Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 19:39   #2011
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez vannesalp Pokaż wiadomość
czesc Niemieckie wizazanki
mam pytanie odnosnie balsamu brazujacego Dove z drobinkami brokatu:
http://i26.tinypic.com/2uj47dk.jpg

kupilam go w Müller za 5 euro. Jak na razie posmarowalam nim rece- drobinki sa super, bardzo dlugo sie utrzymuja (przez 2 dni). Schodzi rownomiernie i bardzo delikatnie z nog. A Wy juz mialyscie z nim stycznosc? pozdrawiam
Tak mialysmy. Ale drobinki nie utrzymaja mi sie 2 dni, bo codziennie sie myje rano i wieczorem Ogolnie mam mieszane uczucia co do tego balsamu. Z braku laku moze byc.
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:49   #2012
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość

Ja znow wybylam do TK Maxx kupilam mydlo marsylskie
i pare ciuszkow na silownie i do biegania

Bylam popatrzec na puder Kanebo i nie bylo nigdzie . Bede musiala do FFM pojechac tam jama MAC'a i cala reszte
Raspi,tez sie czaje na mydla w tk maxx,ale maja taki wybor,ze nie umiem sie zdecdowac
Kanebo ogolnie malo dostepne Ja chyba fikne po ten puder w tym tyg,bo mi spokoju nie daje

Cytat:
Napisane przez vannesalp Pokaż wiadomość
czesc Niemieckie wizazanki
mam pytanie odnosnie balsamu brazujacego Dove z drobinkami brokatu:
http://i26.tinypic.com/2uj47dk.jpg

kupilam go w Müller za 5 euro. Jak na razie posmarowalam nim rece- drobinki sa super, bardzo dlugo sie utrzymuja (przez 2 dni). Schodzi rownomiernie i bardzo delikatnie z nog. A Wy juz mialyscie z nim stycznosc? pozdrawiam
Ja mialam juz dawno temu ten bez drobinek-strasznie smierdzial,wiec sie nie zaprzyjaznilismy ... :/

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tak mialysmy. Ale drobinki nie utrzymaja mi sie 2 dni, bo codziennie sie myje rano i wieczorem Ogolnie mam mieszane uczucia co do tego balsamu. Z braku laku moze byc.
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:11   #2013
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Maja a jest ten sklep w Düsseldorfie? Bo ja chetnie bym poszla do mydlarni jakiejs i pomacala, powachala jakies mydelka. narazie zamawiam wszystko przez net
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:19   #2014
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Raspi,tez sie czaje na mydla w tk maxx,ale maja taki wybor,ze nie umiem sie zdecdowac
Kanebo ogolnie malo dostepne Ja chyba fikne po ten puder w tym tyg,bo mi spokoju nie daje
Booooooooooooooskie sa i nie tylko w plynie ale te w kostce tez

Ja mam miodowe w plynie teraz miodziooooooo



Desti, chyba bede musiala przez net zamowic tez blyszczyk cos jeszcze z ArtDeco polecasz?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:24   #2015
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

U mnie jest,w Düss nie ma Ale to nie mydlarnia,zwykly sklep ... Troche kosmetykow,ubrania,buty itd...

Raspi,Ty kusicielko Masz juz kanebiaka na sumieniu... I co moze jeszcze mydla
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-08-09 o 20:28
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 21:18   #2016
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Desti, chyba bede musiala przez net zamowic tez blyszczyk cos jeszcze z ArtDeco polecasz?
hmmm... pianke do mycia buzi... uwielbiam ja ... a z kolorowki bardzo lubie wszelkie kredki... do oczu, ust i brwi ... no i puder mineralny w kamieniu... fajne sa tez kuleczki brazujace...

peelingu enzymatycznego jeszcze nie testowalam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 11:00   #2017
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

a przy okazji kupilam ostatnio nowy Dusch Das Smoother Duschcreme z Honig, Joguhrt und Mandelkleie ... ma boski zapach ... musze jeszcze ten powachac ten rozowy z Cranberry und schwarze Johannisbeere... tylko zielony mnie nie interesuje bo nie cierpie Zitronengras...
Dziewczyny czy Dusch Das to fajna firma? Polecacie jakies kosmetyki? Wiem, ze maja sporo zeli pod prysznic (nazwa zobowiazuje) i wciaz szukam czegos dla siebie.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 11:06   #2018
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Raspi,Ty kusicielko Masz juz kanebiaka na sumieniu... I co moze jeszcze mydla



Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... pianke do mycia buzi... uwielbiam ja ... a z kolorowki bardzo lubie wszelkie kredki... do oczu, ust i brwi ... no i puder mineralny w kamieniu... fajne sa tez kuleczki brazujace...

peelingu enzymatycznego jeszcze nie testowalam ...
Aha bede musiala poogladac przy najblizszej okazji

Cierpliwie czekam na testy peelingu
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 11:34   #2019
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mimbi Dusch Das ma w sumie tylko produkty do mycia i dezodoranty ... ja je akurat lubie bo mnie nie wysuszaja i nie uczulaja... a do tego maja bardzo duzy wybor jezeli chodzi o zapachy ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 12:54   #2020
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mimbi,tak jak Desti napisala,spory wybor jesli chodzi o zele pod prysznic,teraz pojawily sie te smoother,ale jeszcze nie mialam...
Ja bardziej od Dusch Das wole dove
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 13:20   #2021
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Mimbi Dusch Das ma w sumie tylko produkty do mycia i dezodoranty ... ja je akurat lubie bo mnie nie wysuszaja i nie uczulaja... a do tego maja bardzo duzy wybor jezeli chodzi o zapachy ...
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Mimbi,tak jak Desti napisala,spory wybor jesli chodzi o zele pod prysznic,teraz pojawily sie te smoother,ale jeszcze nie mialam...
Ja bardziej od Dusch Das wole dove
Wlasnie sie zaglebilam w ich stronke, same pysznosci! Przeslalam linke gdzie trzeba i jestem ciekawa, co trafi w moje rece Kilka zapachow kojarzy mi sie z Dove, kilka z Isana, zobaczymy co tam sie znajdzie ciekawego w sklepach.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 15:16   #2022
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Poszukiwania sypanca trwaja dalej

Teraz mam chrapke na tego ale nie mam jak przetestowac pamietam, ze byly te sypance w US w Sephorze a tu sepchory brak

Anna Sui

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

ja chce truskaweeeee dlaczego oni nam to zrobili
__________________

Edytowane przez raspberry69
Czas edycji: 2009-08-10 o 14:34
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:07   #2023
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sylwus mam interesik do ciebie. Mam nadzieje ze tutaj zajrzysz, inaczej bede musiala pisac na PW.

Kiedys pisalas cos o maseczkach w piance od Merz-Spezial. Wkoncu sie skusilam. W koszyku w Rossmannie mieli tylko Sensitive i jeszcze jakas. Wzielam ta Sensitive. na rece przyjemna, zobaczymy jak sie gebie spodoba. zrobilam sobie tez test na stronce firmowej i polecono mi jeszcze kilka innych maseczek z tej serii, jak i tych zwyklych.

Jakie uzywalas te maseczki? Uzywalas tez te zwykle saszetkowe czy tylko te w piance? Mialas moze ktoras o poj 50ml, sa tylko dwie z Colagenem i jakas nawilzajaca. Uzywasz nadal te maseczki? Jakie lubisz? I gdzie kupujesz? Bo jak widac u mnie w Rossmannie wybor maly, a w aptece to pewnie zawolali by wiecej niz w Drogerii. Wiesz moze ile kosztuja te duze po 50ml?
Nawet nie wiem czy sa saszetkowe w moim Rossmannie, musze nastepnym razem sie rozejrzec, dzis kupilam uspokajajaca ale z innej firmy, cos na Sche nie pamietam, to ta firma co ma maseczke czekoladowa, ktora sie tez do jedzenia nadaje. Czy podpasi nie wiem, ale te piankowe maski mi sie spodobaly, bo nie trzeba ich zmywac i jesli odrazu nawilzy cere i oprezy, a takze bedzie dobrze dzialas na podraznienia to nawet fajniej. Nie trzeba lazic z tym kremem i straszyc chlopa, a potem meczyc sie ze zmywaniem, bo nie kazda sie fajnie zmywa. Licze ze mi sie ta piankowa spodoba, ze bedzie dzialac tak jak producent pisze, tylko ta dostepnosc. ja bede w miescie w Dm i beda miec wiekszy wybor to chyba beda musiala rzucuc sie na nie jak szczerbaty na suchary hehehe, bo w moim Rossmannie to ciezko. No i tej duzej 50ml nigdy nie widzialam w drogerii, zreszta sie specjalnie nie rozgladalam.

zdaj relacje co mialas i co uzywasz, do czego chetnie wracasz i dlaczego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:58   #2024
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moni, ja mialam trzy maseczki o malej pojemnosci W wiekszej pojemnosci nigdy ich nie widzialam. Jedna to Ingwer-Orange, a inne nie wiem, sprawdze jak bede w domu.
Wszystkie mi sie podobaly, choc jedna mnie lekko zapychala, pewnie dlatego, ze zawierala Butylospermum Parkii. Ale wszystkie trzy byly super, wiec nie sadze, zeby te, ktore byly u Ciebie w Rossmanie, byly gorsze.
Choc oczywiscie moze tez byc tak, ze Ci one po prostu nie podpasuja - kazda buzia inna.

Ciezko te maseczki dostac, ja w Kolonii widzialam je tylko w jednym dm gdzies na skraju miasta. I tez bylo tylko kilka.
Na razie odkrylam fajna i niedroga maseczke Dax Cosmetics, bardzo ladnie wygladza zmarszczki mimiczne http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/opinie/Dax-Cosmeti...685a486c724891 Mozna to polozyc tez pod oczy i na powieki (mnie czesto podrazniaja nawet kremy pod oczy i mam czerwona i swedzaca skore po tym, ale nie po tej maseczce). Ja mam te maseczke w saszetkach (dziwne, wlasnie zauwazylam, ze saszetki sie bardziej oplacaja cenowo...) Sa tez platki kolagenowe pod oczy z tej serii, chetnie bym je sobie sprawila, jak i Ziaji Anno d'Oro Mikrodermabrazja i maslo kakaowe do ciala, tez Ziaji.

Majka mowila, ze u niej sa te maseczki Merz Spezial, mysle, ze ja Majke niedlugo odwiedze moze nawet w przyszlym tyg.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:35   #2025
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No tak sylwus ale to polski produkt, ktorego tutaj nie kupie.
ja juz mialam w zimie swoje typy tutejsze, ale cholerka wyprobowalam, poszlam do Rossmanna tydzien pozniej i co? Moj Rossmanna wycofal sie ze sprzedazy tych produktow, a mowie o maseczkach Nivea. jak bylam w Ratingen w Realu to sobie kupilam kilka. mam jeszcze polowe maseczki do cery naczynkowej Flos Leku. mam maseczke winogrowowa YR i mam maseczke Avene ktora narazue uzywam od czasu do czasu jako krem. maske YR zuzywam teraz bo mi bardzij pasuje, w zimie byla mi za lekka. W zimie zuzyje Flos Lek do konca i szukam czegos co jest dostepne tutaj i jest w moim Rossmannie, bo cholercia , nie bawi mnie to ze bo jedna glupia rzeczy ktora moze centy kosztuje mialabym jechac do miasta. na same bilety prawie 5€ bym stracila.

maske sensitive wyprobowalam i myslalam ze bedzie bardzij natluszczac. na rece taka byla, ale na twarzy... szybko sie wchlonela, a mnie sie zachcialo nalozyc maske pod oczy od Schae cos tam z tej samem firmy co kupilam wczoraj ta uspokajajaca. ta pod oczy trzyma sie ok 10min i nadmiar sciera, a na reszte twarzy nic nie nalozylam i cera zaczela sie domagac ze krem by sie przydal. myslalam ze obejdzie sie bez kremu przy tej piankowej masce. Ale nie narzekam, jak na pierwszy raz to pozytywnie ja odebralam, jest delikatna jak na sensitive przystalo, nieperfumowana. nic mnie nie podraznilo, ale odrazu musze krem nalozyc , jako jedyna pielegnacja to chyba raczej nie, co tez nie jest dla mnie minusem. Zobaczymy jak sie sprawi na dluzsza mete jak przyjda chlody. Moze jakis inny typ nawilzal by jeszcze intensywniej i byl by tez tak delikatny? Zobaczymy. narazie zuzyje maske od YR, a potem bede porzadnie testowac te piankowe( jesli bede miec do mich jaki taki dostep, jesli nie to przy okazji bedzie trzeba zakupic i kilka). zastanawiam sie ile kosztuje ta 50ml w aptece. Bo w aptece powinni mi ja zamowic, jesli by nie mieli na stanie, a przynajmniej tak na stronce pisza i podaja jeszcze numery do zamowienia.

http://www.merz-spezial.de/schaummas...ollagen-depot/
#Zobaczy to ta kolagenowa, opis zachecajacy i wit. C zawiera. W analizie cery tez mi ja polecili, wydaje mi sie ze moze calkiem fajnie nawilzac.
Ciekawe ile by chcieli za duza pojemnosc? 10€? Bo jak wiecej to nie fajnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:48   #2026
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moni, wezme Ci po prostu jedna saszetke wiecej tej Dax Cosmetics i sobie wyprobujesz. (tylko nie zwlekajmy ze spotkaniem zbyt dlugo, bo inaczej moze ta maska zniknac )

Zobacz, tu kosztuje ta kolagenowa 6,41 Euro http://www.apotheke-online-internet....llagen%20Depot

Tez mialabym na nia ochote!!
Tylko pytanie, czy sie oplaca! Bo przeciez to tylko 3 razy wiecej, niz mala pojemnosc, a widzialam w jakiejs aptece internetowej te male maski po 1,80-cos. A wiec wtedy lepiej kupic trzy male.
Te maski nie sa wcale tlusciutkie, troche sie nawet zdziwilam, ze Ty sie nimi zainteresowalas.
Maseczka Daxa jest tlusciutka, nie przesadnie, ale akurat
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:17   #2027
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sylwus bo ja bym chciala cos co nawilza za tluste byc nie moze bo mi sie skora odwadnia, nie mam strikte suchej i to ze ona sie wchlania i nie trzeba jej zmywac tez mi sie podoba. Wiesz takie szybkoe nawilzenie pod krem. saszetka to co innego. To musi miec inna konsystencje, bo sie po kilku minutach zmywa.

cena 50ml do przezycia, na niemieckim forum wyczytalam za starcza na 40 razy. Szukalam jej na ebayu i tam wystawia jakas apteka te maski ale tylko te 15ml i chca za jedna ponad 2€ , jak doliczysz koszty przesylki... drogo co?

No, ale narazie to i tak dam sobie spokoj. mam co nie co jeszcze z Pl do wykonczenia. A krem nawilzajacy Flos Leku do cery naczynkowej tez chce zuzyc jako maseczke. Kiedys mi sie pdoobal, a jak zakupilam cale opakowanie to juz mniej. Chyba wymagania cery mi sie zmianily.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:39   #2028
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To faktycznie bez sensu z tymi kosztami przesylki.
Moze cos wymyslimy razem... ale ja potrzebowalabym troche czasu zanim bede zamawiac te schaummaski.

Mialam Flos Leku jakies probki szamponow do wlosow, bardzo mi sie spodobaly, ale po kupnie calego opakowania - juz nie!
Moze oni cos oszukuja z tymi probkami...
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:20   #2029
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ja tych piankowych maseczek to raczej nie chce zamawiac. Od przypadkiem jak spotkam inny rodzaj to wyporbuje, co mi najbardzij podjdzie i bede np w Dm na Schwadowstr. to zakupie kilka buteleczek za papas i po krzyku, ale to i tak dopiero za jakis czas. To co mam jest ok i chce to wykonczyc i dopiero poszukac konkretnego zamiennika tutaj.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 16:40   #2030
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny,przez Was przyniosalm dzis do domu 4 maski
Widzialam w Rossmannie ta Colagen Depot (duza poj) za 6,19€,jest jako nowosc

Syla,odszczekuje te maseczki piankowe,nie umiem ich u mnie znalezc ...
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-08-11 o 16:41
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 18:26   #2031
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

O majak dobrze wiedziec jak u mnie nie bedzie to bede sie do ciebie usmiechac hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:22   #2032
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

O super, czyli w piatek zawitam w Rossmannie Dzieki, Majku

Moni, a to dobrze. Bo myslalam, ze koniecznie chcesz zamowic, a ja na razie tez nie potrzebuje, moj facet i tak mnie z domu wywali jak zobaczy, ile czego nakupowalam w Polsce (np. 5 nowych sukienek, a jutro jade jeszcze na zakupy!)
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 07:51   #2033
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sylwia no wiesz, bylas w Pl to trzeba bylo korzystac, przeceny byly, albo?
Powiedz mu, ze tutaj nikt takich sukienek miec niebedzie, bedzie mial orginalna kobiete, ze innym szczena bedzie opadac. Toz to dla faceta najlepszy komplement, jak mu sie za kobitka ogladaja, a ona jest jego i tylko jego hihihi

A z maseczkami to poczekam, bo naprawde szkoda mi tych co posiadam juz rok i mi sluza. Nie przeterminowaly sie, nie popsuly sie, wiec zuzyje i wtedy bede myslec o czyms innym.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:04   #2034
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No wlasnie chyba cos takiego powiem. Albo ze dostalam (jak zwykle) od Majki, cioci, mamy itp.

Byly fajne wyprzedaze, wiec musialam je wykorzystac. Przydalaby mi sie jeszcze tylko para szpilek, wiec ide dzis na poszukiwania.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:51   #2035
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ehhh kobiety - szpilki, ja to balerinkami nie pogardze im bardzij kolorowe tym lepiej. A zeby nie bylo, kupilam sobie na Flohmarku za 10€ trampki takie za kostke, w kolorze szarym. Juz patrzylam na nie od jakiegos czasu, ale nie bylam przekonana, wkoncu mam tenisowkowe balerinki, jednak za 10€ trampki, toz to mi sie przyda jak przyjda jesienne chlody i na rower bedzia. Zawsze sie dziwilam ludziom, ze chodza w takich trampkach, przez to musi byc zimno w stopy. teraz wiem ze nie, bo ona maja gruba podeszwe, sa cieplejsze niz co niektore moje buty, co maja cienka podeszwe. W tamtych od chodnika jest bardzo zimno, a w tych trampkach nie, to samo te moje tenisowkowe baleriny, tez maja gruba podeszwe.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:56   #2036
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dla zainteresowanych- kupilam w koncu sypanca- Shiseido- i jestem zadowolona
Najwazniejesze, ze kolor pasuje (nr2) i jest lekki

Ale za to zbulwersowala mnie obsulga w Douglasie
Bylam w sklepie sama, wiec ucieszylam sie, ze na spokojnie sobie cos wybiore, moze zdam sie na porade pani ekspedientki. A tym czasem mloda pani sprzedwaczyni, cala w stresie bo sama na sklepie tak mnie na odwal obsluzyla, ze chyba wiecej tam nie pojde (a robilam tam juz wczesniej zakupy i znam obsluge). Poprosilam o sypanca Shiseido, pokazala w pudelku. Wiec pytam, czy moge przetestowac kolor na raczce chociazby. Dala mi testery, ale caly czas zerkala na sklep i miala w powarzaniu wszelkie doradztwo Spytalam jeszcze o Diora, a ona na to, ze cena ta sama. Ja mowie, ze nie o cene mi chodzi, a o puder, ze chce tez zobaczyc. Ale juz przy tym Diorze skapitulowalam i powiedzialam, ze biore Shiseido, bo laska wyraznie chciala szybko zakonczyc sprawe.
No ale najbardziej zawiedziona bylam tym, ze nie dostalam do zakupu zadnej probki Tyle kasy tam zostawiam, a ona mi do torebki wrzucila jakas ulotke . Niech sie pocaluja w
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:30   #2037
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Madzia,fajnie,ze zakup udany

A obsluga hmmm-moglas ja specjalnie pomeczyc jeszcze
Mnie tez ostatnio baba w Douglasie wkurzyla-chcialam znac cene pudru,a ona mi ze okolo 40 € i to z laska odpowiedziala,a ja je na to,ze chce wiedziec dokladnie,wiec musiala sie schylic do szuflady i poszukac Przepytalam ja potem jeszcze z innych cen i na koniec zyczac milego dnia z usmiechem od ucha do ucha poszlam dalej -ale byla wsciekla

Dostalam ostatnio probke kremu od Avenki-jest super,wiec dzis ide go kupic
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:29   #2038
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A do mnie wczoraj przyszly cienie od Nivea co to zakupilam na ebayu za smieszne pieniazkiSa to cienie juz jakis czas temu wycofane i powiem wam, ze glupia bylam ze sie wczesniej tymi cieniami nie zainteresowalam. Sa transparentne jak to u cieni Nivea, co mnie cieszy, bo tych mocno napigmentowanych mam juz dosc. Do tego niby matowe, a jednak satynowe i trzamaja sie jak te co sa obecnie w sortymencie Nivea, czyli super.
Dzis przyszedl puder sypki Nivea i tez zaczynam sobie pluc w brode, ze sie nim zainteresowalam jak akurat zmieniali sortyment i nie zdazylam go w sklepie kupic( chodz moze i dobrze, bo teraz mnie taniej wyniosl hihihi), ale jak slicznie pachnie... Lubie zapach kosmetykow Nivea.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:35   #2039
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moni, ja mam zawsze problemy z Nivea. Produkty do pielegnacji zapychaja mnie. A cienie nie trzymaja sie. Mysle, ze to dlatego, ze mam raczej cere tlusta, a nie sucha... a moze Nivea zmienila sie, odkad ja testowalam ich produktY? Bo to bylo pare lat temu.
Mam nadzieje, ze niedlugo sie zobaczymy!

Maja Akcja w Douglasie zupelnie w moim stylu Dobrze, ze babsko wypytalas, sama bym tego lepiej nie wymyslila
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:38   #2040
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych- kupilam w koncu sypanca- Shiseido- i jestem zadowolona
Najwazniejesze, ze kolor pasuje (nr2) i jest lekki
no wlasnie ten kolor bardzo ladnie sie dopasowuje ... ostatnio mojego uzywam coraz czesciej ...

Cytat:
Napisane przez Sylwia*** Pokaż wiadomość
ja mam zawsze problemy z Nivea. Produkty do pielegnacji zapychaja mnie. A cienie nie trzymaja sie. Mysle, ze to dlatego, ze mam raczej cere tlusta, a nie sucha... a moze Nivea zmienila sie, odkad ja testowalam ich produktY? Bo to bylo pare lat temu.
Mam nadzieje, ze niedlugo sie zobaczymy!
ja tez tak mam ... pielegnacja zapycha i uczula... to samo podklady, korektory... cienie kiedys uzywalam ale to najtrwalszych nie da sie ich zaliczyc... lubialm zestawienia kolorystyczne w trojkach ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.