Z trądzikiem do lekarza? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-05, 15:23   #181
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Anusza95 Pokaż wiadomość
Trądzik to choroba jak każda inna, więc wizyta u lekarza jest konieczna!

Rok temu poszłam do kosmetyczki na tzw. oczyszczanie twarzy. Zrobiła mi tylko krzywdę... Teraz większość kosmetyczek wydusza wszystko na siłę, a to przecież nie pomaga, a wręcz przeciwnie - szkodzi. Komu potrzebne są dodatkowe blizny? Za które jeszcze musimy zapłacić... ;/

[eucerin][/eucerin]
Wydaje mi się, że dużo kosmetyczek, to takich po kursach. A niestety według mnie (nie chcąc nikogo obrazić) nie mają one wystarczającej wiedzy o skórze i preparatach jakie używają jak dermatolog czy kosmetolog. Dlatego ludzie się zrażają do kosmetyczek.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:25   #182
Anusza95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Dodam również, że jest wiele poważniejszych chorób, którym towarzyszy trądzik. Ja np. cierpię na Zespół Policystycznych Jajników. Musimy się badać Dbajmy o siebie

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Masz rację. Jeśli już chcemy pójść do kosmetyczki, wybierzmy tę najbardziej doświadczoną, która nam nie zaszkodzi.

[eucerin][/eucerin]
Anusza95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:33   #183
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Anusza95 Pokaż wiadomość
Dodam również, że jest wiele poważniejszych chorób, którym towarzyszy trądzik. Ja np. cierpię na Zespół Policystycznych Jajników. Musimy się badać Dbajmy o siebie

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Masz rację. Jeśli już chcemy pójść do kosmetyczki, wybierzmy tę najbardziej doświadczoną, która nam nie zaszkodzi.

[eucerin][/eucerin]
Zespół Policystycznych Jajników? jakie są objawy?
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:38   #184
Anusza95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Zespół Policystycznych Jajników? jakie są objawy?
Trądzik, nadmierne owłosienie, rzadkie miesiączki, senność, rozdrażnienie, bóle w podbrzuszu.

[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez Anusza95
Czas edycji: 2013-10-05 o 15:40
Anusza95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:42   #185
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ja tak jak pisałam w poprzednich wątkach, w akcie rozpaczy i przy wsparciu i pomocy moich mądrych rodziców w wieku lat 13 trafiłam do dermatologa i była to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła. Po 8 tygodniach kuracji mój okropny, łojotkowy trądzik zakończył swój żywot, a ja dzisiaj mam buzię bez żadnych blizn i dziurek. Także jak najbardziej warto do lekarza.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:44   #186
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Też szukałam w internecie opini o lekarzach, ale niektóre z nich były tak sprzeczne, że w większości wypadków dochodziłam do wniosku, że sama sprawdzę jak jest w rzeczywistości
Ja znalazłam sobie na jednej stronie takiego, który miał same pozytywy i jedną negatywną, na którą sam odpisał i wyjaśnił sprawę i do niego chcę isć. A przeczytałam opinie i daje często skierowania na badania, a tego potrzebuję, poza tym poświęca dużo czasu, a wygadać też bym się chciała.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, pieczywo pszenne jest w ogóle kiepskim wyborem. Poza tym wielu producentów oszukuje i barwi pszenny chleb karmelem, a później sprzedaje jako "ciemny", "żytni" czy "razowy".
Warto wybierać ciężkie chleby, wtedy jest większa szansa, że trafimy na dobre pieczywo, a poza tym czytać etykiety, jeśli jest taka możliwość
Do pieczywa dają dużo gorsze rzeczy niż karmel, uwierzcie mi, oglądałam o tym reportaż i niezdrowych dodatków jest dużo więcej, a mało kto się tym martwi, bo mało gdzie jest podany skład pieczywa.

Cytat:
Napisane przez Anusza95 Pokaż wiadomość
Trądzik, nadmierne owłosienie, rzadkie miesiączki, senność, rozdrażnienie, bóle w podbrzuszu.
Nadmiernego owłosienia to ja nie mam, ale miesiączki kiedyś miałam rzadkie (czasem co trzy miesiące, jednak już jest dobrze - odkąd zmieniłam dietę), senność też do mnie pasuje, ale reszta już nie, więc myślę, że mogę się cieszyć, bo raczej mi to nie dolega .
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:47   #187
Anusza95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Każdy organizm jest inny. Znam dziewczynę, która nie ma żadnych objawów i zupełnie przez przypadek dowiedziała się, że choruje na ten zespół.

[eucerin][/eucerin]
Anusza95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 15:51   #188
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 998
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja tak jak pisałam w poprzednich wątkach, w akcie rozpaczy i przy wsparciu i pomocy moich mądrych rodziców w wieku lat 13 trafiłam do dermatologa i była to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła. Po 8 tygodniach kuracji mój okropny, łojotkowy trądzik zakończył swój żywot, a ja dzisiaj mam buzię bez żadnych blizn i dziurek. Także jak najbardziej warto do lekarza.
Myślę że tymi słowami motywujesz innych . Też trądzik w dorosłości wiąże się z niewłaściwą pielęgnacją trądziku młodzieńczego.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 16:01   #189
Anusza95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ech, też bym chciała pozbyć się mojego problemu w osiem tygodni... marzenie... Staram się jednak nie poddawać. Nie wszystko nam przecież służy, trzeba dobrze trafić, żeby się wyleczyć. To moja motywacja

[eucerin][/eucerin]
Anusza95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 16:04   #190
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Anusza95 Pokaż wiadomość
Każdy organizm jest inny. Znam dziewczynę, która nie ma żadnych objawów i zupełnie przez przypadek dowiedziała się, że choruje na ten zespół.
No to w takim razie wszystko jest możliwe...
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 16:08   #191
Anusza95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Kobiety cierpiące na ZPJ często mają też nadwagę.

[eucerin][/eucerin]
Anusza95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 16:16   #192
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Anusza95 Pokaż wiadomość
Kobiety cierpiące na ZPJ często mają też nadwagę.
Ja mam niedowagę, ale nie uważam, żeby była jakaś tragiczna, bo naprawdę nic mi nie jest, oprócz jednego kilograma poniżej normy (raz było trzy poniżej normy, ale też nic mi nie było). Zresztą ja się obżeram jak świnia, a że nie tyję to inna sprawa... Chociaż słyszałam, że taka niedowaga też może mieć wiele wspólnego ze schorzeniami układu pokarmowego właśnie... A że na mnie dieta działa to jest to jak najbardziej możliwe. Bo niedoboru żelaza na pewno nie mam (pełno zielonego, sałata, szpinak, brokuł i inne, do tego lubię też ryby, mięso też jem często), jadłowstrętu tym bardziej.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 16:26   #193
Anusza95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

To nie wiem. Może po prostu "taka Twoja uroda". Chociaż szczerze Ci zazdroszczę, bo masz tylko jeden problem, który nie jest groźny, ale uporczywy... Ja na szczęście też nie mam wszystkich dolegliwości przez jajniki. Ilu ludzi, tyle przypadków

[eucerin][/eucerin]
Anusza95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 16:47   #194
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja tak jak pisałam w poprzednich wątkach, w akcie rozpaczy i przy wsparciu i pomocy moich mądrych rodziców w wieku lat 13 trafiłam do dermatologa i była to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła. Po 8 tygodniach kuracji mój okropny, łojotkowy trądzik zakończył swój żywot, a ja dzisiaj mam buzię bez żadnych blizn i dziurek. Także jak najbardziej warto do lekarza.
Tylko pogratulować rzadko zdarza się tak szybkie i skuteczne pozbycie się problemu też chciałabym trafić do takiego lekarza...
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 16:56   #195
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Anusza95 Pokaż wiadomość
To nie wiem. Może po prostu "taka Twoja uroda". Chociaż szczerze Ci zazdroszczę, bo masz tylko jeden problem, który nie jest groźny, ale uporczywy... Ja na szczęście też nie mam wszystkich dolegliwości przez jajniki. Ilu ludzi, tyle przypadków
To nie do końca tak, że mam tylko trądzik, mam też straszne wzdęcia, pisałam o tym kilka razy. I występują one po wszystkim, czasem nawet po wypiciu samej wody... Jeśli ruch mi nie pomoże to znaczy, że przyczyna może być poważniejsza, dlatego to teraz sprawdzam.

Ja też bym chciała trafić na takiego lekarza, ale zobaczymy co będzie po mojej wizycie w grudniu, jeśli się uda...
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 17:02   #196
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
To nie do końca tak, że mam tylko trądzik, mam też straszne wzdęcia, pisałam o tym kilka razy. I występują one po wszystkim, czasem nawet po wypiciu samej wody... Jeśli ruch mi nie pomoże to znaczy, że przyczyna może być poważniejsza, dlatego to teraz sprawdzam.

Ja też bym chciała trafić na takiego lekarza, ale zobaczymy co będzie po mojej wizycie w grudniu, jeśli się uda...
Życzę Ci powodzenia Trzymam kciuki, żeby to jednak nie było nic poważnego
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 17:26   #197
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Życzę Ci powodzenia Trzymam kciuki, żeby to jednak nie było nic poważnego
Dziękuję , sama też mam nadzieję, że to nic poważnego, tylko ja jestem zbyt leniwa, chociaż to też mi trochę nie pasuje, ale warto jeszcze się upewnić.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 17:28   #198
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Dziękuję , sama też mam nadzieję, że to nic poważnego, tylko ja jestem zbyt leniwa, chociaż to też mi trochę nie pasuje, ale warto jeszcze się upewnić.
Zawsze warto się upewnić, bo jak coś lekarz znajdzie - to można to leczyć, a jak nie znajdzie - to bedziesz wiedziała że jesteś zdrowa
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 17:37   #199
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A miałaś testy alergiczne? U mnie wyszło uczulenie na kilka produktów, ale alergolog mi powiedziała że mogę mieć na to uczulenie albo nie, i może się to zmienić za kilka lat..
Ja na szczęście nie jestem alergikiem, i cieszę się, że tak szybko znalazłam przyczynę swojego trądziku.


Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dużo kosmetyczek, to takich po kursach. A niestety według mnie (nie chcąc nikogo obrazić) nie mają one wystarczającej wiedzy o skórze i preparatach jakie używają jak dermatolog czy kosmetolog. Dlatego ludzie się zrażają do kosmetyczek.
Zgadzam się, zwłaszcza, że kosmetyczki wykonują raczej zabiegi manualne tj, makijaż, paznokcie. Nie lubię generalizować, ale bądź co bądź, trądzik to choroba i trzeba iść do specjalisty.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 17:40   #200
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście nie jestem alergikiem, i cieszę się, że tak szybko znalazłam przyczynę swojego trądziku.



Zgadzam się, zwłaszcza, że kosmetyczki wykonują raczej zabiegi manualne tj, makijaż, paznokcie. Nie lubię generalizować, ale bądź co bądź, trądzik to choroba i trzeba iść do specjalisty.
Też tak uważam, do kosmetyczki mozna iść na jakiś zabieg uzupelniający kurację (np. mikrodemrabrazję) a nie na samo leczenie.

Znam tylko jedną osobę, która została (przy codziennych zabiegach) wyleczona przez kosmetyczkę.
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 17:45   #201
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
To nie do końca tak, że mam tylko trądzik, mam też straszne wzdęcia, pisałam o tym kilka razy. I występują one po wszystkim, czasem nawet po wypiciu samej wody... Jeśli ruch mi nie pomoże to znaczy, że przyczyna może być poważniejsza, dlatego to teraz sprawdzam.

Ja też bym chciała trafić na takiego lekarza, ale zobaczymy co będzie po mojej wizycie w grudniu, jeśli się uda...
A nie masz tak, że na okres czujesz nagły ból jakby ktoś Ci w środku wszystko związał i mocno pociągnął? Jakby jelita bolały czy coś w tym stylu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 17:55   #202
qaswe1
Raczkowanie
 
Avatar qaswe1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 211
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Mnie jednak żaden dermatolog do tej pory nie pomógł, a kosmetyczka to krótkotrwała pomoc,
qaswe1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:13   #203
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Witajcie, wniosek jest jeden dobry specjalista to tylko połowa sukcesu. Jak szukacie tego najlepszego dermatologa? Polecenie, czy może opinie w sieci?
Najlepiej gdy dowiemy się od znajomego, że jakiś specjalista jest dobry, zawsze to pewniej. Poza tym szukam w internecie i jeśli ktoś ma bardzo niepochlebne opinie to raczej tam nie idę.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja piekę orkiszowy i razowy z ziarnami, pycha!
Teraz są takie fajne urządzenia do pieczenia chleba, ma się własny i pyszniutki. Szkoda tylko, że nie są tańsze ;P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:15   #204
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A nie masz tak, że na okres czujesz nagły ból jakby ktoś Ci w środku wszystko związał i mocno pociągnął? Jakby jelita bolały czy coś w tym stylu.
Raczej nie, czasem coś mnie podczas okresu poboli (podbrzusze), ale tylko w pierwszych dniach i nie jakoś mocno.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:21   #205
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Najlepiej gdy dowiemy się od znajomego, że jakiś specjalista jest dobry, zawsze to pewniej. Poza tym szukam w internecie i jeśli ktoś ma bardzo niepochlebne opinie to raczej tam nie idę.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------



Teraz są takie fajne urządzenia do pieczenia chleba, ma się własny i pyszniutki. Szkoda tylko, że nie są tańsze ;P
Też myślałam, żeby kupić takie urządzenie, ale cena nie dla nie... Wiem, że pewnie obliczając ile wydaje sie na pieczywo, to okazałoby się, że szybko koszty by się wróciły, ale teraz zbieram na coś innego
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:34   #206
per_verse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Dla osób, które mają silne zmiany na skórze wizyta u lekarza może się okazać jedynym ratunkiem...ale trzeba pamiętać o tym, że na naszej buzi wyskakują też paskudztwa wyrzucane z organizmu!! pisałam już w poprzednich wątkach o diecie pamiętam swoją buzię jeszcze z czasów, gdy paliłam paczkę papierosów dziennie..po 3 miesiacach od rzucenia cera stała się promienna, poznikały przebarwienia, jest mniej zaskórników
__________________
[eucerin][/eucerin]
per_verse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:38   #207
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Chleb można upiec samemu, w piekarniku, niekoniecznie trzeba mieć specjalne maszynki, wystarczy dobry przepis

Ja trądzik leczyłam u dermatologa, nigdy nie byłam z tym fantem u kosmetyczki... nie mam do nich na tyle zaufania, żeby powierzyć twarz Co innego profesjonalny kosmetolog - tu jeszcze jeszcze, choć też nie byłam. Aktualnie jestem pod opieką dermatologa i sobie chwalę

Ktoś ostatnio pytał mnie o kurację Atrederm - zaczynam widzieć pierwsze efekty - zaskórniki się zredukowały, skóra na twarzy jest bardziej napięta (jak po dobrym kremie liftingującym - bo ja przy okazji jeszcze liczę na prewencję p/zmarszczkową). Następny miesiąc - Atrederm ale mocniejsze stężenie
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:47   #208
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Też myślałam, żeby kupić takie urządzenie, ale cena nie dla nie... Wiem, że pewnie obliczając ile wydaje sie na pieczywo, to okazałoby się, że szybko koszty by się wróciły, ale teraz zbieram na coś innego
właśnie tak sobie myślałam, ze może mamie kupię na święta-ona na pewno się ucieszy, bo jest fanką zdrowego odżywiania się, a przy okazji i mi się chlebka dostanie ;D
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 18:56   #209
Dog in the fog
Raczkowanie
 
Avatar Dog in the fog
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Ja sądzę, że potrzebna jest pomoc dermatologa, ginekologa i endokrynologa. Bardzo często problemy z cerą - zwłaszcza te po 20/30-tym roku życia związane są z hormonami, często powiązanymi np. z tarczycą. U mnie jest za dużo prolaktyny. Przyczyna nieznana - a właściwie to znana- niemedyczna - taka osobowość, stres... :-( Niestety żeby obniżyć prolaktynę trzeba oczywiście brać tabletki, po których średnio się czuję i musiałabym je brać non-stop, bo po odstawieniu prolaktyna znów skacze hop do góry
Dog in the fog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 19:02   #210
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Z trądzikiem do lekarza?

Cytat:
Napisane przez Dog in the fog Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że potrzebna jest pomoc dermatologa, ginekologa i endokrynologa. Bardzo często problemy z cerą - zwłaszcza te po 20/30-tym roku życia związane są z hormonami, często powiązanymi np. z tarczycą. U mnie jest za dużo prolaktyny. Przyczyna nieznana - a właściwie to znana- niemedyczna - taka osobowość, stres... :-( Niestety żeby obniżyć prolaktynę trzeba oczywiście brać tabletki, po których średnio się czuję i musiałabym je brać non-stop, bo po odstawieniu prolaktyna znów skacze hop do góry
A jak rozpoznałaś (lub lekarz rozpoznał), że powinnaś iść do endokrynologa?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-04 20:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.