Suknia marzeń cz. III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 09:34   #181
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ta suknia to Madeira la sposy? Jest bardzo ładna, tylko mi się nie podoba tren, ale ja w ogole jakas dziwna jestem bo rzadko mi się treny podobają No chyba że w koronkowych, lub tiulowych sukniach, ale nawet w nich czar pryska po podpieciu.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 09:43   #182
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez leamia Pokaż wiadomość
Niestety nie jest mojego wykonania
No własnie a propos fryzury to jaka by pasowała? Moze jakies sugestie?? A i jakie dodatki ja planowałam złoto tzn złota delikatna bransoletka i łancuszek z przywieszka, ale nie wiem czy bedzie pasować, bo te hafciki sa srebrne.
hmm... jeśli chodzi o biżu to ja stawiałabym na srebro- jeśli srebro jest na sukni
Wydaje mi się, że masz długą szyjkę... pasowałoby mi tu coś właśnie przy szyi - jakaś srebrna delikatna obróżka, albo tasiemka z jakimś wisiorkiem przy szyjce
i do tego delikatna bransoletka też z tasiemki do kompletu.
Z pewnością coś delikatnego, bo suknia jest strojna!
A fryz... ciężko mi doradzić, bo nie wiem jakie masz włosy? Czy podatne na kręcenie? Czy raczej lejące? Jak się czujesz w kokach? Chcesz welon czy kwiat we włosy?
Dużo myślenia przed Tobą
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 09:48   #183
leamia
Raczkowanie
 
Avatar leamia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hmm... jeśli chodzi o biżu to ja stawiałabym na srebro- jeśli srebro jest na sukni
Wydaje mi się, że masz długą szyjkę... pasowałoby mi tu coś właśnie przy szyi - jakaś srebrna delikatna obróżka, albo tasiemka z jakimś wisiorkiem przy szyjce
i do tego delikatna bransoletka też z tasiemki do kompletu.
Z pewnością coś delikatnego, bo suknia jest strojna!
A fryz... ciężko mi doradzić, bo nie wiem jakie masz włosy? Czy podatne na kręcenie? Czy raczej lejące? Jak się czujesz w kokach? Chcesz welon czy kwiat we włosy?
Dużo myślenia przed Tobą
Nie lubie srebra Kocham złoto i bardzo zlauje ze nie bedzie pasowac, ale to nic cos sie wymysli Włosy mam cięzki i grube przez co trudno je ułożyć, myslalam o lekko kreconych i puszczonych na jeden bok. A jezeli chodzi o welon to chce ale krotki, natomiast moja mama twierdzi, ze sukienka jest ładna i niepotrzebnie bede ja zakrywac welonem.
__________________

leamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 10:00   #184
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez leamia Pokaż wiadomość
Nie lubie srebra Kocham złoto i bardzo zlauje ze nie bedzie pasowac, ale to nic cos sie wymysli Włosy mam cięzki i grube przez co trudno je ułożyć, myslalam o lekko kreconych i puszczonych na jeden bok. A jezeli chodzi o welon to chce ale krotki, natomiast moja mama twierdzi, ze sukienka jest ładna i niepotrzebnie bede ja zakrywac welonem.
Ja znów uwielbiam srebro!
A na ślubie miałam złoto, bo suknia była ze złotem
Fajnie by było porównać jak wyglądasz z welonem a jak bez.
I zależy, czy Tobie tak zależy na welonie
Bo kwiaty we włosach mnie osobiście bardzo się podobają!!!
I wcale nie chciałam welonu, ale mój mąż powiedział, że bez welonu mnie nie bierze
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 10:24   #185
leamia
Raczkowanie
 
Avatar leamia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Ja znów uwielbiam srebro!
A na ślubie miałam złoto, bo suknia była ze złotem
Fajnie by było porównać jak wyglądasz z welonem a jak bez.
I zależy, czy Tobie tak zależy na welonie
Bo kwiaty we włosach mnie osobiście bardzo się podobają!!!
I wcale nie chciałam welonu, ale mój mąż powiedział, że bez welonu mnie nie bierze
Mi tez sie podoba kwiat we wlosach, w ogole to mam ostatnio fiola na punkcie storczyków!!! Wiesz ja bym chciala mie cwelon ale teraz tak sie zastanawiam czy on bedzie mi pasowal
Ach te mamuski tak mi mieszaja w głowie
__________________

leamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 11:04   #186
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Nie wiem co to za suknia, ale jest niewątpliwie piękna

W załączniku obiecana gwiazda
Sukienka sama w sobie niespecjalnie mi sie podoba, tipsy i bizuteria też. takie suknie były przez ostatnie kilka lat hitem na wiejskich i miejskich weselach, więc mi nie kojarzą sie z suknia ślubną tylko z suknia świadkowej Aby uniknąć porównania do stroju ślubnego mogła założyć inne niż białe bolerko.

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Kurcze, o tym bym nie pomyslala! Myslisz ze pod moja suknia tez sie bedzie odznaczac? Chcialabym załozyc podwiazke... Aaaa zdecydowalam w koncu (dzieki Wam-jestescie kochane) ze moja suknia bedzie White one 424 Po niedzieli jade ja zamowic Teraz rozgladam sie za dodatkami i chyba zaloze tylko kolczyki takie troszke dłuzsze bo nie lubie przesady i nie chce wygladac jak choinka. Co o tym myslicie??
Śliczna suknia, ja również postawiłabym tylko na kolczyki.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 11:22   #187
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. III

widzę, że dużo nowych postaci pojawiło się na wątku

Witamy, witamy

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Kurcze, o tym bym nie pomyslala! Myslisz ze pod moja suknia tez sie bedzie odznaczac? Chcialabym załozyc podwiazke... Aaaa zdecydowalam w koncu (dzieki Wam-jestescie kochane) ze moja suknia bedzie White one 424 Po niedzieli jade ja zamowic Teraz rozgladam sie za dodatkami i chyba zaloze tylko kolczyki takie troszke dłuzsze bo nie lubie przesady i nie chce wygladac jak choinka. Co o tym myslicie??
po raz kolejny stwierdzam, ze świetnie wyglądasz w tej kiecy BOMBA

nie sądzę, żebyś miała ten sam problem z podwiązką, co ja. Masz suknię z zupełnie innego materialu niż była moja - koronkę, a pod koronka na pewno nie będzie się tak odznaczać. Zawsze możesz kupić podwiązkę (wybrać jakąś najdelikatwniejszą, bo są przecież rózne), bo to przecież grosze kosztuje i najwyżej sprawdzić, czy ją widać, czy . Jesli będzie widoczna, to najwyżej z niej zrezygnujesz

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
ja chyba za duzo na nia patrze bo tak sobie mysle czy ja nie mam do niej za szerokich ramion???
szalona jakaś chyba jesteś, bo jakieś bzdury wygadujesz


Cytat:
Napisane przez elcia23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny helppp :-(

ja już mam ból głowy z tymi sukienkami. Nie wiem która mam wybrać
każda z tych sukienek jest ładna i ma coś w sobie. Z jednej strony nie chcę wyglądać
jak dziecko z komunii ..a z drugiej też nie za skromnie.
o to moje propozycje:

daroca- koraonka
la sposa- satyna

http://www.pronovias.com/index_entrada.asp?idioma=us daroca

http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=103.romeo -myślę żeby jeszcze tą sukienkę przymierzyć. Podobają mi się w tej sukience haftki kryształki - (coś się dzieję w tej sukience) boję się tylko, że niski stan w tej sukience będzie skracał mi nogi i poszerzy biodra


moje drogie bardzo proszę o szczere opinie na temat sukienek.
Bardziej podoba mi się ta na zdjeciu niekatalogowym (nie mogę dojść jak się nazywa czy daroca, ale bardziej wygląda mi na La Sposę)

Ale najważniejsze pytanie: czy mierzyłaś je już obydwie?? Bo dopiero na przymiarce wszystko się okazuje. To co piękne w katalogu nie zawsze na Tobie będzie równie piękne.
Mierzyć, mierzyć, mierzyć !!!! i dopiero później decydować

Cytat:
Napisane przez gigi111 Pokaż wiadomość
No wreszcie kupilam!!! Bede miala bielutka sukienke niestety nie moglam zrobic zdjecia, ale nie bedzie to Farage , ktora wczesniej wklejalam, ani typowa rybka. Otoz kochane okazalo sie , ze przy moim 158 wzrostu i malym biuscie sukieki odcinane pod biustem sa super! Moja bedzie miala kokardke pod biustem i jest ladnie dopasowana az do polowy bioder , a dalej sie leciutko rozchodzi w ksztalt litery A , wiec jest to polaczenie rybki z sukienka A( mam nadzieje,ze wiecie o co chodzi). Bede miala tren , ktory bedzie sie podpinal. Sukienka jest raczej skromna , ale urocza i ciesze sie ,ze mam to juz za soba,niestety bede musiala czekac do 6 miesiecy (porazka) na moja kiecke! Buzka
BRAWOOOOO !!!
z Twojego opisu wnioskuję, że jesteś z wyboru zadowolona i to się liczy najbardziej
Mam nadzieję, że nasze sugestie się na coś przydały
A wiesz może z jakiej kolekcji pochodzi Twoja suknia, jak się nazywa? albo masz moze jakieś jej zdjęcia? Bo bardzo jestem ciekawa.

Cytat:
Napisane przez oleczka1982 Pokaż wiadomość
Witam! Chcialam sie dolaczyc do watku i pokazac moja suknia marzen:
bardzo ładna, subtelna, elegancka kobieca

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
to sa sukienki moich marzen. kazda ma cos w sobie piknego i naprawde nie wiem ktora jest najpiekniejsza. napiszcie co myslicie.
3 i 4 najlepsze, a faworytem moim jest 4 . Zmysłowa i na maxa kobieca.

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
Witam ponownie.
Właśnie zmieniłam suknię ślubną. Miesiąc przed całą uroczystością! Po prostu stwierdziłam, że w tamtej sukni (kupionej 5 miesięcy temu) nie czuję się dobrze. Dlatego chyba nie ma sensu się śpieszyć z zakupem, trzeba to dobrze przemyśleć, żeby potem nie żałować. Na poprzednią suknię wydałam grosze, więc nie było problemu, ale gdybym wydała 3-4 tys.?
Oto ja w mojej nowej sukni (zdjęcie wykonane telefonem komórkowym) tuż przed zakupem:
Załącznik 1876770
wygląda bardzo zwiwnie, delikatnie. Mogłaby mieś wiekszy dekold

No tez bym chciala zobaczyć jeszcze ten pierwszy wybór i dowiedzieć się dla czego został ostatecznie odżucony.

nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że wybór 5 miesięcy przed ślubem to za wcześnie - po prostu trzeba wiedzieć czego się chce. Zmierzyć kilka sukien o różnych krojach żeby stwierdzić który najbardziej pasuje i wybrać ten właściwy model który czymś nas uwodzi i czaruje.
5 miesięcy to jest ostatni gwizdek jeśli chce się suknię uszyć na zamównienie, bo 3 miesięce oczekiwania to standard.


Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
Kasienko pewnie tak , ale z drugiej strony ja wiem jak bardzo jest sie pod presja ze juz trzeba kupic suknie juz bo terminy, bo niezdazysz ...ja juz trzy razy prawie kupowalam bo wpadlam w goraczke i okazuje sie ze faktycznie cus mnie uchronilo zeby nie kupowac...bo zamiast 4 miesiecy nagle mam rok i tyle pieknych sukni moze powstac jeszcze ...
Odeślę cię do mojej odpowiedzi powyzej.
My całą uroczystość zaczęliśmy planować dopiero na 5 misięcy przed terminem, więc nic mi nie mów o szybkich (ale rozważnych i trafnych) decyzjach
Jeśli człowiek wie czego che i jak to ma wyglądać, to pozostaje kwestia znalezienia odpowiddnich ludzi którzy wypełnią uroczystość.

Cytat:
Napisane przez leamia Pokaż wiadomość
NO ja moge sie juz pochwalic swoja suknia, od wczoraj jestem jej posiadaczka, pomimo tego, ze slub dopiero w lipcu musialam ją miec. Oto ona
zupełnie nie moja bajka, ale ładnie Ci podkreśla figurę.
No i dolączę się do Kasieńki - sztucznym kwiatkom mówimy nieeee , a czy ten tren się jakoś podpina ??

Edytowane przez maugosia
Czas edycji: 2008-11-24 o 11:28
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 11:35   #188
leamia
Raczkowanie
 
Avatar leamia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hmm mi tez sztuczne kwiaty tez sie nie podobaja ale nie bede rezygnowala z sukni tylko dlatego ze je ma a calosc ogolnie mi sie podoba;]
A co do trenu to sie podpina, tylko ze wlasnie mam z nim problem bo jest na tasiemki i nie bardzo moge sobie z nim poradzic!
__________________

leamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 12:16   #189
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Oto moja poprzednia suknia:
Obraz 001.jpg
Zarzuty wobec niej: czułam się za mało "ślubnie", jeśli można tak to wyrazić, poza tym była trochę za krótka, a do tego prześwitywała (mimo trzech warstw tkaniny), więc musiałabym dokupić halkę.
Co do kosztów - pewnie gdybym zapłaciła 3 tys, to bym z niej nie zrezygnowała, tylko że źle bym się czuła na własnym ślubie, a to chyba nie najmilsze uczucie...
Ale teraz jestem zadowolona
Jeśli chodzi o terminy - nie przestrzegam przed wcześniejszym kupowaniem i zamawianiem, tylko proszę o rozwagę Wiem, że wybór sukni jest ekscytujący, ale nie dajcie się porwać szałowi zakupów - to musi być przemyślana i rozważna decyzja.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 12:41   #190
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
Oto moja poprzednia suknia:
Załącznik 1877125
Zarzuty wobec niej: czułam się za mało "ślubnie", jeśli można tak to wyrazić, poza tym była trochę za krótka, a do tego prześwitywała (mimo trzech warstw tkaniny), więc musiałabym dokupić halkę.
Co do kosztów - pewnie gdybym zapłaciła 3 tys, to bym z niej nie zrezygnowała, tylko że źle bym się czuła na własnym ślubie, a to chyba nie najmilsze uczucie...
Ale teraz jestem zadowolona
Jeśli chodzi o terminy - nie przestrzegam przed wcześniejszym kupowaniem i zamawianiem, tylko proszę o rozwagę Wiem, że wybór sukni jest ekscytujący, ale nie dajcie się porwać szałowi zakupów - to musi być przemyślana i rozważna decyzja.
hmm... po obejrzeniu obu zdjęc uważam, że Twój pierwszy wybór był trafniejszy
Jeśli w tej drugiej czujesz się lepiej- to oczywiście Twój wybór.

Jak dla mnie w tej pierwszej wygladasz wręcz fantastycznie!!!
Dosłownie jak Marylin Monroe
I do Twojej delikatnej urody właśnie ta pierwsza bardziej mi pasuje.

Przepraszam oczywiście za moją dygresję, ale takie moje zdanie
Ważne jest jednak to jak Ty to widzisz i jak się w niej czujesz
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 12:49   #191
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Mnie się też w tej pierwszej bardziej podobałaś. Nie obraź się, ale w tej drugiej trochę tak chudo wyglądasz. Ale liczy się to, jak Ty się w niej czujesz
Może na żywo jest inne wrażenie
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

Edytowane przez popscene
Czas edycji: 2008-11-24 o 12:50
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 12:53   #192
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Makuinia - Popieram Kasienke. Uwazam ze w 1 jednak wygladasz zdecydowanie lepiej. jest taka lekka i zwiewna, do tego sliczne delikatne sandaleczki, wlosy pofalowane rozpuszczone i wpiety storczyk lub eustoma-tak sie chyba nazywa ten kwiatek jak roza tylko pelniejszy i delikatniejszy zrezygnowalabym z welonu i zapodala piekny szal spuszczony na przedramiona. to co chyba namieszalysmy teraz, co???
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:35   #193
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Maggie1983 - sandałki odpadają - to w końcu środek zimy, szal też raczej nie wchodzi w grę - będzie etolka z futerka, welonu i tak nie będzie (bo nigdy go nie chciałam), ale dziękuję za wszystkie opinie. Nie namieszałyście, bo najważniejsze jest to, że w tej drugiej sukni czuję się o niebo lepiej.
popscene - w drugiej wyglądam chudo, bo... jestem chuda, niestety...
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:45   #194
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez leamia Pokaż wiadomość
Hmm mi tez sztuczne kwiaty tez sie nie podobaja ale nie bede rezygnowala z sukni tylko dlatego ze je ma a calosc ogolnie mi sie podoba;]
A co do trenu to sie podpina, tylko ze wlasnie mam z nim problem bo jest na tasiemki i nie bardzo moge sobie z nim poradzic!
ale wiesz, mi broń Panie Boże nie chodziło o to żebyś przez kwiatek z sukni rezygnowała
Jesli uważasz, że może zostać przy sukni, to ok, a jeśli podzielasz zdnianie moje i Kasieńki, to możesz ewentualnie zapytac krwacową, czy kwiatuszek można odczepić - tak se po prostu pomyślałam, że moze fajniej będzie bez niego

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
Oto moja poprzednia suknia:
Załącznik 1877125
Zarzuty wobec niej: czułam się za mało "ślubnie", jeśli można tak to wyrazić, poza tym była trochę za krótka, a do tego prześwitywała (mimo trzech warstw tkaniny), więc musiałabym dokupić halkę.
Co do kosztów - pewnie gdybym zapłaciła 3 tys, to bym z niej nie zrezygnowała, tylko że źle bym się czuła na własnym ślubie, a to chyba nie najmilsze uczucie...
Ale teraz jestem zadowolona
Jeśli chodzi o terminy - nie przestrzegam przed wcześniejszym kupowaniem i zamawianiem, tylko proszę o rozwagę Wiem, że wybór sukni jest ekscytujący, ale nie dajcie się porwać szałowi zakupów - to musi być przemyślana i rozważna decyzja.
no i masz babo placek - mi się też bardzie podobasz w Twoim pierwszym wyorze . Z tym samych powodów o których pisały dziewczyny - na prawdę lekko, zgrabnie, z wdziękiem a do tego czarująco i na dodatek ona Ci tak fantastycznie podkreśla talię, że na prawde CUDOwnie to wygląda !!! i nie wiem czemu piszesz że za mało ślubnie

Ale pamiętaj, ze jeśli uważasz, że lepszym wyborem jest suknia nr dwa, to nasze zdanie nie bardzo się tu liczy, bo to Ty je miałaś na sobie a nie my, i to ma być Twój wybór a nie nasz. My mozemy ci jedynie powiedzieć co nam sie bardziej podoba a co mniej.
Chyba największym problemem w tej sukni jest to, ze jak piszesz jest za krótka, bo to może być spory problem. Choć z drugiej strony zależy jakiej wysokości będziesz miała buty.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:49   #195
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A mnie się jednak podobasz bardziej w drugiej. Masz rację, że ta pierwsza była za mało "ślubna". I nie uważam, żebyś w tej drugiej wyglądała chudo Własnie ładnie podkreśla Twoją zgrabną sylwetkę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:51   #196
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. III

No właśnie... Buty. Kocham niebotycznie wysokie obcasy i takie właśnie kupiłam do ślubu. Więc zdecydowanie nie mogę założyć tej pierwszej sukni. Ale może nie sprzedam jej, tylko wykorzystam na czyjeś wesele
Dziękuję, azzis
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...

Edytowane przez makunia3
Czas edycji: 2008-11-24 o 13:52 Powód: dopisek
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:53   #197
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
No właśnie... Buty. Kocham niebotycznie wysokie obcasy i takie właśnie kupiłam do ślubu. Więc zdecydowanie nie mogę założyć tej pierwszej sukni. Ale może nie sprzedam jej, tylko wykorzystam na czyjeś wesele
Nie, no. Raczej na czyjeś wesele jej nie wykorzytuj i nie rób za drugą Pannę Młodą
Może zrobisz tak jak wiele PM teraz - po oczepinach przebierzesz się właśnie w nią?
Albo na poprawiny wykorzystasz?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:56   #198
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Zastanawiam się, bo widziałam taki sam fason, tylko krótki do kolan. Wtedy nie stanowiłabym konkurencji dla PM, ale najpierw spróbuję ją sprzedać, w końcu jest jeszcze z metką... Nie chcę się przebierać, a poprawin nie będę miała. Ale dziękuję za podpowiedzi. Teraz poproszę jeszcze o rady dotyczące bukietu. Pomóżcie (mój post w wątku: Bukiety ślubne II)
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...

Edytowane przez makunia3
Czas edycji: 2008-11-24 o 13:58
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 13:58   #199
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, bo widziałam taki sam fason, tylko krótki do kolan. Wtedy nie stanowiłabym konkurencji dla PM, ale najpierw spróbuję ją sprzedać, w końcu jest jeszcze z metką...
Pewnie, spróbuj ją sprzedać, a jak się nie uda, to wtedy zrób z niej wersję midi można pod biustem dodać kolorową kokardkę i będzie git

Można wiedzieć ile za nią dałaś?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 14:00   #200
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia marzeń cz. III

makunia ja tak jak większość jestem za pierwszą suknią... jest elegancka i piękna... ale rzeczywiście za krótka. Ta druga suknia zupełnie nie w moim stylu.. ale to przeciez chodzi o Ciebie i o to, żebyś to Ty była zadowolona z wyboru
z tą wersja midi to niezły pomysł jest )
np. na poprawiny

Miałam też coś krojem w podobie na swoich poprawinach.. tylko w czerwieni
__________________
Nieobecna na forum od Maja 2010

Edytowane przez martabelchatow
Czas edycji: 2008-11-25 o 07:44
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:07   #201
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Za tę pierwszą suknię dałam 230 zł. A za drugą - niewiele więcej.
Jeśli chodzi o drugą suknię - na zdjęciu byłam jeszcze przed zakupem odpowiedniego biustonosza, który pomógł "wypełnić" trochę dekolt Jak będę miała lepszą fotkę, to na pewno wstawię.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:19   #202
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A ja dzis znalazłam cos w takim stylu ta 2 może troche za bardzo odkryta ale z jednej i z drugiej strona moznaby był zrobic takie falbany czyli odkrycie nóg byłoby od kolan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12at6.jpg (14,9 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg [74796f42e839c1][p].jpg (16,2 KB, 218 załadowań)
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”

Edytowane przez nikicia86
Czas edycji: 2008-11-24 o 14:21
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:20   #203
karoliinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 83
Dot.: Suknia marzeń cz. III :]

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
rybcia2309 pokazuj szybko fotki jak zmierzysz

Ja koniecznie jutro dzwonię do krawcowej i umawiam się na sobotę na konsultację.
Przymierzę tam na spokojnie suknię i zaproponuję jej zmiany (albo ona mi).

Zastanawiam się nad welonem - jeśli go nie będę miała, to czym wtedy rzucać? Bukietem?
Nie byłam jeszcze na weselu, gdzie nie byłoby rzucania welonem...
Jesli nie chcesz welonu to nie bierz...j abylam druhna w tym roku i panna mloda rzucala bukietem jednej z druhen...dokladnei moim a potem sobei go i tak zabralam do domku i ususzylam!;-)
karoliinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:23   #204
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, bo widziałam taki sam fason, tylko krótki do kolan. Wtedy nie stanowiłabym konkurencji dla PM, ale najpierw spróbuję ją sprzedać, w końcu jest jeszcze z metką... Nie chcę się przebierać, a poprawin nie będę miała. Ale dziękuję za podpowiedzi. Teraz poproszę jeszcze o rady dotyczące bukietu. Pomóżcie (mój post w wątku: Bukiety ślubne II)
rany 230zł, to prawie jak za darmo za taka śliczna kieckę.

A co do bukietu, to jesli poprosiłaś o radę na wątku bukietowym , to tam dziewczyny na pewno coś słusznego Ci doradzą. Dawno tam zaglądałam, ale kiedy byłam jeszcze przed ślubem swoim, czyli na bierząco prawie ze wszystkimi wątkami ślubnymi, to pamiętam, że na wątku bukietowym było kilka dziewcząt które służyły profesjonalną radą, bo kwiatami zajmują się na codzień.

Nikicia nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że kiedy nogi w takiej sukni odsłonięte będą dopiero od kolan, to wówczas mógłby się utworzyć efekt któtkich nóg, a już na pewno w zestawieniu z kozakami. Tak mi się to widzi. Suknia zarysowałaby się w szerz, a nie wzdłuż.

Edytowane przez maugosia
Czas edycji: 2008-11-24 o 14:29
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:40   #205
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Kurcze, o tym bym nie pomyslala! Myslisz ze pod moja suknia tez sie bedzie odznaczac? Chcialabym załozyc podwiazke... Aaaa zdecydowalam w koncu (dzieki Wam-jestescie kochane) ze moja suknia bedzie White one 424 Po niedzieli jade ja zamowic Teraz rozgladam sie za dodatkami i chyba zaloze tylko kolczyki takie troszke dłuzsze bo nie lubie przesady i nie chce wygladac jak choinka. Co o tym myslicie??
ślicznie w niej wyglądasz, co za figura !!!

ja mam wielki dylemat, bo też coraz bardziej podobają mi się suknie podkreślajace figurą i lekko rozkloszowane na dole... albo też typu beza trudny wybór

Makunia, mi sie bardziej podoba ta druga, pierwsza jakby na Tobie wisiała. No ewentualnie gdybyś podkręśliła jakoś talię, coś doszyła... dobry wybór będziesz slicznie wyglądać !
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:57   #206
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

znalazłam jeszcze jedna fana która mi sie podoba
http://www.fasson.pl/pokaz-mody,139.html tylko ten bukiecik cos jakiś dziwny
__________________
ŚLUB 20.04.2014 ZAKOPANE

“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:02   #207
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez makunia3 Pokaż wiadomość
Za tę pierwszą suknię dałam 230 zł. A za drugą - niewiele więcej.
Jeśli chodzi o drugą suknię - na zdjęciu byłam jeszcze przed zakupem odpowiedniego biustonosza, który pomógł "wypełnić" trochę dekolt Jak będę miała lepszą fotkę, to na pewno wstawię.
Eeee za tyle to rzeczywiście sobie mogłaś pozwolić na zmianę sukni...
Na pewno ją jeszcze wykorzystasz
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:48   #208
Choco33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny co myślicie o tych sukienkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg model 88.jpg (28,3 KB, 402 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1224522492_2422.jpg (21,5 KB, 565 załadowań)
Choco33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:51   #209
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Choco33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tych sukienkach?
ta pierwsza ma okropny gorset wogóle ja preferuję rybki
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 18:56   #210
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Choco33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tych sukienkach?
Mnie się takie nie podobają. Zginęłabym w takiej
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.