Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-26, 08:43   #1981
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No u nas ostatnio też kuleje. Ja nie mam większej ochoty a i niestety w moim przypadku wygrywa zmęczenie. Niby staram się kłaść najpóźniej do 22:30, ale pobudki o 5:30 mnie dobijają ( wcześniej wstawałam bez problemu) i wieczorami z reguły jestem nieprzytomna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też tak mam, o 20 jak zalegnę na kanapie to już jestem prawie nieprzytomna
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 08:43   #1982
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

No ja też zauważam u siebie spadek libido, jeszcze pod koniec pierwszego trymestru to byłam non stop napalona. Ale raz na dwa tygodnie to zdecydowanie za rzadko. I tak jest lepiej niż przed ciążą, no ale wtedy pracowałam dużo i byłam zmęczona życiem.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-07-26 o 08:48
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 08:46   #1983
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze doszły straszne żyły na łydkach. Wygląda to okropnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi dziadostwo wylazło, masakra!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 08:54   #1984
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Też mi dziadostwo wylazło, masakra!
Jakiś mamy dziś dzień narzekania na wszystko

Nie wiem kto pisał te artykuły w internecie na temat kolejnych tygodni w ciąży. Ale u mnie to chyba wszystko na odwrót jeśli chodzi o 5 miesiąc: małe libido, włosy w tragicznym stanie (suche, wypadają, nie zauważyłam żeby szybciej rosły), na temat wyglądu twarzy nie będę się wypowiadać, bo raz że sucha, dwa ze jakieś uczulenie mi wyskoczyło, brakuje jeszcze tylko przebarwień i byłoby combo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:10   #1985
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Teraz brzuch jest jak wtedy około 26-28tyg.
Pierwsze zdj 20tydz z Leo, drugie 20tydz z Tymkiem...... i wydaje mi sie ze on wysoko dosc kopie bo na wys pępka, a gdzie wy czujecie ruchy?Screenshot_20190726-100402_Facebook.jpgIMG_26072019_100850_(1200_x_1200_piksel).jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:14   #1986
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Teraz brzuch jest jak wtedy około 26-28tyg.
Pierwsze zdj 20tydz z Leo, drugie 20tydz z Tymkiem...... i wydaje mi sie ze on wysoko dosc kopie bo na wys pępka, a gdzie wy czujecie ruchy?Załącznik 7684961Załącznik 7684962

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy. Czasem niziutko, czasem na wysokości pępka, a niekiedy zdaje mi się że i wyżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:16   #1987
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Teraz brzuch jest jak wtedy około 26-28tyg.
Pierwsze zdj 20tydz z Leo, drugie 20tydz z Tymkiem...... i wydaje mi sie ze on wysoko dosc kopie bo na wys pępka, a gdzie wy czujecie ruchy?Załącznik 7684961Załącznik 7684962

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pokaźny brzuszek
Ja nadal czuje dosyć nisko pod pępkiem


Wyłamie się z grupy narzekającej mi się wszystko podoba, jedynie biust ma dużo żyłek ale nie oglądam go 24 godziny na dobę ale za to libido u mnie poniżej 0 chociaż sny erotyczne się zdarzają, więcej jednak miałam w 1 trymestrze tych snów i libido dużo większe, ale wtedy mieliśmy bana od lekarza.

Jedyne na co mogę ponarzekać to ciągle mnie coś ciągnie z prawej strony nie wiem czy to w pachwinach, więzadła czy co to. Nasila się jak dużo chodzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 09:26   #1988
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Pytam bo ciekawi mnie czy wys dna macicy moze byc inna w kolejnych ciazach. Z Leo mialam zdecydowanie inaczej, nizej brzuch sie zaczynał.
T3z czasami czuje jak mi kopie nisko w pęcherz- Leon oszczędzał mamie go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:36   #1989
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Pytam bo ciekawi mnie czy wys dna macicy moze byc inna w kolejnych ciazach. Z Leo mialam zdecydowanie inaczej, nizej brzuch sie zaczynał.
T3z czasami czuje jak mi kopie nisko w pęcherz- Leon oszczędzał mamie go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie cię czasem tak wypycha jak się przekręca , że przez chwile aż boli a potem zaczyna się kopanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:43   #1990
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

U mnie kopanie jest zazwyczaj na linii majtek. Czasami trochę niżej, czasem ciut wyżej. Właśnie jak się przekręca to widać takie fajne wybrzuszenie i falę. A kopanie to bardziej takie delikatne kłucie u mnie, ale już przyjemniejsze niż na początku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:46   #1991
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ja czuje juz powazne czasami az bolesne kopy w pęcherz, raz myslalam ze sie posikalam tak zabolalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 09:49   #1992
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

To mój jest chyba jeszcze malutki Ja to odczuwam jako wiercenie się, przekręcanie z boku na bok. Kopnięcia może były ze dwa i takie delikatne. Na pewno nic mi nie faluje i pod ręką też nic nie czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:50   #1993
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja czuje juz powazne czasami az bolesne kopy w pęcherz, raz myslalam ze sie posikalam tak zabolalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie też już solidnie kopie, ale pęcherz oszczędza brzuch faluje i czuć pod ręką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:54   #1994
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Pokaźny brzuszek
Ja nadal czuje dosyć nisko pod pępkiem


Wyłamie się z grupy narzekającej mi się wszystko podoba, jedynie biust ma dużo żyłek ale nie oglądam go 24 godziny na dobę ale za to libido u mnie poniżej 0 chociaż sny erotyczne się zdarzają, więcej jednak miałam w 1 trymestrze tych snów i libido dużo większe, ale wtedy mieliśmy bana od lekarza.

Jedyne na co mogę ponarzekać to ciągle mnie coś ciągnie z prawej strony nie wiem czy to w pachwinach, więzadła czy co to. Nasila się jak dużo chodzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mnie ciągnie w pachwinach tylko po lewej stronie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:59   #1995
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Świętujemy polowe, Voice , Smarfetka Screenshot_20190726-105356_Preglife.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 09:59   #1996
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
To mój jest chyba jeszcze malutki Ja to odczuwam jako wiercenie się, przekręcanie z boku na bok. Kopnięcia może były ze dwa i takie delikatne. Na pewno nic mi nie faluje i pod ręką też nic nie czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój chyba też, bo ja cały czas czuję jakieś pływanie i plumkanie, a nie kopniaki
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:00   #1997
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Świętujemy polowe, Voice , Smarfetka Załącznik 7685008

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szampan gdzie?


A brzuszek masz rzeczywiscie sporo wyżej niż z Leo. Kurcze, czyli nie ma żadnej reguły jeśli chodzi o kolejne ciąże
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:01   #1998
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

To tak samo jak jest z odczuwaniem ruchow w 1 i kolejnej ciazy, wielorodki szybciej pierworódki pozniej, to pewnie z intensywnością jest podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:48   #1999
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczynki później Was nadrobię bo dziś mam szalony dzień ale chciałam Wam szybko wstawić fotę. Przyszedł leżaczek już rano, więc to chyba najszybsza przesyłka jaka do mnie ostatnio przyszła. W stanie SUPER. Owszem pudełko zamięte, może porwane nawet miejscami ale leżaczek super. Czysty, bez jednej rysy, w oryginalnych foliach i ochraniaczach. Na żywo wygląda lepiej niż na foto nawet. Po południu dokupię mu baterie to dam znać czy działa technicznie. Załączam foto i polecam śledzić aukcje tego sprzedawcy i jak coś wpadnie bierzcie😊 Gosia dziękuję 😍😘 zapłaciłam 119 zamiast 360 😂
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67402046_677413186053698_323671617349615616_n.jpg (130,5 KB, 47 załadowań)
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 10:50   #2000
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Dziewczynki później Was nadrobię bo dziś mam szalony dzień ale chciałam Wam szybko wstawić fotę. Przyszedł leżaczek już rano, więc to chyba najszybsza przesyłka jaka do mnie ostatnio przyszła. W stanie SUPER. Owszem pudełko zamięte, może porwane nawet miejscami ale leżaczek super. Czysty, bez jednej rysy, w oryginalnych foliach i ochraniaczach. Na żywo wygląda lepiej niż na foto nawet. Po południu dokupię mu baterie to dam znać czy działa technicznie. Załączam foto i polecam śledzić aukcje tego sprzedawcy i jak coś wpadnie bierzcie Gosia dziękuję zapłaciłam 119 zamiast 360
Świetny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 10:53   #2001
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Dziewczynki później Was nadrobię bo dziś mam szalony dzień ale chciałam Wam szybko wstawić fotę. Przyszedł leżaczek już rano, więc to chyba najszybsza przesyłka jaka do mnie ostatnio przyszła. W stanie SUPER. Owszem pudełko zamięte, może porwane nawet miejscami ale leżaczek super. Czysty, bez jednej rysy, w oryginalnych foliach i ochraniaczach. Na żywo wygląda lepiej niż na foto nawet. Po południu dokupię mu baterie to dam znać czy działa technicznie. Załączam foto i polecam śledzić aukcje tego sprzedawcy i jak coś wpadnie bierzcie Gosia dziękuję zapłaciłam 119 zamiast 360


Super! Ja śledzę bo zastanawiałam się czy kliknąć czy nie i mnie ubiegłaś

Moja najszybsza przesyłka to wczoraj zamówiłam pieluchy tetrowe i flanelowe a dziś już przesyłka odebrana w paczkomacie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:16   #2002
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Arya faktycznie z tymi podkładami to poszalała, ale to akurat uważam, ze spokojnie później przy dziecku wykorzystasz. Jakos dużo naliczyłam się tych preparatów do pupy niemowlaka, ale może coś pomieszałam.
Ta maść Ziajki jest naprawdę baaardO wydajna .Pisalyscie tez o pudrze do pupy a od dłuższego już czasu bardzo nie poleca się stosować talku (choćby słynne wygrane pozew w USA na zawrotne kwoty z J&j). Przy pojawiających się odparzeniom warto zacząć naturalnie do wietrzenia i maki ziemniaczanej a cięższy sprzęt (jak wysuszajace kremy z cynkiem typu sudocrem) zostawić już na naprawdę poważne problemy. Cynk wysusza, co powoduje chwilowa poprawę stanu pupy ale wysuszona skóra jest bardziej podatna na odparzenia i wpadamy w zamknięty krąg. Do stosowania kremów przeciw odparzeniom tez jest bardzo różne podejście, choć pewnie warto mieć jaka tubkę w zapasie. Ja z tych, co nic nie stosowałam i przy każdym przebieraniu pieluszki tylko woda i choć chwila wietrzenia pupy, ale co u mnie się sprawdzało niekoniecznie musi u innych.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Wolalabym zeby to nie byly sny jednak
Mam juz tak wielki brzuch, ze sex w ciąży z erotyka nie ma nic wspolnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My przez ten pessar mamy absolutny zakaz seksu aż do jego zdjęcia

No i ja również już po polowkowym - 420g żywego, zdrowego człowieka




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dzień dobry w 20+0 czyli połówce kiedy to zleciało?

Wczoraj byłam na pierwszych połówkowych (z pakietu) i chłopak (widziałam siusiaka) rośnie, ma już 315 g .

Za dwa tygodnie mam drugie połówkowe na lepszym sprzęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
A ja się wczoraj pytam męża czy już mu się nie podobam, bo chyba od dwóch tygodni jakoś unikał zbliżeń. A ten, że wcale nie, tylko w ciąży jest jakoś tak inaczej i ciasno i on się bardzo boi że mi zrobi krzywdę. I faktycznie ciasno, ale jak to się ma do tego co czytałam, że seks w ciąży bywa jeszcze lepszy niż zwykle? Chyba musimy to jeszcze przećwiczyć



Ja się nie czuję specjalnie nieatrakcyjna. Ociężała nieco owszem, ale nie narzekam, bo jak patrzę na przyjaciółkę w połowie 8 miesiąca to uważam, że bym chyba grubo przesadzała. Jedynie co, to piersi mi się bardzo zmieniły. Mam jakieś żyłki, rozstępy różowe, a do tego wszędzie pryszcze i przebarwienia, no to mi się nie podoba. A nie urosły tak bardzo. Dopiero teraz lekko mi się zaczynają wylewać że starych przedciążowych staników. Używacie jakiś fajnych kremów na przebarwienia?



Zapisałam się dziś do szkoły rodzenia. Ze względu na urlop w środku sierpnia, zapisała mnie kobitka na wrzesień. Mam nadzieję, że zdążymy ze wszystkim. Ona mówi że spokojnie, ale jednak nie jestem taka pewna. 15xh, jeden raz w tygodniu, na nfz.


Voice z moich doświadczeń z pierwszej ciąży zapewniam cię - spróbujcie jeszcze poćwiczyć, bo warto
A odnośnie przebarwień ciążowych to chyba warto poczekać na razie, bo większość z nich sama zniknie po ciąży.

Btw. macie już ta słynna Linea Nigra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze doszły straszne żyły na łydkach. Wygląda to okropnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witaj w klubie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Teraz brzuch jest jak wtedy około 26-28tyg.
Pierwsze zdj 20tydz z Leo, drugie 20tydz z Tymkiem...... i wydaje mi sie ze on wysoko dosc kopie bo na wys pępka, a gdzie wy czujecie ruchy?Załącznik 7684961Załącznik 7684962

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie tez brzuch jakieś 4tyg „szybszy”, niż w pierwszej ciąży. Ja czuje kopanie najwyżej tak minimalnie nad pępkiem. Z reszta po dotyku widzę, ze wszystko powyżej pępka to wypychane flaki, bo ja niziutka a brzuch wciąż mały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Pytam bo ciekawi mnie czy wys dna macicy moze byc inna w kolejnych ciazach. Z Leo mialam zdecydowanie inaczej, nizej brzuch sie zaczynał.
T3z czasami czuje jak mi kopie nisko w pęcherz- Leon oszczędzał mamie go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A potrafisz sobie wymacac gdzie rzeczywiście jest macica? Bo takie wrażenie może być z tego, ze powyżej macicy przez słabsze mięśnie brzucha wypycha bardziej wnętrzności, choć skoro ty tak wysoko czujesz ruchy...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Dziewczynki później Was nadrobię bo dziś mam szalony dzień ale chciałam Wam szybko wstawić fotę. Przyszedł leżaczek już rano, więc to chyba najszybsza przesyłka jaka do mnie ostatnio przyszła. W stanie SUPER. Owszem pudełko zamięte, może porwane nawet miejscami ale leżaczek super. Czysty, bez jednej rysy, w oryginalnych foliach i ochraniaczach. Na żywo wygląda lepiej niż na foto nawet. Po południu dokupię mu baterie to dam znać czy działa technicznie. Załączam foto i polecam śledzić aukcje tego sprzedawcy i jak coś wpadnie bierzcie Gosia dziękuję zapłaciłam 119 zamiast 360


Deal życia
Nawet jak ta miała nigdy nie użyć to odsprzedasz z zyskiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Aaaa i jeszcze spieszę donieść, ze w smyku -20% na wszystkie wózki i foteliki. Haczyk, ze tylko w Smyk megastore.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2019-07-26 o 11:10
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:24   #2003
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Arya faktycznie z tymi podkładami to poszalała, ale to akurat uważam, ze spokojnie później przy dziecku wykorzystasz. Jakos dużo naliczyłam się tych preparatów do pupy niemowlaka, ale może coś pomieszałam.
Ta maść Ziajki jest naprawdę baaardO wydajna .Pisalyscie tez o pudrze do pupy a od dłuższego już czasu bardzo nie poleca się stosować talku (choćby słynne wygrane pozew w USA na zawrotne kwoty z J&j). Przy pojawiających się odparzeniom warto zacząć naturalnie do wietrzenia i maki ziemniaczanej a cięższy sprzęt (jak wysuszajace kremy z cynkiem typu sudocrem) zostawić już na naprawdę poważne problemy. Cynk wysusza, co powoduje chwilowa poprawę stanu pupy ale wysuszona skóra jest bardziej podatna na odparzenia i wpadamy w zamknięty krąg. Do stosowania kremów przeciw odparzeniom tez jest bardzo różne podejście, choć pewnie warto mieć jaka tubkę w zapasie. Ja z tych, co nic nie stosowałam i przy każdym przebieraniu pieluszki tylko woda i choć chwila wietrzenia pupy, ale co u mnie się sprawdzało niekoniecznie musi u innych.




My przez ten pessar mamy absolutny zakaz seksu aż do jego zdjęcia

No i ja również już po polowkowym - 420g żywego, zdrowego człowieka




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------





Voice z moich doświadczeń z pierwszej ciąży zapewniam cię - spróbujcie jeszcze poćwiczyć, bo warto
A odnośnie przebarwień ciążowych to chyba warto poczekać na razie, bo większość z nich sama zniknie po ciąży.

Btw. macie już ta słynna Linea Nigra?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------




Witaj w klubie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------





U mnie tez brzuch jakieś 4tyg „szybszy”, niż w pierwszej ciąży. Ja czuje kopanie najwyżej tak minimalnie nad pępkiem. Z reszta po dotyku widzę, ze wszystko powyżej pępka to wypychane flaki, bo ja niziutka a brzuch wciąż mały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------





A potrafisz sobie wymacac gdzie rzeczywiście jest macica? Bo takie wrażenie może być z tego, ze powyżej macicy przez słabsze mięśnie brzucha wypycha bardziej wnętrzności, choć skoro ty tak wysoko czujesz ruchy...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------





Deal życia
Nawet jak ta miała nigdy nie użyć to odsprzedasz z zyskiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
właśnie tak myślę z tymi podkładami, że się nie zmarnują. Wzięłam do koszyka każdy innej firmy, żeby przetestować niby słyszałam żeby mieć około 20 tych poporodowych 90x60 ale nie mam pojęcia ile realnie tego schodzi i jak długo się krwawi. Ale w domu też bym chciała łóżko zabezpieczyć w trakcie połogu, żeby materac to przeżył
Tak, dodałam aż 3 te maści każda inna: Linomag zielony, Bepanthen i AlantanPlus ten akurat za 6 zeta, więc niedużo. Nie wiem ile realnie tego kremu można zużyć. Myślisz, żeby zrezygnować z jakiejś ? Sudocrem dodałam, aby był jeśli zaszła by w ostateczności konieczność użycia. W ogóle masakra jakaś z tymi aptecznymi sprawami
Ziajkę wzięłam 1 szt. dla siebie

U mnie ta linea negra jest taka leciutka, ledwo widoczna.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A powiedzcie jak to jest w końcu z kikutem i stosowaniem Octeniseptu ? Wszędzie czytam, że się od tego odchodzi i nie wiem czy go w ogóle kupować ?
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:30   #2004
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

[/COLOR]A powiedzcie jak to jest w końcu z kikutem i stosowaniem Octeniseptu ? Wszędzie czytam, że się od tego odchodzi i nie wiem czy go w ogóle kupować ?
też się właśnie zastanawiam, bo słyszałam opinie tak jak Ty
a koleżanka urodziła 3 miesiące temu i położna środowiskowa zalecała jej psikać jak najczęściej
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:32   #2005
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Mój też narzeka, że ciasno i dziwnie. Mówi, że niby fajnie, ale szybko zaczyna bolec, czyli coś w tym musi być. My raczej ograniczamy zbliżenia bo ja absolutnie nie mam na to ochoty, nie wiem, gdzie ten zwiększony popęd seksualny co każdy mówi.

U mnie jeszcze doszły straszne żyły na łydkach. Wygląda to okropnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah, ja też się dziwiłam, że wszyscy mówią, że w drugim trymestrze wraca ochota na seks. No chyba nie u mnie

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Teraz brzuch jest jak wtedy około 26-28tyg.
Pierwsze zdj 20tydz z Leo, drugie 20tydz z Tymkiem...... i wydaje mi sie ze on wysoko dosc kopie bo na wys pępka, a gdzie wy czujecie ruchy?Załącznik 7684961Załącznik 7684962

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czuję ruchy na linii majtek. Ze dwa razy może poczułam niewiele niżej pępka.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
U mnie ta linea negra jest taka leciutka, ledwo widoczna.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A powiedzcie jak to jest w końcu z kikutem i stosowaniem Octeniseptu ? Wszędzie czytam, że się od tego odchodzi i nie wiem czy go w ogóle kupować ?
U mnie tej linii póki co nie ma.

Ja się nie zdecydowałam na ten Octenisept. Czytałam, że można po prostu zostawić ten kikut do samoistnego wyschnięcia i sobie odpadnie przecież i tak.




Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:41   #2006
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Hah, ja też się dziwiłam, że wszyscy mówią, że w drugim trymestrze wraca ochota na seks. No chyba nie u mnie



Ja czuję ruchy na linii majtek. Ze dwa razy może poczułam niewiele niżej pępka.



U mnie tej linii póki co nie ma.

Ja się nie zdecydowałam na ten Octenisept. Czytałam, że można po prostu zostawić ten kikut do samoistnego wyschnięcia i sobie odpadnie przecież i tak.




Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Też tak czytałam, a z drugiej strony tak jak Milawo napisała słyszałam, że niektóre szpitale i położne każą dalej psiukać jak tu nie zwariować
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 11:49   #2007
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Też tak czytałam, a z drugiej strony tak jak Milawo napisała słyszałam, że niektóre szpitale i położne każą dalej psiukać jak tu nie zwariować
U mojej siostry w tamtym roku położna kazała używać, ale przez rok moglo się zmienić. Ja z reguły octenisept mam w domu więc jak coś to będzie. Zresztą Arya my to mamy w pobliżu 2 aptek, więc będziemy ewentualnie mężów wysyłać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 12:09   #2008
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
U mojej siostry w tamtym roku położna kazała używać, ale przez rok moglo się zmienić. Ja z reguły octenisept mam w domu więc jak coś to będzie. Zresztą Arya my to mamy w pobliżu 2 aptek, więc będziemy ewentualnie mężów wysyłać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fakt to nie problem, ale nie lubię przepłacać a te nasze apteki średnio konkurencyjne średnio 10 zł przepłacałam jak kupowałam dla siebie probiotyk. I dziwi mnie też ta rozbieżność informacji, tu mówią, że nie stosować. tam że koniecznie stosować
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 12:39   #2009
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Przejrzałam te wasze screeny zamówień i ogromne kwoty tam macie jeśli ktoś chce przypszczędzić (jak ja ) to rzeczy typu wkładki poporodowe, laktacyjne, podkłady, patyczki i płatki kosmetyczne dla dziecka warto przejrzeć na allegro w przedmiotach sprzedającego przy okazji zakupu innego dziecięcego produktu. Zazwyczaj wychodzą taniej, no a tym bardziej na takie rzeczy jak płatki kosmetyczne czy patyczki do uszu można patrzeć na promo w Rossmanie czy Biedronce. Czasami uda się trafić na każdej rzeczy kilka złotych taniej, a później cała ta zaoszczędzona kwota okazuje się całkiem spora ale wiadomo, jeżeli ktoś nie chce się rozdrabniać na pojedyncze rzeczy to wiadomo, że najwygodniej wszystko z jednej strony kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 12:41   #2010
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Przejrzałam te wasze screeny zamówień i ogromne kwoty tam macie jeśli ktoś chce przypszczędzić (jak ja ) to rzeczy typu wkładki poporodowe, laktacyjne, podkłady, patyczki i płatki kosmetyczne dla dziecka warto przejrzeć na allegro w przedmiotach sprzedającego przy okazji zakupu innego dziecięcego produktu. Zazwyczaj wychodzą taniej, no a tym bardziej na takie rzeczy jak płatki kosmetyczne czy patyczki do uszu można patrzeć na promo w Rossmanie czy Biedronce. Czasami uda się trafić na każdej rzeczy kilka złotych taniej, a później cała ta zaoszczędzona kwota okazuje się całkiem spora ale wiadomo, jeżeli ktoś nie chce się rozdrabniać na pojedyncze rzeczy to wiadomo, że najwygodniej wszystko z jednej strony kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
porównywałam to część rzeczy jest taniej na allegro, a część na gemini. Nie opłaca mi się rozdzielać, bo na allegro nie uzbieram zamówienia na 40 zł, a jak dojdzie koszt za przesyłkę to już się nie opłaca
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.