Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 19:53   #1981
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hmm czyżby nie było tego o kim myślę? Jeśli tak, to nie warto sobie nim dłużej głowy zawracać
Tiaaaa, zapomniał o zmianie czasu, Ale zupełnie nie zepsuło mi to dzisiejszego popołudnia, bo była cała reszta z którą zawsze mogę się świetnie bawić
Idę się zaraz porolniczyć Może coś wykończę
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 19:54   #1982
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak, Wy tu śmichu-chichu, a ja naprawdę nie wiem, gdzie one są! Schowałam je, żeby nie pokazać domownikom, że znowu nowe perfumy... a teraz muszę ich szukać

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Trzymam cię za słowo, jakby coś to masz mój głos
To i ja Ciebie trzymam za słowo


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jakie buty? Kupujesz te w Nine West?
Nie, odbieram naprawione buty ze sklepu Ale się cieszę, bo to moje ulubione szpilki i jak będzie ciepło to może gdzieś w nich pójdę
A buty chcę kupić w Nine West, razem z Tobą

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Muszę koniecznie kupić buty na wiosnę bo w tych zimowych już się gotuję! A mam tylko szmaciane baletki Dziewczyny, czy Factory w środę aktualne?
Aktualne

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, bawiłam się świetnie Nawet mimo tego, że niektórzy zapomnieli przyjść
To fajnie, że Ci się udały kręgle A kto nie przyszedł? Altanka? Już widzę, że tak
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-03-29 o 19:55
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:01   #1983
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Bry wieczór

Ja nie wiem czy to przez tę zmianę czasu czy przez co, ale ta niedziela była jakaś rozlazła a mimo to szybko minęła

Wykończyłam micela, czerwony szampon Elseve i mały peeling Joanny, miałam do nich na razie nie wracać, ale kuszą mnie te nowe zapachy

Iza ja też na Ciebie zagłosuję, ale jak przyjdziesz na którąś herbatkę z tych szpilach
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:05   #1984
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja wiem Ale np. w takiej Islandii czy Japonii nie zmienia się czasu i ludziom to nie przeszkadza
No cóż tak to wymyślili.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie przestawienie czasu nie przeszkadza. Choć nie ukrywam, że wolę przestawianie na czas zimowy, gdy śpi się o godzinę dłużej

Coś mi szybko ta niedziela zleciała. Jutro znów do pracy. Mam nadzieję, że we wtorek uda mi się wreszcie przed albo po pracy skoczyć do Natury, bo jak nie to nie będę żywcem miała się czym smarować, bo nie mam balsamu żadnego Został mi tylko brązujący z Nivei i ujędrniający z Eveline, ale to nie są specyfiki, których używam codziennie a raczej co kilka dni lub na określone partie ciała. Jak już pójdę do Natury to kupię od razu ze 2 smarowida
O w morkę, ale ci to zużywanie poszło
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mi się przypomniało dzisiaj, że w czerwcu kupiłam perfumy, gdzieś je schowałam... i nie wiem gdzie są
Nawet jak wymyślili, to Polacy tego nie muszą stosować
Ja wiem o nachyleniu osi Ziemi - zdawałam maturę z geografii, a na studiach miałam trzy lata astronomię
Zmianę czasu wprowadzono w czasach, kiedy prawie wszyscy pracowali w fabrykach od bardzo wczesnych godzin porannych (ten wynalazek jest od XIX wieku). Żeby mniej oświetlać fabryki, zmieniano czas - dlatego na zimę mamy zmianę, że rano jest wcześniej jasno, a wieczorem jeszcze wcześniej robi się ciemno. W dzisiejszych czasach zmiana czasu jest bzdurą, ponieważ ludzie pracują w innych godzinach - jeśli już miałaby być zmiana, to powinna być w drugą stronę
Nie wiem, czemu tyle krajów nadal zmienia czas, jak będę prezydentem to to zmienię
Elu, jeszcze w Blue City jest M. Jak chcesz, mogę jutro sprawdzić, czy w galerii mokotów są te kremy, bo wstąpię tam po zajęciach (odbieram buty)
To na ciebie zagłosuję. A odnośnie perfum I jak tylko odbierzesz to proszę o fotki butów
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Ale dzisiaj brzydko, leje deszcz i przez zmianę godziny cały dzień przeleciał mi, że się nawet nie zorientowałam. Weekend spędziłam z TŻ, dobrze że już na święta jadę na prawie 2 tygodnie do domu, bo strasznie mi się już tęskni za nim
Mimo deszcze jutro wyciagam moją czerwoną kurteczkę, bo jest ciepło.

Wszystko matuje na koniec pudrem propolisowym Matuje na cały dzień, nawet filtr LRP w lato mi się nie błyszczał w upale. Do tego ma działanie antybakteryjne, trądzik po nim łagodnieje. Czasami nakładam go też na noc, na przetartą tonikiem buzię.
A teraz moim ulubionym filtrem jest emulsja Lirene 50+ i dla dzieci 30+. Są idealne, cera gładka, jasna i bez wyprysków czy świecenia Mam jescze 2 opakowania, w tym jedno 200 ml, więc do lata mi starczy.
Ja też wyciągnę - btw mam ten sam kolor. A i dzięki odnośnie pudru propolisowego muszę się mu przyjrzeć. I też lubię Lirene - jak mi filtry mineralne nie przypasują to do niej wrócę.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie też będę jutro w GM bo szukam jakiegoś lżejszego płaszczyka na wiosnę, Tarasów mam już dosyć, więc stwierdziłam że pojadę do GM bo dawno nie byłam to i do Marrionnaud przy okazji wstąpię. A jak nie będzie to po drodze wdepnę jeszcze na chwilę do Blue City, a jak tam nie będzie to się poddaję
To sobie mały rajd po stolicy zrobisz... I pewnie trochę to potrwa - bo sama jestem z pod i Warszawę znam jak własną kieszeń (z małymi wyjątkami)
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też, muszę się koniecznie kłaść przed północą, bo ostatnio kiepsko sypiam.

Ja dziś dostałam próbki filtrów Avene i Bioderma do testowania, mam nadzieję, że wybiorę jakiś fajny filtr
Cytat:
Muszę koniecznie kupić buty na wiosnę bo w tych zimowych już się gotuję! A mam tylko szmaciane baletki
Mam to samo

Cytat:
I właśnie dziś mnie naszła ochota na jakieś róże z EDM
EDM - jestem na nie chora

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Można go dostać w aptece albo sklepie zielarskim, kosztuje ok. 10-13 zł. Kolor ma żółty, nakładam go na koniec makijażu, na podkład, puder, róż czy to tam się na buzię nałoży. Cienka warstwa nałożona pędzlem nie zostawia żadnego koloru
Merci za namiary
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, bawiłam się świetnie
No to brawo
Estello - dziękuję za namiar odnośnie Marionaudu.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:09   #1985
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Wiesz, ja chciałam być cwana i przed pójściem spać COFNĘŁAM o godzinę sobie budzik i komórkę. Komórka się przestawiła sama potem plus h do przodu, budzik został cofnięty o godzinę czyli był zacofany o 2 h bo on się sam nie przełącza . i nie wiedziełam która godzina a miałam do szkoły na 8 a dotarłam na 10..
Mama się ze mnie śmiała
Hehe Moja siostra z UK dziś dzwoniła, bo miała pilną sprawę do załatwienia, przestawiła wieczorem zegarek i komórkę, a tu się okazało, że zegarek przestawiła nie w tą stronę, a komórka sama się jeszcze przestawiła i już zgłupiała zupełnie Ale ona przynajmniej nigdzie się nie spóźniła

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie przestawienie czasu nie przeszkadza. Choć nie ukrywam, że wolę przestawianie na czas zimowy, gdy śpi się o godzinę dłużej
A ja nawet mimo tego dłuższego leniuchowania wolę zmianę na czas letni. Przynajmniej jest jakiś sens tego, dzień dłuższy, dłużej słońce świeci. Bo w drugą stronę jest zupełnie bez sensu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mi się przypomniało dzisiaj, że w czerwcu kupiłam perfumy, gdzieś je schowałam... i nie wiem gdzie są
Dobre

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nawet jak wymyślili, to Polacy tego nie muszą stosować
Ja wiem o nachyleniu osi Ziemi - zdawałam maturę z geografii, a na studiach miałam trzy lata astronomię
Zmianę czasu wprowadzono w czasach, kiedy prawie wszyscy pracowali w fabrykach od bardzo wczesnych godzin porannych (ten wynalazek jest od XIX wieku). Żeby mniej oświetlać fabryki, zmieniano czas - dlatego na zimę mamy zmianę, że rano jest wcześniej jasno, a wieczorem jeszcze wcześniej robi się ciemno. W dzisiejszych czasach zmiana czasu jest bzdurą, ponieważ ludzie pracują w innych godzinach - jeśli już miałaby być zmiana, to powinna być w drugą stronę
Nie wiem, czemu tyle krajów nadal zmienia czas, jak będę prezydentem to to zmienię
Ano właśnie, bez sensu teraz ta zmiana czasu, też tego nie rozumiem Także fajnie by było jakbyś została prezydentem i odwołała ten cały cyrk z przestawianiem zegarków. Masz mój głos jak coś

****************
U mnie dzisiaj jako tako dzień minął. W pracy nie najgorzej, a przynajmniej nie tak źle jak wczoraj. Zaraz sobie chyba znów zapodam kąpiel do stóp, bo przez to, że w pracy większość dnia siedzę za biurkiem mam ostatnio problemy z krążeniem i wieczorem w domu mam lodowate stopy
Mam nadzieję, że jak zacznę z powrotem chodzić na fitness, to ten problem sam zniknie. A od czerwca przymierzam się do basenu, nawet już sobie strój na Bravissimo zamówiłam. Okazało się, że muszę wymienić na coś zamówioną wcześniej bieliznę, bo nie trafiłam z rozmiarem, a akurat mają przecenę na sportowe tankini + gatki, więc długo się nie zastanawiałam. Myślałam co najwyżej nad kolorami i rozmiarem, a koniec końców zamówiłam 2 komplety, jeden w brązie, drugi niebieski. Któryś dobry być musi, a drugi albo oddam albo wymienię na stanik sportowy

No i znów złożyłam zamówienie na etorebce Tym razem wzięłam wielki karmelowy wór, czyli Landi i krokodylą małą czarną, czyli Charlottę Ta krokodyla strasznie mi się podoba, choć nie wiem do czego ma mi pasować, ale najwyżej ją oddam jak mi nie spasuje. A przynajmniej zaspokoję ciekawość
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jedną torebkę oddałam mamie. Jakoś nie do końca mi leżała, choć ładna jest, a mamie się podobała, więc niech już ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zs02bua_mp.jpg (16,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zs02chb_mp.jpg (13,7 KB, 13 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:10   #1986
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Iza ja też na Ciebie zagłosuję, ale jak przyjdziesz na którąś herbatkę z tych szpilach
Nooo przyjdę, jak po herbatce będzie jakaś impreza (z tymi kolegami Magdy, co się tak o nas wypytują)

I dziękuję za głosy ale wiecie, ja nie będę kandydować, ja po prostu zostanę pewnego dnia prezydentem
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:14   #1987
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nooo przyjdę, jak po herbatce będzie jakaś impreza (z tymi kolegami Magdy, co się tak o nas wypytują)

I dziękuję za głosy ale wiecie, ja nie będę kandydować, ja po prostu zostanę pewnego dnia prezydentem
To jest myśl! Tylko mi się wydaje, że Magda to ich dla siebie chce

Ale poparcie ludu będzie Ci i tak potrzebne
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 20:15   #1988
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tiaaaa, zapomniał o zmianie czasu, Ale zupełnie nie zepsuło mi to dzisiejszego popołudnia, bo była cała reszta z którą zawsze mogę się świetnie bawić
Idę się zaraz porolniczyć Może coś wykończę
To się cieszę, że mimo wszystko dzień ci się udał A ja dzisiaj wykończę dwa balsamy do ciała to znaczy jedno masło i jeden balsam, nawet szybko poszło, może nie będę musiała czekać roku żeby kupić sobie coś nowego

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak, Wy tu śmichu-chichu, a ja naprawdę nie wiem, gdzie one są! Schowałam je, żeby nie pokazać domownikom, że znowu nowe perfumy... a teraz muszę ich szukać

A pamiętasz chociaż jakie to były perfumy?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Iza ja też na Ciebie zagłosuję, ale jak przyjdziesz na którąś herbatkę z tych szpilach
O to to, bardzo dobry pomysł Pogodę dziś oglądałam na następne dwa tygodnie, ma być nawet do 23 stopni więc w sam raz na szpilki

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
To sobie mały rajd po stolicy zrobisz... I pewnie trochę to potrwa - bo sama jestem z pod i Warszawę znam jak własną kieszeń (z małymi wyjątkami)
No, trzeba wykorzystać w pełni dzień wolny A akurat Blue City mam po drodze, więc jak w GM nie będzie tego czego szukam, to nie wypada nie wstąpić
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:19   #1989
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano właśnie, bez sensu teraz ta zmiana czasu, też tego nie rozumiem Także fajnie by było jakbyś została prezydentem i odwołała ten cały cyrk z przestawianiem zegarków. Masz mój głos jak coś

[...]

Zaraz sobie chyba znów zapodam kąpiel do stóp, bo przez to, że w pracy większość dnia siedzę za biurkiem mam ostatnio problemy z krążeniem i wieczorem w domu mam lodowate stopy
Mam nadzieję, że jak zacznę z powrotem chodzić na fitness, to ten problem sam zniknie.
cześć Dzięki za głos

Ze stopami mam ten sam problem - czasem nie mogę zasnąć godzinę, bo mam ciągle zimne stopy Mówisz, że Ci zawsze przechodzi jak masz dużo ruchu? To mam kolejny powód, żeby zacząć coś ćwiczyć, dobrze, że wiosna idzie, to na rowerze będę chociaż jeździć
A kostium ładny, ten niebieski mi się podoba No ale jestem skazana na push-upy, bo ja biustu nie mam

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To jest myśl! Tylko mi się wydaje, że Magda to ich dla siebie chce

Ale poparcie ludu będzie Ci i tak potrzebne
No to jak zamówimy stolik u Karola, to przyjdę w szpilkach

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

A pamiętasz chociaż jakie to były perfumy?
Pamiętam


Dobra, to nie są już żarty, idę ich szukać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:40   #1990
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hehe Moja siostra z UK dziś dzwoniła, bo miała pilną sprawę do załatwienia, przestawiła wieczorem zegarek i komórkę, a tu się okazało, że zegarek przestawiła nie w tą stronę, a komórka sama się jeszcze przestawiła i już zgłupiała zupełnie Ale ona przynajmniej nigdzie się nie spóźniła
Ale miała dzień


Cytat:
A ja nawet mimo tego dłuższego leniuchowania wolę zmianę na czas letni. Przynajmniej jest jakiś sens tego, dzień dłuższy, dłużej słońce świeci. Bo w drugą stronę jest zupełnie bez sensu.
Ja też lubię... bo dłużej jest dzionek..

Cytat:
U mnie dzisiaj jako tako dzień minął. W pracy nie najgorzej, a przynajmniej nie tak źle jak wczoraj. Zaraz sobie chyba znów zapodam kąpiel do stóp, bo przez to, że w pracy większość dnia siedzę za biurkiem mam ostatnio problemy z krążeniem i wieczorem w domu mam lodowate stopy
Mam nadzieję, że jak zacznę z powrotem chodzić na fitness, to ten problem sam zniknie. A od czerwca przymierzam się do basenu, nawet już sobie strój na Bravissimo zamówiłam. Okazało się, że muszę wymienić na coś zamówioną wcześniej bieliznę, bo nie trafiłam z rozmiarem, a akurat mają przecenę na sportowe tankini + gatki, więc długo się nie zastanawiałam. Myślałam co najwyżej nad kolorami i rozmiarem, a koniec końców zamówiłam 2 komplety, jeden w brązie, drugi niebieski. Któryś dobry być musi, a drugi albo oddam albo wymienię na stanik sportowy

No i znów złożyłam zamówienie na etorebce Tym razem wzięłam wielki karmelowy wór, czyli Landi i krokodylą małą czarną, czyli Charlottę Ta krokodyla strasznie mi się podoba, choć nie wiem do czego ma mi pasować, ale najwyżej ją oddam jak mi nie spasuje. A przynajmniej zaspokoję ciekawość
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że jedną torebkę oddałam mamie. Jakoś nie do końca mi leżała, choć ładna jest, a mamie się podobała, więc niech już ma.
Piękne torebki I ładne te kostiumy. Ja też chyba zacznę ćwiczyć.. Dobrze że Shape kupuję, to przynajmniej skorzystam. A odnośnie stóp to mam tak samo
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Ze stopami mam ten sam problem - czasem nie mogę zasnąć godzinę, bo mam ciągle zimne stopy Mówisz, że Ci zawsze przechodzi jak masz dużo ruchu? To mam kolejny powód, żeby zacząć coś ćwiczyć, dobrze, że wiosna idzie, to na rowerze będę chociaż jeździć
A kostium ładny, ten niebieski mi się podoba No ale jestem skazana na push-upy, bo ja biustu nie mam
Ja też mam lodowate stopy
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:51   #1991
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej dziewczyny
Szkoda że nie było dziś pięknego słońca, ale i tak było ciepło i przyjemnie. Zrobiłam sobie długi spacer i musze przyznac że zrobił mi naprawdę dobrze
Teraz siedzę z maską na twarzy i czeka mnie jeszcze peeling całego ciała i intensywne balsamowanie. Jako że porządnie sobie pospałam (bo do 12 prawie) to teraz pól nocy senna nie będę i znajdę czas na malowanie paznokci u rąk i stóp.

Kochanie, prawie pół maski mi odpadło z twarzy jak przeczytałam o Twoich perfumach
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 20:52   #1992
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

MagJa moja mama od pewnego czasu interesuję się zdrową żywnością i w tamtym tygodniu upiekła ciasteczka rozgrzewające z mąki orkiszowej, cynamonu, migdałów, gałki i naprawdę działają Zjadłam 2 przed snem (są bardzo syte) i ciepłe stópki miałam przez całą noc i rano też
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:01   #1993
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szkoda że nie było dziś pięknego słońca, ale i tak było ciepło i przyjemnie. Zrobiłam sobie długi spacer i musze przyznac że zrobił mi naprawdę dobrze
Teraz siedzę z maską na twarzy i czeka mnie jeszcze peeling całego ciała i intensywne balsamowanie. Jako że porządnie sobie pospałam (bo do 12 prawie) to teraz pól nocy senna nie będę i znajdę czas na malowanie paznokci u rąk i stóp.
Wieczór piękności masz
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
MagJa moja mama od pewnego czasu interesuję się zdrową żywnością i w tamtym tygodniu upiekła ciasteczka rozgrzewające z mąki orkiszowej, cynamonu, migdałów, gałki i naprawdę działają Zjadłam 2 przed snem (są bardzo syte) i ciepłe stópki miałam przez całą noc i rano też
Przepis proszę...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:01   #1994
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Aktualne
To super <jupi> Już nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nooo przyjdę, jak po herbatce będzie jakaś impreza (z tymi kolegami Magdy, co się tak o nas wypytują)
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
To jest myśl! Tylko mi się wydaje, że Magda to ich dla siebie chce
Nooooo to jest myśl, jeden to się nawet dopytywał dzisiaj, a dla Karoliny to mam już upatrzonego wyjątkowego przystojniaka
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
To się cieszę, że mimo wszystko dzień ci się udał A ja dzisiaj wykończę dwa balsamy do ciała to znaczy jedno masło i jeden balsam, nawet szybko poszło, może nie będę musiała czekać roku żeby kupić sobie coś nowego
No to brawo, przypomnij mi tylko, ile Ci jeszcze zostało ?
A ja dziś wykończyłam krem do stóp, i w najbliższym czasie czekają mnie obowiązkowe zakupy pielęgnacyjne

Elu, używam już kolejną noc nocnego Clarinsa, i jestem coraz bardziej w nich zakochana jeśli sprawdzi się na dłuższą metę to będzie poważną konkurencją dla Repairweara
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:03   #1995
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No to brawo, przypomnij mi tylko, ile Ci jeszcze zostało ?
A ja dziś wykończyłam krem do stóp, i w najbliższym czasie czekają mnie obowiązkowe zakupy pielęgnacyjne

Elu, używam już kolejną noc nocnego Clarinsa, i jestem coraz bardziej w nich zakochana jeśli sprawdzi się na dłuższą metę to będzie poważną konkurencją dla Repairweara
To zainteresowałaś mnie. A odnośnie zużywania to brawo
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:08   #1996
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Przepis proszę...
Jak pojadę na Wielkanoc do domu to wezmę od mamy
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:15   #1997
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość

No to brawo, przypomnij mi tylko, ile Ci jeszcze zostało ?

no właśnie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:28   #1998
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie ci odsypię tego jedwabnika, jak ci podpasuje to mogę ci spokojnie oddać większą ilość, ja i tak planuję go używać tylko na filtr, a znając życie filtry będę stosować tylko latem, potem nie będzie mi się chciało.
Chętnie wypróbuję, dzięki może chciałabyś jakąś odlewkę/odsypkę ode mnie?
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jaki korektor ?
MAC
Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Estello - dziękuję za namiar odnośnie Marionaudu.
Nie ma za co; mam wrażenie, że Marionnaud jest rzadko odwiedzany, Douglas i Sephora są na topie. W Marionnaud jakoś tak zawsze pusto i smutno.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Kochanie, prawie pół maski mi odpadło z twarzy jak przeczytałam o Twoich perfumach

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
MagJa moja mama od pewnego czasu interesuję się zdrową żywnością i w tamtym tygodniu upiekła ciasteczka rozgrzewające z mąki orkiszowej, cynamonu, migdałów, gałki i naprawdę działają Zjadłam 2 przed snem (są bardzo syte) i ciepłe stópki miałam przez całą noc i rano też
Proszę o przepis, bo mogą być fajne
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:39   #1999
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Jak pojadę na Wielkanoc do domu to wezmę od mamy
To dziękuję
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nie ma za co; mam wrażenie, że Marionnaud jest rzadko odwiedzany, Douglas i Sephora są na topie. W Marionnaud jakoś tak zawsze pusto i smutno.
Ale za to nie ma tłumów
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 21:42   #2000
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ze stopami mam ten sam problem - czasem nie mogę zasnąć godzinę, bo mam ciągle zimne stopy Mówisz, że Ci zawsze przechodzi jak masz dużo ruchu? To mam kolejny powód, żeby zacząć coś ćwiczyć, dobrze, że wiosna idzie, to na rowerze będę chociaż jeździć
A kostium ładny, ten niebieski mi się podoba No ale jestem skazana na push-upy, bo ja biustu nie mam
Wiesz, problemy z krążeniem mam od zawsze, u nas to rodzinne ale jak zaczynałam tą pracę, to chodziłam regularnie na fitness i takie hocki-klocki mi się nie działy. Fakt, czasem mi zmarzły stopy i ciężko było je rozgrzać, ale teraz mam tak, że w pracy są ciepłe, a wracam do domu, gdzie jest cieplej, a stopy mi nagle zamarzają I to się zaczęło dziać niedawno, z miesiac-dwa temu, a od 3 miesięcy nie chodzę na stepa. Od środy znów zaczynam No chyba, że jutro mi się zachce iść, ale jutro albo power step albo step dance, a jedno i drugie jak na pierwsze zajęcia po takiej przerwie, chyba średnio się nadaje. Już zwłaszcza z pobolewającym kolanem

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Piękne torebki I ładne te kostiumy. Ja też chyba zacznę ćwiczyć.. Dobrze że Shape kupuję, to przynajmniej skorzystam. A odnośnie stóp to mam tak samo

Ja też mam lodowate stopy
Ja sama ćwiczyć bym nie mogła. Kupiłam kiedyś matę, nawet porządną taką, kupiłam Shape z płytą, płyta ma już ze 3 lata i nawet jej nie widziałam Mnie jednak bardziej mobilizują regularne zajęcia, za które płacę i chodzę, nie tylko, bo muszę, ale dlatego, że lubię.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
MagJa moja mama od pewnego czasu interesuję się zdrową żywnością i w tamtym tygodniu upiekła ciasteczka rozgrzewające z mąki orkiszowej, cynamonu, migdałów, gałki i naprawdę działają Zjadłam 2 przed snem (są bardzo syte) i ciepłe stópki miałam przez całą noc i rano też
Pewnie faktycznie działa, bo przyprawy korzenne mają taką moc, ale chyba by się to źle skończyło dla mojej figury. Bo te ciasteczka pewnie są pyszne, a ja powinnam zrzucać z wagi, a nie jej nabierać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 21:45   #2001
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Przyłączam się do Klanu Zimnych Stóp - pamiętam, że nawet w Hiszpanii przy 45 stopniach upału miałam lodowate stopy.

Nic dzisiaj nie zrobiłam.
Gdzie się podział cały dzień?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:10   #2002
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No to brawo, przypomnij mi tylko, ile Ci jeszcze zostało ?
A ja dziś wykończyłam krem do stóp, i w najbliższym czasie czekają mnie obowiązkowe zakupy pielęgnacyjne
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

no właśnie
No wiecie co dziewczyny, tak mi wypominać Przyznam się do posiadanej ilości jak spadnie poniżej 10

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Elu, używam już kolejną noc nocnego Clarinsa, i jestem coraz bardziej w nich zakochana jeśli sprawdzi się na dłuższą metę to będzie poważną konkurencją dla Repairweara
Aaa Madzia nie pisz mi takich rzeczy, bo ten krem normalnie bawi się ze mną w chowanego. Jak jutro nie uda mi się go dostać to strzelam focha w stronę wszystkich perfumerii


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chętnie wypróbuję, dzięki może chciałabyś jakąś odlewkę/odsypkę ode mnie?


Nie ma za co; mam wrażenie, że Marionnaud jest rzadko odwiedzany, Douglas i Sephora są na topie. W Marionnaud jakoś tak zawsze pusto i smutno.
Estello, w wolnej chwili przejrzę jeszcze raz twoje zbiory i najwyżej poproszę o jakąś malutką odlewkę ale puderkiem tak czy siak się chętnie podzielę bo jego jest aż 50 gram w opakowaniu i nie ma szans żebym sama go zużyła

A to że w Marrionnaud jest mniej ludzi to wiem, mam nadzieję, że przynajmniej tam mi kremów nie wykupili

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nic dzisiaj nie zrobiłam.
Gdzie się podział cały dzień?
No właśnie, przeleciało nawet nie wiem kiedy, a od jutro znowu do pracy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:22   #2003
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Kochanie, prawie pół maski mi odpadło z twarzy jak przeczytałam o Twoich perfumach
(znalazłam je już... i chyba je sprzedam, już mi się nie podobają)

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
MagJa moja mama od pewnego czasu interesuję się zdrową żywnością i w tamtym tygodniu upiekła ciasteczka rozgrzewające z mąki orkiszowej, cynamonu, migdałów, gałki i naprawdę działają Zjadłam 2 przed snem (są bardzo syte) i ciepłe stópki miałam przez całą noc i rano też
Ja też poproszę przepis Akurat po świętach wypróbuję

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nooooo to jest myśl, jeden to się nawet dopytywał dzisiaj, a dla Karoliny to mam już upatrzonego wyjątkowego przystojniaka
No właśnie. Wszyscy się dopytują, a Ty trzymasz ich dla siebie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja sama ćwiczyć bym nie mogła. Kupiłam kiedyś matę, nawet porządną taką, kupiłam Shape z płytą, płyta ma już ze 3 lata i nawet jej nie widziałam Mnie jednak bardziej mobilizują regularne zajęcia, za które płacę i chodzę, nie tylko, bo muszę, ale dlatego, że lubię.
Też tak mam. Jak wydam pieniądze, to potem nawet jak mam gorszy dzień to idę ćwiczyć... a w domu to wiadomo jak się kończy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:26   #2004
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Ja sama ćwiczyć bym nie mogła. Kupiłam kiedyś matę, nawet porządną taką, kupiłam Shape z płytą, płyta ma już ze 3 lata i nawet jej nie widziałam Mnie jednak bardziej mobilizują regularne zajęcia, za które płacę i chodzę, nie tylko, bo muszę, ale dlatego, że lubię.
Moja Sis chodzi na zajęcia z pilatesa - ale w takie dni, że mi to nie odpowiada...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:28   #2005
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Kochanie jaki awek
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:29   #2006
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Aaa Madzia nie pisz mi takich rzeczy, bo ten krem normalnie bawi się ze mną w chowanego. Jak jutro nie uda mi się go dostać to strzelam focha w stronę wszystkich perfumerii
Uuuuu, drżyjcie sprzedawczynie warszawskich perfumerii, Lizzie nadchodzi

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
(znalazłam je już... i chyba je sprzedam, już mi się nie podobają)
A jakie to ?


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie. Wszyscy się dopytują, a Ty trzymasz ich dla siebie
Zorganizuję Wam wieczorek zapoznawczy
Iza, a chodzisz gdzieś teraz na fitness?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:35   #2007
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Kochanie jaki awek
Pokochałam od pierwszego wejrzenia

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A jakie to ?



Zorganizuję Wam wieczorek zapoznawczy
Iza, a chodzisz gdzieś teraz na fitness?
to takie Clarinsa. Raz je wąchałam, spodobały mi się, po pół roku później kupiłam je na allegro i teraz mi się nie podobają To takie unisex, no nie mogę, muszę je jutro wystawić, bo mnie drażnią, wącham je i wącham... paskudne są jakieś
A na wieczorek zapoznawczy przyjdę w szpilkach


Edycja: Zapomniałam:
Madziu, nigdzie teraz nie chodzę:/ Chodziłam na taniec: ostatnio sambę brazylijską. Chciałam się zapisać na fiteness, ale nie chce mi się iść do klubu Jestem strasznym leniem, ale obiceuję sobie, że będę jeździć na rowerze i skakać na skakance jak się zrobi cieplej
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-03-29 o 22:43 Powód: skleroza
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:38   #2008
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Zorganizuję Wam wieczorek zapoznawczy
Ja przeczytałam...
...
...
...
..



zonanizuję



fstyttttttt mi
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:40   #2009
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja przeczytałam...
...
...
...
..



zonanizuję



fstyttttttt mi
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 22:43   #2010
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
biedna ja upośledzona umysłowo

(ale zdałam mikro! )
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.