Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 12:38   #1951
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa no w takie zwykłe cieplejsze dni jest bez zarzutu czasami lekko zaczyna mi się świecić nos, ale jest to do opanowania zwykłym pudrem. Nie waży się, ani nie spływa. Wg mnie to taki zwykły, porządny podkład, cudów nie robi, ale lubię go za idealny kolor i naturalność.

sleepy no to chyba zapuszczamy razem, co? ja ostatnio wzięłam się trochę za włosy od wewnątrz, mam tyle suplementów do włosów, że muszę to kiedyś powyjadać.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:50   #1952
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że już Ci lepiej.
Ja swoje wczorajsze ranne korki odwołałam bo piątkowa impreza wywarła na mnie większy wpływ niz się spodziewałam
Niestety nie bardzo, jeżeli mi nie przejdzie to muszę się wybrać do lekarza po jakieś mocniejsze środki, a kompletnie nie mam na to czasu w tygodniu.
Ja imprezowo zaszalałam w środę z dziewczynami, ale o dziwo, kaca nie miałam. Jednak alkohol mi nie służy.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co za beznadziejna pogoda: leje, wieje i do tego ziiiimno Aż mi niedobrze, jak patrzę za okno.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie wina tego wulkanu Ecośtam, czytałam, że jak wybuchł w tysiącosiemset-którymś roku przez 8 kolejnych lat potem nie było lata
O nie..
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sleepy no to chyba zapuszczamy razem, co? ja ostatnio wzięłam się trochę za włosy od wewnątrz, mam tyle suplementów do włosów, że muszę to kiedyś powyjadać.
Ja zapuszczam z Wami! Chciałabym piękne, długie fale..


W tym tygodniu polecą mi trzy rzeczy z kolorówki:
- tusz MF
- kompakt Clinique
- puder sypki My Secret - kupię kolejne opakowanie.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-05-16 o 12:51
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:58   #1953
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam z Wami! Chciałabym piękne, długie fale..
Ty już masz piękne, długie fale. ja to chciałabym mieć włosy do ramion, wszystkie równe...ech.

TŻ mi powiesił obrazki w sypialni.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:01   #1954
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
W tym tygodniu polecą mi trzy rzeczy z kolorówki:
- tusz MF
- kompakt Clinique
- puder sypki My Secret - kupię kolejne opakowanie.
Wow
Nie lada wyczyn jeśli chodzi o kolorówkę

Przyszła do mnie paczuszka z Avonu - dla mnie tylko czarna kredka i krem cytrusowy (pachnie bardzo delikatnie i dobrze nawilża).
Z nowego katalogu podoba mi się lakier Arabian Glow Teal Infusion i pewnie się skusze, chyba, że przeczytam o nim coś nieciekawego.

Dalej kicham i prycham. Całą noc przekaszlałam (bardzo inteligentnie zażyłam syrop na kaszel przed snem ), ale ogólnie lepiej się czuję niż przedwczoraj - nie mam już przynajmniej zaczerwienionych i zaropiałych oczu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-16 o 13:07
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:07   #1955
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ty już masz piękne, długie fale. ja to chciałabym mieć włosy do ramion, wszystkie równe...ech.
Ale chciałabym mieć jeszcze dłuższe. - tak żeby te najdłuższe partie włosów (masło maślane ) sięgały talii
Dzielnie zapuszczam i pielęgnuję włosy, do tego kupiłam sobie nowe opakowanie pokrzywy i mam nadzieję, że włosy znowu będą rosły jak szalone.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wow
Nie lada wyczyn jeśli chodzi o kolorówkę

Jeszcze podkład jeden kończę, ale to nie wiem kiedy się go pozbędę, bo ostatnio w ogóle go nie używam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:21   #1956
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ojj. A jak długie masz teraz? Jak nie na chłopaka to na pewno jest ładnie. ja też po wyjściu od fryzjera doszłam do wniosku, że w sumie to kiepsko jej wytłumaczyłam czego chcę i trochę za mocno mi wycieniowała włosy, a ja przecież chciałam zrównać górę z dołem. Więc trochę Cię rozumiem...
Najdłuższe do ramion Ale tak naprawdę to będę widziała jutro rano jak sama będę musiała je jakoś ułożyć, bo babka mi wymodelowała na szczotce a potem wyprostowała, więc automatycznie są dłuższe...Chyba wstanę jutro 2 godziny wcześniej, żeby cokolwiek z tym zrobić
Jeszcze, żeby tylko z długości mi ścięła, ale nie zrozumiałyśmy się chyba i dość mocno mi wycieniowała tył (a też chcę mieć równej długości włosy ), więc tam to już w ogóle mam któtkie
No nic, najwyżej wezmę jutro urlop na żądanie


Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
To bardzo nie poszalałaś, a ta piekna czerwień to była nawet obowiązkowa Wszystkie sie nia niezmiennie zachwycamy.

Ja swoje ścięłam jakieś 3 tyg temu. I też nie byłam zadowolana. Od razu pożałowałam tej decyzji, miałam już takie długie. Pocieszam się tylko myślą, że dobrze im to zrobiło bo końce miałam bardzo przesuszone i porozdwajane.
No niby tak, ale ja czerwieni już trochę mam, poza tym używam właściwie tylko na stopy a tam moje ulubione Rimmele trzymają się nawet do 2 tygodni bez najmniejszego uszczerbku
Muszę zacząć częściej malować

Mnie też tylko to pociesza, ale marne to pocieszenie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale chciałabym mieć jeszcze dłuższe. - tak żeby te najdłuższe partie włosów (masło maślane ) sięgały talii
Dzielnie zapuszczam i pielęgnuję włosy, do tego kupiłam sobie nowe opakowanie pokrzywy i mam nadzieję, że włosy znowu będą rosły jak szalone.
Rozumiem, że ta pokrzywa to do picia?Naprawdę daje takie efekty?A jakiejś konkretnej firmy polecasz?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:29   #1957
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zaczynam się zastanawiać czy to nie wina tego wulkanu Ecośtam, czytałam, że jak wybuchł w tysiącosiemset-którymś roku przez 8 kolejnych lat potem nie było lata
I byłabym pewnie jedyną osobą, która by się z tego cieszyła.
Oczywiście gdyby przestało lać, bo to niedługo zacznie się robić bardzo niebezpieczne.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Za to chyba w najbliższym czasie skuszę na ten peeling do stóp -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...z-pumeksem.htm bo kocham lawendę i mocne zdzieraki do stóp.
Ja też go sobie ostatnio kupiłam, ale jeszcze nie używałam.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale chciałabym mieć jeszcze dłuższe. - tak żeby te najdłuższe partie włosów (masło maślane ) sięgały talii
Też chyba tak chcę. Ostatnio jak coś przymierzałam w H&M to zobaczyłam, że już są tak z 5 cm za zapięcie stanika, i to pofalowane. Muszę kiedyś wyprostować i zobaczyć dokąd są takie.

Dziewczyny, dach mi przecieka.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 13:39   #1958
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziewczyny miejmy nadzieję, że jednak lato w tym roku będzie. Bo inaczej przy takiej pogodzie będzie jakaś masowa narodowa depresja

em a choć trochę słoneczka i ciepełka nie chcesz?

Hosenko kuruj się

Karolina, pokrzywa do picia dużo daje Ja widziałam efekty(piłam taką w saszetkach do zaparzania jak herbatę), choć wkurzało mnie, że zaczęły mi wąsy rosnąć(tzn. włoski koło ust) i ogólnie włosy na ciele jakby stały się widoczniejsze. I szybciej odrastały np. brwi.
Za to włosy na głowie widocznie były w lepszej kondycji. Od zeszłej niedzieli po tym jak mnie kuzynka podcięła znów piję pokrzywę, bo chcę żeby mi włosy urosły trochę i zależy mi aby zgęstniały.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:41   #1959
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa, tyle ciepełka ile by mi wystarczyło będzie pewnie tak czy siak, zwłaszcza w Hiszpanii.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:52   #1960
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Karolina, pokrzywa do picia dużo daje Ja widziałam efekty(piłam taką w saszetkach do zaparzania jak herbatę), choć wkurzało mnie, że zaczęły mi wąsy rosnąć(tzn. włoski koło ust) i ogólnie włosy na ciele jakby stały się widoczniejsze. I szybciej odrastały np. brwi.
Za to włosy na głowie widocznie były w lepszej kondycji. Od zeszłej niedzieli po tym jak mnie kuzynka podcięła znów piję pokrzywę, bo chcę żeby mi włosy urosły trochę i zależy mi aby zgęstniały.
Dobra, chyba jestem zdesperowana Gdzie mam tego szukać, w aptece, albo sklepie zielarskim pewnie?
Da się smak przeżyć?
Zastanawiam się tylko czy nie przesadzę, bo biorę jeszcze te moje tabletki na włosy i nie chciałabym pewnego dnia obudzić się jako małpka

Izka ! widzę Cię Może jakieś lody w maju?Dawno się nie widziałyśmy...
W ogóle Dziewczyny kiedy się widzimy?Basia, Aantee, Nosek, Ninka ?Że o Estelli i Madziarze nie wspomnę, chyba już całkiem o nas zapomniały...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2010-05-16 o 13:58
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:57   #1961
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

W zwykłym spożywczaku można kupić pokrzywę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 14:09   #1962
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Karolina ja mogę się dopasować, byle jakoś przed czerwcem

przestańcie kusić pokrzywą, bo się ubiorę i polecę do sklepu
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:18   #1963
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W zwykłym spożywczaku można kupić pokrzywę.
Dzięki, jutro poszukam, choć obawiam się, że jeżeli ma bardzo charakterystyczny smak, że mogę się nie przemóc


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Karolina ja mogę się dopasować, byle jakoś przed czerwcem

przestańcie kusić pokrzywą, bo się ubiorę i polecę do sklepu
Czerwiec i mi nie pasuje kompletnie, bo wyjeżdżamy a wcześniej trzeba pozałatwiać mnóstwo spraw.
Ale do końca maja oprócz pn i czw. jestem zawsze chętna po 17.30
To czekamy na resztę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:30   #1964
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Melduję, że wczoraj znowu testowałam wysuszacz Bell i jestem bardzo zadowolona. Lakier suchy szybciutko, żadnych ubocznych efektów i rozczarowań, nawet do nakładania tym pędzelkiem zaczynam się przekonywać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 14:42   #1965
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Karolina smak da się przeżyć, ja sobie zaparzam w półlitrowym kubku na raz 2 torebki. I taką dawkę piję raz dziennie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:35   #1966
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że ta pokrzywa to do picia?Naprawdę daje takie efekty?A jakiejś konkretnej firmy polecasz?
Tak, tak do picia.
Ja piję pokrzywę chyba z Malwy, ale nie jestem pewna. Smak dość charakterystyczny, taki ziółkowy, ale mnie smakuje. Zresztą, do wszystkiego można się przyzwyczaić.

No i jak dla mnie efekty są baardzo dobre - w ciągu miesiąca włosy podrosły mi 3cm, w zasadzie od ostatniego cięcia (skróciłam o 7cm) włosy odrosły mi całkowicie i są dużo mocniejsze, nie wypadają mimo że mam bardzo stresujący okres w życiu.

Warto też łykać wit. B, bo pokrzywa ją wypłukuje.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też chyba tak chcę. Ostatnio jak coś przymierzałam w H&M to zobaczyłam, że już są tak z 5 cm za zapięcie stanika, i to pofalowane. Muszę kiedyś wyprostować i zobaczyć dokąd są takie.
No proszę.
Ja już prostownicy nie tykam, a pomyśleć, że kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie w falowanych włosach.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
przestańcie kusić pokrzywą, bo się ubiorę i polecę do sklepu
Podziwiam, ja dziś nie wychylam nosa za drzwi.


Lecę dokończyć to co muszę zrobić na jutrzejsze seminarium.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 15:40   #1967
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Izka ! widzę Cię Może jakieś lody w maju?Dawno się nie widziałyśmy...
W ogóle Dziewczyny kiedy się widzimy?Basia, Aantee, Nosek, Ninka ?Że o Estelli i Madziarze nie wspomnę, chyba już całkiem o nas zapomniały...
Cześć
Ja własnie dzisiaj myślałam, że w zeszłym roku o tej porze to już na pola chodziłyśmy? Ale lody też mogą być, ja bardzo chętnie Jeśli w tym tygodniu to najchętniej w środę po 16, a jeśli w przyszłym, to się dostosuję (tylko muszę wiedzieć wcześniej) Mogłybyśmy też skoczyć do hutrowni China Glaze i na Barską popatrzeć na lakiery OPI Ostatnio Estella mówiła mi, że też by chciała się spotkać



I żeby nie było, że wpadam tylko jak zostanę wywołana Ja naprawdę chcę pisać, ale jak wracam do domu to zazwyczaj jest północ, a rano wstaję o 6, więc nie mam siły na wizaż

Kosmaetycznie u mnie zastój - prawie nic się nie kończy, ale też nie kusi. Byłam w końcu w tesco i wąchałam szampony Garniera, spodobała mi się tylko Lipa, nawet miałam jupić, ale jak zobaczyłam kolejki (to było w piątek wieczorem), to się popukałam w czoło i sobie poszłam. W Rossmanie kupiłam duży różowy szampon HE za to Szampon Babydream, którego używałam z uporem, okazał się nie dla mnie. Co z tego, że bez SLS, skoro następnego dnia miałam włosy do mycia, a przy innych szamponach mogę myć włosy co 3 dni, bo są ciągle świeże...

A wczoraj byłam na nocy muzeów O 19 pojechałam obejrzeć stare tramwaje 0 piękne były A później stałam 2 godziny w kolejce do Belwaederu, strasznie rzadko można tam wejść, więc skorzystałam z okazji. Bardzo fajnie było - poznałam sympatycznych ludzi w kolejce, więc czas nawet szybko zleciał. Tylko potem nie miałam siły na inne muzea
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:57   #1968
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No proszę.
Ja już prostownicy nie tykam, a pomyśleć, że kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie w falowanych włosach.
Ja też w ogóle ostatnio nie prostuję, między innymi dlatego, że swoja ulubioną prostownicę zostawiłam 2,5 miesiąca temu we Francji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 20:08   #1969
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag a ja muszę się rozejrzeć z kolei za jakąś sukienką na wesele. W sierpniu idziemy do sąsiadki na wesele. Ale muszę już teraz zacząć powoli czegoś szukać, bo potem może nic nie być w sklepach. Nie mam kompletnie zamysłu jaką kiecę bym chciała Póki co myślę, że poszukam czegoś co by mi pasowało do moich jasnofioletowych platform z CCC albo do czarnych sandałko-gladiatorków z wężowej skórki też z CCC. Zawsze dopasowuję sukienkę do butów a nie odwrotnie
A ja mam ślub i wesele przyjaciółki z liceum za 2 tyg o ile buty mam (moje jedyne, czarne, jakos ujdą) o tyle nie mam zielonego pojęcia w co się ubiorę- poza jakimiś zestawami egzaminowymi których i tak nie ubieram na sesje nie mam żadnych eleganckich ciuchów A mój studniówkowy gorset, który zwykle robił za górę do spodni na takei okazje już sie totalnie zdeformował

Przeimprezowałam kolejny weekend, nawet na targi kosmetyczne nie miałam kiedy zajrzeć
ale zdążyłam zużyć jedna Luksję i kremik pod oczki Tołpy oraz mini deo Rexony- co daje 10 zużytych sztuk od początku maja (a zakładałam 13 z pielęgnacji na cały miesiąc)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 22:37   #1970
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

sleepy no to chyba zapuszczamy razem, co? ja ostatnio wzięłam się trochę za włosy od wewnątrz, mam tyle suplementów do włosów, że muszę to kiedyś powyjadać.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ty już masz piękne, długie fale. ja to chciałabym mieć włosy do ramion, wszystkie równe...ech.
Zapuszczamy
Ja nic nie łykam na włosy. Może też wypróbuję pokrzywę
Jak mam równe włosy to chcę je postopniować, a tylko jak postopniowałam to zatęskniłam za prostymi. I tak cały czas...

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale chciałabym mieć jeszcze dłuższe. - tak żeby te najdłuższe partie włosów (masło maślane ) sięgały talii
Dzielnie zapuszczam i pielęgnuję włosy, do tego kupiłam sobie nowe opakowanie pokrzywy i mam nadzieję, że włosy znowu będą rosły jak szalone.
Aż tak długie mi się nie marzą. Nawet mi taka długość nie służy bo moje włosy są raczej cienkie. Niestety nie rosną jak szalone ale szybko widzę odrosty, kilka siwych włosów to idealny wyznacznik tempa wzrostu

fuksjaa, jako że widziałaś już moją dokumentację, może pomożesz mi podjąć decyzję; myslę o dekoloryzacji tym czymś https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...Decolorant.htm a potem wyrównanie koloru jakimś jasnym rudym brązem(nie potrafię wybić sobie go z głowy)
warto spróbować?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Izka ! widzę Cię Może jakieś lody w maju?Dawno się nie widziałyśmy...
W ogóle Dziewczyny kiedy się widzimy?Basia, Aantee, Nosek, Ninka ?Że o Estelli i Madziarze nie wspomnę, chyba już całkiem o nas zapomniały...
Ja chętnie, ale nie wiem czy dam radę jeszcze w maju. Może ten ostatni weekend miesiąca?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 22:57   #1971
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa no w takie zwykłe cieplejsze dni jest bez zarzutu czasami lekko zaczyna mi się świecić nos, ale jest to do opanowania zwykłym pudrem. Nie waży się, ani nie spływa. Wg mnie to taki zwykły, porządny podkład, cudów nie robi, ale lubię go za idealny kolor i naturalność.
Noo, może źle się wyraziłam... Ale skoro w ciepłe dni jest ok, to w upały też nie powinno być tragedii. Zresztą jak przyjdzie prawdziwe lato, to pewnie i tak całkiem odstawię podkłady na rzecz pudru tylko.
Chyba jestem już na niego zdecydowana, tylko na przypływ gotówki muszę poczekać. A do wypłaty jeszcze 10dni

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dalej kicham i prycham. Całą noc przekaszlałam (bardzo inteligentnie zażyłam syrop na kaszel przed snem ), ale ogólnie lepiej się czuję niż przedwczoraj - nie mam już przynajmniej zaczerwienionych i zaropiałych oczu.
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale chciałabym mieć jeszcze dłuższe. - tak żeby te najdłuższe partie włosów (masło maślane ) sięgały talii
Dzielnie zapuszczam i pielęgnuję włosy, do tego kupiłam sobie nowe opakowanie pokrzywy i mam nadzieję, że włosy znowu będą rosły jak szalone.
Miałam kiedyś taką długość, tak z 5lat temu może. Ale potem mi się odwidziały i zaczęłam stopniowo skracać. Tylko fryzjerki się dziwiły, że już ich tak nie pilnuję z podcinaniem końcówek i zezwalam nie na 1-2cm, ale i na kilka Teraz mnie znów trochę korci, żeby je zapuścić, ale na pewno nie zdecyduję się na to teraz, jeśli już to jesienią. Bo latem, jak skwar się leje z nieba, zawsze mi się marzy, żeby ściąć je na krótko. Oczywiście na marzeniach się kończy, bo chyba już nigdy nie zetnę tak włosów. Wystarczy mi trauma z podstawówki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja mam ślub i wesele przyjaciółki z liceum za 2 tyg o ile buty mam (moje jedyne, czarne, jakos ujdą) o tyle nie mam zielonego pojęcia w co się ubiorę- poza jakimiś zestawami egzaminowymi których i tak nie ubieram na sesje nie mam żadnych eleganckich ciuchów A mój studniówkowy gorset, który zwykle robił za górę do spodni na takei okazje już sie totalnie zdeformował
Ja mam za tydzień komunie i też nie wiem w czym pójdę. Jakoś ciągle nie mogę przymierzyć moich kiecek, zresztą widząc co się dzieje za oknem nie wiem czy jest sens w ogóle brać je pod uwagę. Najwyżej skończy się na turkusowej spódnicy i czarnej marynarce, tylko jakąś bluzkę do tego wykombinuję. Spódnica jest z takiej jakby cięższej satyny czy czegoś, co by to nie było błyszcząca taka, więc się nada.


************************* *

Wypróbowałam wczoraj ten balsam antycellulitowy AA i w sumie jestem zadowolona z zakupu. Pachnie przyjemnie, taką zieloną cytrynką, dość intensywnie, ale tylko przy rozsmarowywaniu. Na ciele łagodnieje. Jest gęsty i treściwy, ale ładnie się wchłania. Z tym że skóra po nim jest taka jakby tępa, ale rano już była gładziutka Myślę, że zużyję go z przyjemnością. Co do ujędrniania i takich tam - pożyjemy, zobaczymy.

Właśnie sączę Gingersa. Nie wytrzymałam dzisiaj i go otworzyłam, a potem sobie uświadomiłam, że przecież antybiotyki biorę i za paręnaście minut powinnam łyknąć kolejny
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 05:43   #1972
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Matulu to co się dzieje za oknem to jakaś porażka Ledwo dojechałam do pracy, ale nie wiem czy wrócę. Rzeka na moście już prawie się przez niego przelewa i obawiam się czy go nie zamkną A objazdu żadnego nie ma! Przez drogę przelewają się strumienie wody, bo rowy już jej nie mieszczą. W dodatku jest tak ciemno, siedze w tym biurze i czuję się jak w środku zimy
Chyba zaczynam łapać jakąś deprechę już.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 07:53   #1973
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
fuksjaa, jako że widziałaś już moją dokumentację, może pomożesz mi podjąć decyzję; myslę o dekoloryzacji tym czymś https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...Decolorant.htm a potem wyrównanie koloru jakimś jasnym rudym brązem(nie potrafię wybić sobie go z głowy)
warto spróbować?
A jednak.
W sumie opinie ma nawet niezłe, jeżeli masz włosy w dobrej kondycji (a tak wyglądają na zdjęciach) to możesz spróbować. Zawsze można przefarbować się znowu na ciemno.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba zaczynam łapać jakąś deprechę już.
Ja też.


Wstałam i czuję się jak kupa. Mam dziś koszmarny dzień, 3 zaliczenia + oddać materiały zaliczeniowe na seminarium, w tym jedno zaliczenie mam z facetem który mnie nie znosi i na każdym kroku próbuje udowodnić, że nic nie wiem/jestem głupia/itd.


Lecę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 08:26   #1974
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzień dobry

Niestety nie mogę cytować w pracy, więc z pamięci: dzięki za info dot. pokrzywy, chyba jeszcze się zastanowię, bo...

wstałam dziś załamana z wizją wyjścia z domu z torbą na głowie, zaczęłam układać włosy, modelować, prostować, cudować aż w końcu się wkurzyłam wysuszyłam je głową w dół, lekko uniosłam na szczotce, wyprostowałam odrobinę końcówki i... podobam się sobie Nawet bardzo
Okazało się, że najprostsze ułożenie jest najlepsze
A teraz tak mi fajnie lekko) Zaoszczędzę przy okazji trochę czasu rano
No i zebrałam już trochę komplementów, więc chyba nie jest źle
Od razu tak mi to poprawiło humor, że nawet ta wstrętna pogoda za oknem nie zdołała mi go popsuć.

Kosmetycznie odebrałam dziś krem do stóp wanilia i brązowy cukier oraz wiśniowy peeling do stóp Avonu.
Niby mam jeszcze z pół tego z miętą, ale one są takie rzadkie, że raz dwa wykończę.

Izka to fakt, że chodziłyśmy już na Pola...Echh co z tą pogodą się dzieje
Ja jestem chętna, ale chyba bardziej w przyszłym tygodniu, niech przestanie tak lać!

Basiu jeśli na pewno będzie Ci pasować ten ostatni weekend i innym to ja się dostosuję.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:18   #1975
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja, trzymam kciuki, zwłaszcza za to zaliczenie u
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 10:46   #1976
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wstałam i czuję się jak kupa. Mam dziś koszmarny dzień, 3 zaliczenia + oddać materiały zaliczeniowe na seminarium, w tym jedno zaliczenie mam z facetem który mnie nie znosi i na każdym kroku próbuje udowodnić, że nic nie wiem/jestem głupia/itd.



W nowej promocji Rossmanna (od 21.05) nowe Garniery będą w cenie 5,99 , balsamy AA - 8,99.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-17 o 10:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:39   #1977
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, trzymam kciuki, zwłaszcza za to zaliczenie u
Ja również trzymam dzis za Ciebie

Jeju korki takie, że TŻ jak normalnie jeździ do pracy ok 50 minut przy wzmożonym ruchu tak dziś po 2,5 godzinie jeszcze w połowie trasy nie był Zostawił auto, poszedł na autobu, do dwóch się nie zmieścił no to wrócił po nie z powrotem. MAsakra.

A siostra zdała rozszerzony angielski ustny na 19 pktów z 20 mozliwych

A ja zjadłam śniadanie, zadzwoniłam do babci i przeczytałam pół Polityki- się napracowałam od rana
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 15:26   #1978
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja cudem dojechałam do domu. Cały dzień obserwowałam na stronie mojej gminy jak rzeka przybiera i mieli nawet zamykać most. Na szczęście deszcz ustał i poziom powolutku zaczął opadać. Całe szczęście, bo bałam się jak wrócę z pracy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:40   #1979
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, trzymam kciuki, zwłaszcza za to zaliczenie u
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja również trzymam dzis za Ciebie
Dziękuję za Wasze kciuki. Chyba pomogły, ale wyniki będę miała dopiero za tydzień.

Miałam dzień pełny wrażeń - ulewa taka, że Odra wylała konkretnie, zalało jeden most, drugi pewnie niedługo zamkną - a te dwa mosty to jedyna droga z mojej strony do miasta, w którym studiuję. Odwołali mi gramatykę opisową i seminarium - do miasta mojej promotor nie ma wjazdu ani wyjazdu nawet
Kataklizm jakiś.

Na szczęście teraz przestało padać (odpukać!), ja jestem w ciepłym domku i mogę się trochę odprężyć z kawką i fajnym filmem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:27   #1980
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
-2 lakierami Bell (407 i 406)
-masłem awokado Bielendy

Kusiło mnie o wiele więcej, ale dałam radę...
uwielbiam 406 cudna czerwień
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja dzisiaj założyłam sobie kartę w YR i gratis dostałam 8 próbek i kupon -35% na jakiś produkt więc też bardzo fajną mają ofertę stacjonarną..
ja założyłam ponad rok temu, do teraz mi przysyłają jakieś promocyjne ulotki, a ja od tamtej pory nic nie kupiłam jakoś mnie już nie ciągnie do ich kosmetyków
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W ogóle Dziewczyny kiedy się widzimy?Basia, Aantee, Nosek, Ninka ?Że o Estelli i Madziarze nie wspomnę, chyba już całkiem o nas zapomniały...
dla mnie też chyba najlepszy byłby weekend, teraz zaczynają mi się zaliczenia, kolokwia przed sesją, więc na tygodniu wolałabym nie.. chociaż też nie obiecuję, że będę mogła być w ten ostatni weekend maja, ale postaram się

w weekend kosmetycznie nie szalałam, kupiłam granatową (no, wpadającą w czerń) bokserkę w Zarze, spodobała mi się biała koszula, ale S okazała się za duża (), a jak chciałam przymierzyć XS, to kolejka do przymierzalni zrobiła się nieziemsko długa (i teraz żałuję, że mimo to nie poczekałam, bo to była ostatnia w tym rozmiarze), a do męskiej nie chcą wpuszczać kobiet i zrezygnowałam

podobno w Douglasach pojawiły się lakiery OPI tu lista sklepów, w których są dostępne, fajnie ceny pewnie nie będą fajne, ale przynajmniej można będzie spokojnie obejrzeć

co do pogody, podobnie jak Wy mam już dość, aż się odechciewa gdziekolwiek wychodzić.. czuję się jak w październiku, a nie maju
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.