Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 14:43   #1951
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


Ewa przezorna, że nie zmieniała statusu związku. To może taka para, co się schodzi i rozchodzi, w zależności czy akurat są pokłóceni czy pogodzeni

Kojarzycie może ile Gumiś ma lat?
Albo w zależności czy koleś się umyję czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


Ewa przezorna, że nie zmieniała statusu związku. To może taka para, co się schodzi i rozchodzi, w zależności czy akurat są pokłóceni czy pogodzeni

Kojarzycie może ile Gumiś ma lat?
Albo w zależności czy koleś się umyje czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 19:21   #1952
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Gumis znow wolny?
Ze jego fejs jeszcze nie oszalal od tych ciaglych zmian statusu zwiazku
I oczywiscie to z kobietami jest cos nie tak a nie z nim.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-24, 19:37   #1953
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ta bez brwi ma dwa profile. Ma siebie sama w znajomych

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 09:08   #1954
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Straszne, że dziś nie ma nowego odcinka. Brak mi tych życiowych rad i opowieści. Chociaż "Chłopaki do wzięcia" wyglądają coraz gorzej i jakoś tak mniej naturalnie. Aniela by mogła powrócić, trochę "połuczyć" Jarusia i może mu pomóc znaleźć jakąś "czystempną" dziewczynę. Lata lecą, a u niego w kroku dalej nic.
Co mnie zawsze uderza w tym programie to wymagania uczestników. Zwłaszcza w kwestiach konkretnego wyglądu przyszłej partnerki są mało elastyczni. Jeden twierdzi, że ONA musi mieć duże piersi, drugi znów chce blondynkę, a trzeci za priorytet uważa kolor oczu. Chociaż pamiętam, że co do wymagań pojawiła się nawet konkretna sieć komórkowa używana przez przyszłą partnerkę .
Mogę zrozumieć, że np. można odrzucać w swoim wyborze kobiety, które o siebie nie dbają, ale celowanie w konkretne cechy to już dla mnie skrajność. Zwłaszcza, że w Polsce mamy tak wiele kobiet pięknych, a mimo to do siebie niepodobnych.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 10:31   #1955
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

U gumisia takie tempo zmian że dawno straciłam rachube😂😉z kim jest zaręczony, o kim te setki memów i z kim nadaje z łóżka na żywo😂😂.Panowie którzy wywołują we mnie silną potrzebe przewijania to muszkieter leśny atakujacy bańką mleka, i Pan zen, jego opowieści o seksie z nastolatką i strach przed wojną atomową rozwalily mnie na łopatki😂😂.Pan Stasio, dziadek Gienek, nawet Franek i jego sterylnie czysty domek😂😂ciekawiej się oglądało niż obecnych bohaterów.ciekawa jestem co u Kampia, jego siostry, Michaliny czy Bogdana (średnia półka)

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Z pierwszych odcinków jeszcze bliźniaków pamiętam😉ciekawe co u nich, właściwie teraz to bliźnięta😊
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 10:31   #1956
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

ten nasz gumiś to pies na baby jest
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 10:34   #1957
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Obstawiam że jeszcze 2 razy w tym roku sie zaręczy, i 7 razy każde odwoła
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 11:33   #1958
Lilja132754
Raczkowanie
 
Avatar Lilja132754
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Trzeba miec niewyobrazalny tupet zeby klamac komus w oczy ze sie kogos kocha
Masakra doslownie
To trzeba miec cos nie tak z kopula buhahhahahhahaah



Zabił mnie ten wpis Gumowatego A najlepsze sa jego foty, zawsze takie selfiki sobie strzeli że boki zrywać kutwa.. Alvaro roku ... Ja pierd..

Naprawdę zachowuje sie jak 15-sto latek z tymi opisami na fejsie. klask i:
Lilja132754 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 12:35   #1959
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Trzeba mieć niewyobrażalny brak rozumu żeby kręcić live w łóżku😂😂😂i kilkanaście razy w tyg zmieniać status😉o cenach, cytatach i innych mądrosciach nie wspomnę. Asia w pore i czas kopneła bufona
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 16:40   #1960
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Napisał, ze koniec z chorymi związkami gdzie laski maja parcie na szkło - xD Haha mógł jeszcze dodać, ze poleciała na kasę ;> tylko szkoda, ze oni ani kasy, ani „fejmu” nie mają
Ani wyglądu.
Nic do zaoferowania, nic,a lista wymagań jak stąd na księżyc
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:38   #1961
Gunia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 19
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ogladalam wczoraj powtorki chlopakow. Asia wracala od Rycha z ciupki, wycalowala Tereske, tak swoja droga dziewczyna naprawde musi ja lubic I potrzebuje matki, I rozmawiaja, ze Rych sie zmienil I nie bedzie lobuzowal (wersja aski) I ze gada tak chwilowo, bo siedzi, wyjdzie I bedzie to samo (wersja Tereski). I padlam na tekst Tereski: Ruchard wolal chodzic siedziec ma zime, bo zima to pracy nie ma itd. Aska mowi z kolei, ze Ruchard chwali obiad w ciupce. Ludu Ruchard sie zawija do mamra na zime, bo zarcie ma, cieplo I kibel pod nosem. Patologia. A Tereska z Aska pewnie marzna w tym ich bungalowie.
Gunia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 13:36   #1962
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przejrzałam ostatnie strony wątku, i z ciekawosci zerknelam na profil Andżeliki, byłej miśka, i całkowicie zgłupialam.Zaraz po porodzie foty dziecka (które swoją drogą jest śliczne) i jej napastliwa siostra, później foty tylko jej i dziecka, a każdy komentarz że dziecko podobne do taty wręcz atakowany przez siostrę, później foty z tatą na dzień ojca, a teraz wrzuciła coś tak że najfajniejszy facet to jej syn, ktoś odpisał i mąż i odrazu pojawiła się jej siostra , o co tam chodzi??? Tej jej siosty to serio się boje😂😂😂 taka szalona troszku
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:53   #1963
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Gunia, tak przecież jest każdej zimy, że bezdomni bądź kombinatorzy pokroju Ryszarda popełniają drobne przestępstwa żeby zostać osadzonym. Przezimują sobie spokojnie i jak to kiedyś tłumaczył nasz bohater przytyją, a i cera się poprawi. Ciekawi mnie w jakim wieku jesteście kobietki, które oglądacie chłopaków, bo ostatnio zauważyłem, że nawet nastolatki oglądają ten program Zapewne "dla beki" jak większość.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 14:52   #1964
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie w jakim wieku jesteście kobietki, które oglądacie chłopaków, bo ostatnio zauważyłem, że nawet nastolatki oglądają ten program Zapewne "dla beki" jak większość.
ja się nie wstydzę swojego wieku, bo nie wyglądam i się nie czuję . 29.
oglądałam też inne produkcje Morawskich, kilka mam zamiar obejrzeć jeszcze (nie widziałam tego o górnikach i kochanków z internetu)
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:17   #1965
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Co tam dziś słychać u Gumisia w sprawach sercowych?

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Mogę zrozumieć, że np. można odrzucać w swoim wyborze kobiety, które o siebie nie dbają, ale celowanie w konkretne cechy to już dla mnie skrajność. Zwłaszcza, że w Polsce mamy tak wiele kobiet pięknych, a mimo to do siebie niepodobnych.
No cóż, jak widać płytkie te osobniki, skoro udany związek to dla nich dobór pod względem koloru włosów czy rozmiaru biustu. Który z nich ma przykład normalnego związku w domu? Który z nich chodził z dziewczyną dłużej niż przez kilka miesięcy? Niewielu. (niezdiagnozowane upośledzenia czy choroby psychiczne już pominę) Oni nie wiedzą jak to ma wyglądać, że może coś powinno ich łączyć na różnych płaszczyznach, a nie tylko "ma być ładna, zgrabna tu i tu".

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
ja się nie wstydzę swojego wieku, bo nie wyglądam i się nie czuję . 29.
Aleś dowaliła
Ja 37 i też się nie wstydzę, urodziłam się, kiedy się urodziłam
A co jeszcze Morawskich polecasz? Ja "Balladę" w całości widziałam 3 razy, a pojedyncze odcinki/sceny na wyrywki jeszcze więcej. Straszne to było, aż wierzyć się nie chce w te szemrane, żenujące biznesy i mega naiwne dziewczyny.
Hehe, jak jeszcze studiowałam to w Chorzowie widziałam Mirka Naturalnego (na wolności jeszcze wtedy) i Andrzeja Biesa
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2018-06-26 o 15:19
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:49   #1966
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Co tam dziś słychać u Gumisia w sprawach sercowych?


No cóż, jak widać płytkie te osobniki, skoro udany związek to dla nich dobór pod względem koloru włosów czy rozmiaru biustu. Który z nich ma przykład normalnego związku w domu? Który z nich chodził z dziewczyną dłużej niż przez kilka miesięcy? Niewielu. (niezdiagnozowane upośledzenia czy choroby psychiczne już pominę) Oni nie wiedzą jak to ma wyglądać, że może coś powinno ich łączyć na różnych płaszczyznach, a nie tylko "ma być ładna, zgrabna tu i tu".


Aleś dowaliła
Ja 37 i też się nie wstydzę, urodziłam się, kiedy się urodziłam
A co jeszcze Morawskich polecasz? Ja "Balladę" w całości widziałam 3 razy, a pojedyncze odcinki/sceny na wyrywki jeszcze więcej. Straszne to było, aż wierzyć się nie chce w te szemrane, żenujące biznesy i mega naiwne dziewczyny.
Hehe, jak jeszcze studiowałam to w Chorzowie widziałam Mirka Naturalnego (na wolności jeszcze wtedy) i Andrzeja Biesa
Oglądałam jeszcze czekając na sobotę.
A z aktualnych polecam drwali. Na ipli jest. Żyją biednie, ale radzą sobie, robotni, żyją czysto a nie w takim syfie jak chłopaki.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:51   #1967
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez szyszka_88 Pokaż wiadomość
Przejrzałam ostatnie strony wątku, i z ciekawosci zerknelam na profil Andżeliki, byłej miśka, i całkowicie zgłupialam.Zaraz po porodzie foty dziecka (które swoją drogą jest śliczne) i jej napastliwa siostra, później foty tylko jej i dziecka, a każdy komentarz że dziecko podobne do taty wręcz atakowany przez siostrę, później foty z tatą na dzień ojca, a teraz wrzuciła coś tak że najfajniejszy facet to jej syn, ktoś odpisał i mąż i odrazu pojawiła się jej siostra , o co tam chodzi??? Tej jej siosty to serio się boje😂😂😂 taka szalona troszku
jak ja znalezc?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:52   #1968
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja tez niedługo skończę 37ale co ze paniom w średnim wieku nie wolno
Ja tak patrzę na tych chłopaków do wzięcia to sie cieszę ze juz nie jestem w wieku poborowym
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 15:52   #1969
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez piotrsand Pokaż wiadomość
gunia, tak przecież jest każdej zimy, że bezdomni bądź kombinatorzy pokroju ryszarda popełniają drobne przestępstwa żeby zostać osadzonym. Przezimują sobie spokojnie i jak to kiedyś tłumaczył nasz bohater przytyją, a i cera się poprawi. Ciekawi mnie w jakim wieku jesteście kobietki, które oglądacie chłopaków, bo ostatnio zauważyłem, że nawet nastolatki oglądają ten program zapewne "dla beki" jak większość.
27
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 16:07   #1970
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

"Czekając na sobotę" to jest obrzydliwa i prymitywna produkcja. Za cel swoich "ambitnych dzieł" Morawscy biorą ludzi z malutkich wiosek, ale dlaczego nie pokażą patologii dużych miast? Może nie czują się tak bezpiecznie otoczeni przez miastowy margines? Jak myślicie?
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 18:04   #1971
Lilja132754
Raczkowanie
 
Avatar Lilja132754
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Mnie samą ciekawi fakt że juz ,,chyba'' była gumowatego ma w znajomych Jarusia. Czyżby Gumiś miał rację i owa dama bez brwi miała parcie na szkło ?. Przecież Jaruś wciąż występuje w chłopakach



a tak w ogóle to u mnie stuknie 28 w październiku. I również nie czuję tego wieku ale czy wyglądam nie wiem. Mówią że na 23 co sie jeszcze trzeba chyba cieszyć :P
Lilja132754 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 18:11   #1972
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Za cel swoich "ambitnych dzieł" Morawscy biorą ludzi z malutkich wiosek, ale dlaczego nie pokażą patologii dużych miast? Może nie czują się tak bezpiecznie otoczeni przez miastowy margines? Jak myślicie?
Dla ludzi z "Chłopaków" miasto to jak uosobienie marzeń - praca, dziewczyny, fajne życie, rozrywki. Pewno też trochę uważają, że jak się nimi ktoś z tv zainteresuje to kariera i awans, a może nawet i sława są w ich zasięgu.
A miastowy margines chyba w takie bajki nie wierzy. Oni się na co dzień stykają z "wielkim światem" i nic dla nich z tego nie wynika.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 20:16   #1973
JestemBogiem_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dlaczego nie mogę cytować waszych wypowiedzi?

Jeżeli chodzi o tą byłą Miśka to- Andżelika Grzomba
JestemBogiem_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 22:22   #1974
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez szyszka_88 Pokaż wiadomość
Przejrzałam ostatnie strony wątku, i z ciekawosci zerknelam na profil Andżeliki, byłej miśka, i całkowicie zgłupialam.Zaraz po porodzie foty dziecka (które swoją drogą jest śliczne) i jej napastliwa siostra, później foty tylko jej i dziecka, a każdy komentarz że dziecko podobne do taty wręcz atakowany przez siostrę, później foty z tatą na dzień ojca, a teraz wrzuciła coś tak że najfajniejszy facet to jej syn, ktoś odpisał i mąż i odrazu pojawiła się jej siostra , o co tam chodzi??? Tej jej siosty to serio się boje😂😂😂 taka szalona troszku
Nie wiem czy takie śliczne, to skóra ściągnięta z mamusi ;D A mamusia ekhm... Dawno nie widziałam żeby noworodek był tak podobny do rodzica ... Ale ja generalnie za takimi osesami nie przepadam )
https://www.facebook.com/photo.php?f...3144473&type=3
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 08:02   #1975
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
"Czekając na sobotę" to jest obrzydliwa i prymitywna produkcja. Za cel swoich "ambitnych dzieł" Morawscy biorą ludzi z malutkich wiosek, ale dlaczego nie pokażą patologii dużych miast? Może nie czują się tak bezpiecznie otoczeni przez miastowy margines? Jak myślicie?
Miasto jest odarte ze zludzen i naiwnosci, takze tam to raczej ciezsza patologia.

Mam 36 lat i absolutnie nie nazwalabym sie pania w srednim wieku, nawet zartobliwie. Nie rozumiem tego postarzania sie na sile.

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy takie śliczne, to skóra ściągnięta z mamusi ;D A mamusia ekhm... Dawno nie widziałam żeby noworodek był tak podobny do rodzica ... Ale ja generalnie za takimi osesami nie przepadam )
https://www.facebook.com/photo.php?f...3144473&type=3
Wow. Wiesz, nie przepadam za dziecmi w zadnym wieku, ale jednak na chamskie komentarze pod adresem czyjegos bogu ducha winengo dziecka czy tez innej osoby bym nie wpadla. Wstaw wlasne zdjecie, pooceniamy urode razem.

Edytowane przez katsummer
Czas edycji: 2018-06-27 o 08:05
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 09:09   #1976
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Weszłam na profil tej andżeliki i aż mnie odrzucilo- zdjęcie jej cycka i dziecko ssące jej mleko i dopisek "pije mleko"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 09:37   #1977
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

codziennie kilka nowych zdjęć. ale chyba komentarze siostry usunięte?
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:08   #1978
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Nim zdaniem Andżelika nie jest brzydka, normalna, zgrabna kobieta, a dziecko jest ładne.Wygląda napewno korzystniej niż Iwona, Kinia czy Asia Ruchardowa.Co do jej siostry to jest agresywna wręcz jeśli mowa o mężu Andżeliki, tu świętowanie rocznicy ślubu, a tu komenty jakby nie byli razem😂😂ciężko nadążyć.Gumiś nadal zaręczony czy już koniec miłości majtki na dupe??
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:16   #1979
Amelkaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Andżela jak stylówa na spacer z wózkiem. Że jej się chce w tych kieckach. Ale co kto lubi. Ja jej kibicuję, mimo, że w kiecuszkach rzadko spaceruję. Dobrze, że sobie życie ułożyła. Pewnie lepiej jak z Rudym.
A Gumiś jakie ma branie. Ludzie jego fejkowe konta na fb zakładają. No no...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amelkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:30   #1980
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja właściwie codziennie chodzę w sukience i nie widzę w tym nic złego a tym bardziej nie odczuwam dyskomfortu związanego z tym, że mam sukienkę a nie spodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.