Majówki 2016 - część czwarta - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-31, 21:54   #2011
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
My juz mamy 2017 bo sylwestra zakończyliśmy kwadrans temu 😁
Alunia padła mi na rękach w pionie. Córeczka znajomych mocno marudna bo idą jej ząbki (juz chyba szósty czy siódmy i to dopiero jest hardkor &#128552 wiec nie kładlismy u nich Ali tylko zawinelismy się do domu bo i tak byliśmy tylko we czwórkę.

Ala przy rozbieraniu nawet nie drgnela, dojadla na śpiocha i mam nadzieje ze co najmniej do północy pospi albo i dłużej jak jej fajerwerki nie obudza



Z mojej tez taka imprezowiczka jak z koziej d. trąbka 😉



Przez 4 miesiace po porodzie ważyłam 49 i z taką waga czułam się idealnie. Dopiero ostatnio tak zlecialam parę kg w dół mimo że jem wszystko jak leci

Smacznego wsuwania tych pyszności 😄 Nasza impreza trwała krótko ale zalapalam się na przystawkę, sałatkę i gorące danie wiec mój brzuszek czuje się zaspokojony 😊
A dziękuję już nic w siebie nie zmieszczę

Igusia właśnie zjadła swój pierwszy nocny posiłek. My gramy w 5 sekund jest śmiesznie nawet mama z nami gra bo jej się spodobało, a że wszyscy pod wpływem ( ja pod wpływem karmi) to niezły ubaw 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 21:55   #2012
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Mamy ktore maja starsze pociechy, jak u Was wygladalo przyjecie maluszkow?


Wypisali dzis bratowa z dzidziusiem do domu. Ich starsza corka ignoruje Malutka, w ogole nie chciala wracac do domu. Wycofala sie strasznie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
U nas była radość ale nie było jakiegoś pchania się do brata. Może dlatego że była chora wtedy
Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Idę spać
Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
U nas tez pobudka juz druga od 20


A co do wagi mam -8 co do wagi z przed ciazy, jeszcze drugie tyle i bede usatysfakcjonowana
Też mam coś koło - 6-8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 22:12   #2013
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja 3 kg mniej niz przed ciaza, ale figura duzo gorsza, no ale nie ma co narzekać...

Lezalam w łóżku i chciałam iść spać a mąż przychodzi i mówi że za pół godz przyjadą znajomi na lampke szampana... Sobie myślę no super... W wigilie tesciowa z rodzina sie wprosila a dzisiaj znajomi którzy lubią siedzieć po nocach...
Ale na całe szczęście posiedzieli mała godzinke i pojechali dalej a ja znowu w łóżku

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Także ten, ide spać
Dobranoc
Chyba że Wojtek wstanie, bo od 2 miesięcy przed północą codziennie pobudka, pewnie obudzi się przywitać Nowy Rok a co tam chociaż pół godzinki się zdrzemne....
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 22:19   #2014
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Manu u nas przyjęcie brata było ok. Najpierw się go trochę wstydziła, leciutko tylko dotykała paluszkiem, ale z każdym dniem rozkręcala.
Ja duzo z Hania rozmawiałam cała ciążę, że pojawi dzidzia, im brzuch większy tym bardziej, więc ona wiedziała co się będzie działo.
Ach, no i po przyjeździe do domu dostala od braciszka lalkę 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 22:20   #2015
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

2016 kończę optymistycznym akcentem 😁 1483222819660.jpg
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 22:47   #2016
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
2016 kończę optymistycznym akcentem 😁 Załącznik 6820141
😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 22:57   #2017
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta



Już za 3 minuty
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-31, 23:07   #2018
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Witam się w nowym roku !!!! Pomyślności dziewczyny 😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 23:13   #2019
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dużo szczęścia w Nowym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 23:21   #2020
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Witamy się w Nowym Roku mały wstał o 24 i teraz baluje, właśnie spiewa po swojemu, razem z Anitą Lipnicką
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 23:24   #2021
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Huk petard jej nie obudzi, matka wchodząca do sypialni na palcach tak szczęśliwego nowego roku a teraz pora iść już spać
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-31, 23:25   #2022
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

I my witamy Najlepszego!

Moje dziecko jest boskie, tak jak zawsze się budzi przed północą dziś w najlepsze mimo huku za oknem przespało nadejście Nowego Roku
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 23:34   #2023
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

My również się witamy. Mały dał 'poimprezować', miał tylko jedną pobudkę a potem dopiero o 00:10 karmiłam przy dźwięku petard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 23:35   #2024
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

My sie witamy w Polskim nowym roku i czekamy na irlandzki nie wiem czy damy rade
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 00:00   #2025
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ile byliście w szpitalu? Nie byłaś się na własne zadanie wyjść? Po ilu dniach się wpisałas? Jutro właśnie tak zamierzam wyjść z córką inaczej nie wyrobię tutaj psychicznie



Jeszcze siedzicie? Lepszy taki sylwester niż w szpitalu



Weź nie gadaj, nie chce całego roku po szpitalach jeździć. I nas się mówiło jaka wigilia taki cały rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ona miała wtedy 7 tygodni i niby wtedy standardowo dają na 10 dni antybiotyk, wypisałam nas w 7 albo 8 dobie. Tylko ona nie miała gorączki już po przyjęciu a przed antybiotyku podaniem, jednak płuca było słychać/na rtg po przyjęciu coś tam było widać, wziewów też już nie miała, z posiewów nic nie wyszło, z moczu że to pneumokoki też nie, do końca nie wiedzieli co to i dlaczego, moim zdaniem był wirus. Denerwowało mnie to, że każdy co innego mówił i bardziej wałkowali to, że olaboga dziecko jeszcze nie zaszczepione niż faktyczny jego stan. A teraz miała gorączkę przez 3 dni do 40 stopni i na sorze nawet się nie zająknął lekarz, że szpital potrzebny, ale to był taki lekarz co był jednym z bardziej w porządku podczas pobytu, nie straszył że Iga charczy tylko tłumaczył, że rano coś słychać a potem nie itd.


Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Mamy ktore maja starsze pociechy, jak u Was wygladalo przyjecie maluszkow?


Wypisali dzis bratowa z dzidziusiem do domu. Ich starsza corka ignoruje Malutka, w ogole nie chciala wracac do domu. Wycofala sie strasznie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Dużo rozmów podczas ciąży, chociaż unikała tematu, nie mówiła do brzuszka itd. Mówiłam, że dzida będzie płakać, czasem spać i dużo przy piersi. Efektem jak mnie po porodzie odwiedziła to leciała od razu do wózeczka itd. Do dzisiaj jest wielka, ciężka i pełna zwrotów akcji siostrzana miłość, szczególnie jak w grę wchodzi rozwalanie budowli z duplo, co Iga ubóstwia, mając w nosie cudne gryzaki i inne niemowlęce akcesoria. A i szybko podłapała, że długie piersiogodziny można wykorzystać na czytanie książek przeze mnie.



Najlepszego w nowym roku, u nas tylko jedna pobudka! A zawsze było do tej pory co najmniej 4-5.
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 00:55   #2026
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez fruzjape Pokaż wiadomość
Fb jest milion razy prostszy do wpadania na chwile niż długie wizazowe dyskusje

Ula jeździ jeszcze w gondoli. Aż trudno mi w to uwierzyć, bo starszak darł się masakrycznie w niej i mając 4 miesiące trafił do spacerówki. Ula gondole kocha, śpi w niej codziennie rano na drzemkę. Ubieram ja, wkładam do wózka na balkonie, zakrywam i wychodzę, zasypia od razu (sama!) i budzi się po 2-3 godzinach. Szkoda, ze w nocy tak nie zasypia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mozna miec wszystkiego

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Kopę lat

A rozstępy na cyckach ? No wezzzz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozstepy na cyckach to ja mam od 15 lat

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Witamy w nowym roku. Nasza rozgwiazda wytrzymala dzielnie do polnocy. Kwadrans po zbieralismy sie juz do domu, bo tarla juz oczeta, zmeczona w pieron. Zasnela jak tylko wsiadla do samochodu. W domu przy rozbieraniu nawet nie drgnela. Spi jak susel
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 01:18   #2027
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część czwarta

To i my witamy się w Nowym Roku! Jeszcze raz wszystkiego Naj!!!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Aż do tego wpisu Cię lubiłam...


Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U mnie jak jest śpiący to trze oczy.
U nas tak samo

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Ja bym chciała znów pobiegać przed ślubem biegałam teraz nie mam czasu
A myślałaś o tym, żeby kupić wózek do biegania i biegać zamiast spacerów? Ja ostatnio się zastanawiałam, tylko ja nienawidzę biegać


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
2016 kończę optymistycznym akcentem Załącznik 6820141


Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Z mojej tez taka imprezowiczka jak z koziej d. trąbka
Łooo Pani, to moja od dziś ma ksywkę terminator u znajomych byliśmy do 1:45 i spała tam z 15 minut już teraz się pokładała, ale zasnąć nie mogła, więc się zwinęliśmy, a tak to non stop bawiła się na macie, wstawała przy meblach i ogólnie impreza, impreza
Wcześniej pospała jedynie jak byliśmy w kościele, powiedzmy półtorej godziny i tyle ale teraz już śpi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-01-01 o 01:20
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 03:13   #2028
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dzień dobry w Nowym Roku

U nas całkiem przyjemnie - znajomi wpadli wcześniej a my mega nieogarnięci, Wojtul załapał się na pizzę a potem poszedł spać, ale mimo głośno nastawionego białego szumu spał dość niespokojnie. Obudził się na jedzenie tuż przed północą i jak usłyszał huk petard to oczka jak 5 zł, no to oglądał sobie, później chwilę z nami posiedział mocno zdziwiony, że w nocy go bierzemy do salonu a do tego jacyś ludzie są w domu Potem ładnie poszedł spać a my jeszcze pobalowaliśmy do 3. Ściągam i idę spać!
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 06:51   #2029
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Najlepszego w Nowym Roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 07:21   #2030
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Jakby któraś była zainteresowana to od jutra fioletowe dady są w promocji.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 08:50   #2031
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dzien dobry w Nowym Roku

Monaaaaa melduj sie.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 08:53   #2032
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Ona miała wtedy 7 tygodni i niby wtedy standardowo dają na 10 dni antybiotyk, wypisałam nas w 7 albo 8 dobie. Tylko ona nie miała gorączki już po przyjęciu a przed antybiotyku podaniem, jednak płuca było słychać/na rtg po przyjęciu coś tam było widać, wziewów też już nie miała, z posiewów nic nie wyszło, z moczu że to pneumokoki też nie, do końca nie wiedzieli co to i dlaczego, moim zdaniem był wirus. Denerwowało mnie to, że każdy co innego mówił i bardziej wałkowali to, że olaboga dziecko jeszcze nie zaszczepione niż faktyczny jego stan. A teraz miała gorączkę przez 3 dni do 40 stopni i na sorze nawet się nie zająknął lekarz, że szpital potrzebny, ale to był taki lekarz co był jednym z bardziej w porządku podczas pobytu, nie straszył że Iga charczy tylko tłumaczył, że rano coś słychać a potem nie itd.




Dużo rozmów podczas ciąży, chociaż unikała tematu, nie mówiła do brzuszka itd. Mówiłam, że dzida będzie płakać, czasem spać i dużo przy piersi. Efektem jak mnie po porodzie odwiedziła to leciała od razu do wózeczka itd. Do dzisiaj jest wielka, ciężka i pełna zwrotów akcji siostrzana miłość, szczególnie jak w grę wchodzi rozwalanie budowli z duplo, co Iga ubóstwia, mając w nosie cudne gryzaki i inne niemowlęce akcesoria. A i szybko podłapała, że długie piersiogodziny można wykorzystać na czytanie książek przeze mnie.



Najlepszego w nowym roku, u nas tylko jedna pobudka! A zawsze było do tej pory co najmniej 4-5.
To fajnie ze trafił się Wam wtedy normalny lekarz. U nas osluchowo jest ok. Ogólnie dzisiaj dużo lepiej. Rozważam wypisanie się szybciej ale pewnie nie wyraża zgody. Wkurza mnie ich podejście. Wszedł lekarz na wizytę i spytała jak się czuje dziecko i wyszedł! Ja wiem ze mamy tylko infekcje i nie jesteśmy ciekawym przypadkiem tylko po co w takim razie antybiotyk i tak długie leżenie w wirusach i bateriach

Życzę Wam zdrowia w tym nowym roku, tylko zdrowia bo resztę macie. Zdrowie najcenniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:00   #2033
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cześć cześć!
Wiedziałam, że podczas świąt nie wyrobię i nie nadrobię, ale 800 postów mnie przerosło!

Wszystkiego najlepszego w 2017! Oby każdy nowy dzień był piękniejszy niż poprzedni, nocki przespane, dzieci zdrowe i uśmiechnięte, a TŻ-owie pomocni i doceniający

******
Ja chyba potraktuję pisanie na forum jako środek kupopowodujący
******

U nas też się ostatnio pojawiały godzinne przerwy techniczne na zabawę tak w okolicach północy. Tysia chyba chciała posłuchać, co kot mówi, o północy w Wigilię
A wczoraj spała bardzo mocno, mimo że od 23 do 1 nad ranem ostro dawali za oknem

Jeśli chodzi o kilogramy, to ja jestem na skraju załamania. Mam co prawda wagę sprzed ciąży, ale to waga +10kg do tego, co miałam poznając Męża dwa lata temu (!)

Czy tylko moje dziecko ma alergię na matę/leżenia na brzuszku??
Wygibasy uskutecznia wyłącznie na kanapie, gdzie istnieje duże ryzyko upadku na główkę Nie żebym ją zostawiała samą na tej macie - siedzę tam z nią, a ta beczy, ze nie

I też przechwaliłam moje dziecko.
Z anioła stała się wiecznie chcącą na ręce damą, która przepłąkuje 3/4 dnia
TŻ mói, że ona się nauczy chodzić tylko po to, żeby do nas podbiegać, a y ją na ręce mamy brać
Idę do niej, bo beczy oczywiście
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:18   #2034
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Cześć cześć!
Wiedziałam, że podczas świąt nie wyrobię i nie nadrobię, ale 800 postów mnie przerosło!

Wszystkiego najlepszego w 2017! Oby każdy nowy dzień był piękniejszy niż poprzedni, nocki przespane, dzieci zdrowe i uśmiechnięte, a TŻ-owie pomocni i doceniający

******
Ja chyba potraktuję pisanie na forum jako środek kupopowodujący
******

U nas też się ostatnio pojawiały godzinne przerwy techniczne na zabawę tak w okolicach północy. Tysia chyba chciała posłuchać, co kot mówi, o północy w Wigilię
A wczoraj spała bardzo mocno, mimo że od 23 do 1 nad ranem ostro dawali za oknem

Jeśli chodzi o kilogramy, to ja jestem na skraju załamania. Mam co prawda wagę sprzed ciąży, ale to waga +10kg do tego, co miałam poznając Męża dwa lata temu (!)

Czy tylko moje dziecko ma alergię na matę/leżenia na brzuszku??
Wygibasy uskutecznia wyłącznie na kanapie, gdzie istnieje duże ryzyko upadku na główkę Nie żebym ją zostawiała samą na tej macie - siedzę tam z nią, a ta beczy, ze nie

I też przechwaliłam moje dziecko.
Z anioła stała się wiecznie chcącą na ręce damą, która przepłąkuje 3/4 dnia
TŻ mói, że ona się nauczy chodzić tylko po to, żeby do nas podbiegać, a y ją na ręce mamy brać
Idę do niej, bo beczy oczywiście
A próbowałaś kłaść na podłodze? Zawsze to bezpieczniej niż łóżko. Co do maty nie doradzę, bo u nas już poszła w odstawkę. Chwilę się jeszcze bawił dzwoneczkami powieszonymi na pałąku, ale teraz odkąd jest mobilny to buszowanie po pokoju znacznie ciekawsze jest. A mata czeka na przepranie i schowanie z myślą o kolejnym dziecku


Dziewczyny czy jak Wasze dzieci zaczynały się podciągnać do góry, to od razu na stopach, czy wpierw z kolan?
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:18   #2035
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

oo Asia ty tutaj? skok kochana, skok ;] u mnie już po ufff. Myślałam, że nauczy się chodzić przy jej szaleńczym tempie, ale tylko próbuje stać bez trzymanki, zaczęła mówić baba i ogarnęła przybijanie piątki i kosi kosi. Poza tym mam wrażenie, że jest bardziej ogarnięta ;]
ja też was podczytuję, bo nasz kwietniówkowy wątek słabo przędzie ;]
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:18   #2036
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Cześć cześć!
Wiedziałam, że podczas świąt nie wyrobię i nie nadrobię, ale 800 postów mnie przerosło!

Wszystkiego najlepszego w 2017! Oby każdy nowy dzień był piękniejszy niż poprzedni, nocki przespane, dzieci zdrowe i uśmiechnięte, a TŻ-owie pomocni i doceniający

******
Ja chyba potraktuję pisanie na forum jako środek kupopowodujący
******

U nas też się ostatnio pojawiały godzinne przerwy techniczne na zabawę tak w okolicach północy. Tysia chyba chciała posłuchać, co kot mówi, o północy w Wigilię
A wczoraj spała bardzo mocno, mimo że od 23 do 1 nad ranem ostro dawali za oknem

Jeśli chodzi o kilogramy, to ja jestem na skraju załamania. Mam co prawda wagę sprzed ciąży, ale to waga +10kg do tego, co miałam poznając Męża dwa lata temu (!)

Czy tylko moje dziecko ma alergię na matę/leżenia na brzuszku??
Wygibasy uskutecznia wyłącznie na kanapie, gdzie istnieje duże ryzyko upadku na główkę Nie żebym ją zostawiała samą na tej macie - siedzę tam z nią, a ta beczy, ze nie

I też przechwaliłam moje dziecko.
Z anioła stała się wiecznie chcącą na ręce damą, która przepłąkuje 3/4 dnia
TŻ mói, że ona się nauczy chodzić tylko po to, żeby do nas podbiegać, a y ją na ręce mamy brać
Idę do niej, bo beczy oczywiście
A próbowałaś kłaść na podłodze? Zawsze to bezpieczniej niż łóżko. Co do maty nie doradzę, bo u nas już poszła w odstawkę. Chwilę się jeszcze bawił dzwoneczkami powieszonymi na pałąku, ale teraz odkąd jest mobilny to buszowanie po pokoju znacznie ciekawsze jest. A mata czeka na przepranie i schowanie z myślą o kolejnym dziecku


Dziewczyny czy jak Wasze dzieci zaczynały się podciągnać do góry, to od razu na stopach, czy wpierw z kolan?
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:42   #2037
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Mata=podłoga, bo miałam na myśli matę piankową

Jak to skok, to chyba ja skoczę, ale z mostu
Poza tym, jak ona ma się czegoś nauczyć, skoro ciągle chce być na rękach u nas I to do tego stopnia, że gdy płacze, to nie wystarczy do niej podejść i objąć - trzeba wziąć na ręce i dopiero wtedy jest spokój.

Też podejrzewałam skok, bo wszystko się posypało - nawet rozszerzanie diety. Z 3 posiłków zeszłyśmy do połowy
Proponuję jej inne jedzenie, wyjada nam zawsze coś z talerza, ale posiłkiem bym tego nie nazwała.
Nie panikuję, bo czytałam "Moje dziecko nie chce jeść" i widocznie nie ma ochoty/nie jest głodna.
Za to cyc non stop
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:55   #2038
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Hmm moja lubi podłogę od momentu kiedy przewróciła się pierwszy raz na brzuch, więc nie pomogę za to jak tylko zobaczy starego to pędzi i ręce wyciąga i wdrapuje się na niego.
Bardzo polubiła też stanie w łóżeczku i wspin na oparcie kanapy.
Z rozszerzaniem u mnie problem z kolacją, no nawet nie da jej się wsadzić do krzesełka. A wolę żeby coś zjadła bo wieczorem ma ewidentne ssanie w żołądku. Obiady i śniadania są ok, byle nie dawać żadnych papek bo nie zje. W dzień to zdarza jej się zapominać o cycu, nieraz ma 5 godzin przerwy w okresie poranno - obiadowym ;] za to wieczorem i w nocy nadrabia.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 09:59   #2039
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Mata=podłoga, bo miałam na myśli matę piankową

Jak to skok, to chyba ja skoczę, ale z mostu
Poza tym, jak ona ma się czegoś nauczyć, skoro ciągle chce być na rękach u nas I to do tego stopnia, że gdy płacze, to nie wystarczy do niej podejść i objąć - trzeba wziąć na ręce i dopiero wtedy jest spokój.

Też podejrzewałam skok, bo wszystko się posypało - nawet rozszerzanie diety. Z 3 posiłków zeszłyśmy do połowy
Proponuję jej inne jedzenie, wyjada nam zawsze coś z talerza, ale posiłkiem bym tego nie nazwała.
Nie panikuję, bo czytałam "Moje dziecko nie chce jeść" i widocznie nie ma ochoty/nie jest głodna.
Za to cyc non stop
A ząbki?
U nas od piątku maruda, może też skok albo dolna dwojka, bo coś tam się chyba dzieje, zabawki cały czas w buzi i to wkladane ze straszną złością, sam niewie co by chciał :-\ rozszerzanie też się posypało, wszystko jest beeee

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Wojtek zabrał się za rozbieranie choinki :-P

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Chyba wybiore się z nim na spacer noworoczny
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 10:12   #2040
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
To fajnie ze trafił się Wam wtedy normalny lekarz. U nas osluchowo jest ok. Ogólnie dzisiaj dużo lepiej. Rozważam wypisanie się szybciej ale pewnie nie wyraża zgody. Wkurza mnie ich podejście. Wszedł lekarz na wizytę i spytała jak się czuje dziecko i wyszedł! Ja wiem ze mamy tylko infekcje i nie jesteśmy ciekawym przypadkiem tylko po co w takim razie antybiotyk i tak długie leżenie w wirusach i bateriach

Życzę Wam zdrowia w tym nowym roku, tylko zdrowia bo resztę macie. Zdrowie najcenniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martunia trzymam kciuki zeby udalo sie szybciej wyjsc

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
oo Asia ty tutaj? skok kochana, skok ;] u mnie już po ufff. Myślałam, że nauczy się chodzić przy jej szaleńczym tempie, ale tylko próbuje stać bez trzymanki, zaczęła mówić baba i ogarnęła przybijanie piątki i kosi kosi. Poza tym mam wrażenie, że jest bardziej ogarnięta ;]
ja też was podczytuję, bo nasz kwietniówkowy wątek słabo przędzie ;]
O prosze. A kiedys to my was podczytywalysmy. Szczegolnie gdy rozsypywal sie u was worek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.