Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 19:52   #2011
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Hmm... jak będzie położona w widocznym miejscu to chyba nie powinno być problemu. Myślałam o księdze w postaci puzzli- bardzo mi się spodobały takie księgi, są dość oryginalne, a na tym mi zależy. Tylko jeden minus- na tym małym puzzelku nie wiele się zmieści, więc raczej oprócz swoich imion za wiele goście tam nie wpiszą...
A no to jak myślisz o nietypowej księdze to raczej nie powinnaś mieć większych problemów . Standardowe niestety stają się już dość nudne, więc nawet dobra miejscówa nie raz nie pomoże .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 22:32   #2012
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co uważacie o księgach gości? Warto? Ludzie chętnie się wpisują? Szukałam czegoś oryginalnego, jest kilka ciekawy opcji, chyba o kilka za dużo, bo nie wiem co wybrać... najważniejsze że udało mi się namówić do niej TŻ (był całkowicie przeciwny)
Moja kuzynka na swoim weselu miała granatowy karton na którym było przyklejone zdjęcie z sesji narzeczeńskiej (czarno-białe), a goście podpisywali się srebrnymi długopisami. Oprawiła to w antyramę i powiesiła w salonie. Wygląda to świetnie!
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 04:58   #2013
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co uważacie o księgach gości? Warto? Ludzie chętnie się wpisują? Szukałam czegoś oryginalnego, jest kilka ciekawy opcji, chyba o kilka za dużo, bo nie wiem co wybrać... najważniejsze że udało mi się namówić do niej TŻ (był całkowicie przeciwny)
My mieliśmy formę plakatu z odciskami kciukow (odbijasz kciuk i na nim wpisujesz swoje imię). Sporo osób się 'wpisalo' bo ok 50-60 (gości z nami było 85). Jedyny minus lub też nie to taki ze zaczęli po tym rysować. Bardzo chcieliśmy drzewko z odciskami i niestety nie wyszło bo dwie osoby zaczęły rysować serca wokół swoich odcisków na początku (nie rozumiem intencji ale spoko Więc potem się posypalo z takimi rzeczami. Pamiątka bardzo fajna ale u nas niestety nie zawisnie.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 10:16   #2014
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co uważacie o księgach gości? Warto? Ludzie chętnie się wpisują? Szukałam czegoś oryginalnego, jest kilka ciekawy opcji, chyba o kilka za dużo, bo nie wiem co wybrać... najważniejsze że udało mi się namówić do niej TŻ (był całkowicie przeciwny)
my mieliśmy balonika dla gości i szkatułkę balon po liftingu, na szkatułkę póki co nie mam czasu, więc nie pokazuję. Co prawda chodziliśmy po stołach i prosiliśmy o wpisanie się na balonik, ale odzew był spory jak widać

__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 11:46   #2015
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My księgę gości planujemy w formie drzewka, na początku też myślałam o drzewku z odciskami palców ale mając obawy co by z tego wyszło, alby gdyby dzieci się do tego dorwały to zamówię taką z gotowymi listkami na których goście wypiszą imiona. Widziałam kilkanaście dostępnych możliwości i najpewniej będzie w formie fotoobrazu- żeby nie trzeba było potem oprawiać do powieszenia.
Taka forma podoba mi się najbardziej- jest oryginalnie (na większości wesel w rodzinie i u znajomych nadal są tradycyjne księgi) a i goście nie będą musieli się silić na wymyślanie życzeń do wpisania- ok zdjęcia fajne ale czytanie kilkanaście razy "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia" już nie.
Widziałam takie puzzle i też jest to fajny pomysł jeśli nie chcesz tradycyjnej księgi.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 11:52   #2016
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

U nas nie było dzieci a i tak drzewko jest popisane. Także jak masz alternatywe to super
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:25   #2017
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
U nas nie było dzieci a i tak drzewko jest popisane. Także jak masz alternatywe to super
Byłabym się że na drzewku z odciskami palców dzieci dorwą się do tuszy i będą odciskać palce po całym plakacie ale dorośli też mogą mieć różne pomysły i rysować po nim. Takie z gotowymi listkami to zdecydowanie lepsza opcja (mam taką nadzieję).
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2015-10-26 o 12:32
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 13:06   #2018
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
My księgę gości planujemy w formie drzewka, na początku też myślałam o drzewku z odciskami palców ale mając obawy co by z tego wyszło, alby gdyby dzieci się do tego dorwały to zamówię taką z gotowymi listkami na których goście wypiszą imiona. Widziałam kilkanaście dostępnych możliwości i najpewniej będzie w formie fotoobrazu- żeby nie trzeba było potem oprawiać do powieszenia.

Taka forma podoba mi się najbardziej- jest oryginalnie (na większości wesel w rodzinie i u znajomych nadal są tradycyjne księgi) a i goście nie będą musieli się silić na wymyślanie życzeń do wpisania- ok zdjęcia fajne ale czytanie kilkanaście razy "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia" już nie.

Widziałam takie puzzle i też jest to fajny pomysł jeśli nie chcesz tradycyjnej księgi.
Oj zdziwilabys sie, jak goście potrafią mieć inwencje . Ja w sumie o tym nie myślałam wczesniej, a jak teraz wspomniałaś, to rzadko kiedy zdarza sie wymuszone "wszystkiego najlepszego bla bla bla". Z reguły sa cytaty, jakieś śmieszne, "personalizowane" kwestie, ogólnie sama byłam zaskoczona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:02   #2019
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Oj zdziwilabys sie, jak goście potrafią mieć inwencje . Ja w sumie o tym nie myślałam wczesniej, a jak teraz wspomniałaś, to rzadko kiedy zdarza sie wymuszone "wszystkiego najlepszego bla bla bla". Z reguły sa cytaty, jakieś śmieszne, "personalizowane" kwestie, ogólnie sama byłam zaskoczona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak mówisz? No zobaczymy jak to wyjdzie. Ja wybierając księgę gości patrzę też trochę na siebie- nie jestem dobra w wymyślaniu życzeń.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:16   #2020
claauduss
Rozeznanie
 
Avatar claauduss
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 674
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI


Edytowane przez claauduss
Czas edycji: 2018-09-17 o 11:46
claauduss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 17:32   #2021
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Szukałam wczoraj jakiś oryginalnych pomysłów na księgę i znalazłam kilka fajnych rozwiązań. Na początku myślałam o drzewku z puzzli, a potem strasznie mi się spodobało "zdjęcie w częściach" w sumie też jest to forma jakiejś układanki hmm...dodatkowo, można napisać na odwrocie coś od siebie....aaa prześle Wam kilka zdjęć z mojego małego rekonesansu to same ocenicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksiega gosci -drzewo puzzle.jpg (80,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiega gości listy.jpg (32,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg księga gości.jpg (105,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HAART-wyjątkowa-księga-gości-WESELE-DIY.jpg (113,1 KB, 48 załadowań)
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 19:11   #2022
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Szukałam wczoraj jakiś oryginalnych pomysłów na księgę i znalazłam kilka fajnych rozwiązań. Na początku myślałam o drzewku z puzzli, a potem strasznie mi się spodobało "zdjęcie w częściach" w sumie też jest to forma jakiejś układanki hmm...dodatkowo, można napisać na odwrocie coś od siebie....aaa prześle Wam kilka zdjęć z mojego małego rekonesansu to same ocenicie
Drzewko- puzzle i zdjęcie w częściach najbardziej mnie przekonują
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 09:28   #2023
audrey_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć Dziewczyny Teraz Młode Pary mają ogromny wybór jeśli chodzi o dekoracje, zaproszenia, księgi gości itd. Ja brałam ślub dokładnie 6 lat temu i niestety wybór był ograniczony. Teraz moja siostra przygotowuje się do ślubu i jesteśmy na etapie poszukiwania niebanalnych rozwiązań We wrześniu na ślubie znajomych zetknęłam się z księgą gości w formie obrazu na płótnie, które przedstawiało drzewko. Goście podpisywali się na sercach-listkach. W zestawie dostali od razu szybkoschnący pisaczek, żeby nic się nie rozmazało. Efekt fajny. Co Wy o tym myślicie? Zastanawiam się czy nie zrobić siostrze takiego prezentu, jeśli ona sama się nie zdecyduje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 11.png (737,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38-1200.jpg (669,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: png 14.png (564,7 KB, 27 załadowań)
audrey_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:33   #2024
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, jestem po ślubie Było rewelacyjnie, wybawiłam się ekstra.
Teraz króciutko - może jakieś przyszłe PM na tym skorzystają.
Hotel Sezam Machowa - Gorąco polecam! Pyszne jedzenie, w dużych ilościach, pan menager to przesympatyczna osoba! Dużo cierpliwości, na każdą najdrobniejszą uwagę od razu reagował. Goście bardzo chwalili jedzenie i obsługę. Wielki plus dla nich no i cena bardzo dobra.
Disc Jockey Piter - Bomba! Piotrek dał z siebie wszystko! Trochę się o to martwiłam bo wszyscy mnie zgadali, że wesele bez zespołu się nie uda, że DJ to zły pomysł. Każdy zmienił zdanie po naszym weselu! Daliśmy mu wolną rękę i rozkręcił imprezę maksymalnie. Na parkiecie byli i starsi i młodsi, praktycznie cały czas. Świetnie nawiązał kontakt z gośćmi, konkursy i zabawy ze smakiem. Super oświetlenie, dobór muzyki, wytwornica dymu, baniek i dymu ciężkiego. Nie zamieniłabym go na żaden zespół!
Makijaż Katarzyna Owca - Make up rewelacja, wytrzymał do samego rana, a oczy nawet cały następny dzień. Pani Kasia pięknie podkreśla atuty, dobiera makijaż do typu urody, każdy się zachwycał. Malowała mnie, moją mamę i teściową. Każda z nas miała inny makijaż, a wszystkie byłyśmy zadowolone i wyglądałyśmy po prostu pięknie.
Fotograf Michał Wojna - mamy na razie tylko 3 zdjęcia z pleneru, ale już mogę z czystym sumieniem powiedzieć: wart jest każdej złotówki! Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Sympatyczny z poczuciem humoru, rewelacyjne podejście do nas, otwarty na pomysły i sugestie. Zdjęcia - bajka.
Pochwalę się jedym z trzech jakie mam

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...1c&oe=56C1B5FB

Słodki Stół Wesele Bez Stresu - odradzam! Jedzenie smaczne, wszystko pieknie przygotowane, ale w początkowych ustaleniach miało być 100 osób a było 70, miała być obsługa fontanny czekoladowej. Pani nie wysłała nam umowy i tydzień przed weselem dowiedziałam się, że za te 70 osób zapłacę więcej niż za planowane 100, no i z obsługi można zrezygnowac bo osób malutko. W ostateczności przez to, że zrezygnowałam z obsługi za słodki stół 70 osób zapłaciłam jak za 100 z obsługą.
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:27   #2025
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

PM-ki ostatniego czasu napiszcie co daliście rodzicom w ramach podziękowań, może się czyms zainspiruje . Myślicie, że rozpuszczone, pokręcone włosy to dobry pomysł dla PM ? Ew. lekko podpięte z 1 strony ? A i dodam, że na 99,99% welony mieć nie będę Nie widzę siebie w misternie upiętych kokach, bo po prostu jeszcze nigdy nie trafiłam na fryzjerkę, która zrobiłaby to na tyle fajnie, że nie wyglądałabym jak wyjęta z lat 90
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 19:26   #2026
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez audrey_1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Teraz Młode Pary mają ogromny wybór jeśli chodzi o dekoracje, zaproszenia, księgi gości itd. Ja brałam ślub dokładnie 6 lat temu i niestety wybór był ograniczony. Teraz moja siostra przygotowuje się do ślubu i jesteśmy na etapie poszukiwania niebanalnych rozwiązań We wrześniu na ślubie znajomych zetknęłam się z księgą gości w formie obrazu na płótnie, które przedstawiało drzewko. Goście podpisywali się na sercach-listkach. W zestawie dostali od razu szybkoschnący pisaczek, żeby nic się nie rozmazało. Efekt fajny. Co Wy o tym myślicie? Zastanawiam się czy nie zrobić siostrze takiego prezentu, jeśli ona sama się nie zdecyduje.
Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką księgi gości zwłaszcza w oryginalnym wydaniu, więc myślę, że siostra by była zadowolona. Te które przesłałaś są bardzo ciekawe. Zwłaszcza ta druga... takiej księgi jeszcze nie widziałam...a duuuużo widziałam

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
PM-ki ostatniego czasu napiszcie co daliście rodzicom w ramach podziękowań, może się czyms zainspiruje . Myślicie, że rozpuszczone, pokręcone włosy to dobry pomysł dla PM ? Ew. lekko podpięte z 1 strony ? A i dodam, że na 99,99% welony mieć nie będę Nie widzę siebie w misternie upiętych kokach, bo po prostu jeszcze nigdy nie trafiłam na fryzjerkę, która zrobiłaby to na tyle fajnie, że nie wyglądałabym jak wyjęta z lat 90
Podpinam się troszkę pod post anielskiej diablicy z tym, że prezent dla rodziców już mamy. Za to jestem ciekawa czy dawałyście jakieś upominki świadkom? a jeżeli tak to co to takiego było?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 19:37   #2027
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką księgi gości zwłaszcza w oryginalnym wydaniu, więc myślę, że siostra by była zadowolona. Te które przesłałaś są bardzo ciekawe. Zwłaszcza ta druga... takiej księgi jeszcze nie widziałam...a duuuużo widziałam

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



Podpinam się troszkę pod post anielskiej diablicy z tym, że prezent dla rodziców już mamy. Za to jestem ciekawa czy dawałyście jakieś upominki świadkom? a jeżeli tak to co to takiego było?
Ja dla mojej świadkowej, przygotowałam pudełko z kolczykami z novia blanca z pytaniem czy zostanie moją świadkową, żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia bo prezent wyglądał uroczo, wszystko zapakowałam w pudełeczko w tonacji błękitu czyli naszego motywu przewodniego. Nie sądzę, żebym coś jeszcze przygotowywała

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:07   #2028
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
PM-ki ostatniego czasu napiszcie co daliście rodzicom w ramach podziękowań, może się czyms zainspiruje .
My mieliśmy lekki problem co wybrać, bo ja chciałam coś co zostałoby rodzicom na pamiątkę a TŻ chciał tradycyjnie kosz.

W końcu padło na bursztynowe drzewka szczęścia plus kosz który sama skomponowałam w tesco.

Chciałam nagrać klip ale TŻ się nie zgodził.... Po weselu przyznał się, że szkoda że nie zrobiliśmy tego klipu bo fajnie by było. No ale było już za późno
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:58   #2029
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez audrey_1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Teraz Młode Pary mają ogromny wybór jeśli chodzi o dekoracje, zaproszenia, księgi gości itd. Ja brałam ślub dokładnie 6 lat temu i niestety wybór był ograniczony. Teraz moja siostra przygotowuje się do ślubu i jesteśmy na etapie poszukiwania niebanalnych rozwiązań We wrześniu na ślubie znajomych zetknęłam się z księgą gości w formie obrazu na płótnie, które przedstawiało drzewko. Goście podpisywali się na sercach-listkach. W zestawie dostali od razu szybkoschnący pisaczek, żeby nic się nie rozmazało. Efekt fajny. Co Wy o tym myślicie? Zastanawiam się czy nie zrobić siostrze takiego prezentu, jeśli ona sama się nie zdecyduje.
Jeśli siostra jest zwolenniczką niestandardowych rozwiązań to myślę że to dobry pomysł. Sama planuję takie drzewko więc tym bardziej pomysł mi się podoba.
A mogłabyś napisać gdzie znalazłaś te drzewka? Na jakiejś konkretnej stronie czyli gdzieś w internecie? Zainteresowały mnie i dlatego pytam.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
PM-ki ostatniego czasu napiszcie co daliście rodzicom w ramach podziękowań, może się czyms zainspiruje . Myślicie, że rozpuszczone, pokręcone włosy to dobry pomysł dla PM ? Ew. lekko podpięte z 1 strony ? A i dodam, że na 99,99% welony mieć nie będę Nie widzę siebie w misternie upiętych kokach, bo po prostu jeszcze nigdy nie trafiłam na fryzjerkę, która zrobiłaby to na tyle fajnie, że nie wyglądałabym jak wyjęta z lat 90
Ja na rozpuszczone włosy raczej bym się nie zdecydowała, jeśli już to spięte luźno z boku lub z tyłu. Myślę że całkiem rozpuszczone nie wyglądały by efektownie po kilku godzinach przy weselnych szaleństwach ale to oczywiście zależy od włosów.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 22:14   #2030
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja bym się bała, że po niedługim czasie w moich rozpuszczonych włosach będę wyglądać jak wiedźma aaaa w tym dniu to bym raczej wolała nie być tak kojarzona- pomimo tego, że nie znoszę spiętych włosów i najczęściej chodzę w rozpuszczonych. Dlatego też tak ciężko jest mi znaleźć odpowiednią fryzurę

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-10-27 o 22:49
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 08:39   #2031
audrey_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
PM-ki ostatniego czasu napiszcie co daliście rodzicom w ramach podziękowań, może się czyms zainspiruje . Myślicie, że rozpuszczone, pokręcone włosy to dobry pomysł dla PM ? Ew. lekko podpięte z 1 strony ? A i dodam, że na 99,99% welony mieć nie będę Nie widzę siebie w misternie upiętych kokach, bo po prostu jeszcze nigdy nie trafiłam na fryzjerkę, która zrobiłaby to na tyle fajnie, że nie wyglądałabym jak wyjęta z lat 90
Jestem za "swobodą na głowie" Taki look jest wg mnie najbardziej kobiecy i pełen wdzięku

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Jeśli siostra jest zwolenniczką niestandardowych rozwiązań to myślę że to dobry pomysł. Sama planuję takie drzewko więc tym bardziej pomysł mi się podoba.
A mogłabyś napisać gdzie znalazłaś te drzewka? Na jakiejś konkretnej stronie czyli gdzieś w internecie? Zainteresowały mnie i dlatego pytam.
Tak, te fotki są akurat z facebooka https://www.facebook.com/twojabajka.net/. Nasi znajomi, u których byliśmy we wrześniu na ślubie zamawiali swoją księgę w tej firmie. Oni jednak mieli zupełnie inny wzór, praktycznie cały obraz w szarości, nie do końca mój styl... Ale wykonanie było piękne, to trzeba przyznać. Do ślubu mojej siostry jeszcze jest trochę czasu (czerwiec 2016), ale powoli robię rozeznanie. Nie wiem na jaką księgę ona sama się zdecyduje, ale od nas z pewnością otrzyma taką w prezencie

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką księgi gości zwłaszcza w oryginalnym wydaniu, więc myślę, że siostra by była zadowolona. Te które przesłałaś są bardzo ciekawe. Zwłaszcza ta druga... takiej księgi jeszcze nie widziałam...a duuuużo widziałam
Ta z puzzlami też mi się podoba. Całkiem ciekawie to wygląda

Edytowane przez audrey_1
Czas edycji: 2015-10-28 o 08:35
audrey_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 11:09   #2032
Zuza2547
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Zamiast typowej księgi gości polecam xxx
Wynajmujesz fotobudkę z gadżetami, urządzenie robi zdjęcie i po kilkunastu sekundach masz zabawne foto w ręce; dostajesz 2 kopie - jedną zostawiasz dla siebie, a drugą wklejasz do księgi gości na pamiątkę dla Młodej Pary, wpisujesz złotą myśl lub życzenia
Gwarantuje mnóstwo śmiechu, wystrzałową zabawę i niezapomnianą atrakcję.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-29 o 16:27 Powód: Link.
Zuza2547 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 14:55   #2033
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

No tak, ale fotobudka to już spory, dodatkowy wydatek, znacznie droższy niż oryginalne księgi o których mówimy. Choć jak ktoś ma nie ograniczonego budżetu to czemu nie- zabawa na pewno przednia
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 15:37   #2034
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
No tak, ale fotobudka to już spory, dodatkowy wydatek, znacznie droższy niż oryginalne księgi o których mówimy. Choć jak ktoś ma nie ograniczonego budżetu to czemu nie- zabawa na pewno przednia
My się zdecydowaliśmy bo mogliśmy sobie na to pozwolić (koszt za 3 godziny to 850zł). Trzeba przyznać zabawa przednia i wszyscy chętnie brali w tym udział (nawet moi dziadkowie ).
Ja jedynie co to ustaliłam z właścicielem fotobudki inny wygląd zdjęć. Nie mieliśmy tak jak zwykle 5x15 (takie podłużne) tylko normalny format 10x15 z 4-rema zdjęciami na tym. Drukowane były po dwa razy (dopłacalismy troszeczke za to bo normalnie byłoby drukowane tylko raz) i tym sposobem mam wszystkie zdjęcia i ja
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 15:49   #2035
Zuza2547
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Zamiast typowej księgi gości polecam xxx
Wynajmujesz fotobudkę z gadżetami, urządzenie robi zdjęcie i po kilkunastu sekundach masz zabawne foto w ręce; dostajesz 2 kopie - jedną zostawiasz dla siebie, a drugą wklejasz do księgi gości na pamiątkę dla Młodej Pary, wpisujesz złotą myśl lub życzenia
Gwarantuje mnóstwo śmiechu, wystrzałową zabawę i niezapomnianą atrakcję.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-29 o 09:17 Powód: link
Zuza2547 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 15:53   #2036
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

No właśnie... Pamiątka świetna aczkolwiek kosztowna Fajnie,że podałaś koszt, bo się tak dokładnie nie orientowałam w jakich granicach oscylują ceny. A księgi od kilkudziesięciu złotych do stu kilkudziesięciu wydają się mi bardziej przystępne choć takiej frajdy pewnie nie stworzą.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 16:00   #2037
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja się zastanawiałam już kiedyś na nią ale TŻ był sceptyczny. Natomiast po weselu znajomych w maju, na którym właśnie była fotobudka od razu powiedział że mam szukać :P
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 16:44   #2038
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My się spotkaliśmy z fotobudkami tylko na targach ślubnych, nie wiedzieć czemu TŻ omijał je szerokim łukiem hehehe:P
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 20:35   #2039
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

a ja spotkałam się z tym, że było 3 aparaty na specjalnym stoliku z prośbą o zrobienie sobie zdjęcia i ludzie też sobie robili, ale to chyba było fotografa, bo pilnował baterii i co jakiś czas zgrywał zdjęcia, ale pomysł też dobry i na pewno tańszy
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 20:40   #2040
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Pytanie ile za to policzył sobie fotograf
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.