Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 08:40   #2011
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Dzień Dobry
Pistolet kosztował 49 zł i dostałam bransoletkę gratis :P A dlaczego go wybrałam? Wymyśliłam nową bransoletę ala "ojciec chrzestny" :P Dziś dokupię z okazji mikołaja karty do gry z apartu i poszukam czegoś jeszcze pasującego, jakieś autko np.
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:44   #2012
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Szczerze? Ja skapitulowałam w zasadzie już z miesiąc temu
Właśnie widzę

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Melduję się

Od jakiegoś czsu oglądam zdięcia Trollbeads, waszych i fanów na FB.
Szczerze, jakoś Trollbeads mnie się nie podobają.
Zwykły skórka gdzie Pandora ma ładniejszą skórzaną plecionkę i większą kolorystykę, tak samo srebrna żmijka jest ładniejsza. Piszecie na Pandorę, że droga... i posiada mniejszy wybór murano. W Yes może i mają mały wybór Panorowych murano, w oficjalnych sklepach Pandory jest więcej.
W Trollbeads za to trzeba kupić osobno bransoletkę i zapięcie, kupno droższego wychodzi i tak drożej... od Pandory Szkoda, że jeszcze skórzanej bransoletki nie podzielili na dwie części
Srebrne zawieszki o zgrozo... nijakie sama nazwa mówi, że Troll(beads) czyli (brzydkie)
Murano za bardzo kolorowe, (co za dużo to nie zdrowo) nie lubię koglu-moglu na bransoletce.
W Trollbeads trzeba płacić za przesyłkę a w Pandorze jest darmowa.
Wolę Pandorowe, może i mniejszy wybór, lecz bardziej eleganckie, wysmakowane, kobiece...
to tak samo jak mi... z murano owszem z Trolli podoba mi się kilka, nawet bardzo, ale srebrne bedsy mają okropne imho... a ja zamierzam się głównie na nich skupić, a murano mieć maks. 4, żeby ożywić kolorystycznie bransoletkę btw. widziałam na ostatnich stronach zdjęcia twojego fioletowego murano z kwiatem- śliczne jest, najładniesze ze wszystkich imho. Sama właśnie mam narazie jedno murano i to właśnie to

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Każda z nas jest inna i ma inny gust. Jednej podoba sie Trollbeads, drugiej Pandora...
Ja należe do fanek Pandory, bo ona jest taka "czysta" i poukładana.. Jest elegancka.
Trolle sa troche inne. Nie wpadają w mój gust. Przede wszystkim nie cierpię srebra oksydowanego, wygląda dla mnie jak metal . I to jest dyskwalifikacja (nawet dla tych pandorowych). Kolorowe mureno sa śliczne w Trollach, natomiast do mnie nie trafiają. Lubie bransoletke która jest dobrana kolorystycznie a mam wrazenie ze w Trollach cięzko o jeden rodzaj kolorystyczny (bez urazy ) albo nie widziałam takich.
Natomiast, ja odbieram trolle tak, jakby te koraliki czasem byly z innego, baśniowego świata. Wróżki, smoki.. trochę jak w baśniach. To jest super, mają swoją magię. Może i Pandora nie ma takiej "magii" ale mi sie w niej podoba ta elegancja, prostota. Lekkie wyrafinowanie. I to, że już od kilku lat kocham się w tej marce.
Moje uczucia bardziej ulokuję w Pandorce, nie wiem dlaczego.. może to kwestia charakteru
otóż to...pandora jest taka klasyczna i elegancka...a w Trollach ta bajkowośćmi nie pasuje, to nie dla mnie chociaż kto wie, może jak kiedyś w Trómieście otworzę stoisko Trollbeads, to przepadnę... narazie nie miałam w ogóle okazji obejrzeć na żywo

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość

ja się ostałam ! dla mnie pandora i tylko pandora! Dostałam na urodziny woreczek z dolarami *.*
dzisiaj jak byłam w pandorze w arkadii to miałam zamiar kupić sobie murano, ale stwierdziłam, że jeszcze nie jestem pewna do końca które chce, tym bardziej, że podoba mi się większość i nie wiem jaką kolorystykę chcę mieć na swojej skórce
super wklejałam gdzieś w wątku zdjęcia? można gdzieś zobaczyć Twoją bransoletkę?


Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ok, to wklejam fotkę z aktualnym stanem
Zielony koralik zostanie zastąpiony pandorowym koralikiem (Św.Mikołaj przyniesie ) w różowo-białe paseczki.. Czarny koralik jest z Apartu.

Serduszko które tam jest, doczepiłam byle jak.. ale chciałam je mieć przy sobie bo mam bardzo mile wspomnienia z nim.. i musze znaleźć jakąś ładną przywieszkę, by mogło elegancko wisieć na bransoletce.

W momencie gdy zaczne wstawiać murano koraliki ta bransoletka będzie pełniejsza i żywsza.
śliczna kompozycja właśnie podobają mi się z apartu z tego typu jak ten Twój czarny, m.in. w fioletowej tonacji (w załączeniu) i zastanawiam się czy będzie pasować do mojej kompozycji...u Ciebie świetnie się to komponuje

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie opętanych
Chyba każda z nas zakłada, że nic nie kupi przez następne np. 2 tygodnie... ale to jest silniejsze od nas!! Ja juz obmyśliłam plan, że będe kupować 1 element miesięcznie, ale to za mało!! jest 5 grudnia, a mam już dwa elementy.. i czaję się na kolejny a bransoletkę mam od 3 tyg.
Takim tempem jakie my mamy to te bransoletki będą zapełnione do przyszłego lata maksymalnie!! Jak i nie szybciej..
hehe dokładnie, ja mam bransoletkę 2 tyg. i mam 7 elementów wczoraj oglądałam murano, ale nie mogłam się zdecydować i wyszłam z niczym. ale ograniczyłam swój wybrór do dwóch (chyba) fioletowego w trójkąciki i takiego różowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg apart.jpg (47,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apart 1.jpg (47,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg murano4.jpg (11,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg murano1.jpg (11,5 KB, 1 załadowań)
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:56   #2013
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
śliczna kompozycja właśnie podobają mi się z apartu z tego typu jak ten Twój czarny, m.in. w fioletowej tonacji (w załączeniu) i zastanawiam się czy będzie pasować do mojej kompozycji...u Ciebie świetnie się to komponuje
Dziękuję..
Narazie jest tam szaro i smutno, ale ją rozwesele koralikami... i bedzie ok


Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
hehe dokładnie, ja mam bransoletkę 2 tyg. i mam 7 elementów wczoraj oglądałam murano, ale nie mogłam się zdecydować i wyszłam z niczym. ale ograniczyłam swój wybrór do dwóch (chyba) fioletowego w trójkąciki i takiego różowego
Widzę, że podobną kolorystykę lubimy
Wczoraj własnie już, już kupowałam fioletowy koralik (jak na zdjeciu) ale sie wstrzymałam, bo nie wiem jak będzie wyglądać z murano.. a chcę rownież to fioletowe co masz na fotce..

Pokaż fotkę swojej Pandorki, pliss
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:19   #2014
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość

Widzę, że podobną kolorystykę lubimy
Wczoraj własnie już, już kupowałam fioletowy koralik (jak na zdjeciu) ale sie wstrzymałam, bo nie wiem jak będzie wyglądać z murano.. a chcę rownież to fioletowe co masz na fotce..

Pokaż fotkę swojej Pandorki, pliss
super a tak w ogóle widzę, że też jesteś z Trójmiasta

zdjęcia niestety z zeszłej niedzieli, bo teraz mi baterie padły w aparacie stan jest podobny doszedł tylko srebrny koralik w serduszka (magdadro )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pandora.jpg (39,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pandora2.jpg (30,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pandora3.jpg (45,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg serca.jpg (14,3 KB, 16 załadowań)
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:27   #2015
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

właśnie przeglądając stronę zakochałam się w tej zawieszce, chyba sobie zażyczę na święta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwiazda.jpg (15,0 KB, 6 załadowań)
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:32   #2016
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Tinka a twoje srebrne elementy sa pandorowe czy jak?bo jakos ich jakosc tez nie jest zadowalajaca jesli to jest pandora.

Dziewczyny nie wiem co zrobic otwiera mi sie waz w kieszeni i coraz czesciej mysle ze jednak nie potrzebuje trolli choc tak bardzo mi sie podobaja ((

TZ chce mi nawet kupic ta starotowa bransoletke zapiecie i dwa koraliki a ja sie i tak zastanawiam
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:35   #2017
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
super a tak w ogóle widzę, że też jesteś z Trójmiasta

zdjęcia niestety z zeszłej niedzieli, bo teraz mi baterie padły w aparacie stan jest podobny doszedł tylko srebrny koralik w serduszka (magdadro )
Sliczna pandorcia
Fajnie by ci pasował koralik z Apartu ten fioletowy, bo widzę że raczej kolorystyka fioletu tutaj bedzie gościć.
Te serduszka też mi siedzą w głowie.
Patrze na twoje klipsy i myślę że zrobiłam błąd kupując teraz gładki. Mogłam kupić dwa takie same, czyli w kwiatuszki.
Myślisz, że jakbym poszła do Yes (kupowane w madisonie) to by mi zamienili na kwiatuszki? A kupowałam jakis tydzien temu. Ten zwykły klips jest ok, ale teraz jak patrze na twoja bransoletkę to uważam ze dwa takie same sa ładniejsze..

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
Tinka a twoje srebrne elementy sa pandorowe czy jak?bo jakos ich jakosc tez nie jest zadowalajaca jesli to jest pandora.
Pisałam wyżej, że dwa elementy nie są z Pandory.
Duże przywieszone serduszko oraz zielony koralik.
Reszta jest pandorowa, może zdjecie jest sredniej jakości.. musiałabym zrobić zwykłym aparatem, bo lustrzanka mi wyostrza tylko jakiś konkretny punkt.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 09:35   #2018
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
Tinka a twoje srebrne elementy sa pandorowe czy jak?bo jakos ich jakosc tez nie jest zadowalajaca jesli to jest pandora.

Dziewczyny nie wiem co zrobic otwiera mi sie waz w kieszeni i coraz czesciej mysle ze jednak nie potrzebuje trolli choc tak bardzo mi sie podobaja ((

TZ chce mi nawet kupic ta starotowa bransoletke zapiecie i dwa koraliki a ja sie i tak zastanawiam
Ja bym się nie zastanawiała . Biżuterii nigdy za wiele!
Btw. odchudzałaś się na Dukanie? Ciężko było?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:06   #2019
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Sliczna pandorcia
Fajnie by ci pasował koralik z Apartu ten fioletowy, bo widzę że raczej kolorystyka fioletu tutaj bedzie gościć.
Te serduszka też mi siedzą w głowie.
Patrze na twoje klipsy i myślę że zrobiłam błąd kupując teraz gładki. Mogłam kupić dwa takie same, czyli w kwiatuszki.
Myślisz, że jakbym poszła do Yes (kupowane w madisonie) to by mi zamienili na kwiatuszki? A kupowałam jakis tydzien temu. Ten zwykły klips jest ok, ale teraz jak patrze na twoja bransoletkę to uważam ze dwa takie same sa ładniejsze..

tak, zdecydowanie fiolet/ ew. jakieś pasujące odcienie różu etc...
szczerze mówiąc nie orientowałam się jaka jest polityka zwrotów/wymian, ale myślę, że możesz spróbować gdzieś tam czytałam, że można w jakimś tam czasie wymienić.
co do dwóch takich samych/ różnych klipsów- na początku nie wyobrażałam sobie dwóch różnych (dlatego najpierw kupiłam jeden, potem drugi, bo akurat nie mieli dwóch tych samych), ale teraz jak oglądam zdjęcia gdzie są dwa różne to bardzo mi to się podoba i weź tu człowieku nadąż za kobietami
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:19   #2020
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Chodiz mi poprostu Tinka ze napisalas ze srebro troll beads jest brzydko zrobione...a te koraliki pandorowe co mas zna bransoletce tez najladniejsze nie sa Ja stwierdzilam ze narazie poki funduszy brak bede kupowala murnao z trolli , srebro zas podoba mi sie to z Maka jak i niektore z cicho chico czy jakos tak ) choc napalona jestem na dwa korale srebrne z trollow-- na calineczke oraz na ten piekny z kamieniami, ktore ma magi > ale generalnie jesli chodzi o stoppery np. to chyba kupie te tansze odpowiedniki >

widzialam tez ktoras z was pokazywala korlaik z zaffiro ktory byl praktycznie identycnzy jak ten pandorowy

Wydaje mi sie tlyko ze jakos trudno znalezc tansze muraNO tak piekne jak te z trollow , dlatego to wlasnie w murano trollowe bede inwestowala ;>>


Tak odchudzalam sie na dukanie schudlam 7 kilo, ale p;o wakacjach przybyl mi niecaly kilosik i tak sie waga ustabilizowala na 50 kilo ) , dodam ze jestem juz na 4 fazie i nic nie tyje >>
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:22   #2021
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

A jak cenowo wychodzą bransoletki z Pandory? Chodzi mi zarówno o bransoletkę jak i koraliki, bo tak sie ostatnio zastanawiam nad kupnem
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 10:22   #2022
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Spaza, Tinka* widzę, że mamy podobny gust cieszę się

Mnie wczoraj olśniło i już wiem jaką kolorystykę będę miała na mojej srebrnej Pandorce. Narazie leży sobie w pudełeczku pusta a obok niej koralik w kwiatuszki srebro, złoto z diamentem za 379 zł. Myślę, że albo go dam teściowej w prezencie na gwiazdkę... hmm... chociaż to nieco drogi prezent i może się poczuć niezręcznie... albo go sprzedam ponieważ mam inną koncepcję :P koralik od kilku dni leży w pudełeczku jeszcze nie rozpakowany.
Jutro mikołajki dostanę koralik ze spiralami
Następne koraliki to fioletowe Murano z kwiatem - najśliczniejsze!!
i zawieszki z topazem i ametystem.
Mam mały dylemat co do stoperów... na pewno chciałabym mieć obydwa, ponieważ nie planuję zapełnić bransoletki w całości a jedynie w 1/3 w tym jedno lub 2 murano. Hmm jak na razie to tylko jeden wzór mi się podoba - niestety ze srebrnych najdroższy buu
Podoba mi się jeszcze charms muffinek
Co o tym zestawieniu sądzicie? Może mi poradzicie jakie stopery wybrać?
Też się zgadzam z tym, że dwa takie same wyglądają dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 790538AM.jpg (11,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790538BTP.jpg (11,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790560IO.jpg (15,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790399DN.jpg (14,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790330CZ.jpg (14,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790643.jpg (12,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790417.jpg (12,7 KB, 4 załadowań)
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:26   #2023
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
Chodiz mi poprostu Tinka ze napisalas ze srebro troll beads jest brzydko zrobione...>
no ale to jakas bzdura jest, dziewczyny wielokrotnie pisały, ze srebro w trolach jest wykonane z najmniejszymi szczególikami i super dopracowane. A rodzaje i formy to rzecz gustu, mi np. nie podoba sie uwielbiana na wątku pszczółka z pandory
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:35   #2024
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
A jak cenowo wychodzą bransoletki z Pandory? Chodzi mi zarówno o bransoletkę jak i koraliki, bo tak sie ostatnio zastanawiam nad kupnem
sama bransoletka srebrna 239 zł/ 299 zł. a skóżana bodajże 209 zł. a koraliki od 59 zł (ale to chyba tylko separatory), a tak to od 99 zł do ... lepiej nie mówić
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:36   #2025
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

No mi wlasnie bardzo podobaja sie te wrozki elfy i smoki...a najbardziej te ktore siedza na szkle murano cudo D Ale mowie sa tez inne koraliki ktore mi sie podobaja ze zwyklych sklepow z bizuteria np. ten :P

http://zaffiro-art.pl/p/87/1624/sreb...u-pandora.html

Jestem kawomaniakiem i kubek z kawa jest jakos taki mi bliski >
W trollach widzialam jest mocca z ziarenek kawy

a tu ktos pztal sie o stoperz

http://www.chicochica.pl/koralik-sto...da-p-1128.html
mnie sie podobaja te

http://www.chicochica.pl/koralik-hg034-p-576.html

a tutaj slawna pszczolka ;>

i na sam koniec koralik perla ktory tez bardzo mi sie podoba >

Dziewczyny cyz moze ktoras sie z was wypowiedziec o produktach sklepu chicochica.pl? ktoras z was podawala ten adres >
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com

Edytowane przez Achika
Czas edycji: 2010-12-05 o 10:48
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:42   #2026
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ale ja chyba wiem o co chodzi. Ogólnie trolle są baśniowe, ale niektóre są poprostu z jakiejś koszmarenej baśni. Według mnie niektóre srebrne są upiorne,ale w swojej upiorności mogą się podobać. Tak jak psy, które są tak brzydkie że aż piekne. Np. główka dziecka z otwartą buzią to dla mnie koszmarek.
Ale murano...poprostu małe dzieła sztuki!
Pandora ma moim zdaniem ładniejsze srebra ale i tak kupię biagi bo są wg mnie najładniejsze no i tańsze. A murano Pandora ma poprostu ładne. Takie poprawne. Nie wiem czy są bardzo dopracowane bo chciałam raz kupić koralik i na dziesięć w sklepie każdy miał jakąś niedoróbkę, po tym się zniechęciłam.
I ja Was w ogóle pogodzę! Bo ja noszę jednocześnie troll i pandorę. Mam na ręku skórkę z pandory i srebro z troll w tej samej kolorystyce pokażę potem zdjęcie tego razem i same ocenicie jak to w kupie wygląda.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:16   #2027
snowprincess
Rozeznanie
 
Avatar snowprincess
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
D Ale mowie sa tez inne koraliki ktore mi sie podobaja ze zwyklych sklepow z bizuteria np. ten :P

http://zaffiro-art.pl/p/87/1624/sreb...u-pandora.html

Jestem kawomaniakiem i kubek z kawa jest jakos taki mi bliski >
W trollach widzialam jest mocca z ziarenek kawy
Ja też uwielbiam kawę Ale akurat ten koralik nie przypadł mi do gustu. W Pandorze jest też filiżanka (99 zł), ale taka sobie. Zakochałam się w filiżance bodajże z Apartu, ale niestety nie mieści się na srebrną bransoletkę Pandory szkoda, bo mi się podoba w tym charmsie serduszko ala latte art
snowprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:20   #2028
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Zrobiłam dziś lepsze zdjęcia moich Trolli Już się do nich przekonałam (obu) i zostają ze mną Tylko jeszcze je kryje przed TŻ, bo pierwsza bransoletka miała być od niego Dziś lub jutro wybiorę się do Wola Park, a potem zaciągne go tam, albo do Promanady, w zależności od promocji

Co mnie zdziwiło, to to, że skórka 36cm, jak kupię lepsze zapięcie(słoń) i będę ją zapinać na ostatnią dziurkę, będzie dobra na taką małą łapkę jak moja. Teraz sploty są za duże i może nie najlepiej się układają.

A w ogóle, to pudełeczko na Trollbeads mi się baaardzo podoba, taka skandynawska prostota i elegancja

Daję też zdjęcie, jak sobie zapięcie standardowe radzi na skórce. Zapięłam sama, ale musiałam się nagimnastykować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT2573.jpg (82,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT2571.jpg (103,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT2579.jpg (86,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT2577.jpg (101,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT2582.jpg (56,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT2584.jpg (73,6 KB, 70 załadowań)
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:41   #2029
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Promenadę to tak na 100% jest bo to Galeria a nie stoisko Trollbeads.... inaczej może być w Wola Parku bo tam jest stoisko tylko z tym więc byłoby super gdyby komuś udało się tam wybrać. Poza tym myślę, że trzy dni po otwarciu to będą mieli ogromny wybór i to przed świętami powinni być dotowarowani na maksa...

mademoiselle jeanne - niestety nie pamiętam czy był dziki kot... być może jeszcze się przed świętami wybiorę żeby sprawdzić czy jednak tej dostawy nie było to sprawdzę !!!!

zrobiłam zdjęcie z fleszem i jestem super szczęśliwa tylko teraz czekanie do Świąt będzie katorgą

AAA dla tych co lubią równe koraliki to powiem tak
na dzień dobry jak je zobaczyłam chciałam wyjść...
potem stwierdziłam, że skoro tu jestem to jednak popatrzę....
wszystkie prawie innej wielkości.... srebro takie jakby niedopracowane....
zaczęłam przymierzać, dobierać i wciągnęłam się w tą inność na maksa

tu nie ma sensu porównywanie pandory do trollbeads !!!!
pandora jest poukładana, stonowana i na 100% bardziej dopracowana
trole są zwariowane, na luzie i faktycznie magiczne

piszcie koniecznie jak tam Wola Park !!!
Ja też bez stoperów sobie nie wyobrażam. Kwiat Indygo piękny. Też go rozważałam, ale chyba zdecyduję się jednak na ciemnofioletowy kwiat.
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 13:15   #2030
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Dziewczyny, mam takie pytanie, jakie Trolle Wam się kojarzą górsko? Moja mama kocha góry, naturalne rzeczy, zawsze zbiera jakieś kamienia na wędrówkach, suchy Tatrzańskie trawki i kwiatki (oczywiście nie chronione).
Myślę, żeby jej oddać skórkę jak kupię srebrną bransoletkę, i dokupić jej np.Czarną Wiewiórkę, Szarego Wilka, srebrną Owieczkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarna wiewiórka.jpg (11,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szary wilk.jpg (13,2 KB, 1 załadowań)
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:25   #2031
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Ja to mam jednak słabą silną wolę

Właśnie wróciłam z Wola Parku i św.Mikołaj przyniósł mi moją pierwszą bransoletkę Trollbeads

Jak ochłonę troszkę, to postaram się pochwalić zdjęciami i napiszę co i jak
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:29   #2032
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

mnie sie one bardziej z afryka kojarza)) ja bym wybrala
http://www.trollbeads.com.pl/Biala_Stal-323.html
oraz
Czarny Pancernik
http://www.trollbeads.com.pl/Czarny_Pancernik-617.html

i do tego ta owca...:PP
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:33   #2033
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja to mam jednak słabą silną wolę

Właśnie wróciłam z Wola Parku i św.Mikołaj przyniósł mi moją pierwszą bransoletkę Trollbeads

Jak ochłonę troszkę, to postaram się pochwalić zdjęciami i napiszę co i jak
Czekamy z niecierpliwością, przynajmniej ja

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
mnie sie one bardziej z afryka kojarza)) ja bym wybrala
http://www.trollbeads.com.pl/Biala_Stal-323.html
oraz
Czarny Pancernik
http://www.trollbeads.com.pl/Czarny_Pancernik-617.html

i do tego ta owca...:PP
Te, które wkleiłaś, to mi się bardziej kojarzą z zimą i szczytami, a moje to tak bardziej ja ta ruda trawa w drodze na Tarnice
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:33   #2034
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale sorry dziewczyny dla mnie takie kombinowanie jest trochę bez sensu.... bo przecież i tak ta druga bedzie leżeć
nie lepiej po prostu za tą kasę kupić dodatkowe koraliki np. z II i III grupy, lub zdecydować się na droższe zapięcie i stopery???
Rzeczywiście, jak ma leżeć to jet bez sensu, ale np. ja chciałabym sobie pokupić bransoletki w różnych kolorach (mam czarną a bym nie pogardziła brązową i beżową do różnych zestawów), w dodatku jedną skórkę chcę kupić dużą i przeznaczyć na naszyjnik (bo te skórzane co proponują nie podchodzą mi)
Jeszcze obmyśliłam, że jedną czarną skórkę może wezmę dla TŻ (bez koralików bo on nie cierpi), będzie prezent na jakąś okazję a mi zostaną koraliki

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Chyba każda z nas zakłada, że nic nie kupi przez następne np. 2 tygodnie... ale to jest silniejsze od nas!! Ja juz obmyśliłam plan, że będe kupować 1 element miesięcznie, ale to za mało!!
Oj rozumiem Cię doskonale Jak zbierałam Pandorę to też założyłam, że jeden koralik miesięcznie, ciężko było ale udało mi się opanować (brak dodatkowych funduszy trochę pomogł).
Ale z Trollami... nie mogę wytrzymać, serio muszę coś jeszcze w grudniu kupić
Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
Chodiz mi poprostu Tinka ze napisalas ze srebro troll beads jest brzydko zrobione...a te koraliki pandorowe co mas zna bransoletce tez najladniejsze nie sa
Szczerze, to mnie też nie podoba się większość srebrnych z Trollbeads (już pomijając że dużo sobie za nie życzą), ale jest mimo wszystko sporo takich, które bardzo chętnie widziałabym u siebie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mi np. nie podoba sie uwielbiana na wątku pszczółka z pandory
Też nie rozumiem tej fascynacji pszczółką, jak dla mnie to jeden z brzydszych koralików w Pandorze

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Mam na ręku skórkę z pandory i srebro z troll w tej samej kolorystyce pokażę potem zdjęcie tego razem i same ocenicie jak to w kupie wygląda.
O, daj zdjęcie

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś lepsze zdjęcia moich Trolli Już się do nich przekonałam (obu) i zostają ze mną Tylko jeszcze je kryje przed TŻ, bo pierwsza bransoletka miała być od niego Dziś lub jutro wybiorę się do Wola Park, a potem zaciągne go tam, albo do Promanady, w zależności od promocji

Co mnie zdziwiło, to to, że skórka 36cm, jak kupię lepsze zapięcie(słoń) i będę ją zapinać na ostatnią dziurkę, będzie dobra na taką małą łapkę jak moja. Teraz sploty są za duże i może nie najlepiej się układają.

A w ogóle, to pudełeczko na Trollbeads mi się baaardzo podoba, taka skandynawska prostota i elegancja

Daję też zdjęcie, jak sobie zapięcie standardowe radzi na skórce. Zapięłam sama, ale musiałam się nagimnastykować.
Świetnie wygląda ta bransoletka!
Zapiąć się ją tym zapięciem (mimo że trudno) ale da śmiało
Też podoba mi się to pudełeczko, aczkolwiek trochę szkoda że gąbka wewnątrz jest czarna, gdyż ciężko na jej tle zdjęcie zrobić
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:34   #2035
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

a ja mysle ze zestaw Dagienki jest bardzo górski oczywiście jak mama lubi kamienie to koraliki z kamieniami szlachetnymi na pewno by jej sie spodobały, no ale cena
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:57   #2036
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie, jakie Trolle Wam się kojarzą górsko? Moja mama kocha góry, naturalne rzeczy, zawsze zbiera jakieś kamienia na wędrówkach, suchy Tatrzańskie trawki i kwiatki (oczywiście nie chronione).
Myślę, żeby jej oddać skórkę jak kupię srebrną bransoletkę, i dokupić jej np.Czarną Wiewiórkę, Szarego Wilka, srebrną Owieczkę.

To jest bardzo górski zestaw
Szkoda tylko, że nie mają srebrnego koralika - oscypka
Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja to mam jednak słabą silną wolę

Właśnie wróciłam z Wola Parku i św.Mikołaj przyniósł mi moją pierwszą bransoletkę Trollbeads

Jak ochłonę troszkę, to postaram się pochwalić zdjęciami i napiszę co i jak
Oj, czekamy z WIELKĄ niecierpliwością!! Tylko nie każ nam długo czekać

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2010-12-05 o 13:58
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:03   #2037
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Czekamy z niecierpliwością, przynajmniej ja
Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Oj, czekamy z WIELKĄ niecierpliwością!! Tylko nie każ nam długo czekać
Zdjęcia zrobione, jakość niestety nie najlepsza, bo cały dzień u nas pochmurno, a na dodatek zaczyna się już ściemniać No ale mam nadzieję, że mi o wybaczycie Zaraz wrzucę, coby przynajmniej nie trzymać Was za długo w napięciu
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:08   #2038
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

a ja dzisiaj w końcu trafiłam podkówkę w aparcie
chciałam jeszcze pomadkę ale oczywiście standardowo nie było
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:19   #2039
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Zdjęcia zrobione, jakość niestety nie najlepsza, bo cały dzień u nas pochmurno, a na dodatek zaczyna się już ściemniać No ale mam nadzieję, że mi o wybaczycie Zaraz wrzucę, coby przynajmniej nie trzymać Was za długo w napięciu
Napisz też jakie promocje proponują w WP
Nakrzyczałaś na nich, za brak informacji o otwarciu?
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:30   #2040
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Jeśli chodzi o samo stoisko Trollbeads w Wola Parku, to byłam bardzo miło zaskoczona Przede wszystkim bardzo duży wybór, na pewno zdecydowana większość, jeśli nie wszystkie z dostępnych wzorów i baaardzo miła i cierpliwa obsługa!

Pojechałam z zamiarem obejrzenia i przemyślenia ewentualnego zakupu, a jak tylko zobaczyłam koraliki na żywo, to wiedziałam, że nie wrócę już bez nich do domu

Wybrałam srebrną bransoletkę, zapięcie standardowe i dwa koraliki murano: leoparda i futrzaka. Szczerze mówiąc oglądając zdjęcia katalogowe nie zdecydowałabym się na żaden z nich , a na pewno nie na początku
Leopard na żywo okazał się przepiękny, zupełnie niepodony do tego ze zdjęcia ze strony (załączam dla porównania), był zdecydowanie moją miłością od pierwszego wejrzenia i drugi koralik dobierałam już pod niego
Początkowo chciałam srebrny supełek, ale jakoś z dwoma murano bransoletka wydawała mi się weselsza
W załączniku zdjęcia. Raz jeszcze przepraszam za jakość, ale tak jak wcześniej pisałam, przy tej pogodzie i robiąc je telefonem, efekty nie mogły być powalające Koraliki na żywo są sto razy ładniejsze!

Promocja oczywiście taka sama jak na stronie internetowej i w pozostałych sklepach tj. płacisz za bransoletkę/naszyjnik i zapięcie, a dwa koraliki dostajesz gratis. Oprócz tego dostałam bon na 200 zł na następne zakupy powyżej 200 zł (ważny do 22.12 więc czekają mnie jeszcze przedświąteczne zakupy w Trollbeads ) i w ramach upominku na otwarcie broszkę-trolla (tak jak w dzieciństwie panicznie bałam się trolli , tak na tego patrzę nawet przychylnym okiem )

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów, naprawdę nie spodziewałam się nawet, że tak bardzo sposobają mi się Trollbeads
Chociaż powiem szczerze, że po porównaniu kilku sztuk z tego samego wzoru i biorąc pod uwagę to, jak bardzo mogą się one między sobą różnić intensywnością kolorów, kształtem wzorków, a nawet wielkością samego koralika, chyba nie zdecydowałabym się na zakup przez internet Także wielkie brawa dla wszystkich odważnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wszystko.jpg.jpg (113,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Solo.jpg.jpg (131,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Leopard.jpg (13,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Futrzak.jpg (13,5 KB, 12 załadowań)
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.