Mamy czerwcowe 2018 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 21:13   #1981
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Z mojego doświadczenia to lekarz jest w stanie określić plec dziecka w badaniu prenatalnym 1 trymestru. Oczywiście moze byc tak ze nie zawsze się da lub się nie potwierdzi.
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 21:13   #1982
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Ja generalnie jestem chuda z natury, poki co tylko na wieczór robi mi sie wiekszy brzuch
Wyglądam ogolnie gorzej, blada, zmeczona i ta cera... :/
W poprzedniej ciazy bardzo spuchly mi kostki, dobrze, ze rodzimy na lato, jakies japonki pojda w ruch albo sandaly ortopedyczne hahah Wiazanie sznurowadel u zakladanie butow pod koniec ciazy to spory problem, mi wiazal tz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------


Spokojnie, to naprawdę częste. Ja tez mialam krwiaka w ciazy, dostalam dupka i sie gnojek wchlonal. A wcale nie lezalam, nie mialam takich zaleceń. Nie dzwigac, poczekac z seksem i jakos nie szalec. Znam dziewczyny, ktore mialy wielkie krwiaki i maja zdrowe dzieci A jaki duzy ten krwiak, wiesz? Przepraszam, jeśli juz pisalas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem szczerze nie wiem...ale był obok pęcherzyka, to był trochę od niego mniejszy...
Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
To u mnie na odwrót, w pierwszej ciąży ponoc średnio wyglądałam, mam córę, no teraz póki co to jakiś lepszy ten ryjek, inne smaki, ale nie nastawiam się, w sumie syna mogłabym miec bardziej ze wzg na tża, ja uwielbiam dziewczynki obojętne co, aby zdrowe!

Kciuki dziewczyny za jutrzejsze wizyty!

Triolka tak jak dziewczyny pisały, leż i przede wszystkim spokój, ja też przeryczałam jak dowiedziałam się o swoim krwiaku, teraz pokornie czekam do wizyty i ma byc dobrze, u nas wszystkich
Dzięki dziewczyny😘
Musi być dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 21:18   #1983
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
Rany, u nas mimo że mamy wszystko naszykowane to poranki są koszmarne, młoda późno zasypia i rano nie można jej dobudzić, marudzi, walka o założenie ubrania.... A jak będzie z dwójką?
Mogłabym napisać dokładnie to samo


Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Wróciłam, pojedynczy pęcherzyk 13mm niestety nie dostałam wydruku. Lekarz założył mi kartę ciąży i kazał przyjść za 2-3 tyg po zrobieniu wszystkich badań na USG.
Gratuluję udanej wizyty czyli być może będziesz miała okazję 2 razy podejrzeć dzidzię


Cytat:
Napisane przez dirtymagic85 Pokaż wiadomość
Cześc kobietki, można się przyłączyc?
Mam nakaz leżenia od gina i całkiem sporo czasu na ety
Witaj! Leżenie i jednocześnie dziecko w domu pewnie nie jest proste,prawda?


Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałam do Was dołączyć, choć jeszcze nieco ostrożnie Według kalkulatora termin wypada na 29.06.2018, czyli teraz 5 tc. W poniedziałek robiłam betę i wynosiła 177, dzisiaj powtórzyłam więc mam nadzieję, że będzie ładny przyrost. Wizytę u lekarza mam na 2.11 więc może macie dla mnie jakieś dobre rady przez wizytą?
Witaj! Jesteśmy na podobnym etapie Moja poniedziałkowa beta to 191, natomiast dzisiejsza 463, czyli przyrost o 142%. Troszkę mi ulżyło, ale dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.


Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie...ciąża młodsza, powinna być 6.3a jest 5.6..martwi mnie to
Ja w ciąży z córką też byłam do tyłu o 3 dni w porównaniu z OM, to się naprawdę często zdarza. Teraz musisz leżeć i czekać, aż krwiak się wchłonie. U mojej koleżanki na wizycie w 12 tyg już nie było po nim śladu


Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Słuchajcie przed chwilą zadzwonił do mnie kierowca im projektu,że wysyła mi przedłużenie umowy!
Umowa do końca grudnia, czyli jak dobrze rozumiem będę już wtedy (daj Boże) po 12 tyg i przedłuża mi ją do końca porodu?
Super, że przedłużają! Zawsze to komfort źródła pieniędzy podczas ciąży, a wydatków niemało. Moim zdaniem powinni przedłużyć do porodu, ale ja nie znam się zbyt dobrze na prawie pracy.



[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;78259581]
Dziewczyny co stosujecie lub macie w planie stosować na rozstępy? Zastanawiam się nad zakupem Bio-oil, macie z tym jakieś doświadczenia?[/QUOTE]
Jeśli ktoś ma skłonności, to pewnie najlepsze balsamy nie pomogą :/ mi po ciąży nie został żaden rozstęp, smarowałam się oliwką, za to po karmieniu na piersiach kilka jest, ale mało widoczne.


Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
Niestety też mam całe cycki w rozstępach... w innych miejscach wybiórczo.
O, no właśnie. Chyba tu skóra delikatniejsza.

dziś mam pierwszy raz popołudniową niemoc....
Mi wyczerpują się baterie po 20, a tu jeszcze córkę trzeba wykąpać i spać położyć. Czyli wolne po 21. Czy ja naprawdę chcę nie mieć nawet tyle wolnego? Przy dwójce człowiek idzie spać pewnie około północy


Cytat:
Napisane przez sylwenia43 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie pojawil sie problem z uczuleniem, pod zlotym pierscionkiem mam strasznie sucha i zaczerwieniona skore . Nigdy czegos takiego nie mialam ,dziwne, pierscionek sciagnelam , smaruje olejem kokosowym i widze poprawe.
A czy masz bezpośredni kontakt z detergentami albo środkami odkażającymi?


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Co to się dzieje z moja twarzą to jakiś armagedon
Dioda na diodzie rośnie.
A może piszesz o mojej twarzy?


Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Tak piszecie o płci czy na usg genetycznym jest już jakaś szansa żeby poznać płeć czy to zdecydowanie za wcześnie? Pytanie głównie do mamus
Ja płeć poznałam dopiero w 20 tygodniu, ale nie miałam usg prenatalnego u lekarza z certyfikatem, tylko dokładne usg w 13 tyg u swojego lekarza.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Z chłopcem byłoby wygodniej bo mAmy pół piwnicy ciuszków po synku.
U nas z tego samego powodu byłoby wygodniej z dziewczynką

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
W poprzedniej ciazy bardzo spuchly mi kostki, dobrze, ze rodzimy na lato, jakies japonki pojda w ruch albo sandaly ortopedyczne hahah Wiazanie sznurowadel u zakladanie butow pod koniec ciazy to spory problem, mi wiazal tz
Nie wiem co gorsze, duchota, upalne noce, upał na porodówce, czy nieudolne próby włożenia zimowych butów, niedopinająca się kurtka i niebezpieczna ślizgawica na chodniku. Córkę urodziłam w styczniu teraz będę miała porównanie, mam nadzieję

Jak już pisałam wyżej, przyrost bety ponad 140%, na ten moment jest ok. Bardzo się boję, czy będzie serduszko . Ostatnio nie było dlatego też tak późno mam wizytę, 9.11 już będzie musiało być, jeśli będzie wszystko w porządku.
W pracy mamy gorący okres, więc mam nadzieję, że szybko zleci.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!
Przeskoczmy już do drugiego trymestru
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 21:37   #1984
sylwenia43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 43
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Nie nie malam kontaktu z niczym takim , pierscionek nosze od 2 lat . Jest on cieniutki i luzny . Jak narazie jest poprawa , mam nadzieje ,ze zniknie calkowicie , ale pierscionek sobie daruje .

U mnie dzis zaczol sie 9 tydzien liczac od ostatniej miesiaczki , nie moge w to uwierzyc.
sylwenia43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 22:14   #1985
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość

Nie wiem co gorsze, duchota, upalne noce, upał na porodówce, czy nieudolne próby włożenia zimowych butów, niedopinająca się kurtka i niebezpieczna ślizgawica na chodniku. Córkę urodziłam w styczniu teraz będę miała porównanie, mam nadzieję

Jak już pisałam wyżej, przyrost bety ponad 140%, na ten moment jest ok. Bardzo się boję, czy będzie serduszko . Ostatnio nie było dlatego też tak późno mam wizytę, 9.11 już będzie musiało być, jeśli będzie wszystko w porządku.
W pracy mamy gorący okres, więc mam nadzieję, że szybko zleci.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!
Przeskoczmy już do drugiego trymestru
Bede rodzic w UK, tam jest rzesko latem... Stety, niestety, bo ja cieplolubna. Ale to początek sezonu, wiec szansa, ze w Polsce tez nie będzie jeszcze cieplo. I mysle, ze taniej, nie będziemy sie musialy zaopatrzac w jakies kurtki zimowe w rozmiarze jak dla Yeti
Ja rodzilam w październiku i nie musialam swojej garderoby poszerzać. Wrzesień w UK byl znosny a lato przeciętne. Ale dla fanek skarpetek będzie ciężko tak czy inaczej. No i depilacja syrek...

Trzymam kciuki za serdunio, na pewno będzie pikalo na wizycie 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwenia43 Pokaż wiadomość
Nie nie malam kontaktu z niczym takim , pierscionek nosze od 2 lat . Jest on cieniutki i luzny . Jak narazie jest poprawa , mam nadzieje ,ze zniknie calkowicie , ale pierscionek sobie daruje .

U mnie dzis zaczol sie 9 tydzien liczac od ostatniej miesiaczki , nie moge w to uwierzyc.
Wow, juz 9ty!!! Jeszcze trzy i będzie magiczna 12ka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 04:18   #1986
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Dzień dobry 😊 Witam się w tygodniu 9 😁 Trzymajcie kciuki dziewczyny za piękne serducho, super wyniki i śliczną kartę ciąży 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 04:19   #1987
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 Witam się w tygodniu 9 😁 Trzymajcie kciuki dziewczyny za piękne serducho, super wyniki i śliczną kartę ciąży 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry 😙 Trzymamy kciuki za poranną wizytę 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 04:31   #1988
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Guerka, Bebibebi, zawiechaczarny, pajenczyna - kciuki mocno zaciśnięte!
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 05:07   #1989
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Mygda Pokaż wiadomość
Gdzie chodzisz do Luxmed u?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzę do Luxmedu w Krakowie, do różnych placówek, gdzie akurat jest termin.
Przez te zamieszania z terminami tak się wczoraj zmartwiłam, że od razu zarezerwowałam termin na USG 11-13 tydz. do lekarza, który ma dobre opinie na 6 grudnia. Kilka dni i mogłoby już nie być terminów Swoją drogą myślałam, ze mają jakieś 'rezerwy' przewidziane dla ciężarnych jeśli chodzi o wizyty
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 05:52   #1990
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaa do mojej 13,5h 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli teraz juz zaraz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
I u mnie podobnie i wyjdz tu do ludzi ja mialam w pierwszej ciazy podobnie. Ciekawe, czy płeć sie sprawdzi. Mamy dziewuszke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to u mnie też jest kiepsko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Tak piszecie o płci ☺️ czy na usg genetycznym jest już jakaś szansa żeby poznać płeć czy to zdecydowanie za wcześnie? Pytanie głównie do mamus
Szansa jest, ale nieduża. Czasem się udaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy coś jest prawdy w tym, że dziewczynka odbiera urodę a jak chłopiec to wygląda się kwitnąco.

Od początku mam przeczucie na dziewczynkę.

Co będzie jest mi obojętne. Byleby było zdrowe.
Z chłopcem byłoby wygodniej bo mAmy pół piwnicy ciuszków po synku.
Tez mam przeczucia na dziewczynkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 Witam się w tygodniu 9 😁 Trzymajcie kciuki dziewczyny za piękne serducho, super wyniki i śliczną kartę ciąży 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Guerka, Bebibebi, zawiechaczarny, pajenczyna - kciuki mocno zaciśnięte!
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:05   #1991
sweetrose
Rozeznanie
 
Avatar sweetrose
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 879
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Witam się z rana i trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty

Ja w pierwszej ciąży też miałam śliczną cerę, wszyscy mówili że pięknie wyglądam na chłopaka a była dziewczynka.

Teraz cera narazie też ok ale za to włosy tragedia. Wiecznie przetluszczone nawet chwilę po umyciu i takie siano mi się zrobiło. Zastanawiam się czy nie iść do fryzjera na saunę do włosów tylko nie wiem czy w ciąży można
Ogólnie też czuję się jakaś napuchnieta i wiecznie wzdeta. Brzuch mam taki jakbym była już w połowie ciąży większość spodni mnie ciśnie w brzuchu chyba muszę wybrać się na jakieś zakupy i kupić spodnie z gumką w pasie może będzie lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 06:34   #1992
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i toksmo są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:35   #1993
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i toksmo są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:35   #1994
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i toksmo są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! To za niecala godzinkę kolejne super wieści 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:43   #1995
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Ja jade na usg. Troche wczesniej bo drugi koniec warszawy korki i nigdy tam nie bylam. Wiec wole byc z wyprzedzeniem. Boje sie, w nocy snil mi sie ksiadz spiewajacy piesni pogrzebowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:46   #1996
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Kciuki za wizyty dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:46   #1997
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Guerka super, że piękne wyniki
Edyta dobrze, że na spokojnie z zapasem czasu, kciuki tez są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:47   #1998
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie...ciąża młodsza, powinna być 6.3a jest 5.6..martwi mnie to😔
Widziałam pecherzyk z ciałkiem żółtym i niestety krwiaka obok niego. Nie wiadomo co dalej. Martwi mnie, bo nie wiem czy faktycznie owulacja się przesunęła i dlatego jest ciąża młodsza czy jest wszystko zaburzone przez tego krwiaka😔
Dostałam dhupaston i mam czekać...a ja czekam i ryczę😢
Spokojnie Rzadko kiedy owu jest książkowo w połowie cyklu

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja jestem taka leniwa jeżeli chodzi o smarowanie... nienawidzę.
A myślałam, że jestem sama!
Ja też nienawidzę!


Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Tak piszecie o płci ☺️ czy na usg genetycznym jest już jakaś szansa żeby poznać płeć czy to zdecydowanie za wcześnie? Pytanie głównie do mamus
Oczywiście, że jest! Ja na genetycznym dowiedziałam się, że chłopak, a na połówkowym że dziewczynka
Ostatecznie mam dziewczynkę


Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
U mnie cera bardzo ładna ale poza tym czuję się wizualnie okropnie. Jakaś taka spuchnięta, włosy przyklapnięte, ciuchy kiepsko leżą... no słoń ze mnie będzie jak nic.
Ja też jestem opuchnięta

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
W poprzedniej ciazy bardzo spuchly mi kostki, dobrze, ze rodzimy na lato, jakies japonki pojda w ruch albo sandaly ortopedyczne hahah Wiazanie sznurowadel u zakladanie butow pod koniec ciazy to spory problem, mi wiazal tz
Właśnie mnie trochę to lato martwi, bo strasznie mi puchną nogi i bez ciąży, w poprzedniej miałam kostki jak słonica, ale rodziłam w październiku więc zakrywałam spodniami. A teraz? Mam nadzieję, że nie będzie upałów
No i później miałam tę zimę na ogarnięcie się, a tu od razu lato z dodatkowymi kg


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Nie ważę się i wiem ze to będzie dla mnie trauma. W ostatni rok przywalilam +10kg.
Czuje się jak wielką kupa. W ciuchy wchodzę ale mam wrażenie ze wszystko mnie uciska.
Mam skopane włosy po fryzjerze i pole minowe na twarzy.
Ja po ciąży miałam -5kg do wagi wyjściowej i czułam się super! A potem skończyłam karmić ale wciąż żarłam wszystko i przybyło ponad 10kg. A mam raptem 160cm wzrostu, więc wyglądam i czuję się strasznie
Na wizycie tydzień temu jak stanęłam na wagę po dłuuugim czasie, to potem wsiadłam do samochodu i ryczałam. Nie ze szczęścia, że jest serduszko, ale przez to jak się zapuściłam


Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i tokso są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁




Bry!
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:48   #1999
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i toksmo są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7827910 6]Ja jade na usg. Troche wczesniej bo drugi koniec warszawy korki i nigdy tam nie bylam. Wiec wole byc z wyprzedzeniem. Boje sie, w nocy snil mi sie ksiadz spiewajacy piesni pogrzebowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Wszystko będzie super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 06:49   #2000
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7827910 6]Ja jade na usg. Troche wczesniej bo drugi koniec warszawy korki i nigdy tam nie bylam. Wiec wole byc z wyprzedzeniem. Boje sie, w nocy snil mi sie ksiadz spiewajacy piesni pogrzebowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i toksmo są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale macie super dziewczyny, ze to już zaraz! Przede mna jeszcze jedna praca, potem druga praca i dopiero na 19 wizyta. Trzymam kciuki mocno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:54   #2001
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 Witam się w tygodniu 9 😁 Trzymajcie kciuki dziewczyny za piękne serducho, super wyniki i śliczną kartę ciąży 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki 💖💖

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:52 ----------

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;7827910 6]Ja jade na usg. Troche wczesniej bo drugi koniec warszawy korki i nigdy tam nie bylam. Wiec wole byc z wyprzedzeniem. Boje sie, w nocy snil mi sie ksiadz spiewajacy piesni pogrzebowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Trzymamy kciuki.
Głupie sny w ciąży to ponoć norma, nie ma się czym przejmować ☺️
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 06:57   #2002
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

A my się wczoraj założyliśmy o płeć Fasola
Ja czuję ,że dziewczyna ,chłopak obstawia chłopaka oczywiście
Żeby zakład miał moc sprawczą, nagrodą dla wygranego jest 100 zł 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:11   #2003
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A my się wczoraj założyliśmy o płeć Fasola
Ja czuję ,że dziewczyna ,chłopak obstawia chłopaka oczywiście
Żeby zakład miał moc sprawczą, nagrodą dla wygranego jest 100 zł 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie 😀
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:15   #2004
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊 Witam się w tygodniu 9 😁 Trzymajcie kciuki dziewczyny za piękne serducho, super wyniki i śliczną kartę ciąży 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy
Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Guerka, Bebibebi, zawiechaczarny, pajenczyna - kciuki mocno zaciśnięte!
Mocno zaciśnięte kciuki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:16   #2005
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

A propos snów to ja mam takie, ze wam nawet nie będę opowiadać, bo sie moze skończyć zawałem serca Mega krwawe koszmary. Ale o dziwo nie budzę sie w środku nocy zlana potem, tylko sie mega dobrze wysypiam



W ogóle powiem wam, ze w pierwszej ciąży tez miałam koszmary w 1 trymestre, ale za to w trzecim miałam sny o tak rozbudowanej fabule, ze mogłyby posłużyć za scenariusze do oskarowych filmów. Genialnie sie to „oglądało”



Kciuki za dziewczyny wizytujące dziś!
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:20   #2006
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Mocno trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty

Zabierzcie Tztow na wszystkie wizyty?
Mój w poprzedniej ciąży chodził na wszystkie.
A teraz jakoś przez ten dystans który trzymamy do ciąży mi nie zalezy. Wręcz odwrotnie. Bardziej swobodnie czuje się sam na sam z moja ginka.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Moje sny tez są porabane

Opowiem fragment jednego
Byłam w szpitalu. Z moim szefem
I przyjechał tam facet który miał 3 oczy... i twarz jakby rekina młota.
Potem przyjechała jego żona i miała jedno oko.
I powiedzieli ze są ze sobą do razem mają 4 oczy ze idealnie się uzupełniają.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:21   #2007
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Kurde dziewczyny trudno tu za wami nadążyć.

Do kiedy macie zamiar pracować? I kiedy powiecie pracodawcy o ciąży?

Myśmy wczoraj z TŻ byli u teściów i on oczywiście już się im pochwalił, nie wiem jakoś boję się, że to za wcześnie, ale TŻ jest pochłonięty myślą o ojcostwie jak nie wiem... nie spodziewałam się, że aż tak się wkręci. :P

Ja jeszcze cały tydzień muszę czekać na 1 wizytę...
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:22   #2008
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Chodzę do Luxmedu w Krakowie, do różnych placówek, gdzie akurat jest termin.
Przez te zamieszania z terminami tak się wczoraj zmartwiłam, że od razu zarezerwowałam termin na USG 11-13 tydz. do lekarza, który ma dobre opinie na 6 grudnia. Kilka dni i mogłoby już nie być terminów Swoją drogą myślałam, ze mają jakieś 'rezerwy' przewidziane dla ciężarnych jeśli chodzi o wizyty
Dlatego też nie chce mi się jeździć dwa dniu pod rząd na jedną wizytę, dzwonić, stresować się, że nie ma terminu. I co wizyta lądować u kogo innego na wizycie czy usg...jedynie skierowania na badania od gina biorę i tak korzystam z enel medu
Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz jestem pod gabinetem, odebrałam wyniki...są super 😊 przeciwciała na różyczkę i toksmo są. Dostałam kartę ciąży i teraz czekam już na doktorka 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super też chcę już kartę ciąży !
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mocno trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty

Zabierzcie Tztow na wszystkie wizyty?
Mój w poprzedniej ciąży chodził na wszystkie.
A teraz jakoś przez ten dystans który trzymamy do ciąży mi nie zalezy. Wręcz odwrotnie. Bardziej swobodnie czuje się sam na sam z moja ginka.
Ja chcę zabrać na
Tzn poprosić gina żeby zawołał męża jak będzie coś oglądać.



Witam się....CZWARTKOWO! ale ten czas leci! Cudownie! Dobrze, że są weekendy, że 1 listopada i szybko zleci do piątku
8 dni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:23   #2009
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Jade sama. Maz pracuje. Dobrze ze wyjechalam wczesniej. Juz mam prawie 20 minut obsuwy. Chcialam byc 40 min wczesniej a bede na styk chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 07:26   #2010
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Mamy czerwcowe 2018

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zabierzcie Tztow na wszystkie wizyty?
Mój w poprzedniej ciąży chodził na wszystkie.
A teraz jakoś przez ten dystans który trzymamy do ciąży mi nie zalezy. Wręcz odwrotnie. Bardziej swobodnie czuje się sam na sam z moja ginka.
Mój poprzednio był 3 albo 4x. Teraz nie wiem, czy w ogóle będzie, bo jak już mała jest, to jeżdżę do gina sama. Może jak już będzie coś więcej widać pod koniec, to pojedziemy wszyscy i pokażemy też małej. Ale to koło 30tc.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Natus276 Pokaż wiadomość
Do kiedy macie zamiar pracować? I kiedy powiecie pracodawcy o ciąży?
Do końca marca na pewno (o ile zdrowie pozwoli ).
A szef już wie.
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.