Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych 2009 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 11:26   #2041
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hejka bebeczki

Dzisiaj pospalismy do 7. Kuba wczoraj juz o 20.30 zarzadał kąpieli i kaszki po czym od razu usnał. I spał do rana.
Dzisiaj cos mocno marudzi, jęczy, popłakuje. Nie wiem czy go cos bierze, jakas choroba czy na ząbki
Teraz spi.

Wczoraj dostalam od babci warzywek: marchew, pietruszka, por, seler. Zaraz wszystko poporciuje i bedzie zapas ekologicznych warzywek dla Kubusia.

Skierko, sliczne masz mieszkanko.A jesli chodzi o porady w sprawie wygladu to dziewczyny dobrze Ci radza.
Masz podobna figure do mojej, i z tego co piszesz nawet ważymy tyle samo
Wg mnie bardzo ładnie wyglądałabys w czekoladce, napewno lepiej ci bedzie w przyciemnionym kolorku. I chyba bez grzywki albo z prosta grzywka.
Masz włosy podobne do moich, i wiem ze najlepiej wygladaja po potraktowaniu prostownica. Niestety ja nigdy nie mam chęci prostowac dlatego moje wlosy sa zawsze nijakie.
I odrobinke makijazu nie zaszkodzi, tusz do rzes, czarna kredka i cien do powiek.

Ja tez na dniach wybieram sie do fryzjera i kosmetyczki. 4 wrzesnia mamy wesele i zdecydowalismy sie, ze pojdziemy. Wiem, ze mam zalobe ale rozmawiałam z babcia i powiedziała, ze posc mozna ale zeby nie tanczyc itp. Chcemy pojsc na slub, posiedzimy pozniej troszke na przyjęciu i wczesniej wrocimy do domu.

A propo spacerowki, kilka dni temu bylismy w hurtowni i kupilismy TAKI wozek (kolor czerwono-szary). Narazie sprawuje sie super i ogromny plus - miesci sie do mojego małego bagaznika i jeszcze jest miejsce na zakupy

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Ciekawe jak Marika, oby było po jej mysli

Mariolu, Antos uroczy, a te wloski zdjecie z arbuzem przesliczne (Kuba tez lubi arbuzy)

dzieki za opinie sprouje sie dostosowac

wozek bardzo ladny


ide klasc marude, wrzask uczynila bo maz wpadl na sniadanie i poszedl sobie
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:53   #2042
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
Marico trzymam kciuki!! oby dzis przyszla @
Ania0104 dla mnie czerwona super!! choc w obu wygladasz super
u nas dzis piekna pogoda, choc wiatr wieje. jedziemy dzis do chirurga, bo mala ma jakis guzek na plecach
wiecie ze za tydzien bedzie 1 szy dzien w zlobku??? ryczec mi sie chce jak mysle o tym
trzymam kciuki za żłobek
i za chirurga też - mam nadzieję, ze to jakiś drobiazg

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witam
znow kiepski dzien
zaczal sie od placzu ehh

w piatek mamy TZ rocznice, nie sadze zeby w ogole pamietal, zreszta ja tez nic nie przygotowal
kochana, nie przejmuj się - mój pamięta tylko datę swoich urodzin, więc ja mu tylko oświadczam, ze na rocznicę/urodziny/święta kupuję sobie to i to i kropka (najlepsze prezenty kupuję sobie sama)
wszyscy są zadowoleni, a on ma kilka dni przed przypomnienie i czasem jak w między czasie nie zapomni to kupi mi kwiatka albo jakieś winko... bo już dawno o niczym więcej nie ma mowy (zawsze albo jesteśmy zmęczeni albo ja pracuję albo odkładamy na weekend, a potem coś wypada)
z resztą ja nie przywiązuję wago do rocznic czy urodzin - nie lubię życzeń, bo są takie ... wyklepane
wiem kto jest dla mnie życzliwy i to mi wystarczy, ze wiem że dobrze mi życzy, a od męża chce żeby był troskliwy na co dzień i żadna oficjalna rocznica mi nie jest potrzebna (choć powód, zeby sobie coś kupić dobry )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:15   #2043
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

skierko przyłączam się do rad dziewczyn. Zrób sobie wysoką grzywkę i staraj się ją prostować, nawet samą grzywkę. Włosów nie ścinałabym zbyt dużo. Kolor ciut ciemniejszy.
Ja też bez makijażu czuję się goła Muszę mieć pomalowane choćby rzęsy. Musisz poeksperymentować z makijażem i wybrać odpowiedni dla siebie. Zrezygnowałabym jednak z perłowych cieni.
Bluzki dla Ciebie naljepsze z dekoltem w szpic, dużym okrągłym dekoltem.
Powtórzyłam po dziewczynach

Mieszkanko super!!!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Svi
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:20   #2044
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
skierko przyłączam się do rad dziewczyn. Zrób sobie wysoką grzywkę i staraj się ją prostować, nawet samą grzywkę. Włosów nie ścinałabym zbyt dużo. Kolor ciut ciemniejszy.
Ja też bez makijażu czuję się goła Muszę mieć pomalowane choćby rzęsy. Musisz poeksperymentować z makijażem i wybrać odpowiedni dla siebie. Zrezygnowałabym jednak z perłowych cieni.
Bluzki dla Ciebie naljepsze z dekoltem w szpic, dużym okrągłym dekoltem.
Powtórzyłam po dziewczynach

Mieszkanko super!!!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Svi


skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:25   #2045
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
skierko przyłączam się do rad dziewczyn. Zrób sobie wysoką grzywkę i staraj się ją prostować, nawet samą grzywkę. Włosów nie ścinałabym zbyt dużo. Kolor ciut ciemniejszy.
Ja też bez makijażu czuję się goła Muszę mieć pomalowane choćby rzęsy. Musisz poeksperymentować z makijażem i wybrać odpowiedni dla siebie. Zrezygnowałabym jednak z perłowych cieni.
Bluzki dla Ciebie naljepsze z dekoltem w szpic, dużym okrągłym dekoltem.
Powtórzyłam po dziewczynach

Mieszkanko super!!!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Svi
zapomniałam napisać , ze jak jest zimno to trudno zebyś nosiła cały czas dekolt do pasa, ale wtedy coś łagodniejszego (ale nie pod szyję !!!) i do tego sweter rozpięty w kontrastującym kolorze + jakiś naszyjnik długi albo na koszulkę ze zwykłym dekoltem sweter z dużym dekoltem
ja mam podobną kombinację na NK - to zdjęcie z marszczeniem nosków, ale ja mam mały biuścik i mam tam bluzkę i sweter w tym samym kolorze - Ty powinnaś założyć coś kontrastującego, zeby ten dekolt w sweterku się rzucał w oczy, a nie bluzka pod spodem

coś jakiego jak na tej aukcji
http://allegro.pl/293-benetton-slicz...189959227.html

i tu - sweter się rzuca w oczy
http://allegro.pl/mkm-niezwykle-oryg...185148708.html
http://allegro.pl/b23-modny-sweter-n...186074638.html - tylko na ten golf nie patrz

mam nadzieję, że wiesz o co chodzi
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-08-25 o 12:37
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:40   #2046
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać , ze jak jest zimno to trudno zebyś nosiła cały czas dekolt do pasa, ale wtedy coś łagodniejszego (ale nie pod szyję !!!) i do tego sweter rozpięty w kontrastującym kolorze + jakiś naszyjnik długi albo na koszulkę ze zwykłym dekoltem sweter z dużym dekoltem
ja mam podobną kombinację na NK - to zdjęcie z marszczeniem nosków, ale ja mam mały biuścik i mam tam bluzkę i sweter w tym samym kolorze - Ty powinnaś założyć coś kontrastującego, zeby ten dekolt w sweterku się rzucał w oczy, a nie bluzka pod spodem

coś jakiego jak na tej aukcji
http://allegro.pl/293-benetton-slicz...189959227.html

i tu - sweter się rzuca w oczy
http://allegro.pl/mkm-niezwykle-oryg...185148708.html
http://allegro.pl/b23-modny-sweter-n...186074638.html - tylko na ten golf nie patrz

mam nadzieję, że wiesz o co chodzi
Co fakt, to fakt

Dobra rada z tym sweterkiem
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:02   #2047
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
ja tez Amelke oswajam ze szczoteczka, widzi jak my myjemy zeby i probuje nasladowac... tylko chyba za twarda jest ta szczoteczkka bo jak zachaczy o dziasla to potem juz nie chce myc... musze poszukac innej moze i poki co czesciej daje jej ta aka na palec i sama sobie drapie zabki i dziaselka


dodalam nowy album - z moimi wlosami i kilka fotem domku bo kiedys obiecalam. salon z kuchnia. a wlosy to jakie sa widac - ja zreszta tez ... dodam ze maja tendencje do krecenia sie i sa dosc geste.poprosze was o opinie co do fryzury i kolorku
Kup Amelce taka specjalna dla maluchow- najbardziej miekka. A jesli nadal bedzie Ja bolalo- to stosuj taka gumowa, ktora zakladasz na palec i jezdzisz po dziaselkach- widac Amelka jest bardzo wrazliwa i zwykle szczoteczki moga byc dla Niej za ostre.

Zaraz popatrze na fotki

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Laski polećcie jakis dobry krem pod oczy Do tej pory używałam Cliniqa AntiGravity, ale nigdzie się na zakupy nie wybieramy teraz, a na allegro tyle przepłacać to mi się nie chce

Nie pomoge, bo nie uzywam. Czasem, gdy mi sie przypomni, nakladam krem na twarz, ale to tez rzadko

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Ale nie musisz wcale używać czarnego tuszu, może być brązowy albo szary. A kredkę to tak, że u góry na cała powiekę i delikatnie rozetrzeć (najlepiej kup sobie taka z gąbeczką od razu), a na dole to taką delikatną, do 3/4 od zewnętrznej części oka i tez rozetrzeć, żeby nie była taka ordynarna. Najlepsza będzie dla Ciebie chyba szara, szaro-brązowa.
O jaaa, Angy, ja sie zupelnie nie maluje i chyba nie kumam co napisalas Ta kredka- jak ja mam ja rozcierac? W ktorym kierunku? Narysowac kreske i rozetrzec? Boziu, jaki ze mnie tuman

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
jedziemy dzis do chirurga, bo mala ma jakis guzek na plecach
wiecie ze za tydzien bedzie 1 szy dzien w zlobku??? ryczec mi sie chce jak mysle o tym
Co to moze byc? Moze sie jakis plyn zebral?

Oj bidulko, wiem, co czujesz Na pocieche dodam, ze za kazdym razem bedzie troszeczke latwiej.

Dzisiaj bylysmy z Ania na specjalnych cwiczeniach dla malych krasnali. Tutaj mozna zobaczyc film, jak takie cwiczenia wygladaja:

http://www.thelittlegym.com/Pages/parent-child.aspx

Bylo rewelacyjnie! Grupa mala, 6 dzieci, wszystkie szalaly po calej sali. Myslalam, ze Ania bedzie niesmiala na pierwszej lekcji- gdzie tam, tuptala wszedzie, klaskala, tanczyla do muzyki, gryzla z zapamietaniem pilke Ja sie nabiegalam za Nia, w sumie to gimnastyka tez dla mnie Fajna lekcja, chyba sie zdecyduje na caly semestr.

A teraz pieke malej kabaczka. A mala chrapie...
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 13:02   #2048
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
U nas wyglada to tak, ze klade Aneczke do lozka, nakrywam, zamykam Jej oczy palcem, mowie "spij spokojnie, kocham Cie" i wychodze. Najczesciej zasypia sama, ale jesli mnie wola, to wracam o powtarzam ten sam rytual- grunt, zeby wiedziala, ze jestem tuz obok, ze Ja kocham.

Czy Wy jeszcze dajecie wieczorne mleko? Zeby (dzieciom ) myjecie po nim czy przed nim?
He he mojej palcem nie zamknę ani niczym innym Wg książki też nie zostawia się dziecka samemu sobie tylko przychodzi co 1,3,5 minut i pokazuje się że nie zostało opuszczone i jest kochane

Amelka na kolację zawsze dostaje mleczko z kleikiem, bardzo je lubi potem kąpiel i mycie ząbków. A rano po śniadanku obie idziemy do łazienki, sadzam ją na pralce (jest obok zlewu) i obie zębole szorujemy Amelka bardzo to lubi troszkę sama szczotkuję, a troszkę ja jej pomagam. Jak kładzie się spać i chce jej się pić to dostaje wodę, nigdy nic słodkiego
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
chociaz z moim ryjem to raczej powinnam w domu siedziec
stwierdzilam tez ze to mam z jakiegos jedzenie-odstawiam wiec narazie wszystkie fast foody i ostre przyprawy oraz nabial(wtedy tez lakarka kazala nie jesc tych rzeczy) moze nie wroci, bo napewno to nie z kosmetykow-caly czas te same uzywam

wczoraj uslyszalam od Werci slowko "mleko" i pokazala na drzwi ze mam isc zrobic
No jak ty mówisz na swoją buziolkę ?
No tak od ostrych rzeczy czasem wyskakują różne niespodzianki
No nie Wercia jest the best

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
a ja bez książki sama taki sposób wybrałam.
Potem jak czytałam książkę od Karo to stwierdziłam że dużo się zgadza.
Czasem niektóre rzeczy robimy instynktownie

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Laski polećcie jakis dobry krem pod oczy
nie pomogę bo sama nie używam

p4w ale z Ciebie prawdziwa wizażanka super nakierowałaś Skierkę, czuję że i na mnie przyjdzie kiedyś pora może powinnaś zmienić zawód na stylistkę
Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
u nas dzis piekna pogoda, choc wiatr wieje. jedziemy dzis do chirurga, bo mala ma jakis guzek na plecach
wiecie ze za tydzien bedzie 1 szy dzien w zlobku??? ryczec mi sie chce jak mysle o tym
O kurczę trzymam mocno kciuki

Dziś u nas wieeeeeeeeeeeje, że głowę chce urwać
Amelka w nocy tylko raz się obudziła i spała do 8 ku uciesze mamusi

Tak się zastanawiam jeśli pomagacie usnąć waszym maluchom wieczorem to w dzień też to robicie?

Dzisiaj chciałam oddać małej mocz na badanie na posiew bo już dwa miesiące mam skierowanie, ale się nie wyrobiłyśmy bo do 10 można tylko oddać, a moja panna podczas mycia nasiusiała do wanny i jej się już nie chciało od wyniku zależy czy małą w końcu zaszczepimy bo ze względu na choróbska przekładaliśmy trzy razy
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:16   #2049
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

hej, widze ze rady dla skierki na topie.
zgadzam się, prostownica konieczna + makijaż oczu ( chociaż brwi i rzęsy, moze być delikatne podkreślenie)

to i ja was później pomęcze, bo nie wiem czy ściać włosy, mam juz takie za łopatki. a ściełabym tak na v. beckham, bądź coś podobnego, poźniej wkleje fotki to mi doradzicie

marica, jak tam??
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 13:49   #2050
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Skierko, fajne, duze mieszkanie.
Muszko, trzymam kciuki za chirurga i zlobek tez. Bedzie dobrze

Svi, moj maz nie pamieta zadnych dat , wszystko ma zawsze wpisane w kalendarzu

Cass,
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:04   #2051
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać , ze jak jest zimno to trudno zebyś nosiła cały czas dekolt do pasa, ale wtedy coś łagodniejszego (ale nie pod szyję !!!) i do tego sweter rozpięty w kontrastującym kolorze + jakiś naszyjnik długi albo na koszulkę ze zwykłym dekoltem sweter z dużym dekoltem
ja mam podobną kombinację na NK - to zdjęcie z marszczeniem nosków, ale ja mam mały biuścik i mam tam bluzkę i sweter w tym samym kolorze - Ty powinnaś założyć coś kontrastującego, zeby ten dekolt w sweterku się rzucał w oczy, a nie bluzka pod spodem

coś jakiego jak na tej aukcji
http://allegro.pl/293-benetton-slicz...189959227.html

i tu - sweter się rzuca w oczy
http://allegro.pl/mkm-niezwykle-oryg...185148708.html
http://allegro.pl/b23-modny-sweter-n...186074638.html - tylko na ten golf nie patrz

mam nadzieję, że wiesz o co chodzi

wiem dzieki raz jeszcze
bylam z Amela na spacerze wiatr straszny, ale nie o tym chciałam pisac. zaszlam do takiego salonu urody jest u mnie i pytalam pania co z farbowaniem i scinaniem. powiedziala ze farby swoje ma i raczej ona decyduje jaki kolor tzn dobiera bo klientki nie zawsze ida w dobrym kierunku... powiedzialam jej ze nie mam pomyslu na fryzure ani kolor to powiedziala ze bardzo dobrze i ona doradzi - babka wyglada na profesjonalistke - na pewno tam pojde strzyzenie + nakladanie farby + henna brwi i rzesy ok 100 zł. to chyba nawet nie jest drogo


wstawie zaraz jeszcze jedno zdjecie do albumu - chyba tak lepiej? chodzi o bluzke bo makijazu brak

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2010-08-25 o 14:05
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 14:12   #2052
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość


p4w ale z Ciebie prawdziwa wizażanka super nakierowałaś Skierkę, czuję że i na mnie przyjdzie kiedyś pora może powinnaś zmienić zawód na stylistkę
rozumiem, ze epitet "wizażanka" to komplement

bardzo chętnie - tylko jest jeden problem - ja nie cierpię chodzić po sklepach
a tak poważnie to wszelkie wizażowe sprawy (makijaż, włosy, paznokcie, strój) zawsze mnie bardzo interesowały, ale wady tego zawodu są dla mnie nie do przeskoczenia; chociaż bardzo chętnie poszłabym na kurs wizażu dla samej siebie

niech Svi tu przyjdzie w końcu - Ona ma fajne wyczucie stylu na pewno coś fajnego doradzi

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
wiem dzieki raz jeszcze
bylam z Amela na spacerze wiatr straszny, ale nie o tym chciałam pisac. zaszlam do takiego salonu urody jest u mnie i pytalam pania co z farbowaniem i scinaniem. powiedziala ze farby swoje ma i raczej ona decyduje jaki kolor tzn dobiera bo klientki nie zawsze ida w dobrym kierunku... powiedzialam jej ze nie mam pomyslu na fryzure ani kolor to powiedziala ze bardzo dobrze i ona doradzi - babka wyglada na profesjonalistke - na pewno tam pojde strzyzenie + nakladanie farby + henna brwi i rzesy ok 100 zł. to chyba nawet nie jest drogo


wstawie zaraz jeszcze jedno zdjecie do albumu - chyba tak lepiej? chodzi o bluzke bo makijazu brak
tylko 100 zł ? - to u mojego fryzjera strzyżenie kosztuje 70 zł, farba od 130 (zależy od długości i ew pasemek) i henna ok 20 zł
to w takim razie musisz spróbować
chociaż nie do końca jestem przekonana czy ta Pani nie kreuje się za bardzo na mistrzynie - sama decyduje o kolorze a zdanie klientki się nie liczy ja rozumiem, ze nie zawsze wyobrażenie klientki jest właściwe, ale to jednak jej włosy i jak by się uparła to fryzjer powinien zrobić tak jak prosi
mam nadzieję, ze w praktyce jest trochę elastyczna

skierko, o wiele lepiej w tej bluzeczce z nowego zdjęcia wyglądasz kolor i fason ok, ew jakiś mocniejszy kolorystycznie żakiecik czy sweterek i będzie super
ogólnie powinnaś raczej ciemniejsze kolory wybierać (np.granat, ale nie chabrowy), bo jesteś blada, ale jako baza ta bluzeczka jest fajna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-08-25 o 14:18
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:21   #2053
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
rozumiem, ze epitet "wizażanka" to komplement

bardzo chętnie - tylko jest jeden problem - ja nie cierpię chodzić po sklepach
a tak poważnie to wszelkie wizażowe sprawy (makijaż, włosy, paznokcie, strój) zawsze mnie bardzo interesowały, ale wady tego zawodu są dla mnie nie do przeskoczenia; chociaż bardzo chętnie poszłabym na kurs wizażu dla samej siebie

niech Svi tu przyjdzie w końcu - Ona ma fajne wyczucie stylu na pewno coś fajnego doradzi

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



tylko 100 zł ? - to u mojego fryzjera strzyżenie kosztuje 70 zł, farba od 130 (zależy od długości i ew pasemek) i henna ok 20 zł
to w takim razie musisz spróbować
chociaż nie do końca jestem przekonana czy ta Pani nie kreuje się za bardzo na mistrzynie - sama decyduje o kolorze a zdanie klientki się nie liczy ja rozumiem, ze nie zawsze wyobrażenie klientki jest właściwe, ale to jednak jej włosy i jak by się uparła to fryzjer powinien zrobić tak jak prosi
mam nadzieję, ze w praktyce jest trochę elastyczna

skierko, o wiele lepiej w tej bluzeczce z nowego zdjęcia wyglądasz kolor i fason ok, ew jakiś mocniejszy kolorystycznie żakiecik czy sweterek i będzie super

no sprobuje ona powiedziala ze nie zawsze klientka wybiera db kolor i ona widzi ze nie bedzie w ogole pasowal. jak tam pojde to nie zgodze sie na jakis mocno ciemny albo taki ktory nie bedzie mi odpwiadal... ale mysle ze sie dogadamy, tylko siostra meza przyjedzie w ciagu 2 tyg to wtedy bede mogla isc dopiero, wczesniej nie ma kto z Amela zostac...


a Svi myslalam ze sie wypowie ale moze stwierdzila ze nie ma co mowic na moj temat tak zle


a sweterek mam tylko jeden w szpic czerwony to mysle ze go bede nosic jak cos...no i cos dokupie ten pierwszy co wstawilas ladny
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:24   #2054
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
strzyzenie + nakladanie farby + henna brwi i rzesy ok 100 zł. to chyba nawet nie jest drogo

wstawie zaraz jeszcze jedno zdjecie do albumu - chyba tak lepiej? chodzi o bluzke bo makijazu brak
Taniocha!!! oby tylko cena szła w parze z efektem pracy

Na drugim zdjęciu o niebo lepiej Skierko uśmiechnij się takaś poważna na tych fotkach
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
rozumiem, ze epitet "wizażanka" to komplement


niech Svi tu przyjdzie w końcu - Ona ma fajne wyczucie stylu na pewno coś fajnego doradzi
No a jak?

O Svi też ma talenta w tym kierunku


Amela dalej śpi od 13 obiad zrobiony, nawet zlitowałam się nad segmentem w kuchni
Wczoraj małej zrobiłam mintaja z warzywami w sosie pomidorowym z makaronem i średnio jej smakował ona raczej jest tradycjonalistką tzn. kurczak ziemniaczki i surówka
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:25   #2055
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

skierko w innych okolicznosciach pewnie bym sie wypowiedziala ale nie mam mocy
ostatnio bardziej podczytuje niz sie udzielam wiec zrozum
i nie jest tak zle nie przesadzaj a dziewczyny napewno dobrze Ci doradza

ps. bardzo ladne mieszkanie, ta lampe stojaca przy kanapie kupowalas na all?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:34   #2056
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
skierko w innych okolicznosciach pewnie bym sie wypowiedziala ale nie mam mocy
ostatnio bardziej podczytuje niz sie udzielam wiec zrozum
i nie jest tak zle nie przesadzaj a dziewczyny napewno dobrze Ci doradza

ps. bardzo ladne mieszkanie, ta lampe stojaca przy kanapie kupowalas na all?
rozumiem

tak lampa kupiona na all razem z wiszaca

a maoze jakbys z nami czesciej bywala byloy ci lepiej?
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:34   #2057
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

dziekuję dziewczynki jesteście kochane, wpadłam dopiero z pracy i pierwsze kompa odpaliłam żeby wam powiedzieć że jest @ ale się cieszę dobra teraz na spokojnie ide zjeść obiad i do babci na im. wasze kciuki to jednak cuda działają nie wiem jak wam dziękować
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:39   #2058
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
dziekuję dziewczynki jesteście kochane, wpadłam dopiero z pracy i pierwsze kompa odpaliłam żeby wam powiedzieć że jest @ ale się cieszę dobra teraz na spokojnie ide zjeść obiad i do babci na im. wasze kciuki to jednak cuda działają nie wiem jak wam dziękować
Bardzo sie ciesze, ze wszystko ulozylo sie po Twojej mysli
Mysle, ze te miesiaczkowe wahania wynikaja z twojego odchudzania, pewnie jesz bardzo nieduzo i niewiele to ma wspolnego ze zdrowa, zbilansowana dieta
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:40   #2059
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

odezweę się wieczorkiem (dzisznów sama na noc jestem) , to ponadrabiam w końcu na spokojnie, bez nerwów chcialam wam rano nap. ale nie mogłam w pracy bo kierownik był caly czas a wole żeby się mnie nie czepiał.....
a moja znajoma urodziła dzidźke i ma guzek na pleckach który nazywa sie potworniak....pierwsze slysze o takim czymś
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 14:40   #2060
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
dziekuję dziewczynki jesteście kochane, wpadłam dopiero z pracy i pierwsze kompa odpaliłam żeby wam powiedzieć że jest @ ale się cieszę dobra teraz na spokojnie ide zjeść obiad i do babci na im. wasze kciuki to jednak cuda działają nie wiem jak wam dziękować

no widzisz super
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:07   #2061
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
no sprobuje ona powiedziala ze nie zawsze klientka wybiera db kolor i ona widzi ze nie bedzie w ogole pasowal. jak tam pojde to nie zgodze sie na jakis mocno ciemny albo taki ktory nie bedzie mi odpwiadal... ale mysle ze sie dogadamy, tylko siostra meza przyjedzie w ciagu 2 tyg to wtedy bede mogla isc dopiero, wczesniej nie ma kto z Amela zostac...


a Svi myslalam ze sie wypowie ale moze stwierdzila ze nie ma co mowic na moj temat tak zle


a sweterek mam tylko jeden w szpic czerwony to mysle ze go bede nosic jak cos...no i cos dokupie ten pierwszy co wstawilas ladny
no jak razem coś wybierzecie to super będzie na pewno , ale wyjdziesz odmieniona

te co wstawiłam to tylko przykłady były - możesz spokojnie inny wybrać tylko żeby podobny fason był

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
No a jak?

O Svi też ma talenta w tym kierunku


Amela dalej śpi od 13 obiad zrobiony, nawet zlitowałam się nad segmentem w kuchni
Wczoraj małej zrobiłam mintaja z warzywami w sosie pomidorowym z makaronem i średnio jej smakował ona raczej jest tradycjonalistką tzn. kurczak ziemniaczki i surówka


oj to faktycznie długo śpi - mój to max kiedyś spał 2 godziny w dzień

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
dziekuję dziewczynki jesteście kochane, wpadłam dopiero z pracy i pierwsze kompa odpaliłam żeby wam powiedzieć że jest @ ale się cieszę dobra teraz na spokojnie ide zjeść obiad i do babci na im. wasze kciuki to jednak cuda działają nie wiem jak wam dziękować


Svi, nie świruj tylko wpadaj do nas i się odzywaj
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:02   #2062
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Miałam Wam napisać i ciągle zapominam , że dałam Maciejce jajecznicę i Go nie wysypało

Wklejam zdjęcie moich włosów (i nowej grzywki) robione komórką, więc sorki za jakość i minę , ale chcę pokazać skierce, że mam podobny rodzaj włosów, jak Ona, ale jestem fanatyczką prostownicy. Skierko próbowałaś kiedyś wyprostować sobie włoski?

Marico
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:10   #2063
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Miałam Wam napisać i ciągle zapominam , że dałam Maciejce jajecznicę i Go nie wysypało

Wklejam zdjęcie moich włosów (i nowej grzywki) robione komórką, więc sorki za jakość i minę , ale chcę pokazać skierce, że mam podobny rodzaj włosów, jak Ona, ale jestem fanatyczką prostownicy. Skierko próbowałaś kiedyś wyprostować sobie włoski?

Marico

super masz fryzurke nie moge uwierzyc ze masz taki typ wlosow jak moje... moje wlasnie geste i pusza sie, kreca troche. do prostownicy musialyby byc porzadnie wycieniowane. nie uzywalam nigdy prostownicy... pojde do fryzjera i zobacze co ona mi z wlosami zroi i ewentuaalnie zakupie jakas
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:16   #2064
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Miałam Wam napisać i ciągle zapominam , że dałam Maciejce jajecznicę i Go nie wysypało

Wklejam zdjęcie moich włosów (i nowej grzywki) robione komórką, więc sorki za jakość i minę , ale chcę pokazać skierce, że mam podobny rodzaj włosów, jak Ona, ale jestem fanatyczką prostownicy. Skierko próbowałaś kiedyś wyprostować sobie włoski?

Marico
ale masz piękne lśniące włosy
i taka śnieżka z Ciebie - uwielbiam ten typ urody

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
super masz fryzurke nie moge uwierzyc ze masz taki typ wlosow jak moje... moje wlasnie geste i pusza sie, kreca troche. do prostownicy musialyby byc porzadnie wycieniowane. nie uzywalam nigdy prostownicy... pojde do fryzjera i zobacze co ona mi z wlosami zroi i ewentuaalnie zakupie jakas
prostownica potrafi bardzo zmienić wizerunek - polecam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:19   #2065
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
super masz fryzurke nie moge uwierzyc ze masz taki typ wlosow jak moje... moje wlasnie geste i pusza sie, kreca troche. do prostownicy musialyby byc porzadnie wycieniowane. nie uzywalam nigdy prostownicy... pojde do fryzjera i zobacze co ona mi z wlosami zroi i ewentuaalnie zakupie jakas
Dziękuję

Moje się puszą, kręcą już trochę mniej niż kiedyś, bo lata z prostownicą zrobiły swoje. Mogę Ci napisać, że metodą prób i błędów wole nie wycieniowane włosy, bo lepiej się układają. Mam tylko poprzecinane końce, lekko degażowane. U mnie sprawdza się to najlepiej, bo jak miałam wycieniowane, to rady sobie nie mogłam z nimi dać. Niech fryzjerka Ci wyprostuje włoski, zobaczysz jak będziesz się czuć

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale masz piękne lśniące włosy
i taka śnieżka z Ciebie - uwielbiam ten typ urody



prostownica potrafi bardzo zmienić wizerunek - polecam
Jaki komplement, dziękuję Czasmi lśnią, zależy czym je potraktuję

Zgadzam się w 100%
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:28   #2066
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Magi, ale fajne włoski
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:37   #2067
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
dziekuję dziewczynki jesteście kochane, wpadłam dopiero z pracy i pierwsze kompa odpaliłam żeby wam powiedzieć że jest @ ale się cieszę dobra teraz na spokojnie ide zjeść obiad i do babci na im. wasze kciuki to jednak cuda działają nie wiem jak wam dziękować
Cieszę się, że wszystko skończyło się zgodnie z twoją myślą

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
oj to faktycznie długo śpi - mój to max kiedyś spał 2 godziny w dzień
Nadrabia chyba czasy kiedy jako niemowlę przesypiała w ciągu dnia 45 min

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Miałam Wam napisać i ciągle zapominam , że dałam Maciejce jajecznicę i Go nie wysypało

Wklejam zdjęcie moich włosów (i nowej grzywki) robione komórką, więc sorki za jakość i minę , ale chcę pokazać skierce, że mam podobny rodzaj włosów, jak Ona, ale jestem fanatyczką prostownicy.
Pięknie Amelka uwielbia jajecznicę

Magi włoski extra, ależ ci się błyszczą strasznie mi się podobają takie grzywki, ale ja w okularach chodzę, mam dosyć grube oprawki i odpada A prostownicę też lubię, ale staram się za często nie używać co by łysą nie zostać
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:46   #2068
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Magi, ale fajne włoski


Kiedyś miałam kręcone, tak jak moja siostra teraz (w albumie z Roczku Ją widać). Teraz jak patrzę, to trudno uwierzyć

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
...Pięknie Amelka uwielbia jajecznicę

Magi włoski extra, ależ ci się błyszczą strasznie mi się podobają takie grzywki, ale ja w okularach chodzę, mam dosyć grube oprawki i odpada A prostownicę też lubię, ale staram się za często nie używać co by łysą nie zostać



Też noszę okulary, ale sporadycznie, głównie do kina
Jak nie było Macieja, to włoski katowałam prostownicą codziennie
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009

Edytowane przez magi77
Czas edycji: 2010-08-25 o 16:48
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:52   #2069
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

bylam na zakupach kupic dla malej rajstopki i kupilam jej fajne skarpetki z taka gumowa podeszwa

mala zajarzyla w koncu jak pic z niekapka(ostatnia proba byla 2 mce temu nieudana) a tylko raz jej pokazalam wiec widac teraz dorosla do tego , tylko ze sie zakrztusila bo mocniej leci niz z butelki ale bede jej podawac zeby sie nauczula robic male lyczki


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witam
znow kiepski dzien
zaczal sie od placzu ehh

w piatek mamy TZ rocznice, nie sadze zeby w ogole pamietal, zreszta ja tez nic nie przygotowal



Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
Marico trzymam kciuki!! oby dzis przyszla @
Ania0104 dla mnie czerwona super!! choc w obu wygladasz super
u nas dzis piekna pogoda, choc wiatr wieje. jedziemy dzis do chirurga, bo mala ma jakis guzek na plecach
wiecie ze za tydzien bedzie 1 szy dzien w zlobku??? ryczec mi sie chce jak mysle o tym
kurcze , mam nadzieje ze to nic powaznego, daj znac po wizycie

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
narazie zbadac co to jest. dostaslam skierowanie do chirurga i musi zobaczyc. boje sie ale jestem dobrej mysli...
bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
No jak ty mówisz na swoją buziolkę ?
No tak od ostrych rzeczy czasem wyskakują różne niespodzianki
No nie Wercia jest the best


Tak się zastanawiam jeśli pomagacie usnąć waszym maluchom wieczorem to w dzień też to robicie?
a bo wygladam jak
podpytalam w aptece dzis i babka kazala smarowac clotrimazolem-sprobuje moze akurat pomoze a nawilzac mascia z wit.A

taaa mnie tez rozbraja

u nas roznie-czasem jest noszenie a czasem tylko przytulenie i sama zasypia

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
dziekuję dziewczynki jesteście kochane, wpadłam dopiero z pracy i pierwsze kompa odpaliłam żeby wam powiedzieć że jest @ ale się cieszę dobra teraz na spokojnie ide zjeść obiad i do babci na im. wasze kciuki to jednak cuda działają nie wiem jak wam dziękować


Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Miałam Wam napisać i ciągle zapominam , że dałam Maciejce jajecznicę i Go nie wysypało

Wklejam zdjęcie moich włosów (i nowej grzywki) robione komórką, więc sorki za jakość i minę , ale chcę pokazać skierce, że mam podobny rodzaj włosów, jak Ona, ale jestem fanatyczką prostownicy. Skierko próbowałaś kiedyś wyprostować sobie włoski?

Marico
super ze Maciulek toleruje bialko kurze

pasuje ci w grzywce a wlosy farbujesz co? czy swoje masz ciemne?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014

Edytowane przez czekoladka21
Czas edycji: 2010-08-25 o 16:54
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 17:10   #2070
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
...mala zajarzyla w koncu jak pic z niekapka(ostatnia proba byla 2 mce temu nieudana) a tylko raz jej pokazalam wiec widac teraz dorosla do tego , tylko ze sie zakrztusila bo mocniej leci niz z butelki ale bede jej podawac zeby sie nauczula robic male lyczki

...super ze Maciulek toleruje bialko kurze

pasuje ci w grzywce a wlosy farbujesz co? czy swoje masz ciemne?
dla Weci. Maciek dalej nie chce niekapka, więc Go nie męczę.

Też się bardzo cieszę


Farbuję, bom siwa W sumie to kolor farby zbliżony do moich naturalnych.
__________________

Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro...

MACIEJKA SYNEK KOCHANY
20-07-2009
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.