem masz infekcję grzybiczą (stres, niezdrowe jedzenie i alkohol też się mogą do niej przyczynić). Nie zwlekaj tylko idź do lekarza po leki na receptę. Nie da się zajść w ciążę od przerywanego stosunku z prezerwatywą w dni niepłodne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 19:49   #1975
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dziewczyny a waszym zdaniem jesli to nie ciaza to co skad moze byc spoznienie? Dzis 37 dzien zawsze mam cykle kolo 30 dni. Ostatni tydzien mocno mnie bolalo i czulam sie jak na miesiaczke, od dwoch dni wszystkie objawy minely. Poza tamtym stosunkiem sprzed 37 dni zawsze zabezpieczamy sie prezerwatywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ciąża pozamaciczna? Biochemiczna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 06:39   #1976
Serenity27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Jestem na 2/3 dni przed okresem. Mam już obrzęk piersi, wahania nastroju, typowo przed okresem. Wczoraj jednak uprawiałam seks i niestety zawiodła antykoncepcja, której użyliśmy. Zastanawiam się czy iść po tabletkę po? Cykle mam regularne, jak mówię jestem tuż przed miesiączką, nie wiem czy jest sens faszerować się hormonami z tej tabletki, jak myślicie?
Serenity27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 06:44   #1977
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Serenity27 Pokaż wiadomość
Jestem na 2/3 dni przed okresem. Mam już obrzęk piersi, wahania nastroju, typowo przed okresem. Wczoraj jednak uprawiałam seks i niestety zawiodła antykoncepcja, której użyliśmy. Zastanawiam się czy iść po tabletkę po? Cykle mam regularne, jak mówię jestem tuż przed miesiączką, nie wiem czy jest sens faszerować się hormonami z tej tabletki, jak myślicie?
Według mnie nie ma sensu, no ale zależy od Twojego komfortu psychicznego. Doszło do wytrysku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 06:45   #1978
Serenity27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 21
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Według mnie nie ma sensu, no ale zależy od Twojego komfortu psychicznego. Doszło do wytrysku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, doszło, prezerwatywa pękła, ale zanim się zorientowaliśmy to zdążył skończyć we mnie.
Serenity27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 07:13   #1979
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzis przed praca bylam u ginekoga. Okazalo sie ze mam spora torbiel na jajniku. Mam lezec przez weekend i lykac luteine.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 17:08   #1980
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Dzis przed praca bylam u ginekoga. Okazalo sie ze mam spora torbiel na jajniku. Mam lezec przez weekend i lykac luteine.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, to jednak była przyczyna spóźnionego okresu. Życzę dużo zdrówka w takim razie!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.