Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 10:00   #2011
marta23021986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Bardzo proszę o wysłanie numeru do Pani Pauliny na mojego maila szczypior6@wp.pl plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
marta23021986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:19   #2012
euforrria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dobry fryzjer we Wrcławiu (na styl EMO)

Witam, szukam fryzjera we Wrocławiu, który potrafi ściąć włoski tak jak ma ta dziewczyna w blond włosach, czyli coś na styl
emo. Ja mam długie proste włosy do pasa. Proszę o pomoc i namiary sprawdzonych fryzjerów
euforrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:05   #2013
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Hej Mysiu,

moze po prostu opisz, jak ta fryzjerka wygladala - jedna jest blondynka, druga brunetka, w ten sposob bedzie mozna zidentyfikowac pania, kt. zmarnowala Ci wlosy (i nie pograzac tej drugiej).

Pa pa,
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:07   #2014
zielinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Szukam Czarka Starczewskiego !!! Wrocław

Czy któraś z Pań orientuje się, gdzie teraz pracuje Czarek Starczewski z salonu Krzyszycha & Team z Wrocławia?? Proszę o pomoc, jak macie o nim jakieś info!!!
zielinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 17:38   #2015
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Zachwycona waszymi komentarzami postanowilam wypróbować Pania Anie z Kwiskiej . NIE ZAWIODLAM SIE! Zadne fryzjer nigdy nie poswiecil mi tyle uwagi, nie scinal wlos po wlosku. Fryzurka zaproponowana przez sama fyryzjerke wyszla super i fajnie sie uklada. Nie myslalam, ze z moich spapranych poprzednim scieciem wlosami bedzie mozna takie cudo zrobic. Z Pania Ania mozna równie porozmawiac na temat odpowiedniej pielegnacji....wyslucha doradzi. SZCZERZE POLECAM! Chociaz do tanich nie zalezy to i tak wroce...kolejnym razem zapisuje sie na koloryzacje zobaczymy jak bedzie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:25   #2016
adivinanza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

dziewczyny! chcialabym zrobic sobie dekoloryzacje z czarnego na tzw "karmelkowy braz" czy ktoras z was robila sobie dekoloryzacje? jaki salon byscie polecaly z ktorego oczywiscie wyszlyscie zadowolone?
pozdrawiam
adivinanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:05   #2017
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Dobry fryzjer we Wrcławiu (na styl EMO)

ścięcie tak włosów to nie problem - wyzwaniem jest późniejsze samodzielne układanie
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 09:52   #2018
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Zachwycona waszymi komentarzami postanowilam wypróbować Pania Anie z Kwiskiej . NIE ZAWIODLAM SIE! Zadne fryzjer nigdy nie poswiecil mi tyle uwagi, nie scinal wlos po wlosku. Fryzurka zaproponowana przez sama fyryzjerke wyszla super i fajnie sie uklada. Nie myslalam, ze z moich spapranych poprzednim scieciem wlosami bedzie mozna takie cudo zrobic. Z Pania Ania mozna równie porozmawiac na temat odpowiedniej pielegnacji....wyslucha doradzi. SZCZERZE POLECAM! Chociaz do tanich nie zalezy to i tak wroce...kolejnym razem zapisuje sie na koloryzacje zobaczymy jak bedzie
Cieszy mnie, że kolejna zadowolona Wizażanka wychodzi spod ręki Ani. Fakt salon jest drogi, nie oszukujmy się, to prawda, nie mniej chodziłam do równie drogich, a w żadnym nie zagrzałam miejsca na dłużej niż 2 wizyty. Do Ani tuptam od marca i nie zamierzam odchodzić
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 10:07   #2019
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Pod warunkiem, że Aneta jest blondynką od co najmniej 2007 roku, a nie od np. 2008 roku zresztą ja nie neguję tego, co zostało napisane z prostej przyczyny - nigdy w Upiększalni nie byłam i nie wiem, kto tam pracował w 2007 roku :P
Dajmy już spokój tym potyczkom słownym
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:18   #2020
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Byłam w tym salonie,co okazało się totalną porażką.pieniądze wywalone w błoto!

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

[1=ae3f7920981872ca8b387c0 d23560f7036978c8d;6893086]Wiecie co mam wrazenie ze niektore wypowiedzi na temat tego salonu sa po prostu pisane przez nich albo jakis znajomych?...
po prostu bylam u Krystiana i w ogole nie polecam..wytlumaczylam mu o co mi chodzi, chociaz ledwo co, bo wlasciwie nie chcialo mu sie mnie sluchac..potem stwierdzil ze on juz wie jak mnie obciac..ok ok moze i jest fryzjerem ale bez przesady..ale poddalam sie..i to byl moj blad, bo zrobil to szybko, niestarannie i dziwnie..obcial mi sporo wlosow i to jeszcze nierowno i prosto! teraz mam wlosy obciete jakbym to sama zrobila nozyczkami do papieru...po prostu nie polecam teraz nie wiem czy nie przedluzyc wlosow[/QUOTE]
mnie tak samo potraktował Krystian,z przyszłam ze zdjęciem fryzury,nawet na nie nie spojrzał.totalnie olał to co do niego mówię i zrobił mi wielkie g. na głowie.
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 08:53   #2021
Bralik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 317
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Dziewczyny podajcie mi proszę na PW tel. do Pani Pauliny.Zalezy mi na kims kto przyjedzie do domu, bo i mojego młodego przy okazji by obcieła a on u fryzjera nie wysiedzi.
__________________
MOJA WYMIANKA - CIUSZKI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371739
Bralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 17:41   #2022
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A czy ktoras z Was czesala sie do slubu u pani Ani z Kwiskiej i pani Pauliny?Bo na razie nie mam pomyslu do kogo pojde,a zalezy mi na fajnym pomysle i upieciu

Edytowane przez Marcia1984
Czas edycji: 2009-10-15 o 17:44
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:49   #2023
domek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hejja także prosiłabym o jakikolwiek kontakt z Panią Pauliną lub osoba poleconą z jej strony. Interesowałaby mnie również cena za strzyżenie długich włosów. Z góry dzieki mój nr gg 1004486 ZLEŻY MI NA JAK NAJSZYBSZYM KONTAKCIE
domek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:43   #2024
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
A czy ktoras z Was czesala sie do slubu u pani Ani z Kwiskiej i pani Pauliny?Bo na razie nie mam pomyslu do kogo pojde,a zalezy mi na fajnym pomysle i upieciu

moja znajoma i bratowa czesały się do ślubu w salonie na kościuszki naprzeciw empiku..to jest chyba salon l'oreal ale 100% pewności nie mam..i z tego co pamiętam płaciły 120zł wraz z fryzurą próbną..poniżej załączam zdjęcia zarówno koleżanki jak i bratowej...może się spodoba
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 07:32   #2025
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Wybieram się dzisiaj do Metamorfozy na Trawową. Jestem ciekawa efektu.... Komentarze są pozytywne....
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 12:18   #2026
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Wybieram się dzisiaj do Metamorfozy na Trawową. Jestem ciekawa efektu.... Komentarze są pozytywne....
Komentarze odnosnie Metamorfozy są co najmniej dziwne. Wszystkie osoby rejestrowane w dniu pierwszego posta i wszystkie posty to tylko ochy i achy nad profesjonalizmem w Metamorfozie. Ja bym jednak uważała troszkę.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:19   #2027
stokrottka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Komentarze odnosnie Metamorfozy są co najmniej dziwne. Wszystkie osoby rejestrowane w dniu pierwszego posta i wszystkie posty to tylko ochy i achy nad profesjonalizmem w Metamorfozie. Ja bym jednak uważała troszkę.
Całkowicie się zgadzam.
Czytałam wczoraj inne forum nt. fryzjerów we Wrocławiu i też było tam sporo pozytywnych wypowiedzi o Metamorfozie. Zaskakujące tylko że te posty są uderzająco do siebie podobne i we wszystkich pojawia się ten sam błąd ortograficzny "klięt" zamiast "klient", podobnie jak tutaj w postach majeczki1987. Dla mnie to co najmniej podejrzane...
stokrottka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 09:36   #2028
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Co do METAMORFOZY to zerknijcie na wpisy na kafeterii....
Ja też to zauważylam....
Poniżej mój wpis tam.....

[15.10.2009] 13:52
[zgłoś do usunięcia] zebra1981
ktos tu w dziwny sposób reklamuje METAMORFOZĘ. dwie strony wcześniej sa wpisy dokładnie takie same jak zamieszczone na innych forach!!!!!! Umówilam się tam na wtorek 20 października i mam nadzieję że nie będę żałować

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3202605&start=690
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 15:33   #2029
Alexxxxis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 545
GG do Alexxxxis
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

prosze o numer kontaktowy do p. Pauliny lub polecanej przez nia p. Karoliny na priv lub mail srgs@o2.pl z gory dziekuje!!!!
Alexxxxis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 09:24   #2030
Mikiriki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam,

ja rowniez gorąco prosze o namiar do P. Pauliny lub chodzby do polecanej przez nia P. Karoliny, ewentualnie prosze podac namiar, telefon do salonu fryzjerskiego gdzie pracuja.
Podaje mojego maila: anaho@wp.pl

Wielkie dziekuje !
Mikiriki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 09:21   #2031
nimb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Czy któraś z Was orientuje się, ile kosztować może strzyżenie w tym salonie? Z tego, co piszecie nie należy on do najtańszych, a ja mam bardzo długie (troche za tyłek) i gęste włosy. Dodam, że nie chcę żadnego farbowania, tylko mocne cieniowanie (bez esktrawagancji) i grzywkę.
nimb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:08   #2032
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja również bardzo proszę o numer do pani Pauliny albo pani Karoliny na prv albo adres mailowy werroniq@gmail.com. Próbowałam uzyskać numer do obu pań przez kilka tygodni na forum, niestety bezskutecznie.

W tym czasie umówiłam się do pana Daniela z salonu Unique, o którym przeczytałam bardzo pozytywne opinie na forum.Jeżeli chodzi o włosy to rewelacja. Poszłam z fatalnym kolorem a on przywrócił mi mój dawny kolor.Jedyny minus to cena, dla mnie kompletnie kosmiczna. Każda usługa jest w tym salonie liczona osobno i na moim rachunku znalazł się następujące pozycje :
pasemka- 250,0 zł
farba- 115,0 zł
koloryzacja- 160,0 zł
układanie- 115,0 zł

suma 640,0 zł!!!!!!!
Gdy pani w recepcji poinformowała mnie o cenie zaniemówiłam. Zawsze płaciłam 150,0 zł za wszytko wiec dla mnie to był szok!!! Więc jeżeli kogoś stać to gorąco polecam salon unique. Ja nie mogę sobie pozwolić na taka sumę i dlatego bardzo proszę o polecenie dobrego i znacznie tańszego fryzjera.
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:48   #2033
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez weronniq Pokaż wiadomość
J
Każda usługa jest w tym salonie liczona osobno i na moim rachunku znalazł się następujące pozycje :
pasemka- 250,0 zł
farba- 115,0 zł
koloryzacja- 160,0 zł
układanie- 115,0 zł

suma 640,0 zł!!!!!!!
Gdy pani w recepcji poinformowała mnie o cenie zaniemówiłam. Zawsze płaciłam 150,0 zł za wszytko wiec dla mnie to był szok!!! Więc jeżeli kogoś stać to gorąco polecam salon unique. Ja nie mogę sobie pozwolić na taka sumę i dlatego bardzo proszę o polecenie dobrego i znacznie tańszego fryzjera.

Zapłaciłaś?!? Czym różni się farba od koloryzacji?!? a 250 to za samo ułożenie pasemek do folii? Byłam pare lat temu w Unique , jeszcze na Kazimierza, w ich poprzednim miejscu. Za ściecie i ułożenie zapłaciłam 80 czy 85 zł, uważałam że stanowczo za dużo, ale wiedziałam, bo spytałam. I byłam dość zadowolona, bo miałam zapuszczone włosy, zrobiła mi niezłego boba fryzjerka., Ale 640 za farbowanie to spora przesada Ale rozumiem, że mają klientow, bo inaczej spuściliby z tonu...
Dziewczyny , szczęsliwe posiadaczki najbardziej pożądanych telefonów do pań fryzjerek - tez bardzo proszę o namiary na prv. dzięki
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:13   #2034
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Beata2906 Zapłaciłaś?!? Czym różni się farba od koloryzacji?!? a 250 to za samo ułożenie pasemek do folii?

Tak zapłaciłam, chociaż po chwili zastanowienia lepiej było uciekać! )) Koloryzacja to dodatkowa warstwa, którą fryzjer nałożył na pasemka i farbę żeby nadać zimniejszy odcień całości.A 250 zł. to dokładnie cena za ułożenie pasemek do folii.Koszmar;(
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:16   #2035
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Byłam w tym salonie raz około półtora roku temu i więcej nie pójdę. Umówiłam się na trwałe prostowanie włosów u Czarka, przychodzę do salonu i się okazuje, że będzie to robił Krystian. Wydaje mi się że spartolił to prosotwanie, bo (pomimo przestrzegania nie mycia włosów przez 72 godziny, nie spinania i unikania wilgoci) i tak po myciu nie były proste, poza tym w jednym miejscu nawet lekko spalone . Dodatkowo Szanowny Pan Krystian naprawdę zachował się jak wioskowy burak - miał cholerny ubaw, że mam mocno przerzedzoną grzywkę przez wypadanie spowodowane ostrym stresem w tym czasie.
Nie wiem czy to jego standardowe zachowanie, żeby się nabijać z klientek czy akurat mnie tak potraktował. Moim zdaniem znacznie przereklamowany salon. Osiedli na laurach i myślą, że są zajefajni. A tak nie jest
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:23   #2036
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Szukam Czarka Starczewskiego !!! Wrocław

Znalazłam jego numer ale nie wiem czy aktualny: 601444490
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:30   #2037
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Byłam w tym salonie raz około półtora roku temu i więcej nie pójdę. Umówiłam się na trwałe prostowanie włosów u Czarka, przychodzę do salonu i się okazuje, że będzie to robił Krystian. Wydaje mi się że spartolił to prosotwanie, bo (pomimo przestrzegania nie mycia włosów przez 72 godziny, nie spinania i unikania wilgoci) i tak po myciu nie były proste, poza tym w jednym miejscu nawet lekko spalone . Dodatkowo Szanowny Pan Krystian naprawdę zachował się jak wioskowy burak - miał cholerny ubaw, że mam mocno przerzedzoną grzywkę przez wypadanie spowodowane ostrym stresem w tym czasie.
Nie wiem czy to jego standardowe zachowanie, żeby się nabijać z klientek czy akurat mnie tak potraktował. Moim zdaniem znacznie przereklamowany salon. Osiedli na laurach i myślą, że są zajefajni. A tak nie jest
Raby boskie, co za kretyn!!! Trzeba było zgłosić Krzyszysze, jak się zachowuje jeden z jego fryzjerów. Zwróciłaś Krystianowi uwagę? Bo ja to bym powiedziała do słuchu, nie lubię buractwa, chamstwa i gwiazdorstwa.

A jak teraz spojrzałam w wypowiedzi w wątku, to widzę, że Krystian to taka pięta achillesowa tego salonu. Może przydałoby się napisać dużymi, czerwonymi literami : DZIEWCZYNY WYSTRZEGAJCIE SIĘ KRYSTIANA
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-10-30 o 08:36
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:33   #2038
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez weronniq Pokaż wiadomość
Beata2906 Zapłaciłaś?!? Czym różni się farba od koloryzacji?!? a 250 to za samo ułożenie pasemek do folii?

Tak zapłaciłam, chociaż po chwili zastanowienia lepiej było uciekać! )) Koloryzacja to dodatkowa warstwa, którą fryzjer nałożył na pasemka i farbę żeby nadać zimniejszy odcień całości.A 250 zł. to dokładnie cena za ułożenie pasemek do folii.Koszmar;(
przegięli - ja chodzę na Kwiską i zawsze wydawało mi się, że płacę dużo, ale przy Twoich 640 zł dochodzę do wniosku, że mam jak w raju...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:43   #2039
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez weronniq Pokaż wiadomość
JKażda usługa jest w tym salonie liczona osobno i na moim rachunku znalazł się następujące pozycje :
pasemka- 250,0 zł
farba- 115,0 zł
koloryzacja- 160,0 zł
układanie- 115,0 zł

suma 640,0 zł!!!!!!!
Gdy pani w recepcji poinformowała mnie o cenie zaniemówiłam.

Ile Miałaś przy sobie tyle kasy ? Nie zapłaciłabym, serio. Niechby dzwonili na policję, chętnie porozmawiałabym w sądzie o tych cenach. Mieli cennik na wierzchu, zostałaś poinformowana przed zabiegiem co, jak i za ile będzie wykonane ? Masakra

Od lat chodzę do Tomka Zychala i jego ceny też są jednymi z wyższych w tym mieście, ale zapewne roześmiałby się serdecznie na te 640 zł. Zdzierstwo w biały dzień.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:21   #2040
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ile Miałaś przy sobie tyle kasy ? Nie zapłaciłabym, serio. Niechby dzwonili na policję, chętnie porozmawiałabym w sądzie o tych cenach. Mieli cennik na wierzchu, zostałaś poinformowana przed zabiegiem co, jak i za ile będzie wykonane ? Masakra

Od lat chodzę do Tomka Zychala i jego ceny też są jednymi z wyższych w tym mieście, ale zapewne roześmiałby się serdecznie na te 640 zł. Zdzierstwo w biały dzień.
Maiłam, ale zupełnie przypadkowo. Dostałam od męża żeby wpłacić na konto.Moją winą było to, że nie sprawdziłam cennika. Przeczytałam na forum, że pasemka kosztują 250 zł i byłam pewna ze to cała suma. Co do pasemek miałam racje, nie wiedziałam niestety o dodatkowych kosztach.

Teraz mogę się już tylko śmiać z mojej głupoty.
Szugarbejb napisz proszę coś o Tomku Zychalu, czy pracuje w salonie, czy w domu i przede wszystkim jakie ma ceny!!!
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.