Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka ;) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 11:10   #2041
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
siaaaa jeśli jesteś pewna, że nie ma żadnych szans, to zrób to dzisiaj. Nie ma sensu czekać na "odpowiedni moment" bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Ale pamiętaj, że w każdym związku będą kryzysy, czasami trzeba je przejść a nie zrywać, no ale tego trzeba przede wszystkim chcieć. Nie wiem jak jest u Ciebie, więc trudno mi coś więcej powiedzieć.
Nic dodać, nic ująć.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
A co myślicie o spotkaniu się przy piwku z bratem eksa? Będzie to jakoś dziwnie odbierane czy ja zaczynam szukać problemu, tam gdzie go nie ma?

Eks mojego Bejba najprawdopodobniej spotyka się aktualnie z jego bratem. Strasznie chu*owa sprawa.

Ja bym unikała takich sytuacji.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:49   #2042
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Mam rozkminy o byłym ;( Pewnie dlatego, że niedługo będzie rok.


Nie ryj!


Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
A już jutro mój roczek bez niego!
piwko:


Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
A ja mam rozkimy o obecnym, może dlatego, że niedługo będzie koniec?

Tak mówicie o tych pięknych datach, dzisiaj, jutro...aż trudno się zdecydować, którą wybrać.


Ale co on znowu odpierdzielił?! Kurde no...

Co się dzieje?!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:56   #2043
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

strona 69 już w trzecim wątku w tym tygodniu...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:57   #2044
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
strona 69 już w trzecim wątku w tym tygodniu...
I ciekawym trafem głównie to Ty to zauważasz

Specjalne uwielbienie dla tej pozycji?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:11   #2045
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
A co myślicie o spotkaniu się przy piwku z bratem eksa? Będzie to jakoś dziwnie odbierane czy ja zaczynam szukać problemu, tam gdzie go nie ma?
Z bratem? Hmm... Ja bym nie ryzykowała, chyba, że to byłoby jednorazowe piwo.

Co innego z kumplem!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:27   #2046
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Elve - nie wiem, wychowałam się z facetami, 69 to pierwsza liczba, jaka mi przychodzi na myśl, gdy myślę o słowie "liczba".
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 12:38   #2047
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez malla Pokaż wiadomość
elve - nie wiem, wychowałam się z facetami, 69 to pierwsza liczba, jaka mi przychodzi na myśl, gdy myślę o słowie "liczba".
omg! :d
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 13:28   #2048
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Miałoby to być czysto koleżeńskie spotkanie, ale posłucham się Was bo pewnie macie rację i daruję sobie.
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:41   #2049
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

A mnie wkurzają moi rodzice. Ojciec dokładniej! :/

Nosz ku*wa, mam wakacje, a nie moge nigdzie wyjść! :/ Mam siedzieć w domu, bo on tak chce! Pff...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:57   #2050
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Ale jak, po co?
Masz już 18 lat...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:11   #2051
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ale jak, po co?
Masz już 18 lat...
Do niego to nie przemawia. Uważa, że ma nade mną nieograniczoną władzę i jak mówi, że nie pójde, to nie wyjdę z domu. Uważa, że do póki jestem na jego utrzymaniu to mam robic tak jak on chce!

Ale i tak sobie pójde, bo już sie umówiłam!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 14:17   #2052
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A mnie wkurzają moi rodzice. Ojciec dokładniej! :/

Nosz ku*wa, mam wakacje, a nie moge nigdzie wyjść! :/ Mam siedzieć w domu, bo on tak chce! Pff...
Hahaha Mój ojciec po maturze przechodził tą samą fazę, do szału go doprowadzało to, że dzień w dzień gdzieś wychodzę i co 2 tyg gdzieś wyjeżdżam np za miasto albo na jakiś koncert. I był to dla niego zapewne trudny moment, bo stracił argument pt "masz się uczyć"

Pewnego dnia zrobił mi wielką jazdę o to, że pojechałam na imprezę i wróciłam następnego dnia o 14, więc wzięłam go na rozmowę i wygłosiłam dłuuuugi monolog, po którym już nie miałam żadnych problemów Pewnie się po prostu martwił, że zadaję się ze złym towarzystwem
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:30   #2053
siaaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 033
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
siaaaa jeśli jesteś pewna, że nie ma żadnych szans, to zrób to dzisiaj. Nie ma sensu czekać na "odpowiedni moment" bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Ale pamiętaj, że w każdym związku będą kryzysy, czasami trzeba je przejść a nie zrywać, no ale tego trzeba przede wszystkim chcieć. Nie wiem jak jest u Ciebie, więc trudno mi coś więcej powiedzieć.
Święta racja. Wcześniej miałam głupie myślenie, że poszłam z nim do łóżka, więc pasuje żebyśmy trochę pobyli razem, ale już się tego pozbyłam. Bo w końcu dojdzie do tego, że kopnie mnie w dupe i zostane sama.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
siaaaa - a co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Siaaaa jakieś problemy?
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ale co on znowu odpierdzielił?! Kurde no...

Co się dzieje?!
On cały czas odpierdziela... mi już na prawdę wszystko opada. Na zajęciach nie mogę sie do niego odezwać, bo zaraz jest wnerw, niby w żartach, ale jednak nie do końca. Jakieś żale, że nie może się skupić, bo go rozpraszam, przeszkadzam mu w nauce i takie tam. Zaraz sugestie, że sama powinnam się uczyć... Myślę sobie: wtf? Zawsze rozmawialiśmy na zajęciach, nie cały czas, ale pare słów przecież można zamienić. No ale ok, niech będzie że posiedzę cicho, niech się uczy.
W czasie przerw idziemy w grupce, ten znika gdzieś po drodze, patrzę, a ten już z jakąś koleżanką siedzi. Ok, to też mogę tolerować. Ostatnio wkręcił sobie, że jest fajny jak poprzytula się na moich oczach z naszą wspólną koleżanką. Żebym niby zazdrosna była. Tylko efekt jest tego taki, że po dniu patrzenia na ich mizianie się mam dosyć i jest mi zwyczajnie przykro. Tym bardziej, że mi nie poświęca za dużo czasu... Wczoraj rozmawiałam z tą koleżanką i z jej strony jest wszystko w porządku, sama mówi, że przecież Pachniak chce mnie, więc nie powinnam się tym przejmować, tylko że kurna ja już sama nie wiem kogo on chce i czasem czuje się jak dawna znajoma:/.
Żeby jeszcze dolać oliwy do ognia, wczoraj poszedł sobie praktycznie bez słowa. W każdy wtorek spotykaliśmy się po zajęciach, czekaliśmy na siebie i później szliśmy razem z naszą grupka. A ten w drodze mówi, że już leci (oczywiści nie dodał czemu, i gdzie), przytulił koleżanki, bo akurat stały koło niego. do mnie cium, cium w powietrzu i sajo nara. Dobrze że miałam okulary przeciwsłoneczne, bo by wszyscy widzieli moje świeczki w oczach. No fatalnie mnie to wnerwiło, bo nie widzieliśmy się cały weekend, a w poniedziałek Lily najlepiej wie jak było... zanim mnie przeprosił za niedzielny wybryk minął cały dzień.
Później napisał mi, że poszedł, bo umówił się kolegami na granie. To by było na tyle, jeśli chodzi o jego zapał do nauki. Pilny uczeń od siedmiu boleści.

Zasugerowałam mu wieczorem delikatnie moje zdanie w tym temacie, żeby na przyszłość mówił mi wcześniej o swoich planach (nie musiałabym niepotrzebnie czekać), a nie jak już znika, i jakby tak pożegnał się ze mną lepiej, to byłabym bardzo szczęśliwa. Absolutnie nie przyznał mi racji, wszystko odwracał na swoją stronę. Dzisiaj napisał mi, że nie rozumie skąd te żale, bo przecież widzimy się prawie codziennie, i w poniedziałek odprowadził mnie. Tylko to niemal codziennie to 3 dni, w czasie których niewiele pogadamy, bo jest zajęty czymś innym. A odprowadził mnie to fakt. Całe kurna 5 minut. Powinnam medal mu dać.
Napisałam mu rano, żeby dał już spokój, że wolałabym, żeby poświęcał mi więcej czasu. Usłyszałam, że niepotrzebnie panikuje. W ogóle mnie nie zrozumiał. Takiego niekumatego gościa jeszcze nie miałam...
siaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:55   #2054
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Hahaha Mój ojciec po maturze przechodził tą samą fazę, do szału go doprowadzało to, że dzień w dzień gdzieś wychodzę i co 2 tyg gdzieś wyjeżdżam np za miasto albo na jakiś koncert. I był to dla niego zapewne trudny moment, bo stracił argument pt "masz się uczyć"

Pewnego dnia zrobił mi wielką jazdę o to, że pojechałam na imprezę i wróciłam następnego dnia o 14, więc wzięłam go na rozmowę i wygłosiłam dłuuuugi monolog, po którym już nie miałam żadnych problemów Pewnie się po prostu martwił, że zadaję się ze złym towarzystwem
Ooo, to chyba jest jakiś ojcowski obowiązek pomaturalny, bo mój robił dokładnie tak samo, jak Twój .

siaaaa, o co mu chodzi?? Mnie by chyba coś trafiło, podziwiam Twoje opanowanie. Gadałaś z nim? Faceci to jednak durni są...
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:38   #2055
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

siaaa:

martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:03   #2056
siaaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 033
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
siaaaa, o co mu chodzi?? Mnie by chyba coś trafiło, podziwiam Twoje opanowanie. Gadałaś z nim? Faceci to jednak durni są...
Opanowana jestem dlatego, że bez problemu potrafie sobie wyobrazić życie bez niego.

Rozmawiałam z nim tyle co w smsach. Jutro sie zobaczymy, na zajęciach, przy wszystkich, wiec wiadomo czego mogę się spodziewać. Na razie chce mu pokazać, że ma dla kogo sie starać. I będę obserwować jego zachowanie. Jak się wkurzę to po prostu zostawie go i już.
On jest durny jak nie wiem co. Jestem gotowa go kochać, być przy nim, no idealna para by z nas była, bo dobrze sie dogadujemy, tylko że w codziennym życiu to się nie sprawdza.


W ogóle ostatnio dużo ćwiczę pośladki i ramiona, teraz idę pobiegać. Bardzo mnie to odstresowuje.


Lily, ja to samo miałam z rodzicami, albo i jeszcze gorzej, bo praktycznie nigdzie nie mogłam wychodzić. Najdziwniejsze jest to, że moja młodsza siostra (teraz jest w Twoim wieku) wszystko może, wychodzi i wraca kiedy chce.
siaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:00   #2057
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Elve - nie wiem, wychowałam się z facetami, 69 to pierwsza liczba, jaka mi przychodzi na myśl, gdy myślę o słowie "liczba".


Kurde, ja też się wychowałam z facetami, ale jakimiś mniej dwuznacznymi


Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A mnie wkurzają moi rodzice. Ojciec dokładniej! :/
Ja mam sporo lat więcej na karku i jak jestem w domu rodzinnym i jadę sobie w dal, to dzwonią w okolicach 21 z pytaniem kiedy wracam

A już o wyjściu z domu po 22 to w ogóle mowy nie ma chyba że gdzieś do sąsiadów

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Jestem gotowa go kochać
Ciekawe sformułowanie...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:49   #2058
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

siaaaa - ja nic nie kumam z jego zachowania. W ogóle ile Wy już jesteście razem?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:54   #2059
siaaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 033
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ciekawe sformułowanie...
Tak jakoś niefortunnie się wyraziłam.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
siaaaa - ja nic nie kumam z jego zachowania. W ogóle ile Wy już jesteście razem?
Trochę ponad miesiąc. Ja kumam tylko tyle: robi tak żeby było mu wygodnie, zawsze tak robił i będzie robić. Nie zmienię go i nawet nie zamierzam. Trudno
siaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:28   #2060
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

A te pierwsze miesiące powinny być niby najpiękniejsze..
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:32   #2061
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
A te pierwsze miesiące powinny być niby najpiękniejsze..
No właśnie... Dla mnie pierwsze miesiące wszystkich związków, to niekończąca się radość i pie*dolec serca
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:32   #2062
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Wracam z babskiego spotkania, a tu nadal 69
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:58   #2063
siaaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 033
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No właśnie... Dla mnie pierwsze miesiące wszystkich związków, to niekończąca się radość i pie*dolec serca
U mnie to było może kilka dni. Tym bardziej nie ma za czym rozpaczać. Mam nadzieje, że dzisiaj nie wnerwi mnie niczym.


W ogóle wczoraj biegając ścigałam się chwile z siostrami na prostej i poczułam taką moc w nogach, pierwszy raz w życiu. Zawsze byłam kiepska z wf-u, zero mięśni, a tu po kilkunastu dniach ćwiczeń czuje, że coś tam mam.
siaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:00   #2064
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Piwo dla wszystkich dzisiaj rocznica
O dziwo mam świetny humor, kupiłam cudowne i buty i poznałam kogoś o 17 mamy się spotkać, trzymajta kciuki
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:15   #2065
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Wypalona - ooo, randka
Jakie buty?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:21   #2066
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Lily, ja to samo miałam z rodzicami, albo i jeszcze gorzej, bo praktycznie nigdzie nie mogłam wychodzić. Najdziwniejsze jest to, że moja młodsza siostra (teraz jest w Twoim wieku) wszystko może, wychodzi i wraca kiedy chce.
To wcale nie jest dziwne. U mnie tak samo: młodsza siostra może robić co chce, i w ogóle niczego się od niej nie wymaga. Ja wymagam, ale to troszkę za mało niestety, zwłaszcza że jestem w domu tak rzadko :/.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Kurde, ja też się wychowałam z facetami, ale jakimiś mniej dwuznacznymi


Ja mam sporo lat więcej na karku i jak jestem w domu rodzinnym i jadę sobie w dal, to dzwonią w okolicach 21 z pytaniem kiedy wracam
To ja się wychowywałam z takimi facetami, jak Malla . Ale nie lubię 69 .

Standard, u mnie tak samo. Mama potrafi zadzwonić, spytać gdzie jestem, a jak odpowiem nie tak, jak powinnam, to zastanawiać się, czy ktoś mnie nie porwał i nie zmusza mnie do mówienia takich rzeczy .

Cytat:
Napisane przez siaaaa Pokaż wiadomość
Tak jakoś niefortunnie się wyraziłam.

Trochę ponad miesiąc. Ja kumam tylko tyle: robi tak żeby było mu wygodnie, zawsze tak robił i będzie robić. Nie zmienię go i nawet nie zamierzam. Trudno
... niezmienialni faceci to zło. Powinni albo być tacy, żebyśmy nie chciały ich zmieniać, albo tacy, którzy dadzą się "zmodyfikować".

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Piwo dla wszystkich dzisiaj rocznica
O dziwo mam świetny humor, kupiłam cudowne i buty i poznałam kogoś o 17 mamy się spotkać, trzymajta kciuki
Randka!! A kto to taki, chwal się!
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:06   #2067
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
To ja się wychowywałam z takimi facetami, jak Malla . Ale nie lubię 69 .
Jak to? Można nie lubić

Cytat:
... niezmienialni faceci to zło. Powinni albo być tacy, żebyśmy nie chciały ich zmieniać, albo tacy, którzy dadzą się "zmodyfikować".
Ja po jakimś czasie życia na tej pięknej planecie stwierdziłam, że nie warto próbować kogoś zmienić. Że można być szczęśliwym i dawać komuś szczęście tylko, kiedy się go akceptuje takim, jaki jest. Jeśli się nie akceptuje, tzn że to nie ten.

Oczywiście nie dotyczy to małych zmian jakichś drobnych zachowań, które nie definiują tego kim jesteśmy i naszego charakteru, bo na takie kompromisy każdy powinien być gotowy w związku.


http://www.youtube.com/watch?v=cdUi0Y5piAY - Kiedyś się kochałam w takich facetach
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:32   #2068
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
O dziwo mam świetny humor, kupiłam cudowne i buty i poznałam kogoś o 17 mamy się spotkać, trzymajta kciuki
Jakie butki kupiłaś?
Ja dziś też kupiłam sobie buty z myślą o weselu, na które idę z moim, ale jak teraz siedzę i na nie patrzę to się boję czy zostaną mi jakieś zęby po tym weselichu
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:52   #2069
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Jakie butki kupiłaś?
Ja dziś też kupiłam sobie buty z myślą o weselu, na które idę z moim, ale jak teraz siedzę i na nie patrzę to się boję czy zostaną mi jakieś zęby po tym weselichu
Mam to samo z nadchodzącą imprezą Dziś sobie kupiłam plastry żelowe, żeby mnie nie obtarły buty Jedyną rzeczą, jakiej nie umiem robić na szpilkach jest swobodne tańczenie. Umiem chodzić, biegać, skakać, ale jak tańczę, to czuję się jakoś sztywno. Będzie wyzwanie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:57   #2070
magdalenabellacoza
Raczkowanie
 
Avatar magdalenabellacoza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Piwo dla wszystkich dzisiaj rocznica
O dziwo mam świetny humor, kupiłam cudowne i buty i poznałam kogoś o 17 mamy się spotkać, trzymajta kciuki

To będzie impreza!

Trzymamy mocno I czekamy na relację
__________________


"
Życie bywa słodkie, lecz czasami tak bywa, że kiedy bywa słodkie, to idzie się porzygać"

magdalenabellacoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.